Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Jestem żołnierzem Drużyna
1 Arkadiusz Winkel Gryfino - - NIE 100% Ekipa Gryfino
2 Wojciech Winkel Gryfino - - NIE Delf Gryfino
3 Robert Duchowski Gryfino - - NIE 100% Ekipa Gryfino
4 Tomasz Podleśny Gryfino - - NIE KB HERMES GRYFINO
5 Piotr Hołub Gryfino - - NIE 100% Ekipa Gryfino
6 Jacek Brodowiński Gryfino - - NIE 100% Ekipa Gryfino
7 Alicja Panek Gryfino - - NIE 100% Ekipa Gryfino
8 Maciej Mataj Gryfino - - NIE 100%Ekipa Gryfino
9 Dorian Rolla Warzymice - - NIE -
10 Pawel Dziadkiewicz chojna - - NIE -
11 Joanna Guz Kostrzyn nad Odrą - - NIE -
12 Marcin Zaworski Kostrzyn nad Odrą - - NIE -
13 Cezary Martyniuk Goleniów - - NIE -
14 Stanisław Kraszewski Barcząca - - TAK saper
15 Czesław WIŚNIEWSKI Szczecin - - NIE Maratończyk Szczecin
16 Bartosz Drobczyński Szczecin - - NIE Dreamtirimtimteam
17 Jacek Ogrodowicz Szczecin - - NIE -
18 STANISŁAW WYDRA CYCHRY - - NIE NETTO GB 42195 DĘBNO
19 Arkadiusz Borysiuk Kamień Pomorski - - TAK GABI Club
20 Dariusz Guz Kostrzyn nad Odrą - - NIE -
21 Radosław Guz Kostrzyn nad Odrą - - NIE -
22 Robert Busiak Gryfino - - TAK Running sappers
23 Tomasz Różański Szczecin - - TAK Running sappers
24 Michał Rabcewicz Szczecin - - TAK Running sappers
25 Grzegorz Nizio Obryta - - TAK running sappers
26 Monika ŚLOZOWSKA Furstenwalde Spree (DE) - - NIE NETTO GB 42195 DĘBNO
27 EWA HURYŃ Szczecin - - NIE -
28 tomasz panasiuk Szczecin - - TAK running sappers team
29 Mariusz Gess Goleniów - - NIE ProGDar Marathon Team
30 Marcin KURKOWSKI Moryń - - NIE KB HERMES Gryfino
31 Jacek Michnowicz Szczecin - - TAK Running sappers
32 Tomasz Kowalski Dębno - - NIE -
33 Leszek Jabłko Stargard Szczecinski - - TAK Running Sapers
34 Grzegorz Sakowski chojna - - NIE Active Chojna
35 Magdalena SAKOWSKA chojna - - NIE Active Chojna
36 Magdalena Malinowska Moryń - - NIE -
37 Marta Madera chojna - - NIE Active Chojna
38 Mariusz Strelczuk chojna - - TAK SG - Active Chojna
39 Dariusz Makowski chojna - - NIE KB HERMES GRYFINO
40 Renia Reniferek KOWALSKA Moryń - - NIE KB HERMES GRYFINO
41 Jacek BARAN chojna - - NIE Active Chojna
42 Norbert OLEŚKÓW chojna - - NIE ACTIVE CHOJNA
43 Krzysztof Jaz Mieszkowice - - NIE KMTEAM
44 Małgorzata Jaz Mieszkowice - - NIE KMTEAM
45 Anna Pohorecka chojna - - NIE -
46 Ewa Kaczmarek Mieszkowice - - NIE -
47 Daniela Delag Krzywin - - NIE -
48 malgorzata pitura chojna - - NIE activ chojna
49 Robert Rogowski Szczecin - - NIE skrzywienigoście
50 Patryk Rogowski Szczecin - - NIE skrzywienigoście
51 Michał Tyborowski Szczecin - - TAK Running sappers
52 Wojciech GREGUŁA chojna - - NIE KP PSP GRYFINO
53 Mirosław Wesołowski Dębno - - NIE NETTO GB 42,195 DĘBNO
54 DAWID CHRUŚLAK Nowogard - - NIE -
55 Tadeusz Wójcik chojna - - NIE -
