Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Koszulka
1 ROBERT SKOMRO WOLBROM 10KM 10KM M-40 1 Wolbrom TEAM XL
2 ROBERT SKOMRO WOLBROM 10KM 10KM M-40 - - -
3 Alicja Ziarno WOLBROM 10KM 10KM K-20 - Wolbrom TEAM S
4 Grzegorz Osmęda WOLBROM 10KM 10KM M-30 1 Wolbrom TEAM M
5 Marcin Osuszek WOLBROM 10KM 10KM M-20 1 Wolbrom TEAM M
6 Michał Molenda Gołaczewy 10KM 10KM M-20 - - XL
7 Tomasz Gardeła WOLBROM 10KM 10KM M-20 - 4F. M
8 Michal Job Zarzecze 10KM 10KM M-20 - - XL
9 Paweł Mitruś WOLBROM 10KM 10KM M-20 - Wolbrom Team M
10 Patryk Bieniek Lipsko 10KM 10KM M-20 - COPY.COM.PL XL
11 Katarzyna Górska Kraków 10KM 10KM K-30 - Copy.com.pl M
12 Andrzej Osmęda WOLBROM 10KM 10KM M-30 1 Wolbrom Team L
13 Tomasz Rogal WOLBROM 10KM 10KM M-40 1 Wolbrom Team M
14 Edward Trzaska WOLBROM 10KM 10KM M-60 1 Wolbrom Team M
15 Zbigniew Micuła WOLBROM 10KM 10KM M-50 1 WOLBROMTEAM L
16 Marcin Ciempka WOLBROM 10KM 10KM M-30 1 Wolbrom Team L
17 Dorota Zawierucha Chechło NORDIC WALKING - 1 - L
18 AGNIESZKA PAZDERSKA-KIPIEL Kraków 10KM 10KM K-30 - - S
19 ARTUR MOTYL Olkusz 10KM 10KM M-30 1 - L
20 Agnieszka Litwin Kraków 10KM 10KM K-40 1 Nowa Huta Team L
21 Sabina Hałucha Kraków 10KM 10KM K-30 - Nowa Huta Team L
22 Krzysztof Gamrot WOLBROM 10KM 10KM M-20 1 - M
23 Wojciech Duch WOLBROM 5KM 5KM M-20 - - L
24 Sebastian Lipka Ogrodzieniec 10KM 10KM M-30 1 Zabiegany-Tata L
25 Tomasz Marchaj WOLBROM 10KM 10KM M-30 - Wolbrom Team L
26 Katarzyna Wadas Kraków 10KM 10KM K-40 - NH Team M
27 Paweł Cieślik Katowice 10KM 10KM M-20 1 Śląskie Hospicjum Dla Dzieci Tychy M
28 Damian Golański Katowice 10KM 10KM M-20 - - M
29 Michał Koch Olkusz 10KM 10KM M-20 - - XL
30 Edyta Baluta Limanowa 10KM 10KM K-20 - UKS Patria Młynne S
31 PIOTR BARTULA Kraków 10KM 10KM M-40 1 CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ M
32 PAWEŁ PERYKASZA Kraków 10KM 10KM M-30 - Night Runners + M
33 Monika Mazurek Kraków 10KM 10KM K-40 - Nowa Huta Team M
34 Tadeusz Rams WOLBROM 10KM 10KM M-40 1 WOLBROM TEAM M
35 Marta Golińska Kraków NORDIC WALKING - - - S
36 KATARZYNA WÓJCIK Kraków 10KM 10KM K-30 1 - M
37 Jacek Starzyk Olkusz 10KM 10KM M-50 1 - XL
38 Kamil Pałka WOLBROM 10KM 10KM M-20 1 Wolbrom Team M
39 Rafał Wrocławski Poraj NORDIC WALKING - 1 - XL
40 Krystian Gajos WOLBROM 10KM - - - XL
41 ELWIRA Katanowska Sławków 10KM 10KM K-30 1 Samo się nie przebiegnie S
42 Monika Ciołkiewicz Sławków NORDIC WALKING - 1 - S
43 Patrycja Skalska mokrzyska 5KM - - - L
44 Beata Tomczyk Kraków 10KM 10KM K-20 1 - M
45 Bożena Starzyk Olkusz 5KM 5KM K-40 1 - L
46 Zbigniew Mrożek Dąbrowa Górnicza 5KM 5KM M-50 1 Brak XL
47 Agata Majewska Kraków 10KM 10KM K-30 - - S
