Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team Rozmiar koszulki
1 MARCIN OBAL Zduny M30 1 - -
2 Adrianna Adamczak wroclaw K20 - aaa -
3 Aleksandra Adamska Wrocław K20 1 PRO-RUN WROCŁAW -
4 Mariusz Andrejów Wrocław M40 1 GVT -
5 Dariusz Andrzejak Wrocław M40 1 - -
6 Radosław Andrzejczyk 29 M20 1 - -
7 Adrian Antkowiak Wrocław M20 1 - -
8 Marcin Badurek Głogów M30 1 - -
9 Jarosław Baj marcinkowice M30 - GTO/LOSBIEGANEROS -
10 Przemysław Balcerzak Sieradz M20 - RajSport Sieradz Activ Team -
11 Adam Banasiak Wrocław M40 1 - -
12 Tomasz Bar Markowa M20 - - -
13 Przemyslaw Barcik wroclaw M30 1 Asplex Team -
14 ELA BARTELA Wrocław K40 1 wisła kraków -
15 Anna Bartnicka Wrocław K30 1 trimama -
16 bartosz bąk Wrocław M30 1 - -
17 Bogusław Bednarczyk Wrocław M40 1 Pro-Run Wrocław -
18 Damian Bejnarowicz Ludwikowice Kl. M20 1 - -
19 Karolina Berbeć Głogów K20 1 JW 3444 -
20 Michał Bielawski Biała M30 1 GLKS Marcinowice -
21 PAWEŁ BIENIADA Wrocław M30 - - -
22 Kamil Bieńkowski Radwanice M30 1 BE BETTER -
23 Alicja BIERNACKA Kiełczów K30 1 - -
24 Adrian Biernacki Kiełczów M40 1 5 pchem -
25 Natalia Bihun Wrocław K20 1 Grupa Triathlonowa RAT -
26 ADRIAN BILSKI Wrocław M20 - Asplex Team -
27 Łukasz Binkowski 17 M20 1 :-) -
28 Jan Blachowski wroclaw M40 - - -
29 Jarosław Błaśkiewicz Wrocław M30 1 - -
30 Paweł Błażutycz Cieszków M40 1 - -
31 Przemysław Błoński Wrocław M20 1 - -
32 Artur Bobel Wrocław M30 1 fb.com/grubas.biega -
33 Ewa Bocheńska Wrocław K40 1 Sisters -
34 Paweł Bochnak Wrocław M20 - Biegamy We Wrocławiu -
35 GRZEGORZ BODZIUCH Wrocław M30 1 - -
36 Anna Bojda Wrocław K30 1 WKKK Lamot Dojo -
37 Michał Borejko Wrocław M30 1 - -
38 Maciej Borkowski Miłoszyce - 1 - -
39 Anna Bortkiewicz Zabrze K20 1 - -
40 Katarzyna Borys-Baranowska Wrocław K30 1 - -
41 Aleksandra Broniecka Wrocław K20 1 - -
42 Anna Bronowicka Kąty Wrocławskie K30 1 - -
43 Magdalena Brus Poznań K20 - Różowe świnki -
44 KRYSTIAN BUBULA Strzelin M20 1 - -
45 Paweł Buganiuk Oleszna M30 - - -
46 Przemysław Burchacki Skokowa M20 1 ATHLETICS TEAM PRUSICE -
47 Jan Byrtek Wrocław M20 - AKL -
48 Grzegorz Chamielec Nowe Skalmierzyce M30 1 - -
49 Angelika Charko Wrocław K20 1 - -
50 MAŁGORZATA CHORAŻYCZEWSKA Wrocław K30 1 - -
51 Marcin Chryplewicz Wrocław M30 1 - -
52 Magdalena Chylarecka Wrocław K20 1 - -
53 Robert Chylarecki Wrocław M40 1 Mitutoyo MTB Team -
54 Paulina Cichoń-Bartków Tyniec Mały K20 1 - -
55 Karolina Cierluk Piechowice K20 1 - -
56 Maciek Ciesielski Wrocław M30 1 Ciesiu Team -
57 Klaudia Cieślikiewicz Wrocław K20 - Pro-Run Wrocław -
58 Dawid Ciurej Otmuchów M20 1 Przyszliśmy popatrzeć -
59 Paweł Czajka Pleszew M20 1 - -
60 Katarzyna Czarnecka Nysa K20 1 Pro-run Wrocław -
61 JOANNA CZARNECKA Wrocław K40 1 - -
62 Tomasz Czarnecki Wrocław M40 1 - -
63 Cecylia Czartoryska Wrocław K20 1 GVT -
64 Aleksandra Czop Opole K20 1 - -
65 Anna Czyżewska Wrocław K30 1 Innex -
