Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem żołnierzem Bięgnęw umundurowaniu + plecak 20kg Jestem w szkole ponadgimnazjalnej o profilu mundurowym
1 Krzysztof FALKIEWICZ Świętoszów BIEG GŁÓWNY Cross - - 10krsk TAK NIE NIE
2 ALEKSANDRA HUDYMA Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - otaku NIE NIE NIE
3 Jolanta SOBAŃSKA Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - SOBASIE NIE NIE NIE
4 Piotr Sobański Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 2bar 3dar TAK TAK NIE
5 Lenka SOBAŃSKA Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - SOBASIE NIE NIE NIE
6 Grzegorz Liputa Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Biegamy we Wrocławiu NIE NIE NIE
7 MARCIN KUBIAK Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW NIE TAK NIE
8 Filip Szuszkiewicz Wawrzeńczyce BIEG GŁÓWNY Cross - - BIEGAMY WE WROCŁAWIU NIE TAK NIE
9 Mieczysław Koblański Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - jpr NIE TAK NIE
10 Monika Lachowska Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - KBBolesławiec NIE NIE NIE
11 Dawid Lachowski Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - MKS Boleslavia NIE NIE NIE
12 Artur Baszczyszyn Kudowa Zdrój BIEG GŁÓWNY Cross - - ZK KŁODZKO NIE NIE NIE
13 Przemysław Lachowski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 23 ŚPA TAK NIE NIE
14 HANNA SŁAWIŃSKA Lubań Dzieci do 10 lat - - Mama i ja ;-) NIE NIE NIE
15 ELIZA SŁAWIŃSKA Lubań BIEG GŁÓWNY Cross - - KZL + 10 uczniów NIE NIE NIE
16 Oliwier Cieślak Lubań Dzieci do 10 lat - - brak NIE NIE NIE
17 Tomasz Cieślak Lubań BIEG GŁÓWNY Cross - - KWISA Lubań NIE TAK NIE
18 MARIUSZ LERIAN Lubań BIEG GŁÓWNY Cross - - KWISA LUBAŃ NIE NIE NIE
19 Marek Zawada Lwówek Śląski BIEG GŁÓWNY Cross - - Ognisty Podmuch z KP PSP Lwówek Śl. NIE NIE NIE
20 Leszek Jędrzejczyk Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
21 Kamila Bram Nowogrodziec BIEG GŁÓWNY Cross - - --- NIE NIE NIE
22 Radosław Popieliński Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
23 Łukasz Rościszewski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Biegam bo lubie Boleslawiec TAK TAK NIE
24 Oliwier Skorupiński Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - oli NIE NIE NIE
25 Beata Popielińska Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
26 Katarzyna Skorupińska Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
27 Adam Kędzierski Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - --- NIE NIE NIE
28 Mariusz Potyszka Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - ZSE NIE NIE NIE
29 Damian Pieczarka Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - ZSE NIE NIE NIE
30 Tomasz Raczko Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - KB Bolesławiec NIE NIE NIE
31 Alicja Kowalczuk Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - KB Bolesławiec NIE NIE NIE
32 Dariusz Kamysz Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
33 Paweł Marcichowski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
34 Marlena Zazula Bolesłwiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
35 Zuzanna Zinkiewicz Szklarska Poręba Dzieci do 10 lat - - TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE NIE
36 Przemysław TYNDYRA Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - COMMANDO NIE NIE NIE
37 Katarzyna PENKIEWICZ Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
38 Elżbieta Pawlus Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
39 Patryk Chojnicki Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - nwm NIE NIE NIE
40 Jarosław Domaradzki Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec TAK TAK NIE
41 Oskar Popieliński Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
42 BARTOSZ GÓRECKI Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
