Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Gmina Piwniczna
1 Marian Dobosz Rytro BIEG 10KM - www.biegpopradzki.pl TAK
2 Mateusz Mikulski Nowy Sącz BIEG 10KM - Ambasador Festiwalu Biegowego / Visegrad Maraton Rytro / www.biegpopradzki.pl NIE
3 Angelika Brończyk Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
4 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
5 Rafał Maćkowski Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro TAK
6 Małgorzata Przybylska Nowy Sącz BIEG 10KM - Ptt o/Beskid Sekcja Biegowa NIE
7 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
8 Zbigniew Szpila Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
9 Daniel Koszyk Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegra Maraton Rytro NIE
10 Marek Pulit Nowy Sącz BIEG 10KM - Merida Speed Team NIE
11 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM - VISEGRAD MARATON RYTRO TAK
12 Bartłomiej Olbrych Binarowa BIEG 10KM - nastopy.pl Running Team NIE
13 Dominik Basiaga Stary Sącz BIEG 10KM - UKS budowlani NIE
14 Rafał Pluta Krynica-Zdrój BIEG 10KM - - NIE
15 Aleksander Szurek Szymbark BIEG 10KM 1 - NIE
16 Przemysław Bień Ryglice BIEG 10KM - LKS Burzyn NIE
17 Mirosław Dropek Piwniczna Zdrój BIEG 10KM - - TAK
18 DANUTA STOLARSKA Włocławek BIEG 10KM 1 Maratończyk Włocławek NIE
19 JANUSZ STOLARSKI Włocławek BIEG 10KM - Maratończyk Włocławek NIE
20 Mieczysław Miś Strzeszyce BIEG 10KM 1 --- NIE
21 Lucyna Krężołek Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
22 Krzysztof Czerwiński Nowy Sącz Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
23 Franciszek Dlugosz mlodow BIEG 10KM - - TAK
24 Ryszard WALENDZIAK Malbork Nordic Walking - 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK NIE
25 Alicja Walendziak Malbork BIEG 10KM - - NIE
26 Daniel Panocha Tarnów BIEG 10KM - - NIE
27 Wojtek Kamieński Kamionka Wielka BIEG 10KM 1 BDAteam NIE
28 Artur Michalik Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
29 Magdalena Izworska Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM 1 - TAK
30 Sławomir Żarnowski Moszczenica BIEG 10KM - - NIE
31 ANNA KONIECZNY Kraków BIEG 10KM - - NIE
32 Tadeusz NAZIM Skawina BIEG 10KM - - NIE
33 Tomasz Ziomek Tarnów BIEG 10KM - Runshop Team NIE
34 Klaudia Skrabot Tarnów BIEG 10KM - - NIE
35 anna bodziony niskowa BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
36 Dominik Basiaga Stary Sącz Nordic Walking - - NIE
37 Radosław Czop Mała Wieś BIEG 10KM - Gang dzikich wieprzy NIE
38 Łukasz Jurczak Mała Wieś BIEG 10KM - Gang dzikich wieprzy NIE
39 Marcin Wielosik Kadcza BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
40 Tadeusz Pitoń Kościelisko BIEG 10KM - - NIE
41 Maria Pitoń Kościelisko Nordic Walking - - NIE
42 Angelika Jurczyńska Muszyna /Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
43 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz BIEG 10KM - PTT O/Bskid Sekcja Biegowa NIE
44 Marcin Chlipała Szczawa BIEG 10KM - - NIE
45 Andrzej Tokarz Nowy Sącz BIEG 10KM - Rób to co Kochasz / Visegrad Maraton Rytro NIE
46 Kinga Żywczak Wierchomla Wielka BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro TAK
47 Paweł Sułkowski Limanowa BIEG 10KM 1 KS LIMANOWA FORREST NIE
48 Patrycja Skalska mokrzyska BIEG 10KM - - NIE
49 Wioletta Podsadowska GORLICE Nordic Walking - Ambasador Festiwalu Biegów w Krynicy NIE