66 Sebastian Czyżewski Wrocław M30 1 Innex -
67 piotr dabrowski Wrocław M30 - bilardziarnia -
68 Tomasz Danielkiewicz Wrocław M20 1 Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu -
69 Piotr DĄBROWSKI Wrocław M30 1 - -
70 Joanna Deręgowska Wrocław K30 - MKB Semper Humilis -
71 Maciej Doliński Wrocław M30 - - -
72 Monika Domagała Wrocław K40 1 - -
73 Marcin Domagała Wrocław M40 1 - -
74 Jadwiga Iwona Domaszewicz Wrocław K60 1 - -
75 Arkadiusz Domaszewicz Wrocław M20 1 - -
76 Monika Drążewska Wrocław K20 1 Biegamy we Wrocławiu -
77 PRZEMYSŁAW DROZD Opole M40 - NIEZRZESZONY -
78 Ania Drzewicz sława K20 1 - -
79 DOMINIKA DUDEK Topola - Osiedle K20 - - -
80 Kazimierz Dulas Wrocław M30 1 Zakwas Popowice -
81 Dominika Dybska Wrocław K20 - - -
82 Mariusz Dyla Wrocław M20 1 - -
83 Joanna Dzieszkowska Głuchów K20 1 - -
84 Małgorzata Eichler-Fałowska Wrocław K30 1 Kobiety Na Medal -
85 Julen Elguea Wrocław M20 - Los Bieganeros -
86 Adrianna Fałek Wrocław K30 1 - -
87 Michał Fedorczak Nowa Sól M20 1 Astra Nowa Sól -
88 Ewa Fedyna Lubin K30 - MosFed -
89 TOMASZ FONAL Legnica M20 - - -
90 Magdalena FRĄCKOWIAK Głogów K20 1 - -
91 Karolina Gaczyńska Paczków K20 - - -
92 Katarzyna Gaczyńska Paczków K40 - - -
93 Arkadiusz Gaczyński Wrocław M20 1 - -
94 Paweł Gaj Wrocław M30 1 - -
95 Michał Gałązka Wrocław M30 1 KB SOBÓTKA -
96 Janusz Garbera Wrocław M30 1 GVT -
97 Maciej Gawęcki Wrocław M30 1 Gawenda Dance -
98 Karolina Gawrońska Wrocław K20 - Lameczki -
99 Radosław Głowacki Wrocław M20 1 - -
100 Maciej Główka Wrocław M20 1 BE BETTER -
101 Monika Gocha Wrocław K30 - - -
102 Żaneta Gościmska Brzezia Łąka K30 1 Sieradzbiega -
103 Piotr Gościmski Brzezia Łąka M30 1 Sieradzbiega -
104 Grzegorz Gowin Łodygowice M20 1 - -
105 Grzegorz Góra Wrocław M30 1 - -
106 Przemysław Górak Wrocław M30 1 - -
107 ANNA GÓRECKA Wrocław K30 - - -
108 Sylwia Górnik Wrocław K20 - - -
109 Maciej GÓRSKI Wrocław M20 1 BE BETTER -
110 ŁUKASZ GÓRSKI 9 M30 - MATKA BIEGNIE Z TYŁU -
111 Justyna Grabarek Wrocław K30 1 BIEDRONECZKI -
112 Agnieszka Grabowska Oława K20 - Biegiem Przez Rok -
113 joanna gransort Wrocław K40 1 - -
114 Katarzyna Greber Głogów K20 1 ZIPVIP -
115 Paweł Grehl Wrocław M30 1 GVT -
116 Józef Gręda Syców M60+ - Lupus Syców -
117 Grzegorz Grzywna Olesno M20 - Bushido -
118 Zbigniew Gucwa Świebodzice M20 1 GVT -
119 Jan Gutowski Wrocław M20 1 - -
120 Kacper Hamkało Środa Śląska M20 - - -
121 Ireneusz Hamzik Wrocław M30 - - -
122 Grzegorz Hansdorfer Wrocław M20 1 - -
123 Sebastian Harmazy Wrocław M40 1 - -
124 Michał Herman Wrocław M20 1 - -
125 Grzegorz Hołyński Wrocław M40 1 - -
126 Marcin Hutyra Wrocław M30 1 - -
127 Monika Hynda Oborniki Śląskie K20 1 - -
128 Anna Iwanicka 8 K30 1 - -
129 Marcin Iwaniec Wrocław M20 1 - -
130 WERA JABŁECKA Wrocław K30 1 GVT -
131 Joanna Jabłońska 1 K30 1 - -
132 Magdalena Jabłońska Wrocław K20 1 Pro-Run Wrocław -
133 Kazimierz Jabłoński Prądy M60+ 1 - -