43 Dagmara Raczyńska TRZEBNICA BIEG GŁÓWNY Cross - - --- NIE NIE NIE
44 Krzysztof Wojda Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 11 DH GROT NIE NIE NIE
45 Natalia Czurejno Wykroty Dzieci do 10 lat - - Przedszkole Nowogrodziec NIE NIE NIE
46 Łukasz Król Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
47 Paweł Muniak Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
48 DANIEL STANISZEWSKI Dobra BIEG GŁÓWNY Cross - - RUN`o Dobra NIE NIE NIE
49 Grzegorz Mleczko Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - --- TAK NIE NIE
50 Krzysztof Grabowy boleslawiec BIEG GŁÓWNY Cross - - GRASAM ONE NIE NIE NIE
51 Piotr Korol Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - Biegającą kasta miedziowego miasta NIE NIE NIE
52 Teresa Antoniak Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
53 Joanna Lewandowska Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
54 Małgorzata BORZYMEK Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
55 ROBERT BORZYMEK Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
56 Tomasz Wróblewski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
57 ANETA BAŃSKA- BODZIONA Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC NIE NIE NIE
58 MAŁGORZATA BAŃSKA- POLEWKA żagan BIEG GŁÓWNY Cross - - termitiera NIE NIE NIE
59 Urszula BODZIONA Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - termitiera NIE NIE NIE
60 Daria Bodziona Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - termitiera NIE NIE NIE
61 Dariusz Bodziony Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - termitiera NIE NIE NIE
62 Jędrek Polewka ŻAGAŃ Dzieci do 10 lat - - termitiera NIE NIE NIE
63 Paweł Anolik Węgliniec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak TAK NIE NIE
64 Dariusz Burmas Bożejowice BIEG GŁÓWNY Cross - - 23 pa TAK NIE NIE
65 Piotr Gutorski KRUSZWICA BIEG GŁÓWNY Cross - - brak TAK NIE NIE
66 Mariusz Jednoróg Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - bolmax NIE NIE NIE
67 Mateusz Potocki Bolesłwiec BIEG GŁÓWNY Cross - - ----- NIE NIE NIE
68 Mateusz Jakubowski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak TAK NIE NIE
69 Damian Sztych Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 23 ŚPA TAK NIE NIE
70 Luiza Matyjewicz Różyniec BIEG GŁÓWNY Cross - - 000 NIE NIE NIE
71 Krzysztof Markowski Osiecznica BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
72 Dominika Szweda Różyniec BIEG GŁÓWNY Cross - - 000 NIE NIE NIE
73 Michał Głąb Nowogrodziec BIEG GŁÓWNY Cross - - Zabiegani z Leśnej NIE NIE NIE
74 Maciej Kalawski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
75 OSKAR SZWEDA Różyniec BIEG GŁÓWNY Cross - - 000 NIE NIE NIE
76 Tomasz Majdański Leśna BIEG GŁÓWNY Cross - - niezrzeszony NIE NIE NIE
77 Aleksander Pawlicki Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
78 Kamil Dębicki Zagrodno BIEG GŁÓWNY Cross - - żadna NIE TAK NIE
79 Marcin Jakubowicz Gościszów BIEG GŁÓWNY Cross - - żadna NIE TAK NIE
80 Kacper Koza Bolesławice BIEG GŁÓWNY Cross - - kkk NIE NIE NIE
81 Kamil Biegacz Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Żadna NIE TAK NIE
82 Katarzyna Łysakowska Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - brak NIE NIE NIE
83 andrzej borkowski Gniezno BIEG GŁÓWNY Cross - - andrzej NIE TAK NIE
84 Dominik JURA Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - Baby Commando NIE NIE NIE
85 MARIOLA MIĄZEK Wińsko BIEG GŁÓWNY Cross - - siła z gór NIE TAK NIE
86 MARCIN MIĄZEK Wińsko BIEG GŁÓWNY Cross - - siła z gór NIE NIE NIE
87 Klaudia Petters Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Cyklosport Bolesławiec NIE NIE NIE
88 Krystyna Fesz-Chlebowska Wołów BIEG GŁÓWNY Cross - - Wołów Biega NIE NIE NIE
89 Dorota Mitek Żmigród BIEG GŁÓWNY Cross - - nie NIE NIE NIE
90 Tomasz Wiśniewski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 1bcz TAK NIE NIE
