Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra M-50 1 -
2 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie M-40 1 ZKKK
3 Marta Adamiak Złoty Stok K-30 1 Złotostocka Grupa Biegowa
4 Aleksandra Akonom Skarbimierz Osiedle K-30 1 -
5 Marta Alfawicka Oława K-30 1 -
6 HENRYK AMBROSIEWICZ Legnica M-60 1 kb lew legnica
7 Michał Andrzejewski Bielawa M-30 1 BAT
8 Agata Ankowska Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
9 Emilia Antosz Wrocław K-30 1 -
10 Anna Babicz Bielawa K-30 1 -
11 Dawid Babicz Bielawa M-18 1 -
12 Iwona Baraniuk Pieszyce K-40 1 -
13 Grzegorz Baraniuk Pieszyce M-40 1 -
14 Robert Bartnik Oleśnica M-40 1 POGROM WICHRA TEAM
15 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie K-40 1 -
16 Kacper Basiurski Wrocław M-18 1 -
17 Małgorzata Becela Złoty Stok K-30 1 Złotostocka Grupa Biegowa
18 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg M-60 1 Niezrzeszony
19 Jakub Bednarczyk Wrocław M-20 1 Gdzie Wzrok Zaniesie
20 Marcin Bernatek Strzegom M-30 1 Strzegomska Dwunastka
21 ROBERT BĘBEN Srebrna Góra M-40 1 -
22 Piotr Bidowaniec Kłodzko M-40 1 -
23 Barbara Bieniek Paczków K-30 1 -
24 Krystian Biernacki Wrocław M-30 1 -
25 Katarzyna Bierut Zabkowice Śląskie K-20 1 -
26 Henryka Bilska-Mroczka Ziębice K-30 1 -
27 Grzegorz Bira Ziębice M-30 1 Sparta Ziębice
28 Tomasz Bizan Kłodzko M-30 1 -
29 Ewa Błauciak Zabkowice Slaskie K-18 1 ZaBIEGANI
30 Aneta Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie K-40 1 ZaBIEGANI
31 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie M-18 1 ZaBIEGANI
32 DARIUSZ BODIO Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
33 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie K-30 1 Full Body Workout Ząbkowice Śl.
34 Krzysztof Bogus Kamieniec Ząbkowicki M-20 1 WWW.AUTOBOGUS.PL
35 Łukasz Bogus Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 WWW.AUTOBOGUS.PL
36 Marcin Bołoz Bielawa M-30 1 -
37 Dariusz Boratyński Wrocław M-18 1 MKS Parasol Wrocław
38 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
39 Barbara Brasil Ząbkowice Śląskie K-60 1 -
40 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 -
41 Sebastian Broniszewski Budzów M-20 1 -
42 Anna Buczko Ząbkowice Śląskie K-30 1 full body workout
43 Łukasz Burmiński Nysa M-30 1 Athletics Nysa
44 Kacper Burzała Ożary M-18 1 Echelon
45 JAN BUTRYN Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
46 Bartłomiej Bylica Wrocław M-30 1 -
47 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
48 Bożena Cedzyńska Wrocław K-30 1 -
49 Daniel Cedzyński Wrocław M-30 1 -
50 DAMIAN CENARSKI Byczeń M-30 1 PIEKŁO BYCZEŃ
51 Andrzej Cendrowski Jakubów M-20 1 KUŹNIA SPARTAN
52 Dawid Chajdukiewicz Wrocław M-30 1 -
53 Marcin Chałupa Ząbkowice Śląskie. M-30 1 -
54 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie K-30 1 WKS Wrocław
55 Katarzyna cholewa Ziębice K-30 1 -
56 KRYSTIAN CHRAPCZYŃSKI Boguszów-Gorce M-40 1 -
