Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Klub
1 Krzysztof Dąbkowski Michałowice 50KM - 1 T-Mobile Running Team
2 Agnieszka Faron Kraków 50KM - 1 Norafsport
3 Anna Dobkowska Warszawa 50KM - 1 KB GALERIA Warszawa
4 BARTOSZ WĘGIELEWSKI Kraków 50KM - 1 INFUSION RUNNING TEAM
5 Mirosław Madej Kraków 50KM - 1 Kraków
6 Grzegorz Markowicz Czarna 50KM - 1 Czarnovia-Regamet Czarna
7 TADEUSZ BAZAN Sokołów Małopolski 50KM - 1 GB NA ZDROWIE
8 Robert Franczyk Nowy Sącz 50KM - 1 Carabus Nowy Sącz
9 Sylwester Półtorak Krzyszkowice 50KM - 1 nie rzeszony
10 Andrzej Szlachtowski Nowy Targ 50KM - - Brak
11 Zbigniew Śmieszek Limanowa 50KM - 1 Ultramaraton Limanowa
12 Zbigniew Toboła Kraków 50KM - 1 -
13 Wojciech ŚCIESZKA Kraków 50KM - 1 13 ELT KRAKÓW - BALICE
14 Rafał Jureczko Olkusz 50KM - - nie zrzeszony
15 Marcin Sidwiński Warszawa 50KM - - nie zrzeszony
16 Radosław Słowik Żelechów 50KM - - Dead On Arrival
17 Jarosław Kolasiński Warszawa 50KM - - KTM
18 Maciej Sobczak Łódź 50KM - - Night Runners
19 Jacek Martin Chorzów 50KM - 1 Stadion Śląski
20 ROBERT DUDZIK Mszana Dolna 50KM - 1 niezrzeszony
21 DARIUSZ PAJDA Dąbrowa Górnicza 50KM - 1 POGORIA BIEGA
22 Karolina Tabaszewska Zakopane 50KM - - www.outdoor.org.pl
23 Marcin WALCZUK Brzeźnio 50KM - - Sieradzbiega.pl
24 Michał Marczak Warszawa 50KM - 1 Politechnika Warszawska
25 Grzegorz Skalski Ostrowiec Świętokrzyski 50KM - 1 Factory
26 Anna Styrna Krynica Zdrój 50KM - - Krynica Biega
27 Dominika Szymańska Krynica Zdrój 50KM - - KRYNICA BIEGA
28 KAMIL BERNACKI Ostrowiec Świętokrzyski 50KM - 1 SPORT MEDICAL REHABILITACJA OSTROWIEC ŚW
29 Robert Michniak Nowy Sącz 50KM - 1 niezrzeszony
30 Piotr Perczyński Czarny Dunajec 50KM - - brak
31 Michał Piórecki Kraków 50KM - - -
32 Piotr Skotniczny Kraków 50KM - 1 KKB Dystans Kraków
33 Mirosław Sierant WIELICZKA 50KM - 1 -
34 Tomasz Koteluk kALINOWICE 50KM - - RSiR Strzelce Op.
35 Artur Rykała Warszawa 50KM - - PLAMAS
36 Andrzej Majkut Chmielów 50KM - 1 SKB Stalowa Wola
37 Rafał Salski ŻYRARDÓW 50KM - - Trailteam Żyrardów
38 KRZYSZTOF FRESZEL Warszawa 50KM - 1 BOERNEROWO BIEGA
39 Tomasz Stępień Kielce 50KM - - Brygada Świętokrzyska
40 PIOTR KNAPIK Wrocław 50KM - - LKS Iskra Jaszkowa
41 Beata Ciosek Chorzów 50KM - 1 stadion śląski
42 Jacek Dudzik Klodzko 50KM - - LKS ISKRA Jaszkowa
43 Tomasz Piecyk Katowice 50KM - 1 stadion śląski
44 KATARZYNA KRYPCZYK Chorzów 50KM - 1 Stadion Śląski
45 Łukasz Cabaj Chmielów 50KM - - SKB Stalowa Wola
46 Robert Knopek Gliwice 50KM - - -
47 Vadim Kujalanskas Stary Sącz 50KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
48 Robert Pasiut Nowy Sącz 50KM - 1 niezrzeszony
49 Marek Marczyk Światniki Górne 50KM - 1 Spokojna RUN
50 Stanisław Adam Olbryś Nasielsk 50KM - 1 KB Legionowo
51 Beata Zielińska Kraków 50KM - 1 Rutkow-ski sports club
52 Robert Lewandowski Warszawa 50KM - - warszawa
53 Ryszard Rowszar Bystrzyca Kłodzka 50KM - - LKS Iskra Jaszkowa
54 Piotr Stróżyk Biecz 50KM - 1 Biecz
55 Jakub Kuśnierz GORLICE 50KM - 1 meKaniKa
56 Wojciech Łubieński Poznań 50KM - 1 Zawsze do przodu!
57 Marta Kołczyńska Łódź 50KM - 1 Running Omas
58 Paweł Apostoł Kraków 50KM - - xxx
