|
Tomasz |
Zając |
Bardo |
|
ultimasport.pl |
|
Dorota |
Janusz |
Wrocław |
|
Romet Factory Team |
|
Edyta |
Marciniak |
Kalisz |
1 |
PKB KMP Kalisz, Supermaraton Kalisz |
|
Paweł |
Rozdolski |
Jelcz-Laskowice |
1 |
Huzar Bike Academy |
|
Henryk |
Ostropolski |
Dzierżoniów |
|
Bielawska Akademia Biegania |
|
DARIUSZ |
RESPONDEK |
Wrocław |
1 |
|
|
ZBIGNIEW |
Żuk |
Wałbrzych |
1 |
KB FAURECJA/STOOR |
|
Krzysztof |
Frąszczak |
Wałbrzych |
1 |
WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ |
|
JAROSŁAW |
GOLEC |
Wałbrzych |
1 |
Gang Różowych Misiów |
|
Paweł |
Żukowski |
Boguszów-Gorce |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
ROBERT |
DOBROWOLSKI |
Jelenia Góra |
1 |
sportowi emeryci |
|
JOANNA |
KOZUBAL |
Wrocław |
1 |
wrocławski klub kolarski |
|
magdalena |
mendyka |
Wrocław |
|
|
|
Marek |
Mesjasz |
Lubin |
1 |
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta |
|
WITOLD |
GLÜCK |
Łódź |
1 |
Kb Arturówek |
|
Piotr |
Lepka |
Miodary |
1 |
KS Lechia Piechowice |
|
Justyna |
Mroczkowska-Lepka |
Miodary |
1 |
KS Lechia Piechowice |
|
Paweł |
Kmieciński |
Kudowa Zdrój |
|
Kudowianka Run |
|
Bozena |
Dobrowolska |
Jelenia Góra |
1 |
sportowi emeryci |
|
Arkadiusz |
Paliniewicz |
Wałbrzych |
1 |
SOWIE TEAM |
|
Tomasz |
Kurek |
Wrocław |
1 |
CHOJRAK TEAM WROCŁAW |
|
Kamila |
Żeromska |
Boguszów-Gorce |
1 |
GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC |
|
katarzyna |
Pawlak |
Świdnica |
1 |
Żelazna Świdnica |
|
Elżbieta |
Kutycka-Kurek |
Wrocław |
1 |
Chojrak Team Wrocław |
|
Marcin |
Szczerbanowski |
Walbrzych |
1 |
Maszeruj ,albo ,Giń |
|
Jarek |
Rozdolski |
Wrocław |
1 |
Artel Team |
|
Paweł |
Oczeretko |
Legnica |
1 |
drukujemy.eu |
|
KRZYSZTOF |
KACZMAREK |
Babimost |
1 |
Zimnolubni |
|
Katarzyna |
Rodzeń |
Lubin |
1 |
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta |
|
Sylwia |
Radej |
Warszawa-Rembertów |
1 |
|
|
DARIUSZ |
CHORĄŻY |
Wałbrzych |
1 |
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE |
|
Katarzyna |
Bujak |
Boguszów Gorce |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
Tomasz |
Mazuga |
Świebodzice |
1 |
|
|
Anna |
Piła |
Swidnica |
1 |
Świdnicka grupa biegowa |
|
Grzegorz |
Owsiannik |
Legnica |
1 |
|
|
FILIP |
SKALSKI |
Sokołowsko |
|
UKS SOKOŁOWSKO |
|
Marlena |
Kurowska |
Kamienna Góra |
|
KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA |
|
jan |
stróżek |
kopaniec |
1 |
|
|
Mariusz |
Szymczyk |
Wałbrzych |
1 |
TMMP TOYOTA BIKE TEAM |
|
Artur |
Witowski |
Dębowina |
1 |
TAK |
|
Anna |
Mościszko-Niedźwiecka |
Świerki |
1 |
Świerkowe Morsy |
|
Marek |
Dańda |
Wrocław |
1 |
|
|
Przemysław |
NOWAKOWSKI |
Unisław Śląski |
1 |
TeMMPo Wałbrzych |
|
Agata |
Palacz |
Bielawa |
1 |
Bielawska Akademia Biegania |
|
Agnieszka |
Skomra |
Mirków |
1 |
Sudety z plecakiem |
|
Monika |
Krosondowicz-Babiasz |
Bolesławiec |
1 |
|
|
Justyna |
Bernat |
ŻAGAŃ |
|
Janush&Grażynqa |
|
Jarosław |
Bernat |
ŻAGAŃ |
|
Janush&Grażynqa |
|
Iwona |
Dąbrowska |
Wrocław |
1 |
id |
|
Marcin |
Arendarski |
Sosnowiec |
1 |
LEGIA GÓRSKA |
|
MICHAŁ |
LECH |
Świebodzice |
1 |
|
|
Dariusz |
Kalisz |
Wałbrzych |
|
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE |
|
Przemek |
Wojda |
Walbrzych |
|
Fizjocentrum |
|
Agnieszka |
Górecka |
Wrocław |
1 |
|
|
ZENON |
Charczuk |
Opole |
|
Żółwik Opole |
|
Agnieszka |
Bednarczyk |
Kudowa Zdrój |
|
|
|
NATALIA |
KIZIAK |
Wrocław |
1 |
|
|
Maciej |
Łapiński |
Wrocław |
1 |
|
|
Marcin |
Hajduk |
Szczawno Zdrój |
|
|
|
Tomasz |
Owczarek |
Lubin |
1 |
Sportowi Amatorzy |
|
Wioletta |
