Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Klub Kraj
1 Anna Adam Września K30 1 KB Kosynier Września Polska
2 Patryk Adamowski Nowy Targ M20 1 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie Polska
3 Michał Aleksandrowicz Wrocław M20 1 bez klubu Polska
4 Ewa Anusiewicz Podszkle K40 1 Spartanie Dzieciom Polska
5 Marta Arbatowska Łomianki K20 1 Łomiankowska Grupa Biegowa Polska
6 Andrzej Baciński Warszawa M40 1 www.BiegoMarsz.pl Polska
7 mariusz banach Wałbrzych M30 1 niezrzeszony polska
8 Jakub Bar Zakopane M30 1 - Polska
9 Tomasz Bartosik Konin M30 1 daremny trud Polska
10 Krzysztof Bebak Bobrek M40 1 Zadyszka Oświęcim Polska
11 TADEUSZ BEDNARZAK SIEDLCE M50 1 NIEZRZESZONY POLSKA
12 Leszek Behounek Zakopane M50 1 Flow Zakopane Polska
13 Dariusz Biernacki Wołomin M40 1 SK Bank Team Polska
14 Piotr Biernawski Nowy Targ M30 1 ATTIQ Fake Runners Polska
15 leon binkowski Radom M50 1 Biegiem Radom Polska
16 Maciej Bizub Nowy Targ M40 1 brak Polska
17 krzysztof błasik Poznań M40 1 camouflage_shop polska
18 Andrzej Błaszkiewicz Jelcz-Laskowice M60 1 niezrzeszony Polska
19 Maria Bochenek Skoczów K50 1 Festiwal Biegowy w Krynicy Polska
20 Jacek Bochenek Skoczów M40 1 Festiwal Biegowy w Krynicy Polska
21 Łukasz Borowiecki Kraków M20 1 niezrzeszony Polska
22 Szczepan Borowy Warszawa M40 1 Olimpus Polska
23 Adam Borski Wejherowo M40 1 42.195 Wejherowo POLSKA
24 Andrzej Brygoła Lublin M50 1 stowarzyszenie biegowe Polska
25 Szczepan Brzeski Bochnia M30 1 Mountain WolveRUN Polska
26 RYSZARD BUDNIK Ciche M50 1 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE POLSKA
27 Andrzej Chmielecki Radom M40 1 Radom Polska
28 Tomasz Chodkiewicz Piaseczno M40 1 Peugeot Polska Polska
29 DOMINIKA CIEŚLAK Wrocław K30 1 BRAK POLSKA
30 Beata Ciosek Chorzów K40 1 Stadion Śląski Polska
31 Gosia Czapkiewicz Rogoźnik K40 1 Spartanie Dzieciom Polska
32 Sławomir Czarkowski Zielona Góra M40 1 crossfit8k48 Polska
33 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice M40 1 Grupa Azoty -Automatyka Tarnów Polska
34 Arkadiusz Dawiec Nowy Sącz M30 1 - Polska
35 Monika Domagała Ciche K20 1 bez klubu Polska
36 Jerzy Domanski Otwock M50 1 niezrzeszony Polska
37 Magdalena Domańska Nowy Targ K40 1 niezrzeszona Polska
38 Łukasz Domin Dynów M20 1 Aktywny Dynów Polska
39 JAN DUDEK Tarnowskie Góry M60 1 Agricomm Polska
40 Maciej Dudzik Lublin M30 1 - Polska
41 Adam Dziopa Kraków M40 1 FLG Foreverbiewer Polska
42 Kamil Dziubecki Piotrków Trybunalski M30 1 Fudu&Co. Sport Team Polska
43 Agnieszka Faron Kraków K30 1 Norafsport Polska
44 Leszek Fidelus Chrzanów M40 1 SCHC TEAM CHRZANÓW Polska
45 viktor fonfer Tvrdosin M40 1 tvrdošin žilinsky
46 Sławomir Fritz Kraków M40 1 Publishing School Cycling Team Polska
47 Patryk Fryzowicz Zakopane M20 1 Spartan Polska
48 Miroslav Fuker Spišska Nova Ves, Slovakia M50 1 Maratónsky klub Sp. Nová Ves Slovensko