59 Michał Krypczyk Chorzów 50KM - 1 25
60 Marek Ślęzak Nowy Sącz 50KM - 1 Carabus Nowy Sącz
61 Piotr Mokrzański Warszawa 50KM - 1 1
62 Paweł Wojtyła Warszawa 50KM - 1 AKS Polonia Warszawa
63 Marek Góra Grybów 50KM - - ANI
64 Paweł Kocoń Kraków 50KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
65 KAROLINA DYMANUS Mysłowice 50KM - - SRC
66 Wacław Dubrawski Piwniczna - Zdrój 50KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
67 Marek Kawecki Częstochowa 50KM - 1 -
68 Agnieszka Skiba Kraków 50KM - - Placetotri
69 Grzegorz Mosurek Kraków 50KM - 1 Eskadra Masters
70 Bartłomiej Pieniądz Kraków 50KM - 1 Misiu z buszu
71 Rafał Zieliński Kraków 50KM - 1 ESKADRA MASTERS
72 Jerzy Debicki Nowy Sącz 50KM - 1 visegrad maraton rytro
73 Iza Burzynska Krakow 50KM - 1 Les Femmes courant dans les Forets
74 Piotr Czapski Warszawa 50KM - 1 brak
75 Dariusz Dutkiewicz Krynica-Zdrój 50KM - 1 nie zrzeszony
76 Jarosław Maślanka Kraków 50KM - 1 Pega Runners
77 JAROSŁAW BORDA-SIECZKOWSKI Jasło 50KM - 1 BIEGUN
78 Przemysław Myśliwiec Zimna Woda 50KM - 1 szybcy i wściekli
79 Łukasz Pająk Zabłocie 50KM - 1 -
80 Jarosław Prugar Nadarzyn 50KM - 1 ALLE JAZDA
81 Wojciech Czuba Powroźnik 50KM - 1 Charty z Południa
82 Dariusz Wieczorek Warszawa 50KM - 1 Przeglad Sportowy
83 Jacek Pikor Zamość 50KM - 1 biegusiem.pl
84 Sławomir Folta Mielec 50KM - 1 Orange Polska
85 Tomasz Zubek Szczawa 50KM - 1 Wanta Zorównie
86 Łukasz Zubek Szczawa 50KM - 1 Wanta Zorównie
87 Andrzej Guzowski Grudziadz 50KM - 1 brak
88 Adam Długosz Młodów 50KM - 1 Piwniczna-Zdrój
89 Tadeusz Kacprowski Warszawa 50KM - 1 -
90 MAREK ŻUK Przemyśl 50KM - - Szafa Biegacza
91 Grzegorz Zegarmistrz Kraków 50KM - 1 Zegar
92 Konrad Polek Skawina 50KM - 1 Eskadra Masters
93 Małgorzata Zemła Kraków 50KM - 1 -
94 Marcin Rembiasz Nowy Sącz 50KM - 1 Visegrad Maraton
95 Łukasz Brykczyński Warszawa 50KM - 1 Sport GURU
96 Mirosław Prędki Przysieki 50KM - 1 Jasło
97 Andrzej Bazyluk Białystok 50KM - 1 KB ERGO
98 Maciej Żyra Jasło 50KM - 1 JASŁO
99 Sylwia Różańska Kraków 50KM - 1 KW Kraków
100 Sławomir Walaszczyk Jasło 50KM - 1 www.vitaminshopjaslo.pl
101 Dariusz Rożnowski Warszawa 50KM - 1 Drużyna Kajetana
102 Monika Nowak Kraków 50KM - 1 Kraków
103 Jan Haręza Nowy Targ 50KM - 1 Wartkie Kiyrpce

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Klub
1 Przemysław Bień Ryglice 30KM - 1 LKS Burzyn
2 Kamil Łacny Zagorzyn/Łącko 30KM - - Skyrunning
3 Barbara Muzyka Warszawa 30KM - 1 Kopytko
4 Piotr Mróz Nowy Sącz 30KM - 1 VISEGRAD MARATON RYTRO
5 Tymoteusz Bąk Ruda Śląska 30KM - 1 -
6 Joanna Olchawa Kraków 30KM - 1 n
7 Zbigniew Bodurka Zakopane 30KM - - -
8 Michał Janik Warszawa 30KM - 1 Poszła czołgiem
9 Andrzej Sikora Kraków 30KM - - <=>
10 Konrad Jedrzejewski Warszawa 30KM - - JacekBiega Running Team
11 Piotr Senatorski Warszawa 30KM - 1 PS
12 Wojciech Tomaka Rzeszów 30KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
13 Grzegorz Mysliwiec Radziszów 30KM - 1 -
14 ZBIGNIEW PODSADOWSKI GORLICE 30KM - 1 Ambasadorzy Festiwalu Biegowego w Krynicy
15 Jacek Horszczaruk Warszawa 30KM - - Jożin z Bażin
16 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka 30KM - - L.K.S.Iskra Jaszkowa
