Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Sławomir Rajchel Kąty Wrocławskie SZOSA - 1 -
2 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice MTB - - HUTA JULIA PIECHOWICE TEAM
3 Piotr Szwedowski Sulistrowice MTB - - zeit / trening musi zostac odbyty!
4 Robert Kwaśnik Wrocław SZOSA - 1 GVT
5 Andrzej Walesiak koszalin SZOSA - - Niezrzeszony
6 Ewa Duszyńska Jelenia Góra SZOSA - - zeit / trening musi zostać odbyty!
7 LESZEK Łabuda Kamienna Góra MTB - - -
8 Mirosław Stadler Lubin SZOSA - - -
9 Leszek Łabuda Kamienna Góra MTB - - -
10 Michał Kuczyński 7 SZOSA - - zeit / trening musi zostać odbyty!
11 Jarosław Kaczkowski Wojcieszów MTB - - -
12 Bartosz Wojnarski Jelenia Góra MTB - 1 -
13 Wioletta Baczyńska Łomnica MTB - 1 -
14 Radosław Oblicki Olszyny MTB - 1 dzik cyk cyk
15 Michał Plucha Kowary SZOSA - 1 -
16 krzysztof krupa wroclaw SZOSA - 1 gvt
17 Mirek Kanecki Kowary MTB - 1 SLOWCITY
18 Radosław WUJDA Żary MTB - 1 -
19 Adam Jaros Jelenia Góra SZOSA - 1 Oponeo Motorsport
20 Emil Tokarski Marciszów MTB - - POPOLUPO
21 Andrzej Futyma Wałbrzych SZOSA - - -
22 JACEK STARAK Kowary MTB - 1 -
23 Sebastian Biruta Wrocław SZOSA - 1 GVT
24 Radosław Krupa Jelenia Góra MTB - 1 -
25 Rafał Rozdolski Ściegny MTB - 1 -
26 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki SZOSA - - QUEST TEAM
27 Marek Michalski Pleszew MTB - - Goggle Pro Active Team
28 Marcin Woźniak Kalisz MTB - - -
29 Przemysław Szyber Wrocław SZOSA - 1 -
30 STANISŁAW BIERNACZYK Leszno SZOSA - 1 -
31 Krzysztof Berczuk Jelenia Góra MTB - 1 WWW.OPTYK-OKULAR.PL
32 Andrzej Śmigielski Wałbrzych SZOSA - 1 -
33 Damian Bahaj Zgorzelec MTB - 1 -
34 Krzysztof Gefert Świebodzice MTB - - NO MERCY
35 Dariusz Tessmer Nowa Ruda SZOSA - 1 Silverblack-team
36 Tomasz Okonski Sulistrowice SZOSA - - -
37 Piotr DĄBROWSKI Wrocław SZOSA - 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
38 Maciej Harasym Wysoka SZOSA - 1 Ostre Koło Lubawka
39 adam taczkowski Wałcz SZOSA - 1 WKTR Wałcz
40 Wiesław Król Jerzmanowa SZOSA - - -
41 Wojtek Potoczak Wrocław SZOSA - 1 -
42 Janusz Potępski Mysłakowice SZOSA - 1 -
43 Tomasz Kluczyński Mirków SZOSA - 1 GVT
44 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra MTB - 1 POPOLUPO
45 Krzysztof ŻUKOWSKI Jelenia Góra SZOSA - 1 -
46 Paweł KIMBORT TALVI SPORT Szklarska Poręba SZOSA - 1 TALVI SPORT Szklarska Poręba
47 Maciej Nieślańczyk Smolec SZOSA - 1 GVT
48 PIOTR DANAJ Lubin SZOSA - 1 -
49 JÓZEF WARZECHA Wrocław SZOSA - 1 AMATOR
50 Łukasz Darowski Głogów MTB - 1 Klub Bez Fajnej Nazwy
51 Piotr Wantuch Bolesławiec SZOSA - - OPTYKPRO.PL
52 TOMASZ DEMBIŃSKI Mysłakowice MTB - 1 -
53 Przemysław Darowski Modła MTB - - TEAM MTB PARKIETEX
54 Maciej Cichy Wałbrzych SZOSA - 1 -
55 Maciek Gil Wrocław SZOSA - 1 -
56 marek wawrzyniak Jelenia Góra SZOSA - 1 jelenia gora cieplice
57 Marcin Wielechowski Sosnówka SZOSA - 1 Auto TiM
58 Marcin Stefański Żary MTB - - -
59 radek wieruszewski Polkowice SZOSA - - -
60 Oksana Krysiuk Wysoka SZOSA - 1 GVT
61 Łukasz Pawelec Kowary MTB - - -
62 Michał Kaczmarek Świdnica SZOSA - - -
