Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Leszek Marszał Wyszków 5KM - - Urząd Miejski w Wyszkowie
2 Aneta Kulesza Wyszków 10KM - - Q/G, KB Wyszków
3 Paweł Zawadzki Wyszków 10KM - - KB Wyszków
4 Izabela Gucajma Wyszków 5KM - - KB Wyszków
5 Adam Łubkowski Wyszków 10KM - - KB Wyszków
6 Natalia Sieńkowska Wyszków 10KM - - KB Wyszków
7 Paweł Niedźwiedź Wyszków 10KM - - KB Wyszków
8 Bogumił Wrzosek Wyszków 10KM - - KB Wyszków
9 Mirosław Huba Wyszków 10KM - - KB Wyszków
10 Michał Niedźwiedź Wyszków 5KM - - -
11 Jan Niedźwiedź Wyszków 5KM - - -
12 Nina Wrzosek Wyszków 10KM - - -
13 Tomek Olszewski Wyszków 10KM - - -
14 Marcin Urbaniak Wyszków 10KM - - -
15 Małgorzata Wyszyńska Wyszków 10KM - - KB Wyszków
16 Kacper Chojecki Długosiodło 5KM - - -
17 Klaudia Sarnacka Leszczydół Nowiny 5KM - - -
18 anna Świrska Trzcianka 10KM - - dycha
19 Paulina Strzelczyk ŁASK 10KM - - Q/G
20 Anna Saczyk Wyszków 5KM - - KB Wyszków
21 Bożena Borkowska Skuszew 5KM - - KB Wyszków
22 Mateusz Szymański Wyszków 5KM - - -
23 Bartosz Oleksiak Rząśnik 5KM - - Q/G
24 Kamila Oleksiak Rząśnik 5KM - - Q/G
25 Sylwia Wojewódzka Wyszków 5KM - - -
26 Kamil Bodzon Wyszków 10KM - - -
27 Monika Wultańska Wyszków 10KM - - -
28 Grzegorz Kaczyński Wyszków 5KM - - -
29 Izabela Staniszewska Łochów 5KM - - -
30 Damian Brzostek Długosiodło 5KM - - -
31 Michał Przychocki Wyszków 10KM - - -
32 Katarzyna Przychocka Wyszków 10KM - - -
33 Paweł Sergiejuk Wyszków 5KM - - AWF Biała Podlaska
34 Paweł Bryl Leszczydół Stary 10KM - - -
35 Patryk Matejak Pasek 5KM - - -
36 Elwira Kulesza Wyszków 10KM - - -
37 Rafał Abramczyk Wyszków 10KM - - -
38 Dominika Dąbrowska Warszawa 10KM - - naciaganie.pl
39 Katarzyna Dobrzyńska Wyszków 10KM - - -
40 Michał Rogulski Leszczydół Nowiny 10KM - - -
41 Mariusz Czerwiński Wyszków 10KM - - Q/G
42 Marcin Puławski Wyszków 10KM - - KB Wyszków
43 Andrzej Czerczak Warszawa 10KM - - -
44 Joanna Szajczyk Wyszków 5KM - - KB WYSZKÓW
45 Piotr Pawlak Wyszków 5KM - - QG
46 Anna Stążewska-Pawlak Wyszków 5KM - - -
47 Kinga Turek Lucynów 10KM - - Q/G
48 Marcin Koński Wyszków 10KM - - -
49 BARTOSZ BIERNACK Bydgoszcz 10KM - - -
50 Dorota Maciążek Tłuszcz 5KM - - -
51 Aneta Kowalska Tłuszcz 5KM - - -
52 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa 10KM - - WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
