Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Posiadam licencję kolarską
1 Krzysztof Kaczmarek Bielawa MEGA - 1 - NIE
2 Szymon Juchniewicz Walim MINI - - MTB WALIM NIE
3 Piotr Jakubiec Bielawa MEGA - - - NIE
4 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów MEGA - - DDZ NIE
5 Sebastian Łaskawski Namysłów MINI - - - NIE
6 Katarzyna Białowąs Strzelin MINI - - team bike finger TAK
7 Marcin Przewłocki Jelenia Góra MINI - - - NIE
8 Marcin Szczeciński Stronie Śląskie MEGA - 1 - NIE
9 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra MEGA - 1 SGR Srebrna Góra NIE
10 Karol Zalewski Wrocław MEGA - - - NIE
11 Daniel Oszczęda Wrocław MEGA - - - NIE
12 Piotr Szczypka Pieszyce MEGA - 1 DDZ NIE
13 Krzysztof Szary Wałbrzych MINI - - Sowie Team NIE
14 Waldemar Kończak Burkatów MEGA - 1 - NIE
15 Arkadius Gross Fischbach MEGA - - GTR CUBE NIE
16 Emil Tokarski Marciszów MINI - - - NIE
17 Piotr Krych Wrocław MEGA - 1 Nokia Cycling Team NIE
18 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra MINI - 1 - NIE
19 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów MEGA - - DDZ NIE
20 Bolesław Zagórski Wrocław MEGA - - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE
21 Arek Błachut Brzeźnica MINI - - DOBRY ROWER NIE
22 Andrzej Szałapata Ciepłowody MINI - - SGR Srebrna Góra NIE
23 Szczepan Kuś Wrocław MEGA - - INSS-POL MTB Team NIE
24 Tomasz Pikos Szczawno-Zdrój MEGA - - Żaba Team NIE
25 Dominik Czemarnik głuszyca MINI - - - NIE
26 Paweł ZARCZUK Wrocław MEGA - - INSS-POL MTB Team NIE
27 Dawid Lewicki Głogów MEGA - - TC Chrobry TAK
28 Paweł Jamro Świdnica MEGA - - Boplight Ataksport Świdnica TAK
29 Wojciech Szlichta Bielawa MINI - - - NIE
30 Andrzej Prus CHWAŁOWICE MEGA - - SGR Srebrna Góra NIE
31 Jacek Urban Oława MINI - 1 - NIE
32 Adam Radoń Olszyniec MINI - - - NIE
33 Tomasz Stefański Bielawa MEGA - 1 - NIE
34 Mateusz Macuda głuszyca MINI - 1 Strefa MTB Głuszyca NIE
35 Wojciech Kozłowski Lisowice MEGA - - Sudety MTB Challenge NIE
36 Wojciech Wojnowski głuszyca MINI - 1 - NIE
37 Mariusz Kostasz głuszyca MINI - - STREFA MTB GŁUSZYCA NIE
38 Mariusz Łazanowski głuszyca MINI - - Strefa MTB Głuszyca NIE
39 Przemek Koralewski Świdnica MEGA - - - NIE
40 Agata Hamera Bielawa MINI - - TEAM BIKE FINGER NIE
41 Tomasz Drożdż Świdnica MINI - 1 GVT NIE
42 Maciej Stanowicz Świebodzice MEGA - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM NIE
43 Wojciech Żołyński Zielona Góra MEGA - 1 Sulima Rowery Team NIE
44 Przemysław Lewandowski Namysłów MEGA - - Mitutoyo Dema Pwr Team NIE
45 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka MINI - 1 - NIE
46 Bartosz Prekiel Wrocław MEGA - 1 MODECO MTB TEAM NIE
47 Robert Bachmatiuk głuszyca MEGA - - team bike finger TAK
48 Anna Michalak-Warżała Wrocław MINI - - BRT Wrocław NIE
49 Sylwester Molski głuszyca MEGA - - TeMMPo NIE
50 Mariusz Wereszczynski Mieroszów MINI - - - NIE
51 bartek sokol Wrocław MINI - - Vpapers.pl NIE
52 Maciej Gil Wrocław MEGA - 1 Synexus Polska NIE
53 Marcin Mańczak Nowa Ruda MEGA - 1 - NIE
54 Krzysztof Głowacki Dzierżoniów MEGA - 1 - NIE
55 Dawid Cieśla Lutomia Dolna MINI - 1 - NIE
56 Piotr Niewiada Poznań MEGA - - Great Poland Bike Team NIE
57 Krzysztof Paluszek głuszyca MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger NIE