134 JACEK JABŁOŃSKI Wrocław M30 1 - -
135 Maciej Jacenik Świebodzin M20 - KS BABOL ŚWIEBODZIN -
136 Mateusz Jakowski Bardo M20 1 - -
137 Mikołaj Jakubczak Smolec M20 - MKS Wro -
138 Mikołaj Jakubczak Smolec M20 - MKS Gwardia Wrocław -
139 Miroslaw Jakubowski Legnica M50 - KB LEW LEGNICA -
140 Aneta Janicka Wrocław K30 - - -
141 JACEK JANIK Wrocław M40 1 WISŁA KRAKÓW -
142 Dorota Jarosławska Wrocław K30 1 - -
143 PRZEMYSŁAW JASINIOK Jelenia Góra M30 1 Misja na Marsa -
144 MICHAŁ JASIŃSKI Ostrów Wlkp. M20 - Night Runners Ostrów -
145 Jerzy Jasionek Wrocław M20 1 - -
146 Igor Jawor Wałbrzych M20 1 - -
147 Milosz Jedrecki wroclaw M20 1 - -
148 Klaudia Jeleń Wrocław K20 - Tribition Team -
149 Dawid Jerzyk Kępno M20 1 - -
150 Paweł Jodko Poznań M30 1 Jodko Brothers Running Team -
151 PIOTR JODKO Batorowo M30 1 Jodko Brothers Running Team -
152 Jacek Jolibski Jelenia Góra M20 1 biegamdlazdrowia.pl -
153 Szymon Kaczor Piotrków Trybunalski M20 1 Piotrkowska Grupa Rowerowa -
154 Agata Kaczor Wrocław K30 - Kaczi -
155 Agata Kaliciak Wrocław K20 1 WKKK Lamot Dojo -
156 Agnieszka Kalinowska Wrocław K20 1 - -
157 Grzegorz Kalinowski wisznia mała M40 1 GVT -
158 Michał Kamiński Wrocław M20 1 - -
159 Lukasz Kantorowicz Wrocław M30 1 RC Tasmanian Devil -
160 Jan Karbowski Skalmierzyce M40 1 - -
161 Karolina Karciarz elbląg K20 - - -
162 Jagoda Karolczak Kielce K20 - - -
163 Łukasz Kasprzak Wrocław M30 1 - -
164 Aleksandra Kaszuba Zawonia K20 1 Ciesiu Team -
165 Jacek Kiełt Łańcut M20 1 --------0 -
166 Maja Kijas Wrocław K30 1 WKKK - A. i S Sypień -
167 Kacper Klarzyński Łagoszów Wielki M20 - - -
168 Marcin Klimas Wrocław M30 1 GT RAT -
169 Alicja Kłak-Walczak Oława K30 - - -
170 Jarosław Kłos Wrocław M20 1 - -
171 Sławomir Kłos Wrocław M30 1 GVT -
172 martyna kocielska wroclaw K30 - - -
173 Bartłomiej Kogut Stanowice M30 1 - -
174 Sylwia Kolanko Nysa K30 - Nysa Biega -
175 Przemysław Kołkowski Wrocław M30 - Miedź Legnica -
176 gabriela kołodziej górki M40 1 - -
177 Paweł Kołowrocki Dzierżoniów M30 1 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać -
178 Alicja Kołtonowska Wrocław K30 1 brak -
179 Piotr Konarski Wrocław M20 1 - -
180 Artur Kopystecki Długołęka M20 1 Team Długołęka -
181 Maciej Kosim Wrocław M40 1 Night Runners Wrocław -
182 PIOTR KOT Piechowice M40 1 - -
183 Tomasz Kowal Legnica M20 1 - -
184 Mariusz Kowalczyk Wrocław M40 1 GVT -
185 ANDRZEJ KOWALCZYK Oleśnica M40 - WATAHA 2KRR -
186 Michał Kowalczyk Opole M30 - - -
187 Agnieszka Kowalska Wrocław K20 1 - -
188 Joanna Kowalska Wrocław K20 - - -
189 Jowta Kozana Sieradz K30 1 Rajsport sieradz Active Team -
190 Łukasz Kozera Sądów M20 - UE WROCŁAW -
191 Michał Kozieł Sieradz M30 1 - -
192 Mieszko Kozłowski Wrocław M20 1 - -
193 JOANNA KOZUBAL Wrocław K40 1 Feniks Legnica -
194 MILAN KRAKOWIAK ŁASK M20 - Eveline -
195 Marta Kraszewska Wrocław K30 1 - -
