Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wieluń Rozmiar koszulki Rodzaj posiłku
1 RAFAŁ LISS Wrocław M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
2 Mateusz Aleksandrowicz konopnica M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE XL z mięsem
3 Robert Badera Skotnica M40 – roczniki 1976 – 1967 1 neapco NIE L z mięsem
4 Antoni Baranowski Tumidaj M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE L bez mięsa
5 ZDZISŁAWA Baros Rudniki K50 – roczniki 1966 – 1957 1 FALSTART Rudniki NIE S z mięsem
6 Grzegorz Baros Rudniki M50 – roczniki 1966 – 1957 1 FALSTART Rudniki NIE L z mięsem
7 Łukasz Bartela Wieruszów M30 – roczniki 1986 – 1977 1 WieRUNszów NIE L z mięsem
8 Rafał Bator Wrocław M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
9 STANISŁAW BEREŚ ŁASK M60 – roczniki 1956 – 1947 1 - NIE M z mięsem
10 Agata Białkowska Lipnik K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M bez mięsa
11 Robert Bieda CZASTARY M50 – roczniki 1966 – 1957 1 GKS Czastary NIE L z mięsem
12 Martyna Błasiak Sieradz K20 – roczniki 1996-1987 1 Grupa Sieradz NIE S z mięsem
13 Stanisław Boman Osjaków M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE XL z mięsem
14 Anna Boman Osjaków K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
15 Wojtek Boman BEŁCHATÓW M16 – roczniki 2000 – 1997 1 - NIE L z mięsem
16 Justyna Boman Osjaków K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
17 BARTOSZ BOROWICZ Ostrzeszów M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Klub Hokeja Podwodnego Szuwary Ostrzeszów NIE XL z mięsem
18 Aleksandra Bryłka Śmiecheń K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE S z mięsem
19 Krzysztof Brzeziński ŁASK M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
20 Józef Bukalski Starokrzepice M50 – roczniki 1966 – 1957 1 Leśne Dziadki NIE L z mięsem
21 Sławomir Chudy Brzezina M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
22 Alicja Cierpucha Praszka K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE S bez mięsa
23 Klaudia Cieśla Rudniki K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) 1 Falstart Rudniki NIE S bez mięsa
24 Mariola Cieśla Pątnów K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE S z mięsem
25 Christophe Cozette La vicogne france M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE L z mięsem
26 Marta Czyż Dębina K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M bez mięsa
27 ARTUR DAWID Osjaków M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
28 MAŁGORZATA DAWID Osjaków K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M z mięsem
29 WERONIKA DAWID Osjaków K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) 1 - NIE M z mięsem
30 Adam Dąbek Pieczyska M16 – roczniki 2000 – 1997 1 - NIE S z mięsem
31 ANTONI DĄDELA Krzepice M60 – roczniki 1956 – 1947 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE M z mięsem
32 Nina Dembska Osjaków K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
33 Andrzej Derkowski Orzechowiec M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE L bez mięsa
34 Magdalena Dębowska Konin K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M z mięsem
35 Tomasz Dudek Opole M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M z mięsem
36 LESZEK FIGZAŁ WRZOSOWA M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
37 Mariusz Furgalski Julianpol M40 – roczniki 1976 – 1967 1 neapco NIE M z mięsem
38 KRYSTYNA GADZIŃSKA Wrocław K50 – roczniki 1966 – 1957 1 WKB PIAST WROCŁAW NIE M z mięsem
39 MAREK GADZIŃSKI Wrocław M50 – roczniki 1966 – 1957 1 WKB PIAST WROCŁAW NIE M z mięsem
40 Radek Garnys Łódź M40 – roczniki 1976 – 1967 1 Vera running Team NIE S z mięsem
41 Karolina Giza WIELICZKA K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE S z mięsem
42 Tomasz Gniła Praszka M20 – roczniki 1996-1987 1 neapco NIE S z mięsem
43 Lidia Golec Wrocław K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L bez mięsa