48 Rafał Bożek Kozłów 10KM 10KM M-20 1 - L
49 STANISŁAW KORCZYŃSKI Łódź 10KM 10KM M-60 1 RYSIOTEAM L
50 Robert Stępień WOLBROM 10KM 10KM M-50 1 Wolbrom TEAM L
51 IWONA ZAJĄC Sławków 10KM 10KM K-30 1 sławkowianka M
52 Piotr SZCZEPARA Kraków 10KM 10KM M-40 1 - M
53 Anna SZCZEPARA Kraków 5KM 5KM K-30 1 - S
54 Beata Stępień Wobrom NORDIC WALKING - 1 Wolbrom TEAM S
55 Jan Bartula Libiąż 5KM 5KM K-30 1 Libiąż-Team M
56 Zenon Nowakowski Zabrze 10KM 10KM M-50 1 - L
57 Dariusz Sławczyk Zawiercie 10KM 10KM M-30 1 - L
58 Adriana Drozdowska Pilica NORDIC WALKING - 1 Rodzina S
59 Katarzyna Wróblewska Zawiercie 10KM 10KM K-30 - Biegaj Z Bananem S
60 Michał Mączka Olkusz 10KM 10KM M-30 1 olkuszbiega.pl L
61 Wiktoria Drozdowska Pilica NORDIC WALKING - 1 Rodzina S
62 Paweł Drozdowski Pilica 10KM 10KM M-40 1 Rodzina L
63 Grzegorz Staszczyk Libiąż 10KM 10KM M-30 - Libiąż - Team M
64 Asia Szczepanek Olkusz 5KM 5KM K-40 1 olkuszbiega M
65 Mariusz Szklarz Kraków 10KM 10KM M-20 1 Kraków Miastem Rowerów L
66 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko 10KM 10KM K-30 1 Ambitni Amatorzy Myszków S
67 Piotr Janocha Żarki Letnisko 10KM 10KM M-30 1 Libero Myszków L
68 Damian Banyś Olkusz 5KM 5KM M-30 1 - XL
69 Piotr Dunajczyk Pabianice 10KM 10KM M-50 1 RYSIOTEAM L
70 Tomasz Filipiak Sosnowiec 10KM 10KM M-40 - - L
71 Ilona Maciążek Ogrodzieniec 5KM 5KM K-30 - - S
72 Kamil Kowal wola libertowska 10KM 10KM M-20 1 - M
73 KASIA ORLOWSKA-SZLACHTA Zawiercie NORDIC WALKING - - JJR L
74 Dominik Pietruszka Ogrodzieniec 5KM - 1 BIEGAJ RAZEM Z NAMI S
75 Krzysztof Mucha Olkusz 10KM 10KM M-40 - Trenuj z pasją L
76 Rafał Smółka Libiąż 10KM 10KM M-30 1 - L
77 Daniela Dzienniak-Pulina Będzin 10KM 10KM K-40 1 srs aktywna dąbrowa M
78 JUSTYNA JAMPICH Chechło NORDIC WALKING - 1 - L
79 małgorzata kulpa-czubak rybna 5KM 5KM K-30 - citymeb.pl S
80 Justyna Kowalczyk charsznica 10KM 10KM K-20 - - S
81 Jarosław Grzebinoga Brzozówka 10KM 10KM M-40 1 wolny strzelec L
82 MAREK PILCH Kraków 10KM 10KM M-60 1 Biegam Bo Lubię Kraków M
83 Aleksandra Figiel Kraków 10KM 10KM K-20 1 F.C. po 40-tce S
84 Marek Figiel Kraków 10KM 10KM M-40 1 F.C. po 40-tce M
85 Piotr Gałczyk Modlnica 10KM 10KM M-40 1 Zabierzów Biega M
86 ALEKSANDER BAŁAZY Klucze 10KM 10KM M-40 1 - S
87 GRZEGORZ NOWORYTA Rudze 5KM 5KM M-20 1 - L
88 Robert Swędzioł Olkusz 5KM 5KM M-40 1 olkuszbiega L
89 Krzysztof Swędzioł Olkusz 5KM - 1 - M
90 Artur Bąk Kraków 10KM 10KM M-40 1 Fc po 40tce L
91 Grażyna Zaborowska Kraków NORDIC WALKING - 1 - XL
92 Arek Kopeć WOLBROM 5KM 5KM M-40 1 - L
93 Rafał GUZ Olkusz 10KM 10KM M-40 1 olkuszbiega.pl M
94 Paweł Wolański WOLBROM 10KM 10KM M-30 1 Wolbrom Team M