53 Maciej Małecki Warszawa 5KM - - ENTRE.PL TEAM
54 Tomek Bralewski Wyszków 10KM - - -
55 Dominika Gałązka Wyszków 5KM - - -
56 Tomasz Matwiejczyk Wyszków 5KM - - -
57 łukasz filipiak Wyszków 10KM - - topielec
58 Dariusz Ciach Wyszków 10KM - - -
59 Mateusz Rozenek Leszczydół Nowiny 5KM - - brak
60 Damian Rosiak Stare Grabie 10KM - - -
61 ANNA WÓJCIK Warszawa 5KM - - -
62 Piotr WÓJCIK Warszawa 5KM - - -
63 Dariusz Pawłowski Wołomin 10KM - - -
64 Maciej Godleś Wyszków 10KM - - -
65 Piotr Przybysz Wyszków 10KM - - AktiveWwy
66 Magdalena Kucharska Warszawa 5KM - - -
67 Mateusz Śniadała Wyszków 10KM - - Bambero Team Ray Dwa Fitness
68 Łukasz Burda Wyszków 10KM - - -
69 Alan Malinowski Wyszków 10KM - - Gimnazjon Running Team
70 Marek Oleksiak Chrzęsne 10KM - - KB Chrzęsne
71 Tomasz Stachowiak Warszawa 5KM - - Boski Dream Team
72 Marta Wiszniewska Warszawa 5KM - - Boski Dream Team
73 Karol Wiszniewski Warszawa 5KM - - Boski Dream Team
74 WOJCIECH PRZYBYSZ Rybno 5KM - - -
75 Leszek Siedlecki Wyszków 10KM - - Klub Biegacza Wyszków
76 Magdalena Dalek-Turek Lucynów 5KM - - Bambero Team Raz Dwa Fitness
77 Bartłomiej Dałek-Turek Lucynów 5KM - - Bambero Team Raz Dwa Fitness
78 Marcin Zając Leszczydół Nowiny 10KM - - -
79 Jarosław Brodowski Wyszków 10KM - - Lider Winnica
80 Anna Malinowska Wołomin 10KM - - -
81 Kamil Gajewski Wyszków 5KM - - Bóbr Tłuszcz
82 Przemysław Garbarczyk Wyszków 5KM - - -
83 Jakub Kościk Warszawa 10KM - - -
84 Rafał Grądzik Długosiodło 10KM - - brak
85 Krzysztof Powierża Żulin 10KM - - -
86 Kasia Sejbuk Skuszew 5KM - - -
87 Anna Grześkowicz Wyszków 5KM - - -
88 Mariola Karp Skuszew 5KM - - -
89 Anna Malinowska Lucynów Duży 5KM - - -
90 Michal Korczak Warszawa 10KM - - -
91 PIOTR STANISZ Warszawa 10KM - - Legion Warszawa
92 PIOTR OKULUS Warszawa 10KM - - Legion Warszawa
93 Milena Gałązka Kręgi 5KM - - -
94 Tomasz Luks Serock 5KM - - Serock Biega z Hotelem Narvil
95 Luiza Luks Serock 5KM - - -
96 Marianna Wrzosek Wyszków 5KM - - -
97 Paweł Bala Zawiszyn 10KM - - WA CZTERY
98 Tomasz Zając Wyszków 10KM - - -
99 Sławomir Siedlecki Wyszków 10KM - - KB Wyszków
100 Zdzisław Bocian Gulczewo 10KM - - -
101 Tomasz Drobek Ząbki 10KM - - MON TEAM
102 Mateusz Augustyniak Mostówka 10KM - - Pakiernia Sitno
103 Patryk Grzybowski Stary Mystkówiec 10KM - - Pakernia Sitno
104 Maciej Gronau Kobyłka 10KM - - -
105 Kamil Ciuraj Wyszków 5KM - - -
106 Marcin Mickiewicz - Makuch RADZYMIN 10KM - - Q/G
107 Radosław Kusz Piła 10KM - - Q/G
108 Slawomir Borzdynski Wyszków 10KM - - Q/G
109 Lidia Winczewska Wyszków 5KM - - Q/G
110 Jakub Wrzosek Wyszków 5KM - - -
111 Marek Ziółkowski Łochów 5KM - - Q/G
112 Krzysztof Matwiejczyk Wyszków 10KM - - KB Wyszków
113 Marta Zych-Matwiejczyk Wyszków 10KM - - -
114 Aleksandra Sędzińska Wyszków 5KM - - Q/G
115 Łukasz Rowicki Wyszków 10KM - - Wyszków Rhinos
116 Arleta Oświęcimska-Borzdyńska Wyszków 5KM - - -
117 Aleksandra Żebrowska Wyszków 10KM - - Biegne bo mi matka kazała
118 Marta Dawidziuk Warszawa 10KM - - Padł Na Ryj Team
119 Magdalena PRZETAKIEWICZ Warszawa 10KM - - -
120 Radek Rosa RADZYMIN 10KM - - Q/G
121 Joanna Borkowska-Sergiejuk Wyszków 5KM - - KB Wyszków
122 Yuliya Dzerachenik Wyszków 5KM - - QG
123 Monika Małecka-Przybysz Warszawa 10KM - - Runner 2.5
124 Mariusz Filipowicz Mostówka 5KM - - Q/G