Owczarek |
Lubin |
|
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta |
|
Mateusz |
Owczarek |
Lubin |
1 |
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta |
|
Edyta |
Talar |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Katarzyna |
Talar |
głuszyca |
1 |
|
|
Piotr |
Kujawka |
głuszyca |
|
WAWRZYNTEAM |
|
Piotr |
Wojewoda |
Wałbrzych |
|
SOWIE Team |
|
Anna |
Walczak |
Sulechów |
1 |
Zabiegany Sulechów |
|
Piotr |
Walczak |
Sulechów |
1 |
SGB |
|
Arnika |
Hryszko |
Różana |
1 |
Hryszki Team |
|
Karina |
Pawlak |
Ostrów Wielkopolski |
|
Alpaka dream |
|
Jarosław |
Jędrzejczyk |
głuszyca |
1 |
|
|
Alina |
Andrzejewska |
Świdnica |
1 |
|
|
Agnieszka |
Jędrzejczyk |
głuszyca |
1 |
|
|
Agnieszka |
Królikowska |
Kudowa Zdrój |
|
Kudowianka Run |
|
Marcin |
Pawłowski |
Wrocław |
1 |
Pędzący Ślimak ;) |
|
Tomasz |
Mordarski |
Krzeszów |
1 |
|
|
Łukasz |
Derkacz |
Wrocław |
1 |
|
|
Agnieszka |
Hiszpańska |
głuszyca |
1 |
Hiszpany |
|
Łukasz |
Łabiak |
Jelenia Góra |
|
Ostry Kadr Team |
|
Katarzyna |
Tyborowska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
wojciech |
wojtysiak |
Legnica |
1 |
|
|
JOLANTA |
RUSZKIEWICZ |
Świdnica |
1 |
|
|
Dominik |
Chmielewski |
Świdnica |
|
janusze turystyki |
|
MARIA |
KLÓSKA |
KALSK |
1 |
|
|
Natalia |
Pawłowska |
Jugów |
1 |
|
|
Rafał |
Plantos |
Wrocław |
1 |
Szybkie Podróże |
|
Malgorzata |
Żurawska |
Nowa Ruda |
1 |
|
|
Aleksandra |
Dębicka |
Jelenia Góra |
|
|
|
Anna |
Karolewicz |
Brzeg |
|
Brzeg |
|
iwona |
wojtysiak |
Legnica |
1 |
|
|
Beata |
Płoszajczyk |
Bolków |
1 |
Strzegomska Dwunastka |
|
Mariusz |
Skoberla |
Wrocław |
1 |
|
|
Agata |
Stachów |
Kudowa-Zdrój |
1 |
Odpoczniemy w niebie |
|
Dariusz |
Stachów |
Kudowa-Zdrój |
1 |
|
|
Bernard |
Tereszczak |
Wałbrzych |
1 |
Drink Team |
|
Janusz |
Olejnik |
Nysa |
1 |
|
|
Robert |
Sarbowski |
Kargowa |
1 |
ZIMNOLUBNI |
|
Michal |
Kruk |
Sulechow |
|
|
|
Sowa |
Artur |
Zielona gora |
1 |
Fan Sport |
|
Piotr |
Talar |
głuszyca |
1 |
|
|
Agnieszka |
Jaguszewska |
Karpacz |
1 |
|
|
Dawid |
Kowalczyk |
Podgórzyn |
1 |
|
|
Marta |
Konopka |
Marciszów |
|
|
|
Kamila |
Majewska |
Boguszów-Gorce |
1 |
|
|
Sebastian |
Sabadach |
głuszyca |
1 |
|
|
Krzysztof |
Zygis |
Wrocław |
1 |
|
|
Tomasz |
Woźniak |
Wałbrzych |
|
Wałbrzyskie Centrum Siły |
|
Joanna |
Łukaszewicz |
Zielona Góra |
1 |
Green Team Zielona Góra |
|
Rafał |
Gaworski |
Wrocław |
1 |
|
|
Bartłomiej |
Truszczyński |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Jarosław |
Babiasz |
Bolesławiec |
1 |
|
|
Katarzyna |
Pokojska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Joanna |
Kuriata |
Brzeg |
|
... |
|
Alesandra |
Dębicka |
Jelenia Góra |
1 |
|
|
JACEK |
ZGŁOBICKI |
Kamienna Góra |
|
Kamiennogórska Grupa Biegowa |
|
Barbara |
Wojciechowska |
Nowa Ruda |
1 |
|
|
Beata |
Boczar |
Zielona Góra |
1 |
Green Team Zielona Góra |
|
Marta |
Gyurkowich |
Wałbrzych |
|
|
|
Angelika |
Mądrzak |
Unisław Śląski |
1 |
|
|
jolanta |
cydzik |
Milkowice |
1 |
|
|
Robert |
Matuszczak |
Świdnica |
1 |
PTTK Świdnica |
|
Monika |
Romańczyk |
Wrocław |
1 |
brak |
|
Sabina |
Merda |
Jelenia Góra |
|
Ostry Kadr Team |
|
Michał |
Mrozek |
Wrocław |
1 |
|
|
Łukasz |
Marcinko |
Wałbrzych |
|
|
|
ROBERT |
ZDANOWSKI |
Gorzelin |
1 |
GORZELIN POWER |
|
Amadeusz |
Markiewicz |
Bolesławiec |
1 |
|
|
Magdalena |
Dobrowolska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Tomasz |
Potaczek |
Nowa Ruda |
1 |
|
|
Anna |
Poliwka |
Rudna |
1 |
|
|
Adam |
Poliwka |
Rudna |
1 |
Install Group Adam Poliwka |
|
Jaķub |
Jaworski |