196 Tomasz Adam KRAUZE Wrocław M40 1 Pro-Run Wrocław -
197 Krzysztof Kręzel wisznia mała M20 - Pro-run wrocław -
198 Mateusz Kruczkiewicz Wrocław M30 1 KRUKI -
199 Katarzyna Krym Smolec K30 1 Night Runners Wrocław -
200 Magdalena Krymarys Wrocław K20 1 - -
201 PIOTR KRZEMIŃSKI Wysoka M30 - Zielona Mila Team -
202 Michał Krzykowski Bełchatow M30 1 Spartakus Bełchatów/Drużyna Szpiku -
203 Maria Kuczma Wrocław K20 - - -
204 Anna Kujawińska Jelenia Góra K20 - TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA -
205 PIOTR KUKULSKI Pabianice M50 - - -
206 Jarosław Kukurowski Smolec M40 1 NEO -
207 Krzysztof Kulesa Wrocław M30 1 - -
208 Jakub Kulesza Jelenia Góra M30 1 Qool-team -
209 Monika Kurylak 5 K40 1 - -
210 Sylwia Kurzawa Sieradz K30 1 Rajsport sieradz Active Team -
211 Bartłomiej Kustosz Kątna M30 1 - -
212 Dawid Kutaj Henryków M20 1 - -
213 Tomasz Kutrowski Wrocław M30 1 - -
214 Robert Kwaśnik Wrocław M30 1 GVT -
215 Michał Kwiatkowski Wrocław M30 1 - -
216 Piotr Kwiatosiński Wrocław M30 - k2-sklep.pl -
217 Marta Lachowicz Wrocław K30 1 WKKK - A. i S Sypień -
218 Rafał Lasota Wysoka M40 1 Sidor Team -
219 Angelika Latosek Wielogóra K20 1 - -
220 Ryszarda Leks-Maszkowska Wrocław K30 1 Radio Eska -
221 Radosław Lenczewski 45 M30 - APEX - Consulting Engineers -
222 Mateusz Leśniak Świdnica M20 - - -
223 Michał Lewald Opole M30 1 CYKLOOPOLE -
224 Ewelina Lewandowska Wrocław K30 - - -
225 Wojtek Lewandowski Tokary M40 1 - -
226 KATARZYNA Lipowicz Polkowice K30 - Grupa Triathlonowa RAT -
227 Szymon Lis Wrocław M20 1 LOS BIEGANEROS -
228 Piotr Liszka Turek M30 1 - -
229 BOGUSŁAW LIŚKIEWICZ Wrocław M50 1 TEAM-BIEGACZY -
230 Konrad Ludian Wrocław M30 1 www.uptrade.me -
231 Piotr Lukawski Smolec M30 1 TAURON -
232 SYLWESTER ŁABUZ Dzierżoniów M30 - MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW -
233 Kamila Łakomska Głogów K20 1 Różowe Świnki -
234 Magdalena Łapawa Świdnica K20 1 - -
235 Dariusz Łaźniewski Olszyna M20 1 - -
236 Michał Łożyński Wrocław M30 - - -
237 Kamila Łyskawa Środa Śląska K30 1 - -
238 Weronika Machowska Góra Kalwaria K20 1 Feniks Legnica/UKS OSiR Góra Kalwaria -
239 JACEK MAJ Wrocław M50 1 - -
240 Bartłomiej Majchrzak Wrocław M30 - IPA Region Wrocław -
241 Tomasz Majdański Leśna M30 1 - -
242 Rafał Majewski Zajączków M30 1 - -
243 Michalina Majta Mirosławice K20 1 CDBBIUROSERWIS.PL -
244 marta maksymiuk wroclaw K20 - - -
245 Karolina Malec Komorniki K20 1 - -
246 Michał Małek Wrocław M30 1 WKTri -
247 Krzysztof Małek Strzelin M30 1 - -
248 Justyna Mandryka Bystrzyca Kłodzka K20 1 - -
249 Natalia Mandziejewicz Wrocław K20 - - -
250 Damian Marciniak Tuliszków M20 1 MvM -
251 Jarosław Marczyk Wrocław M40 - - -
252 Martyna Markowska Wrocław K20 - - -
253 Iwona Martan Wrocław K30 1 grupa triathlonowa RAT -
254 Radosław Martynowicz Gliwice M20 1 - -
255 Piotr Maszkowski Wrocław M30 1 Radio Eska -
256 Piotr Materka Zawiercie M20 - AKL -