125 Mateusz Filipowicz Mostówka 5KM - - Q/G
126 SYLWESTER KUŚMIERZ MARKI 5KM - - Byledobiec Anin
127 Małgorzata Wąsiewicz Wyszków 10KM - - -
128 Adrian Nowak Wyszków 5KM - - -
129 Paweł Gerek Obryte 10KM - - -
130 Cezary Kępiński Wiązowna 10KM - - Miedzeszyniaky
131 KRZYSZTOF ZEGAREK Warszawa 5KM - - Warszawiaky
132 Damian Mielczarczyk Rząśnik 10KM - - -
133 Małgorzata Szymańska-Cholewa RADZYMIN 5KM - - ekobiegi
134 Weronika Paczkowska Rybienko Nowe 5KM - - -
135 Grzegorz Kozłowski Nowa Sucha 10KM - - AZS AWF Warszawa
136 KRZYSZTOF WÓJCIK Kielce 10KM - - SGGW RUNNERS
137 Nina Winczewska Wyszków 5KM - - Q/G
138 Paulina Fruba Zawiszyn 5KM - - -
139 Joanna Krzyżaniak Warszawa 5KM - - Q/G
140 Tomasz Wardak RADZYMIN 10KM - - RADZYMIN RUN TEAM
141 Agnieszka Wardak RADZYMIN 5KM - - RADZYMIN RUN TEAM
142 Patrycja Mościcka Wyszków 10KM - - -
143 ANNA WALCZUK JADÓW 10KM - - -
144 Andrzej Maciejewski Wyszków 10KM - - -
145 Artur TWARDOWSKI Wyszków 5KM - - -
146 Daniel Skiba Długosiodło 10KM - - -
147 Adam Kaczyński Wyszków 10KM - - Q/G
148 Anna Ptak Wołomin 5KM - - -
149 Andrzej Ptak Wołomin 10KM - - -
150 Adam Kuchta Wyszków 5KM - - KB Kuchtów
151 Zuzanna Kuchta Wyszków 5KM - - KB Kuchtów
152 Ewa Kuchta Wyszków 5KM - - KB Kuchtów
153 Paweł Kuchta Wyszków 10KM - - KB Kuchtów
154 Stanisław Adam Olbryś Nasielsk 10KM - - KB Legionowo
155 Artur Karamuz Wyszków 5KM - - Q/G
156 andrzej maliszewski Warszawa 10KM - - -
157 Michał Żurawski Wyszków 5KM - - KB Wyszków
158 Jakub Filipowicz Wyszków 10KM - - -
159 Roman Rostkowski Warszawa 10KM - - -
160 Katarzyna Pawłowska Warszawa 10KM - - aleTEMPO
161 Bartłomiej Pawłowski Warszawa 10KM - - WMT
162 Joanna Biernacka Pogorzelec 5KM - - kobiet
163 Grzegorz Świętoń Strachów 10KM - - Fast Furious
164 Janusz BRYL Wyszków 10KM - - -
165 Joanna Baranowska-Rzempołuch Wyszków 10KM - - -
166 Izabela Gudanis Wyszków 5KM - - -
167 Sławomir Gudanis Wyszków 10KM - - -
168 Tomasz Chmiel Wyszków 10KM - - Rowerzysci
169 Mariola Suchta Wyszków 5KM - - -
170 Mariusz Myśliwiec RADZYMIN 10KM - - Fast Furious
171 Piotr Wyszyński Wyszków 5KM - - -
172 Ewelina Wyszyńska Wyszków 5KM - - -
173 Daniel Oleszczuk Chrzęsne 5KM - - -
174 Marek Leszczyński Leszczydół Nowiny 5KM - - -
175 Piotr Kania Wyszków 10KM - - -
176 Paweł Wóltański Wyszków 10KM - - -
177 Grzegorz Ostatek SOMIANKA 10KM - - ORLEN TURZYN
178 Andrzej Brzozowski Zamość 10KM - - -
179 Agnieszka Andrejew Ząbki 10KM - - -
180 Leszek Połaski Warszawa 10KM - - -
181 Andrzej Balcerzak Warszawa 10KM - - -
182 MARCIN KSIĄŻYK Serock 5KM - - SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL
183 MIROSŁAW CISEK Piaseczno 10KM - - KB GALERIA WARSZAWA
184 Marzenna Dziki Warszawa 10KM - - aleTEMPO
185 Marzena Sadowska Warszawa Wola 5KM - - AKB MORT!
186 Wawrzyniec Szejko Ciechanów 10KM - - KB TKKF Promyk Ciechanów
187 Aneta Szafrańska Ciechanów 10KM - - TKKF PROMYK
188 ANDRZEJ PIEŃKOSZ Wyszków 10KM - - APIN
189 JAN OPAŁKA Płońsk 10KM - - KB im.P.Sękowskiego
190 Michał Spoczyński Warszawa 5KM - - Play
191 Klaudia Paś Wyszków 5KM - - -
192 Łukasz Wiech Wyszków 5KM - - RHINOS WYSZKÓW
193 Marta Bajorek Wyszków 5KM - - -
194 Andrzej Liśkiewicz Wyszków 5KM - - -
195 Agata SPRYSZYŃSKA Warszawa 10KM - - -
196 Artur Urgacz Skrzeszew 10KM - - -
197 Norbert Bartosiak Wyszków 5KM - - Rhinos Wyszków