49 Tomasz Furman Warszawa M40 1 Klub Matiego Polska
50 Katarzyna Gacek Chabówka K30 1 - Polska
51 Izabella Gajewska PRUSZKÓW K30 1 Kobiety biegają Polska
52 Hubert Galica Kościelisko M30 1 TKN TatraTeam Polska
53 Jakub Gałat Gostyń M40 1 Klub Biegacza 365 Gostyń Polska
54 Wiesław Gancarczyk Libiąż M50 1 brak Polska
55 Bogdan Gaweł Oświęcim-Zaborze M50 1 Festiwal Biegowy w Krynicy Polska
56 Maciej Gąsienica Kościelisko M20 1 biegac Polska
57 JAN Gąsienica-Groń Zakopane M20 1 byho polska
58 Grzegorz Gielec wola moszczenicka M40 1 brak Polska
59 Wojciech Gil Zakopane M40 1 "Nam nie chodzi o czas" Polska
60 ROBERT GOŁĘBIOWSKI Radomsko M40 1 - Polska
61 Weronika Gostyńska Kraków M40 1 brak Polska
62 łukasz górniak Styrzyniec M30 1 mała biała śląska łódź polska
63 Waldemar Grabiński Rogoźno Wielkopolskie M40 1 Rogoziński Klub Biegacza Polska
64 Wojciech Grabiński Rogoźno Wielkopolskie M20 1 Rogoziński Klub Biegacza Polska
65 Mariusz Gregorczyk Osiek M40 1 FIZJO4SPORT Polska
66 Waldemar Gronowski Bytom M50 1 Spartanie Dzieciom Polska
67 Piotr Gryglewski Radomsko M20 1 brak Polska
68 Łukasz Gwizdała Krzeszowice M30 1 - POLSKA
69 Jacek Hadam Cieszanów M40 1 Przemyski Klub Biegacza Polska
70 Anna Hoduń SŁOMNIKI K20 1 AZS CM UJ Polska
71 Peter Hus Spišska Nova Ves, Slovakia M40 1 Maratonsky klub Sp. Nova Ves Slovensko
72 Piotr Huzior Nowy Targ M40 1 Attiq Fake Runners Polska
73 Mariusz Izdebski Olkusz M40 1 OSV TEAM OLKUSZ Polska
74 Ewa Jackowska Jarosław K40 1 JGB "SOKÓŁ" POLSKA
75 Jacek Jackowski Jarosław M40 1 JGB "SOKÓŁ" POLSKA
76 August Jakubik Ruda Śląska M50 1 KRS TKKF Jastrząb Ruda Sląska Polska
77 Wiesław Jandziś Dynów M40 1 Aktywny Dynów Polska
78 jerzy janik Strzelce Opolskie M60 1 OSir polska
79 Jan Jarosz Nowy Targ M20 1 brak Polska
80 Andrzej Jasionowski Krasnystaw M40 1 OSP Małochwiej/Małochwiejacy Polska
81 Piotr Jastrząb Lesko M40 1 Dekan Lesko Polska
82 Danka Jendrichovská Presov M50 1 MARAS team Slovakia
83 Marcin Kadzik Zakopane M20 1 Ktt Polska
84 Mirosław Kalamus Łodygowice M30 1 UltraBeskid Polska
85 Marcin KALITA Kościelisko M30 1 WOSzK Zakopane Polska
86 Wiesław Kępa Bielawa M50 1 WIELKA SOWA Polska
87 Damian Kobeluk Biłgoraj M30 1 Biłgoraj Polska
88 Roman Kokot Dynów M30 1 Aktywny Dynów Polska
89 Baska Konkolewska Warszawa K40 1 - Polska
90 Krzysztof Kopeć Rzeszów M40 1 bbl polska
91 Wiesław Kotarski police M50 1 TKKF Tytan Police Polska
92 Andrzej Kotwa Ostrowiec Św. M40 1 Denków Polska
93 Małgorzata Kowalczyk Kościelisko K40 1 - Polska
94 EWA KRAUSEL-ZEMAN Mazańcowice K40 1 EKG TEAM POLSKA
95 Michał Krawczyk Bolesław M20 1 - Polska
96 Dominik Krawczyk Małobądz M20 1 UKS Kusy Polska
97 KATARZYNA KRYPCZYK Chorzów K40 1 Stadion Śląski Polska
98 Damian Kucharski Częstochowa M20 1 Zabiegani Częstochowa Polska
99 PAWEŁ KUDŁAK Krakow M20 1 Night Runners Kraków Polska
