Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Klasyfikacja Służb Mundurowych Rodzaj roweru
1 Robert Wysokiński Szczecin GIGA K2 1 LKK Leszno L NIE INNY
2 Krzysztof Naskręt czapury GIGA M3 1 kulawy XL NIE INNY
3 Marek Raciborski Gryfino MINI M4 - Drużyna Szpiku M NIE SZOSA
4 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA MINI M3 1 - M NIE SZOSA
5 Grzegorz Leciejewski Leszno MINI M4 - LKK Leszno Drużyna Szpiku XL NIE SZOSA
6 Jan Kostrzewski Nekla MINI M5 1 - M NIE SZOSA
7 Adam Jaros Jelenia Góra MEGA M3 1 Oponeo Motorsport L NIE SZOSA
8 Filip Jaros Jelenia Góra Rodzinny - 1 - S NIE INNY
9 Olga Jaros Jelenia Góra Rodzinny K3 1 - M NIE INNY
10 Robert Wysokiński Szczecin GIGA M3 1 Szczecin na Rowerach M NIE INNY
11 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław Rodzinny K4 1 GimBasket M NIE INNY
12 Marcin Trzaska Wrocław GIGA M3 1 GVT L NIE SZOSA
13 Maja Trzaska Wrocław Rodzinny - 1 GimBasket S NIE INNY
14 Anna Kruczkowska Trzebiatów GIGA K4 1 LUKS Fala Trzebiatów S NIE SZOSA
15 Grzegorz Szymczak Lubień kujawski MINI M2 1 - XL NIE SZOSA
16 Małgorzata Rajczyba Wrocław GIGA K4 1 - M NIE SZOSA
17 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA M3 1 - L NIE SZOSA
18 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE M NIE SZOSA
19 TOMASZ WASIELEWSKI Żnin GIGA M2 1 - M NIE SZOSA
20 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE M NIE SZOSA
21 Miron Toboła Leszno GIGA M4 1 AMBIT Racing Team L NIE SZOSA
22 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno GIGA M3 1 KLIMA LESZNO TEAM L NIE SZOSA
23 Irena Łańcucka Wrocław GIGA M5 1 KKS Trzebnica L NIE SZOSA
24 Norbert Nowak Grodzisk Wielkopolski GIGA M3 - Kolarstwo Grodzisk Wlkp. S NIE SZOSA
25 Tomasz Grabowy Chrzanów GIGA M3 1 - L NIE SZOSA
26 Leszek Hypś Olsztyn MEGA M5 1 AIRBIKE.PL L TAK SZOSA
27 Wigosław Jakubowicz Poznań MINI M6 1 Drużyna Szpiku L NIE SZOSA
28 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA M6 1 niezrzeszony - amator L TAK SZOSA
29 Paweł Walerczyk Kórnik GIGA M4 1 BPR XL NIE INNY
30 Piotr Gryglewicz Kórnik MINI M3 - BPRacing Team XL NIE SZOSA
31 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn MEGA M6 1 TEAM KARGOWA S NIE SZOSA
32 Mateusz Data Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE L NIE SZOSA
33 Marcin Kosicki Zalasewo MEGA M3 1 BPR Racing Team/ Drużyna Szpiku XL NIE SZOSA
34 Jakub Marczewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE M NIE SZOSA
35 Andrzej Kot Murowana Goślina MEGA M6 1 Żwawe Dziadki S NIE SZOSA
36 Adam Rdzenny Leszno Brzeg Dolny MINI M4 1 ŻabkaTeam XL NIE SZOSA
37 Mateusz Wojtkowiak Zielona Góra MINI M3 1 - XXL NIE SZOSA
38 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin MEGA M5 1 brak M NIE SZOSA
39 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI M4 1 OTC Oborniki M TAK SZOSA
40 MARIUSZ SZKUDLAREK Stęszew MEGA M2 1 DRUŻYNA SZPIKU L NIE SZOSA
41 Piott Andrzejczak Piaski Wllp MEGA M4 - GKR XXL NIE SZOSA
42 Zenon Tarnawski Świnoujście MEGA M7 1 KS Uznam Świnoujście XL NIE INNY
43 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI M6 1 Szerszenie Trzebnica M NIE SZOSA
44 Tomasz Wojtkowiak 62-050 Mosina MINI M2 1 - M NIE SZOSA
45 Robert Kwaśnik Wrocław MEGA M3 - Magazyn Bike/GVT L NIE SZOSA
46 Piotr Szudra Śmigiel GIGA M2 1 AMBIT Racing Team M NIE SZOSA
47 Daniel Nowak Leszno MINI M2 - LeszczynskiSport.pl M NIE SZOSA
48 Franciszek Gustowski Sobótka MINI M7 1 KKS Ślęża MAT Sobótka XL NIE SZOSA
49 ROMAN PRZEWORSKI BUK MEGA M4 1 BUK M NIE SZOSA
50 Jaromir Kopp OSOLIN MINI M4 1 MacWyznawca.pl XL NIE INNY
51 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA M7 1 nie L NIE SZOSA
52 Renata Glazer Chrzanów GIGA K3 1 - S NIE SZOSA
53 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA M3 - brak XXL NIE SZOSA
54 PIOTR MIAŁKAS BUK MEGA M4 1 - L NIE SZOSA
55 ROMAN WĘGLARSKI TRZEBNICA GIGA M5 1 KKS TRZEBNICA L NIE SZOSA
56 BARBARA WĘGLARSKA TRZEBNICA GIGA K5 1 KKS TRZEBNICA XL NIE SZOSA
57 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA M3 1 Odjechani-Team.PL M NIE SZOSA
58 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp MINI M5 1 AGK-Koźmin L NIE SZOSA
59 Krzysztof Włodarczak Pniewy GIGA M2 1 Odjechani-Team.PL M NIE SZOSA
60 Elżbieta Machoj Leszno MINI K6 1 LKK Leszno M NIE INNY
61 Czesław Wojtkowiak Leszno MINI M5 - LKK Leszno L NIE SZOSA