91 Bogdan Cybulski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Brak NIE NIE NIE
92 MARCIN WILK Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY Cross - - 10Bkpanc TAK NIE NIE
93 Henryk Ostropolski Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY Cross - - WKB Piast Wrocław NIE NIE NIE
94 Dominik Pałka Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - nie NIE NIE NIE
95 RAFAŁ KAJPER ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - bbl żagan TAK NIE NIE
96 Andrzej Nowicki Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
97 mirosław betnar Piława Dolna BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
98 Marek Świątek Wołów BIEG GŁÓWNY Cross - - KWP Wrocław NIE TAK NIE
99 Arkadiusz Poborczyk Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
100 Marcin Pędzich Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciezamy NIE NIE NIE
101 Marcin Bartosiński Lądek Zdrój BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
102 Tomasz Bendyk Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni Zwyciężamy NIE TAK NIE
103 Marcin Bomberski Pisarzowice BIEG GŁÓWNY Cross - - Zjednoczeni Zwyciężamy NIE TAK NIE
104 Miłosz Wróbel Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
105 Ryszard Czerwiec Środa Śląska BIEG GŁÓWNY Cross - - Zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
106 Witold Rogowski Poznań BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni Zwyciężamy NIE TAK NIE
107 Aneta Potoczna Czerna BIEG GŁÓWNY Cross - - Osp Czerna NIE NIE NIE
108 Tobiasz Burzynski Osiecznica BIEG GŁÓWNY Cross - - Mks Boleslavia NIE NIE NIE
109 cezary piotrowicz Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - nie NIE NIE NIE
110 Sławomir Zys TRZEBNICA BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni Zwyciężamy NIE TAK NIE
111 Mariusz Chlebowski Oleśnica BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
112 Julia Żuławska Lubań Dzieci do 10 lat - - nie NIE NIE NIE
113 Dawid Hofman Tczew BIEG GŁÓWNY Cross - - Zjednoczeni Zwyciężymy NIE TAK NIE
114 Kacper Demski Trzebień BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO Legnica NIE NIE TAK
115 Mariola Sliwa Czerna BIEG GŁÓWNY Cross - - Osp Czerna NIE NIE NIE
116 Marcel Sliwa Czerna Dzieci do 10 lat - - Mdp Czerna NIE NIE NIE
117 Bartosz Czubak Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
118 Piotr Lewandowski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - nie NIE NIE NIE
119 Monika Mioduszewska Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
120 Artur MIODUSZEWSKI Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
121 Marcel MIODUSZEWSKI Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - brak NIE NIE NIE
122 Marek Żochowski Stargard Szczecinski BIEG GŁÓWNY Cross - - SZWLA NIE NIE NIE
123 Michał Brzezowski Osiecznica BIEG GŁÓWNY Cross - - OSIECZNICA NIE NIE NIE
124 Andrzej Baranowski Świętoszów BIEG GŁÓWNY Cross - - 10. BKpanc TAK TAK NIE
125 Daniel Stopyra Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY Cross - - Daniel NIE NIE NIE
126 Paweł Michalski Świętoszów BIEG GŁÓWNY Cross - - 10 BKPanc TAK NIE NIE
127 Rafał Borkowski Gniezno BIEG GŁÓWNY Cross - - ... NIE TAK NIE
128 ADRIANNA KLUZ Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - PRO-RUN WROCŁAW NIE NIE NIE
129 Jarosław Joniec Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - vip TAK NIE NIE
130 Artemiusz Silwanowicz Siekierczyn BIEG GŁÓWNY Cross - - vip TAK NIE NIE
131 Jakub Śliwa Nowogrodziec Dzieci od 10 do 15 lat - - MDP Czerna NIE NIE NIE
132 Paweł Morański Bożejowice BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
133 Michał Dyśko Kraków BIEG GŁÓWNY Cross - - Zjednoczeni Zwyciężamy NIE TAK NIE
134 Marek Smardz WSCHOWA BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni Zwyciężamy NIE TAK NIE