44 Michał Grocholski BEŁCHATÓW M40 – roczniki 1976 – 1967 1 KNAUF NIE M z mięsem
45 Jarosław Gruca Olesno M40 – roczniki 1976 – 1967 1 Olesno Biega NIE S z mięsem
46 Dominik Grudzień Brzeźnio M30 – roczniki 1986 – 1977 1 LACROIX Team NIE M z mięsem
47 Grzegorz Grzesiak Sieradz M30 – roczniki 1986 – 1977 1 sieradzbiega.pl NIE L z mięsem
48 MARCIN GRZESIAK Ostrzerzów M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
49 Adam Hącel Kępno M50 – roczniki 1966 – 1957 1 K.S. Leniwiec NIE M z mięsem
50 Krzysztof Hendrykowski Bełchatow M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE L z mięsem
51 Łukasz Hłądzyński Kępno M30 – roczniki 1986 – 1977 1 K. S. Leniwiec NIE L z mięsem
52 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski M40 – roczniki 1976 – 1967 1 BORCH - L z mięsem
53 Łukasz Jankowski wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - TAK L z mięsem
54 ELŻBIETA JANY Kępno K30 – roczniki 1986 – 1977 1 K.S. Leniwiec NIE M z mięsem
55 Anna Jarząb Praszka K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
56 Mariusz Jarząbek Mątewki M40 – roczniki 1976 – 1967 1 TEAM MĄTEWKI NIE L z mięsem
57 Dawid Jerzyk Kępno M16 – roczniki 2000 – 1997 1 K.S. Leniwiec NIE L z mięsem
58 Waldemar Józala Ostrówek M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE L z mięsem
59 Mariusz Józala wisznia mała M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE L z mięsem
60 Krzysztof Kaganek Kraków M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE XL z mięsem
61 Joanna Kałuża-Pawłowska BEŁCHATÓW K40 – roczniki 1976 – 1967 1 KB Spartakus Bełchatów NIE S z mięsem
62 Marek Kaminski Szczerców M50 – roczniki 1966 – 1957 1 ZS-P Szczerców NIE M z mięsem
63 Katarzyna Karnicka Łódź K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
64 Jakub Karnicki Łódź M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
65 SYLWIA KICIŃSKA Sieradz K30 – roczniki 1986 – 1977 1 SIERADZBIEGA.PL NIE M bez mięsa
66 Renata Klekot Częstochowa K50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
67 Jakub Kmieć Częstochowa M16 – roczniki 2000 – 1997 1 - NIE L z mięsem
68 JANUSZ KOCHMAN Olesno M50 – roczniki 1966 – 1957 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE M z mięsem
69 Maciej Kołeczek Sieradz M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Sieradzbiega.pl NIE M z mięsem
70 Jakub Kołodziejczyk BEŁCHATÓW M30 – roczniki 1986 – 1977 1 KB Spartakus Bełchatów NIE M bez mięsa
71 Piotr Koper Dobryszyce M20 – roczniki 1996-1987 1 UKS "Orzeł" Dobryszyce NIE M z mięsem
72 Agnieszka Kosiorkiewicz Łódź K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M bez mięsa
73 Piotr Kostrzewa Osjaków M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
74 Katarzyna Kowalczyk Dzietrzniki K20 – roczniki 1996-1987 1 --- TAK M z mięsem
75 Sylwia Kowalczyk Burzenin - 1 - NIE M z mięsem
76 Joanna Kowalska Czarnożyły K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE S z mięsem
77 Adam Kozioł Radłów M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE XL z mięsem
78 Jacek Kozłowski Wrocław M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M z mięsem
79 Edyta Krasoń Gorzkowice K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE S z mięsem
80 Anna Krawulska Ostrów Wielkpolski K30 – roczniki 1986 – 1977 1 ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI NIE S z mięsem
81 Michał Krawulski Ostrów Wielkpolski M30 – roczniki 1986 – 1977 1 ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI NIE L z mięsem
82 Marcin Kryściak Ostrów M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
83 Łukasz Kulak komorów M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
84 TOMASZ KUREK Świebodzice M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
85 Artur Kurek Owczary M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE S z mięsem
86 Rafał Lemanik wieluń M20 – roczniki 1996-1987 1 TrenerBiegu.pl TAK L z mięsem