58 Bartosz Brandowski Kłodzko MEGA - - - NIE
59 Andrzej Apanasewicz Walim MINI - - - NIE
60 Grzegorz Mazur Zielona Góra MEGA - - Sulima Rowery Team NIE
61 Dariusz Gac Wałbrzych MINI - 1 - NIE
62 Marek zagórowski Bielawa MEGA - - - NIE
63 Alina Serafin Opole MEGA - 1 THP PŁOSZEK TEAM NIE
64 Sebastian Ratajczak Opole MEGA - 1 THP PŁOSZEK TEAM NIE
65 Bartłomiej Kotlarski Wrocław MEGA - - - NIE
66 Adam Deska Środa Wielkopolska MEGA - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team TAK
67 Paweł Biczysko Wrocław MEGA - - Nokia Cycling Team NIE
68 Maciej Lisowicz Gorzyca MEGA - - Im motion team Wrocław NIE
69 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski MEGA - - Euro Bike Kaczmarek Electric Tema NIE
70 Adam Rogala Gryfów Śląski MEGA - - IM-Motion Team Wrocław NIE
71 Marek Ardelli Wysoka MINI - - - NIE
72 Roman Sidor Niedźwiedzica MEGA - - SOWIE TEAM NIE
73 Marcin Kuśnierz Dobrzeń Wielki MEGA - - - NIE
74 Anna Kuśnierz Dobrzeń Wielki MINI - - - NIE
75 Michał Sekuła Wrocław MEGA - - EMPOL Bike Team NIE
76 Piotr Biernat Wałbrzych MEGA - - TeMMPo NIE
77 Dariusz Moroch Wałbrzych MEGA - 1 Kuna Team NIE
78 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa MEGA - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
79 Dominik Firlej Walim MINI - - SOWIE TEAM NIE
80 Radosław Lisowski Pszenno MEGA - - - NIE
81 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - - DREAM-BIKE.PL BIELAWA NIE
82 MONIKA STRYCHAR Wrocław MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
83 GRZEGORZ STRYCHAR Wrocław MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
84 Dawid Cerekwicki Sokołowsko MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
85 Grzegorz Sierpiński Wrocław MEGA - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM NIE
86 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych MEGA - - MTB WALIM NIE
87 Jakub Bulanda Wińsko MEGA - - - NIE
88 Robert Kopeć Wałbrzych MEGA - - - NIE
89 Grzegorz kulej Bielawa MEGA - - - NIE
90 Katarzyna Sobczyńska Niedźwiedzica MINI - - SOWIE TEAM NIE
91 Maksymilian Gajewski Wińsko MINI - - - NIE
92 Paweł Sobczyński Niedźwiedzica MINI - - SOWIE TEAM NIE
93 JACEK TUBICZ Wrocław MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
94 Marcin Żurowski Wrocław MEGA - - BRT NIE
95 Piotr Mękarski Bielany Wrocławskie MINI - - Spartan Cycling Team NIE
96 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie MINI - - SGR Srebrna Góra NIE
97 Roman Skowroński Bielawa MEGA - - - NIE
98 Tomasz Pławecki Świdnica MEGA - 1 - NIE
99 Jakub Pasiewicz Świdnica MEGA - 1 - NIE
100 Paweł Szczepaniak Bielawa MEGA - - Boplight Ataksport Świdnica NIE
101 Joanna Ignasiak Świdnica MEGA - - Quest Sport NIE
102 Paweł Ignasiak Świdnica MEGA - - Quest Sport NIE
103 Krzysztof Kotus Bielawa MEGA - 1 - NIE
104 Artur Badowski Burkatów MEGA - 1 RST SPORT TEAM NIE
105 Paweł Perkowski Oława MEGA - - MTB Votum Team Wrocław NIE
106 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra MEGA - - Sulima Rowery TEAM NIE
107 Arkadiusz Kuna Wrocław MEGA - - Mitutoyo Dema PWR Team NIE
108 Michał Gwiździński Częstochowa MINI - - - NIE
109 Andrzej Zieliński Lubin MEGA - 1 XTRABIKE.PL NIE
110 Maciej Nowak Poznań MEGA - - BIKE SATISFACTION TEAM NIE