100 Andrzej Kupsc Warszawa M50 1 - Polska
101 Dorota Kuźniar Zakopane K40 1 TEAM RUFARO Polska
102 Grzegorz Leszczak Dąbrowa Górnicza M40 1 niezrzeszony Polska
103 Jerzy Lewandowski Poznań M30 1 Jednoosobowy Klub Biegacza DONVICOR Polska
104 Stefania Lorincova Presov K30 1 MARAS team Slovakia
105 Adam Łaganowski Warszawa M30 1 Sidor Team Polska
106 Agnieszka Łojas Zakopane K30 1 TG Sokół Zakopane Polska
107 JÓZEF ŁUKASZEWICZ RUMIA M50 1 NIERZESZONY POLSKA
108 Marcin Maculewicz Kielce M40 1 JP II Polska
109 Józef Madej Oświęcim M60 1 Zadyszka Oświęcim Festiwal Biegowy w Krynicy Polska
110 Beata Majcher Lublin K30 1 - Polska
111 MARIUSZ MAJKRZAK Sucha Beskidzka M30 1 polni sucha polska
112 Józef MAŁKIŃSKI Bydgoszcz M50 1 RWT w Bydgoszczy Polska
113 Sławomir Małysza Kraków M40 1 brak Polska
114 Marcin Markiewicz Warszawa M20 1 Trenuje sam Polska
115 KATARZYNA MARSZAŁEK-KOKOT Dynów K20 1 AKTYWNY DYNÓW POLSKA
116 Wojciech Marusarz Biały Dunajec M20 1 - Polska
117 PAWEŁ MEJ BACZKÓW gm . Bochnia M40 1 niezrzeszony - BOSY BIEGACZ POLSKA
118 Marcin Miśków Żory M30 1 BIEGAMY Z SERCEM.PL Polska
119 Artur Mizdrak Kielce M40 1 Elektrimont Kraków Polska
120 Leszek Moczynski Bydgoszcz M60 1 biegam dla Bydgoszczy Polska
121 Jacek Mordarski Nawojowa M50 1 Biegam bo lubie Polska
122 zbigniew możejko Wrocław M40 1 brak Polska
123 Kazimierz Musiałowski Smogorzewiec M60 1 PiatyBeatles Polska
124 Bogdan Mystek Olkusz M50 1 OSV TEAM OLKUSZ Polska
125 Leszek Nadolny Leszno M50 1 drużyna szpiku Polska
126 Mariusz NOCEŃ Sulejówek M40 1 niezrzeszony Polska
127 Iwona Nowak Laski K20 1 MKL sparta Polska
128 Marek Nycz Kraków M20 1 - Polska
129 Ania Nykaza LEGIONOWO K30 1 - Polska
130 Jaroslaw Oleksy tymbark M50 1 ks limanowa forrest polska
131 Paweł PACZKOWSKI Łódź M40 1 DIABECIAKI Polska
132 Dariusz Pagacz Nowy Targ M30 1 Timtirimtim team Polska
133 Vladimír Pánik Trstená M40 1 Zubrohlava Slovensko
134 Sławomir PAŃTAK Białobrzegi M40 1 21daplot Jarosłw Polska
135 PAWEŁ PERYKASZA Kraków M30 1 Night Runners +Plus+ Polska
136 Piotr Piasecki Piotrków Trybunalski M30 1 T.G. Sokół Zakopane Polska
137 Tomasz Piecyk Katowice M40 1 Stadion Śląski Polska
138 Agnieszka Pietruszczak Tomaszów Mazowiecki K40 1 Time4Running Polska
139 Mirosław Pikoluk Nidzica M50 1 brak polska
140 Danuta Pikoluk Nidzica K50 1 brak Polska
141 Ewa Plewa Łopuszna K30 1 - Polska
142 Adam Podsiadło Kraków M30 1 - Polska
143 SEWERYN POGOCKI Zelów M30 1 Bieging Team Zelów Polska
144 Krzysztof Polak Olimpin M30 1 Fiordy.com Polska
145 Jan Półzięć Strzyżów M50 1 Przebiegli Strzyżów Polska
146 Barbara Prymakowska Tarnów K70 1 SOKÓŁ TARNÓW POLSKA
147 Piotr Pupel Częstochowa M30 1 SKY S THE LIMIT Polska
148 Witold Radke Wałbrzych M70 1 100 Marathon Club Polska
149 Katarzyna Radzicka Sieradz K30 1 - Polska
150 Robert Radzik Biała Niżna M20 1 brak Polska
151 Kacper Rejs Chorzele M20 1 Orzyc Chorzele Polska
