Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Zygmunt Kurpet zenekkurpet@gmail.com Jastrzębie-Zdrój Nordic Walking Nordic M 1 wolny strzelec XL
2 Monia Ciołkiewicz moniaciolkiewicz@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
3 Marta Cebo marta.cebo@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB Samo się nie przebiegnie M
4 Jolanta Musialska j.musialska@op.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 INDYWIDUALNIE L
5 zbigniew talaga ztal@poczta.fm Kolonia Nordic Walking Nordic M 1 - M
6 Magdalena Kleszcz mkleszcz1@gmail.com Wysoka Nordic Walking Nordic K 1 - S
7 Małgorzata Talaga btal@poczta.fm Kolonia Nordic Walking Nordic K 1 - S
8 Jerzy Górnik j.gornik58@upcpoczta.pl Katowice Nordic Walking Nordic M 1 - L
9 Anna Malczyk ania_mm@o2.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team L
10 Rafał Ziętek panjanek@poczta.onet.pl Sławków Nordic Walking Nordic M 1 - L
11 Katarzyna Myrczek adamczyk.katarzyna@interia.eu Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - S
12 Elżbieta Matonóg elush@op.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE L
13 Iza Teodorczuk iza.teodorczuk@gmail.com Olkusz Nordic Walking Nordic K 1 olkuszbiega.pl M
14 Anna ZACZYŃSKA ann.zet@gmail.com Lubin Nordic Walking Nordic K 1 KS Metraco Polkowice S
15 Krzysztof Skiba krzysztofbiegacz@wp.pl Polkowice Nordic Walking Nordic M 1 ZG Polkowice/Sieroszowice S
16 Teresa Podgórska Podgorska.teresa@onet.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 ---- XL
17 Stanisława Krawczyk stasia0@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 --- XL
18 Halina Grzmil Halina.Grzmil@onet.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
19 Maria Kulik Maria.Kulik@op.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
20 wiktor krawczyk wiktor.46@tlen.pl Sławków Nordic Walking Nordic M 1 Piękny wiek XL
21 Elżbieta Tomczyk tomczyk.el@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB M
22 Monika Zaorska m82mona@onet.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB XL
23 Grażyna Glanowska glonekjar@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 indywidualnie M
24 Magdalena Goniewicz-Błasiak mgblasiak@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB S
25 Monika Kaczmarzyk monika.kaczmarzyk@interia.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Samo Się Nie Przebiegnie XL
26 Dorota Bagińska dorota.baginska@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - S
27 Piotr Macholc klaudia-macholc@wp.pl Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic M 1 ŻÓŁWIK XL
28 Paweł Teodorczuk pawel.teodorczuk@gmail.com Olkusz Nordic Walking Nordic M 1 olkuszbiega.pl L
29 Jolanta Kluczewska jolak0@op.pl Olkusz Nordic Walking Nordic K 1 - L
30 Danuta Krawczyk krawczyk.danka@gmail.com Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 - M
31 Justyna Chrzanowska j.chrzanowska1981@gmail.com Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 - M
32 Aneta Sośnierz anetasosnierz@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 SGB Samo się nie przebiegnie M
33 Jolanta Prychodko bprychodko@op.pl Małobądz Nordic Walking Nordic K 1 - L
34 Katarzyna Dusik kasiasmiszek@tlen.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
35 Anna Krawczyk anuelka@o2.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
36 Małgorzata Prządka kagosia@o2.pl Krzykawka Nordic Walking Nordic K 1 - M
37 Barbara Lewandowska basia.lewandowska@interia.eu Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
38 Anna Krzynówek anna_k35@o2.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
39 Katarzyna Pietraszek Rybak katarzynapietraszek73@interia.pl Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 - M
40 Izabela Ziętek-Kłos izabelazietek-klos@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - XL
41 Agnieszka Knol agakop73@o2.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 - S