111 Dorota Szul Wrocław MEGA - - Sport Profit Cannondale NIE
112 Tomasz Sobczyk Jugowice MINI - - MTB WALIM NIE
113 Dariusz Berezowski Wrocław MEGA - - Nokia Cycling Team NIE
114 Stefan Dziedzic Walbrzych MEGA - - sportfuel NIE
115 Magdalena Łapczyńska Jelenia Góra MEGA - - Salice MKS Jedenastka Jelenia Góra NIE
116 Rafał Moczulski Legnica MEGA - - CYKLON PROAL TEAM NIE
117 Mirosław Berdzik Wrocław MEGA - - im-motion kross team NIE
118 Jerzy Tomes Wrocław MEGA - - EMPOL Bike Team NIE
119 Piotr Andrejków Kowary MEGA - - Salice MKS 11 Jelenia Góra NIE
120 Antoni Bańdura Bardo MEGA - - Nadleśnictwo Bardo NIE
121 Mateusz żurawski prusice MEGA - - Daleko Jeszcze? NIE
122 Radosław Kukuła Świdnica MINI - - - NIE
123 Janusz Pawłowski Głuszyca Górna MEGA - - Strefa MTB Głuszyca NIE
124 Ewelina Ortyl Wrocław MEGA - - Twomark Sport Specialized Team NIE
125 Paweł Chojnacki Bielawa MEGA - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
126 Robert Rutkowski grzmiaca MINI - 1 GTR CUBE NIE
127 Waldemar Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM NIE
128 Mateusz Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM NIE
129 Krzysztof Dziejak Wałbrzych MINI - - SOWIE TEAM NIE
130 Daniel Warmillo Boguszów Gorce MEGA - 1 KKW Superior Walbrzych NIE
131 Dariusz Drąg Wałbrzych MEGA - - TeMMPo NIE
132 Marcelina Hnatkowska Wiązów MINI - - MTB Świteź Wiązów NIE
133 Paweł Grabczyk Wrocław MEGA - 1 - NIE
134 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. MEGA - - - NIE
135 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów MEGA - - - NIE
136 Marcin Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM NIE
137 Marzena Kuczyńska Jaworzyna Śl. MINI - - - NIE
138 Andrzej Kraciński Kamieniec Ząbkowicki MEGA - - BRT Wrocław NIE
139 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia MINI - - - NIE
140 Marcin Ferenc Srebrna Góra MEGA - 1 SGR Srebrna Góra NIE
141 ROBERT GAWRON Świdnica MEGA - - - NIE
142 Wojciech Korda Wiązów MINI - 1 Korba Team NIE
143 Michał Kowalski Wiązów MINI - - KORBA TEAM NIE
144 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych MINI - - Sklep Rowerowy Bike Finger NIE
145 Artur Galik Wrocław MEGA - - mitsubishi materials mtb fun NIE
146 Dawid Markiel Srebrna Góra MEGA - - SGR Srebrna Góa NIE
147 Maciej Bieniek Wałbrzych MINI - - - NIE
148 Maks Tarnowski Świebodzice MEGA - - - NIE
149 Tomasz Jurek Wrocław MINI - - BRT Wrocław NIE
150 Rafał JANKOWSKI Smolec MEGA - - TOYOTA NOWAKOWSKI NIE
151 Michał Ratajczak Wałbrzych MEGA - - - NIE
152 PIOTR Kunigowski Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
153 Wacław Barancewicz Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
154 Jan Dubas Bielawa MINI - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
155 Joanna Bagińska Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
156 Arkadiusz Paliniewicz Ołdrzychowice Kłodzkie MEGA - - - NIE
157 Łukasz Wolny Wrocław MINI - - BRT Wrocław NIE
158 Tomasz Pietraho Lubin MEGA - 1 XTRABIKE.PL NIE
159 Tomasz Zając SIECHNICE MEGA - - - NIE
160 Bartłomiej Mielczarek Wrocław MEGA - - - NIE
161 Jędrzej Budzik Dzierżoniów MEGA - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
162 Piotr Szymczyk Wałbrzych MEGA - - MTB Votum Team Wrocław NIE
163 Szymon FIGURSKI Gryfów Śląski MEGA - 1 Optyk-Okular NIE