17 Grzegorz Grochowski Warszawa 30KM - 1 Biegamy z Ochotą
18 Szymon Kołek Nowy Sącz 30KM - 1 xyz
19 Paweł Fiecek Kraków 30KM - - Świnki Trzy
20 Marcin Wiącek Jasło 30KM - 1 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
21 Ryszard Pręcikowski WIELICZKA 30KM - 1 ---
22 Joanna Sołkowska Wola Batorska 30KM - 1 Niepołomice Biegają
23 Norbert Kulawiak Kłodzko 30KM - - LKS ISKRA JASZKOWA
24 Marcin Suski Kraków 30KM - 1 Vege Runners
25 Sebastian Kwieciński Mława 30KM - 1 mława
26 AGATA DEREŃ Stara Łomnica 30KM - - LKS Iskra Jaszkowa
27 Beata Dereń Stara Łomnica 30KM - - LKS Iskra Jaszkowa
28 Łukasz Mierniczek Kraków 30KM - - Team Palestra
29 DARIUSZ SATERNUS Zabrze 30KM - - Se bieganie, nie?
30 Piotr Fortuna Targowisko 30KM - - KCE!
31 Maciej Makowski Kraków 30KM - 1 Dare2B Running
32 Edyta OCYTKO Dębica 30KM - 1 niezrzeszony
33 Arkadiusz Gubała GORLICE 30KM - 1 Grupetto Gorlice
34 Piotr Kocoń Zielonki 30KM - - .
35 Krzysztof Czarnecki Kraków 30KM - - Geoprogress
36 Bartosz Szotek Sosnowiec 30KM - 1 POGORIA BIEGA
37 Magdalena Piwowarczyk Kraków 30KM - 1 Szkoła Wspinania Klama/Eskadra Masters
38 Marcin Topolski Jadowniki 30KM - 1 BKB Victoria Brzesko
39 JÓZEF WOROBIEC Jędrzejów 30KM - - UMKS Nadir Jędrzejów
40 Jarosław Kisiński Nowy Sącz 30KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
41 Maciej Radzik Stary Sącz 30KM - 1 Sekcja Kier-As
42 Maciej Mierzwa Łąkta Dolna 30KM - 1 Ściana Trzciana
43 Dariusz Faron Nowy Sącz 30KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
44 ARKADIUSZ SALAMON Kraków 30KM - 1 ---
45 Marcin Szczubiał Kraków 30KM - 1 MARDENT-protetyka i ortodoncja
46 Wiesław Szczur Nowa Dęba 30KM - 1 ---
47 Iwona Szczur Nowa Dęba 30KM - 1 ---
48 Jarosław Ślęzak Pogórska Wola 30KM - 1 Carabus Nowy Sącz
49 Kazimierz Grzyb Kraków 30KM - 1 Eskadra Masters
50 Kazimierz Grzyb Kraków 30KM - 1 Eskadra Masters
51 Katarzyna Winiarska Przemyśl 30KM - 1 Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza
52 Pola Pieniądz Kraków 30KM - 1 ruczaj
53 Becia Kotaś Kraków 30KM - 1 ESKADRA MASTERS
54 Tomasz Porzycki Kraków 30KM - 1 42doszczescia.pl
55 Piotr Podobiński Gołkowice Dolne 30KM - 1 -
56 Paulina Bylica Krakow 30KM - - PGB Sportowa Paczka
57 Andrzej Suwald Warszawa 30KM - 1 JacekBiega Running Team
58 Tymoteusz Zydroń Kraków 30KM - 1 -