42 Olga Lech olgalech1@tlen.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
43 Katarzyna Łokieć klokiec09@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - S
44 Artur Siwiec arturs9192@interia.pl Katowice Nordic Walking Nordic M 1 MK team L
45 Justyna Młynarczyk justyna_tysia-23@tlen.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
46 Halina Nędza nedzahalina09@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 piękny wiek L
47 AGNIESZKA SIOŁA agulas18@poczta.onet.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
48 Agnieszka Skubis s.agaart@interia.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
49 Justyna Łoszajć justysia_995@wp.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 - XL
50 Jarosław Czub jaroslawczub@wp.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic M 1 Harpagan Sosnowiec XL
51 Henryka Baruch w-baruch@wp.pl Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team M
52 Rafał PIłat rafpil@gazeta.pl Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic M 1 W pogoni za duchem L
53 BEATA KOWALIK marimari@op.pl NIEGOWONICE Nordic Walking Nordic K 1 - M
54 Agnieszka Bulińska abulinska@vp.pl NIEGOWONICE Nordic Walking Nordic K 1 - L
55 Irena Pajdak irena.pajdak@onet.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
56 Ewa Pustuł ewapustul@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
57 Daniel Gałużny danton1@poczta.fm Sosnowiec Nordic Walking Nordic M 1 - XL
58 Ewelina Grzyb ewegrzyb@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
59 Ewa Ludwisiak adrian_91-91@o2.pl Częstochowa Nordic Walking Nordic K 1 - L
60 Elżbieta Wach elajacek@vp.pl Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team L
61 Magdalena Krauzowicz-Bryś M.kb@op.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 - S
62 Ewa Bierońska ewabieronska@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 S
63 Katarzyna Olszewska mo@toz.pl Katowice Nordic Walking Nordic K 1 SGB Samo Się Nie Przebiegnie M
64 RENATA WOŹNIAK renia74-34@tlen.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L
65 Agata Skubis skubis.agata@wp.pl Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - M
66 Małgorzata Chojowska Gosia1977.pl@gmail.com Sławków Nordic Walking Nordic K 1 - L

Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Marta Rus rusmartek@tlen.pl Sławków Bieg Główny K 40- 49 1 SGB Samo się nie przebiegnie S
2 Janusz Mróz najmroz@gmail.com Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - S
3 Łukasz Hofler lukasz.hofler@gmail.com Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 SGB "Samo sie nie przebiegnie" M
4 Artur Skrzypczyk arczibald.slawkow@gmail.com Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB "Samo się nie przebiegnie" L
5 Katarzyna Korpus-Mielczarska korpus-mielczarska@o2.pl Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB Samo się nie przebiegnie S
6 Paweł Frąckiewicz pawelfra1234@gmail.com Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE M
7 Beniamin Szczepanek beniamin.szczepanek@gmail.com Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - L
8 robert kawelczyk kaffelloo@tlen.pl Częstochowa Bieg Główny M 40- 49 1 - S
9 Michał Zając zajcew1979@gazeta.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - L
10 Grzegorz Maciążek g.maciazek@op.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE L
11 ANNA TARGOWSKA a.targowska@interia.eu Sosnowiec Bieg Główny K 30- 39 1 - S
12 Jarosław Kasperek Kasperek.pl@gmail.com Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 BRAK L
13 ARKADIUSZ BUCZYŃSKI arniwidzew@wp.pl Bolesław Bieg Główny M 40- 49 1 - M
14 Marek Olszewski lekwet01@gmail.com Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 SGB Samo Się Nie Przebiegnie L
15 Rafał Dacyk rafal.dacyk@10g.pl Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - XL
