Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Wybieram NW 5zł Podaj Pesel
1 Anna Michalak-Warżała Wrocław MEGA MEGA K3 1 PM Rider Team - -
2 Konrad Baliński Oleśnica MEGA MEGA M1 1 BRT Wrocław - -
3 Sebastian Gierok wroclaw MEGA MEGA M2 1 Bike Pals Team - -
4 Marcin Kulaszewicz Walim MEGA MEGA M2 1 SOWIE TEAM - -
5 Marcin Szczeciński Stronie Śląskie MEGA MEGA M2 1 Bike Pals - -
6 Karol Zalewski Wrocław MEGA MEGA M2 1 Bike Pals Team - -
7 Krzysztof Szary Wałbrzych MEGA MEGA M3 1 Sowie Team - -
8 Marek Ardelli Wysoka MEGA MEGA M3 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych - -
9 Dawid Markiel Srebrna Góra MEGA MEGA M3 1 SGR Specialized - -
10 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MEGA MEGA M3 1 UKS Moto Jelcz-Laskowice - -
11 Łukasz Rus Grodków MEGA MEGA M3 1 Pałac Sulisław MTB Team - -
12 Łukasz Mendera Bardo MEGA MEGA M3 1 - - -
13 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA MEGA M3 1 UKS KUSY BARDO - -
14 Konrad Krzyżan Ząbkowice Śląskie MEGA MEGA M3 1 - - -
15 Marcin Górski Jemna MEGA MEGA M4 1 SGR Specialized - -
16 Jacek Urban Oława MEGA MEGA M4 1 WELDA TEAM - -
17 Grzegorz Szczepański Bielawa MEGA MEGA M4 1 - - -
18 Mirosław Paździora szczytnica MEGA MEGA M4 1 - - -
19 Dareus Młotek Przyłęk MEGA MEGA M4 1 ŻABA TEAM MTB - -
20 Waldemar Kulaszewicz Walim MEGA MEGA M5 1 SOWIE TEAM - -
21 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie MINI MINI DOROSŁY K 1 SOWIE TEAM - -
22 Wojciech Kupczak Złoty Stok MINI MINI DOROSŁY M 1 CKIP Złoty Stok - -
23 Jarosław Leihs Bolesławiec MINI MINI DOROSŁY M 1 SOWIE TEAM - -
24 Paweł Ozga Lubin MINI MINI DOROSŁY M 1 MOLTO TEAM MTB - -
25 Karol Kupczak Złoty Stok MINI MINI DOROSŁY M 1 - - -
26 Piotr Owczarczyk Ząbkowice Śląskie MINI MINI DOROSŁY M 1 - - -
27 Joanna Mendera Bardo MINI MINI K3 1 Boplight Ataksport Świdnica - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Wybieram NW 5zł Podaj Pesel
1 Marta Garnek Dzierżoniów MEGA MEGA K2 - - - -
2 Justyna Zając Bardo MEGA MEGA K2 - UKS Kusy Bardo - -
3 Agata Hamera Bielawa MEGA MEGA K3 - SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH - -
4 Jakub Dziewa Bardo MEGA MEGA M1 - SGR Specialized - -
5 Miłosz MARZEC Bielawa MEGA MEGA M1 - Lincol Electric Bester Bike Team Bielawa - -
6 Damian Śliwiński Bardo MEGA MEGA M1 - UKS KUSY BARDO - -
7 Wiktor Waraczewski Bardo MEGA MEGA M1 - UKS KUSY BARDO - -
8 Przemysław Lewandowski Namysłów MEGA MEGA M2 - Mitutoyo AZS Wratislavia - -
9 Damian Zalejski Dzierżoniów MEGA MEGA M2 - - - -
10 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA MEGA M2 - SGR Specialized - -
11 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych MEGA MEGA M3 - SPORTFUEL.PL - -
12 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie MEGA MEGA M3 - SGR Specialized - -
13 DANIEL Kinczyk Oława MEGA MEGA M3 - - - -
14 Damian Waraczewski Bardo MEGA MEGA M3 - UKS KUSY BARDO - -