87 Jolanta Lenda Twardogóra K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE S z mięsem
88 Jarosław Leśniak Częstochowa M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
89 Igor Lewandowski BEŁCHATÓW M16 – roczniki 2000 – 1997 1 KB Spartakus Bełchatów NIE L z mięsem
90 Maciej Lewiński CZASTARY M40 – roczniki 1976 – 1967 1 GKS Czastary NIE L z mięsem
91 Magdalena Liss Wrocław K40 – roczniki 1976 – 1967 1 Velicante Sport Team NIE XL bez mięsa
92 Marek Lubnau Sosnowiec M50 – roczniki 1966 – 1957 1 HARPAGAN SOSNOWIEC NIE S z mięsem
93 MACIEJ LUBOIŃSKI Bielany Wrocławskie M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Skomlin / Wrocław MT NIE XXL bez mięsa
94 Bartosz Luto Opatów M16 – roczniki 2000 – 1997 1 NGB Kłobuck NIE L z mięsem
95 Andrzej Luto Opatów M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE L z mięsem
96 Robert Majchrowski wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 1 Wieluń BIEGA TAK L z mięsem
97 Barbara Majchrzak Chorzów K50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
98 Edmund Majtyka Rozterk M40 – roczniki 1976 – 1967 1 neapco NIE L z mięsem
99 stanislaw Malek Praszka M60 – roczniki 1956 – 1947 1 neapco NIE L z mięsem
100 Marta Małkiewicz Wrocław K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) 1 - NIE S z mięsem
101 JAROSŁAW MARCINIAK ORLA M40 – roczniki 1976 – 1967 1 KS KROTOSZ KROTOSZYN NIE M z mięsem
102 Marek Matuszczyk Radomsko - 1 - NIE L z mięsem
103 Katarzyna Matysiak kraśnica K30 – roczniki 1986 – 1977 1 KS FENIKS OPOCZNO NIE XL z mięsem
104 Beata Mazgaj Tarnowskie Góry K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
105 Krzysztof Mazur Szczawno - Zdrój M50 – roczniki 1966 – 1957 1 MaratonyPolskie.PL Team NIE XL z mięsem
106 Marek MENDEL Byczyna M50 – roczniki 1966 – 1957 1 Byczyński Klub Biegacza NIE M z mięsem
107 Jarosław Mikoś Baranów M30 – roczniki 1986 – 1977 1 K.S. Leniwiec NIE L z mięsem
108 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas M30 – roczniki 1986 – 1977 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE M z mięsem
109 Ireneusz Mordalski Trębaczew M40 – roczniki 1976 – 1967 1 Klub biegacza Warta NIE XL z mięsem
110 Krzysztof Morek Kępno M30 – roczniki 1986 – 1977 1 K.S. Leniwiec NIE L z mięsem
111 ROMAN NAPIÓRKOWSKI Krapkowice M50 – roczniki 1966 – 1957 1 leśne dziadki NIE S z mięsem
112 Szymon Obalka Sieradz M60 – roczniki 1956 – 1947 1 SIERADZBIEGA.PL NIE L bez mięsa
113 Artur Ogórek BEŁCHATÓW M40 – roczniki 1976 – 1967 1 KB Spartakus Bełchatów NIE L z mięsem
114 Damian Orłowski Skomlin M30 – roczniki 1986 – 1977 1 PMDKiS Victoria Skomlin NIE L z mięsem
115 Adrian Pabiniak Złoczew M16 – roczniki 2000 – 1997 1 - NIE M z mięsem
116 Angelika Pabiniak Złoczew K20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE S z mięsem
117 Andrzej Pabiniak Złoczew M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
118 Aneta Pabiniak Złoczew K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE S z mięsem
119 Paweł Parzonka Kępno M40 – roczniki 1976 – 1967 1 K.S.Leniwiec NIE L z mięsem
120 Katarzyna Parzych rybnik K40 – roczniki 1976 – 1967 1 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem NIE S z mięsem
121 Mateusz Pawełczak Złochowice M20 – roczniki 1996-1987 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE M z mięsem
122 ANDRZEJ PELIKAN Klobuck M50 – roczniki 1966 – 1957 1 NGB Kłobuck NIE M z mięsem
123 Artur Pelikan Kłobuck M20 – roczniki 1996-1987 1 NGB Kłobuck NIE L z mięsem
124 Łukasz Perczyński Gomunice M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE L z mięsem
125 Danuta Pilarz-Małkiewicz Wrocław K50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
126 Tomasz Pipia Sieradz M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE S bez mięsa
127 Sławomir Pisarek Kurnos Pierwszy M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