63 Sławomir Banaszak Jelenia Góra SZOSA - 1 -
64 Jakub Działoszyński Wałbrzych SZOSA - - Ostre Koło
65 Tomasz Włoch Miłków SZOSA - 1 Auto TiM
66 Marcin Trzaska Wrocław SZOSA - - GVT
67 Dawid Dragan Kłodzko SZOSA - - Kurek Team
68 Kamil Ciechomski Wrocław SZOSA - - freerider
69 Piotr Kusa Jelenia Góra SZOSA - - Urzą Miasta Jelenia Góra
70 Bogusław Czerny Kowary SZOSA - 1 -
71 Rafał Bryś Świdnica SZOSA - 1 -
72 Przemysław Kurek Ząbkowice Śląskie SZOSA - - KUREK TEAM
73 Ryszard Bachryj Łomnica SZOSA - 1 -
74 KRZYSZTOF FILIPIAK Karpacz SZOSA - - QUEST TEAM
75 PRZEMYSŁAW MOCEK Ostrów Wielkopolski SZOSA - - Fiołka-Trans Magenta Team
76 Paweł Stasiak Ostrów Wlkp. SZOSA - 1 Ostrowska Kawaleria Kolarska
77 Krzysztof Kalinowski Wrocław SZOSA - 1 -
78 Leon Stojka Lubin SZOSA - - -
79 ROBERT WINIARSKI Kowary SZOSA - 1 QUEST TEAM
80 Pawel Jaracz jelenia gora SZOSA - 1 -
81 Szymon Liczner Lubań SZOSA - 1 M-GLKS "KWISA" Lubań
82 Sławomir Banasik Jelenia Góra SZOSA - 1 Amator
83 Zdzisław Moczydłowski Kowary SZOSA - - -
84 Robert Kierzek Raszków SZOSA - - OTR Interkol
85 Wojciech Kokosiński Ostrów Wielkopolski SZOSA - 1 OTR Interkol
86 Karol Leppich Staniszów SZOSA - 1 Karpacz Bike Team
87 Artur Osyda Jelenia Góra MTB - - -
88 Rafał Krzemiński Kamienna Góra SZOSA - 1 Ostre Koło
89 Kamil Kosek Dzierżoniów SZOSA - 1 Atom Dzierżoniów
90 Marcin Kamuda Jelenia Góra SZOSA - - -
91 Tomasz Bieleń Zielona Góra SZOSA - 1 -
92 Maciej Krakowski Mysłakowice SZOSA - - brak
93 Alfred Przemieniecki Lubawka SZOSA - 1 OSTRE KOŁO
94 Alfred Przemieniecki Lubawka MTB - 1 MTB LUBAWKA
95 Grzegorz Sikora Kowary SZOSA - 1 -
96 tadeusz skowroński Kowary MTB - 1 tadeokarate
97 DAWID GACEK Kraków SZOSA - 1 -
98 JERZY GADOMSKI Kowary SZOSA - 1 skielita
99 Sebastian Dycha Lubań MTB - 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
100 Jan Myszkowski Wałcz MTB - 1 WKTR Wałcz
101 Arkadiusz Sokołowski Lubań SZOSA - 1 amator
102 Andrzej Jaracz Poznań SZOSA - 1 Cyclo Barcinek
103 Arek Rutkowski Lubań MTB - - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
104 Marcin Robakowski Nowy Tomyśl SZOSA - 1 KK Fala Park
105 Andrzej Łabus Jelenia Góra MTB - 1 -
106 Krzysztof Kowalewski Jelenia Góra MTB - 1 -
107 Ewelina Marczak Wrocław MTB - - -
108 MAŁGORZTA KONDOŁ Lubawka MTB - 1 -
109 MAREK KONDOŁ Lubawka MTB - 1 OSTRE KOŁO LUBAWKA
110 Bartosz Zając Jelenia Góra SZOSA - 1 ASTRONTECH CYCLING TEAM
111 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki SZOSA - 1 ASTRONTECH CYCLING TEAM
112 Jerzy Wiśniewski Mikołów SZOSA - 1 -
113 Dominik Niemiec Kamienna Góra MTB - 1 POPOLUPO
114 wojciech Garstkiewicz Poznan SZOSA - 1 -
115 Rafał Ignaczak Jelenia Góra MTB - 1 www.optyk-okular.pl
116 Norbert Czaja Lubawka MTB - 1 -
117 Jędrzej Piś Szklarska Poręba MTB - 1 -
118 Agnieszka Ptak Błażkowa MTB - 1 -
119 Andrzej Harasym Lubawka SZOSA - 1 Ostre Koło
120 Jacek Bereżnicki Oława SZOSA - - Welda Omega Team
121 Daria Białkowska Strzegom SZOSA - 1 -
122 Adam Cichy Wałbrzych MTB - 1 -
123 Radosław Szymoniak Wrocław SZOSA - 1 ASTRONTECH CYCLING TEAM