16 Tomasz Sikora tomasz.sikora.dg@gmail.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE L
17 Iwona Zając rafcio837@gmail.com Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB Samo się nie przebiegnie M
18 Dariusz Hyla dariusz.hyla69@gmail.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 Cafemobil Team L
19 Szymek Hnatów hnatow@op.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza L
20 Michał Wieczorek wieczor20@interia.pl Czeladz Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
21 Tadeusz Prządka tadeusz.przadka@gmail.com Chorzów Bieg Główny M 30- 39 1 Nieloty M
22 Jacek Prządka przadka.j@gmail.com Czeladź Bieg Główny M 30- 39 1 Nieloty L
23 Piotr Janocha janochapiotr@wp.pl Żarki Letnisko Bieg Główny M 30- 39 1 Libero Myszków M
24 Agnieszka Janocha janochaaga@wp.pl Żarki Letnisko Bieg Główny K 30- 39 1 Ambitni Amatorzy Myszków S
25 Mariusz BUCZYŃSKI maniektosziba@wp.pl Międzygórze Bieg Główny M 30- 39 1 - S
26 Dariusz Sadowski czarnyextreme@o2.pl Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 - M
27 Tomasz Sadowski schabu77@wp.pl Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - L
28 Bartosz Nowakowski novi85@wp.pl Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - M
29 Damian Szastak damianszastak@o2.pl Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 Harpagan Sosnowiec L
30 Zbigniew Król hallahalla007@gmail.com Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 Wataha Czerwonego Kapturka L
31 Marek Andruchów Marek.andruchow@gmail.com Olkusz Bieg Główny M 30- 39 1 - L
32 ROBERT PROKSA proxsa@onet.pl Mysłowice Bieg Główny M 50> 1 UKS Chromik Mysowice M
33 Sebastian Krężel krezels@gmail.com WOLBROM Bieg Główny M 40- 49 1 Wolbrom TEAM XL
34 Andrzej Banasik andrzejbanasik2@wp.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB L
35 Wojciech Błasiak asgar@interia.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB M
36 Konrad Siutka konrad.siutka@onet.eu Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
37 Rafał Formicki formicki.rafal@gmail.com Zawiercie Bieg Główny M 16- 29 1 Victoria Zawiercie M
38 Marta Szreter martaniklas@op.pl Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
39 Robert Goleń rgolen@wp.pl Katowice Bieg Główny M 40- 49 1 - S
40 Rafał Kowalski rkowski@interia.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 - L
41 Marek Cieśla marekc1959@onet.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 - XL
42 Grzegorz Krzyżowski grzegorz.krzyzowki@wp.pl Katowice Bieg Główny M 30- 39 1 - L
43 Piotr Czarnota czarnota.p@gmail.com Jaworzno Bieg Główny M 30- 39 1 MCKiS Jaworzno XL
44 Dariusz Wilk diobel77@o2.pl Bedzin Bieg Główny M 30- 39 1 - M
45 ELWIRA Katanowska elwirka1@autograf.pl Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
46 PAULINA Klasińska paulinawites@interia.pl Pińczów Bieg Główny K 16-29 1 - S
47 Jakub Ziętek kubtrzebinia@poczta.onet.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE S
48 Waldemar Raczyński vald@o2.pl Sławków Bieg Główny M 50> 1 Wolny strzelec L
49 Alek Motyl alojzy.m@op.pl Olkusz Bieg Główny M 50> 1 Team Olkusz M
50 Ryszard Skotniczny wampir.karll@gmail.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 - M
51 Ryszard Skotniczny r.skotniczny@zut.tychy.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 - M
52 Paweł Opala popala07@gmail.com Klucze Bieg Główny - 1 - M
53 marek pietrzyk marek311@onet.pl dabrowa gornicza Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
54 Romuald Kulas romekkulas@interia.pl Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - L
55 Arkadiusz Lasota arkadiusz.lasota@neostrada.pl Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - M
56 MICHAŁ CHECHELSKI m.chechelski4@gmail.com Olkusz Bieg Główny M 16- 29 1 olkuszbiega.pl S
57 Piotrek Sowula letsgo747@gmail.com Olkusz Bieg Główny M 30- 39 1 Olkuszbiega L
58 Miłosz Lech lechu44@wp.pl Jaworzno Bieg Główny M 30- 39 1 KB MCKIS JAWORZNO M