50 ZBIGNIEW PODSADOWSKI GORLICE BIEG 10KM - Ambasador Festiwalu Biegów w Krynicy NIE
51 Krystian Konopka Nowy Sącz BIEG 10KM 1 FUNDACJA NA RATUNEK NIE
52 Łukasz Kozłowski Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
53 Jarosław Makowiec Tuchów BIEG 10KM - LKS Burzyn NIE
54 Kinga Kwiatkowska Chełmiec BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
55 Agnieszka Kwiatkowska Chełmiec BIEG 10KM - - NIE
56 Jozef DZIKOWSKI Tymowa BIEG 10KM - niezrzeszony NIE
57 zygmunt Brożek Kraków BIEG 10KM - - NIE
58 Tadeusz Kowalczyk Kraków Nordic Walking - - NIE
59 Jarosław Gracel Piwniczna-Zdrój BIEG 10KM - Gdzie technologia spotyka człowieka TAK
60 Jerzy Kopta Kraków BIEG 10KM - Cwałujące Dziadki NIE
61 LEOPOLD JAMRO GORLICE BIEG 10KM - GORLICE NIE
62 Robert Czech Kraków BIEG 10KM 1 AZS-AWF Kraków Masters NIE
63 ANDRZEJ ŚWIDER Rabka-Zdrój BIEG 10KM 1 AN-REN TEAM NIE
64 RENATA ŚWIDER Rabka-Zdrój BIEG 10KM - AN-REN TEAM NIE
65 WIOLETTA BIERNAT Rabka-Zdrój BIEG 10KM - AN-REN TEAM NIE
66 DANIEL BIERNAT Rabka-Zdrój BIEG 10KM - AN-REN TEAM NIE
67 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton NIE
68 Mariusz Izworski Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM 1 - TAK
69 Piotr Maciaszek Ciężkowice BIEG 10KM - - NIE
70 ARKADIUSZ MURAS Żory BIEG 10KM 1 murasy NIE
71 SYLWESTER MURAS Żory Bieg Młodzieżowy 1,4KM - murasy NIE
72 Igor MURAS Żory Bieg Młodzieżowy 1,4KM - murasy NIE
73 Zuzanna Borzęcka Przysietnica BIEG 10KM - - NIE
74 Jochem Robbe Groskamp Krakow BIEG 10KM 1 - NIE
75 Urszula Twardy Nawojowa BIEG 10KM - - NIE
76 Szymon Kołek Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
77 Barbara Zygadło Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
78 HENRYK HEŁMECKI Chełmiec BIEG 10KM 1 - NIE
79 Magdalena Hołyszko Kraków Nordic Walking - - NIE
80 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Rytro NIE
81 Joanna Olchawa Kraków BIEG 10KM - N NIE
82 Regina Kulka Ropa BIEG 10KM - ULKS Lipinki NIE
83 Czesław Łękawski Rytro BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
84 Maciej Sadowski Nowa Wieś BIEG 10KM - WKS Nowa Wies NIE
85 Michał Dudczak Rytro Bieg Młodzieżowy 1,4KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
86 Łukasz Dudczak Rytro Bieg Młodzieżowy 1,4KM - UKS Ryter Rytro NIE
87 Anna Skalska Bytom BIEG 10KM - Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój NIE
88 MAREK PILCH Kraków BIEG 10KM - Biegam Bo Lubię Kraków NIE
89 Maciej Jura Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
90 Bogdan Wielkiewicz Tarnów BIEG 10KM - - NIE
91 Krzysztof Wójcik Wysoka BIEG 10KM - - NIE
92 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec BIEG 10KM - Gonie Psonie NIE
93 Krzysztof Bubel Katowice Nordic Walking - - NIE
94 Jakub Sławecki Nowy Sącz Bieg Młodzieżowy 1,4KM - SPORT NUTRITION NIE
95 Grzegorz Ptak Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
96 Ewa Mużelak Krynica-Zdrój Nordic Walking - 2 NIE
97 Dorota Tomasiak Krynica-Zdrój Nordic Walking - - NIE
98 Michał Leszczyński Deszczno BIEG 10KM - Syberian Husky Team NIE
99 Weronika Leszczyńska Deszczno BIEG 10KM - Syberian Husky Team NIE
100 Marek Marcinkowski Malbork BIEG 10KM - 22. Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork NIE
101 Łukasz Majkrzak Łącko BIEG 10KM - Boruciarze NIE