57 MIchał Chudzikowski Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
58 Elżbieta Cichoń Strzegom K-30 1 -
59 Krzysztof Ciepierski Lutomierz M-30 1 Aby do Mety
60 Maciek Ciesielski Wrocław M-30 1 Ciesiu Team
61 Adrian Cięciara Zwrócona M-30 1 -
62 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie M-40 1 Polonia Ząbkowice
63 Krzysztof Ciura Oleśnica M-40 1 -
64 Karol Cociński Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
65 Piotr Cudzich JELEŚNIA M-30 1 -
66 Leslaw Cwynar Ząbkowice Śląski M-40 1 -
67 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
68 Mariola Czekalska Brzeg K-40 1 Kotwica Brzeg
69 Karol Czenczek Ząbkowice Śląskie M-18 1 ZKKK
70 Beata Czubala Ziębice K-30 1 Sparta Ziębice
71 RADOSŁAW CZUPER Raszówka M-40 1 -
72 Stanisław Czyż Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 ZaDyszka Team
73 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki K-40 1 ZaDyszka Team
74 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki M-18 1 #SobasTeam
75 Małgorzata Czyżykiewicz Pieszyce K-40 1 -
76 Marzena Danilewicz Bielawa K-20 1 -
77 Damian Danilewicz Bielawa M-30 1 -
78 JERZY DĄBROWSKI Polkowice M-60 1 -
79 Elwira Dębska Ciepłowody K-18 1 -
80 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra K-60 1 sportowi emeryci
81 Małgorzata Dobrowolska Pieszyce K-40 1 -
82 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie K-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
83 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 -
84 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki K-30 1 -
85 Adrian Drozdowski Bielawa M-30 1 -
86 Paweł Drozdowski Bielawa M-20 1 -
87 Jakub Duda Wleń M-30 1 Orientop Wrocław
88 Andrzej Duda Dzierżoniów M-30 1 -
89 Remigiusz Dudek Ziębice M-30 1 Ziębice
90 Roman Dudek Dzierżoniów M-40 1 -
91 MONIKA DUDEK Ziębice K-30 1 -
92 Monika Duszkiewicz Legnica K-30 1 Biegam bo lubię
93 Katarzyna Dymurska Bielawa K-30 1 -
94 Wojciech Dzieduszyński Brzeg M-40 1 BBL
95 WERONIKA DZIEKAŃSKA-LECH Ziębice K-40 1 -
96 Ryszard Dzwonek Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg
97 Mateusz Fajdasz głuszyca M-20 1 Predators Wałbrzych
98 MAREK FALKIEWICZ Wrocław M-40 1 -
99 Robert Figura węża M-30 1 FIGURA TEAM
100 Ewelina Figura węża K-30 1 FIGURA TEAM
101 Lucjan Foltyniewicz Zgorzelec M-50 1 VRC
102 Krzysztof Frąszczak Wałbrzych M-30 1 -
103 Rudolf Fulbiszewski Świdnica M-40 1 -
104 Bogusław furcon Bielawa M-40 1 -
105 Daniel Fydrych Bielawa M-30 1 Bielawska Akademia Biegania
106 Katarzyna Gaczyńska Paczków K-40 1 Athletics Nysa
107 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko K-30 1 -
108 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko M-30 1 -
109 Przemek GAŁUSZKA KALINOWICE Górne M-30 1 -
110 Katarzyna Garbacz Świdnica K-30 1 Garlis
111 Daniel Garbacz Lubnów M-30 1 -
112 Sylwia Gardecka Wałbrzych K-30 1 -
113 Edyta Gardecka Wałbrzych K-30 1 -
114 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie M-30 1 SGR Specialized