15 Tomasz Kurek Wrocław MEGA MEGA M3 - Chojrak Team Wrocław - -
16 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój MEGA MEGA M3 - Mitsubishi Materials MTB Team - -
17 Przemysław Janowicz Olesno MEGA MEGA M3 - Stivpol MTB Team - -
18 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie MEGA MEGA M3 - SGR Specialized - -
19 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa MEGA MEGA M3 - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA - -
20 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna MEGA MEGA M3 - Mitsubishi Materials MTB Team - -
21 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych MEGA MEGA M3 - Sklep rowerowy Bike Finger - -
22 Mariusz Bernaczek Bardo MEGA MEGA M3 - Uks Kusy Bardo - -
23 Artur Widecki Oleśnica MEGA MEGA M3 - ... - -
24 Sylwester Sordyl Bielawa MEGA MEGA M4 - Etixx GTT Cycling Team - -
25 Adrian Ferenc Bardo MEGA MEGA M4 - UKS KUSY BARDO - -
26 Krzysztof Kubicki Ząbkowice Śląskie MEGA MEGA M4 - DOBRY ROWER - -
27 Krzysztof Paluszek głuszyca MEGA MEGA M4 - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych - -
28 Dariusz Śladowski Bardo MEGA MEGA M5 - UKS KUSY BARDO - -
29 Andrzej Libecki głuszyca MEGA MEGA M5 - SOWIE TEAM - -
30 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław MINI MINI DOROSŁY K - Chojrak Team Wrocław - -
31 Paweł Brzeszcz Jelcz-Laskowice MINI MINI DOROSŁY M - - - -
32 Mariusz Pogoda Wilczyce MINI MINI DOROSŁY M - MM TEAM - -
33 Piotr Kkaźmierczak Bardo MINI MINI DOROSŁY M - - - -
34 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój MINI MINI DOROSŁY M - KRĘŻBUD WĄS SPORT - -
35 Jarosław Roślicki Ozorowice MINI MINI DOROSŁY M - yy 1 1234567891
36 Piotr Szpila Ponikwa MINI MINI DOROSŁY M - KRĘŻBUD WAS SPORT - -
37 Władek Nowicki Kłodzko MINI MINI DOROSŁY M - krężbud wąs sport - -
38 Rafał Klapetek Lubań MINI MINI DOROSŁY M - Goggle pro active eyewear - -
39 Krzysztof Hetnar Wrocław MINI MINI DOROSŁY M - MTB KRAJEK TEAM - -
40 Rafał Byczkowski Jugów MINI MINI DOROSŁY M - Mitsubishi Materials Mtb Team - -
41 Paula Bernaczek Bardo MINI MINI K3 - UKS KUSY BARDO - -
42 Miłosz Pogoda Wilczyce MINI MINI M1 - MM TEAM - -
43 Dawid Łanoszka szczytnica MINI MINI M3 - - - -
44 oskar natołoczny Polanica Zdrój MINI MINI M4 - elastoteh bohema mtb team - -
45 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie MINI MINI M4 - - - -
46 Marcin Sieradzki Wrocław MINI MINI M4 - MITUTOYO WAK SPORT-PROFIT WROCŁAW - -
47 Kasjan Ferenc Bardo MINI MINI M4 - UKS KUSY BARDO - -
48 Kacper Gacek Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4 - UKS Kusy Bardo - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
MEGA K1 0
MEGA K2 2
MEGA K3 2
MEGA K4 0
MEGA K5 0
MEGA M1 5
MEGA M2 7
MEGA M3 23
MEGA M4 9
MEGA M5 3
MINI DOROSŁY K 2
MINI DOROSŁY M 15
MINI K1 0
MINI K2 0
MINI K3 2
MINI K4 0
MINI M1 1
MINI M2 0
MINI M3 1
MINI M4 5
Kobiety 8
Mężczyźni 69
Wszyscy 77