257 Karolina Matich Wrocław K20 1 - -
258 Anna Matusiak Sieradz K30 1 Rajsport sieradz Active Team -
259 Patryk Mazik Namysłów M20 1 - -
260 Marek Meliński Wrocław M30 - MKB SEMPER HUMILIS -
261 Przemek Mencel Kępno M30 1 - -
262 Bartosz Mencel Wieruszów M30 1 - -
263 anna michalik Wrocław K30 1 - -
264 Wojciech Michałkiewicz Wrocław M40 - Pro-Run -
265 Ania Miecznikowska Wrocław K30 - - -
266 Adam Miedzianka Oborniki Śląskie M30 1 TAURON -
267 Kacper Miedziński Kalisz M20 - Nestle WellNes -
268 Mariusz Miernicki Dzierżoniów M50 1 - -
269 Katarzyna Mierzwa Wrocław K30 1 - -
270 Jacek Mikolajczak wroclaw M30 1 - -
271 Grzegorz Mikołajczyk Bolesławiec M20 - - -
272 Norbert Minakow Zgorzelec M40 - EDI TEAM ZGORZELEC -
273 Damian Miszczak Imielin M40 - SBL-IMIELIN -
274 Mariusz Miś Wrocław M40 1 - -
275 Andrzej MITROSZ Wrocław M50 1 Pro-Run WROCŁAW -
276 Magdalena Młocek Wrocław K30 - - -
277 paula młodzińska Wrocław K20 1 - -
278 Roman Molik Wrocław M50 - PGB Sportowa Paczka -
279 Jakub Molik Wrocław M20 1 STR Poznań -
280 Agata Morąg Wrocław K20 - - -
281 Marcin Moskwa Wrocław M20 1 - -
282 Szymon Moszny Lubin M30 - MosFed -
283 Ewa Moszyńska Legnica K20 1 KB LEW LEGNICA -
284 Karol Mroczkowski Wrocław M20 1 - -
285 Katarzyna Mróz Wrocław K20 1 - -
286 wacław mróz Wrocław M50 - wkb piast wrocław -
287 Wojciech Murzicz Jawor M20 1 - -
288 Natalia Myślicka Wrocław K20 1 GVT -
289 Krzysztof Natusiewicz Wrocław M20 1 - -
290 Michał Nawracaj Jawor M20 - AT TEAM -
291 Joanna Niemiec Poznań K30 1 - -
292 Łukasz Niemiec Wrocław M20 1 Klub Dobrego Rapu i Kebapu -
293 KATARZYNA NIEMIEC Wrocław K30 1 WKB PIAST WROCŁAW -
294 Maciej Nieślańczyk Smolec M30 1 GVT -
295 Katarzyna Nijander Chrząstawa Wielka K30 1 GVT -
296 Justyna Nowacka Wrocław K20 1 - -
297 Mateusz Nowak Mikstat M20 1 W10 -
298 Jolanta Nowak Wrocław K40 - - -
299 Bogusław Nowalski Sieradz M30 1 Rajsport Activ Team -
300 Krzysztof Olański Wrocław M40 1 Rondo Klecina -
301 Rafał Olek Wrocław M30 1 - -
302 Jan Olszewski Wrocław M30 - - -
303 Aleksander Ołdak Wrocław M30 - - -
304 Grzegorz Onisk Brzeg M20 1 - -
305 Wojciech Orłowski Świdnica M40 1 Koloseum Świdnica -
306 dawid osiński Lubraniec M20 - bez klubu -
307 Agnieszka Pająk Grodków K20 1 BE BETTER -
308 Roman Paluszczak marcinkowice M40 1 - -
309 Dariusz Panek Brzezia Łąka M40 1 - -
310 Anna Panek Brzezia Łąka K30 1 - -
311 Maciek Parzonka Kępno M20 1 - -
312 Dominika Paś Sieradz K30 1 raj sport sieradz -
313 Mirosław Pawelec Bielawa M40 1 - -
314 Mateusz Pawełczak Złochowice M20 1 GOKiS Panki -
315 Konrad Perdek Kamasze M20 1 ZIPVIP -
316 Ewa Pewniak Wrocław K30 1 Night Runners Wrocław -
317 Aleksander Piasecki Wrocław M20 1 - -
318 Leszek Pietrowicz Dobrzykowice M30 1 - -
319 Agnieszka Pietrucha Legnica K30 1 KB Lew Legnica -
320 Błażej Pietrzak Wrocław M30 1 GVT -
321 Ewelina Piętak Wrocław K20 1 - -
322 Agnieszka Pilch Strzelin K30 1 - -