128 PAWEŁ PIWOWARSKI Turek M30 – roczniki 1986 – 1977 1 KB Maraton Turek NIE L z mięsem
129 Henryk Pluskota Praszka M50 – roczniki 1966 – 1957 1 NEAPCO Praszka NIE XL z mięsem
130 ALFRED PODOLAK PYSKOWICE M50 – roczniki 1966 – 1957 1 Piast Gliwice NIE L z mięsem
131 Dariusz POŁOMSKI Ostrzeszów M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
132 małgorzata Proce Brzeźnio K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE XXL z mięsem
133 Marek Proszewski Sieradz M40 – roczniki 1976 – 1967 1 sieradzbiega.pl NIE M z mięsem
134 Piotr Psuja Wrocław/Wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 1 TURBINA WIELUŃ NIE S z mięsem
135 ANDRZEJ PUTYŃSKI Sieradz M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
136 WIESŁAW PYRA Praszka M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
137 Katarzyna Radzicka Sieradz K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE S z mięsem
138 Zbigniew Redkiewicz Sieradz M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE L z mięsem
139 Emil Rogalewicz wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 1 - TAK S z mięsem
140 Anna Rył Zapole K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M z mięsem
141 Dominik Sas Starokrzepice M20 – roczniki 1996-1987 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE L z mięsem
142 Mariusz Sewerynek Kamieńsk M30 – roczniki 1986 – 1977 1 AKTYWNI KAMIEŃSK NIE S z mięsem
143 Katarzyna Sidorczuk BEŁCHATÓW K30 – roczniki 1986 – 1977 1 KB Spartakus Bełchatów NIE S bez mięsa
144 Pawel Siekiera Kępno M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Holistic Crew Kępno NIE M z mięsem
145 Piotr Siemiński Łódź M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE L z mięsem
146 Sławomir Siódmak Olesno M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE XL z mięsem
147 Izabela Skoczylas Dębiec K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE M z mięsem
148 Andrzej Skoczylas Dębiec M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE S bez mięsa
149 Damian Słotwiński Uników M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE L bez mięsa
150 Elżbieta Sobańtka Strojec K50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
151 Roman Sobczak Syców M40 – roczniki 1976 – 1967 1 Olimpia Syców NIE L z mięsem
152 Natalia Stanisławska Kępno K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) 1 - NIE S bez mięsa
153 EWA SZAŁWIŃSKA BEŁCHATÓW K50 – roczniki 1966 – 1957 1 KB Spartakus Bełchatów NIE M bez mięsa
154 Ewa Szatkowska Kępno K50 – roczniki 1966 – 1957 1 Kobiety Biegają NIE L bez mięsa
155 tomasz szymanski Praszka M30 – roczniki 1986 – 1977 1 neapco NIE L z mięsem
156 Anna Szymczak BEŁCHATÓW K30 – roczniki 1986 – 1977 1 KB Spartakus Bełchatów NIE S z mięsem
157 Piotr Śliwa Biała M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - TAK XL z mięsem
158 MARCIN ŚWITAŁA BEŁCHATÓW M30 – roczniki 1986 – 1977 1 KB Spartakus Bełchatów NIE M z mięsem
159 Krzysztof Trzewik Ożarów M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE L z mięsem
160 Jerzy Urbańczyk Turek M50 – roczniki 1966 – 1957 1 KB MARATON TUREK NIE M z mięsem
161 Małgorzata Walacik Kuźnica Skakawska K50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
162 Artur Wąsicki Dobroń M50 – roczniki 1966 – 1957 1 - NIE M z mięsem
163 Andrzej Wieloch Parzymiechy M50 – roczniki 1966 – 1957 1 LEŚNE DZIADKI NIE M z mięsem
164 Małgorzata Wierucka Błaszki K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
165 Dariusz Wiktorek Ostrów Wlkp. M40 – roczniki 1976 – 1967 1 WODKAN NIE L z mięsem
166 MIROSŁAW WIŚNIEWSKI Krzepice M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Kb Florian Zajączki Drugie NIE L z mięsem
167 Tomasz Wodecki Gomunice M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE M z mięsem
168 Adam Wójcikowski Szczerców M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
169 Izabela Wróblewska Sanie K40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE S bez mięsa