62 Ryszard Rokosz Wrocław MINI M5 1 - M NIE INNY
63 Marek Beśka wieluń MINI M2 - NEONET XL NIE SZOSA
64 Robert Mazurczuk Malin MEGA M4 1 - L NIE INNY
65 Maciej Wolnik LIPNO MINI M3 1 LIKE TEAM XXL NIE SZOSA
66 Adam Krawczuk Świnoujście MINI M4 1 - XL NIE INNY
67 Marcin Brzozowski Leszno MINI M3 - Spinko Leszno M NIE SZOSA
68 Przemysław Chrząstowski Drobnin MINI M4 1 Wagatech Team XL NIE SZOSA
69 wojciech Garstkiewicz Poznan MEGA M3 1 - XL NIE INNY
70 Henryk Trzop Leszno MINI M6 1 LKK Leszno L NIE INNY
71 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 Orzeł Lipno M NIE INNY
72 Andrzej Biel Przęsocin/Police MEGA M5 1 Góral Police L NIE SZOSA
73 Krzysztof Wojtkowiak Gostyń MINI M2 1 - XXL NIE INNY
74 Roman Wojtkowiak Nietążkowo MINI M5 1 - XXL NIE INNY
75 Krzysztof Piesiak Kórnik MINI M3 1 Drużyna Szpiku XL TAK SZOSA
76 Lucjan Jaros Jelenia Góra MINI M7 1 - XL NIE INNY
77 Ireneusz Piasecki Czempiń MEGA M7 1 Champion Czempiń L NIE INNY
78 Sławomir Lehmann Dominowo MINI M4 1 - XL NIE SZOSA
79 Mariusz Pawelec Cieszków MEGA M5 1 - XXL NIE SZOSA
80 MARCIN RUSZKIEWICZ Sulechów GIGA M2 1 SUGRO Sulechów L NIE SZOSA
81 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA M4 1 --- M NIE SZOSA
82 Krzysztof Potocki Warszawa MEGA M6 1 niezrzeszony L NIE INNY
83 Zygmunt Matejczuk Swnoujscie MINI M7 1 Ks Uznam L NIE SZOSA
84 Mirosław Michalczewski Warszawa MINI M5 1 - XL NIE SZOSA
85 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA M3 1 SPINKO LESZNO M NIE SZOSA
86 Paweł Sojecki Jaworzno GIGA M3 1 - L NIE SZOSA
87 Józef Drozdowski Głogów MEGA M6 1 brak L NIE INNY
88 Krzysztof Tomys Kowary MINI M5 1 - XXL TAK INNY
89 Tadeusz Porzucek Gostyń MINI M6 1 GKR Gostyń L NIE INNY
90 Marek Szewczyk Grójec MINI M4 1 Blue Cycling Team M TAK SZOSA
91 Ireneusz Lula Gdynia GIGA M5 1 - XL NIE SZOSA
92 Artur Mielcarek Poznan MINI M4 1 - L TAK SZOSA
93 Daniel Lindner Opatówek MINI M4 1 Team Kalisz M NIE SZOSA
94 Sławomir Wągrowski Wolica MINI M4 - Team Kalisz M NIE SZOSA
95 Robert Krupa Warszawa GIGA M3 - Clear Bike Team L NIE INNY
96 Józef Busse Śrem MINI M6 - --- L NIE INNY
97 Edward Kuczmarz Wrocław GIGA M6 1 - M NIE SZOSA
98 Michał Ciszak Dobrzyca MINI M3 - - XL TAK SZOSA
99 Marcin Gosk Swarzędz MINI M3 1 - L TAK SZOSA
100 Daniel Michałowski Świnoujście GIGA M3 1 - L NIE INNY
101 Ewa Skórka Świnoujście MEGA K5 1 KS Uznam L NIE SZOSA
102 Tomasz Babisz Pisarzowice MINI M4 1 www.blue-meble.pl XXL NIE SZOSA
103 Zbigniew Lubiński Świnoujście MINI M5 1 ks Uznam Swinoujscie L NIE INNY
104 Krzysztof Wagner Iława MEGA M4 1 - XL NIE SZOSA
105 Grzegorz Mańkowski Łódź MINI M3 1 Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK im. H. Gintera M TAK SZOSA
106 Andrzej Ciesielski Śmigiel MINI M5 1 ŚTC M NIE SZOSA
107 Arkadiusz Pytel Choszczno MINI M4 1 Choszczno M NIE SZOSA
108 Agnieszka Pawlaczek prusice MINI K3 1 - S NIE INNY
109 Tomasz Pawlaczek prusice MINI M4 1 - XL NIE INNY
110 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski MEGA M4 1 AGK Koźmin Wlkp. XL NIE SZOSA
111 Paweł Pesz Wrocław GIGA M4 1 InsERT Team M NIE SZOSA
112 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 Kołownik Włoszakowice M NIE SZOSA
113 Mariusz Kurlapski Świdwin MEGA M3 - STR ŚWIDWIN M NIE INNY
114 Bartosz Paprzycki Oborniki Śląskie MEGA M3 1 - L NIE SZOSA
115 Iwona Miałkas BUK Rodzinny K5 1 - M NIE INNY
116 Katarzyna Kraśnicka Pobiedziska MINI K4 - nizrzeszona S NIE SZOSA
117 Beata Tulimowska Włocławek MEGA K4 1 WTR Włocławek S NIE SZOSA
118 Piotr Borszlak Poznań MEGA M4 - Multistal-Poznań M NIE SZOSA
119 Ewa Gapińska Szczecin MEGA K4 1 Szczecin na rowerach M NIE SZOSA
120 Ewa Gapińska Szczecin MEGA K5 - Szczecin na rowerach M NIE SZOSA
121 TADEUSZ PRZYBYLSKI Pudliszki MEGA M6 1 GKR Gostyn L NIE SZOSA
122 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI M2 1 ŚMIGŁO OSIECZNA XL NIE SZOSA
123 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MINI M5 1 - XL TAK INNY
124 Teresa Ostrowska Moryń GIGA K6 1 Dziki Koszalin M NIE SZOSA
125 Darek Noga Łagów Lubuski MEGA M3 1 InsERT Team XL NIE INNY
126 MAREK MURMYŁO Poznań MINI M5 - FLY2LIVE L TAK SZOSA
127 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI M5 1 OTC Oborniki M NIE SZOSA
128 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 ŚMIGŁO OSIECZNA L NIE SZOSA