124 Maciej Świsłocki Jelenia Góra SZOSA - - brak
125 Rafał Adamczyk Wrocław MTB - 1 IM-Motion Kross Team
126 Bartosz Błażków Jelenia Góra MTB - 1 -
127 Szymon FIGURSKI Gryfów Śląski SZOSA - 1 www.optyk-okular.pl
128 STANISŁAW WERDA Jelenia Góra MTB - 1 -
129 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poręba SZOSA - 1 Talvi Sport Szklarska Poreba
130 Stanislaw Szlachetka Mysłakowice SZOSA - 1 -
131 WACŁAW WARZECHA Kowary SZOSA - 1 skielita
132 Zbigniew Olszewski Kowary SZOSA - 1 skielita
133 Rafał Urbańczyk Kowary SZOSA - 1 Absztyfikant
134 Dariusz Hofman Wałcz MTB - 1 Google Pro Active Eyewear / WKTR Wałcz
135 Paweł Grzybek Jeżów Sudecki MTB - 1 www.optyk-okular.pl
136 Piotr Duda Boguszów-Gorce SZOSA - 1 Ostre Koło
137 Aleksander Jędrosz Jelenia Góra SZOSA - 1 Aeroklub Jeleniogórski
138 Monika Szcześniak Kowary MTB - 1 -
139 Radosław Kudła Pieszyce SZOSA - - GVT
140 Roman Pazgan Krzeszów MTB - 1 dzik cyk cyk
141 Michał Pustuła Lewin Kłodzki SZOSA - - GVT
142 Paweł Radzikowski Czarny Bór SZOSA - 1 -
143 Marek Żelazny Jeszkowice SZOSA - - Ironman
144 Przemek Kucharski Mysłakowice SZOSA - 1 Karpacz Bike Team
145 KAROL GOLEMBKA rawicz MTB - 1 Suport
146 Taisa Gawrońska Łódź SZOSA - 1 Społem Łódź
147 Tomasz Gawroński Łódź SZOSA - 1 -
148 ROMAN WOŹNIAK Szymanów SZOSA - 1 GVT
149 Roman Krzyszczak Bolesławiec MTB - 1 Sport Profit Cannondale Team
150 Michał Decewicz Wrocław MTB - - -
151 Kamil Królikowski Jelenia Góra SZOSA - 1 -
152 Michał Grzeszczak Wrocław MTB - 1 TORQ
153 Michał Makowski Szklarska Poręba SZOSA - - PM Rider
154 Grzegorz Baranowicz Łódź MTB - 1 -
155 krzysztof Iwan Bolesławiec SZOSA - 1 -
156 Paweł Gliński Jelenia Góra SZOSA - 1 www.optyk-okular.pl
157 Piotr Gliński Jelenia Góra SZOSA - 1 -
158 KAMIL PUKA Żmigród MTB - 1 Suport
159 Krzysztof Miklaszewski Kowary MTB - 1 -
160 Tomasz Augustyniak Kowary MTB - 1 nie
161 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec SZOSA - - Xtrabike SSC Bolesławiec
162 Wojciech Bujak Jelenia Góra MTB - 1 Kruszyna Team
163 Ryszard Grudniak Kowary MTB - 1 nie
164 GRZEGORZ ZAJĄC Bogatynia MTB - - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
165 Kamil Szczepaniak Karpacz MTB - 1 Karpacz Bike Team
166 Krzysztof Paluszek głuszyca MTB - - Sklep Rowerowy Bike Finger
167 Sławomir Kucz Nowy Tomyśl SZOSA - 1 KK Fala Park
168 Maciej Rościszewski Nowy Tomyśl SZOSA - 1 KK Fala Park
169 TOMASZ ELSTER Jelenia Góra MTB - 1 -
170 Tomasz Giren Wałbrzych SZOSA - 1 Depeche Mode Team
171 ROBERT DZIUBANOWSKI Jelenia Góra MTB - 1 www.optyk-okular.pl
172 Marian Myjak Wałbrzych SZOSA - 1 Depeche Mode Team
173 Kamil Adamski Zgorzelec-Łagów SZOSA - - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
174 Ignacy Dumin Jelenia Góra MTB - 1 WWW.OPTYK-OKULAR.PL
175 Piotr Szczepaniak Borówno SZOSA - 1 -
176 Emil Bartolewski Lubań MTB - 1 Hurt-Detal-Rower
177 Dariusz Ratajczak Szamotuły SZOSA - 1 SKIELITA
178 Paweł Szlęk Oborniki Śląskie SZOSA - - OKR OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