152 Michał Remberk Warszawa M40 1 Warszawski Żółwik Polska
153 Barbara Remberk Warszawa K40 1 Warszawski Żółwik Polska
154 Jacek ROŻEK rybnik M30 1 Truchtem po Ochajo Polska
155 Tadeusz Ruta Dobra Nowiny M60 1 WKB META Lubliniec Polska
156 Piotr Ryszka brzeszcze M30 1 Miłośnik Sportu Polska
157 Anna Sander Zakopane K40 1 biegam bo lubie Polska
158 Mirosław Sierant WIELICZKA M50 1 - Polska
159 Ladislav Šimko Podolínec M50 1 BK Stará Ľubovňa Slovensko
160 kazimierz siudek rybna M50 1 kraków Polska
161 Daniel Siwulec Dynów M20 1 Aktywny Dynów Polska
162 Krzysztof Skomski Kraków M60 1 Negatyw Polska
163 Henryk Sobczak Nowy Targ M30 1 ---- Polska
164 Marcin Socha Dynów M30 1 Aktywny Dynów Polska
165 Sławomir Spyra Częstochowa M40 1 Zabiegani Częstochowa Polska
166 Mateusz Stachura Zabrze M20 1 Chciałbym pomagać potrzebujacym przez Bieganie Polska
167 Piotr Starzyński Warszawa M40 1 brak Polska
168 Wojciech Staszewski Warszawa M40 1 Kancelaria Sportowa Staszewscy Polska
169 Krzysztof Stec Bochnia M30 1 BPH Runners Team Polska
170 Krzysztof Stempniak Inowrocław M40 1 niezrzeszony Polska
171 Natalia Sulewska Nowe Skalmierzyce K20 1 - Polska
172 Wojciech Sułek Zakopane M30 1 niezrzeszony Polska
173 Jacek Suplicki Radomsko M50 1 brak Polska
174 Marek Szewczyk Poznań M60 1 Cybina Team Polska
175 Damian Szpak Tychy M50 1 Tyskie Sinice Polska
176 TOMASZ SZYMKIEWICZ Kielce M50 1 ŚUW Polska
177 Kraciuk Szymon Poronin M50 1 Fundacja HANDICAP Zakopane Polska
178 Janusz Środa Tarnowskie Góry M50 1 Spartanie Dzieciom POLSKA
179 Iga Talaga Gostyń M40 1 Klub Biegacza 365 Gostyń Polska
180 Michał Talaga Raba Wyżna M30 1 - Polska
181 MARIA TEICHERT Warszawa K50 1 ActiveSports Warszawa Polska
182 Marek Tenerowicz Izabelin M30 1 - Polska
183 Małgorzata Tlałka-Długosz Zakopane K50 1 Fundacja HANDICAP Zakopane Polska
184 Zbigniew Toboła Kraków M40 1 - Polska
185 Marcin Topolski Jadowniki M30 1 BKB Victoria Brzesko Polska
186 Michał Truskolas Łódź M40 1 RunningSucks / Diabeciaki Polska
187 Michał Tworzydło Dynów M20 1 Aktywny Dynów Polska
188 Rafał Tylek Kraków M40 1 brak polska
189 Tomasz Udziela Nowy Targ M30 1 - Polska
190 Lech Urlicki Nowa Sól M60 1 kb spoceni Nowa Sól Polska
191 Miroslav Vitek Dolne Lovcice M50 1 KK Trnava Slovakia
192 PIOTR Wągrodzki Garwolin M40 1 Biegam Dla Siebie POLSKA
193 ANDRZEJ WĘCLEWSKI Bielawa M60 1 WIELKA SOWA POLSKA
194 RAFAŁ WIATROWSKI Ruda Śląska M30 1 zaden polska
195 Leszek Wielgosz Nowa Sól M50 1 Spoceni Nowa Sól POLSKA
196 Piotr Włodarczyk Kraków M30 1 Kraków Nowa Huta Polska
197 Adam Wnęk Nowy Targ M50 1 www.tatryzprzewodnikiem.cba.pl Polska
198 Grzegorz Wnuk rybnik M40 1 SBD Energetyk Rybnik Polska
199 Jacek Wojciechowicz koszalin M30 1 www.studiotancapasja.pl Polska
200 ANNA WOŚ Piastów K30 1 - Polska
201 Agnieszka Wróbel Sanok K20 1 Biegam bo lubie Polska