56 Mariusz ŁĘTOWSKI Nawodna - - NIE KM TEAM
57 PIOTR LEMIESZEK Białcz - - NIE -
58 Paweł Nowak Szczecin - - NIE Wolni Biegacze Szczecin
59 Grzegorz NAGLACKI Szczecin - - NIE RAZ Szczecin
60 Andrzej Zazulak chojna - - NIE -
61 Dariusz Szarmach Szczecin - - NIE -
62 JOANNA POŁUKORD chojna - - NIE Active Chojna
63 Wojtek Kijo Mieszkowice - - NIE -
64 Patryk Kwaśniewski Szczecin - - NIE KASTA SZCZECIN
65 Patrycja Kwaśniewska Szczecin - - NIE -
66 RYSZARD WIECZORKIEWICZ Stargard Szczecinski - - NIE SZWLA /Ryś Banda
67 KRZYSZTOF BUKIEL Kostrzyn nad Odrą - - NIE MOSiR Kostrzyn nad Odrą
68 Maja Madera - Kolasa Zielin - - NIE -
69 Konrad Kowalczyk 16 - - TAK Running sappers
70 Agnieszka Jabłko Stargard Szczeciński - - NIE -
71 Jan Andrzejczak Moryń - - NIE -
72 Dawid Gorlach Wleń - - TAK kdowiz/1binż.
73 JÓZEF WYDRA CYCHRY - - NIE NETTO G.B.42.195 Dębno
74 Andrzej Chrząszcz Kostrzyn nad Odrą - - NIE -
75 Katarzyna Herold Dębno Polskie - - NIE -
76 Ilona Palczyńska Mieszkowice - - NIE -
77 Marcin Wielgosz Barlinek - - TAK 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA SZCZECIN
78 Wojciech KONARSKI Mieszkowice - - NIE -
79 Krzysztof Żurek Warzymice - - NIE Wieczorne Bieganie Szczecin
80 Tomasz Kotowicz Szczecin - - NIE -
81 Tomasz Golarz Stolno - - TAK 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław
82 Krzysztof KRUPA Dębno - - NIE Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno
83 Rafał Wilk Gryfino - - TAK Modlitwa Biegania Gryfino
84 Jarosław Włodarczyk Moryń - - NIE nie
85 Adam Kobus Gardno - - NIE KB HERMES GRYFINO
86 Sylwia Kukurowska police - - NIE BBL Team Police
87 Wiesiek Chomont Moryń - - NIE Morzycko Moryń
88 Ewelina Adamczewska Moryń - - NIE karate moryń
89 Paweł WYSZCZELSKI Stargard - - TAK Running Sapers Team / SZWLA
90 Grażyna Kobus Gardno - - NIE KB HERMES GRYFINO
91 Artur Olejarz Zielona Góra - - TAK 12 Batalion Dowodzenia Szczecin
92 Mateusz Nowakowski Inowrocław - - TAK 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław
93 KRYSTYNA SZYSZKOWSKA Krzywin - - NIE KB HERMES GRYFINO
94 Barbara Talarek Wierzyce - - NIE -
95 Cezary Godek Szczecin - - NIE -
96 Teresa Czarnecka Szczecin - - NIE -
97 Bartosz Balas Inowrocław - - TAK 2 pułk inzynieryjny
98 Marek Raciborski Gryfino - - NIE Drużyna Szpiku
99 Andrzej Pochranowicz Mysliborz - - NIE G.B. Netto Debno
100 Anna Surmacz chojna - - NIE -
101 Marcin Jaskuła Gryfino - - NIE KB HERMES GRYFINO
102 wioletta Glubs chojna - - NIE -
103 Dariusz Ryński Szczecin - - TAK running sappers team
104 Andrzej KOZŁOWSKI chojna - - NIE Bike Team Chojna
105 Adam Jankowski chojna - - NIE Bike Team Chojna
106 Grzegorz Pluta Nowe Czarnowo - - NIE KB HERMES GRYFINO
107 Henryk Sankowski Szczecin - - NIE Wieczorne Bieganie Szczecin
108 Zenon bobik Mieszkowice - - NIE -