323 Zyta Pis Żarów K20 1 - -
324 Danuta Piskorowska Wrocław K30 1 Team ASA Biegiem Po Zdrowie/LUKS Żórawina -
325 TOMASZ POŁOM Oława M20 1 Biegiem Przez Rok -
326 Sylwia Popieluch Wrocław K20 1 - -
327 Paweł Posłuszny Wrocław M30 - - -
328 Marek Poważny Głęboka M20 1 Strzeliński Klub Biegacza -
329 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny M20 - - -
330 Łukasz Privsek Kiełczów M30 - - -
331 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. M50 1 KS MARATON -
332 JAN PRZYBYSLSKI Żarów M60+ - ŻARÓW -
333 Martyna Przydatek Wrocław K20 1 - -
334 Przemysław Pucek Smolec M40 1 WKB Piast Wrocław -
335 Marcin Pysiewicz Wysoka M30 1 - -
336 Paweł Pytel Wrocław M20 1 PĄCZUSIE -
337 Jakub Radecki Wrocław M40 1 pro-run -
338 Ewa Radziwonowska Wrocław K30 1 - -
339 Małgorzata Rak 3 K30 1 - -
340 Paweł Raszczyk Ełk M30 1 - -
341 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław M40 1 - -
342 KRZYSZTOF ROBAK Gogołów M20 - OSP GOGOŁÓW -
343 Adam Rogala Gryfów Śląski M20 - IM-Motion -
344 Damian Rogulski 5 M20 1 - -
345 Paweł Rokosz Wrocław M30 1 - -
346 Rafał Romanowski Bolesławiec M30 1 - -
347 Agata Roszak Wrocław K20 1 - -
348 PIOTR ROSZAK Zduny M20 1 - -
349 Witod Różewicz Wietrzno M20 1 - -
350 Adam Rutkowski Wrocław M20 - WKW, KOX Team Zerwa, Nokia -
351 Jan Ryba Wrocław M50 - Biegam bo lubię Wrocław -
352 Magdalena Rybienik Wrocław K30 1 TRIMAMA -
353 Justyna Rylska Wrocław K20 1 - -
354 Arkadiusz Rymarski Wrocław M40 1 GVT -
355 Michał Rzekiecki Brzeg M30 - X-Core -
356 WIESŁAW RZEPCZYŃSKI 47-400 RACIBÓRZ M60+ 1 NIEZRZESZONY -
357 Paulina Rzeźnik Wieruszów K20 1 - -
358 Maciej Sadowski Toruń M20 1 - -
359 Gustaw Sadowski Wrocław M20 - - -
360 Michal Safaryn wroclaw M30 1 ASICS OUTLET WROCLAW -
361 Tomasz Sakuta Wrocław M30 - Sidor Team -
362 Maciej Saleta Wrocław M20 - - -
363 Anna Saleta Wrocław K20 1 - -
364 Karolina Sap Gliwice K20 1 PRO-RUN WROCŁAW -
365 Patrycja Sap Gliwice K20 1 Pro-run Wrocław -
366 Aneta Sarniuk Wrocław K20 - - -
367 Justyna Sawicka Wrocław K20 1 - -
368 Leszek Sawicki Wrocław M60+ 1 - -
369 Dariusz Serafin Jawor M30 1 - -
370 Ewa Serwin Wrocław M30 1 - -
371 Grzegorz Serwin Wrocław M30 1 Biegamy we Wrocławiu -
372 Marcin Sidziński Jelenia Góra M20 1 - -
373 Marta Siemieniec Wrocław K20 1 Uniwersytet Wrocławski -
374 Kinga Sima Wrocław K20 1 - -
375 Konrad Sitkowski Dobrzeń M30 1 - -
376 Ewa Siuda Kiełczów K30 - - -
377 Tomasz Siudmak wieluń M30 - brak -
378 Anna Skawińska Wrocław K30 1 - -
379 Wiktor Skowron Wrocław M20 1 - -
380 Małgorzata Skórska Wrocław K30 1 - -
381 Adam Skubiszewski Wrocław M30 1 - -
382 Natalia Słabicka Wrocław K20 1 - -
383 Paweł Słomka Wrocław M20 - - -
384 Daniel Smaga Wrocław M20 1 - -
385 Patryk Smektała Gostyń M20 1 - -
386 Bogumiła Smolarek Wrocław K20 1 - -
387 Maria Sobocińska Świdnica K20 1 - -
388 Paweł Soja Tuliszków M20 1 MVM -
389 Karol Soja Wrocław M20 1 MVM -