102 DARIUSZ PAPUGA JAWISZOWICE BIEG 10KM - ZADYSZKA OŚWIĘCIM NIE
103 MICHAŁ FLOREK Kraków BIEG 10KM - jw 2771 NIE
104 Andrzej Długosz Równe BIEG 10KM - - NIE
105 IWONA PAPUGA JAWISZOWICE Nordic Walking - ZADYSZKA OŚWIĘCIM NIE
106 Piotr Pawlik Łącko BIEG 10KM - Boruciarze NIE
107 Agnieszka Nowak Sosnowiec BIEG 10KM - Pogoria Biega NIE
108 Justyna Baran Ropica Polska Nordic Walking - - NIE
109 Urszula Baran Ropica Polska Nordic Walking - - NIE
110 Stefan Baran Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
111 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
112 ANDRZEJ GÓRCZAK Goczałkowice-Zdrój BIEG 10KM - - NIE
113 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz BIEG 10KM - visegrad maraton NIE
114 Bogumiła Dobosz Rytro Nordic Walking - UKS RYTER NIE
115 Wlodzimierz Plata Nowy Sącz Nordic Walking - indywidualnie NIE
116 Stanisława Serwa Sękowa Nordic Walking - - TAK
117 Edward Uhorczak Sosnowiec BIEG 10KM - - NIE
118 WLODZIMIERZ KRASKA Krakow BIEG 10KM - niezrzeszony NIE
119 Anna Pabisek Kraków Nordic Walking - - NIE
120 Paweł Poremba Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton NIE
121 Krystian Dąbrowski Nowy Sącz Nordic Walking - Visegrad Maraton NIE
122 Mirosława Dąbrowska Orle k/Wejherowa Nordic Walking - - NIE
123 Agnieszka Mierzwa Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
124 Kamila Zaryczny Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
125 KRZYSZTOF BRYNDZA MAKÓW PODHALAŃSKI Nordic Walking - SPEED TEAM NIE
126 Rafał Zaucha Tuchów BIEG 10KM - LKS Burzyn NIE
127 Anna Budzyń MAKÓW PODHALAŃSKI Nordic Walking - SPEED TEAM NIE
128 Wiesław Budzyń MAKÓW PODHALAŃSKI Nordic Walking - SPEED TEAM NIE
129 Krzysztof Kuśnierz GORLICE BIEG 10KM - ULKS Lipinki NIE
130 Jakub Kuśnierz GORLICE BIEG 10KM - Mekanika Team NIE
131 Magdalena Kuśnierz GORLICE BIEG 10KM - Mekanika Team NIE
132 Jolanta Łyczak Sosnowiec Nordic Walking - - NIE
133 Paweł Smerecki Rymanów Zdrój BIEG 10KM - Uzdrowisko Rymanów S.A NIE
134 JACEK KUWIK Kraków Nordic Walking - Night runners NIE
135 Daniel Kornaus Tarnów BIEG 10KM - - NIE
136 Grzegorz Marecik Lipnica Murowana BIEG 10KM - - NIE
137 Maciej Mańczak Katowice BIEG 10KM - Panewniki NIE
138 Jacek Chowaniec Nowy Sącz BIEG 10KM - RUNshop Nowy Sącz NIE
139 Mirosław Grzybowski Kraków BIEG 10KM - Night Runners NIE
140 RYSZARD KUŁAGA Kraków BIEG 10KM - NIGHT RUNNERS NIE
141 KATARZYNA KUŁAGA Kraków BIEG 10KM - NIGHT RUNNERS NIE
142 Irena Kisińska Nowy Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
143 Elżbieta Brzeska Kraków BIEG 10KM - Night Runners NIE
144 Kinga Mochel Kraków Nordic Walking - Night Runners NIE
145 Wojciech Janek GORLICE BIEG 10KM - Rehabilitacja Gorlice NIE
146 Artur Bugajski Dąbrowa Górnicza BIEG 10KM - - NIE
147 Andrzej Pawełko Gdynia BIEG 10KM - - NIE
148 Julia Chowaniec Nowy Sącz Bieg Młodzieżowy 1,4KM - Runshop Nowy Sącz NIE
149 Mariusz Bączalski Sękowa BIEG 10KM - Maraton Gorlice NIE
150 Agnieszka Żelazny GORLICE BIEG 10KM - Kicaj Team NIE
151 Andrzej Zawada Kraków BIEG 10KM - - NIE
152 Artur Czado Sosnowiec BIEG 10KM - - NIE
153 Władysława Wojnar Kościelisko Nordic Walking - - NIE
154 Radek Rola Chochorowice BIEG 10KM - - NIE
155 Leszek Pytel Klęczany BIEG 10KM - - NIE
156 Ireneusz Łachmanek GORLICE BIEG 10KM - - NIE
157 Grzegorz Bodzioch GORLICE BIEG 10KM - - NIE