95 Iza Teodorczuk Olkusz 5KM 5KM M-30 1 olkuszbiega.pl XL
96 Michał Kwaśnik Olkusz 10KM 10KM M-30 1 Rower, Lubię Go!! M
97 Marcin Kłeczek Olkusz 10KM 10KM M-30 - - XL
98 Iwona Kłeczek Olkusz NORDIC WALKING - - - M
99 Ewelina Osak Olkusz NORDIC WALKING - - - S
100 Wojciech Gromadowski Kraków 10KM 10KM M-30 1 COPY.COM.PL S
101 Marcin Trojanowski Nawojowa Góra 10KM 10KM M-30 - - XL
102 Anna Rojek-Kiełbasa Kraków 10KM 10KM K-20 1 BBL Kraków S
103 Ryszard GARBAT Sosnowiec NORDIC WALKING - 1 - M
104 Bartłomiej Sowula WOLBROM 5KM - - - M
105 Janusz Kiełbasa Kraków 10KM 10KM M-50 1 BBL Kraków M
106 Paweł Zięba Zawiercie 10KM 10KM M-40 1 Zielona Mila Zawiercie XL
107 PIOTR MACHOLC Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING - 1 Dąbrowa Nordic TEAM XL
108 Kazimierz Motyka WOLBROM 10KM 10KM M-40 1 - M
109 Paweł Jasiński Kraków 10KM 10KM M-30 1 COPY.COM.PL M
110 Dorota Stachowicz-Mączka Olkusz 5KM 5KM K-30 1 olkuszbiega.pl L
111 Damian Kołodziejczyk Dąbrowa Górnicza 10KM - 1 - M
112 Łukasz Sikora WOLBROM 5KM 5KM M-30 1 Bięgnę, żeby Bartek mógł biegać L
113 Andrzej Barczyk WOLBROM 10KM 10KM M-40 - - M
114 Agnieszka Barczyk WOLBROM 5KM 5KM K-40 - - S
115 BOŻENA Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING - 1 - M
116 Michał Garbat Sosnowiec 10KM - 1 - M
117 Małgorzata Ohli Bytom 5KM 5KM K-30 - - S
118 Rafał Wyżycki Olkusz 5KM 5KM M-30 1 - XL
119 Henryk Lesik Gliwice 10KM 10KM M-50 1 - L
120 Janusz Łyczko Bielsko-Biała 10KM 10KM M-40 1 biegamSobie L
121 Rafał Wrocławski Siewierz 10KM 10KM K-30 1 brak M
122 Michał Kozera Miechów 10KM 10KM M-20 1 - XL
123 Paweł Dratwa Zawiercie 10KM 10KM M-20 - - L
124 Piotr Bernacki MYSZKÓW 10KM 10KM M-40 1 - L
125 Marcin Nabagło WOLBROM 10KM 10KM M-30 1 ESSystemK L
126 Tomasz Surówka Kraków 10KM 10KM M-30 - - M
127 Tomasz Surówka Kraków 5KM - - - S
128 Ewelina Dygas WOLBROM 5KM 5KM K-20 1 - S
129 Marcin Salwiński Olkusz 10KM 10KM M-40 - wolny strzelec M
130 Jolanta ŁYCZAK Sosnowiec NORDIC WALKING - 1 - M
131 Łukasz Hofler Sławków 10KM 10KM K-40 1 Samo się nie przebiegnie S
132 Iwona Wrzesień Częstochowa 10KM 10KM K-20 1 Samo się nie przebiegnie S
133 Łukasz Hofler Sławków 10KM 10KM M-20 1 Samo się nie przebiegnie M
134 Bartosz Aleksandrowicz Pilica 10KM 10KM M-30 1 ESSystemK M
135 MARCIN PLUTKA Olkusz 10KM 10KM M-30 1 OLKUSZBIEGA L
136 Kuba Kucharczyk Kielce 10KM 10KM M-20 1 - M
137 MICHAŁ CHECHELSKI Olkusz 5KM 5KM M-20 1 Olkuszbiega M
138 Damian JARZĄBEK Mińsk Mazowiecki 5KM 5KM M-30 1 - XL
139 Agnieszka Dobromilska WOLBROM 10KM 10KM K-20 1 Wolbrom TEAM S
140 Tomasz Dzierżawski Olkusz 10KM 10KM M-30 1 Borsuki Biegają Olkusz L
141 Łukasz Rydzyk kolbark 10KM 10KM M-30 - - L