129 Marcin Wójcik WRONKI MINI M2 1 KPP Szamotuły L TAK SZOSA
130 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA K4 1 Dziki Koszalin M NIE SZOSA
131 Joanna Bilard Świnoujście MINI K4 1 KS UZNAM ŚWINOUJŚCIE L NIE SZOSA
132 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI M3 1 - M NIE SZOSA
133 MAREK ZADWORNY GRYFICE GIGA M5 1 K.R.GRYFLAND GRYFICE XXL NIE INNY
134 Urszula Zadworna GRYFICE MINI K5 1 K.R.GRYFLAND GRYFICE M NIE INNY
135 Krzysztof Baj Lipiany MINI M3 - LIPIANY M NIE SZOSA
136 DAMIAN PASIŃSKI Wrocław MINI M2 1 - M NIE SZOSA
137 Bartlomiej Hodyl Stargard Szczecinski MINI M3 1 STC STARGARD L NIE SZOSA
138 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI M4 - Spartan Cycling Team L TAK SZOSA
139 Marta Kamińska Poznań MINI K2 1 Restive Team S NIE SZOSA
140 Jan Wesołowski Świnoujście GIGA M6 1 KS Uznam XL NIE SZOSA
141 Jarosław Kosiński Wrocław MINI M2 - Spartan Cycling Team L NIE SZOSA
142 STANISŁAW BIERNACZYK Leszno MINI M4 1 - M TAK SZOSA
143 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI M2 1 DGR RACING TEAM M NIE SZOSA
144 Łukasz Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 - XL NIE INNY
145 Przemysław Gruca Kobylanka MEGA M3 1 STC Stargard M NIE INNY
146 Mateusz Kuśnierek Leszno MINI M3 1 EURO-ROWER.PL M TAK SZOSA
147 Jan Domagała Sieradz MINI M5 1 - XXL NIE SZOSA
148 Tomasz Hofman Lusówko MINI M3 1 Zgrupka Luboń L NIE SZOSA
149 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M5 1 Bikefun-Leszno L NIE SZOSA
150 Tadeusz Kuczera Jankowice GIGA M6 1 brak M NIE INNY
151 Stanisław Wieczorek Świnoujście MEGA M6 1 KS UZNAM L NIE SZOSA
152 Marcin Szambelan Poznań MINI M4 1 MJDOP M TAK SZOSA
153 Józef Mika Poznań MINI M5 1 Brylant Kórnik M TAK SZOSA
154 Tomasz Marchel Solec Kujawski MINI M2 1 - M NIE INNY
155 Leszek Marchel Solec Kujawski MINI M5 1 KMW L NIE SZOSA
156 Konrad Danek Klonówiec MINI M1 1 Orzeł Lipno L NIE SZOSA
157 Agata Korczyńska Poznań MINI K3 1 - S NIE SZOSA
158 Bartłomiej Szalbierz Września MEGA M3 1 UKS Hwarang Września L NIE SZOSA
159 Jan Ambroziak Słubice MEGA M7 1 Podopieczni Aniołów Stróżów L NIE INNY
160 Ryszard Kowalski Łódż MINI M5 - - XL TAK SZOSA
161 MAREK MARKIEWICZ Poznań MINI M4 1 - L NIE SZOSA
162 Ryszard Szelkowski Stargard Szczecinski MINI M5 - TEAM ZMECH L TAK SZOSA
163 Czesława Kruczkowska Trzebiatów GIGA K2 1 LUKS Fala Trzebiatów S NIE INNY
164 Łukasz Górecki Żerków MINI M3 - - M NIE SZOSA
165 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA M4 1 - L NIE INNY
166 Artur Nowak Granowo GIGA M2 1 - L NIE SZOSA
167 JERZY JANASZAK Krzywin MINI M6 1 - S NIE SZOSA
168 Michał Kołodziejski Inowrocław MEGA M4 - - M NIE SZOSA
169 Waldemar Pytel Stargard Szczecinski MINI M5 1 - M TAK SZOSA
170 rafał walkowski Szczecin GIGA M6 1 - M NIE INNY
171 MATEUSZ BIESIADECKI TRZEBCZ MINI M2 1 CCC-14 L NIE SZOSA
172 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina MINI M5 1 Looksfera/M-Tronic L NIE SZOSA
173 Marcin Gaj Szczecin MINI M3 1 SKR GRYFUS XL NIE INNY
174 Daniel Łagoda Szczecin MINI M4 1 Szczecin na Rowerach M NIE INNY
175 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI M5 - Śmigło Osieczna L NIE SZOSA
176 Bożena Śmiałko Wrocław MINI K4 1 Spartan Cycling Team M NIE SZOSA
177 Dominik Michalak Frankowo MINI M3 1 LKK Leszno L NIE INNY
178 Natalia Płociniczak dobramyśl MINI K2 1 LKK Leszno M NIE INNY
179 Norbert Śmigielski konstantynów łódzki MINI M3 1 - XL NIE INNY
180 RADOSŁAW Frydryszak Gostyń MINI M4 - Gostyński Klub Rowerowy L NIE SZOSA
181 Wiktor Frydryszak Gostyń MINI M1 1 Gostyński Klub Rowerowy XL NIE SZOSA
182 Lech Jewtuszko Szczecin MINI M6 - Szczecin na Rowerach L TAK SZOSA
183 Dominik Fonrobert Wrocław MINI M3 1 - L NIE SZOSA
184 Robert Swinarski Poznań MINI M5 1 - XL NIE SZOSA
185 Adam Budzyński Zielona Góra MINI M2 1 - L TAK SZOSA
186 ZBIGNIEW OLEJNICZAK Gostyń MINI M4 1 GKR GOSTYŃ XL NIE SZOSA
187 Mariusz Mikołajczak Świebodzin MINI M4 1 - XL NIE SZOSA
188 Witold Buczyński Szczecin GIGA M6 1 SznupaTeam XL NIE INNY
189 WOJCIECH MATUSZAK Piaski MEGA M4 1 G K R XL NIE SZOSA
190 Artur ŁODZIEWSKI LIPNO MINI M4 1 - XL TAK INNY
191 Tomasz Puzdrowski Rudna MINI M3 1 CCC-14 XXL NIE SZOSA
192 Tadeusz Stepnowski Nowa Sól MEGA M7 1 NUTWNowaSól M NIE INNY
193 Jakub Kuchta Wrocław MINI M2 - - M NIE SZOSA
194 Andrzej Nojman Gostyń MEGA M4 1 GKR L NIE SZOSA