198 Kamil Krzepicki Wyszków 10KM - - Raz Dwa Fitness
199 Przemysław Bryk Wyszków 10KM - - -
200 Mateusz Glinowiecki Warszawa 10KM - - Stowarzyszenia INTEGRACJA
201 katarzyna deptuła Wyszków 5KM - - Raz dwa fitness
202 Michał Gajda Wyszków 10KM - - KB Wyszków
203 Andrzej Kurzątek Wyszków 5KM - - -
204 Kamila Wilczyńska Wyszków 10KM - - GYM4U
205 Krzysztof Arseniuk Warszawa 10KM - - -
206 Olga Pietrzak-Pągowska Brańszczyk 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
207 Justyna Ciecióra Wyszków 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
208 Paweł Ciecióra Wyszków 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
209 Andrzej Rociek SOMIANKA 10KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
210 Dominika Łuczyńska Wyszków 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
211 Natalia Sienkiewicz Warszawa 10KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
212 Barbara Zwalińska Długosiodło 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
213 Aleksandra Nabiałek JADÓW 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
214 Przemysław Szewczyk Wołomin 10KM - - Radzymin Run Team
215 Karolina Wichlińska Wyszków 5KM - - Niewychowani Fizycznie
216 Lech Komenda 30 5KM - - Promyk Ciechanów
217 Dominik Łada Wyszków 10KM - - GYM4U
218 Antonina Kwiatkowska Warszawa 5KM - - Niewychowani Fizycznie
219 Katarzyna Marcinkiewicz Kobyłka 5KM - - Bóbr Tłuszcz
220 Grzegorz Kamiński Wysyszków 10KM - - Grześki
221 PAWEŁ STARCZEWSKI PRUSZKÓW 10KM - - -
222 Kamila Mikołajczyk Wyszków 10KM - - -
223 Paula Burakowska Wyszków 5KM - - Raz Dwa Fitness
224 Dariusz Sosnowski MARKI 10KM - - Markowi Biegacze
225 MAREK KWIECIEŃ MARKI 5KM - - Markowi Biegacze
226 JACEK KWIECIEŃ MARKI 10KM - - markowi biegacze
227 Magdalena Nizińska Wyszków 10KM - - -
228 Magdalena Deluga Wyszków 10KM - - -
229 Szymon Skóra SOMIANKA 10KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
230 Paweł Kącki Warszawa 5KM - - KB Rabarbar
231 Zenon Baran Warszawa 10KM - - KB ActiveSports Warszawa
232 Joanna Odolczyk Warszawa 10KM - - -
233 Cezary Choszczyk Wyszków 5KM - - -
234 Arkadiusz Kłębek Wyszków 10KM - - KB Wyszków
235 Tomasz Bednarczyk Wyszków 5KM - - 11 Mazurski Pułk Altyleryjski
236 Marcin Wolf Poręba 10KM - - OSP Poręba
237 Szymon Drabczyk Warszawa 10KM - - -
238 Tomasz Waligórski MARKI 10KM - - Markowi Biegacze
239 Bartosz Waligórski MARKI 10KM - - Markowi Biegacze
240 Rafał Grabowski Wyszków 10KM - - speleoklub warszawski, eznp
241 Tomasz Czerwiński Wyszków 10KM - - -
242 RADOSŁAW SIKORA Sochaczew 5KM - - nie
243 michal polak wyszkow 10KM - - -
244 Jolanta Michalik Wołomin 10KM - - -
245 Jolanta Paczkowska Rybienko Nowe 10KM - - -
246 Grzegorz Chojnacki Zielonka 5KM - - -
247 Damian Sieńkowski Wyszków 10KM - - -
248 Jan Oleksiak Wyszków 10KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
249 Rafał Fedorczyk Łochów 5KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
250 Tomasz Abramek jablonna 10KM - - -
251 MARIUSZ MICHALIK Warszawa 5KM - - BÓBR TŁUSZCZ
252 Mariusz Wroniewski MARKI 10KM - - Klub Zdrowej Formy, Team Herbalife
253 ANIA WITKOWSKA PRUSZKÓW 10KM - - -
254 Paweł Rynkiewicz Olsztyn 5KM - - G 33 Treningi


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 88
Mężczyźni 166
Wszyscy 254