135 Martyna Piątek Bystre Dzieci od 10 do 15 lat - - Baby Commando NIE NIE NIE
136 Michał Pawłowski jackowice BIEG GŁÓWNY Cross - - vip TAK NIE NIE
137 Artur Greser 7 BIEG GŁÓWNY Cross - - GRH 1 SKC NIE NIE NIE
138 Paulina WRONECKA Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY TAK TAK NIE
139 Radosław Sieczejko Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - mon TAK TAK NIE
140 adam starego Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - klub biegacza bolesławiec NIE NIE NIE
141 Sebastian Babula Bogatynia BIEG GŁÓWNY Cross - - Pge Elektrownia Turów NIE NIE NIE
142 Ireneusz Rakoczy Lądek-Zdrój BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE TAK NIE
143 Mateusz Wójcicki Jelenia Góra BIEG GŁÓWNY Cross - - JPR BL"BARYT" NIE NIE NIE
144 Przemysław Kapturski Swarzędz BIEG GŁÓWNY Cross - - GRH Commando NIE NIE NIE
145 Władysław Kapturski Swarzędz Dzieci do 10 lat - - GRH Commando NIE NIE NIE
146 Przemyslaw Szmyt czapury BIEG GŁÓWNY Cross - - grh commando NIE NIE NIE
147 Ewa Nawrocka Złotoryja BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
148 PIOTR ZIĘBA Rokietnica BIEG GŁÓWNY Cross - - GRH Commando NIE NIE NIE
149 Hubert Mnich Świętoszów BIEG GŁÓWNY Cross - - SSNP TAK NIE NIE
150 Damian Sikora Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - xxx TAK TAK NIE
151 Dawid Adamczyk Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
152 Zenon Małycha ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10BKPanc TAK TAK NIE
153 Dariusz Bieryt Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
154 Dawid Chudy Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
155 Adam Glinkowski Legnickie Pole BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
156 Przemysław Głowacki Strzegom BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
157 Marcin Mazurkiewicz Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
158 Rafał Miliszkiewicz Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
159 Paweł Serafin Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
160 Rafał Tokarczyk Jawor BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
161 Anna Warian Grębocice BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
162 Paulina Rychert Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
163 Piotr Janowicz Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
164 Kamil Kasprowski Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
165 Krzysztof Muszyński Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
166 Alicja Kłososwska Strupice BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
167 Szymon Szentag Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
168 Patryk Wiciak Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
169 Dawid Giengiel Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
170 Kaper Pawlak Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
171 Sebastian Szlachetka Tyńczyk Legnicki BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
172 Aleksandra Ustjak Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
173 Kacper Ołdak Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
174 Patryk Ragan Stzregom BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
175 Jakub Filipowski Jawor BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
176 Kacper Rzeźwicki Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
177 Adrian sobolewski Miłogostowice BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
178 Patryk Krzysiek Polkowice BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
179 Katarzyna Dziadyk Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
180 Markus Muller Złotoryja BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
181 Bartosz Przybysz Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