59 Kamil Parczeński kparczenski@gmail.com Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - L
60 Adam Małysa adam.klucze@vp.pl Klucze Bieg Główny M 30- 39 1 OLKUSZBIEGA L
61 Tomasz Muc t.muc@interia.pl Lędziny Bieg Główny M 40- 49 1 - L
62 Mariusz Trzcionkowski mtrzcionkowski@op.pl Olkusz Bieg Główny M 40- 49 1 OSV Team Olkusz L
63 Anna KOZDRA akozdra@wp.pl Kraków Bieg Główny K 40- 49 1 - S
64 Krzysztof KOZDRA kkozdra@wp.pl Kraków Bieg Główny M 50> 1 - XL
65 Adam Proń ad.pron@gazeta.pl Katowice Bieg Główny M 40- 49 1 I(P)RONMAN M
66 Rafał Pachla rafalpachla@gmail.com Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - S
67 Marek Kawczyk mareekk@gmail.com Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - L
68 Mariola Cupiał cd66@onet.eu Sosnowiec Bieg Główny K 50> 1 W pogoni za duchem M
69 Dariusz Cupiał cupdar@poczta.onet.pl Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 W pogoni za duchem L
70 Andrzej Ziętek aj.zietek@gmail.com Będzin Bieg Główny M 30- 39 1 Szkoła Policji w Katowicach M
71 Klaudia Krzysztowska klaudia.krzysztowska94@gmail.com Czeladź Bieg Główny K 16-29 1 - M
72 Magdalena Woźniczko mwozniczko13@interia.pl Bolesław Bieg Główny K 30- 39 1 - M
73 Aneta Świtaj trenerka.aneta@gmail.com Częstochowa Bieg Główny K 30- 39 1 Calypso Częstochowa S
74 Marek Fajer marekfajer@op.pl MYSZKÓW Bieg Główny M 50> 1 Zwik Myszków, Ambitni Amatorzy L
75 Grzegorz Krawczyk optimalgkrawczyk@gmail.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 - L
76 Izabela Niklas marcinniklas@o2.pl Kolonia Bieg Główny K 30- 39 1 - S
77 Anna Gałka artur.galka@onet.eu Sułoszowa Bieg Główny K 30- 39 1 - M
78 LESZEK KRZEMIEŃ leszek2458@wp.pl Bukowno Bieg Główny M 50> 1 - L
79 Grzegorz Zadęcki netspiker@gmail.com Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 SGB Samo się nie przebiegnie L
80 Marcin Urbańczyk urbanczykmarcin@Poczta.fm Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 Urbańczyk Dziadu Team M
81 Anna Jaworska annajaworska511@wp.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 Urbańczyk Dziadu Team M
82 PASTERNAK STANISŁAW stanpasta@gmail.com Olkusz Bieg Główny M 50> 1 - M
83 Paweł Szreter szreteros@interia.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
84 Paweł Lekki pawellekki@ttskotulski.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 TKKF MICHAŁEK SŁAWKÓW XL
85 Adam Jamiński a.jam@o2.pl Tychy Bieg Główny M 16- 29 1 - M
86 Ewa Niewiara ewaniewiara@wp.pl Sławków Bieg Główny K 50> 1 Indywidualnie S
87 Katarzyna Motyl motyl.katarzyna@wp.pl Olkusz Bieg Główny K 16-29 1 Team Olkusz S
88 Maurycy Langner maurycylangner@gmail.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 - L
89 Andrzej Bzówka andrzejb303@gazeta.pl Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 SBRT Gliwice M
90 Marek Bujak brasil6@gazeta.pl Czeladź Bieg Główny M 30- 39 1 #CzeladźBiega M
91 Aleksandra Kazirod dkslaw@wp.pl Sławków Bieg Główny K 30- 39 1 samo się nie przebiegnie M
92 Mateusz Frydrych mateusz_frydrych@o2.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - M
93 Paweł Góralczyk pawelgoralczyk89@gmail.com Zawiercie Bieg Główny M 16- 29 1 - XL
94 Paweł Masłowski pawelmaslo@gmail.com Zawiercie Bieg Główny M 16- 29 1 - M
95 Dariusz Sidor dynia001@o2.pl Olkusz Bieg Główny M 40- 49 1 olkuszbiega.pl L
96 EMILIA STAŃKOWSKA emyli1992@op.pl Jaworzno Bieg Główny K 16-29 1 - M
97 Roksana Płatos kolorowa8@o2.pl Gliwice Bieg Główny K 30- 39 1 - M
98 Jakub Woszczek woszczek.jakub@gmail.com Sułoszowa Bieg Główny M 16- 29 1 Le Gall Polska L
99 Adam Kozłowski adam1988dg@gmail.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 16- 29 1 - M
100 Dalia Delewska dalia6@interia.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 30- 39 1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec/ Adidas Running S
101 Łukasz Cioch lukaszcioch2010@gmail.com Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 LCMedia.pl M
