Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Team Start mojej zmiany Koniec mojej zmiany
1 JAROSŁAW ŁUCZKIEWICZ Oława - TS Regle Szklarska Poręba 7 17:00 piątek 8 18:59 piątek
2 Paweł Smoliński Wrocław - TORQ 2 12:00 piątek 2 12:59 piątek
3 Jakub Tereszkiewicz Wrocław - - 20 06:00 sobota 20 06:59 sobota
4 Magdalena Dzikowska Wrocław - Vege Runners 11 21:00 piątek 11 21:59 piątek
5 Krzysztof Olański Wrocław - Rondo Klecina 9 19:00 piątek 10 20:59 piątek
6 KAROL Ostrowski Kiełczów - WSOWL 26 12:00 sobota 27 13:59 sobota
7 Zofia Szczech Wrocław - Night Runners Wrocław / ESN PWr 1 10:50 piątek 1 11:59 piątek
8 Robert Podsiadły Wrocław - Wrocławskie Morsy / KS ARTEMIS 11 21:00 piątek 11 21:59 piątek
9 Marek Meliński Dzierżoniów - MKB SEMPER HUMILIS 6 16:00 piątek 38 00:59 niedziela
10 Tomasz Zdziarski Wrocław - - 19 05:00 sobota 20 06:59 sobota
11 Natalia Harbul Wrocław - Parkour Wrocław 4 14:00 piątek 4 14:59 piątek
12 Damian Wróbel Wrocław - SKPS Wrocław 8 18:00 piątek 8 18:59 piątek
13 Damian Wróbel Wrocław - SKPS Wrocław 43 05:00 niedziela 43 05:59 niedziela
14 Artur Młynarczyk wroclaw - Parkour Wroclaw 8 18:00 piątek 8 18:59 piątek
15 Tadeusz Krupiński Ligota Piękna - - 33 19:00 sobota 33 19:59 sobota
16 Paweł Walczuk Wrocław - WKW 9 19:00 piątek 9 19:59 piątek
17 Beniamin Buszewski Wrocław - Czterdziestolatek Biega 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
18 KAMIL SKUDLARSKI Wrocław - Pro-run 10 20:00 piątek 10 20:59 piątek
19 Maciej Sęk Wrocław - Pro-Run Wrocław 12 22:00 piątek 12 22:59 piątek
20 Agnieszka Palus Turawa - - 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
21 Andrzej Rzeszotarski Wrocław - ESN PWr 33 19:00 sobota 34 20:59 sobota
22 justyna kołarzyk Wrocław - - 25 11:00 sobota 25 11:59 sobota
23 Jarosław Baran Wrocław - - 19 05:00 sobota 19 05:59 sobota
24 Ireneusz Kirkiewicz Oława - GTO Studio Maciej Bych 13 23:00 piątek 14 00:59 sobota
25 Grzegorz Soczomski Wrocław - W Luźnej Formie 10 20:00 piątek 16 02:59 sobota
26 ADRIAN BILSKI Wrocław - Radość Biegania 15 01:00 sobota 17 03:59 sobota
27 Szymon Pomianowski Wrocław - Beer Runner Polska 18 04:00 sobota 18 04:59 sobota
28 Mariusz Chodor Wrocław - INCORE TEAM 12 22:00 piątek 12 22:59 piątek
29 Artur Dąbrowski Wrocław - Night Runners 31 17:00 sobota 31 17:59 sobota
30 Katarzyna Krym Smolec - Night Runners 9 19:00 piątek 9 19:59 piątek
31 Marek Łysakowski marcinkowice - Biegamy z sercem.pl 44 06:00 niedziela 46 08:59 niedziela
32 Adam Galert Wrocław - Pro-Run Wrocław 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
33 Anna Palacz Starachowice - Pro-Run Wroclaw 11 21:00 piątek 11 21:59 piątek
34 Wojtek Lewandowski Wrocław - - 27 13:00 sobota 27 13:59 sobota
35 Katarzyna Majcher-Buszewska Wrrocław - - 13 23:00 piątek 14 00:59 sobota
36 Urszula Banaszek Wrocław - Night Runners Wrocław 1 10:50 piątek 1 11:59 piątek
37 Wiesław Gerus Wrocław - Pro-Run Wrocław 41 03:00 niedziela 42 04:59 niedziela
38 Daniel Urban Dobrzykowice - Pro-Run Wrocław 3 13:00 piątek 4 14:59 piątek
39 Marek Wesołek Wrocław - Pro-Run Wrocław 3 13:00 piątek 4 14:59 piątek
40 Michał Molenda Wrocław - alekurdefajnie 9 19:00 piątek 10 20:59 piątek
41 Łukasz Korpal Wrocław - Kapitan Bomba Team 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
42 SYLWESTER ŁABUZ Dzierżoniów - MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW 28 14:00 sobota 32 18:59 sobota
43 Bartek Durmaj Wrocław - - 32 18:00 sobota 32 18:59 sobota
44 Anna Radwan Wrocław - ITMZM 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
45 Filip Gomułkiewicz Wrocław - Pro-Run Wrocław / runnersclub.pl / wGlowieBiegacza.pl 12 22:00 piątek 12 22:59 piątek
46 Dariusz Pietrowski Wrocław - Drużyna Szpiku 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