202 Tomasz Zając Rzeszów M40 1 - polska
203 Marcin Zborek Jabłonka M30 1 Orawa Jabłonka Polska
204 Marta Zborowska Zakopane K50 1 Fundacja HANDICAP Zakopane Polska
205 GRZEGORZ ZEMAN Mazańcowice M40 1 EKG TEAM POLSKA
206 EMILIA ZIELIŃSKA Warszawa K30 1 Wieczorek Team Polska
207 SYLWESTER ZWIERZCHOWSKI Odrano Wola M50 1 Dogoń Grodzisk mazowiecki Polska
208 Czesław Żeżnik Przywidz M50 1 niezrzeszony Polska

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Klub Kraj
1 ROMAN ASAYEVICH Minsk M50 - Amatar Minsk Bialorus
2 Łukasz Bełda GORLICE M40 - #PotrafiszPolsko!!! Polska
3 Jakub Bem Kraków M20 - Nowa Huta Team Polska
4 Łukasz Bieszczad Ropczyce M30 - niezrzeszony Polska
5 Wojciech Biliński Kołobrzeg M30 - POLITOLOG TEAM Polska
6 Tomasz Bistyga Buczkowice M30 - 4pack4one Polska
7 MACIEJ BOCHNAK Raba Wyżna M30 - ORKAN RABA WYŻNA POLSKA
8 Justyna Boczkowska Zakopane K40 - Zakopane Polska
9 Zbigniew Bodurka Zakopane M50 - x Polska
10 Drago Boroja Futog M60 - 40latek U Freda Serbia
11 Marcin Borys Czestochowa M40 - Wolny strzelec Polska
12 WOJCIECH BRODA Krakow M40 - - polska
13 Paweł Bryniarski Łopuszna M20 - - Polska
14 Artur Bulka Kraków M60 - Run Bike Polska
15 DARIUSZ BURKOWSKI Nowy Tomysl M40 - BMW-Pawelec Motorsport Polska
16 Magdalena Chlewicka Częstochowa K30 - brak Polska
17 Przemysław Chmielewski Warszawa M30 - Endorfina Fight Club Polska
18 Adam Chramiec Ratułów M30 - Państwowe Ratownictwo Medyczne Polska
19 Justyna Cieślica Bielsko - Biała K20 - Dobry Dietetyk Polska
20 Wojciech Czajkowski Zakopane K40 - brak Polska
21 Piotr Czapski Warszawa M50 - Warszawa Polska
22 Damian Demitraszek Zakopane M70 - - Polska
23 Adrian Demitraszek Zakopane M30 - - Polska
24 przemysław DOMAŃSKI Łódź M40 - brak polska
25 Marta Domian MYSZYNIEC K30 - Fest Fast Polska
26 Marcin Renkaw Domin Nowy Targ M30 - NKK JMP.race Polska
27 Tomasz Filipowicz Budki M20 - Orzyc Chorzele Polska
28 Asia Fojcik rybnik K30 - SBD Energetyk Rybnik Polska
29 Monika Frenkiel Kraków K40 - Stare Rury Polska
30 Piotr Fudalej Zakopane M40 - TG Sokol Zakopane Plska
31 JOANNA GALICA-DORULA Poronin K20 - SiostryK Polska
32 janusz Gawełko Gliwice M50 - brak Polska
33 Magdalena Gąsienica Zakopane K30 - I love ski Polska
34 Stanisław Gąsienica Kościelisko M50 - Kościelisko dla Biegaczy Polska
35 BARTOSZ GÓRKA Kraków M20 - X POLSKA
36 MARIA GRABOWSKA Trzemeszno K40 - Fundacja Aktywne Trzemeszno Polska
37 Katarzyna Grzybek Nowy Targ K20 - - Polska
38 mariusz gunia Oświęcim M50 - ZADYSZKA Oświęcim Polska
39 Tomasz Gwozdziewicz Bytom M40 - Pickwick Club Polska
40 Tomasz Hetmanski Leszno M30 - Wolf Leszno Polska
41 Piotr Hojnor Wrocław M30 - fhh Polska
42 Bartosz Jania Zakopane M20 - Klub Meduza Polska
43 Bogusław Jania Zakopane M40 - Torpeda Kościelna Polska
44 Krzysztof Janicki Łódź M50 - PGB - Sportowa Paczka Polska
45 Jaroslaw Janicki Gryfino M40 - Hermes Gryfino Polska