164 Rafał Sycha Szczawno-Zdrój MINI - - KKW Superior Wałbrzych NIE
165 Justyna Pokorska Łomnica MINI - 1 Strefa MTB Głuszyca NIE
166 Mirosław Najdek Dzierżoniów MINI - 1 angielskiddz NIE
167 Krzysztof Przerada Wrocław MEGA - 1 BRT WROCŁAW NIE
168 Karol Zalewski Wrocław MINI - - - NIE
169 Bartłomiej Lejczak Wiązów MINI - - Korba Team NIE
170 DARIUSZ POROŚ Wrocław MEGA - - ROMET RACING TEAM TAK
171 Bernard Malwic głuszyca MEGA - - SOWIE TEAM NIE
172 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna MEGA - - MAXXIS WĄS SPORT NIE
173 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim MINI - - MTB WALIM NIE
174 Jacek Kowalski Wrocław MEGA - - - NIE
175 Maciej Walasek Brzeg Dolny MEGA - 1 Fit Style NIE
176 Łukasz Woźniak Wrocław MINI - - Spartan Cycling Team NIE
177 Maciej Dalecki Świdnica MINI - 1 - NIE
178 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MINI - 1 - NIE
179 Anna Rozdolska Jelcz-Laskowice MEGA - - UKS MOTO Jelcz-Laskowice NIE
180 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych MEGA - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
181 JOLANTA BOJARSKA Wałbrzych MEGA - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
182 Maciej Miszuk Wrocław MEGA - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM NIE
183 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
184 Marcin Dragon Wrocław MINI - - BRT Wrocław NIE
185 Piotr Gawlewicz Wałbrzych MINI - - Wodociągi Wałbrzych NIE
186 Mariusz Mizia Wrocław MEGA - - BRT Wrocław NIE
187 Robert Piotrowski Wrocław MEGA - - Druzyna Szpiku NIE
188 Marcin Nowak Świdnica MINI - 1 - NIE
189 Jakub Olszówka Miechowice MEGA - - MTB Świteź Wiązów NIE
190 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA - - SGR Srebrna Góra TAK
191 Grzegorz Grzesiak Wrocław MINI - - - NIE
192 Grzegorz Lis Wrocław MINI - - MODECO MTB TEAM NIE
193 Sebastian Dziama Rzeszow MINI - - Rzeszow NIE
194 Dariusz Zalewski Wałbrzych MEGA - - - NIE
195 Dariusz Siekierka Oława MEGA - - - NIE
196 Szczepan Paszek Bolesławiec MEGA - - Bikestacja.pl NIE
197 MARCIN NICIARZ Marcinowice MINI - - TeMMPo NIE
198 Maciej Milewski Wrocław MEGA - - - NIE
199 jerzy zajac Jedlina-Zdroj MINI - - - NIE
200 Jan Madej głuszyca MINI - - - NIE
201 Przemek Wójtowicz Kłodzko MEGA - - MAXXIS WĄS SPORT NIE
202 Slawomir Malczyk Swidnica MEGA - - - NIE
203 Daniel Oliwa Szklarska Poręba MEGA - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM NIE
204 Marcin Lorenc Piechowice MEGA - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM NIE
205 ANNA NOSAL Walim MINI - - MTB WALIM NIE
206 Rafał Bryś Świdnica MINI - - - NIE
207 MARIOLA CIUPKA Walim MINI - - MTB WALIM NIE
208 Ignacy Dumin Jelenia Góra MEGA - - OPTYK-OKULAR NIE
209 Marta Krzywda Godziesze Małe MINI - - TSR Wieruszów NIE
210 Sobiesław Groński Świdnica MEGA - - - NIE
211 Katarzyna Wrzeszcz Wrocław MEGA - - Im-Motion Kross Team NIE
212 Tomasz Mach Wałbrzych MEGA - - - NIE
213 Katarzyna Rynkowska Wrocław MEGA - - Drużyna Szpiku NIE
214 Wojciech Sarna Dzierżoniów MEGA - - - NIE
215 Marcin Owczarewicz Wrocław MEGA - - - NIE
216 Bogusz Złotkowski Wrocław MEGA - - - NIE
217 Sylwia Rekowska głuszyca MEGA - - Osiem59 NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 194
Wszyscy 217