115 Dominika Gawryjołek Ząbkowice Śląskie K-30 1 SGR Specialized
116 Rafał Gębara Kraków M-30 1 Decathlon Wroclove
117 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie K-18 1 -
118 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie K-18 1 -
119 Zygmunt Gil Wrocław M-50 1 -
120 STANISŁAW GIL Dzierżoniów M-60 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
121 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów K-40 1 -
122 Joanna Glowacka Olbrachcice Wielkie K-30 1 -
123 Sebastian Głodo Świdnica K-30 1 -
124 Leokadia Głowacka Budzów K-50 1 -
125 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie M-40 1 Tempo Zą.śl
126 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie K-30 1 Aby do Mety
127 TOMASZ GOLA Wrocław M-30 1 -
128 Krzysztof Gozdek Wysoka M-30 1 spirit team
129 Katarzyna Górska Pieszyce K-40 1 -
130 Łukasz GRABOWSKI Opole M-30 1 -
131 Stanisław Grabowy Ząbkowice Śląskie M-40 1 rodzina grabowych
132 Magdalena Gromala Nysa K-40 1 Nysa Biega
133 RYSZARD GURGUL Boguszow-Gorce M-60 1 Dęby Wałbrzych
134 Mikołaj Gutsche Ząbkowice Śląskie M-18 1 Dobiegnę Przed Tobą
135 Estera Gutsche Ząbkowice Śląskie K-20 1 Dobiegnę Przed Tobą
136 Marta Gwóźdź Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
137 Jarosław Haczyk Opole M-40 1 Bieg Opolski
138 Michał Hebda Wrocław M-20 1 LKS Zbuczyn
139 Robert Hejn Bielawa M-30 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
140 Dariusz Herman Ciepłowody M-40 1 EUROPROFIL
141 Ewelina Herman Ciepłowody K-30 1 -
142 Grzegorz Hołyński Wrocław M-50 1 -
143 Wiesław Hrydczuk Stary Wiązów M-50 1 -
144 Monika Jabłońska Kłodzko K-30 1 Team Kłodzko
145 Robert Jabłoński Kłodzko M-40 1 Team Kłodzko
146 Michał Jakubowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 Tempo Z-ce Śl
147 Tomasz Janik Bardo M-30 1 KP PSP Ząbkowice Śl.
148 Konrad Jankowski Dzierżoniów M-30 1 -
149 Rafał Jankowski Wałbrzych M-30 1 Predators Wałbrzych
150 Ryszard Janusz Szczytna M-50 1 LUKS Żórawina
151 Edyta Janusz Henryków K-30 1 -
152 Agnieszka Jaroczyńska Nowa Ruda-Słupiec K-30 1 -
153 Agata Jarosz Legnica K-30 1 -
154 HENRYK JASICKI Oława M-50 1 Oławska Grupa Biegowa
155 Leopold Jowczyk Ząbkowice Śląskie M-70 1 brak
156 Natalia Junik Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
157 Monika Jurka Świdnica M-40 1 -
158 Krzysztof Kaczmarek Stolec M-20 1 Tempo Z-ce Śl
159 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg
160 Katarzyna Kalita Bielawa K-20 1 -
161 KATARZYNA KALITA Stanowice K-20 1 -
162 Robert Tomasz Kamil Kamiński Jelenia Góra M-40 1 AD POLSKA JELENIA GÓRA
163 Tomasz Karaś Wrocław M-20 1 -
164 Angelika Karkulowska Złoty Stok K-20 1 Złotostocka Grupa Biegowa
165 Dariusz Kawecki Ściegny M-50 1 -
166 Jarosław Kempa Nysa M-50 1 -
167 Anna Kielar Srebrna Góra K-30 1 -
168 Jakub Kieraś Nowa Ruda M-20 1 -
169 Ewelina Kieraś Nowa Ruda K-30 1 -
170 Tomasz Klauziński Nysa M-30 1 -
171 Katarzyna Klepacka Ostroszowice K-30 1 -
172 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
173 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław K-40 1 FAST FOOT Opole
174 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie K-40 1 Aby do Mety
175 Beata Klita Ząbkowice Śląskie K-40 1 -
176 Szymon Klunder Ziębice M-30 1 Szymon Klunder
177 ROBERT KMITA Wrocław M-30 1 REBELIA Browar Ząbkowice Śląskie
178 Piotr Kociołowicz Janowiec M-30 1 Janowiec.org.pl
179 Krzysztof Konopacki Jaworek M-30 1 -
180 Adam Konopka Kłodzko M-40 1 -
181 Rafał Końciak Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
182 Michał Kornaś Braszowice M-30 1 -
183 Marcin Kornaś Braszowice M-30 1 Kornaś Team / ZKKK / FBW
184 Roman Kos Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
185 Andrzej Koszyk Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
186 Wiesław Kowal Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
187 Ewa Kowal Ziębice K-40 1 Sparta Ziębice