182 Wiktoria Paruch Osiecznica BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
183 Radosław Łucki Gądków BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
184 Martyna Nowak Lubiatów BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
185 Dominik Stopczyński Szczepanów BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
186 Krzysztof Uher Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
187 Michał Wojszwiłło Kawice BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
188 Gabriel Ziółkowski Wieleń BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
189 Ida Wójcicka Jelenia Góra Dzieci do 10 lat - - JPR BL "BARYT" NIE NIE NIE
190 Marcin Boniewicz Gliwice BIEG GŁÓWNY Cross - - brak TAK NIE NIE
191 Miłosz Kłębczyk Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Lubańska NIE NIE NIE
192 Piort Wilczwński Tomaszów Bolesławiecki BIEG GŁÓWNY Cross - - nie NIE TAK NIE
193 Gabriel Ziółkowski Wieleń Zaobrzański BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
194 Grzegorz Młynar Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Indywidualnie NIE NIE NIE
195 Lena Staniszewska Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - RUN`o Dobra NIE NIE NIE
196 Adrianna Kala Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Cross - - Brak TAK NIE NIE
197 Gerard Zawrotniak Wykroty BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
198 Yevgen Nikitin Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - TKD TAK TAK NIE
199 Mariusz Aniszkiewicz Lądek Zdrój BIEG GŁÓWNY Cross - - ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY NIE NIE NIE
200 Ewa Sadkowska Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE NIE NIE
201 Janusz Górski Gromadka BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
202 JOLANTA GÓRSKA Gromadka BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
203 Aleksander Buczkowski Gromadka Dzieci do 10 lat - - IWA NIE NIE NIE
204 Krzysztof Grzybowski Bielsko-Biała BIEG GŁÓWNY Cross - - 62.KS (ZGK) TAK TAK NIE
205 Andrzej Kowalski Bielsko-Biała BIEG GŁÓWNY Cross - - 62.KS (ZGK) TAK TAK NIE
206 Marek Rycio Bielsko-Biała BIEG GŁÓWNY Cross - - 62.KS (ZGK) TAK TAK NIE
207 Marcin Pędzich Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - zjednoczeni zwyciężamy NIE NIE NIE
208 Tomasz Kubiak Jelcz-Laskowice BIEG GŁÓWNY Cross - - Straż Miejska Wrocław NIE TAK NIE
209 Maciej Łukomski Łódź BIEG GŁÓWNY Cross - - nie NIE NIE NIE
210 Bożena Król Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec NIE NIE NIE
211 Maciej Bańka Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - pl. dowodzenia, 1BCz, 10 Bkpanc TAK NIE NIE
212 Sylwia Klose Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - Samotni NIE NIE NIE
213 Anna Rościszewska Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Aktywni Bolesławiec NIE NIE NIE
214 Iga Rościszewska Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - Aktywni Bolesławiec NIE NIE NIE
215 Łukasz Pyrzyński Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Stowarzyszenie Strzeleckie Hufce Polskie NIE TAK NIE
216 Igor Zamorski Wojdyła Iwiny BIEG GŁÓWNY Cross - - Stowarzyszenie Strzeleckie Hufce Polskie NIE TAK NIE
217 Tomasz Oskroba Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Stowarzyszenie Strzeleckie Hufce Polskie NIE TAK NIE
218 piotr malik Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Stowarzyszenie Strzeleckie Hufce Polskie NIE TAK NIE
219 Łukasz Burdyk Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Stowarzyszenie Strzeleckie Hufce Polskie NIE TAK NIE
220 daniel zalewski wroclaw BIEG GŁÓWNY Cross - - stowarzyszenie strzeleckie hufce polskie NIE TAK NIE
221 Szymon Sieja Gliwice BIEG GŁÓWNY Cross - - Brak TAK NIE NIE
222 Emilia Rogoza Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - LUKS Żórawina/Biegamy we Wrocławiu NIE NIE NIE
