Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem Niepełnosprawny
1 Edward Zobek Sosnowiec NORDIC WALKING M NORDIC 1 - TAK
2 Ryszard Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING M NORDIC - - NIE
3 BOŻENA Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING K NORDIC - - NIE
4 ARKADIUSZ ZĄBSKI Postęp NORDIC WALKING M NORDIC - - NIE
5 Tatiana Galińska Parkoszowice NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
6 Aneta strzelecka Żarki-Jaworznik NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking Team Słoneczny Patrol NIE
7 Sylwia Lipka Zawiercie NORDIC WALKING K NORDIC 1 - NIE
8 Agnieszka Leks Zawiercie NORDIC WALKING K NORDIC 1 Biegaj Razem z Nami NIE
9 Ewa Supernak MYSZKÓW NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
10 GRAŻYNA ZIELIŃSKA DOBIESZOWICE NORDIC WALKING K NORDIC 1 Dobieszowice Nprdic NIE
11 Małgorzata Bojanek Pustkowie Lgockie NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support Team TAK
12 Ilona Szymańska MYSZKÓW NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
13 Joanna Badeńska MYSZKÓW NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
14 Rafał Galiński Parkoszowice NORDIC WALKING M NORDIC - Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support Team NIE
15 BRYGIDA KOTAS Sosnowiec NORDIC WALKING K NORDIC - DABROWA NORDIC TEAM NIE
16 Piotr Wojaczek Czerwionka-Leszczyny NORDIC WALKING M NORDIC - Positive Energy NIE
17 Anna Surma Żarki Letnisko NORDIC WALKING K NORDIC 1 niezrzeszona NIE
18 Marzena Wrona MYSZKÓW NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support Team NIE
19 Olga Niemiec Żarki NORDIC WALKING K NORDIC - Szkoła Podstawowa Żarki . Klasa IV NIE
20 Zuzanna Golonka Żarki NORDIC WALKING K NORDIC - Szkoła Podstawowa Żarki . Klasa IV NIE
21 Rafał Wrocławski Poraj NORDIC WALKING M NORDIC 1 brak NIE
22 Anna Kowalska Żytno NORDIC WALKING K NORDIC 1 Victoria Żytno NIE
23 Rafał Kozik Janów NORDIC WALKING M NORDIC 1 ULKS RUN PODKOWA Janów NIE
24 Kazimierz Lorens MYSZKÓW NORDIC WALKING M NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking Team Słoneczny Pa trol NIE
25 Tomasz Kołacz MYSZKÓW NORDIC WALKING M NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
26 ANGELIKA PIETRZYK Janów NORDIC WALKING K NORDIC 1 ULKS"RUN PODKOWA JANÓW" NIE
27 Aleksandra Radosz Złoty Potok NORDIC WALKING K NORDIC 1 ULKS Run Podkowa Janów NIE
28 Grzegorz Dors Janów NORDIC WALKING M NORDIC 1 ULKS Run Podkowa-Janów NIE
29 Joanna Kowalczyk Kraków NORDIC WALKING K NORDIC 1 - NIE
30 Małgorzata Kalaga Chruszczobród NORDIC WALKING K NORDIC 1 JuraPL NIE
31 Leszek Słomian Katowice NORDIC WALKING M NORDIC 1 Stadion Śląski NIE
32 Artur Kowalski Żytno NORDIC WALKING M NORDIC 1 KS Viktoria Żytno NIE
33 Leszek Galiński Zawiercie NORDIC WALKING M NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
34 Marta Walocha-Jurczyk MYSZKÓW NORDIC WALKING K NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
35 Jolanta Cesarz MYSZKÓW NORDIC WALKING K NORDIC 1 - NIE
36 grzegorz błaszczyk MYSZKÓW NORDIC WALKING M NORDIC 1 - NIE
37 Elżbieta Utratny Żytno NORDIC WALKING K NORDIC 1 KS Victoria Żytno NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem Niepełnosprawny
1 Mateusz Kostrzewski MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Positive Energy Żarki NIE
2 ZBIGNIEW ADAMOWSKI MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 - AMBITNI AMATORZY TAK
3 ROBERT ROBAKOWSKI MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
4 Tomasz Marciński Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 - - NIE
5 Maciej Maciaszek Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
6 Łukasz Jakóbczak Żarki BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 Zieloni Żarki NIE
7 Tomasz Krzysztoń Żarki-Jaworznik BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 AMBITNI AMATORZY NIE
8 Dagmara Smoleń Tychy BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 - NIE
9 Dariusz Ociepa MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Niezrzeszony NIE
10 Ewa Ociepa MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 30-39 - Niezrzeszona NIE
11 Michał Garbat Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 16-19 - - NIE
12 Bogumił Stawowski Katowice BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
13 Alicja Lampa Gliwice BIEG GŁÓWNY K 20-29 - Biegamy z Sercem NIE
14 Michał Skorupa MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