188 Tomasz Kowalczyk Pieszyce M-40 1 -
189 Tadeusz Kowalczyk Kraków M-60 1 1954
190 Małgorzata Kowalik Przeworno K-20 1 -
191 Artur Koza Ząbkowice Śląskie M-40 1 ZKKK
192 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie K-18 1 ZKKK
193 Patrycja Kozera Zabkowice Śląskie K-18 1 -
194 Jacek Kozłowski Pieszyce M-40 1 ----
195 Monika Krakowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 Full Body Workout
196 Ewelina Krakowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
197 Ela Król Pieszyce K-30 1 ZaBIEGANI
198 Maciej Król Rdzawa M-20 1 -
199 Elzbieta Król Pieszyce K-30 1 ZaBIEGANI
200 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec M-40 1 -
201 Radosław Krzywak Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 -
202 Mikolaj Krzyzanowski Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 -
203 Aleksandra Krzyzanowski Kamieniec Ząbkowicki K-30 1 -
204 Paweł Kubica SIECHNICE M-30 1 Kornaś Team
205 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie K-18 1 -
206 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
207 Krzysztof Kuczek Gorzanów M-30 1 Karmazynowy Odpływ
208 Kamila Kudryńska Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
209 Robert Kulikowski Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
210 Kamil Kunicki Gorzanów M-20 1 Karmazynowy Odpływ
211 TOMASZ KUPCZAK Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
212 Daniel Kupść Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
213 Justyna Kupść Wrocław K-20 1 -
214 KRZYSZTOF KUREK Olbrachcice Wielkie M-40 1 -
215 Hanna Kusznierewicz Nysa K-30 1 -
216 Paweł Lasek Kraków M-20 1 -
217 Joanna Lasek Bielsko - Biała K-30 1 -
218 Wojciech Laskowski Wrocław M-30 1 -
219 Piotr Latała Olbrachcice Wielkie M-20 1 -
220 Joanna Leśniak Ząbkowice Śląskie K-20 1 Dobiegnę Przed Tobą
221 Mariusz Lewandowski Ząbkowice Śl. M-30 1 -
222 Mariusz Lewandowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
223 Przemysław Lewandowski Namysłów M-20 1 -
224 Anna Liro Żabno K-20 1 -
225 Agnieszka Lisowska wilków K-30 1 -
226 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 -
227 EDYTA LISOWSKA wilków K-40 1 -
228 Radomir Lozia Ząbkowice Śląskie M-30 1 ITigers
229 Kamila Lubczyńska Brzeg K-30 1 Kotwica Brzeg
230 MONIKA LUZAR Bielawa K-40 1 -
231 STANISŁAW LUŻNIAK Wrocław M-50 1 -
232 Marcin Łandwijt konstantynów łódzki M-40 1 EVErRUN
233 Dariusz Łaszczewski Budzów M-40 1 Świt Wrocław
234 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
235 Marcin Łuczak Nysa M-30 1 -
236 Karolina Łuczak Nysa K-30 1 -
237 Aneta Łukowicz Wrocław K-40 1 KB Sobótka
238 Bartosz Machała Bielawa M-30 1 -
239 Marta Machula Ziębice K-40 1 -
240 Arkadiusz Machula Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
241 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
242 Wojciech Maj ząbkowice ślaskie K-30 1 Wsparcie i Rozwój
243 Rafal Makowiecki wroclaw M-40 1 -
244 PAULINA MAKOWSKA Strzelin K-30 1 -
245 Arkadiusz Malczewski Środa Śląska M-30 1 -
246 Marcin Małozięć Smolec M-30 1 -
247 Janek Mandat Oleśnica M-50 1 KB Lupus Oleśnica
248 Paweł Marcinkiewicz Opole M-40 1 -
249 Monika MARCINKOWSKA Nowa Ruda K-40 1 -
250 Norbert Marcinowski Bielawa M-20 1 -
251 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
252 Zuzanna Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 1 PODZAMCZE
253 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 1 PODZAMCZE
254 RAFAŁ MARZEWSKI Wrocław M-40 1 Maraton Wrocław Team
255 Lesław Matejski Jelenia Góra M-30 1 -
256 Marek Matyaszek Kłodzko M-30 1 -
257 Marek Mazur Oława M-40 1 -
258 Jacek Mazur Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
259 Sylwia Mazurkiewicz Wrocław K-20 1 Dobiegnę Przed Tobą
260 Ildar Michalak Skarbimierz Osiedle M-30 1 -
261 Michał Michalak Wałbrzych M-20 1 -
262 Radosław Mielecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 Wosiek Team