142 Łukasz Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING - 1 - L
143 Paweł Jarecki Wierzchowisko 10KM 10KM M-30 - - L
144 Marcin Bierlet Ryczówek 5KM 5KM M-30 1 nowedotacje.pl XL
145 EMILIA STAŃKOWSKA Jaworzno 10KM 10KM K-20 1 AZS AGH M
146 Zbigniew Domurat Chrzanów 10KM 10KM M-40 1 Finish Profiles M
147 Grzegorz Dors Janów NORDIC WALKING - 1 ULKS Run Podkowa Janów L
148 Ilona Motyka WOLBROM 10KM 10KM K-30 - - M
149 Maciej Leśniak Kraków 10KM 10KM M-30 1 - M
150 Rafał Jureczko Olkusz 10KM 10KM M-40 1 olkusz biega M
151 Adam Małysa Klucze 10KM 10KM M-30 1 Olkusz Biega XL
152 Krzysztof Pokwap WOLBROM 5KM 5KM K-30 1 WolbromTeam S
153 Krzysztof Pokwap WOLBROM 5KM 5KM M-30 1 WolbromTeam L
154 Mieczysław Sondel Olkusz NORDIC WALKING - 1 niezrzeszony L
155 Jakub Caban Moskorzew 10KM 10KM M-20 1 Olimpijczyk Szczekociny M
156 Mariusz Thal Sosnowiec 10KM 10KM M-30 1 Harpagan Sosnowiec L
157 Mariusz Słaboń Zarzecze 5KM 5KM M-40 1 - L
158 Sławomira Nędza Kraków 10KM 10KM K-40 - - L
159 Michał Cała Kraków 10KM 10KM M-40 1 Chciałem Se Pobiegać M
160 Sylwester Cupiał Kwaśniów Górny 10KM 10KM M-30 1 - M
161 Leszek DOMURAT 32-566 Alwernia Krasickiego 4 10KM 10KM M-50 1 Finish Profiles XL
162 Miłosz Roch WOLBROM 10KM 10KM M-20 1 - M
163 KRZYSZTOF GARDEŁA WOLBROM 10KM 10KM M-50 1 - XL
164 Dawid Krawczyk Wiesiółka 5KM 5KM M-20 1 - M
165 ROBERT JABCOŃ Jordanów 10KM 10KM M-40 1 - L
166 Ryszard Dudziak Sosnowiec 5KM 5KM M-50 1 niezrzeszony L
167 Maciej Spyra Olkusz 5KM 5KM M-20 1 - L
168 Marcin Poczęsny Olkusz 5KM 5KM M-30 1 - S
169 Konrad Papierz Kraków 10KM 10KM M-30 1 KW Kraków M
170 Marta Papierz Myślenice 10KM - 1 - S
171 Magdalena Rutowicz WOLBROM 5KM 5KM K-30 1 Wolbrom Team S
172 Karolina Mitka WOLBROM 5KM 5KM K-20 1 - M
173 Grzegorz Tusznio Klucze 10KM 10KM M-20 1 - M
174 Rafał Kowalski Chrząstowice 10KM 10KM M-30 1 PERFECT E-LINE TEAM M
175 Mariola Kowalska Chrząstowice 10KM 10KM K-30 1 PERFECT E-LINE TEAM S
176 Małgorzata Kowalska Cieślin NORDIC WALKING - 1 PERFECT E-LINE TEAM M
177 Mariusz Żmiłowski Zielonki k. Krakowa 10KM 10KM M-30 1 - L
178 Magdalena Ożóg Pisary NORDIC WALKING - - - XL
179 Mariusz Dziedzic Łazy 10KM 10KM M-30 - - M
180 Natalia Bień Dąbrowa Górnicza 5KM - 1 - S
181 Mieczysław Nowak Michałowice 10KM 10KM M-50 1 Ars Band XL
182 Mariusz Nowak Michałowice 10KM 10KM M-30 - Ars Band S
183 Michał Welber brzeszcze 10KM 10KM M-20 - Lacho Team S
184 Magdalena Michta Sosnowiec NORDIC WALKING - 1 - L
185 Mariusz Bień Dąbrowa Górnicza 10KM 10KM M-40 1 - M
186 Krzysztof Szczepankiewicz WOLBROM 5KM 5KM M-40 1 Victoria Dłużec L
187 Robert Prasełek Olkusz 10KM 10KM M-40 1 MOSIR OLKUSZ L