15 Adam Rybak Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
16 Piotr Ormańczyk Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
17 Henryk Kępiński BEŁCHATÓW BIEG GŁÓWNY M 60-69 1 KB Spartakus Bełchatów NIE
18 Sebastian Syma MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
19 ROBERT RORAT JASKRÓW BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
20 Rafał Formicki Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 Victoria Zawiercie NIE
21 Sandra Sądaj Bolesławiec BIEG GŁÓWNY K 20-29 - - NIE
22 Justyna Hunt Siewierz BIEG GŁÓWNY K 30-39 - - NIE
23 Ksenia Kciuk MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 30-39 - - NIE
24 Artur Myrta Wojkowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
25 Łukasz Szymczak Katowice BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
26 Michał Kamiński MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
27 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SKOK WESOŁA NIE
28 Joanna Nyszkiewicz Katowice BIEG GŁÓWNY K 30-39 - po robocie NIE
29 Mariusz Jagieła Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
30 Paweł Zięba Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Zielona Mila Zawiercie NIE
31 Sebastian Basiak Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 - SBNS CZĘSTOCHOWA NIE
32 Edward Kurek Katowice BIEG GŁÓWNY M 70 + - MOSiR Czeladż NIE
33 Michał Formicki Czeladź BIEG GŁÓWNY M 20-29 - - NIE
34 DOMINIKA KONIECZNA HERBY BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
35 PRZEMYSŁAW KONIECZNY HERBY BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
36 Dominika Caban Szczekociny BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
37 ELŻBIETA KIŚLUK Żory BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
38 Paulina Pasieka Katowice BIEG GŁÓWNY K 30-39 - Po Robocie NIE
39 WOJCIECH SZCZYGIEŁ Łazy BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
40 Izabela Nowak Częstochowa BIEG GŁÓWNY K 20-29 - - NIE
41 Andrzej Jakóbczak Żarki BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
42 Agnieszka Wójcikiewicz Częstochowa BIEG GŁÓWNY K 30-39 - - NIE
43 Marcin Kopera Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
44 Robert Stępień WOLBROM BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
45 Zygmunt Wojarski Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 - CSIR AGATSU NIE
46 Jarosław Burda Sarnów BIEG GŁÓWNY M 40-49 - - NIE
47 krzysztof miara Lubliniec BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - TAK
48 ROBERT ŻESŁAWSKI Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 40-49 - ks victoria zawiercie NIE
49 Mariusz Nowak Żarki BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 Zieloni Żarki NIE
50 Darek Dolega Pionki BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Biegiem Radom! NIE
51 Roman Kuras MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 40-49 - - NIE
52 Łukasz Ciura MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
53 Dariusz Sławczyk Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
54 Karolina Ciura MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
55 Bogdan Thomalla Zabrze BIEG GŁÓWNY M 70 + 1 OBR Tomchem, Zabrze NIE
56 Piotr Gerasch Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Niezrzeszony NIE
57 Tomek Gałka Rudniki BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
58 Patrycja lis Bytom BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
59 Marta Plata Bytom BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 - NIE
60 Bartłomiej Maślankiewicz Żarki BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
61 Andrzej Dąbrowski rybnik BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Forma Wodzisław Śl. NIE
62 Łukasz Szecowka myszkow BIEG GŁÓWNY M 20-29 - - NIE
63 Daria Oklińska Sokolniki BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
64 Łukasz Szczepankiewicz Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
65 Paweł Sornat MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 - - NIE
66 Tomasz Surówka Kraków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
67 Marcin Pasikowski Żarki BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Positive Energy NIE
68 Mariola Pasikowska Żarki BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Positive Energy NIE
69 Mieczysław Sadowski Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 biegaj razem z nami.zawiercie NIE