Bystrzyca Kłodzka |
1 |
Kręć Korbą |
|
Izabela |
Majchrzak |
wroclaw |
1 |
|
|
Maciej |
Moskwa |
Walbrzych |
1 |
TEAM SOKOLOWSKO |
|
Katarzyna |
Okupna |
Wałbrzych |
1 |
Drink Team |
|
Małgorzata |
Wierzelewska |
Wałbrzych |
1 |
Drink Team |
|
Urszula |
Kujawka |
głuszyca |
|
WAWRZYNTEAM |
|
Marcin |
Dopierała |
Wałbrzych |
1 |
Precelki |
|
Łukasz |
KACZOREK |
Wrocław |
1 |
DECATHLON TEAM |
|
Przemysław |
Kutrzyk |
Sosnowiec |
1 |
|
|
KRZYSZTOF |
Hiszpański |
głuszyca |
1 |
Hiszpany |
|
Darek |
Wiśniewski |
Nowogród Bobrzański |
1 |
Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber |
|
Wojciech |
Kot |
Wałbrzych |
1 |
Drink Team |
|
IZABELA |
ŚWIDERSKA |
Jedlina Zdrój |
1 |
Kobiety w biegu |
|
Piotr |
ŚWIDERSKI |
Jedlina Zdrój |
1 |
.. |
|
Michał |
Pawlak |
Mieroszów |
1 |
|
|
Paweł |
Altheim |
Mieroszów |
1 |
|
|
Justyna |
Stolarczyk |
Boguszów Gorce |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
Iwona |
Kotłowska |
Boguszów-Gorce |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
Rafał |
Wolski |
Sokołowsko |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
ANNA |
NIECHAJ |
Wałbrzych |
1 |
Pomidorowa Alternatywa |
|
Martyna |
Raszczuk |
Walbrzych |
1 |
Pomidorowa Alternatywa |
|
Paweł |
Farnholtz |
Roztoka |
1 |
Grupa Biegowa Bez Granic |
|
Grzegorz |
Rejman |
Wałbrzych |
1 |
Salomon Ambassador Poland |
|
Ewa |
Farnholtz |
Roztoka |
1 |
Grupa Biegowa Bez Granic |
|
ANNA |
CHMIELEWSKA |
Jedlina-Zdrój |
1 |
|
|
Zbigniew |
Szlufcik |
Boguszów-Gorce |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
Urszula |
GROŃ |
Witków |
|
DECATHLON TEAM |
|
Mateusz |
Taczkowski |
Bydgoszcz |
1 |
DECATHLON TEAM |
|
Radek |
Wojtczuk |
Boguszow-Gorce |
|
Górski Ślimak |
|
Renata |
Nowacka-Komada |
Jelcz-Laskowice |
1 |
Biegnące Wieprze |
|
Patrycja |
Przybysławska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Robert |
Lisowski |
Boguszów Gorce |
|
PREDATORS WAŁBRZYCH |
|
Agata |
Kowacz |
Wałbrzych |
1 |
PREDATORS WAŁBRZYCH |
|
Sebastian |
Kosyl |
Wałbrzych |
|
Sebastian Stanisław Kosyl |
|
Marek |
MUSIAŁ |
Bystrzyca Górna |
1 |
Biegowa Świdnica Bystrzycki Expres |
|
Natalia |
Dechnik |
Wałbrzych |
|
|
|
KAROLINA |
BOJARSKA-CIKOTO |
Struga |
1 |
|
|
Kasia |
Binkowska |
Szczawno - Zdrój |
1 |
|
|
Agnieszka |
Kwiatowska |
Mieroszów |
1 |
|
|
Marek |
Kłos |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Marek |
Szymczak |
Sokołowsko |
|
RUNICORN Team |
|
Jerzy |
Kapłowski |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Hanna |
Kapłowska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Agnieszka |
Bernat |
głuszyca |
|
|
|
Agnieszka |
Mazur |
Jedlina Zdrój |
1 |
Biegaj w Jedlinie |
|
Wioletta |
Mikołajczak |
Wałbrzych |
|
|
|
Wojciech |
Janas |
Dzierżoniów |
1 |
|
|
Radomir |
Mazur |
Jedlina Zdrój |
1 |
|
|
Paulina |
Chmielewska |
Świebodzice |
|
|
|
Wojciech |
Kot |
Wałbrzych |
1 |
Drink Team |
|
Emilia |
Dolata |
Wałbrzych |
1 |
Drink Team |
|
Paweł |
Andruszko |
Walbrzych |
1 |
DrinkTeam |
|
Piotr |
Markowski |
Wałbrzych |
|
BSN |
|
Robert |
Załęcki |
Wałbrzych |
|
ORT Team |
|
Sylwia |
Krażewska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Piotr |
Kuncewicz |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Natasza |
Chyb |
Wałbrzych |
1 |
Aktywny Wałbrzych |
|
ANDRZEJ |
BAJOR |
Jedlina Zdrój |
1 |
|
|
Katarzyna |
Nowakowska |
Unisław Śląski |
1 |
|
|
Agnieszka |
Matuszewska |
Kamienna Góra |
1 |
|
|
Paweł |
Konopka |
Marciszów |
|
|
|
Adrian |
Błaut |
Straszyn |
|
|
|
Marcin |
Sompoliński |
Wrocław |
1 |
Szwagry |
|
Mateusz |
Topolski |
