Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Agnieszka Gajda- Wypasek Trzyciąż K5 1 -
2 Tomasz Kaczor Kraków M5 1 Emerycki Klub Górski :-)
3 Marcin Kozioł Kraków M5 1 -
4 Jarosław Makowiec Tuchów M4 1 LKS BURZYN
5 Wojciech Krawczyk Kraków M5 1 -
6 Krzysztof Prokop Nowy Sącz M7 - -
7 Michał Kożuch Brzezna M4 1 -
8 Marcin Rembiasz Nowy Sącz M5 1 -
9 Grzegorz Danicz Ciężkowice M5 - -
10 Mateusz Ogorzałek Brzezna M4 1 -
11 Jarosław Ślęzak Pogórska Wola M6 1 Carabus Nowy Sącz
12 Jacek Groń Krynica Zdrój M6 1 -
13 Bartłomiej Olbrych Binarowa M4 1 nastopy.pl Running Team
14 Katarzyna Wnuk Kielce K5 - -
15 Grzegorz Wnuk Kielce M6 - -
16 IZABELA POCIASK RANIŻÓW K5 1 -
17 Przemysław Bień Ryglice M4 1 LKS Burzyn
18 Rafał Zaucha Tuchów M4 1 LKS Burzyn
19 WŁODZIMIERZ FORYŚ Jasło M7 1 -
20 Marek Sadko Żabno M6 1 -
21 Mateusz Mikulski Nowy Sącz M4 1 -
22 Angelika Brończyk Nowy Sącz K4 1 -
23 Lucyna Krężołek Nowy Sącz K5 1 -
24 ROBERT MAKOWIEC Tuchów M6 1 LKS BURZYN
25 Mateusz Kęsek Dębica M5 1 KB Maratończyk Dębica
26 Natalia Tomasiak Krynica-Zdrój K4 - -
27 Arkadiusz Czyszczon Raba Wyżna M4 - są gorsi
28 Anna Samborska Lipinki K6 1 ULKS Lipinki
29 Piotr Augustyński Nowy Sącz M6 - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
30 Jolanta Augustyńska Nowy Sącz K6 - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
31 Daniel Koszyk Nowy Sącz M5 1 Visegrad Maraton Rytro
32 Marta Ormiańska Kraków K6 1 Dom Rowerowy
33 Justyna Połącarz Bielsko - Biała - - -
34 Adam Połącarz Bielsko - Biała M5 1 .
35 Tymoteusz Zydroń Kraków - 1 -
36 marek pulit Nowy Sącz M7 1 Merida Speed Team Nowy Sącz
37 Sabina Słowińska Nowy Sącz K4 1 WSOWL
38 Renata Przybylska Wrocław K4 - WSOWL
39 Wojciech Czuba Powroźnik M5 1 Charty z Południa
40 Piotr Król Zabierzów M5 1 Klub Biegających Leśników
41 Marek Ślęzak Nowy Sącz M5 1 Carabus Nowy Sącz
42 Małgorzata Przybylska Nowy Sącz K5 - sekcja biegowa PTT o/Nowy Sącz
43 Robert mrowca Nowy Sącz M6 - pttns
44 Artur Michalik Nowy Sącz M5 1 Visegrad Maraton Rytro
45 Michał Kalina Rytro M4 1 -
46 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój M4 - Visegrad Maraton Rytro
47 Vadim Kujalanskas Stary Sącz M6 1 Visegrad Maraton Rytro
48 Olga Pasiak SIEDLCE K4 - -
49 Jacek Adamczyk Krynica-Zdrój M6 1 MTB Krynica-Zdrój
50 Jakub Adamczyk Krynica-Zdrój M4 - MTB Krynica-Zdrój
51 Krzysztof Gostyński Kraków M6 1 -
52 Weronika Gostyńska Kraków M5 1 -
53 Wojtek Kamieński Kamionka Wielka M5 1 -
54 Rafał Kożuch Brzezna M4 1 -
55 Mieczysław Miś Strzeszyce M6 1 Strzeszyce
56 Dariusz Królicki Rymanów M6 1 Finisz Rymanów
57 Tomasz Kita Szczawnica M5 1 Niedzielni Biegacze
58 Gabriela Kmak Krynica-Zdrój K6 1 -
59 Bartosz Adamczyk Krynica-Zdrój M4 1 MTB Krynica-Zdrój
60 Emilia Kmak Krynica-Zdrój K4 - -
61 Małgorzata Mróz Nowy Sącz K5 1 -