170 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE K30 – roczniki 1986 – 1977 1 - NIE S z mięsem
171 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE M40 – roczniki 1976 – 1967 1 - NIE M z mięsem
172 Rafał Zaręba Łódź M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Fujitsu Running Team Łódź NIE L z mięsem
173 Jakub Zarębski ŁASK M20 – roczniki 1996-1987 1 - NIE XL z mięsem
174 Samanta Zborowska Ostrzeszów - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE M z mięsem
175 Przemysław Zieliński Ruda Śląska M30 – roczniki 1986 – 1977 1 Sileman NIE L z mięsem
176 ROBERT ZIMOWSKI BEŁCHATÓW M50 – roczniki 1966 – 1957 1 JUPITER NIE L z mięsem
177 Wiktor Żuraw Sokolniki M16 – roczniki 2000 – 1997 1 UKS Grom Sokolniki NIE M z mięsem

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wieluń Rozmiar koszulki Rodzaj posiłku
1 Andrzej Adamczyk wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK M z mięsem
2 Jakub Antosik Sieradz M20 – roczniki 1996-1987 - Sieradzbiega.pl NIE M bez mięsa
3 Mariusz Bartczak szynkielów - - - NIE M z mięsem
4 Lesław Bednarczyk Częstochowa M60 – roczniki 1956 – 1947 - - NIE S z mięsem
5 MARIAN BŁASZCZYK BEŁCHATÓW M60 – roczniki 1956 – 1947 - KB Spartakus Bełchatów NIE M z mięsem
6 Janusz Bojakowski wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - - TAK L z mięsem
7 Szymon Bojer wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - - TAK M bez mięsa
8 Sylwester Brożyna Turów M30 – roczniki 1986 – 1977 - Klub Wasyla TAK XL z mięsem
9 DOMINIK BRZEZIŃSKI WIELUN M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK XL z mięsem
10 Arek Budzyński wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - wieluń biega TAK L z mięsem
11 Mateusz Cegiełka Kaski M20 – roczniki 1996-1987 - - NIE L z mięsem
12 Weronika Chojecka Błaszki K30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE L bez mięsa
13 Jan Cieśla Rudniki M60 – roczniki 1956 – 1947 - Falstart Rudniki NIE L bez mięsa
14 Paweł Ciura SIECHNICE M30 – roczniki 1986 – 1977 - manandwoman.pl NIE M z mięsem
15 Hubert Czarnogredzki wieluń - - Młodzi Biegacze TAK S z mięsem
16 małgorzata dyguda wieluń K40 – roczniki 1976 – 1967 - Wieluń Biega TAK L z mięsem
17 roksana dyguda wieluń - - Wieluń Biega TAK S z mięsem
18 Magdalena Dziwińska CZASTARY K20 – roczniki 1996-1987 - - NIE S bez mięsa
19 Arkadiusz Falkowski wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK M z mięsem
20 Bartek Faworek Gryfów Śląski M80 – roczniki 1936 i starsi - 4EVER BIKE TAK S z mięsem
21 Barbara Frysiak wieluń K50 – roczniki 1966 – 1957 - Frysiaki TAK S z mięsem
22 ARTUR FRYSIAK wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - Frysiaki TAK M z mięsem
23 Grzegorz Gaj Bytom M30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE L z mięsem
24 Marian Gaj wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - - TAK XL z mięsem
25 lechosław gąsior wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - - TAK XL z mięsem
26 Mariusz Gąszczak Kepno M30 – roczniki 1986 – 1977 - K.S. LENIWIEC NIE L z mięsem
27 Arek Gęsiak WIELUN M30 – roczniki 1986 – 1977 - WIELUN BIEGA TAK L z mięsem
28 Marlena Girek wieluń K40 – roczniki 1976 – 1967 - Wieluń biega TAK M bez mięsa
29 Krzysztof Glab Kłobuck M40 – roczniki 1976 – 1967 - NGB Klobuck NIE M bez mięsa
30 Grzegorz Gładysz Praszka M30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE M z mięsem
31 Anna Golec ŁASK K20 – roczniki 1996-1987 - - NIE M bez mięsa
32 Stanisław Grabka Kraków M70 – roczniki 1946 – 1937 - - NIE M z mięsem
33 marek Gracz wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK M z mięsem
34 Marcin Grela wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK M z mięsem
35 Natalia Grzegorczyk Opoczno K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) - Opoczno Sport Team NIE S z mięsem
36 Marek Grzywna Olesno M40 – roczniki 1976 – 1967 - - NIE XL z mięsem