46 Iveta Jaskova bratislava K50 - bratislava bratislava
47 Marcin Juraszek Bolesławiec M20 - - Polska
48 Krzysztof Kaczmarek Duszniki Wielkopolskie M20 - Amator Polska
49 MARCIN KACZOREK Józefów M40 - VW GRUPA KACZOREK POLSKA
50 Zbigniew Kamiński Katowice M40 - Kowalczyk Team Polska
51 Arkadiusz Karaszewski Poznań M40 - ZPC Team Polska
52 Weronika Karbownik Jastrzębie-Zdrój K20 - brak Polska
53 Rafał Kawka Radomsko M30 - Biegacze Radomsko Polska
54 Franciszek Kępka Rogoźno Wielkopolskie M40 - Rogoziński Klub Biegacza Polska
55 ARTUR KIEDOWSKI Bierutów M40 - PRO-RUN POLSKA
56 Marta Koch Zabrze K30 - brak Polska
57 Paweł Kociszewski Warszawa M20 - By zdrowym być Polska
58 maciej konczak Krotoszyn M40 - krotosz krotoszyn polska
59 Łukasz Kordowicz Biłgoraj M30 - Biłgoraj Biega Polska
60 Andrzej Kornaga Katowice M50 - Solidarność KWK Wujek Polska
61 Andrzej Kostanski Warszawa M20 - dogspot.eu Polska
62 Maksymilian Kościelniak Raba Niżna M20 - - Polska
63 Wademar Kotysz Opole M50 - BBL Opole Polska
64 Regina Krenzel Jarosław K20 - CPR Rzeszów Polska
65 Robert Krupiński Rajgród M40 - wkurw_team Polska
66 Małgorzata KRZEWIŃSKA koszalin K50 - 4Run TKKF Koszalin Polska
67 Filip Kubik Ujazd M20 - Profidea Polska
68 Artur Kyc Rzeszów M30 - 1bsp Polska
69 PIOTR LISZKA Bytom M60 - KS Limanowa Forrest Polska
70 Wojciech Lutowski Bydgoszcz M30 - TKKF Kolejarz Bydgoszcz POLSKA
71 Robert Łatak Kraków M30 - Biegam Dla Siebie POLSKA
72 Łukasz Maciejski Szczecin M30 - POLITOLOG team Polska
73 Sebastian Marczak Wola M30 - _ Polska
74 Ireneusz Męczykowski Poznań M30 - gRUNwald team Poznań Polska
75 Katarzyna Mirecka Warszawa K30 - Maratony Polskie Polska
76 Aleksandra Miśków-Szymura Żory K20 - Biegamy z sercem Polska
77 Martin Molcan Bardejov M30 - TJ Odboj Kurov Slovakia
78 Jerzy Mordarski Nowy Sącz M50 - brak Polska
79 Tomasz Moskalik Szczawnica M30 - KW Kraków/ Sokół Zakopane Polska
80 Marcin Mścichowski Łomża M40 - Rak n Roll Polska
81 Jan Myrda River Grove M40 - CARA USA
82 Robert Nałęcz Warszawa M40 - VIRTUAL RUNNER CLUB Polska
83 Damian NIEMCZYK Warszawa M30 - TreningiBiegowe.pl Polska
84 Marian Nizioł Piaseczno M50 - Niezrzeszony Polska
85 Maciej P. NOWAKOWSKI Warszawa M40 - REMBERTÓW TEAM POLSKA
86 Jolanta Obrał Kraków K30 - www.prawo-porady.pl Polska
87 Arkadiusz Padysz Wysokie M40 - polska.biega Polska
88 Wiesław Paprocki Jaworzno M50 - kbmckis Jaworano Polska
89 Wojciech Pasek głuszyca M20 - SOR Wałbrzych polska
90 Jan Pawlikowski Poronin M30 - Kolegium Sędziów PPPN Polska
91 WIESLAW PAZOWSKI WIELKIE OCZY M50 - KLUB BIEGACZA WIELKIE OCZY POLSKA
92 Wojciech Pietrzyk Kraków K30 - Norafsport Polska
93 Sylwester Półtorak Krzyszkowice M40 - Dobczycki Klub Biegacza Polska
94 Janusz Przyłudzki Mikołów M60 - Biegaton Mikołów Polska
95 Paweł Roehrych Warszawa M40 - Maratony Polskie Polska