195 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI M6 1 LKK-Leszno M NIE SZOSA
196 Mirosław Jakubowski Bydgoszcz MINI M5 - Urząd Miasta Bydgoszczy L NIE INNY
197 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA L NIE SZOSA
198 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA M6 1 - M NIE SZOSA
199 BOGDAN KONIECZNY Środa Śląska MINI M6 1 50upAT XXL NIE SZOSA
200 Dariusz Stalewski GRYFICE MEGA M4 1 K.R.GRYFLAND GRYFICE XL NIE INNY
201 Piotr Kowalewski Wrocław MINI M2 1 BRT Wrocław L NIE SZOSA
202 Dariusz Wasilewski Słubice MINI M4 1 - L NIE SZOSA
203 Mateusz Wasilewski Słubcie MINI M2 1 - L NIE SZOSA
204 Dariusz Pytlak Oborniki MINI M5 1 OTC OLDBOY TEAM OBORNIKI L NIE SZOSA
205 Leszek Lisiecki Gostyń MEGA M5 1 GKR Gostyń L NIE SZOSA
206 Jan Borowiak Śmigiel MINI M2 1 ŚTC ŚMIGIEL L NIE SZOSA
207 Iwona Chyła Leszno MINI K4 - REAL 64-STO S NIE INNY
208 Marian Kędzierski Kłodzko GIGA M6 1 - L NIE INNY
209 Mirosław Mamcarz Ścinawka Średnia GIGA M2 1 - L NIE SZOSA
210 Tadeusz Mamcarz Ścinawka Średnia GIGA M5 1 - L NIE INNY
211 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. MEGA M3 1 - M NIE SZOSA
212 Roman krupa GRYFICE GIGA M6 1 Gryfland Gryfice L NIE SZOSA
213 Dariusz Maciejewski Środa Śląska MINI M4 - RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA XL - INNY
214 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce MINI M4 1 TR Sokòł Skalmierzyce L NIE SZOSA
215 ROBERT GLAPIAK Leszno GIGA M4 1 - L NIE SZOSA
216 Małgorzata Maśkiewicz OSOLIN MINI K2 1 Osa Osolin M NIE INNY
217 Grzegorz Trybuś Gostyń MEGA M5 1 gkr XL NIE SZOSA
218 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO L TAK SZOSA
219 Karol Grzeskowiak Leszno MINI M6 1 lkk XXL NIE SZOSA
220 Krzysztof Paizert Szczecin MEGA M3 1 Iron Insane L NIE INNY
221 Konrad NOWAK Dobieżyn MEGA M3 - - M NIE SZOSA
222 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MINI M4 - FTI CYLING TEAM L NIE SZOSA
223 marek pyć wroclaw MINI M7 1 wroclaw M NIE SZOSA
224 Janusz Potępski Mysłakowice MINI M6 1 - XL NIE SZOSA
225 Przemysław Górak Wrocław MINI M3 1 BRT Wrocław S NIE SZOSA
226 Mateusz Napierała SIECHNICE MINI M5 1 - L NIE SZOSA
227 Leszek Kajewski Śmigiel MINI M5 1 ŚTC XL NIE SZOSA
228 ROBERT ŁĘSZCZAK Grodzisk Wlkp. MINI M2 1 Kolarstwo Grodzisk Wlkp. S NIE SZOSA
229 Katarzyna Grzymisławska Murowana Goślina MINI K2 1 Looksfera/M-Tronic S NIE SZOSA
230 Piotr Bąkowski Szczecin MEGA M5 1 RIDERSCLUB S NIE SZOSA
231 Robert Pastusiński Wrocław MEGA M4 1 brak L NIE INNY
232 Adrian Knach Grodzisk Wielkopolski MINI M2 1 - L NIE SZOSA
233 Ryszard Borysiewicz koszalin MINI M6 1 Dziki Koszalin S NIE SZOSA
234 Arkadiusz Kurasz koszalin MINI M4 1 Dziki Koszalin M NIE INNY
235 PIOTR CHMIELEWSKI Stargard Szczecinski GIGA M3 1 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA M TAK SZOSA
236 Adam Dobosz Wrocław MINI M3 1 ---- L NIE SZOSA
237 Łukasz Moneta Wrocław MINI M2 1 - L NIE SZOSA
238 Artur FILIPIAK Krosno MINI M3 - Borkowice Bike Team XXL NIE SZOSA
239 Mariusz Sadło swarzedz MINI M4 1 - M NIE SZOSA
240 MAREK SIEDLECKI Oława MEGA M4 1 welda omega team L NIE SZOSA
241 Arkadiusz Szczepaniak Śmigiel MINI M4 1 - XL NIE INNY
242 Paweł Majchrzak Karlino MINI M3 1 SundayBikers L NIE INNY
243 Sebastian Wojtysiak Biadki MINI M4 1 MLUKS AS BIADKI L NIE SZOSA
244 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 - L NIE SZOSA
245 Jurzyca Edward Orzesze MEGA M7 1 PRO-KAN KRUPIŃSKI SUSZEC L NIE SZOSA
246 Radosław Kaczmarek Poznań MINI M3 1 - M NIE SZOSA
247 Ferdynand Malak Leszno GIGA M6 1 - L NIE SZOSA
248 SEBASTIAN ŚWIERCZYŃSKI Kalisz MINI M2 1 TEAM KALISZ M NIE SZOSA
249 Janusz Zabielski Toruń MINI M5 1 - M NIE INNY
250 DANIEL MENCEL Nowe Skalmierzyce MEGA M2 1 TR Sokół Skalmierzyce S NIE SZOSA
251 Irena Łańcucka Wrocław MEGA K5 1 KKS Trzebnica M NIE SZOSA
252 Katarzyna Koczwara OSOLIN MINI K2 1 Osa Osolin S NIE INNY
253 KRZYSZTOF KUBIK Krotoszyn MINI M2 1 OTR INTERKOL M NIE SZOSA
254 Marek Szymański Nowogard MINI M6 1 LKK L NIE SZOSA
255 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 śmigło osieczna M NIE SZOSA
256 Daniel Kołecki Praszczyki MEGA M2 1 - M NIE SZOSA
257 Klaudiusz Mikołajczak Poznań GIGA M3 1 Zgrupka Luboń XL NIE INNY
258 Mariusz Gierczak Leszno MINI M3 - LKK TEAM M NIE SZOSA
259 Jarosław Rokosiewicz dobramysl MINI M5 1 śmigło osieczna L NIE SZOSA