62 Szymon Wcześny Nowy Sącz M5 1 -
63 Michał Piekarczyk Mszana Dolna M4 1 JM Sport Team
64 Jan Nawieśniak Mszana Dolna M5 1 JM Sport Team
65 Artur Baran Dobra M4 1 KS Limanowa Forrest
66 Stanisław Cebula Łącko M4 - VISEGRAD MARATON RYTRO
67 Adam Kosela Dębica M7 1 BPT Dębica
68 Marcin Zarzycki Mszana Dolna M5 1 Bio-Reh Team
69 Zbigniew Szpila Nowy Sącz M5 1 -
70 Aneta Szpila Nowy Sącz K5 1 -
71 Urszula Twardy Nawojowa K7 1 -
72 Alicja Zarzycka Mszana Dolna K4 1 Bio-Reh Team
73 Adam Ormiański Kraków M6 1 Dom Rowerowy
74 HENRYK HEŁMECKI Chełmiec M7 1 -
75 Ewa Majer Dobczyce K5 1 Norafsport
76 Bronisław Dobrowolski Rymanów M7 1 Finisz Rymanów
77 Marcin Piecuch Kraków M5 - Lacho Team
78 Małgorzata Piecuch Przeworsk K7 - -
79 PIOTR STEBEL Skoczów M6 1 brak
80 Karolina Piecuch Przeworsk K5 - Lacho Team
81 Andrzej Dlugosz mlodow M5 - -
82 Franciszek Dlugosz mlodow M6 1 -
83 Jerzy Ziobrowski Jasło M5 1 -
84 Piotr Połomski Nowy Sącz M5 - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
85 aneta polewka Dynów K6 1 Aktywny Dynów
86 piotr bolanowski Domaradz M6 1 Aktywny Dynow
87 Magdalena Stamper-Groń Krynica-Zdrój K5 1 -
88 Krystian Konopka Nowy Sącz M5 1 -
89 Zbigniew Śmieszek Limanowa M6 1 Ultramaraton Limanowa
90 Piotr Mróz Nowy Sącz M5 - Visegrad Maraton Rytro
91 Iwona Stein Wielogłowy K7 1 -
92 Adam Długosz Młodów M5 1 Piwniczna-Zdrój
93 Paweł Pliszyło Jasło M6 1 judo-jaslo.pl
94 Robert Franczyk Nowy Sącz M6 1 Carabus Nowy Sącz
95 Sebastian Doniec Jasło M5 1 www.adwokatdoniec.pl
96 łukasz tuleja Kraków M5 1 -
97 Adrian Gieroń Kraków M4 1 -
98 Barbara Gieroń Kraków K4 1 -
99 Robert Gieroń Rzeszów M7 1 -
100 Beata Gieroń Rzeszów K6 1 -
101 Sławomir Żarnowski Moszczenica M6 1 -
102 Krzysztof Trybuła Przysietnica M4 1 Trybuła TEAM
103 Michał Dobosz Kamionka Wielka M5 - -
104 Piotr Kozłowski Dębica M5 1 -
105 Michał Stachowicz Jodłownik M5 - -
106 Karina Dębiec Rymanów K5 1 Finisz Rymanów
107 Rafał Michalik Ptaszkowa M5 1 Ptaszkowa
108 Adam Trzeciak Siepietnica M4 - "Magiczna Siepietnica"
109 MAŁGORZATA SKIBKA Kraków K5 1 -
110 Adam Kustroń Krosno M7 1 -
111 Anna Zielińska Muszyna K6 1 -
112 Justyna Ślipek wielopole K4 1 -
113 Anna Muszyńska Muszyna K7 1 -
114 Sebastian Florek Gaboń M5 1 Ptaszkowa Beskid Niski
115 Wioletta Handzel Kraków K5 1 -
116 EDYTA PYCH Muszyna K6 1 -
117 LEOPOLD JAMRO GORLICE M8 1 -
118 WITOLD FILAS Krynica Zdrój M7 1 -
119 Tadeusz Nazim Skawina M8 1 -
120 Jarosław Kisiński Nowy Sącz M6 1 Visegrad Maraton Rytro
121 Irena Kisińska Nowy Sącz K6 1 Visegrad Maraton Rytro
122 Marek Zapolski Nowy Sącz M6 1 Skirace
123 Grażyna DOBROWOLSKA Dębica K6 1 Klub biegacza Maratończyk Dębica
124 Barbara Zygadło Nowy Sącz K5 1 -
125 Dionizy Szczudło Dębica M5 1 Maratończyk Dębica