102 Marek Baranek marek.baranek@onet.eu Bytom Bieg Główny M 40- 49 1 OPEL ACTIVE TEAM XL
103 Adrianna Białek playada22@o2.pl Oswięcim Bieg Główny K 40- 49 1 - S
104 Paweł Porębski pawel.porebski@poczta.onet.pl Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - M
105 Jacek Trawczyński akademiajasia@onet.pl Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 TKKF Michałek L
106 Dariusz Molęda Basia.mol@vp.pl Krzykawka Bieg Główny M 16- 29 1 Achilles Polska XL
107 Jacek Radomski Ali.1971.radom@gmail.com Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - XL
108 Grażyna Guzik g.guzik@onet.eu Sosnowiec Bieg Główny K 40- 49 1 - L
109 Łukasz Wiekiera wiekluk@interia.eu Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 SGB Samo się nie przebiegnie. L
110 Joanna Sierpińska joanna.sierpinska@onet.eu MYSZKÓW Bieg Główny K 30- 39 1 Ambitni Amatorzy L
111 Tomasz Sierpiński sierpek@onet.eu MYSZKÓW Bieg Główny M 40- 49 1 Ambitni Amatorzy XL
112 Piotr Rogowicz p.rogowicz@ekotronik.com.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 Truchtacz Mysłowice M
113 Przemysław Więcek wiecek1906@inteia.eu Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - L
114 Anna Mroczka anna-78-78@o2.pl Katowice Bieg Główny K 30- 39 1 Ambitni amatorzy Katowice M
115 Stanisław IWAŃCZAK siwanczak@wp.pl Katowie Bieg Główny M 50> 1 Ambitni amatorzy Katowice S
116 Aleksander Zielnik zielnik.aleksander@gmail.com Wojkowice Bieg Główny M 50> 1 - M
117 Kamil Molo molongooo@tlen.pl Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - L
118 Andrzej Kubera ankubera1@gmail.com Katowice Bieg Główny M 40- 49 1 Ambitni Amatorzy Katowice M
119 Daniel Zobek daniel.zobek@interia.pl Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - XL
120 Piotr Zagała zagalapiotr@poczta.fm Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 - L
121 Anna Pawłowska annpaw@go2.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 40- 49 1 - S
122 Adam Ziębiński a.ziebinski@poczta.fm Bukowno Bieg Główny M 40- 49 1 OLKUSZBIEGA.PL L
123 Nika Kisiel nikakisiel@wp.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 Pro-Run Wrocław M
124 Agnieszka Szatniewska laverna@interia.pl Będzin Bieg Główny K 30- 39 1 owocowa kraina S
125 Rafał Turek owocowakraina@interia.pl Będzin Bieg Główny M 30- 39 1 owocowa kraina S
126 Radosław Hetman radekhetman@vp.pl Jaworzno Bieg Główny M 30- 39 1 Grupa Nomax L
127 Rafał Bożek rafam89@interia.pl Bryzdzyn Bieg Główny M 16- 29 1 Justus GKK L
128 Monika Zając biurorachunkowe.monika@gmial.com Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 30- 39 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza M
129 Adam Zając adam_zajac@poczta.onet.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40- 49 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza M
130 Wojciech Rajwa rajwus@wp.pl Chorzów Bieg Główny M 16- 29 1 Nieloty XL
131 Krzysztof Matyszkiewicz krzysiek97@opoczta.pl Czeladź Bieg Główny M 16- 29 1 Matys Team M
132 Paweł Matyszkiewicz matyspaw73@gmail.com Czeladź Bieg Główny M 40- 49 1 Matys Team M
133 Ewa Kościańska Ewa104@wp.pl Sosnowiec Bieg Główny K 30- 39 1 - M
134 Józef Nowak joznow4989@gmail.com Woźniki Bieg Główny M 40- 49 1 - L
135 Adrian Kurasz magda_kurasz@op.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - L
136 Iwona Patrzałek fifka91@vp.pl WOLBROM Bieg Główny K 16-29 1 Wolbrom TEAM XL
137 Tomasz Wawros Tomus241186@tlen.pl Sławków Bieg Główny M 30- 39 1 - L
138 Roman Sosnowski romansos@gazeta.pl Kraków Bieg Główny M 40- 49 1 Lacho team/KKB Dystans S
139 Dominik Lorek dominick89lorek@gmail.com Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 - L
140 Karol Malik karol.malik@wp.pl Sławków Bieg Główny M 16- 29 1 SGB Samo się nie przebiegnie XL
141 Angelika Malicka anga7@onet.pl Rokitno Szlacheckie Bieg Główny K 30- 39 1 - S