260 Sławomir Frąckowiak Komorniki MINI M4 - Drużyna Szpiku M NIE SZOSA
261 Piotr Proszowski Poraj MEGA M4 1 - XL NIE INNY
262 Bogusław Krzekotowski Oleśnica MINI M5 1 Bike Team Oleśnica M NIE SZOSA
263 Marcin Andrzejewski Września MEGA M2 - DZIKI KOSZALIN M NIE SZOSA
264 Zbigniew Bauta Kaszczor MINI M3 1 Cień Szułany L NIE INNY
265 Mieczysław, Maciej Sztendel Łódź MINI M6 1 Jastrzębie Łaskie M NIE SZOSA
266 Dariusz Kruczkowski Trzebiatów MINI M4 1 - L TAK INNY
267 PIOTR GRUCEL Rzecko MINI M4 1 MUSTANGI RZECKO XL NIE SZOSA
268 Ireneusz Szymocha Albertów GIGA M4 1 - L NIE INNY
269 Piotr Górnik KLECZEW MEGA M5 1 KS Team Stare Miasto L NIE SZOSA
270 Joanna Kucal Konin MINI K4 1 KS Team Stare Miasto S NIE SZOSA
271 henryk zięba TRZEBNICA GIGA M6 1 KKS Trzebnica XL NIE SZOSA
272 KLAUDIUSZ Mikołajczak Poznań MINI M3 1 - XXL NIE INNY
273 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI M5 1 - XL NIE SZOSA
274 Grzegorz Bachta Gorzów Wlkp. MINI M3 - KOLARZE GORZÓW L NIE SZOSA
275 DARIUSZ GRZYMISŁAWSKI Murowana Goślina MINI M4 1 Looksfera / M-Tronic L NIE SZOSA
276 RAFAŁ GRZYMISŁAWSKI Murowana Goślina MINI M2 1 Looksfera / M-Tronic L NIE SZOSA
277 Bartosz Zając Poznań MINI M2 1 Looksfera/M-Tronic M NIE SZOSA
278 Marzena Mikołajczyk Wrocław MINI K2 1 LUKS FALA S NIE SZOSA
279 Zbigniew KUBICKI Sianów MINI M4 1 Koszalin XL TAK SZOSA
280 Dariusz Naskręt Piaski MEGA M3 - TR Piaski M NIE SZOSA
281 Konrad Konkol Miastko MEGA M3 1 Orzeł Lipno L NIE SZOSA
282 LUDWIK STANOSSEK Kluczbork MINI M5 1 - M NIE SZOSA
283 Tomasz Kantor Kobylanka MINI M3 1 Brak XL NIE SZOSA
284 Katarzyna Adamowicz Kluczbork MINI K4 1 PTTK Myszków XL NIE INNY
285 Mieczysław Adamowicz Kluczbork MINI M7 1 UKS Stobrawa Kluczbork L NIE SZOSA
286 Jakub Laskowski Świętoszów MINI M2 1 34BKPanc XL TAK SZOSA
287 Grzegorz Stolarek ŁASK MINI M4 1 Jastrzębie Łaskie L NIE SZOSA
288 Barbara Kwaśniewska Leszno MEGA K4 1 LKK Leszno/ Drużyna Szpiku M NIE INNY
289 Andrzej Przewoźnik Wrocław MINI M4 - Intermotors Dolny Śląsk L NIE SZOSA
290 Dariusz Górecki Słupsk MINI M4 1 - L TAK SZOSA
291 ERNEST KĘDZIORA Krzemieniewo MEGA M2 1 - L NIE SZOSA
292 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI M3 - ALVO RACING Team L NIE SZOSA
293 GRZEGORZ STANIEWSKI GRONÓWKO MINI M3 - ALVO RACING Team L NIE SZOSA
294 Tomasz Maciaś Opole MEGA M4 1 ESKA Team M NIE SZOSA
295 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M3 1 EURO-ROWER. PL XL NIE SZOSA
296 Mikołaj Sobczyk Nietążkowo MINI M2 1 - S NIE INNY
297 Renata Głód Leszno MINI K4 1 STREFASPORTU.PL M NIE SZOSA
298 Stanisław Okoński ŁASK MINI M5 1 - M NIE SZOSA
299 Dariusz Dębski Wrocław MEGA M5 1 Bike Team Oleśnica XL NIE INNY
300 ELŻBIETA BURACZYŃSKA Oleśnica MEGA K5 1 Bike Team Oleśnica L NIE INNY
301 PATRYK WIELGOSZ Oborniki MINI M2 1 OTC Oborniki M TAK SZOSA
302 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MEGA M2 1 - M NIE SZOSA
303 Stanisław Jutel Trzebiatów MEGA M6 1 - M NIE SZOSA
304 Małgorzata Zimnicka ŁASK MINI K3 1 Jastrzębie Łaskie S NIE SZOSA
305 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 1 Ciesiółka Team L NIE SZOSA
306 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok MINI M5 1 MTB OŁOBOK L NIE SZOSA
307 Michał Walkowiak Swarzędz MINI M3 1 - L NIE SZOSA
308 Robert Reduch ŁASK MINI M4 1 Jastrzębie Łaskie M NIE SZOSA
309 kazimierz piechowiak Oborniki MINI M5 1 otc.oborniki M NIE SZOSA
310 AGATA MADEJ Poznań MINI K2 - - S NIE SZOSA
311 Maciej Zembik Plewiska MINI M2 1 RadosnaPolana.pl M NIE SZOSA
312 Arletta Swinarska Poznań MINI K5 1 - L NIE INNY
313 Michał Stachowski Leszno MINI M2 1 REAL 64-100 S NIE SZOSA
314 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA M4 1 EURO-ROWER.PL LESZNO L NIE SZOSA
315 Paweł Światlak Sulechów MEGA M3 1 Legarto Logistic M NIE SZOSA
316 Aleksandra PTASIŃSKA osola MINI K2 - osa osolin M NIE INNY
317 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MINI M3 1 MEIBES M NIE SZOSA
318 Andrzej Skiba Leszno MINI M3 - LKK Team M NIE SZOSA
319 Zbigniew Kowalczyk ŁASK MINI M4 1 Jastrzębie łaskie L TAK SZOSA
320 Halina Kowalczyk ŁASK MINI K4 1 - L NIE INNY
321 Mariusz Staszak Śrem GIGA M4 1 - XL NIE SZOSA
322 Leszek Nowakowski Wrocław MINI M6 1 - L NIE SZOSA
323 Leszek Kaźmierczak Oborniki MINI M4 1 OTC Oborniki XL NIE SZOSA