158 Mateusz Smyda Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM - Boruciarze TAK
159 Joanna Szurek GORLICE Nordic Walking - - NIE
160 Andrzej Borek Nawojowa BIEG 10KM - Tenis As Nowy Sącz/Visegrad Maraton Rytro NIE
161 Elżbieta Borek Nawojowa BIEG 10KM - - NIE
162 Karol Lisowski Nawojowa BIEG 10KM - - NIE
163 Magdalena Lisowska Nawojowa Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
164 Agnieszka Polak-Fojcik Sękowa Nordic Walking - - NIE
165 leszek pięta trzcinica BIEG 10KM - - NIE
166 Bogusław Opryszek Kraków BIEG 10KM - I Ty Możesz Być WielkiITMBW Kraków NIE
167 Piotr SOBOLEWSKI Dzierzgoń BIEG 10KM - 22. Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork NIE
168 Stanisław Piątek Kraków BIEG 10KM - parkrun Kraków NIE
169 Marcin Górka GORLICE BIEG 10KM - KPP Gorlice NIE
170 Barbara Gębiś Wola Rzędzińska Nordic Walking - BioVitaMed NIE
171 Anna Wójcik Tarnów Nordic Walking - BioVitaMed NIE
172 Karolina Paluch Stary Sacz BIEG 10KM - - NIE
173 Grzegorz Paluch Stary Sacz BIEG 10KM - - NIE
174 Łukasz Trybowski Mysłowice BIEG 10KM - DNF Runners NIE
175 Paweł Marszał Siedliska BIEG 10KM - - NIE
176 Radosław Zieliński Siedliska BIEG 10KM - - NIE
177 Jerzy Wielocha Muszyna BIEG 10KM - - NIE
178 Radosław Janik Stary Sącz BIEG 10KM - - NIE
179 Irena Dulak Piwniczna - Zdrój Nordic Walking - ZR Dolina Popradu TAK
180 Kamil WIELOCHA Muszyna Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
181 Irena Pławiak Witowice Górne Nordic Walking - - NIE
182 Jerzy Podgórski Kraków BIEG 10KM - ITMBW Kraków NIE
183 Wojciech Pytlik Bogunice BIEG 10KM - - NIE
184 Edward Mucha Limanowa BIEG 10KM - - NIE
185 Karolina Frączek FRYCOWA Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
186 Eliza Frączek FRYCOWA Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
187 Przemysław Basa Ruda Śląska BIEG 10KM - KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA NIE
188 Stanisław Piątek Kraków BIEG 10KM - parkrun Kraków NIE
189 Joanna Wlazło Malbork BIEG 10KM - Active Malbork NIE
190 Tomasz Wlazło Malbork Nordic Walking - 22. Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork NIE
191 Sebastian Florek Gaboń BIEG 10KM - Norafsport NIE
192 MONIKA MORAWSKA Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - - NIE
193 Małgorzata Gąsienica Kościelisko BIEG 10KM - - NIE
194 Damian Gigoń Skawica BIEG 10KM - - NIE
195 Andrzej MARCHEWKA Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - Dąbrowa Nordic Team NIE
196 Małgorzata WŁODARCZYK Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - Dąbrowa Nordic Team NIE
197 Dawid Borek Nawojowa Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
198 Adrian Pustułka Rytro BIEG 10KM - - NIE
199 Wacław Dubrawski Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro TAK
200 Teresa Manowska Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM - - TAK
201 SEBASTIAN SZTUCZKA Gdansk BIEG 10KM - - NIE
202 Szymon Kulka Ropa BIEG 10KM - 4Flex Sport Team NIE
203 Jacek Szymański Skierniewice BIEG 10KM - VFRPOLAND.COM NIE
204 Anna Wojna Łużna BIEG 10KM - ULKS LIPINKI NIE
205 Dominik Bogacz Nawojowa BIEG 10KM - - TAK
206 Jakub Sarnik Nowy Sącz BIEG 10KM - S.P Nr.20 Nowy Sącz NIE
207 Agnieszka Szybowska-Mròz Kraków BIEG 10KM - - NIE
208 ANDRZEJ moskal Biecz BIEG 10KM - - NIE
209 Bogdan Gawron Limanowa BIEG 10KM - - NIE