126 Andrzej Borek Nawojowa M7 1 Tenis As Nowy Sącz/Visegrad Maraton Rytro
127 Konrad Pociask Kraków M5 1 KB Maratończyk Dębica
128 Kinga Kwiatkowska Chełmiec K4 1 Visegrad Maraton Rytro
129 Piotr Kożuch Nawojowa M6 1 GOPR Krynica
130 Dominik Bogacz Nawojowa M4 1 -
131 ŁUKASZ SŁOMIANY Katowice M5 - PIANA Z PYSKA
132 Henryk Smagacz Stara Jastrząbka M7 1 -
133 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz M5 1 Visegrad Rytro
134 Krzysztof Mirek Kamionka Mała M5 1 -
135 Anna Sitek Dębica K5 1 -
136 Mirosław Mika Krosno M6 1 -
137 Robert Faron Zalesie M6 1 salco sport team
138 Piotr Faron Zalesie M8 1 KS Limanowa Forrest
139 Szymon Kołek Nowy Sącz M7 1 -
140 Monika Leleń Krakow K5 1 -
141 Marcin Jachym Libertów M6 1 Klub Biegających Leśników
142 Jacek Mróz Kraków M6 1 -
143 Robert Małecki Nowy Sącz M6 1 -
144 Edward Mucha Limanowa M8 1 Limanowa Forrest
145 Paweł Sułkowski Limanowa M5 1 KS LIMANOWA FORREST/OSP ŁOSOSINA GÓRNA
146 Jakub Przystaś Krynica Zdrój M5 - Gopr Krynica
147 Andrzej Chlebek Ochotnica Dolna M4 1 -
148 Maria Czuba-Latoń Łabowa K5 1 Charty z Południa
149 Zbigniew Kita Krynica-Zdrój M8 1 -
150 Kamil Jezierski Kraków M5 1 -
151 Jerzy Kamiński Szymbark M7 1 Ambasador Festiwalu Biegowego
152 Katarzyna Kamińska Szymbark K4 1 -
153 Kamil Fil Szymbark M4 1 -
154 Krzysztof Jaworski Stary Sącz M5 1 Visegrad Maraton Rytro
155 Marek Klara brzana M5 1 -
156 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz K4 1 Visegrad Maraton
157 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz M4 1 Visegrad Maraton Rytro
158 Mariusz Furmanek Skołyszyn M6 1 -
159 Joanna Olchawa Kraków K6 1 N
160 Marcin Górka GORLICE M5 1 www.decorella.gorlice.pl/KPP Gorlice
161 Rafał Maćkowski Piwniczna - Zdrój M4 - Visegrad Maraton Rytro
162 Marta Niemiec Krynica-Zdrój K7 1 ---
163 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz M5 1 PTT O/Bskid Sekcja Biegowa
164 Krzysztof Saczka Nowy Sącz M4 1 -
165 Elżbieta Nowak-Bereś Dębica K6 1 -
166 ZBIGNIEW PODSADOWSKI GORLICE M6 1 Ambasadorzy Festiwalu Biegowego w Krynicy
167 Albert Gawłowicz Nawojowa M4 1 -
168 IRENA MAŁECKA Nowy Sącz K6 1 -
169 Jozef DZIKOWSKI Tymowa M8 1 -
170 WIESŁAW KOZIOŁ Krosno M8 1 -
171 Elżbieta Górka Grybów K5 - niezrzeszona
172 Dariusz Ślaga Czarny Dunajec M7 1 KS CHOCHOŁÓW Team Nabiegówkach.pl
173 Maciej Schabiński Gródek nad Dunajcem M4 1 brak
174 Cezary Godlewski Warszawa M5 1 -
175 Marek Góra Grybów M5 1 ANI
176 Bartosz Gorczyca Skołyszyn M4 1 Buff Team Polska
177 Dariusz Litwiński Nowy Sącz M6 1 -
178 Zbigniew Malec Kraków M6 1 -
179 Czesław Łękawski Rytro M7 1 Visegrad Maraton Rytro
180 Kinga Kantor Nowy Sącz K4 - ANI
181 Tomek Koczwara Radomyśl Wielki M5 1 -
182 Jarosław Ryznar Jasło M5 1 rjs
183 MAŁGORZATA WALECZEK Nawojowa K5 1 -
184 Stanisław Piękoś Chełmiec M7 - Visegrad Maraton Rytro