263 Tomasz Mielnik Kłodzko M-40 1 -
264 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
265 Jolanta Miśtak Oława K-30 1 Oławska Grupa Biegowa
266 Kazimierz Modrzejewski Nysa M-50 1 Athletics Nysa
267 Krzysztof Moraszka Wrocław M-40 1 -
268 Ryszard Mydłowski Świdnica M-50 1 -
269 ryszard Nesterewicz Kłodzko M-60 1 LKS Iskra Jaszkowa
270 JAGODA NOWACKA Strzegom K-20 1 Strzegomska Dwunastka
271 TERESA NOWAK Ziębice K-60 1 ZSP Ziębice
272 PRZEMYSŁAW NOWAK Dzierżoniów M-30 1 -
273 Robert Nowakowski Wrocław M-40 1 -
274 Marzena Nowicka Wrocław K-30 1 PZU Sport Team
275 Eligiusz Olszewski Opole M-40 1 BBL Opole
276 Paweł Onyśków Ząbkowice Śląskie M-40 1 Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina
277 Dorota Opalińska Dzierżoniów K-30 1 Bielawska Akademia Biegania
278 Jacek Opaliński Dzierżoniów M-30 1 Bielawska Akademia Biegania
279 Tomasz Orepuk Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
280 RYSZARD Osadnik Ząbkowice Śląskie M-40 1 Drużyna Jezusa
281 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M-50 1 WBK Piast Wrocław
282 Paweł Ozieraniec Wrocław M-30 1 -
283 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
284 Ewa Paduch Jerzmanowa K-40 1 kb Lew legnica
285 Jarosław Papierz Opole M-50 1 OPOLEbiega.pl
286 Marek Pasek Przedborowa M-30 1 -
287 Agnieszka Pawelczyk Bielawa K-30 1 -
288 Alicja Pawlik Nowa Ruda K-30 1 -
289 Ewa Pawlik Jugów K-20 1 -
290 Marek Pawlik Nysa M-40 1 Athletics Nysa
291 Anna Pawlikowska Wrocław K-40 1 PRO-RUN WROCŁAW
292 Anna Pawluk Brzeg K-30 1 -
293 Anna Pawluk Brzeg K-30 1 -
294 Przemysław Pawłowicz Kłodzko M-30 1 Karmazynowy Odpływ
295 Magdalena Pelc Przedborowa K-20 1 -
296 Bartosz Petronecki Muszkowice M-20 1 -
297 Mariola Pęcak Ziębice K-30 1 -
298 Piotr Pęcak Ziębice M-30 1 -
299 Sławomir Piaskowski Wrocław M-40 1 PZU SPORT TEAM
300 Sylwia Pietroczuk Nysa K-20 1 Athletics Nysa
301 Marcin Pietrzyk Pieszyce M-30 1 Zdyszani Pieszyce
302 Błażej Piękoś Raczyce M-20 1 -
303 KRZYSZTOF PIK Wrocław M-30 1 -
304 Rafael Piotrkowski Wrocław M-30 1 -
305 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Workout
306 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie M-30 1 FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚL
307 Katarzyna Piwko Świebodzice K-20 1 -
308 Kamil Piwowarski SIECHNICE M-30 1 ITigers
309 Alicja Plantos Złoty Stok K-40 1 Truchcikiem
310 Ryszard Plantos Złoty Stok M-50 1 TRUCHCIKIEM
311 Joanna Podgórska Świdnica K-30 1 -
312 Maria Podhajna Kamieniec Ząbkowicki K-50 1 WWW.AUTOBOGUS.PL
313 Wojciech Poros Wrocław M-30 1 Wroclaw Marathon Team
314 Krzysztof Portasiński Kiełczyn M-40 1 Biceps Team
315 ZDZISŁAW poswiat Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
316 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
317 Sebastian Prochot Kłodzko M-30 1 -
318 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. M-50 1 KS Maraton Ostrów Wlkp.
319 Sławomir Przybyło Strzegom M-40 1 brak
320 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie M-30 1 REBELIA Browar Ząbkowice Śląskie
321 Julia Ptak Ziębice K-18 1 -
322 Przemysław Pucek Smolec M-40 1 WKB Piast Wrocław
323 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin M-30 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
324 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M-70 1 Niezrzeszony
325 Klaudia Puzio Ząbkowice Śląskie K-20 1 -
326 Adam Pyta Walbrzych M-40 1 -
327 Tomasz Pyzik Brzeg M-40 1 Kotwica Brzeg
328 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
329 Wojciech Rajczakowski Wrocław M-30 1 Mo Farah Team Poland
330 Jolanta Rapacz Złoty Stok K-40 1 Złotostocka Grupa Biegowa
331 Rafał Rączka Bielawa M-30 1 -
332 Marek Rokicki Paczków M-50 1 -
333 Jarosław Rokosz Ząbkowice Śl. M-30 1 -
334 Justyna Romanowska Wrocław K-20 1 WOSIEK TEAM
335 Anita Romanowska-Lizis Ziębice K-40 1 -
336 Marta Romanów-Łojko Wrocław K-30 1 -