324 JERZY WITKOWSKI Świdwin MEGA K6 - STR ŚWIDWIN M NIE SZOSA
325 Marek KOZŁOWSKI Szczecin MINI M4 1 5pinż Rowery Turowski Team M TAK SZOSA
326 Krzysztof Hojzler Leszno MINI M3 1 PSS Drużyna Pozytywnie Zakręconych L TAK SZOSA
327 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI M3 1 PSS Pozytywnie Zakreceni M TAK SZOSA
328 Krystian milewski Gostyń MINI M1 1 PSS Pozytywnie Zakreceni L NIE SZOSA
329 Zbigniew Borowski Czempiń MINI M4 1 - M TAK INNY
330 Tomasz Stelmaszyński Gostyń MINI M3 1 STELMASZYNSKI.PL XL NIE SZOSA
331 piotr janus Leszno MINI M4 1 PSS Pozytywnie Zakręceni XL TAK SZOSA
332 Krystian Gołuch Zielona Góra MINI M3 1 4 pułk przeciwlotniczy XL TAK INNY
333 Rafał Koronowski Poznań MEGA M3 1 - L NIE SZOSA
334 Grzegorz Rynkiewicz Chechło Drugie MINI M5 - Jastrzębie Łaskie S NIE SZOSA
335 Maciej Michnowski Gostyń MEGA M3 1 35 Plus M NIE SZOSA
336 Maciej Błaszyk Krzemieniewo MINI M2 - Euro-Rower.pl XXL NIE INNY
337 Tomasz Mosiński Krotoszyn MINI M4 1 OTR Interkol M NIE SZOSA
338 Piotr Rosiński Osieczna MINI M5 1 Śmigło Osieczna L NIE SZOSA
339 Michal Kulikowski Szczecin MINI M3 1 - S NIE SZOSA
340 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 PSS Pozytywnie Zakręceni L TAK SZOSA
341 Krzysztof Borecki kwidzyn MINI M6 1 niezrzeszony L NIE SZOSA
342 Artur Paterek Krotoszyn GIGA M4 1 OTR Interkol L NIE SZOSA
343 Mirosław Gay kwidzyn MINI M5 1 niezrzeszony M NIE SZOSA
344 Sławomira Glapiak Leszno MEGA K4 1 LKK LESZNO S NIE SZOSA
345 Krzysztof Hamułka koszalin GIGA M4 1 DZIKI Koszalin L NIE INNY
346 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczecinski MINI M7 1 STC Stargard M NIE SZOSA
347 WITOLD SZYMANOWSKI Gostyń MEGA M2 1 GKR- Gostyń M NIE SZOSA
348 Marzena Adamczak Stare Bojanowo MINI K2 1 - M NIE SZOSA
349 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI M6 1 SPINKO LESZNO XL NIE SZOSA
350 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA M6 1 Sport-Profit Cannondale Team Wrocław XL NIE INNY
351 Kamil GŁĄB Łężyca/Zielona Góra MINI M3 1 4 Zpplot M TAK INNY
352 MARIUSZ MAZURKIEWICZ Kąkolewo MINI M5 1 ŚMIGŁO OSIECZNA L NIE SZOSA
353 Michał Sumela Leszno Rodzinny M5 1 LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU XXL NIE SZOSA
354 Włodzimierz Walczak Leszno Rodzinny - 1 LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU S NIE SZOSA
355 Barbara Walczak Leszno Rodzinny K5 1 LKKLESZNO DRUŻYNA SZPIKU XXL NIE SZOSA
356 Jan Kowalewski Świnoujście MEGA M6 1 ks.Uznam L NIE SZOSA
357 Roman Mędrek Środa Wielkopolska MINI M4 - - L NIE SZOSA
358 Dariusz Wojciechowski Śmigiel MINI M5 1 - M NIE SZOSA
359 Michał Ciekański Leszno MEGA M4 - 35plus S NIE SZOSA
360 Wiesław Grześ Włocławek MEGA M5 1 WTR Włocławek M NIE SZOSA
361 Arkadiusz Urbanowicz Zielona Góra MINI M4 1 Oakley XL TAK INNY
362 Krzysztof Lektarski Poznań MINI M5 1 - L NIE INNY
363 Łukasz Szamborski Śmigiel MINI M3 1 TGV CLUB M NIE SZOSA
364 Przemysław Komorowski TRZEBNICA GIGA M3 1 Szerszenie Trzebnica M NIE SZOSA
365 ANDRZEJ BRODZIAK TRZEBNICA MINI M4 - KKS TRZEBNICA L NIE SZOSA
366 KRZYSZTOF DĘBIŃSKI Myślibórz MINI M4 - FOL-TECH.TEAM.PL M TAK SZOSA
367 BOGUSŁAW PAZOŁA Leszno Rodzinny M5 1 LKK LESZNO - PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI XXL NIE SZOSA
368 Zenon Sonnek Syców MINI M5 1 - M NIE SZOSA
369 Jan Poniecki Syców MINI M6 1 KB.Lupus L NIE SZOSA
370 Dariusz Jakubiak Śmigiel MINI M4 1 ŚTC S NIE SZOSA
371 PAWEŁ SMELKOWSKI Stare Bojanowo MINI M5 1 ŚTC XXL NIE SZOSA
372 Robert Kierzek Raszków MEGA M4 - OTR Interkol L NIE SZOSA
373 MARCIN SONNEK Syców MINI M2 1 - M NIE SZOSA
374 Mariusz JAWORSKI Konin GIGA M5 1 Konińska Unia Kolarska KUK35 L NIE SZOSA
375 Marlena JAWORSKA Konin MINI K4 1 Konińska Unia Kolarska KUK35 M NIE SZOSA
376 Sławomir KUCAL Konin MINI M4 1 Konińska Unia Kolarska KUK35 XL NIE SZOSA
377 Hubert Czekała Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM L NIE INNY
378 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM L NIE INNY
379 Emil GALOR Konin GIGA M4 - Konińska Unia Kolarska KUK35 L NIE SZOSA
380 Tomasz Wołodźko wroclaw MINI M4 1 ESKA TEAM M NIE SZOSA
381 Maciej Bogdanów Leszno MINI M3 - CIESIÓŁKA TEAM M NIE INNY
382 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M3 1 Ciesióka Team L NIE INNY
383 ROBERT SCHABEL Leszno MINI M3 1 Ciesiółka Team XL NIE INNY