Lubawka |
1 |
|
|
Tamara |
Zych |
Unisław Śląski |
1 |
1 |
|
Joanna |
Poniewierka |
IŁOWA |
1 |
Żary Runners Team |
|
Pawel |
Sindrewicz |
Sokolowsko |
1 |
TEAM SOKOLOWSKO |
|
Katarzyna |
Polak |
Walbrzych |
1 |
TEAM SOKOLOWSKO |
|
Wojciech |
Król |
Sosnowiec |
1 |
PTT Chrzanów |
|
Danuta |
Bodzęta |
Nowa Góra |
1 |
PTT Chrzanow |
|
Teresa |
Romanska |
Kwaczala |
1 |
PTT Chrzanów |
|
PATRYK |
Kalicki |
Kwiatkowice |
1 |
KB KROKUS KWIATKOWICE |
|
Rafał |
Matuszewski |
Legnica |
1 |
|
|
Michał |
Woźniak |
Wilkowyja |
1 |
|
|
Marta |
Kwiecień |
Zielona Góra |
1 |
|
|
Aleksandra |
Kołodziejczyk |
Świętochłowice |
1 |
|
|
Artur |
Neuberg |
Zagórze Śląskie |
|
BONGO TEAM |
|
Przemyslaw |
Nowacki |
Wrocław |
1 |
Pędzące Żółwie |
|
Michał |
Górak |
Kąty Wrocławskie |
1 |
Pędzące Żółwie |
|
Maciej |
Czubaty |
Złotoryja |
1 |
|
|
Łukasz |
Napierała |
Boguszów-Gorce |
1 |
|
|
Jacek |
Kost |
Świebodzice |
1 |
|
|
Krzysztof |
Hurman |
Wrocław |
1 |
|
|
Monika |
Fornalczyk |
Nysa |
1 |
|
|
sandra |
gwóźdź |
Wrocław |
1 |
formalina |
|
Radosław |
Czajka |
Mrowiny |
1 |
Formalina |
|
Aleksandra |
Walada - Czajka |
Mrowiny |
1 |
Formalina |
|
Magdalena |
Walada |
Wrocław |
1 |
Formalina |
|
Kasia |
Janik |
Świdnica |
1 |
Formalina |
|
Anna |
Suchodolska |
Wierzbna |
1 |
|
|
Agata |
Jankiewicz |
Kąty Wrocławskie |
1 |
Pędzące Żółwie |
|
Mateusz |
Rybarkiewicz |
Wrocław |
1 |
|
|
Włodzimierz |
Górczyk |
Chełmsko Śląskie |
1 |
|
|
Artur |
Kokocinski |
Ostroszowice |
1 |
Świerkowe morsy |
|
Agnieszka |
Jarkiewicz |
Jodłownik |
1 |
Świerkowe Morsy |
|
Anna |
Mościszko- Niedźwiecka |
Świerki |
1 |
Świerkowe Morsy |
|
Marta |
Brown |
Świdnica |
1 |
|
|
Piotr |
Sztangret |
Gryfino |
1 |
|
|
Małgorzata |
Macura |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Bogusław |
Kur |
CHOJNÓW |
1 |
|
|
Michał |
Wiśniewski |
Wrocław |
1 |
Obstawiamy tyły |
|
Iwona |
Wiśniewska |
Wrocław |
1 |
Obstawiamy tyły |
|
Grzegorz |
Urbański |
Świdnica |
1 |
ŻWIRU TEAM |
|
Ania |
Jańczak |
Jelenia Góra |
1 |
|
|
Renata |
Zawiślak |
Pisarzowice |
1 |
PGR na START |
|
Anna |
Brożek |
Świdnica |
1 |
Drink Team |
|
Dariusz |
Bednarek |
Lubin |
1 |
|
|
Małgorzata |
Kowaliszyn |
Jelenia Góra |
1 |
biegamdlazdrowia.pl |
|
Ryszard |
Bednarz |
Dzierżoniów |
1 |
- |
|
Tomasz |
Topolewski |
Mysłakowice |
1 |
|
|
Ewa |
Sadowska |
Sokołowsko |
|
EP Team |
|
Robert |
Kapczyński |
Podgórzyn |
|
Mistrzowie Szczytowania |
|
Daniel |
Piotrowski |
Wałbrzych |
|
e-biegacze |
|
Robert |
Chwiałkowski |
Wałbrzych |
1 |
Żyleta Team |
|
Justyna |
Maciejczyk |
Wałbrzych |
1 |
Żyleta Team |
|
Małgorzata |
Potaczek |
Nowa Ruda |
1 |
|
|
Gabriela |
Chodacka |
Sulechów |
1 |
|
|
Piotr |
Chodacki |
Sulechów |
1 |
|
|
Wioletta |
Pierzchała |
Świebodzice |
1 |
|
|
Grzegorz |
Pierzchała |
Świebodzice |
1 |
|
|
Amelia |
Nowak |
Lubawka |
1 |
|
|
Sebastian |
Lewandowski |
Boguszów-Gorce |
1 |
|
|
Piotr |
Gudas |
Wrocław |
1 |
|
|
Małgorzata |
Gerono |
Mysłakowice |
1 |
|
|
ANDRZEJ |
GERONO |
Mysłakowice |
1 |
|
|
Iwona |
Sarzyńska |
Jawor |
1 |
- |
|
Damian |
Sierocinski |
Sochaczew |
1 |
|
|
Agnieszka |
Pingot |
Rybnica Leśna |
1 |
|
|
Edward |
Wiechec |
Bolesławiec |
1 |
|
|
Wojciech |
DRYZNER |
Mieroszow |
1 |
|
|
Łukasz |
Andreasik |
Dzierżoniów |
1 |
|
|
Jarosław |
Hryszko |
Różana |
1 |
Hryszki Team |
|
Konrad |
Cieślak |
Wrocław |
|
|
|
Alicja |
Radomska |
Wilków-Osiedle |
1 |
|
|
Patryk |
Fisiak |
Łódź |
1 |
|
|
Anna |
Janik |
Opole |
|
|
|
Ania |
Fabian |
Wałbrzych |
|
|
|
Grzegorz |
Pawłowski |
Jugów |
1 |
|
|
Agnieszka |
Wisz |
Jedlina Zdrój |