70 SEBASTIAN LIWOCH MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 AJD Częstochowa NIE
71 Agnieszka Zatońska MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 BRzN NIE
72 Piotr Kuchciński Kłomnice BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
73 Darina Krausova Koprivnice BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 Koprivnice NIE
74 Jakub Ambros Koprivnice BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 Koprivnice NIE
75 Josef Kvita Koprivnice BIEG GŁÓWNY M 60-69 1 Koprivnice NIE
76 Jiri Zatopek Koprivnice BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 Koprivnice NIE
77 Petr Navara Koprivnice BIEG GŁÓWNY M 70 + 1 Koprivnice NIE
78 Jarosław Leśniak Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
79 Ireneusz Wyleżałek Kalety BIEG GŁÓWNY K 40-49 - - NIE
80 Adrian Kotarba MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 - Ambitni Amatorzy NIE
81 Michał Róg Wierzchowisko BIEG GŁÓWNY M 20-29 - - NIE
82 Wojciech Apostolski Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
83 Marcin Machoń Kalety BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
84 Tomasz Mazur Masłowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
85 Zbigniew Błaszczyk Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 50-59 - niezrzeszony NIE
86 Piotr Caban Szczekociny BIEG GŁÓWNY M 16-19 1 - NIE
87 BOGDAN MISZTA MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 50-59 - - NIE
88 ANTONI DĄDELA Krzepice BIEG GŁÓWNY M 60-69 - KB Florian Zajączki Drugie NIE
89 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Ambitni Amatorzy NIE
90 Janusz Radecki Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
91 Adam SZYMANIAK 42-215 Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 30-39 - JW 3940 NIE
92 Mariusz Frączek MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 AMBITNI AMATORZY NIE
93 TOMASZ KIJOWSKI Warszawa BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Fojador NIE
94 Artur Konrad Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
95 MARCIN KONRAD Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Bracia Team Zawiercie NIE
96 Michalina Złocka Zawiercie BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
97 Jarosław Filawski Postęp BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
98 Tamara Koczur MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Ambitni Amatorzy NIE
99 Karol Froś Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
100 wieslaw rup Wojkowice BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
101 Eliza Krzysztoń Jaworznik BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 AMBITNI AMATORZY NIE
102 Emilia Bąk Koziegłowy BIEG GŁÓWNY K 16-19 - - NIE
103 JAKUB LYSKO Katowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 doliniarze.com NIE
104 Dariusz Hyla Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Cafemobil-team NIE
105 Andrzej MARCHEWKA Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
106 Przemysław Markowski Bytom BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 Biegam bo lubię NIE
107 Jerzy Żerdziński Boronów BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
108 Wojciech Olasek Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
109 PIOTR PASIERBIŃSKI Kanie BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Tri2Live NIE
110 Paweł Sokołowski Poręba BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
111 Lucyna Miśkiewicz Zawiercie BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 - NIE
112 Andrzej Miśkiewicz Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
113 Marcin Łątkowski Gliwice BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 UKS Milenium Gliwice NIE
114 Agnieszka Gontarz Gliwice BIEG GŁÓWNY K 20-29 1 - NIE
115 ADAM STEC Lubliniec BIEG GŁÓWNY M 16-19 - - NIE
116 SŁAWOMIR GRELA Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
117 MIROSŁAW CZOPEK SKAŁKA BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
118 Jakub Osiecki Krakow BIEG GŁÓWNY M 30-39 - - NIE
119 Rafał Turek Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
120 Agnieszka Szatniewska Będzin BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 - NIE
121 Mariusz Cupiał MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
122 JOLANTA BARCZYK Częstochowa BIEG GŁÓWNY K 50-59 1 - NIE
123 Łukasz Noga Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Dare2Run.pl NIE