223 DAMIAN LISZEWSKI Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Cswiich TAK TAK NIE
224 Piotr Borochowski Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - AC Mellieha NIE NIE NIE
225 kamil makoś Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
226 Mariusz Machnicki Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - Polska Fundacja Wychowania Fizycznego NIE NIE NIE
227 Olga Góralewska Gromadka BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
228 Mateusz Waclawski Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
229 Batłomiej Waloszczyk Świętoszów BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
230 Kasia Leja Ciche BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
231 Wioletta Tondryk Zielona Góra BIEG GŁÓWNY Cross - - 10 BKPanc TAK NIE NIE
232 Dominika Napieraj Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
233 KRZYSZTOF WISNIOWSKI Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
234 Ryszard KALAMARZ Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 23pa TAK NIE NIE
235 Łukasz Kalamarz Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - KS Talent NIE NIE NIE
236 Patrycja Drozd Zebrzydowa BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BK Panc TAK NIE NIE
237 Łukasz Ludkiewicz Stary Węgliniec BIEG GŁÓWNY Cross - - BATON TEAM NIE NIE NIE
238 Tomasz Szymański Węgliniec BIEG GŁÓWNY Cross - - BATON TEAM NIE NIE NIE
239 Kacper Zalewski Raciborowice Górne Dzieci do 10 lat - - --- NIE NIE NIE
240 Jan Bomba Dortmund BIEG GŁÓWNY Cross - - --- NIE NIE NIE
241 Kacper Winiarski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - MKS Bolesławia NIE NIE NIE
242 Adam Pisulski ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
243 Mariusz Sitnicki ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
244 AGATA Zalewska Raciborowice Górne BIEG GŁÓWNY Cross - - --- NIE NIE NIE
245 Patryk Chojnicki Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - nwm NIE NIE NIE
246 Krzysztof Maj Tuplice BIEG GŁÓWNY Cross - - 10BKPanc TAK NIE NIE
247 Dobrosław Zinkiewicz Szklarska Poręba BIEG GŁÓWNY Cross - - TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE NIE
248 Damian Razmus Węgliniec BIEG GŁÓWNY Cross - - BATON TEAM NIE NIE NIE
249 Wiktor Kot Tomaszów Bolesławiecki Dzieci do 10 lat - - nie NIE NIE NIE
250 Robert Poczaj Słubice BIEG GŁÓWNY Cross - - 17WBZ TAK NIE NIE
251 Tadeusz Zioła Bogatynia BIEG GŁÓWNY Cross - - EDI TEAM Zgorzelec NIE NIE NIE
252 Rafał Bartosik 49 BIEG GŁÓWNY Cross - - wroclaw TAK TAK NIE
253 ADRIAN ZIĘBA Żary BIEG GŁÓWNY Cross - - pluton rozpoznawczy 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
254 miroslaw jażwicz boleslawiec BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
255 JUSTYNA POMARAŃSKA Karpacz BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
256 ŁUKASZ LATUS Wysoka BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
257 Marzanna Liputa Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Silna Matka NIE NIE NIE
258 Bartosz Ziemba Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Korwina NIE NIE NIE
259 Michał Łukasiewicz Małomice BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10BKPanc TAK TAK NIE
260 Daniel Sulma Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - pl.rozp 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
261 Dariusz Manowita Wołczyn BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
262 Bartosz Karoń Olkusz BIEG GŁÓWNY Cross - - Służba przygotowawcza TAK NIE NIE
263 Paweł Wróbel Nowa Sól BIEG GŁÓWNY Cross - - pluton rozpoznawczy 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
264 Dawid gawrych Małomice BIEG GŁÓWNY Cross - - plr.1bcz 10Bkpanc TAK TAK NIE
265 Piotr Cichopek Kielce BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