384 Grzegorz Kostecki Konin MEGA M4 1 Konińska Unia Kolarska KUK 35 XL NIE SZOSA
385 Piotr Mulczyński Śmigiel MINI M3 1 ŚTC ŚMIGIEL L TAK SZOSA
386 MACIEJ KAMIENIARZ Leszno MINI M3 1 - XXL NIE SZOSA
387 Kazimierz Rojek Brzeg MINI M5 1 ESKA Team M NIE SZOSA
388 Ks. Józef DUDEK Pniewo MINI M4 1 VIVA CRISTO REY - PNIEWO M NIE SZOSA
389 Tomasz Kosakowski Bolesławiec MINI M3 1 ALL4BIKE L NIE SZOSA
390 JAKUB GIERLIK Miejska Górka GIGA M2 - Gkr Gostyń XL NIE SZOSA
391 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz MINI M5 1 - L NIE INNY
392 Zenon Kozak Śmigiel Rodzinny M6 1 - XL NIE INNY
393 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA M5 1 Kolarze Gorzów M NIE SZOSA
394 Stanisław Słomian Bogdaniec,Łupowo MINI M6 - - M NIE SZOSA
395 Michał Kwiatkowski Zalasewo Rodzinny - 1 - S NIE INNY
396 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz MINI M5 1 - XL NIE INNY
397 Przemysław Stefaniak Pniewy MINI M2 - Odjechani-TEAM PL L NIE SZOSA
398 krzysztof lasota torun MINI M6 1 carbon team L NIE SZOSA
399 Bogusław Szumiło Oborniki Śląskie MINI M5 1 Szerszenie Trzebnica L NIE SZOSA
400 Piotr Chojecki ŁASK MINI M5 1 Jastrzębie Łaskie XL TAK SZOSA
401 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI M4 - - M NIE SZOSA
402 Mariusz Perucki Wilkowice MINI M4 1 MEIBES TEAM L NIE SZOSA
403 Radosław Mnich Miłosław MINI M4 1 - L TAK SZOSA
404 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA M5 1 nie zrzeszony L NIE SZOSA
405 Mariusz Gniado TRZEBNICA MEGA M4 1 - L NIE INNY
406 Adam Saj Wrocław MINI M3 1 SAJ-POL GVT Team S NIE SZOSA
407 Bartłomiej Zygmunt Gostyń MEGA M2 - Tourysta.com / GKR Gostyń M NIE SZOSA
408 Michał Grześkowiak Gostyń MEGA M3 1 O.S.T.R.E. KOŁO Stelmaszyński Gostyń L NIE SZOSA
409 Sebastian Biruta Wrocław MINI M4 1 SAJ-POL GVT TEAM S NIE SZOSA
410 Marian Przybylski TRZEBNICA MEGA M5 1 Szerszenie Trzebnica L NIE SZOSA
411 Wiesława Prokopczyk TRZEBNICA MINI K4 1 Szerszenie Trzebnica M NIE SZOSA
412 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 1 - XL NIE SZOSA
413 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA MINI M6 1 SZERSZENIE TRZEBNICA L NIE INNY
414 MARCIN RAU TRZEBNICA MINI M3 1 SZERSZENIE TRZEBNICA XL NIE INNY
415 Arleta Adamczak-Puk Śmigiel Rodzinny K4 - - M NIE INNY
416 Maria Gładysiak BUK Rodzinny - - - S NIE INNY
417 Tomasz Klimczak Stargard MINI M4 1 STC Stargard L TAK SZOSA
418 Szymon Brzechwa Strzyżewice MINI M3 1 Bikefun-Leszno L NIE SZOSA
419 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI M2 1 Tempus Telecom Team XL NIE SZOSA
420 Wiesław Koniecki ŁASK MINI M5 1 STREFA kOLORÓW L NIE INNY
421 Tomasz Miksa ŁASK MINI M3 1 STREFA kOLORÓW L NIE INNY
422 Tomasz Miksa ŁASK MINI M3 1 STREFA kOLORÓW L NIE INNY
423 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 - METABO TORA BIKE M NIE SZOSA
424 Piotr Sudoł Szczecin MINI M4 - Calbud Presto Szczecin M NIE SZOSA
425 Anna Koseska Parzniew MEGA K3 1 cyclingirl.pl S NIE SZOSA
426 Michał Miazga Dzierżoniów MINI M4 1 GVT L NIE SZOSA
427 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA M6 1 - M NIE SZOSA
428 Radosław Pietrzak Stargard Szczeciński MINI M3 1 STC Stargard M TAK SZOSA
429 Zbigniew Witkiewicz Stargard MINI M5 1 STC Stargard Szczecinski XL NIE SZOSA
430 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI M5 1 - L NIE SZOSA
431 Jarosław Grun Leszno MINI M4 - ALVO RACING Team L NIE SZOSA
432 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki MINI M5 - OTC OBORNIKI XL NIE SZOSA
433 Adam Kędzia Śmigiel MEGA M4 - MW Invest GROUP L NIE SZOSA
434 krzysztof paterka gora MINI M3 - Lkk Team L NIE SZOSA
435 Maciej Pytlak Kostrzyn MINI M2 1 Tempus Telecom Team M NIE SZOSA
436 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 - M NIE SZOSA
437 arkadiusz hoffmann Bydgoszcz MINI M3 - ks.romet.bydgoszcz L NIE SZOSA
438 Rafał Kaczor Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń L NIE SZOSA
439 Grzegorz Marciniak Polkowice Rodzinny M4 - - S NIE SZOSA
440 MARIAN KOŁODZIEJSKI Dzierżoniów GIGA M5 1 - L NIE SZOSA
441 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp. MEGA M6 1 KOLARZE GORZÓW L NIE SZOSA
442 Michał Niemczuk Wrocław MINI M3 1 - S NIE SZOSA
443 Adrianna Stępniewska Opoczno MINI K1 - Kross Junior Team S NIE SZOSA
444 Andrzej Gierusz Wrocław MINI M5 1 T&J L NIE SZOSA