124 Jacek Cesarz MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
125 Maja Wac Częstochowa BIEG GŁÓWNY K 20-29 - - NIE
126 Łukasz Kmieć MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 Grupa Jura PL NIE
127 Tadeusz Gaweł Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 60-69 1 TKKF Czeladź NIE
128 Sylwia Miśta-Dorobisz MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 - NIE
129 Marek Dorobisz MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - TAK
130 Tadeusz Klimek Kusięta BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
131 Sylwia Kot MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 - NIE
132 Jacek Okularczyk Kroczyce BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
133 Dariusz Jaros Będzin BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
134 Dawid Świtała MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 KTS Donki NIE
135 Jan Bzdęga Częstochowa BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
136 Jan Bzdęga Lublin BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
137 Jarosław Uzdowski Mikołów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
138 Ryszard Klawender Gliwice BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 Biegamy z Sercem.pl NIE
139 Grzegorz Grondecki Gliwice BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Biegamy z Sercem.pl NIE
140 Tomasz Bednarczyk MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
141 ANNA KAPUŚCIŃSKA Świętochłowice BIEG GŁÓWNY K 60-69 1 OŚRODEK JOGGINGU NIE
142 Franciszek Gilewski Gliwice BIEG GŁÓWNY M 70 + 1 Biegamy z Sercem.pl NIE
143 IREK GAJEWSKI Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Harpagan Sosnoswiec NIE
144 ISA GAJEWSKA Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 Harpagan Sosnoswiec NIE
145 Tadeusz Kowalczyk Kraków BIEG GŁÓWNY M 60-69 1 - TAK
146 Mirosław Kowalski Żytno BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 KS Victoria NIE
147 Adam Zamora Żarki BIEG GŁÓWNY M 20-29 1 - NIE
148 Mirosław Kowalski Żytno BIEG GŁÓWNY M 40-49 - KS Victoria NIE
149 Marcin Świtała Chruszczobród BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
150 HENRYK PAJDA Przemyśl BIEG GŁÓWNY M 60-69 1 OŚRODEK JOGGINGU NIE
151 Marek Stefanczyk Zrebice BIEG GŁÓWNY M 30-39 - zabiegani NIE
152 Beata Wrońska Jasło BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 - NIE
153 Magdalena Wrońska Jasło BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 - NIE
154 Edward Antolak Katowice BIEG GŁÓWNY M 60-69 1 TKKF Saturn Czeladź NIE
155 WITOLD KAPUŚNIAK Żarki BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 niezrzeszony NIE
156 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Rossbiegani NIE
157 Grzegorz Pituch Wysoka BIEG GŁÓWNY M 30-39 - kS Wysoka NIE
158 Mieczysław Pikulski Pińczów BIEG GŁÓWNY M 70 + 1 KL Ponidzie Pińczów NIE
159 Artur Sawicki Piotrków Trybunalski BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 rossbiegani NIE
160 Krzysztof Kurek Łazy BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
161 Grażyna Kowina-Świderek Bukowno BIEG GŁÓWNY K 50-59 1 MOSiR Bukowno NIE
162 Rafał Kępski MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Ambitni Amatorzy NIE
163 Piotr Pędoła MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M niepeł. - Ambitni Amatorzy NIE
164 Barbara Chrzanowska Będzin BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Zdzieraj Kapcie NIE
165 Łukasz Czechowki MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
166 Krzysztof Pysiewicz Katowice BIEG GŁÓWNY M 50-59 1 - NIE
167 Robert Ślęzak Szczekociny BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Olimpijczyk Szczekociny NIE
168 ROBERT TUORA MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Ambitni Amatorzy NIE
169 BEATA KAMIŃSKA MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 - NIE
170 PAWEŁ MUCHA Postęp BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 - NIE
171 Rafał Wrocławski Siewierz BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 brak NIE
172 Włodzimierz Żak Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 - NIE
173 Kacper Świderek Bukowno BIEG GŁÓWNY M 16-19 1 MOSiR Bukowno NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 1
K 20-29 12
K 30-39 19
K 40-49 7
K 50-59 2
K 60-69 1
K 70 + 0
K niepeł. 0
K NORDIC 23
M 16-19 4
M 20-29 22
M 30-39 46
M 40-49 30
M 50-59 16
M 60-69 7
M 70 + 5
M niepeł. 1
M NORDIC 14
Kobiety 64
Mężczyźni 146
Wszyscy 210