109 Mateusz Urbanek Gryfino - - NIE DELF Gryfino
110 Mieczysław Kupiński Gryfino - - NIE Modlitwa Biegania Gryfino
111 Krzysztof Siudek Gryfino - - NIE -
112 Mirosław Mościcki chojna - - NIE Active Chojna
113 WIESŁĄW NOWAK Szczecin - - NIE -
114 Damian Makrzanowski Boleszkowice - - TAK -
115 Mateusz Michnicz Wyszobór - - TAK -
116 ADAM KANIEWSKI Szczecin - - NIE -
117 ALICJA PASTERNAK Krzywin - - NIE -
118 Marcin Janiszyn Gryfino - - TAK KLUB Biegacza Running Sappers Team
119 Katarzyna Nitzler Szczecin - - NIE -
120 Patrycja Sobczyk Stargard Szczeciński - - TAK 2 batalion saperów
121 Marcin Czmoch chojna - - NIE -
122 Marcin Burak Stargard Szczeciński - - TAK -
123 Jacek RUDZIŃSKI Gryfino - - NIE KB HERMES / PSP GRYFINO
124 Marcin Zagórny Radnica - - NIE SPORT TEAM RADNICA
125 Piotr Radomski chojna - - TAK HEADQUARTERS MULTINATIONAL CORPS NORTHEAST HQ MNC NE
126 DARIUSZ TORZEWSKI Dębno - - NIE NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO
127 Marlena Zagórska Dębno - - NIE -
128 Tomasz Zagórski Dębno - - NIE -
129 Małgorzata Zagórska Dębno - - NIE -
130 Żaneta Pawlicka Gorzów Wlkp. - - NIE -
131 Agnieszka Kimon Gorzów Wlkp. - - NIE -
132 Robert Sadzik Bardo - - NIE Bardo biega
133 Malwina Kęclikowska Dębno - - NIE -
134 Piotr Szurgociński chojna - - NIE -
135 Paweł Żelech Gryfino - - NIE Psitułek
136 Krzysztof Czekalski chojna - - NIE -
137 Adam Wota Gorzów Wlkp. - - NIE -
138 Andrzej Trochimiuk Moryń - - NIE -
139 Dominik Kurek Dębno - - NIE Netto GB 42,195 Dębno
140 Norbert Sieradzki Szczecin - - TAK 5 Pułk Inżynieryjny kdm 2binż
141 Adam ZIEMBA 6 - - NIE -
142 Paweł tworek swobnica - - TAK brak
143 Klaudia Badziura chojna - - NIE -
144 Wioletta Murawska Szczecin - - NIE -
145 Karolina Zbożnik Warzymice - - NIE -
146 Paweł Lemczak Boleszkowice - - NIE Netto 42.195 Debno
147 Artur Stojanowski Witnica - - NIE Rozbiegajmy Witnicę
148 Sławek Kunitz Witnica - - NIE -
149 Norbert CEGIELSKI Moryń - - NIE -
150 ŁUKASZ HRYCIUK Dębno - - NIE Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno
151 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. - - NIE nie
152 Robert Szociński Inowrocław - - TAK 2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław
153 PAWEL KULKA 3 - - NIE -
154 Mirosław Wujda Dębno - - NIE Erni_Rules
155 Grzegorz Stępień Gorzów Wlkp. - - NIE ---
156 Seweryn Ślesicki Dębno - - NIE -
157 Marcin Słomian Dębno - - NIE -
158 Barbara Kasperska 66-400 Gorzów Wlkp. - - NIE -
159 Piotr Łoziński Dębno - - NIE -
160 Leszek Kita Goleniów - - NIE ProGDar Marathon Team
161 Anna Śniadała Wyszyna - - NIE -
162 Bogusław Śniadała Boleszkowice - - NIE -
163 Łukasz Kusza Szczecin - - TAK 5 Pułk Inżynieryjny


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 41
Mężczyźni 122
Wszyscy 163