337 Jarosław Rosikiewicz Ząbkowice Śląskie M-30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
338 Tomasz Rossa Wrocław M-20 1 -
339 Karolina Różańska Dzierżoniów K-30 1 -
340 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie M-20 1 -
341 RAFAŁ RUSZNICA Opole M-20 1 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole / KALENJI POLAND
342 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie K-40 1 -
343 Andrzej Sadowski Dziewietlice M-50 1 LZS
344 Marzena Sadza Bielawa K-30 1 -
345 Łukasz Samolak Lądek Zdrój M-30 1 -
346 Maciek Samolak Wałbrzych M-30 1 AMATOR
347 Waldemar Sawicki Trzeboszowice M-50 1 -
348 Maciej Sawicki Trzeboszowice M-20 1 -
349 Łukasz Schreiber Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
350 Jakub Schreiber Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
351 Daniel Sekuła Ziębice M-30 1 SPARTA ZIĘBICE
352 JOLANTA Siemko Wrocław K-40 1 -
353 Piotr Siemko Wrocław M-40 1 -
354 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie M-30 1 Tempo Z-ce Śl
355 Katarzyna Silarska Złoty Stok K-50 1 złotostocka grupa biegowa
356 LESZEK SILARSKI Złoty Stok M-50 1 -
357 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
358 Marcin Skrzypek Wrocław M-20 1 Athletics Nysa
359 Maksymilian Smalec Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
360 Daniel Smuga Brzeg M-30 1 Kotwica Brzeg
361 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie M-20 1 Full Body Workout Ząbkowice Śląskie
362 Zbigniew Sobków Ziębice M-40 1 SPARTA ZIĘBICE
363 Piotr Sobol Gdańsk M-50 1 -------
364 Tadeusz Sobski Ząbkowice Śląskie M-50 1 -
365 Grzegorz Socha Bedzin M-30 1 Sosik
366 TOMASZ SOKOŁOWSKI Kraków M-40 1 -
367 Adam SOWIŃSKI Opole M-50 1 OPOLEbiega.pl
368 Przemysław Stachera Borek Strzeliński M-30 1 -
369 Ewa Stawska Pieszyce K-40 1 -
370 Piotr Stefanik Wrocław M-30 1 -
371 Marek Stepowicz Wrocław M-40 1 Vege Runners
372 Witold Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-50 1 ZKKK
373 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-20 1 ZKKK
374 Piotr Stryszewski Ziebice M-40 1 SPARTA ZIĘBICE
375 Hubert Synow Ziębice M-20 1 -
376 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie M-30 1 brak
377 KAMIL SZAROTA Ścinawka Średnia M-30 1 -
378 Krzysztof Szczepański Strzelin M-30 1 IPA Strzelin
379 Justyna Szczurek Brzeg K-20 1 -
380 Paweł Szczurek Brzeg M-20 1 Kotwica Brezg
381 Daniel Szlaga Ziębice M-40 1 Sparta Ziębice
382 Basia Szpilarewicz Lubnów K-30 1 Fit Mum ;-)
383 Mariusz Szpilarewicz Ziębice M-40 1 -
384 Tomasz Szymański Ząbkowice Śląskie M-40 1 -
385 Piotr Szymański Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
386 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie K-20 1 Full Body Wrokout Ząbkowice Śląskie
387 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie K-20 1 FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
388 Mateusz Tokaruk Bobolice M-20 1 -
389 Paweł Tokarz Wrocław M-40 1 PKS Augustyn
390 ARKADIUSZ TOŁŁOCZKO CHWAŁOWICE M-30 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
391 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie M-40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa
392 Mateusz Tomanek Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
393 Rafał Tomczyk Wrocław M-30 1 Wosiek Team
394 Piotr Towpik Kłodzko M-30 1 -
395 Edyta Tracz-Fior Uciechow K-30 1 -
396 Roman Trocha Dzierżoniów M-50 1 Orientop Wrocław
397 Krzysztof Tusznio Ząbkowice Śląskie M-20 1 Pizza Gyros Piwo
398 Anna Tylak Bielawa K-40 1 -
399 Edward Uhorczak Sosnowiec M-60 1 -
400 Marek Urbański Ząbkowice Śląskie M-20 1 -
401 Wojciech Urzędowski Ciepłowody M-20 1 -
402 Wacław Wanat Wrocław M-70 1 SKY TOWER RUNNERS
403 TERESA WARZECHA Paczków K-50 1 Athletics Nysa
404 Ariel Wcisło Ząbkowice Śląskie M-20 1 Wrocławski Klub Wysokogórski
405 Barbara Wężyk Legnica K-40 1 brak
406 Grzegorz Wężyk Legnica M-40 1 brak
407 Krzysztof Wieczorek Kłodzko M-30 1 -
