Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Team
1 Damian Nowicki Bardo MEGA - Boplight aminostar team Swidnica
2 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MEGA - ultimasport.pl TIMING
3 Marcin Skoczen Bardo GIGA - HOTEL BARDO
4 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie MEGA - SGR Srebrna Góra
5 Witold Kapłon Polanica-Zdrój GIGA - Maxxis Wąs Sport
6 Tomasz Mach Wałbrzych GIGA - KKW Superior Wałbrzych
7 Andrzej Doktor Wrocław GIGA - MTB Votum Team Wrocław
8 DARIUSZ POROŚ Wrocław GIGA - ROMET MTB TEAM
9 Krzysztof Paluszek głuszyca GIGA - Sklep Rowerowy Bike Finger
10 JAN PADUCH Wałbrzych MEGA - BIKE FINGER
11 PIOTR PADUCH Wałbrzych MEGA - BIKE FINGER
12 Dareus Młotek Przyłęk GIGA - Żaba. :-)
13 Maciej Węgrzyn Bardo MINI - UKS Kusy
14 Kacper Gacek Kamieniec Ząbkowicki MEGA - UKS Kusy Bardo
15 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MEGA - -
16 Patryk Marcinowski Kłodzko MEGA - KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ
17 Arek Błachut Brzeźnica GIGA - DOBRY ROWER
18 Dariusz Śladowski Bardo MEGA - UKS KUSY
19 Robert Bachmatiuk głuszyca GIGA - Sklep Rowerowy Bike Finger wałbrzych
20 Sławomir Węgrzyn Bardo MEGA - UKS Kusy Bardo
21 Paula Bernaczek Bardo MINI - UKS Kusy
22 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój GIGA - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
23 krzysztof wiejkut Kudowa Zdrój GIGA - klub kolarski ziemi kłodzkiej
24 Karol Pazera Kudowa Zdrój GIGA - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
25 Damian Waraczewski Bardo MEGA - UKS Kusy
26 Wiktor Waraczewski Bardo MINI - UKS Kusy
27 Rafał JANKOWSKI Smolec GIGA - ToyotaNowakowski
28 Tomasz Tyl Kłodzko MEGA - Maxxis Wąs Sport
29 Przemysław Tyczyński Miłoszyce GIGA - -
30 Mateusz Macuda głuszyca MEGA - Strefa MTB Głuszyca
31 Mariusz Łazanowski głuszyca MEGA - Strefa MTB Głuszyca
32 ŁUKASZ CHOWAŃSKI Wrocław GIGA - Strefa MTB Głuaszyca
33 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna GIGA - MAXXIS Wąs Sport
34 Szymon Molski głuszyca MEGA - STREFA MTB SUDETY
35 Dominika Waraczewska Bardo MEGA - UKS Kusy
36 Dawid Bożek Bardo MINI - UKS Kusy
37 Jakub Dziewa Bardo MEGA - SGR Srebrna Góra
38 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych GIGA - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
39 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych MEGA - SOWIE TEAM
40 Łukasz Mendera Bardo MEGA - -
41 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój GIGA - Mitsubishi Materials MTB Team
42 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie MEGA - SOWIE Team
43 Kasjan Ferenc Jaworek MINI - Uks Kusy
44 Dariusz Macek Bardo MEGA - UKS KUSY
45 Patrycja PIOTROWSKA Wałbrzych MEGA - KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
46 Krzysztof Szary Wałbrzych MEGA - -
47 Paweł Bubnowski Wrocław GIGA - Molto MTB Team
48 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój MEGA - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
49 Violetta Bubnowska Zawonia MINI - Molto MTB Team
50 Małgorzata Borkowska Wałbrzych MEGA - KKW Superior Wałbrzych
51 Dawid Markiel Srebrna Góra GIGA - SGR Srebrna Góra
52 Joanna Kamińska Smolec MEGA - Molto MTB Team
53 Michał Glamkowski Polanica-Zdrój MEGA - -
54 Mariusz Kamiński Smolec GIGA - Molto MTB Team
55 Jarek Miazga Wrocław GIGA - Clearcode
56 Mateusz Burnus Bardo MINI - -
57 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra GIGA - SGR Srebrna Góra
58 Przemek Wójtowicz Kłodzko MEGA - MAXXIS Wąs Sport
59 dariusz uryga Brzezia Łąka MEGA - ---------
60 emil gębski Walbrzych GIGA - KKW SUPERIOR
61 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów GIGA - DDZ
62 Michał Górski Wałbrzych MINI - KKW Superior MTB TEAM Wałbrzych
63 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MEGA - TMIP MTB TEAM
64 Arkadiusz Kuna Wrocław GIGA - Mitutoyo Dema PWR Team
65 Damian Śliwiński Dzbanów MINI - UKS Kusy
66 Wojciech Karpierz Bielawa MEGA - UKS Dream-Bike.pl Bielawa
67 NATALIA GRZEGORZEWSKA Krosnowice MINI - ktm reacing-team złoty stok
68 Artur Pawlaczek Bielawa GIGA - UKS Dream-Bike.pl Bielawa
69 Paweł Grabczyk Wrocław GIGA - -
70 Rafał Byczkowski Jugów GIGA - Maxxis Wąs Sport
71 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław GIGA - IM-Motion Kross Team
72 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów MEGA - DDZ
73 Piotr Harewski Wrocław GIGA - -
74 Grzegorz Chłodowicz Bielawa MEGA - UKS Dream-Bike.pl Bielawa
75 Bernard Malwic głuszyca MEGA - SOWIE TEAM
76 Aleksander Basiński Wrocław MINI - Basspid
77 Iwo Basiński wroclaw MINI - Basspid
78 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie MEGA - SGR Srebrna Góra
79 Maciej Wiekiera Oława MEGA - TMIP MTB TEAM
80 Rafał Adamczyk Wrocław GIGA - IM-Motion Kross Team
81 Przemysław Lewandowski Namysłów GIGA - Mitutoyo Dema PWR Team
82 Marcin Laburda Kłodzko MEGA - -
83 Tomasz Włodarski Kłodzko MEGA - -
84 Anna Bielecka Wałbrzych GIGA - kkw superior mtb wałbrzych
85 Dorota Bielecka Wałbrzych MINI - kkw superior mtb wałbrzych
86 Paweł Bielecki Wałbrzych MINI - kkw superior mtb wałbrzych
87 Wiktor Wiśniewski Bielawa MEGA - UKS Dream-Bike Bielawa
88 Ryszard Długosz Lubawka MEGA - mtblubawka
89 Paweł Garczyk Oborniki Śląskie MEGA - OKR OŚ Oborniki Śląskie
90 Paweł Biczysko Wrocław GIGA - NOKIA CYCLING TEAM
91 Rafał Seń Oława MEGA - TMIP MTB TEAM
92 Artur Marzec Bielawa GIGA - Lincol Electric bester bike team Bielawa
93 Marcin Mańczak Nowa Ruda GIGA - -
94 Wojciech Horodyński Bardo MINI - UKS KUSY Bardo


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 10
Mężczyźni 84
Wszyscy 94