1 |
|
|
Dariusz |
Duda |
Nysa |
1 |
|
|
Grzegorz |
Grzesiak |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Katarzyna |
Elias |
Wałbrzych |
1 |
Sowie Team |
|
Katarzyna |
Kurek-Laskowska |
Boguszów-Gorce |
1 |
|
|
Filip |
Leszko |
Rybnica Leśna |
1 |
|
|
Bartłomiej |
Górecki |
Wrocław |
1 |
|
|
Jakub |
Śliwa |
Ślęza |
1 |
Lecymy! |
|
Paweł |
Śliwa |
Chorzów |
1 |
Lecymy! |
|
Ilona |
Piżyńska-Napierała |
Boguszów-Gorce |
|
|
|
Seweryn |
Kolanek |
Tarnowskie Góry |
1 |
|
|
Dominika |
Zimnowodzka |
Sokołowsko |
1 |
|
|
AGNIESZKA |
Wałecka |
Sulechów |
1 |
ZIMNOLUBNI |
|
dorota |
tobor |
Tarnowskie Gory |
|
śliwa team |
|
Anna |
Wtulich |
Sokołowsko |
1 |
|
|
Ilona |
Kaczmarek |
Babimost |
1 |
Zimnolubni |
|
Ewa |
Plebańska |
Boguszów-Gorce |
1 |
|
|
Krzysztof |
Król |
Świebodzice |
|
|
|
Joanna |
Waryszak |
Gliwice |
1 |
|
|
Kinga |
Pacocha-Żukowska |
Boguszów-Gorce |
1 |
|
|
Jerzy |
Jelonek |
Unisław Śląski |
|
|
|
Elżbieta |
Głowacz-Brzóska |
Chrzanów |
|
|
|
Natasza |
Gwóźdź |
Wrocław |
1 |
|
|
Grzegorz |
Wisz |
Jedlina-Zdrój |
1 |
|
|
Karolina |
Dominas |
Wałbrzych |
|
DECATHLON TEAM |
|
Sebastian |
Maciejewski |
Mieroszów |
1 |
|
|
Anna |
Drelichowska |
Wrocław |
1 |
ŻWIRU TEAM |
|
Krystian |
Staryk |
Mieroszów |
1 |
|
|
Tomasz |
Staryk |
Mieroszów |
|
|
|
Milena |
Tarnowiecka |
Legnica |
1 |
|
|
Damian |
Szymkowiak |
Leszno |
1 |
|
|
Tomasz |
Niesporek |
Piekary Śląskie |
1 |
|
|
Patrycja |
Piekacz |
Bolesławiec |
1 |
|
|
Marian |
Niesporek |
Piekary Śląskie |
1 |
Lecymy durś |
|
Dariusz |
Pietrzak |
Mieroszów |
1 |
|
|
Rafał |
Budzyń |
Dąbrowa Górnicza |
1 |
Wyciaramciamciane Dziamdziaki |
|
Marzena |
Maciejewska |
Mieroszów |
1 |
|
|
Rafał |
Topolski |
Chełmsko Sląskie |
|
|
|
Anna |
Owsiannik |
Legnica |
1 |
|
|
Kacper |
Ochman |
Łódź |
1 |
THCURE |
|
Andrzej |
Piątek |
Łódź |
|
THCURE |
|
Wojciech |
Niewiadomski |
Zielona gora |
1 |
Fan-Sport |
|
Karol |
Skrzyński |
Drawiny |
1 |
|
|
Przemek |
Młodzikowski |
Łódź |
1 |
|
|
Wojciech |
Król |
Sosnowiec |
1 |
PTT Chrzanów |
|
Katarzyna |
Sokół |
Warszawa |
1 |
|
|
Małgorzata |
Kost |
Świebodzice |
1 |
|
|
Krzysztof |
Stec |
Świebodzice |
1 |
|
|
Jan |
Wasylko |
Jugowice |
1 |
ŻWIRU TEAM |
|
Katarzyna |
Zaborowska |
Jugowice |
1 |
ŻWIRU TEAM |
|
Aurelia |
Karkosz |
Miejska Górka |
1 |
|
|
Mariusz |
Krysztopik |
Spychowo |
1 |
11mpa |
|
Radosław |
Hnatyszyn |
Czerwiensk |
1 |
|
|
Katarzyna |
Sztangret |
Gryfino |
1 |
|
|
Bogusław |
Kur |
CHOJNÓW |
|
|
|
Tomasz |
JAKUBOWSKI |
Gostyń |
1 |
|
|
Sabina |
Jastrzębska |
Nysa |
1 |
|
|
sebastian |
jastrzebski |
Nysa |
1 |
|
|
Dorota |
Kot |
Wrocław |
|
Koteczki |
|
Konrad |
Antonow |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Sylwester |
Fornalczyk |
Nysa |
1 |
|
|
Monika |
Straszko |
Wrocław |
1 |
|
|
Sandra |
Łątka |
Olesno |
|
|
|
Paweł |
Kozanecki |
Zielątkowo |
1 |
|
|
Maja |
Kozanecka |
Poznań |
1 |
|
|
Maja |
Kozanecka |
Poznań |
1 |
|
|
Michał |
Grajcar |
Przystajń |
|
|
|
Mariusz |
Jarczewski |
Kalisz |
1 |
HDK Strzelec |
|
Ewa |
Frukacz |
Lędziny |
1 |
Metheorasportteam |
|
Magdalena |
Jarczewska |
Kalisz |
1 |
|
|
Jacek |
Frukacz |
Lędziny |
1 |
Metheora Sport Team |
|
Beata |
Dróżdż |
Jastrzębie-Zdrój |
1 |
|
|
Eugeniusz |
Lipowczyk |
Kąty Wrocławskie |
1 |
|
|
Bogdan |
Frączek |
głuszyca |
1 |
|
|
TERESA |
JÓZWIK |
głuszyca |
1 |
|
|
Regina |
Kulig-Posłuszny |
Wrocław |
1 |
|
|
Łukasz |
Posłuszny |
Wrocław |
1 |
|
|
Monika |
Nowak |
wroclaw |
|
|
|
Monika |
Bilińska |
dzikowiec |
1 |
|
|
Jarosław |
Biliński |
dzikowiec |
1 |
|
|
Dagmara |
Kalinowicz |