408 Henryk Wierzejski Wrocław M-60 1 Niezrzeszony
409 Agnieszka Wietrzyńska Brzeg K-40 1 Kotwica Brzeg
410 Monika Wilańska Złoty Stok K-40 1 Złotostocka grupa biegowa
411 olga wilczewska Ząbkowice Śląskie K-30 1 -
412 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec M-40 1 -
413 Michał Wiśniewski Opole M-20 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW
414 Mikołaj Witczak Bielawa M-70 1 -
415 GRZEGORZ WNUK Kłodzko M-40 1 -
416 Marcin Wojrach Stronie Śląskie M-30 1 WILDCAT TEAM
417 Jolanta Wolska Ziębice K-50 1 ZSP Ziębice
418 Przemysław Wołczek Strzegom M-30 1 Strzegomska Dwunastka
419 Grzegorz Wołczyk Ziebice M-40 1 -
420 Rafał Wołczyński Jelenia Góra M-40 1 -
421 Natalia Wołoszyn- Działo Bielawa K-30 1 -
422 Jarosław Worek Głuchołazy M-50 1 -
423 DANIEL WORON Zwrócona M-30 1 TEAM RACHMISTRZ
424 rafał wożniak Brzeg M-40 1 -
425 Monika Wójcik Ziębice K-20 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW
426 Waldemar Wójcik Ziębice M-40 1 -
427 Dorota Wójcik Ziębice K-40 1 -
428 Tomasz Wójcik Ziębice M-18 1 -
429 Patrycja Wrona Ząbkowice Śląskie K-20 1 Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
430 Marek Wydmuch Bardo M-50 1 -
431 PIOTR ZAGAŁA Świdnica M-40 1 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
432 Karina Zając Starczówek K-30 1 Mamy biegamy
433 Marta Zaucha Kłodzko K-30 1 -
434 Kamil Zawalski Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
435 Jarosław Zawiślak Wrocław M-50 1 -
436 Leonarda Zdrojkowska Ziębice K-30 1 -
437 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie K-30 1 -
438 Małgorzata Zieleń Wrocław K-20 1 Wosiek Team
439 Katarzyna Zielińska Tychy K-30 1 -
440 Mirona Zielińska Wrocław K-40 1 Sky Tower Runners
441 Jarosław Zieliński Tychy K-30 1 -
442 BOGUMIŁ ZIELIŃSKI Mieroszów M-50 1 Grupa Biegowa Mieroszów
443 Robert Zieliński Stoszowice M-30 1 -
444 Katarzyna Ziemianek-Zielińska Stoszowice K-30 1 -
445 Bogdan Zięba Pszenno M-40 1 -
446 Damian Ziomek Ząbkowice Śląskie M-30 1 -
447 Paulina Ziółkowska Wałbrzych K-20 1 -
448 Robert Ziółkowski Bielawa M-30 1 -
449 Joanna Zybała Ostrow Wlkp K-20 1 Ogniwo Łąkociny
450 Leszek Żurek Ząbkowice Śląskie M-50 1 niezrzeszony

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Adamek Wrocław M-20 - #SobasTeam
2 Marcin Adaszek Złotoryja M-20 - -
3 Roman Awrycewicz Nowa Ruda M-50 - -
4 Paweł Barteczko Nysa M-30 - Atlethics Nysa
5 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie M-40 - -
6 Karolina Biel Ząbkowice Śląskie K-30 - -
7 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie M-30 - SGR Srebrna Góra
8 KRZYSZTOF BŁOCH Chróścina M-20 - -
9 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko M-40 - -
10 RYSZARD BUK Bielsko - Biała M-60 - AKB-Supermaraton-100 Bielsjo-Biała
11 Mateusz Bularz Oława M-20 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
12 Paulina Bularz Oława K-20 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
13 Marcin Chorzępa Jelcz-Laskowice M-20 - kb harcownik
14 Łukasz Czaja Boguszów-Gorce M-20 - -
15 Dariusz Czarnota WSCHOWA M-20 - -
16 Piotr Danik Ożary M-40 - -
17 Małgorzata Dobrowolska Pieszyce K-40 - -
18 MARCIN FRĄK Świebodzice M-30 - KRAUSE RUNNING TEAM
19 Daria Głąb Prudnik K-20 - Athletics Nysa
20 Malgorzata Grudzien Zabkowice Śląskie K-30 - -
21 Damian Grzegorczyk Wrocław M-30 - -
22 ELŻBIETA Hardel Jelenia Góra K-30 - Super Laski
23 Ireneusz Hetmańczyk Opole M-40 - FAST FOOT Opole
24 Anita Hołubowicz Lwówek Śląski K-20 - MATNER RUNNING TEAM
25 Marta Hotała Wrocław K-20 - -
26 Pawel Hull Lwowek Slaski M-30 - Mersey Triathlon Club Wielka Brytania
27 Katarzyna Iwańciów Dzierżoniów K-30 - Mamy-biegamy
28 TOMASZ JANKOWSKI Chełmiec M-30 - -
29 Anna Janowicz Szalejów Dolny K-40 - -
30 Dorota JAROSŁAWSKA Oława K-30 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
31 Mariusz Jarosławski Oława M-40 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