59 Bartłomiej Olbrych Binarowa 30KM - 1 nastopy.pl Running Team
60 Przemek Idzik Kraków 30KM - 1 Eskadra Masters
61 Joanna Kornatka Warszawa 30KM - 1 -
62 Dominik Skworzec Bystrzyca 30KM - 1 INTERSPORT
63 Jacek Mordarski Nawojowa 30KM - 1 Biegam bo lubie
64 Piotr Kożuch Nawojowa 30KM - 1 GOPR Krynica
65 Dominik Dusza Trzciana 30KM - 1 butyisport.pl
66 Bartłomiej Przetocki Kraków 30KM - 1 -
67 SABINA BISZTYGA Kraków 30KM - 1 Eskadra Masters
68 Agnieszka Skiba Kraków 30KM - - Placetotri
69 Przemysław Rymarczyk Kraków 30KM - - Eskadra Masters
70 Marta Dzieżok Gliwice 30KM - - -
71 JAROSŁAW LASOŃ Maszyce 30KM - 1 Rodzina Lasoń
72 Anna Kapelan Przemyśl 30KM - 1 Przemyski Klub Biegacza
73 Sławomir PAŃTAK Białobrzegi 30KM - 1 21daplot Jarosław
74 Renata Pisarek Kraków 30KM - - Eskadra Masters
75 Klaudia Zachuta Krosno 30KM - 1 42 Do Szczęścia
76 Krzysztof Wojciechowski Łańcut 30KM - - Łańcut biega
77 Krzysztof Wierzbicki Olszewice 30KM - 1 Golden Team
78 Michał Kukuła Warszawa 30KM - 1 Ortoreh
79 Mateusz Milewski Mrozy 30KM - 1 MKB Dreptak
80 Mateusz Baran Szymbark 30KM - 1 brak
81 Dariusz Litwiński Nowy Sącz 30KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
82 Zbigniew Malec Kraków 30KM - 1 Canislandiateam
83 Magdalena Malec Kraków 30KM - 1 Canislandiateam
84 Maria Czuba-Latoń Łabowa 30KM - 1 Charty z Południa
85 Andrzej Tokarz Nowy Sącz 30KM - 1 Rób to co Kochasz / Visegrad Maraton Rytro
86 Piotr Biernawski Nowy Targ 30KM - - ATTIQ Fake Runners
87 Agnieszka Konturek Kraków 30KM - 1 niezrzeszony
88 Katarzyna Madej Kraków 30KM - 1 -
89 Wojtek Baran Kraków 30KM - 1 oknoplast
90 Ewelina Borowska-Pawluś Jasło 30KM - 1 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
91 Maciej Szczepanik Rytro 30KM - 1 UKS Ryter
92 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 30KM - 1 GB NA ZDROWIE
93 Piotr Prażmowski Kraków 30KM - 1 Am Nat Kraków
94 Lucyna Krężołek Nowy Sącz 30KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
95 Grzegorz Kwiatek Szczawnica 30KM - 1 GP GOPR
96 Angelika Jurczyńska Muszyna /Nowy Sącz 30KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
97 Mirosław Pawluś Jasło 30KM - 1 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
98 Justyna Gibaszewska Chorzów 30KM - - -
99 Tomasz Mastalerz Kielce 30KM - 1 T-Mobile Running Team
100 Krzysztof Skomra Warszawa 30KM - 1 T-Mobile Running Team