wroclaw |
1 |
|
|
Alicja |
Maziarz |
Świebodzice |
|
|
|
Grzegorz |
Kowalczyk |
Świebodzice |
1 |
|
|
Lilia |
Kowalczyk |
Świebodzice |
1 |
|
|
Elżbieta |
Zagóra |
Sokołowsko |
1 |
|
|
Joanna |
Drangowska-Kucy |
Rudna |
1 |
|
|
Elzbieta |
Rzepecka |
Duszniki Zdrój |
1 |
|
|
Elżbieta |
Merda |
Okrzeszyn |
1 |
Ostry Kadr Team |
|
Sylwia |
Hnatyszyn |
Czerwieńsk |
1 |
Green Team Zielona Góra |
|
Natalia |
Żurek |
Pieszyce |
1 |
|
|
Agnieszka |
Woźniak |
Wrocław |
1 |
|
|
Grażyna |
Łoś |
Tomaszów Mazowiecki |
1 |
Sudety z plecakiem |
|
Rafał |
Mazur |
Wrocław |
1 |
IT WSSK |
|
Paweł |
Zięba |
Wrocław |
1 |
IT WSSK |
|
Adrian |
Robakowski |
Kromolice |
1 |
|
|
Małgorzata |
Kurant |
Świdnica |
1 |
|
|
Robert |
Siebert |
Legnica |
1 |
|
|
Alicja |
Kucy |
Rudna |
1 |
|
|
Aleksander |
Samek |
Świdnica |
|
|
|
Agnieszka |
Samek |
Świdnica |
|
|
|
Anna |
Kieszkowska |
Łódź |
1 |
Sudety z plecakiem |
|
Katarzyna |
Kopacka |
Legnica |
1 |
|
|
Urszula |
Matkowska |
Lwówek Śląski |
1 |
Małe Stopy |
|
Dariusz |
Herok |
rybnik |
1 |
|
|
Marzenna |
Znamirowska |
Lwówek Śląski |
1 |
Małe Stopy |
|
Mieczysław |
Nasiłowski |
Wrocław |
1 |
|
|
Iwona |
Dudziuk |
Kalisz |
1 |
HDK Strzelec |
|
Włodzimierz |
Staszak |
Kalisz |
1 |
HDK Strzelec |
|
Szymon |
Kościelniak |
Czerwonak |
1 |
Czerwonak Biega |
|
Dagmara |
Kościelniak |
Czerwonak |
|
Czerwonak Biega |
|
Dagmara |
Kościelniak |
Czerwonak |
1 |
Czerwonak Biega |
|
Maciej |
Kościelniak |
Czerwonak |
1 |
Czerwonak Biega |
|
Joanna |
Frąckowiak |
Koziegłowy |
1 |
Czerwonak Biega |
|
Michał |
Frąckowiak |
Koziegłowy |
1 |
Czerwonak Biega |
|
Artur |
Roczkowski |
rybnik |
1 |
Sbd Energetyk Rybnik |
|
Magdalena |
Rotter |
Wrocław |
1 |
|
|
JOANNA |
SIENNICA |
Świdnica |
1 |
BRAK |
|
Damian |
Graczyk |
Owińska |
1 |
Czerwonak Biega |
|
Mateusz |
Elżbieciak |
Katowice |
1 |
|
|
Piotr |
Głowacki |
Dzierżoniów |
|
|
|
Agata |
Głowacka |
Dzierżoniów |
|
|
|
KAMILA |
ZAJĄC |
Wrocław |
1 |
|
|
Agnieszka |
Deierling-Binkowska |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Mariusz |
Górecki |
Bielawa |
1 |
|
|
Monika |
Tyburczy |
Wrocław |
1 |
|
|
Marta |
Błaut |
Straszyn |
|
|
|
Karolina |
Myśków |
Kamienna Góra |
|
|
|
Stanisław |
Dobryniewski |
Lubin |
1 |
Autorekin |
|
Dominika |
Dzięgielewska |
Lipa |
1 |
Strzegomska Dwunastka |
|
Kacper |
Drapała |
Zielona Góra |
1 |
|
|
Liene |
Vipule |
trzebiel |
1 |
|
|
Władysław |
Sienkiewicz |
Gdynia |
1 |
Sam w lesie |
|
Aleksandra |
Rakus |
Podgórzyn |
1 |
|
|
Adam |
Pawłowicz |
Żerkowice |
1 |
|
|
Wojtek |
Rogowski |
Świdnica |
1 |
|
|
Łukasz |
Kelar |
Skórzewo |
1 |
|
|
Wioletta |
Kozubowicz |
Świdnica |
1 |
Wioletta Kozubowicz |
|
Agata |
Jankiewicz |
Kąty Wrocławskie |
1 |
|
|
Joanna |
Szymczyk |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Anna |
Kwit |
SIECHNICE |
1 |
|
|
Jarosław |
Marszałek |
Zielona Góra |
1 |
Zastalowcy |
|
Tomasz |
Przybyła |
Zielona Góra |
1 |
Zastalowcy |
|
Anna |
Szostak |
Legnica |
1 |
GORZELIN POWER |
|
Filip |
Litewka |
Poznan |
1 |
|
|
Jacek |
Graff |
Bukowiec |
1 |
Energo-Tel |
|
Maja |
Tarkowska |
Młodoszowice |
|
|
|
PRZEMYSŁAW |
TARKOWSKI |
Grodków |
|
|
|
Dawid |
Graczyk |
Zagrodno |
1 |
|
|
Maciej |
Wara-Wąsowski |
Łódź |
1 |
3W |
|
Małgorzata |
Wołczek |
Sulechów |
1 |
|
|
Małgorzata |
Czachor |
Sokołowsko |
1 |
|
|
Ryszard |
Dzięcioł |
Bolesławiec |
|
Wędrownicy |
|
Marek |
Kiełbik |
Wrocław |
1 |
DWAMARKI |
|
Marcin |
Ponisz |
MOKRZESZÓW |
1 |
|
|
Daniel |
Pietrzyk |
Wałbrzych |
1 |
ŁaziTeam |
|
Magdalena |
Marciniak |
Działosza |
1 |
|
|
Daniel |