37 Grzegorz Grzywna Olesno M20 – roczniki 1996-1987 - WKB META LUBLINIEC NIE L z mięsem
38 paweł Guzik Praszka M30 – roczniki 1986 – 1977 - 10 Brygada Logistyczna OPOLE TAK M z mięsem
39 Norbert Haliżak wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - ZaDyszka TAK S bez mięsa
40 Jacek Herudziński Panki M40 – roczniki 1976 – 1967 - NGB Kłobuck NIE XL z mięsem
41 Jolanta Jakubowska wieluń K50 – roczniki 1966 – 1957 - Wieluń biega TAK L z mięsem
42 Wiesław Janeczek Trębaczew M50 – roczniki 1966 – 1957 - klub biegacza warta NIE M z mięsem
43 Artur Jasiński wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK XL z mięsem
44 Damian Jasiński Masłowice M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK L z mięsem
45 Ryszard JEZIORNY wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - Wieluń biega TAK L z mięsem
46 Monika Jungowska Czarnożyły K20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK S z mięsem
47 Tomasz Juszczak Tarnowskie Góry - - Huta Cynku Miasteczko Śląskie NIE M z mięsem
48 Kacper Kaczmarek wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - Wieluń Biega TAK L z mięsem
49 Oskar Kapuściński wieluń - - - TAK S z mięsem
50 Ryszard Katner Opole M60 – roczniki 1956 – 1947 - - NIE L z mięsem
51 Dariusz Kloskowski Słupsk M40 – roczniki 1976 – 1967 - - NIE M z mięsem
52 KRZYSZTOF KOŁACZEK Turów M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK L z mięsem
53 HUBERT KOŁACZEK Turów M20 – roczniki 1996-1987 - xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl TAK M z mięsem
54 Mateusz Komisarek wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - Klub Wasyla TAK M z mięsem
55 Łukasz Konieczny wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK M z mięsem
56 Marcin Kopka Zduńska Wola M20 – roczniki 1996-1987 - BBL Zduńska Wola NIE XL bez mięsa
57 STANISŁAW KORCZYŃSKI Łódź M60 – roczniki 1956 – 1947 - RYSIOTEAM NIE L bez mięsa
58 Mateusz Kozica wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK M z mięsem
59 Krzysiek Krawczyk wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK M bez mięsa
60 Marcin Krystek Parzymiechy M40 – roczniki 1976 – 1967 - - NIE L z mięsem
61 Grzegorz Kucharski wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - Sport - Zdrowie - Edukacja TAK L z mięsem
62 Aleksandra Kudra wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - wieluń biega TAK L z mięsem
63 Aleksandra Kudra wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - wieluń biega TAK L z mięsem
64 Arkadiusz Kukuła Masłowice M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK L z mięsem
65 Jędrzej Kurzawa wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - MKS Wieluń TAK L z mięsem
66 Maciek Kuźbiński wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - MKS Wieluń TAK L z mięsem
67 Wojciech Kuźbiński Pątnów M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega NIE XL z mięsem
68 Jacek Latocha Rychłowice M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK L z mięsem
69 Jarosław Leśniak Częstochowa M30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE L z mięsem
70 Mariusz Lipski WIELUN M30 – roczniki 1986 – 1977 - Wieluń Biega TAK L bez mięsa
71 Damian Łyko Ostrówek M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK L z mięsem
72 Mateusz Maciaszek Kalisz M30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE XL z mięsem
73 Zbigniew MACOCH Krzepice M60 – roczniki 1956 – 1947 - NGB Kłobuck NIE M z mięsem
74 Aneta Madziara wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK S bez mięsa
75 Karolina Magott wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK L z mięsem
76 Jakub Majchrzak wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - - TAK L z mięsem
77 Przemysław Makles Radomsko M30 – roczniki 1986 – 1977 - wkb meta Lubliniec NIE M z mięsem
78 Roman Marciniak wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - - TAK L z mięsem