210 Stanisław Rogasch Kraków BIEG 10KM - BIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓW NIE
211 Grzegorz Gołębiowski Nowy Sącz BIEG 10KM - mBank NIE
212 Henryka BARUCH Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - Dąbrowa Nordic Team NIE
213 Włodzimierz BARUCH Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - Dąbrowa Nordic Team NIE
214 Szymon Poremba Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
215 Mirosław Madej Kraków BIEG 10KM - - NIE
216 Dariusz Dutkiewicz Krynica-Zdrój BIEG 10KM - - NIE
217 Kamil Kociołek Rzezawa BIEG 10KM - Never Give Up NIE
218 Magdalena Król Sułkowice BIEG 10KM - - NIE
219 Tomasz Mróz Kraków BIEG 10KM - - NIE
220 Magdalena Szewczyk Piwniczna Zdrój Nordic Walking - - TAK
221 Beata LUPA Poświętne BIEG 10KM - Juvenia Białystok NIE
222 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa BIEG 10KM - Ptaszkowa NIE
223 Joanna Lasoń Maszyce Nordic Walking - - NIE
224 Anatoliy Malyy Uzhorod BIEG 10KM - Goral maraton NIE
225 Nataliia Malaia Uzhorod BIEG 10KM - Goral maraton NIE
226 Anna Grocholska Muszyna BIEG 10KM - - NIE
227 Kuba Dudczak Rytro Bieg Młodzieżowy 1,4KM - UKS Ryter Rytro NIE
228 Radosław Mordaka Gdynia BIEG 10KM - ZZWT w Gdyni NIE
229 VIKTOR STARODUBTSEV Lwiw BIEG 10KM - JM DEMOLEX BARDEJOV NIE
230 Kazimierz Zborowski Krynica-Zdrój BIEG 10KM - - NIE
231 Tomasz Wojsław Nowy Sącz BIEG 10KM - - NIE
232 Rastislav Udzan Stara Lubovna BIEG 10KM - BK Stará Ľubovňa NIE
233 Tomasz Góra Trzciana BIEG 10KM - Ksiądz NIE
234 Witold Skupień Kluszkowce BIEG 10KM - - NIE
235 Eduard Hapak Ukraine BIEG 10KM - JM Demolex Bardejov NIE
236 Piotr Pociecha Jelna BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
237 Sebastian Brzęk Muszyna BIEG 10KM - - NIE
238 Bogdan Cyrus Strzebiń Nordic Walking - Silesia nordic Time NIE
239 Dominik Kożuch Piwniczna - Zdrój Bieg Młodzieżowy 1,4KM - szkoła podstawowa Kosarzyska TAK
240 Patryk Fabiś Piwniczna - Zdrój Bieg Młodzieżowy 1,4KM - szkoła podstawowa Kosarzyska TAK
241 Emilia Stawiarska Piwniczna - Zdrój Bieg Młodzieżowy 1,4KM - Szkoła Podstawowa Kosarzyska TAK
242 Kinga Stawiarska Piwniczna - Zdrój Bieg Młodzieżowy 1,4KM - Szkoła Podstawowa Kosarzyska TAK
243 Katarzyna Kuras Chełmek BIEG 10KM - - NIE
244 Karolina Czarnecka Zakopane BIEG 10KM - KB Śnieżka 1602 NIE
245 Jakub Pająk Zubrzyk Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - TAK
246 Łukasz Lelito Zubrzyk Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - TAK
247 MATEUSZ GOLONKA GORLICE BIEG 10KM - WARSAW RUNNING TEAM NIE
248 Maciej Napora GORLICE BIEG 10KM - - NIE
249 Paweł Pyjas Kraków Bieg Młodzieżowy 1,4KM - - NIE
250 Paweł Smędowski Sękowa BIEG 10KM - sportiva.pl NIE
251 Krzysztof Jaworski Stary Sącz BIEG 10KM - Visegrad Maraton Rytro NIE
252 Wojciech Ploskonka Nowy Sącz BIEG 10KM - Narciarnia NIE
253 Iwona Zielińska Włocławek BIEG 10KM - - NIE
254 Szczepan Zieliński Włocławek BIEG 10KM - - NIE
255 Grzegorz Gucwa Bobowa BIEG 10KM - - NIE
256 Mateusz Ferenc Wysowa -Zdrój Bieg Młodzieżowy 1,4KM - UKS Hańczowa NIE
257 Emilia Ferenc Wysowa -Zdrój Bieg Młodzieżowy 1,4KM - UKS Hańczowa NIE
258 Rafał Żytkowicz Piwniczna - Zdrój BIEG 10KM - - TAK
259 Dorota Żytkowicz Piwniczna-Zdrój BIEG 10KM - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 82
Mężczyźni 177
Wszyscy 259