96 Jakub Runowski Podrzewie M20 - PWSZ Gniezno Polska
97 DARIUSZ RUTA Nowy Tomysl M40 - BMW-Pawelec Motorsport Polska
98 Ewelina Rybczyńska Kraków K20 - - Polska
99 łukasz rzytka Chorzów Batory M30 - - polska
100 Krzysztof Sacharzec Kraków M30 - Atlas Running Team Polska
101 Jacek Sadłocha Kielce M40 - Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Polska
102 Robert Sadzik Bardo M20 - Bardo biega Polska
103 Aneta Sakowska Drozdowo K40 - Maratonka Grajewo Polska
104 Dariusz Serafin Zakopane M40 - TG.SOKÓŁ ZAKOPANE POLSKA
105 Rafał Sioła Kraków M20 - niezrzeszony polska
106 Piotr Skonecki Zakopane M40 - TG Sokół Zakopane Polska
107 Andrzej Słowakiewicz Nowy Targ M50 - Amiko Team Polska
108 Marcin Słowakiewicz Nowy Targ M20 - Amiko Team Polska
109 Piotr Smolak Poraj M50 - MOSiR - DUKLA polska
110 ANNA STOCH-MICHNA Kościelisko K30 - siostryK Polska
111 krzysztof sutor Nowy Targ M30 - niezrzeszony polska
112 BOGUSŁAW SZATON Czeladź M40 - MOSIR CZELADŹ POLSKA
113 Sebastian Szpinda Biłgoraj M30 - Biłgoraj biega Polska
114 Józef Sztefko KOZY M50 - ultra beskid sport Polska
115 Robert Szydłowski Wrocław M30 - - Polska
116 Andrzej Szydłowski Wrocław M50 - - Polska
117 Tomasz Ścisłowicz Buczkowice M30 - 4pack4one Polska
118 Daniel Tokarczyk Gaboń M30 - bez klubu Polska
119 WOJCIECH TOKARZ Warszawa M40 - BRAK POLSKA
120 Paweł Tokarz Laskowa M30 - Laskovia Polska
121 Wiktor Tolala Nowy Targ M30 - KPP Nowy Targ Polska
122 Artur TROCHIMOWICZ Szczytno M50 - AKB Gimnazjum 1 Szczytno Polska
123 Monika Trzosek Gniezno K30 - VELUX Gniezno Polska
124 Wojtek Turlej Wilczyce M30 - brak Polska
125 Piotr Turowicz Warszawa M40 - Warszawa Bielany Polska
126 uuuuuuuuu uuuuuuuuuu ooooooo M70 - uuuuuuuuuu uuu
127 Izabela Weisman Żory K40 - MaratonyPolskie.PL TEAM Polska
128 Tomasz Węglarz Bułaków M30 - PGB Sportowa Paczka/ KS KROTOSZ Krotoszyn Polska
129 ROMAN WIESEK Kraków M40 - RPS Polska
130 Tomasz Wilk Zakopane M20 - WilQ Zakopane Polska
131 Ireneusz Wojciechowski Grójec M40 - BbL Grójec Polska
132 Rafał Wulczyński Czeladź M30 - Czelsi Polska
133 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M30 - ultimasport.pl timing Polska
134 Damian Zawadzki Malbork M30 - Grupa Malbork Polska
135 Norbert Zborowski Poznań M20 - Polska Polska
136 Franciszek Zieliński Głogów Małopolski M50 - TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MŁP. POLSKA
137 Lesław Zielnik Kraków M40 - niezrzeszony Polska
138 Przemysław Złotkowski Zakopane M40 - CIENIASY Polska
139 Mateusz Zych Zakopane M30 - MATMAX POLSKA
140 KASIA ŻOŁNIERCZYK Kraków K30 - niezrzeszony polska
141 MAREK ŻUK Przemyśl M30 - Szafabiegacza.com Polska
142 Jarosław Żukowski Warszawa M50 - VIRTUAL RUNNER CLUB Polska


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K20 14
K30 24
K40 19
K50 7
K60 0
K70 1
M20 41
M30 78
M40 92
M50 56
M60 15
M70 3
Kobiety 65
Mężczyźni 285
Wszyscy 350