79 Monika Maśko Gołkowice Górne K40 – roczniki 1976 – 1967 - nie NIE M z mięsem
80 Kacper Mielczarek wieluń - - - TAK M z mięsem
81 Adrian Mielczarek Gaszyn M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK L z mięsem
82 Monika Mizerka Wieruszów K40 – roczniki 1976 – 1967 - - NIE S z mięsem
83 Janusz Mroczkowski Łódź M60 – roczniki 1956 – 1947 - Fundacja KRWINKA NIE L z mięsem
84 Bogusław Napierała BEŁCHATÓW M70 – roczniki 1946 – 1937 - KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW NIE XL z mięsem
85 Kamil Nowak wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - - TAK M z mięsem
86 Michał Obała wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK M z mięsem
87 Justyna Ochocka Rudlice K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) - - NIE S z mięsem
88 Katarzyna Ochocka Wrocław K20 – roczniki 1996-1987 - Wroclaw Maraton Team NIE S z mięsem
89 Damian Olejnik Dąbrowa M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK L z mięsem
90 Damian Pabianiak Osjaków M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega NIE XL z mięsem
91 Michał Packi wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK M z mięsem
92 Łukasz Packi wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK M z mięsem
93 Weronika Paleczna Baranów K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) - - NIE S z mięsem
94 Dariusz Pasiński Trębaczew M30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE M z mięsem
95 Marcin Patkowski wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK XL z mięsem
96 Witold Pawłowski Krzepice M70 – roczniki 1946 – 1937 - TKKF ,, Zryw' - Parzymiechy NIE L bez mięsa
97 Magdalena Pieprz wieluń K20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK M z mięsem
98 GRZEGORZ PIETRZAK Kepno M16 – roczniki 2000 – 1997 - K.S. Leniwiec NIE L z mięsem
99 Kordian Pilarski wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK M z mięsem
100 Tomasz Pilarski wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - - TAK M z mięsem
101 Marcin Piwowar Opole M30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE L z mięsem
102 Urszula Podgorniak WIELUN K30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE M bez mięsa
103 Agnieszka Połomska Ostrzeszów K40 – roczniki 1976 – 1967 - Aktywny Ostrzeszów NIE S z mięsem
104 Marcin Poterek wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - Masłowice TAK XL z mięsem
105 Żaneta Powolna Mirków K20 – roczniki 1996-1987 - - NIE M z mięsem
106 Bartłomiej Prange wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - - TAK XL z mięsem
107 Wojtek Psuja wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK L z mięsem
108 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M70 – roczniki 1946 – 1937 - - NIE M z mięsem
109 Andrzej Raducki Widoradz M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK XL z mięsem
110 Jacek Raducki wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - Wieluń Biega TAK L z mięsem
111 Wiktoria Romkowska Siemkowice K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) - K16 NIE M z mięsem
112 Janina Rosińska Pabianice K70 – roczniki 1946 i starsze - - NIE XL z mięsem
113 Paweł Rzeszowski wieluń M50 – roczniki 1966 – 1957 - - TAK L bez mięsa
114 Waldemar Sitek Bukownica M30 – roczniki 1986 – 1977 - Opatów Biega? NIE M z mięsem
115 Elżbieta SIUDMAK wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - Wieluń Biega TAK L bez mięsa
116 Tomasz Siudmak wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - Wieluń Biega NIE L z mięsem
117 Dawid Skorupa wieluń M16 – roczniki 2000 – 1997 - MKS Wieluń TAK L z mięsem
118 Robert Sławiński Wałbrzych M40 – roczniki 1976 – 1967 - Biegaj-Zapobiegaj NIE M z mięsem
119 Tomasz Smodlibowski BEŁCHATÓW M70 – roczniki 1946 – 1937 - - NIE S bez mięsa
120 Dawid Smolarkiewicz Ostrówek M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega NIE L z mięsem
121 Daria Smolarkiewicz Opojowice K20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega NIE M z mięsem