390 AYSEN SOLAK 6 K30 1 TUR -
391 Filip Solarczyk Toruń M20 1 - -
392 Michał Sosiński Bukowina M20 - - -
393 Janina Sosulska Włodary K50 1 Earth Power Runners Team -
394 Rafał Srokowski Legnica K20 1 Feniks Legnica -
395 Izabela Stajniak-Steliga Wilczyn K30 1 Radio Eska -
396 Natalia Stanisławska Kępno K20 - - -
397 IRENEUSZ STANKIEWICZ Lubin M40 - START ŚCINAWA -
398 Patrycja Stanok Świerzawa K20 - - -
399 Jan Stawowy Opole M30 - - -
400 Rafał Strugalski Brzeg M30 1 - -
401 Piotr Stryszewski Ziębice M40 1 SPARTA ZIĘBICE -
402 Dominik Strzelczyk Wrocław M20 1 - -
403 Grzegorz Strzelecki Wrocław M30 1 - -
404 Lucyna Suchecka Opole K20 - FAST FOOT OPOLE -
405 Grzegorz Sulich Wrocław M30 1 - -
406 Małgorzata Sulka Pszenno K20 - - -
407 Joanna Susmanek Wrocław K20 1 TRIBITION TEAM -
408 Dawid Szarawara Wrocław M20 1 - -
409 Michał Szaroleta Ostrów Wielkopolski M20 1 - -
410 Joanna Szczelaszczyk Bydgoszcz K20 1 - -
411 Michał Szczepanek TRZEBNICA M20 1 - -
412 Rafał Szczepański Wrocław M40 - Tribition Taem -
413 Piotr Szczęsny Tuliszków M20 1 MVM -
414 Bartłomiej Szczygielski Wrocław M40 - Trisfera Wrocław -
415 Mateusz Szczygieł Wrocław M20 1 - -
416 Mateusz Szkodziński Głuszyna M20 1 - -
417 Weronika Szkutnik Wrocław K20 1 - -
418 JOANNA SZNAJDER Wrocław K30 1 BIEDRONECZKI -
419 Magdalena Szott Wrocław K20 1 amatorsko -
420 Paweł Szpakowski Białystok M20 1 - -
421 Mariusz Szpilarewicz Ziębice M40 1 ZSP Ziębice -
422 Tomasz Szuba Kowary M20 1 - -
423 Joanna Szwed Wrocław K20 1 PĄCZUSIE -
424 Wiesław Szydłowski Żarów M50 1 brak -
425 Dawid Szymkowski Wrocław M20 1 Odcięci.pl -
426 Sylwia Ścisłowska Wrocław K30 1 Pro-Run WROCŁAW -
427 MAŁGORZATA ŚWIATŁOŃ chojnow K20 1 - -
428 Bartosz Świniarski Sieradz M20 1 RajSport Sieradz ActiveTeam -
429 Tomasz Świta Bielany Wrocławskie M30 1 - -
430 Krzysztof Tackowiak Wocław M20 1 tacka -
431 Aleksandra Tajak Wrocław K30 1 RDSTeam -
432 Michal Talaga Folwark M30 1 rawrun -
433 Łukasz Tchir Wrocław M30 1 - -
434 Marcin Teodorowicz Włodawa M30 1 - -
435 Jakub Tereszkiewicz Wrocław M30 1 - -
436 Rafael Tęcza Środa Śląska M30 1 Mountain Walkers -
437 Mateusz Tobis Wrocław M30 - brak -
438 Oliwia Tokarek-Mencel Łęka Opatowska K20 1 - -
439 Elżbieta Tokarska Opole K30 1 - -
440 Magdalena Tokarska Opole K30 1 - -
441 Konrad Tomala Wrocław M20 1 Biegamy we Wrocławiu -
442 Andrzej Tomaszek Wrocław M20 1 - -
443 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych M50 1 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ -
444 Marta Tomska Wrocław K50 - PRO-RUN -
445 Grzegorz Tutkaj SIECHNICE M30 1 Radio ESKA -
446 Anna Twardowska Grodków K30 - - -
447 Grzegorz Tyc Złotoryja M40 - - -
448 Paweł Tyka Wrocław M20 1 - -
449 Małgorzata Tylkowska Wysoka K30 1 Grupa Triathlonowa RAT -
450 Daria Urbańczyk Świdnica K20 1 ZIPVIP -
451 Luis Vela wroclaw M20 1 - -
452 Xabier Villalba wroclaw M20 1 - -