142 Paweł Wojtas pawel.wojtas88@gmail.com Sanok Bieg Główny M 16- 29 1 - XL
143 Justyna Wojtas - Wójcik jeciaaa15@o2.pl Sanok Bieg Główny K 16-29 1 - S
144 Piotr Paluszkiewicz palchers1@wp.pl Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 - L
145 Olga Krzysztofik olga.krzysztofik@gmail.com Sosnowiec Bieg Główny K 16-29 1 In Doge Cat Trusts S
146 Jakub Czerwik magnesor@gmail.com Sosnowiec Bieg Główny M 30- 39 1 In Doge Cat Trusts M
147 Mariusz Dziedzic mariuszdz@interia.eu Łazy Bieg Główny M 30- 39 1 Zabierzów Biega L
148 Mirosław Bąk m_baczek@interia.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30- 39 1 - L
149 DARIUSZ Smaczyński smok1964@tlen.pl Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50> 1 SRS Aktywna Dąbrowa M
150 Norbert Barczyk norbert@pressfocus.pl Chorzów Bieg Główny M 30- 39 1 Press Focus XL
151 Justyna Kozłowska justyna.ewa.kozlowska@gmail.com Gliwice Bieg Główny K 30- 39 1 Night Runners Gliwice & SBRT M
152 Artur Czado szarmix@o2.pl Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - M
153 Magdalena Gruca-Maciązek mgrucam@poczta.onet.pl Zawiercie Bieg Główny K 40- 49 1 Jura.Pl M
154 Grzegorz Bryś Grbr@poczta.onet.pl Sosnowiec Bieg Główny M 40- 49 1 - L
155 Krzysztof Pokwap anetkarusz@wp.pl WOLBROM Bieg Główny M 30- 39 1 Wolbrom Team M
156 Bartosz Dziurka bartosz.dziurka@wp.pl Sosnowiec Bieg Główny M 16- 29 1 - L
157 Jacek Kwiatkowski jacek.kwiatkowski83@gmail.com NIEGOWONICE Bieg Główny M 30- 39 1 Trenujtriathlon.pl L
158 Rafał Woźniak r.wozniak@tlen.pl Sławków Bieg Główny M 40- 49 1 - XL
159 Anna Balicka aniagolania@wp.pl Poraj Bieg Główny K 40- 49 1 Leśny Konik S
160 Martyna Dziwisińska martyna.dziwisinska@gmail.com Żarki Bieg Główny K 16-29 1 PBwUK S

Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Elżbieta Żuchowicz elazuchowicz@interia.pl Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K - DĄBROWA NORDIC TEAM S
2 Edyta Haba pola462@interia.pl Sławków Nordic Walking Nordic K - Nording Walking XL
3 Julia Haba milena685@interia.pl Sławków Nordic Walking - - Sławków Team M
4 Tomasz Cugowski marian641@intreia.pl Sosnowiec Nordic Walking Nordic M - Nording Team XL

Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Agnieszka Ołownia olownia@interia.pl Trzebinia Bieg Główny K 30- 39 - parkrun Chrzanów S
2 Rafał Jureczko rajurek@interia.pl Olkusz Bieg Główny M 40- 49 - olkuszbiega.pl M
3 Łukasz Jakóbczak lukaszjakobczak@o2.pl Żarki Bieg Główny M 16- 29 - Biegaj L
4 Albin Nawias biuro@albindoradca.pl Katowice Bieg Główny M 50> - Ambitni Amatorzy Katowice M
5 Marcin Bierlet marcin_bierlet@o2.pl Ryczówek Bieg Główny M 30- 39 - NOVIGO S
6 Aneta Kula anettalub@wp.pl Sosnowiec Bieg Główny K 40- 49 - - S
7 Tomasz Rybacki trybacki@interia.pl Katowice Bieg Główny M 30- 39 - - M
8 Oleksii Rybalchenko tanyusic@rambler.ru Kharkov Bieg Główny M 40- 49 - - L
9 Tetiana Rybalchenko tanyusic@ukr.net Kharkov Bieg Główny K 30- 39 - - M
10 Maciej Łotecki Maciek183@poczta.onet.pl Bukowno Bieg Główny M 16- 29 - Olkuszbiega S
11 Tomasz Mróz mroziu22@gmail.com Sławków Bieg Główny M 30- 39 - SGIM M
12 Damian Kowalik damianthc2@o2.pl Mysłowice Bieg Główny M 16- 29 - KS CHROMIK MYSŁOWICE M
13 dorota kamionka krzysztof-kamionka@wp.pl Olkusz Bieg Główny K 16-29 - kobieta L
14 Jacek Krampus jacusiagatka@buziaczek.pl Bukowno Bieg Główny M 30- 39 - - M
15 Tomasz Kawik tomek@runspiration.pl Brenna Bieg Główny M 16- 29 - Runspiration S
16 DAWID METTO piereejean@interia.eu Kenia Bieg Główny M 16- 29 - - S
17 Pavel Vereckyi vereckiypavel@gmail.com Ukraina, Doneck Bieg Główny M 30- 39 - Chemik noxy Pulawy M
18 Valentyna Kiliarska v.kiliarskay020790@gmail.com Nikolaev, Ukraine Bieg Główny K 16-29 - Chemik noxy Pulawy S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-29 13
K 30- 39 22
K 40- 49 8
K 50> 2
M 16- 29 31
M 30- 39 52
M 40- 49 34
M 50> 15
Nordic K 56
Nordic M 13
Kobiety 101
Mężczyźni 147
Wszyscy 248