101 Maciej Muszyński Kraków 30KM - - Placetotri
102 Katarzyna Folta Mielec 30KM - 1 brak
103 Piotr Michalski Nadarzyn 30KM - - Alle Jazda
104 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa 30KM - 1 Ptaszkowa
105 Piotr Chuchmała Ostrowiec Świętokrzyski 30KM - - biurodelfin.pl
106 Jan Adamczyk GORLICE 30KM - 1 GORLICE
107 Wiesław Bać Racławówka 30KM - 1 KMP Zabierzów
108 Igor Kostecki Brzesko 30KM - 1 W.Ch.S.Z.T.
109 Jerzy Mordarski Nowy Sącz 30KM - 1 -
110 Kamil Konar Chełmiec 30KM - 1 BALON
111 Michał Szczepanik Nowy Sącz 30KM - 1 nowy sącz
112 Maciej Pęcak Nowosielce 30KM - 1 xxx
113 Michał Drwal Tarnów 30KM - 1 brak
114 Barbara Bloniarczyk nowy sacz 30KM - 1 visegrad maraton
115 Ewelina Czernecka Myślenice 30KM - - CROSS SPOT
116 Maciej Sulik Leszno k/ W-wy 30KM - 1 SPORTGURU
117 Agnieszka Nowak Sosnowiec 30KM - 1 Pogoria Biega
118 Bartłomiej Kordecki Brzesko 30KM - 1 W.CH.S.Z.T tm
119 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec 30KM - 1 Gonie Psonie
120 Jarosław Chudnicki Brzesko 30KM - - W.Ch.S.Z.T
121 Paweł Smędowski Sękowa 30KM - 1 Sękowa
122 Sławomir Walter Nowy Sącz 30KM - 1 WB
123 Martyna Kantor Kraków 30KM - - LACHO TEAM
124 Marek Dziedziak GORLICE 30KM - - UKS Gryf Szymbark
125 Remigiusz Sędłak Zamość 30KM - - Brak
126 Michał Rzeszutek Rzeszów 30KM - - Grupa Elmat
127 Bartłomiej Baran Szymbark 30KM - 1 ULKS Lipinki
128 Stanisław Piękoś Chełmiec 30KM - 1 Visegrad Maraton
129 Tomasz Pawlik Jarosław 30KM - 1 21daplot Jarosław
130 Justyna Arnold Kraków 30KM - 1 brak
131 Arkadiusz Barnaś Kraków 30KM - 1 -
132 Konrad Papierz Kraków 30KM - 1 KW Kraków
133 Bartek Kujawski GORLICE 30KM - 1 Grupetto Gorlice
134 Dariusz Subik Świerzowa Polska 30KM - 1 Victoria
135 Sebastian Grodzki Kraków 30KM - 1 Pega Runners
136 Daniel Chrzan Tarnów 30KM - 1 AA TARNÓW
137 Bogusław Kujawski GORLICE 30KM - - Grupette Gorlice
138 Jolanta Augustyńska Nowy Sącz 30KM - 1 Visegrad Maraton Rytro / PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
139 Grzegorz Reszytyło Łańcut 30KM - 1 PTG Sokół Łańcut
140 Tomasz Borowik Kraków 30KM - - ATOM
141 Jacek Poręba Nowy Sącz 30KM - - Visegrad Maraton Rytro
142 Maciej Walentowski Tarnów 30KM - 1 -
143 Artur Jabłoński Horodło/Warszawa 30KM - - DREAM RUN
144 Agata Dereń Stara Łomnica 30KM - - LKS Iskra Jaszkowa