Szwarc |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Tomasz |
Kamiński |
CHOJNÓW |
1 |
|
|
Radosław |
Gulcz |
Jelenia Góra |
1 |
Kot i Mysz |
|
Angelika |
Sobczyk-Gulcz |
Jelenia Góra |
1 |
Kot i Mysz |
|
Monika |
Żebrowska |
Dzierżoniów |
1 |
|
|
Robert |
Gotówko |
Jabłów |
1 |
|
|
Kacper |
Wrzodek |
Wrocław |
1 |
|
|
Mateusz |
Kudrys |
Wrocław |
1 |
Formalina |
|
Borys |
Grabowski |
Bydgoszcz |
1 |
Grabosie |
|
Monika |
Grabowska |
Bydgoszcz |
1 |
Grabosie |
|
Adam |
Pogorzelski |
Wałbrzych |
|
Piorunokumple4Ever! |
|
Paweł |
Wieczorek |
Wałbrzych |
1 |
Brak |
|
Tomasz |
Kędziora |
Nowe Kramsko |
1 |
|
|
Andrzej |
Niemczyk |
Wrocław |
|
|
|
Sylwia |
Niemczyk |
Wrocław |
|
|
|
Wojciech |
Żołopa |
głuszyca |
1 |
|
|
Mirosław |
Żołopa |
głuszyca |
1 |
|
|
Agnieszka |
Erbetowska |
Jelenia Góra |
1 |
BIEGAMDLAZDROWIA.PL |
|
Marcin |
Ciechan |
Zielątkowo |
1 |
|
|
Magdalena |
Ciechan |
Zielątkowo |
1 |
|
|
Grzegorz |
Piotrowski |
Rudna |
1 |
|
|
Krzysztof |
Kwaśniewski |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Ewa |
Kwaśniewska |
Wałbrzych |
|
|
|
Katarzyna |
Skiemisz |
Jelenia Góra |
1 |
biegamdlazdrowia.pl |
|
Paweł |
Dyda |
Balin |
1 |
PTT Chrzanów |
|
Aleksandra |
Śmiglarska |
Jedlina-Zdrój |
1 |
Drink Team |
|
Sylwia |
Kudaj |
Łódź |
1 |
Epoka Nordica Łódź |
|
Joanna |
Prorok |
Kędzierzyn-Koźle |
1 |
|
|
Krzysztof |
Gołębiowski |
Łódź |
1 |
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING |
|
Barbara |
Dankiewicz |
Łowicz |
1 |
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING |
|
TOMASZ |
PROROK |
Kędzierzyn-Koźle |
1 |
|
|
Piotr |
Mojka |
Piława Dolna |
1 |
|
|
Katarzyna |
Mojka |
Piława Dolna |
1 |
|
|
Aleksandra |
Bakalarz |
Łódź |
1 |
Epoka Norica Łódź |
|
Jakub |
Rzucidło |
Legnica |
1 |
|
|
Katarzyna |
Gacka |
Rębiszów |
1 |
GACKI DWA |
|
Tomasz |
Gacki |
Rębiszów |
1 |
GACKI DWA |
|
Katarzyna |
Szpilman |
Gdynia |
1 |
|
|
Julia |
Nowakowska |
Wrocław |
1 |
Blikoski Team |
|
Łukasz |
Jasiński |
Piaski |
1 |
|
|
Jarosław |
Mielcarek |
Łódź |
1 |
|
|
Edyta |
Sołtysiak-Mielcarek |
Płock |
1 |
|
|
Przemysław |
Laskowski |
Kalisz |
1 |
PKB KMP KALISZ |
|
Sebastian |
Szmaja |
Kalisz |
1 |
PKB KMP Kalisz |
|
Waldemar |
Badziąg |
Słupsk |
1 |
Dwa Kije Słupsk |
|
Hanna |
Szudobaj |
Słupsk |
1 |
Dwa Kije Słupsk |
|
Przemysław |
Wechman |
Kalisz |
1 |
PKB KMP Kalisz |
|
Ewa |
Wechman |
Kalisz |
1 |
PKB KMP Kalisz |
|
Natalia |
Hoffman |
Wałbrzych |
1 |
Rekin |
|
Ilona |
Grad-Drzewiecka |
Toszek |
1 |
Aktywne Endorfiny |
|
Marta |
Zwolska |
Zbytowa |
1 |
|
|
Kamil |
Nowak |
Poznań |
1 |
|
|
Michał |
Szmagalski |
Turek |
1 |
PKB KMP KALISZ |
|
Katarzyna |
Kuncman |
Kalisz |
1 |
|
|
Mariusz |
Pipczyński |
Pieszyce |
1 |
Morsy Dzierżoniów |
|
Janusz |
Szpilman |
Gdynia |
1 |
|
|
Joanna |
Tylipska |
Wrocław |
1 |
|
|
Łukasz |
Bodzoj |
Wrocław |
1 |
|
|
wojtek |
Białas |
Zieliona Góra |
1 |
Białedomino |
|
Basia |
Białas |
Zielona Góra |
1 |
Białedomino |
|
Dorota |
Gadzińska |
Zielona Góra |
1 |
Białedomino |
|
Dominik |
Łukaszewicz |
Zielona Góra |
1 |
Białedomino |
|
Arkadiusz |
Dziagacz |
Dzierżoniów |
1 |
|
|
Magdalena |
Dziagacz |
Dzierżoniów |
1 |
|
|
Julita |
Drzewiecka |
Kotulin |
1 |
Aktywne Endorfiny |
|
Tomasz |
Góźdź |
Jedlina Zdrój |
1 |
|
|
Marcin |
Flieger |
Mieroszów |
1 |
|
|
Weronika |
Pączek |
Sułkowice |
|
Wataha - Łączy nas Biagnie |
|
Anna |
Graczyk |
Łódź |
1 |
|
|
Agnieszka |
Szary |
Legnica |
1 |
GORZELIN POWER |
|
Marta |
Boratyn |
Legnica |
1 |
GORZELIN POWER |
|
Klaudiusz |
Słomczyński |
Mieroszów |
1 |
|
|
Grzegorz |