32 Narcyz Jasiecki Swidnica sl M-70 - niezrzeszony
33 Krzysztof Jasion Zabkowice Slaskie M-20 - -
34 Maciej Jóźwiak Wrocław M-30 - -
35 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg M-30 - 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG
36 Ela Kasprzyk Ząbkowice Śląskie K-18 - -
37 ewelina kepa Zabkowice Slaskie K-30 - -
38 Anna Kępka Tarnów/Ząbkowice Śląskie K-30 - -
39 Andrzej Kocoń Ząbkowice Śląskie M-20 - -
40 Ireneusz Korchan Ziębice M-30 - SPARTA ZIĘBICE
41 Łukasz Kosmala Świdnica M-30 - -
42 Marek Kowalski TARNÓW OPOLSKI M-40 - Kolka Team Opole
43 Jakub Kozakiewicz Henryków M-30 - -
44 Sławomir Krocz Ząbkowice Śląskie M-40 - -
45 Kamil Król Ząbkowice Śląskie M-18 - -
46 NORBERT KUBIK Świdnica M-40 - -
47 Grzegorz Kulaczenko Ząbkowice Śląskie M-30 - -
48 Rafał Kwaśny Bielawa M-30 - -
49 aleksandra lamber zabkowice sl K-30 - full body workout
50 Aleksandra Lamber Ząbkowice Śląskie K-30 - -
51 Marzanna LESZCZYŃSKA Ząbkowice Śląskie K-30 - -
52 Rafał Lis Mokronos Dolny M-40 - -
53 Beata Lupa Brzeg K-40 - Amatorsko
54 Aleksandra Łapiak Walbrzych K-20 - -
55 Sebastian Makowski Prudnik M-30 - Athletics nysa
56 Rafał Malinowski Kamieniec Ząbkowicki M-30 - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Marcus
57 Robert Manoryk Jelcz-Laskowice M-30 - -
58 Paweł Matner Nysa M-20 - MATNER RUNNING TEAM
59 Agnieszka Michalska Krosnowice K-40 - GJM
60 Dominika Napieraj Wrocław K-20 - Wosiek Team
61 Kacper Niewczas Kamieniec Ząbkowicki M-18 - -
62 Andrzej Nowak Górzec M-50 - -
63 Maciej Nowak Oława M-20 - -
64 Michał Pajor Jastrzebia k.Ciezkowic M-20 - Corall Club - Naturalne suplementy
65 Ewa Pastuszeńko Wałbrzych K-30 - Wałbrzych kontratakuje
66 natalia pochwatko Zabkowice Śląskie K-20 - -
67 Jan Ryba Wrocław M-50 - Biegambolubie Wrocław
68 Konrad Rzatkiewicz Wrocław M-30 - KS DW Opona
69 Robert Sadzik Bardo M-20 - Bardo Biega
70 Anna Sękowska Prudnik K-20 - Athletics Nysa
71 Agnieszka Sikora Ziębice K-20 - Kobieta w biegu :)
72 Kacper Smarżyk Ząbkowice Śląskie M-20 - -
73 Kamila Stefanów Ziębice K-30 - -
74 Robert Strzelczak Opole M-40 - -
75 Damian Stukus Nowa Ruda M-30 - USKS Ludwikowice Kłodzkie
76 Paweł Surowik Kłodzko M-40 - -
77 Andrzej Szałapata Ciepłowody M-30 - SGR Specialized
78 Leszek Szczepański Ziębice M-50 - CUKiT Strzelin
79 Zbigniew Szwarc Oława M-30 - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
80 Karolina Szymańska Kłodzko K-30 - -
81 Kamil Szymczyk Będzin M-30 - -
82 Bartek Tatarek Targowica M-18 - -
83 Mariusz Tokarczyk Legnica M-40 - Lew Legnica
84 Przemysław Tomalik Malczyce M-30 - -
85 Paweł Torbus Kąty Wrocławskie M-30 - Naura Team
86 Ewa Trojak Ziębice K-40 - -
87 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka M-40 - L.K.S.Iskra Jaszkowa
88 Krzysztof Walczak Włodowice M-30 - -
89 Krzysztof Wasik Kluczbork M-30 - FAJA BAJA BUM
90 Aneta Wąsowicz Nysa K-30 - -
91 Daniel Wierzbicki Kłodzko M-30 - -
92 Ewa WIŚNIEWSKA Rogoźnica K-40 - strzegomska Dwunastka
93 Tomek Wołoszczuk Brzeg M-30 - Amator
94 Krystian Wójcik Tarnów M-20 - -
95 Michael Wyrzykowski San Francisco - - TWOFITDUBS
96 Elizabeth Wyrzykowski San Francisco - - TWOFITDUBS
97 SŁAWOMIR ZAPAŁA Zwrócona M-20 - MAKERIS TEAM
98 Edyta Zaruska Pieszyce K-40 - -
99 Rafał Zawadzki Gorzanów M-40 - -
100 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko M-40 - -
101 Marek Zbyryt Nowa Ruda M-50 - USKS Ludwikowice Kł.
102 Wojtek Żebracki Prudnik M-20 - -
103 Justyna Żek Świdnica K-30 - ---
104 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych M-40 - KB FAURECJA/STOOR
105 IWONA ŻUROWSKA ŚWIDNICA POLSKA K-20 - -
106 Paweł Żywicki Lutynia M-20 - Piast Lutynia


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-18 9
K-20 43
K-30 88
K-40 42
K-50 5
K-60 3
M-18 12
M-20 60
M-30 141
M-40 97
M-50 39
M-60 10
M-70 5
Kobiety 191
Mężczyźni 365
Wszyscy 556