185 Daniel Urbański Nowy Sącz M6 1 Misie Haribo
186 Bartłomiej Trela Zgłobice M5 1 PokonajAstme
187 Karol Lisowski Nawojowa M4 1 -
188 Konstanty Strzelski Kraków M5 1 Delikatesy Filmowe
189 Aleksandra Kożuch Nawojowa K4 1 KS START Nowy Sącz
190 Stanisław Papciak Ujazd M6 - -
191 Jadwiga Papciak Ujazd K6 - -
192 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa M6 1 Ptaszkowa
193 Stanisław Górniak WIDACZ M6 1 -
194 Kamil Górniak WIDACZ M4 1 -
195 Kinga Kożuch Nawojowa K4 - -
196 Ryszard Pręcikowski WIELICZKA M6 1 -
197 Barbara Bloniarczyk nowy sacz K5 - Visegrad Maraton
198 Marta Sobczak-Zych Warszawa K5 - tatra running
199 Justyna Wróbel Bochnia K5 1 Novum BHP Consulting
200 Łukasz Borowiecki Kraków M4 1 niezrzeszony
201 Monika Smutek Nowa Jastrząbka K4 1 runshop team
202 Krzysztof Badyla BACZKÓW gm . Bochnia M5 1 kbc
203 Paweł Szczurek Bochnia M5 1 -
204 Katarzyna GWIZDAK Łańcut K5 1 -
205 Marcin GWIZDAK Łańcut M5 1 -
206 Piotr Marecki Bochnia K6 1 KB Lok Bochnia
207 Paweł Gut Borek M5 1 Salt Runners Bochnia
208 Stanisław WIATR Dąbrowa Tarnowska M8 1 -
209 Iwona Basta Słowikowa K4 1 Visegrad Maraton
210 Marzena Gut Borek K5 1 KBC
211 Artur Bogdał Chełmiec M4 1 Visegrad Maraton
212 Alicja Mleczko Krynica-Zdrój K6 1 Krynica biega
213 Marcin Kuchno Bochnia M5 1 SALT RUNNERS BOCHNIA
214 MACIEJ CHUDZIK Łańcut M5 1 -
215 Tomasz Kwatera Bochnia M5 1 KBC Bochnia
216 Krzysztof Pieniążek Kraków M6 1 h2o
217 Dariusz Gondek Borek M6 1 8BLTr
218 Dariusz Dutkiewicz Krynica-Zdrój M4 1 -
219 Kamila Brudnicka Nowy Sącz K4 1 -
220 Konrad Polek Skawina M4 - Eskadra Masters
221 Michał Gaik Nowy Sącz M5 1 -
222 Maria Strzelska Chrzanów K4 - www.snow-city.pl
223 Roman Złotecki Chrzanów M5 - www.snow-city.pl
224 Mateusz Baran Szymbark M4 1 -
225 Paweł Malski Tarnów M4 1 Runshop team
226 Grzesiek Łaś Krynica-Zdrój M5 1 Krynica Biega
227 Grzegorz Koza Muszyna M6 1 -
228 Anna Borowiecka Kraków K4 1 -
229 Lukasz Kasztelan Tylicz M4 1 Krynica Biega
230 Agata Pajura Grabiny K6 - -
231 Piotr Szeptak Krzyżówka M4 1 UKS FENIX
232 szczepan sekuła Roztoka Wielka M4 - -
233 Skraba Maciej Krzyżówka M4 1 UKS Fenix
234 Paweł Myjak Krzyżówka M4 - UKS Fenix
235 Krystian Spyrka Krzyżówka M4 1 UKS Fenix
236 Damian Spyrka Krzyżówka M4 1 UKS Fenix
237 Krystian Spyrka Krzyżówka M4 1 UKS Fenix
238 Konrad Tokarczyk Kamionka Wielka M4 1 -
239 Łukasz Morawski Kraków M5 - wzp kraków
240 Michał Stoch Zakopane M5 1 -
241 Zofia Stoch Zakopane K5 1 -
242 Sławomir Konopka Chełmiec M6 1 Runshop Nadbrzeżna 49 Nowy Sącz
243 Bartosz Konopka Chełmiec K6 1 Runshop Nadbrzeżna 49 Nowy Sącz
244 Regina Kulka Ropa K4 1 ULKS Lipinki
245 Marcin Węgiel Jasło M4 - -
246 Małgorzata Kita Szczawnica K5 1 -
247 Patrycja Skalska mokrzyska K4 - -
248 Anna Rachtan Kraków K5 1 -