453 Mikołaj Visentin Wrocław M30 - Los Bieganeros -
454 Paulina Walczak Świdnica K20 1 Grupa triathlonowa RAT -
455 Ewa Waleńska Wrocław K30 1 Grupa Triathlonowa RAT -
456 NATALIA WALEWSKA-WOJCIECHOWSKA Łężyca/Zielona Góra K30 1 ---- -
457 Piotr Wanicki Głuchołazy M20 1 - -
458 Natalia Wencławiak Ostrów Wlkp. K20 1 - -
459 Adrian Werbanow Wrocław M20 1 - -
460 lukasz węglarz Szczodre M30 1 amator -
461 Anna Węglowska Wrocław K30 1 - -
462 Grzegorz Wężyk Legnica M40 1 - -
463 Sławek Wiatr Oleśnica M40 1 POGROM WICHRA -
464 Justyna Widelak Wrocław K20 - - -
465 Jacek Wieczorek Wrocław M40 1 VELICANTE SPORT TEAM -
466 Krystyna Wieja Zielina K20 1 Gazele Moszna -
467 Izabela WIELGUS Wrocław K30 - - -
468 Mateusz Wielocha Oleśnica M20 - KB Szerszeń Oleśnica -
469 Michał Wierzbicki Świebodzin M20 1 KS Babol Świebodzin -
470 Mariusz Wierzbicki Głogów M20 - Różowe świnki -
471 Anna Więcek Wrocław K30 1 - -
472 CZESŁAW WILK WRÓW M50 1 Pro Run Wrocław -
473 Łukasz Wilkołaski Wrocław M20 1 Odcięci.pl -
474 Bartosz Winiarski Wrocław M20 1 - -
475 Sebastian Witek Lubin M30 1 AT Team/RajSport Sieradz ActiveTeam -
476 PATRYCJA WITKOWSKA Sieradz K20 - - -
477 Robert Witkowski Sieradz M40 1 RAJSPORT -
478 Dorota Wodzyńska Wrocław K20 - - -
479 Bartosz Wojciechowski Wrocław M30 1 - -
480 Marcin Wojnarowski Wrocław M20 1 MVM -
481 Radosław Wojnarowski Wrocław M20 1 MvM -
482 Grzegorz Wołczyk Ziebice M40 1 Sparta -
483 Kamil Wołkowski Sulistrowice M30 1 Radio ESKA -
484 Kasia Woźna Głogów K20 1 Różowe Świnki -
485 Malwina Woźniak Miękinia K20 - - -
486 Michał Wójcik Wrocław M30 1 RDSTeam -
487 Dariusz Wysokiński Wrocław M40 1 - -
488 Marcin Zachariasz Wrocław M30 1 - -
489 Karina Zając Starczówek K20 1 - -
490 Norbert Zając Starczówek M30 - - -
491 Łukasz Zakrawacz Sobótka M30 1 - -
492 Mariusz Zapotoczny Wrocław M30 1 Grupa Triathlonowa RAT -
493 Paweł ZARCZUK Wrocław M20 1 - -
494 PAWEŁ ZAREMBA Borek Wlkp M30 1 - -
495 Magdalena Zator Wrocław K20 - - -
496 Magdalena Zawada Stare Kolnie K20 1 - -
497 Magdalena Zawadzka Wrocław K30 1 - -
498 Krzysztof Zawadzki Bielany Wrocławskie M30 1 - -
499 MARCIN ZAWADZKI KRZYKÓW M30 1 BIEGAM BO MUSZĘ -
500 Ewa Zdrzałka-Dąbrowska Wrocław K20 1 - -
501 Tomasz Zdziarski Wrocław M40 - - -
502 Dawid Zieliński TRZEBNICA M20 1 - -
503 Daria Ziemba Lamki K20 1 - -
504 Wojciech Zięba Wrocław M30 - - -
505 Zbigniew Ziober Żmigród M20 - KB SUKCES ŻMIGRÓD -
506 Olga Złotnicka Świdnica K30 1 - -
507 Wiktor Żak Wrocław M60+ 1 GVT -
508 Krzysztof Żebryk Mirsk M40 - - -
509 Maria Żeleźnik-Wiśniewska Wrocław K20 - - -
510 Krzysztof Żoładź Jelenia Góra M30 - - -
511 PAWEŁ ŻUK 6 M30 - - -
512 Karolina Żurow Wrocław K30 - - -
513 Jarosław Żygadło Komorowice M20 - - -
514 Joanna Żygadło Kąty Wrocławskie K20 - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K20 102
K30 73
K40 9
K50 2
K60 1
M20 130
M30 124
M40 53
M50 13
M60+ 6
Kobiety 188
Mężczyźni 326
Wszyscy 514