188 Małgorzata Sawicka -Zielant Kraków 10KM 10KM K-40 1 Nowa Huta team S
189 Kacper Chechelski Olkusz 5KM - 1 Olkusz Biega S
190 Andrzej Michta Sosnowiec 5KM 5KM M-30 1 - L
191 Paweł Kozera Szczepanowice 10KM 10KM M-20 1 - XL
192 Edward Oliwa Kraków 5KM 5KM M-50 1 Nowa Huta Team M
193 Marcin Mędrek Domaniewice 10KM 10KM M-20 1 - M
194 Piotr Szawul Kraków 5KM 5KM M-40 - - L
195 aleksandra radosz Złoty Potok NORDIC WALKING - 1 run podkowa janów M
196 Angelika Pietrzyk Janów ,Bystrzanowice NORDIC WALKING - 1 ULKS Run Podkowa Janów M
197 Michał Tarabuła Kraków 10KM 10KM M-20 - - L
198 Monika Hamernik WOLBROM 5KM 5KM K-30 1 Wolbrom Team S
199 Andrzej Marchaj WOLBROM 5KM 5KM M-40 - Wolbrom Team L
200 Tomasz Haberka WOLBROM 5KM 5KM M-40 - Wolbrom Team XL
201 Jacek Grabowski Olkusz 10KM 10KM M-30 1 - L
202 Anna Grabowska Olkusz 5KM 5KM K-30 1 Biegacze po godzinach M
203 Zuza Stępień WOLBROM 5KM 5KM K-20 1 - S
204 Mateusz Stępień WOLBROM 10KM 10KM M-20 1 - L
205 Aleksandra Kazirod Sławków 10KM 10KM K-30 1 - S
206 Emanuel Wojtacha Olkusz 10KM 10KM M-20 1 IKS Olkusz M
207 Joanna Kopeć WOLBROM 5KM 5KM K-40 1 Wolbrom TEAM S
208 Aleksandra Rup WOLBROM 5KM 5KM K-20 - - M
209 Marcin Rudowski Kraków 10KM 10KM M-20 1 - L
210 Alicja Rajczyk Mogilany 10KM 10KM K-40 1 - L
211 Michał Nowak Łyczanka 5KM - 1 - L
212 Grzegorz Leszczak Dąbrowa Górnicza 10KM 10KM M-40 - - L
213 Michał Kowalski Olkusz 10KM 10KM M-30 1 - XL
214 Monika Żmiłowska Zielonki k. Krakowa 5KM 5KM K-30 - Ścieżka Zdrowia M
215 Jan Ziółko WOLBROM 10KM 10KM M-60 1 Wolbrom Team M
216 Paweł Frąckiewicz Sławków 10KM 10KM M-30 - Samo się nie przebiegnie L
217 Arkadiusz Łukaszewicz Olkusz 10KM 10KM M-30 1 - M
218 Michał OSIŃSKI Łódź NORDIC WALKING - - FOREVER YOUNG ŁÓDŹ L
219 Piotrek Sowula Olkusz 5KM 5KM M-20 1 Olkusz Biega. pl L
220 Patryk Kopeć WOLBROM 5KM 5KM M-20 1 - M
221 Jakub Bem Kraków 10KM 10KM M-20 1 Nowa Huta Team M
222 Ewa Kozera Miechów 10KM 10KM K-20 1 - S
223 Katarzyna Skorupka WOLBROM 5KM 5KM K-20 1 - M
224 Andrzej Raczek Jaworzno 10KM 10KM M-30 - - XL
225 Mariusz Sternal Imielin 10KM 10KM M-30 - Imielin L
226 Piotr Nocoń WOLBROM 5KM 5KM M-20 - - M
227 Katarzyna Marondel Bytom NORDIC WALKING - 1 Silesia Nordic Team M
228 Paweł Gamrot WOLBROM 5KM 5KM M-20 1 Paw-Del-TRANS TEAM L
229 Tomasz Wentland Kraków 10KM 10KM M-30 - Nowa Huta Team M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
10KM K-20 10
10KM K-30 13
10KM K-40 8
10KM K-50 0
10KM K-60 0
10KM M-20 29
10KM M-30 41
10KM M-40 28
10KM M-50 10
10KM M-60 4
5KM K-20 5
5KM K-30 11
5KM K-40 4
5KM K-50 0
5KM K-60 0
5KM M-20 9
5KM M-30 9
5KM M-40 7
5KM M-50 3
5KM M-60 0
Kobiety 71
Mężczyźni 158
Wszyscy 229