47 Ewa KOZŁOWSKA Wrocław - WROCLAW MARATHON TEAM 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
48 Piotr Żurczak Wrocław - Wroclaw Marathon Team 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
49 Aureliusz Kosendiak Wrocław - Uniwersytet Medyczny 3 13:00 piątek 3 13:59 piątek
50 Sandra Budzeń Nysa - - 10 20:00 piątek 10 20:59 piątek
51 Szymon Halczak Kędzierzyn- Koźle - Ra 10 20:00 piątek 10 20:59 piątek
52 Agata Gałecka Wrocław - Pro-Run Wrocław 47 09:00 niedziela 47 09:59 niedziela
53 Tomasz Szczepaniak Wilczyce - Night Runners Wrocław 20 06:00 sobota 20 06:59 sobota
54 Sandra Budzeń Nysa - - 22 08:00 sobota 22 08:59 sobota
55 Agata Gałecka Wrocław - Pro-Run Wrocław 22 08:00 sobota 22 08:59 sobota
56 Bartosz Surówka Wrocław - - 12 22:00 piątek 12 22:59 piątek
57 KATARZYNA KOCHMAN Wrocław - ITMZM Park Zachodni 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
58 Paweł Nikodon Wrocław - Tata Michała 1 10:50 piątek 1 11:59 piątek
59 Tomasz Regimowicz Wrocław - Contour-Technology 5 15:00 piątek 5 15:59 piątek
60 Rafał Barański Długołęka - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
61 Piotr Kolasa Wrocław - Pro-Run Wrocław 19 05:00 sobota 19 05:59 sobota
62 Magdalena Nowińska Wrocław - - 10 20:00 piątek 10 20:59 piątek
63 Michał Świątkiewicz Wrocław - Pro-Run Wrocław 21 07:00 sobota 21 07:59 sobota
64 SYLWIA CIERKOSZ Wrocław - Pro-run Wrocław 21 07:00 sobota 21 07:59 sobota
65 Jacek Urbanowicz Wrocław - Pro-Run Wrocław 20 06:00 sobota 20 06:59 sobota
66 Ewelina Dąbrowska Wrocław - Pro-Run Wrocław 33 19:00 sobota 35 21:59 sobota
67 Katarzyna Hewczuk Wrocław - Pro-run Wrocław 27 13:00 sobota 27 13:59 sobota
68 Adam Ludwiniak Kłodzko - Johnson Pope 30 16:00 sobota 37 23:59 sobota
69 Władysław Polcyn Poznań - Johnson Pope 30 16:00 sobota 37 23:59 sobota
70 Mirona Zielińska Wrocław - Night Runners Wrocław 9 19:00 piątek 9 19:59 piątek
71 Dorota JAROSŁAWSKA Oława - WKW 9 19:00 piątek 10 20:59 piątek
72 ADRIANNA KLUZ Wrocław - Pro-Run Wrocław 39 01:00 niedziela 40 02:59 niedziela
73 Anna Zarycka Wrocłąw - police 11 21:00 piątek 11 21:59 piątek
74 Marek Piotrowski Wrocław - Wroclaw Marathon Team / trenujznami.pl 47 09:00 niedziela 48 10:50 niedziela
75 Ewa Samborska-Wcisło Wrocław - Pro-Run Wrocław 11 21:00 piątek 11 21:59 piątek
76 Grzegorz Wcisło Wrocław - Pro-Run Wrocław 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
77 Ewelina Klimas Wrocław - Pro-Run Wrocław 12 22:00 piątek 12 22:59 piątek
78 MICHAŁ KOŁODZIEJ Złotoryja - OLAWS Złotoryja 29 15:00 sobota 30 16:59 sobota
79 Robert Kois Wrocław - - 25 11:00 sobota 26 12:59 sobota
80 Sebastian Wieczorek Wrocław - - 24 10:00 sobota 24 10:59 sobota
81 Małgorzata Babicka Wrocław - Sobas Team/ Wroclaw Marathon Team 47 09:00 niedziela 47 09:59 niedziela
82 Tomasz Sławski Wrocław - AB 21 07:00 sobota 22 08:59 sobota
83 Jacek Sobas Kędzierzyn-Koźle - Pro-Run Wrocław / runnersclub.pl / Sobas Team 11 21:00 piątek 13 23:59 piątek
84 Paweł Główka Żary - Żary Runners Team 9 19:00 piątek 9 19:59 piątek
85 Marcin Jakubowski Golina Wielka - ITMZM Wroactiv 13 23:00 piątek 13 23:59 piątek
86 Artur Wasilewski Wrocław - Pro- Run 22 08:00 sobota 22 08:59 sobota
87 Małgorzata Kordel Wrocław - Pro-Run Wrocław 46 08:00 niedziela 46 08:59 niedziela
88 Joanna Kordel Wrocław - Pro-Run Wrocław 46 08:00 niedziela 46 08:59 niedziela
89 Piotr Kolasa Wrocław - Pro-Run Wrocław 20 06:00 sobota 20 06:59 sobota
90 Sebastian Harmazy Wrocław - - 14 00:00 sobota 14 00:59 sobota
91 Damian Bejnarowicz Ludwikowice Kl. - - 27 13:00 sobota 27 13:59 sobota
92 Tomasz Niezgódka Wrocław - - 35 21:00 sobota 36 22:59 sobota


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 30
Mężczyźni 62
Wszyscy 92