179 Ryszard Długosz Lubawka MTB - 1 MTB Lubawka
180 Emil Dmochowski Lubawka MTB - 1 MTB Lubawka
181 Monika Dmochowska Lubawka MTB - 1 MTB Lubawka
182 Łukasz Krzyszczak Wrocław SZOSA - 1 IM-Motion Team
183 Kamil Gawroński Łódź SZOSA - 1 Społem Łódź
184 Maciej Dobrowolski Mysłakowice MTB - - -
185 Jakub Oborski Legnica SZOSA - - LKK Wulkan
186 Rafał Kubacik Leszno MTB - - Sollver
187 Agnieszka Gleń Leszno MTB - - Sollver
188 Piotr Gleń Leszno MTB - - Sollver
189 Jacek Musiał Wrocław SZOSA - 1 Aeroklub Jeleniogórski
190 Sławomir Ciszek Kowary SZOSA - 1 www.lakfam.pl
191 Krzysztof Żądlak Aleksandrów Łódzki SZOSA - 1 -
192 JERZY TAŁPASZ Karpacz SZOSA - 1 JUREX TEAM
193 Łukasz Szlendak Kowary MTB - 1 brak
194 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie SZOSA - 1 Agamon cycling Team
195 KRZYSZTOF ELWART Luszowice MTB - 1 SCHC TEAM Chrzanów
196 Wojciech Gąsiewicz Bielany Wrocławskie SZOSA - 1 Agamon Cycling Team
197 Dareus Młotek Przyłęk MTB - 1 ŻABA. :)
198 Marek Kasprów Jelenia Góra SZOSA - 1 -
199 Jacek Szymański Wrocław SZOSA - 1 niezrzeszony
200 Sebastian Wojciechowski TRZEBNICA SZOSA - 1 -
201 MARCIN MOSTOWSKI Kościan MTB - 1 Orzeł Lipno
202 Stanisław Świerk Janowice Wielkie SZOSA - 1 -
203 Agata Hamera Bielawa MTB - - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER
204 Paweł Tur Tomkowice SZOSA - 1 -
205 Rafał Lerch Lubin MTB - 1 -
206 Marek Musiał Wrocław SZOSA - 1 Aeroklub Jeleniogórski
207 Zbigniew Tur Strzegom SZOSA - 1 -
208 Anna Pazgan Krzeszów MTB - 1 mtb Lubawka
209 Radek Holub Malá Úpa MTB - - chata Moravanka
210 Mateusz Przemieniecki Lubawka MTB - 1 MTB Lubawka
211 Artur Jedrzejowski Kowary MTB - 1 -
212 Ernest Cebula Lubawka MTB - 1 MTB Lubawka
213 Adrian Górski Lubań SZOSA - 1 Kwisa Lubań
214 Wojciech Teperski Warszawa MTB - 1 Perwersja i Patologia
215 Marcin Przewłocki Jelenia Góra SZOSA - 1 -
216 Jarosław Ługowski Kowary MTB - 1 -
217 Arkadiusz Szlendak Lubin SZOSA - - ZG LUBIN
218 Maciej Czarnota Warszawa SZOSA - - -
219 Ryszard Szlendak Lubin SZOSA - - KGHM ZANAM
220 Bartłomiej Plata Kostrzyca SZOSA - - team biceps
221 Łukasz Gierlik rawicz SZOSA - - Limited Edition
222 Anna Michalak-Warżała Wrocław MTB - 1 BRT Wrocław
223 Rafał Byczkowski Jugów SZOSA - 1 Maxxis Wąs Sport
224 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski MTB - 1 -
225 Paweł Wiliński Poznań SZOSA - 1 Zgrupka Luboń
226 Dorota Gąsiewicz Duszniki Zdrój SZOSA - 1 Agamon Cycling Team
227 Paweł Bryszewski Jelenia Góra MTB - 1 -
228 Robert Charłampowicz Wrocław SZOSA - 1 Agamon Cycling Team
229 Monika Balicka - Kochel Kowary SZOSA - 1 -
230 Przemysław Górak Wrocław SZOSA - - BRT Wrocław
231 Konrad Gut Olszyna MTB - 1 M-G Kwisa Lubań
232 Grzegorza Kolodziej Gryfow sl MTB - 1 Kwisa Luban
233 Jacek Łuczkiewicz Wilkszyn SZOSA - - RYCERZE ROLANDA Środa Śląska
234 BARTŁOMIEJ KUSZYŃSKI Kowary MTB - - -
235 Jarosław Masalski Jelenia Góra SZOSA - 1 Aeroklub Jeleniogórski
236 Łukasz Olaczek Mrozów SZOSA - 1 Wieczorni Biegacze


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 17
Mężczyźni 219
Wszyscy 236