249 Aleksander Szurek Szymbark M5 1 -
250 Sławomir Kowalik Nawojowa M6 1 WB
251 Marek Borek Nowy Sącz M6 1 -
252 Witold Wojtaczka Bobowa M4 1 -
253 Mariusz Zuber Barcice M6 1 -
254 Ryszard Klamut Jablonica Polska M7 1 -
255 Artur Furmański Tarnów M4 1 Sokół Tarnów
256 Michał Mogilski Nowy Sącz M5 1 EASY RUN KRAKÓW
257 Krzysztof Dudek Kraków M5 1 -
258 SABINA BISZTYGA Kraków K5 1 Eskadra Masters
259 Jolanta Szwarnóg Dobczyce K4 1 WSOWL
260 Sławomir Walter Nowy Sącz M7 1 WB
261 Łukasz Kubarek Kraków M5 - Pici Tyci Panda
262 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz K6 1 -
263 Mateusz Bodziony Nowy Sącz M4 1 PBD
264 Krzysztof Berkowicz Nowy Sącz M5 1 WB
265 julia zarycka Krakow K5 - populi
266 Krzysztof Gidziński Libertów M7 1 -
267 Dominika Bolechowska Rabka-Zdrój K6 - Attiq team Zakopane
268 Barbara Prymakowska Tarnów K8 1 Sokół Tarnów
269 Jerzy Kopta Kraków M8 1 Cwałujące Dziadki
270 Jagoda Szyszkowiak Wrocław K4 1 -
271 Leszek Pytel Klęczany M8 1 -
272 Marcin Wolski Zakopane M5 - -
273 Tomasz Ogorzały Przysietnica M4 1 -
274 Irena Wiatr Dąbrowa Tarnowska K8 1 -
275 Tomek Kamiński Kamienica M4 1 -
276 Tomasz Wojsław Nowy Sącz M4 1 -
277 Angelika Jurczyńska Muszyna K5 1 Visegrad Maraton Rytro
278 Ilona Grzywaczewska Wrocław K4 1 WSOWL
279 sylwester dudek rudnik M7 - lkb.rudnik
280 Andrzej BEŁKO GORLICE M6 1 Bartnia Biega
281 Andrzej Tokarz Nowy Sącz M5 1 Rób to co Kochasz
282 Mieczysław Cichowski Pilzno M7 1 -
283 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz M7 1 WB
284 Grzegorz Kujawiński Poznań M5 1 -
285 Piotr Krygowski GORLICE M5 1 kk-kancelaria.pl Team
286 Monika Pasiut Szymbark K6 1 Bartnia Biega
287 Jan Kwiatek Szymbark M8 1 Bartnia Biega
288 Jerzy Debicki Nowy Sącz M6 1 Visegrad Maraton Rytro
289 Maciej Baum Nawojowa M6 - -
290 Gabriela Rolka Kraków K4 1 RUNONLINE.PL
291 Kacper Piech Kraków M4 1 RUNONLINE.PL
292 Kamil Leśniak Toruń M4 1 INOV-8
293 Renata Maślanka Tarnów K5 1 Kung-fu Tarnów
294 Robert Maślanka Tarnów M6 1 Kung-fu Tarnów
295 Paweł Wietecha Warzyce M5 1 -
296 robert biernacki Nowy Sącz M6 1 PTT/Beskid Sekcja Biegowa
297 Marcin Schabiński Gródek nad Dunajcem M5 1 -
298 anna bodziony niskowa K5 1 Visegrad Maraton Rytro
299 Oleksiy Obuchowski Winnica M4 - ICE MAT TEAM OSTROW WLKP
300 Tatiana Kozubowa Harkow K4 - ICE MAT TEAM OSTROW WLKP
301 Paweł Sikorski Krosno M5 1 -
302 Aleksandra Rucińska niedźwiedź - - -
303 Sławomir Wójs Nawojowa M4 - Błyskawica Popardowa
304 Andrzej Długosz Równe M6 1 -
305 Janusz Kajder Nowy Sącz M6 1 -
306 Adrianna Sikorska Krosno K5 - -
307 Kinga Uryga Kraków K5 1 -
308 Roman Borowiecki Błażkowa M6 1 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K4 27
K5 34
K6 21
K7 5
K8 2
M4 56
M5 75
M6 52
M7 22
M8 11
Kobiety 91
Mężczyźni 217
Wszyscy 308