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Klub
1 Maurycy Muzyka Warszawa 11KM - 1 Warszawski Klub Kolarski
2 Jerzy Kopta Kraków 11KM - 1 Cwałujące Dziadki
3 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
4 Ewa Staniszewska Kraków 11KM - - Biegam Bo Lubię Kraków, Norafsport
5 Sebastian Florek Gaboń 11KM - 1 Ptaszkowa Beskid Niski
6 Katarzyna KOŚKA Warszawa 11KM - - PLAMAS
7 ZDZISŁAW KLUF BEŁCHATÓW 11KM - 1 AMATOR
8 Michał Woś Ołdrzychowice Kłodzkie 11KM - - LKS ISKRA Jaszkowa
9 Małgorzata Jura-Suknarowska Chocznia 11KM - 1 bbl wadowice
10 Anna Krężołek Daleszyce 11KM - - geoprogress
11 Damian Porc Dąbrowa Górnicza 11KM - 1 Travois
12 Agnieszka Zajączkowska Kłodzko 11KM - - LKS Iskra Jaszkowa
13 Grzegorz Temecki Nnowy Targ 11KM - - braj
14 Dominik Basiaga Stary Sącz 11KM - 1 biegnę zeby Bartek mógł biegać
15 MAREK GAJEWSKI Rzeszów 11KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
16 Paweł Smerecki Rymanów Zdrój 11KM - 1 Uzdrowisko Rymanów S.A.
17 Karolina Prandzioch Kraków 11KM - 1 Brak
18 Krzysztof Rogiński Szkodna 11KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
19 Angelika Brończyk Nowy Sącz 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
20 Karol Lisowski Nawojowa 11KM - 1 -
21 Zenon Michniak Nowy Sącz 11KM - 1 niezrzeszony
22 Małgorzata Porc dabrowa gornicza 11KM - 1 Travois
23 Barbara Kołczyńska Łódź 11KM - 1 Emerytowany Jednoosobowy Wszechstronny Klub Sportowy "No, bujaj się, Baśka"
24 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz 11KM - 1 visegrad maraton
25 Arkadiusz Buźniak Nowy Sącz 11KM - 1 SEKCJA KiER-As
26 Maciej Ujwary Kłodzko 11KM - - LKS ISKRA JASZKOWA
27 Krzysztof Leniart Nowy Borek 144 11KM - 1 Rzeszowskie gazele i gepardy
28 JACEK KAWALEC Rzeszów 11KM - 1 TEAM IWO
29 Magdalena Kuśnierz GORLICE 11KM - 1 meKaniKa
30 Andrzej Kuśnierz GORLICE 11KM - 1 ULKS Lipinki
31 Wacław Wiak BYSTRZYCA KLODZKA 11KM - - LKS ISKRA Jaszkowa
32 Maria Muzyka Warszawa 11KM - 1 Gimnazjum nr 93 Warszawa
33 Jozef DZIKOWSKI Tymowa 11KM - 1 Niezrzeszony
34 Marcin Wielosik Kadcza 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
35 Grzegorz Marecik Lipnica Murowana 11KM - - Macierz Lipnica
36 Ania Sołtysik Nowy Sącz 11KM - 1 Wojownicze Żółwie Ninja
37 Tomasz Piwowarczyk Tarnów 11KM - 1 niezrzeszony
38 Bogumiła Dobosz Rytro 11KM - 1 UKS Ryter
39 Marian Dobosz Rytro 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
40 Artur Michalik Nowy Sącz 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
41 Daniel Prędkopowicz Radonie 11KM - - ASRAZ
42 Agnieszka Krowicka Kraków 11KM - 1 Olimpijczyk Szczekociny
43 Maciej Sadowski Nowa Wieś 11KM - 1 WKS Nowa Wies
44 Monika Banicka-Prugar Nadarzyn 11KM - 1 ALLE JAZDA
45 Sabina Banicka-Abed Warszawa 11KM - 1 alleJazda
46 Marta Sadowska Warszawa 11KM - - brak
47 Waldemar Kuper podegrodzie 11KM - 1 Synowie Bagien Nowy Sącz
48 Agata Pikor Zamość 11KM - 1 Rozbiegany Zamość
49 Aneta TURCZANIK Zamość 11KM - 1 ---------