Kruszynski |
Wałbrzych |
1 |
FEE |
|
Robert |
Tokarz |
Tarnów |
1 |
|
|
Piotr |
Tyszko |
Sulechów |
|
|
|
Tomasz |
Łuszczakiewicz |
Lubin |
1 |
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta |
|
Kazimierz |
Matkowski |
Płóczki Dolne |
1 |
MAT |
|
Adam |
Gantner |
wroclaw |
1 |
|
|
Magdalena |
Pęczkowska |
TRZEBNICA |
1 |
BusikTeam |
|
Tomasz |
Komorowski |
TRZEBNICA |
1 |
BusikTeam |
|
Maciej |
Nowak |
TRZEBNICA |
1 |
BusikTeam |
|
Beata |
Pogoda |
Żmigród |
1 |
BusikTeam |
|
Natalia |
Pęczkowska |
TRZEBNICA |
1 |
BusikTeam |
|
Konrad |
Pęczkowski |
TRZEBNICA |
1 |
BusikTeam |
|
Zbigniew |
Pogoda |
Żmigród |
1 |
BusikTeam |
|
Małgorzata |
Lech |
Oleśnica |
1 |
BusikTeam |
|
Sławomir |
Surmaczyński |
głuszyca |
1 |
Amator Pełen Relaxxx |
|
Piotr |
Gnosowski |
Boguszów Gorce |
1 |
|
|
Daniel |
Wełna |
Czarny Bór |
1 |
|
|
Jarek |
Chojnacki |
Jelenia Góra |
1 |
Fiodesign |
|
Dorota |
Zglejszewska |
głuszyca |
1 |
|
|
Renata |
Kłeczek |
Jawor |
1 |
Sudeciaki , szybkie podróże, uda się albo się nie uda;-) |
|
Beata |
Michułka |
Wałbrzych |
1 |
DRINK TEAM |
|
Monika |
Barańska |
Dzierżoniów |
1 |
Morsy Dzierżoniów |
|
Krzysztof |
Przybycień |
Radków |
1 |
Drink Team |
|
Paulina |
Czemplik |
Sulechów |
1 |
|
|
Łukasz |
Czemplik |
Sulechów |
1 |
|
|
Edyta |
Dereń |
Pisarzowice |
1 |
PGR na start |
|
Barbara |
Wojciechowska |
Nowa Ruda |
|
|
|
Marcin |
Dopierała |
Wałbrzych |
1 |
Precelki |
|
Iwona |
Nowicka |
Walbrzych |
|
Datasport |
|
Karolina |
Kucharska |
Różana |
|
|
|
Justyna |
Jaworska |
Pisarzowice |
1 |
PGR na start |
|
Agnieszka |
Oczeretko |
Legnica |
1 |
drukujemy.eu |
|
PIOTR |
FLIS |
Jedlina-Zdrój |
|
|
|
Marta |
Komorowska |
TRZEBNICA |
1 |
BusikTeam |
|
Michał |
Pawłowski |
Wrocław |
|
|
|
Anna |
Wojtalik |
Wrocław |
1 |
|
|
Cecylia |
Chojnacka |
Klodzko |
|
|
|
Katarzyna |
Wolska |
Sokołowsko |
1 |
Grupa Biegowa Dzikowiec |
|
Ewa |
Piwowarczyk |
Wałbrzych |
1 |
|
|
Michał |
Molski |
Kowalowa |
1 |
|
|
Hubert |
Grzywacz |
Częstochowa |
1 |
|
|
Mariusz |
Dudek |
Ruda Śląska |
1 |
|
|
Agnieszka |
Dudek |
Ruda Śląska |
1 |
|
|
BARBARA |
SOBCZYK |
Luboń |
1 |
|
|
Mikołaj |
Sikorski |
Częstochowa |
1 |
|
|
Anna |
Jankowska |
Wrocław |
1 |
|
|
Anna |
Janus |
SIECHNICE |
|
|
|
Ewelina |
PATKOWSKA |
Wrocław |
1 |
|
|
Ewelina |
Zarach |
wroclaw |
|
|
|
Sylwia |
Hukiewicz |
Wałbrzych |
1 |
|
|
JACEK |
DŹWIGAŁA |
Mieroszów |
1 |
|
|
OLA |
KAPŁON |
Mieroszów |
1 |
|
|
Monika |
Illich |
Mieroszów |
1 |
|
|
Jarosław |
Zimowicz |
Leśna |
1 |
|
|
EWELINA |
PATKOWSKA |
Wrocław |
1 |
|
|
Mariusz |
Komada |
Opoczka |
1 |
|
|
Liliana |
Korulczyk |
Wałbrzych |
|
|
|
Rafał |
Miszke |
Iława |
1 |
|
|
Beata |
Szlachta |
Mieroszów |
1 |
|
|
Dariusz |
Bydłosz |
Mieroszów |
1 |
|
|
Mariusz |
Mync |
Mieroszów |
1 |
|
|
Filip |
Światowy |
Wałbrzych |
|
Ronal Polska Run |
|
Marika |
Jeziorna |
Wrocław |
|
|
|
Konstantinos |
Mamakis |
Tarnowskie Góry |
1 |
Lecymy! |
|
Dorota |
Tobor-Mamakis |
Tarnowskie Góry |
1 |
Lecymy! |
|
Krzysztof |
Sobków |
Komprachcice |
1 |
|
|
Katarzyna |
Sobków |
Komprachcice |
1 |
|
|
Marek |
Waszkiewicz |
Jedlina Zdrój |
1 |
|
|
PAWEŁ |
Jaworski |
Stolec |
1 |
|
|
Elwira |
Pasek |
Nowa Ruda |
1 |
|
|
Paweł |
Gawroński |
Ostrów Wielkopolski |
1 |
|
|
Ewa |
Łuszkiewicz |
Kalisz |
1 |
|
|
Ewelina |
Łozowska |
Lubin |
|
|
|
Joanna |
Sobierajska |
głuszyca |
1 |
|
|
Barbara |
Bednarek |
Lubin |
1 |
|
|
Kamil |
Kędroń |
Wrocław |
1 |
|
|
Anna |
Zimowicz |
Leśna |
1 |
|
|
Mateusz |
Juncewicz |
Wrocław |
1 |
|
|
Daria |
Sikora-Dzieciol |
Siedlecin |
|
W koło komina |