Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Ewa Starzyńska Lubin - 1 -
2 Roman Górak Legnnica - 1 -
3 BEATA KIEDRZYN Świeradów-Zdrój - 1 -
4 Ewa Starzyńska Lubin - 1 KGHM METRACO
5 Jolanta Kurzawska Lubin - 1 KGHM METRACO
6 ELŻBIETA PYPEĆ-NOWICKA Bojanowo - 1 -
7 Leszek Pałka Wrocław - 1 -
8 Tadeusz Wdowiak Ścinawa - 1 Ścinawska Grupa Nordic Walking
9 Danuta Wdowiak Ścinawa - 1 Ścinawska Grupa Nordic Walking
10 Krystyna Horaczewska Ścinawa - 1 Ścinawska Grupa Nordic Walking
11 Czesława Dec Ścinawa - 1 Ścinawska Grupa Nordic Walking
12 Helena Pacyna Polkowice - 1 KS Polkowice
13 henryk dec Ścinawa - 1 ScinawskaGgrupa Nordik Walkink
14 Krzysztof Kalisz Lubin - 1 KGHM Metrako Polkowice
15 Jolanta Gogół Legnica - 1 -
16 Agnieszka Konaszczuk Legnica - 1 KB LEW
17 Beata Hajdukiewicz Legnica - 1 -
18 Danuta Czarniecka Legnica - 1 nie
19 Teresa Sadowska Legnica - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Jacek Wanagiel 17 - - -
2 Daniel Zapała Mirków - - Chodzące Morsy
3 Marzena Spychała Biała - - Wesoły Borsuk Team
4 ROBERT DRANKOWSKI KRUSZYNA - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
5 Katarzyna Rak Oleśnica - - -
6 Arkadiusz Kubiaczyk Wrocław - - -
7 Małgorzata Kubiaczyk Wrocław - - -
8 Halina Holewa Radzionkow - - -
9 Andrzej Biskupski Wrocław - - -
10 Andrzej Zawadzki Lubin - - KS Polkowice
11 Maria Zawadzka Lubin - - KS Polkowice
12 Grzegorz Kaczor Zgorzelec - - KB LEW LEGNICA
13 Kazimierz Piksa Brzeg - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
14 Stanisława Łuczyszyn Brzeg - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
15 Karolina Pustelnik Prędocin - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
16 Maria DROZD KRUSZYNA - - NORDICK WALKING KRUSZYNA
17 Barbara Balkiewicz Legnica - - Legnica
18 Anna Noga KRUSZYNA - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
19 Janusz Donigiewicz Brzeg - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
20 TERESA Maria Partyka KRUSZYNA - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
21 Stanisława Niemiec KRUSZYNA - - NORDIC WALKING KRUSZYNA
22 Grażyna Kanior Jelenia Góra - - Orange Polska
23 Grzegorz Kanior Jelenia Góra - - Orange Polska
24 Izabela Postuła Jeżów Sudecki - - -
25 Krzysztof Czerpak Wrocław - - M 41-50
26 Małgorzata Michalik-Wolska Wrocław - - -
27 Marta Siemieńska Kamienna Góra - - -
28 Roman Woroch dopiewo - - -
29 Łukasz Mulawa Legnica - - -
30 Piotr Siwak Rudna - - KGHM METRACO
31 Marzenna Lesinska Olszany - - -
32 Janusz Mroczkowski Łódź - - Fundacja Krwinka
33 Krystyna Grunenberg Legnickie Pole - - DPS Leg Pole
34 Krzysztof Skiba Polkowice - - ZG Polkowice Sieroszowice
35 Anna ZACZYŃSKA Lubin - - -
36 Leonarda Krasnicka Pogorzeliska - - KGHM METRACO POlkowice
37 Urszula Szulc-Drabczyk Pogorzeliska - - KGHM METRACO POLKOWICE
38 Piotr Szulc Polkowice - - KGHM Metraco Polkowice
39 Renata Jędrasiak Lubin - - KGHM Metraco Polkowice
40 Józef Piątkowski Polkowice - - METRAKO POLKOWICE
41 EDYTA FEDECZKO TRZEBNICA - - -
42 TOMASZ GIEMZA Zielona Góra - - -
43 JANINA PRZYBYŁ Ścinawa - - ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING
44 Jakub Kopczyński Jelcz-Laskowice - - Kruszyna
45 Alina Jaszcz Wrocław - - Rightway
46 Ryszard Badecki Nieszczyce - - niezrzeszony
47 Izabela Zawitowska Wrocław - - -
48 Lucyna Lulek Ścinawa - - Ścinawska Grupa Nrodic Walking
49 Bogusław Ratuś Góra - - UKS Zryw
50 Emilia Walczak Syców - - -
51 Edward Dudek Głogów - - KGHM Metraco
52 Wioletta Kot Legnica - - WTZ -7 osób
53 Ewelina Połukoszko Legnica - - Orange
54 JADWIGA GROBELNA Lubin - - KGHM METRACO
55 Marta Kozłowska Góra - - UKS ZRYW
56 Sylwia Wandycz Sucha Górna - - KGHM Metraco
57 Janina Kolbusz Lubin - - KGHM METRACO
58 Małgorzata Bajon-Moi Legnica - - -
59 Mariusz Kowalczyk Zielona Góra - - GREEN TEAM ZIELONA GÓRA
60 Marcin Romanowski Legnica - - ORANGE
61 Małgorzata Magdziarz CHOJNÓW - - -
62 Eugeniusz Tatarynowicz Nowe Miasteczko - - Nie zrzeszony
63 Małgorzata Smęda Polkowice - - -
64 Krystyna Grunenberg Legnickie Pole - - 1234
65 Maria Mikołajczyk Legnickie Pole - - 1234
66 Janina Steinborn Legnica - - 1234
67 Anna Strzałkowska Legnickie Pole - - 1234
68 Małgorzata Gościk Legnickie Pole - - 1234
69 Agnieszka Bulak Legnickie Pole - - 1234
70 Grzegorz Owczarek Legnickie Pole - - 1234
71 Krzysztof Szulikowski Legnickie Pole - - 1234
72 Agnieszka Jakubowska Legnickie Pole - - 1234
73 Teresa Pierzchała Legnickie Pole - - 1234
74 Aneta Czerwińska Legnica - - 1234
75 Bożena Nowak Legnickie Pole - - 1234
76 Janina Woronko-Zaczyńska Lubin - - Metraco KGHM
77 Anna Stawarz Legnica - - -
78 Stanisław Klóska Polkowice - - -
79 Bogdan Grygorowicz Lubin - - KGHM Metrako Polkowice
80 Marcin Ślusarczyk Prudnik - - Wesoły Borsuk Team
81 Grzegorz Ślusarczyk Prudnik - - Wesoły Borsuk Team
82 Andrzej Ślusarczyk Prudnik - - Wesoły Borsuk Team
83 Lucyna Stępień Lubin - - KGHM Metraco
84 Aleksandra WALCZAK Syców - - -
85 Paweł Wechta Polkowice - - KS Polkowice


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 65
Mężczyźni 39
Wszyscy 104