50 Norbert Jachymczyk Jaworzno 11KM - 1 KB MCKIS JAWORZNO
51 Dominika Cioban Przemyśl 11KM - 1 -
52 Krzysztof Gostyński Kraków 11KM - 1 Gostyńscy Team
53 Weronika Gostyńska Kraków 11KM - 1 Gostyńscy Team
54 Konrad Haba Kraków 11KM - 1 Kraków
55 Krzysztof Saczka Nowy Sącz 11KM - - SKTJ
56 Jacek Adamczyk Krynica-Zdrój 11KM - 1 MTB Krynica-Zdrój
57 Maria Prusak Nowy Sącz 11KM - 1 -
58 Michał Grzanka Kraków 11KM - 1 AZS UEK Kraków
59 MAŁGORZATA WALECZEK Nawojowa 11KM - 1 ANI
60 Romana Kantor Stary Sącz 11KM - 1 ANI
61 Kinga Kantor Nowy Sącz 11KM - 1 ANI
62 Kamila Zaryczny Nowy Sącz 11KM - 1 -
63 Joanna Samek Nowy Sącz 11KM - 1 brak
64 Teresa Manowska Piwniczna - Zdrój 11KM - 1 -
65 Michał Dudczak Rytro 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
66 Krzysztof Mirek Kamionka Mała 11KM - 1 brak
67 RYSZARD CYGAŃCZUK GORLICE 11KM - - MKN Gorlice
68 Kinga Bazan Sokołów Małopolski 11KM - - GB Na Zdrowie Sokołów Małopolski
69 Oksana Kashivska Warszawa 11KM - 1 -
70 Katarzyna Drwal Tarnów 11KM - - XXX
71 Stefan Baran Nowy Sącz 11KM - 1 -
72 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz 11KM - 1 -
73 Anna Gaca Tarnów 11KM - 1 annodomini1982
74 Dominik Gaca Dopiewiec 11KM - 1 annodomini1982
75 Bartosz Wójcik Kraków 11KM - - cross country ski
76 Paweł Maćkowski Piwniczna - Zdrój 11KM - 1 Nie mam
77 Joanna Cudziło Stalowa Wola 11KM - - ----
78 Tadeusz Kokoszka Tarnów 11KM - 1 niestowarzyszony
79 Wioletta Handzel Kraków 11KM - 1 GOKiS Biały Kościół
80 Marcin Tomasiak Sokołów Małopolski 11KM - 1 GB na Zdrowie
81 Cezary Godlewski Warszawa 11KM - 1 Relax
82 Robert Poręba Nowy Sącz 11KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
83 Grzegorz Rosłoński Szymbark 11KM - 1 Gorlicki Klub Cyklistów
84 Magdalena Musialik Rzeszów 11KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
85 Paweł Cagara Stalowa Wola 11KM - - -
86 Edward Mucha Limanowa 11KM - - KS Limanowa Forrest -Team nabiegowkach.pl
87 Paulina Lis Długołęka-Świerkla 11KM - 1 brak
88 Bogusław Bochenek Ptaszkowa 11KM - 1 Shut The Fuck And Train
89 Zdzislaw Wojtowicz Szczawa 11KM - - niezrzeszony
90 AGNIESZKA GRODZKA Skawina 11KM - 1 -
91 Karolina Nowak Nowy Targ 11KM - - -
92 Bartłomiej Kieroński Tarnów 11KM - 1 AA TARNÓW
93 Krzysztof Wróbel Tarnów 11KM - 1 AA TARNÓW
94 Grzegorz Dereń Stara Łomnica 11KM - 1 Lks Iskra Jaszkowa
95 Michał Mazur Krynica-Zdrój 11KM - - Krynica Biega
96 Anna Reszytyło Łańcut 11KM - 1 nienawidzębiegać
97 ANNA STOCH-MICHNA Kościelisko 11KM - - siostryK
98 JOANNA GALICA-DORULA Poronin 11KM - - siostryK
99 Michał Nowak Nowy Targ 11KM - - -
100 Marcin Walaszczyk Jasło 11KM - 1 JASŁO
101 Patryk Izworski Rytro 11KM - 1 UKS Rytro
102 Paweł Madej 2 11KM - 1 AA Tarnów
103 Adrianna Słomian Bystre 11KM - 1 -
104 Artur Jendrych Świdnik 11KM - - Biegający Świdnik
105 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz 11KM - - -
106 Grażyna Borucka Wrocław 11KM - - niezrzeszony


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 94
Mężczyźni 259
Wszyscy 353