445 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn GIGA M5 1 - M NIE SZOSA
446 Maciej Nowak Leszno MINI M2 1 - M NIE SZOSA
447 Dariusz Kulczycki Zgorzelec MINI M5 - - M NIE SZOSA
448 PAWEŁ ziober wroclaw MINI M3 1 RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA S TAK SZOSA
449 Czesław Ankudowicz Dołuje MINI M6 1 STC STARGARD L NIE SZOSA
450 Bronek Krawczyk Czempiń MINI M7 1 niezrzeszony L NIE INNY
451 Zbigniew KAŹMIERCZAK Leszno MINI M5 1 - XL NIE SZOSA
452 Eugeniusz Klupś Kąkolewo MINI M5 1 Śmigło Osieczna L NIE SZOSA
453 WIESŁAW KAŻMIERCZAK Rakoniewice MEGA M5 1 - L NIE SZOSA
454 Piotr Tałajczyk Poznań MINI M4 - Eska Team M NIE SZOSA
455 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI K3 1 Kp PSP Myślibórz M NIE SZOSA
456 Piotr Lewandowski Myślibórz MINI M3 1 KP PSP Myślibórz XL TAK SZOSA
457 Marcin Sierant Zielona Góra GIGA M4 1 - S NIE SZOSA
458 Przemysław Rozwalka GONIEMBICE MEGA M2 1 MW Invest Group M NIE SZOSA
459 RAFAŁ MAGDZIAK Leszno MINI M3 1 REAL 64-STO M NIE SZOSA
460 Adam Markiewicz Wrocław MEGA M3 1 Włochate Giry M NIE SZOSA
461 Krzysztof Skorliński Leszno MINI M4 1 LKK TEAM M NIE SZOSA
462 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Luboń MINI M4 1 BLUMEN TEAM M NIE SZOSA
463 Łukasz Kostrzyński Poznań MINI M2 1 CONNECTOR TEAM L NIE INNY
464 wojciech Bielecki Międzyrzecz MINI M5 1 - L NIE SZOSA
465 KONRAD SANECKI Warszawa MINI M3 1 Koteczek Agusi L NIE SZOSA
466 Maciej Socha Jasin MINI M3 1 Fogt Bikes L NIE SZOSA
467 PAWEŁ FRANZ Wolsztyn MINI M3 1 KLUB KOLARSKI FALAPARK M NIE SZOSA
468 Michał Bandrowski Drzonków MEGA M3 1 - L NIE INNY
469 Tadeusz Hołubicki TRZEBNICA MINI M6 1 Szerszenie Trzebnica L NIE SZOSA
470 Rafał Jackowski Swarzędz MINI M3 1 Fogt Bikes L NIE SZOSA
471 Rafał Mermela Swarzędz MINI M1 1 Fogt Bikes M NIE SZOSA
472 Piotr Zając Swarzędz MINI M1 1 Fogt Bikes M NIE SZOSA
473 Mirosław Miturski TRZEBNICA MINI M6 1 Szerszenie Trzebnica L NIE INNY
474 Tomasz Kwiatkowski Swarzędz MINI M3 1 Fogt Bikes M NIE SZOSA
475 Grzegorz Śnita Wolsztyn MINI M3 1 KLUB KOLARSKI FALA PARK L NIE SZOSA
476 KRZYSZTOF MIELNIK LIPNO MINI M4 1 - L NIE SZOSA
477 Lidia Trzepizur Swarzędz MINI K5 1 Fogt Bikes M NIE SZOSA
478 Stanisław Szopa TRZEBNICA MINI M5 1 Szerszenie Trzebnica L NIE SZOSA
479 MAREK MICHALSKI Wolsztyn MINI M3 1 Klub Kolarski Fala Park L NIE SZOSA
480 Tomasz SZEIBE Leszno MINI M3 1 - L NIE SZOSA
481 grzegorz wesołowski Komorniki MINI M4 - - L NIE SZOSA
482 Dariusz Czarniecki Środa Śląska MINI M5 1 rycerze rolanda L NIE SZOSA
483 Jacek Włodarczyk GOLINA MINI M4 1 Konińska Unia Kolarska KUK35 XL NIE SZOSA
484 Daniel Napierała Sulechów MINI M3 1 Sugro S NIE SZOSA
485 Jan Nowak Krakow MINI M6 1 - L NIE SZOSA
486 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno MINI M2 1 - M NIE SZOSA
487 Maciej Chmielewski Stargard MINI M4 1 STC Stargard L NIE INNY
488 Robert Lisowski Zielona Góra MINI M3 1 4 Zpplot Czerwieńsk XL TAK SZOSA
489 AGATA CZEKIN Stargard Szczecinski MINI K2 1 STC Stargard S NIE SZOSA
490 Paweł Miazga Wilczyce MINI M1 1 Razem z Michałem Miazgą M NIE SZOSA
491 Mateusz Kaczmarek Leszno MINI M3 1 k3projekt.pl M NIE SZOSA
492 Radosław MAJDRA Sulechów MINI M4 - SuGro M TAK SZOSA
493 Jarosław Dreluch Wrocław MINI M4 1 BRT Wrocław XL NIE SZOSA
494 Mirosława Adamczak Glińsko Rodzinny K2 1 - M NIE INNY
495 Monika Szotowicz Stargard MINI K3 - STC STARGARD S NIE SZOSA
496 Michał Ratajczak rawicz MEGA M2 1 RSC BIKE RAWICZ L NIE SZOSA
497 Mateusz Cichy Kargowa MINI M2 1 Kargowa Team M NIE SZOSA
498 Piotr Szyszyński Żychlin MINI M3 1 KS TEAM Stare Miasto XXL NIE SZOSA
499 Roman Wójcik Leszno MINI M5 1 - XL NIE SZOSA
500 ANDRZEJ FLORCZAK Berlin MEGA M5 1 BEZ DRUZYNY XL NIE SZOSA
501 Szymon Krysiak Zgierz Rodzinny - - KS Społem Łódź M NIE SZOSA
502 Emil Kanclerz Warszawa GIGA M3 - Polonia Warszawa XL NIE SZOSA
503 gerard skalski TRZEBNICA MEGA M4 1 - XL NIE SZOSA
504 Bronisław Kocik Księginice MINI M5 1 Szerszenie Trzebnica L NIE SZOSA
505 Mariusz Tokarski Recz MINI M4 1 czarni szczecin XXL NIE SZOSA
506 Małgorzata Kocik Księginice MINI K5 1 Szerszenie Trzebnica M NIE SZOSA
507 Robert Matuszak rawicz MINI M3 1 RSC BIKE Rawicz M NIE SZOSA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 1
K2 13
K3 8
K4 19
K5 11
K6 3
K7 0
M1 6
M2 63
M3 114
M4 113
M5 87
M6 50
M7 13
Kobiety 56
Mężczyźni 451
Wszyscy 507