266 Robert Perlak Świętoszów BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
267 Rafał Suszycki ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
268 Miłosz Kępiński Trzebów BIEG GŁÓWNY Cross - - Rozpoznanie TAK TAK NIE
269 ALEKS MARMUROWICZ KRZYŻOWICE BIEG GŁÓWNY Cross - - TAK NIE TAK NIE
270 Emil Stefański ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - pluton rozpoznawczy 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
271 Jakub Szymoniak Wołów BIEG GŁÓWNY Cross - - siłą z gór NIE NIE NIE
272 Rafał Kowalski Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - brak NIE NIE NIE
273 Grzegorz Kasper Lubań BIEG GŁÓWNY Cross - - Reprezentuję siebie NIE NIE NIE
274 Ida Sałek Bolesławiec Dzieci od 10 do 15 lat - - brak NIE NIE NIE
275 DARIUSZ KWAPIŃSKI trzebiel BIEG GŁÓWNY Cross - - 10 BKPanc TAK NIE NIE
276 Adam Dymitroca Radomice BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE NIE
277 Andrzej Kaczmarek CHOJNÓW BIEG GŁÓWNY Cross - - Wellness by Oriflame NIE NIE NIE
278 Łukasz Rościszewski Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - Klub Biegacza Bolesławiec TAK NIE NIE
279 Michał Fedorowicz Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 2bar 3dar TAK TAK NIE
280 Krystian Gmórski Leśna BIEG GŁÓWNY Cross - - Eliza Sławińska NIE NIE TAK
281 Mateusz Szewczyk (eliza sławińska) Lubań BIEG GŁÓWNY Cross - - kzl NIE NIE TAK
282 Jarosław Drab Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - 2bar 3dar TAK TAK NIE
283 Mirosław Wojcieszonek Bolesławiec BIEG GŁÓWNY Cross - - plr 1bcz 10bkpanc TAK TAK NIE
284 Bartosz Hałka Lwówek Śląski BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE TAK
285 Szymon Hałka Lwówek Śląski BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE TAK
286 Krystian Sudół Tomaszów Bolesławiecki BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE TAK
287 Natalia Foremna Proboszczów BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE TAK
288 Filip Papla Węgliniec BIEG GŁÓWNY Cross - - "Górnik" Zgorzelec NIE NIE TAK
289 Adam Maślej CHOJNÓW BIEG GŁÓWNY Cross - - brak TAK NIE NIE
290 Tomasz Romanowski Płóczki Górne BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE NIE
291 Mateusz Grześków Gryfów Śląski BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE TAK
292 Jerzy Ładysz Wrocław BIEG GŁÓWNY Cross - - 10 Pułk Dowodzenia TAK NIE NIE
293 Jacek Nastałek Jelenia Góra BIEG GŁÓWNY Cross - - CSWIiCh TAK NIE NIE
294 Michał Sobczyszyn Bolesławiec Dzieci do 10 lat - - brak NIE NIE NIE
295 Zbigniew Buryło Tomisław BIEG GŁÓWNY Cross - - Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich NIE NIE TAK
296 GABRIELA Mączka Świętoszów Dzieci do 10 lat - - nie NIE NIE NIE
297 Oliwia Grzybowska Trzebnice BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
298 Kamila Klin Chróstnik BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
299 Bartłomiej Mączka Świętoszów Dzieci do 10 lat - - nie NIE NIE NIE
300 Paulina Pisarska CHOJNÓW BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
301 Małgorzata Mączka Świętoszów Dzieci od 10 do 15 lat - - nie NIE NIE NIE
302 Paulina Sabady Lubiatów BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
303 Adam Bilina Lubin BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
304 Seweryn Pląska Moskorzyn BIEG GŁÓWNY Cross - - VII LO NIE NIE TAK
305 Natalia Senkowska Leśna BIEG GŁÓWNY Cross - - Eliza Sławińska NIE NIE TAK
306 MARTYNA MACKOJĆ ŻAGAŃ BIEG GŁÓWNY Cross - - 10 BKpanc TAK NIE NIE
307 Radosław Rybiński Legnica BIEG GŁÓWNY Cross - - KB Lew Legnica NIE NIE NIE
308 Grzegorz Urbańczyk Sarbia BIEG GŁÓWNY Cross - - Wellness by Oriflame NIE NIE NIE
309 Marcel Kaczmarek CHOJNÓW Dzieci od 10 do 15 lat - - Wellness by Oriflame NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 73
Mężczyźni 236
Wszyscy 309