122 Grzegorz Sobczak Dąbrowa M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK L bez mięsa
123 ARTUR SOJA wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - Banda Rudego Pająka TAK XL z mięsem
124 Mariola Sojda Czestochowa K30 – roczniki 1986 – 1977 - CKS Budowlani Czestochowa NIE S z mięsem
125 Anna Sołyga Ostrzeszów K20 – roczniki 1996-1987 - aktywny Ostrzeszów NIE S bez mięsa
126 Tomasz Spałek wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK L z mięsem
127 Łukasz Stanek Prusak M30 – roczniki 1986 – 1977 - KS "Husaria" Wieruszów NIE M z mięsem
128 Barbara Stasiak Pątnów K30 – roczniki 1986 – 1977 - - NIE S bez mięsa
129 Krzysztof Stelmach Dąbrowa M40 – roczniki 1976 – 1967 - Banda Rudego Pająka TAK L z mięsem
130 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice M40 – roczniki 1976 – 1967 - WIELUŃ BIEGA NIE L z mięsem
131 Jakub Strzelecki Łódź M50 – roczniki 1966 – 1957 - Sklep Biegacza Łódź NIE L z mięsem
132 MIROSŁAW SUK Częstochowa M60 – roczniki 1956 – 1947 - - NIE M z mięsem
133 Dorota Surma wieluń K40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK S bez mięsa
134 Małgorzata Surma SIECHNICE K30 – roczniki 1986 – 1977 - Brak NIE M z mięsem
135 MARCIN SYPEREK Wrocław M40 – roczniki 1976 – 1967 - PRO RUN WROCŁAW NIE L bez mięsa
136 Damian Szczesny wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - Wieluń Biega TAK L z mięsem
137 Arkadiusz Szecel wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - JKS TAK L z mięsem
138 Agata Szuflita wieluń K20 – roczniki 1996-1987 - - TAK M bez mięsa
139 Grzegorz Szukalski Pajęczno M30 – roczniki 1986 – 1977 - WKB Meta Lubliniec NIE L z mięsem
140 Zbigniew Tabaka Goszczanów M30 – roczniki 1986 – 1977 - sieradzbiega.pl NIE XL z mięsem
141 Anna Torchała wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - ZaDyszka TAK M z mięsem
142 Łuksza Walkowiak wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK XL z mięsem
143 Tomasz Wencel wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - - TAK L bez mięsa
144 Marcin Wiącek wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK L z mięsem
145 Łucja Wiktorowicz Opoczno K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) - Leśne Ludki Opoczno NIE S bez mięsa
146 Jarosław Włodarczyk Okalew M40 – roczniki 1976 – 1967 - WIELUŃ BIEGA NIE S bez mięsa
147 Leszek Wolniaczyk wieluń M40 – roczniki 1976 – 1967 - - TAK L z mięsem
148 Bartosz Wolniak wieluń M20 – roczniki 1996-1987 - Kuźnia Sylwetki Wieluń TAK M z mięsem
149 Jarosław Wolniewicz LUTUTÓW M40 – roczniki 1976 – 1967 - - NIE L z mięsem
150 Agnieszka Wolniewicz LUTUTÓW K40 – roczniki 1976 – 1967 - - NIE M z mięsem
151 Paweł Wójcik wieluń M30 – roczniki 1986 – 1977 - Kuźnia Sylwetki TAK M z mięsem
152 Kinga Wójcik wieluń K30 – roczniki 1986 – 1977 - - TAK L z mięsem
153 szymon wróbel Walichnowy M20 – roczniki 1996-1987 - - NIE L z mięsem
154 Marek Wróbel ŁASK M60 – roczniki 1956 – 1947 - Niezrzeszony NIE XL z mięsem
155 Bartosz Wróblewski Turów M20 – roczniki 1996-1987 - Wieluń Biega TAK XL z mięsem
156 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M30 – roczniki 1986 – 1977 - ultimasport.pl NIE M z mięsem
157 Tomek Zając ultimasport.pl M30 – roczniki 1986 – 1977 - 4EVER BIKE TAK M z mięsem
158 Leszek Żuchowski ŁASK M60 – roczniki 1956 – 1947 - Łask NIE M z mięsem


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K16 – roczniki 2000 – 1997 (1997 gdy K20) 9
K20 – roczniki 1996-1987 20
K30 – roczniki 1986 – 1977 29
K40 – roczniki 1976 – 1967 18
K50 – roczniki 1966 – 1957 11
K60 – roczniki 1956 – 1947 0
K70 – roczniki 1946 i starsze 1
M16 – roczniki 2000 – 1997 17
M20 – roczniki 1996-1987 39
M30 – roczniki 1986 – 1977 68
M40 – roczniki 1976 – 1967 56
M50 – roczniki 1966 – 1957 38
M60 – roczniki 1956 – 1947 14
M70 – roczniki 1946 – 1937 5
M80 – roczniki 1936 i starsi 1
Kobiety 90
Mężczyźni 243
Wszyscy 335