Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Rozmiar koszulki Klub
1 ŁUKASZ MIKULSKI Nowy Sącz - 1 M VISEGRAD MARATON RYTRO
2 Mateusz Mikulski Nowy Sącz - 1 M Visegrad Maraton Rytro
3 anna bodziony niskowa - 1 M Visegrad Maraton Rytro
4 Marek Tomasiak Barcice - 1 M Visegrad Maraton Rytro
5 Adam Doliński Warszawa Radość - 1 M KB PIMAR Legionowo
6 Barbara Muzyka Warszawa - 1 M Kopytko
7 DARIUSZ BARNAŚ JAŹWINY - 1 L GIMNAZJUM JAŹWINY
8 Rafał Maćkowski Piwniczna - Zdrój - 1 L Visegrad Maraton Rytro
9 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz - 1 M Visegrad Maraton
10 ROBERT WILK Kraków - 1 M KKB DYSTANS KRAKÓW
11 Michał Tyburek Świdnik Duży Pierwszy - 1 M -
12 Romuald Błaździewicz Warszawa Mokotów - 1 M -
13 Andrzej Borek Nawojowa - 1 S Visegrad Maraton Rytro/ Tenis As Nowy Sącz
14 Marcin Mogilski Racibórz - 1 L Easy Run Racibórz
15 Kazimierz Magda Kraków - 1 M KKB Dystans Kraków
16 Leszek Dałomis Tryńcza - 1 L -
17 Robert Oleszko Kraków - 1 M -
18 Dorota Szparaga Piastów - 1 M Integracyjny Klub Sportowy IKS Siedlce
19 Leszek Nadolny Leszno - 1 L Drużyna Szpiku
20 Tomasz Tatuśko Kraków - 1 L -
21 Jacek Dziekonski Konstancin-Jeziorna - 1 XL Kondycja
22 PAWEŁ WARWAS Sosnowiec - 1 L HARPAGAN SOSNOWIEC
23 Marek Buda Nowy Sącz - 1 XL Visegrad Maraton Rytro
24 jan kaleta Kraków - 1 M JW 2771 rzaska
25 Wojtek OKARMA Warzyce - 1 L SPOREST
26 Paweł Sułkowski Limanowa - 1 L KS LIMANOWA FORREST / OSP ŁOSOSINA GÓRNA
27 Daniel Koszyk Nowy Sącz - 1 M Visegrad Maraton Rytro
28 Adam Goebel Kraków - 1 M KRK Krowodrza
29 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice - 1 S Grupa Azoty-AutomatykaTarnów
30 Jacek Wojnarowski Nowy Sącz - 1 S Visegrad Maraton Rytro
31 Oleh Kashivskyy Warszawa - 1 L DUKLANOWSKITEAM
32 PIOTR BARTULA Kraków - 1 M CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ
33 Kinga Kwiatkowska Chełmiec - 1 S Visegrad Maraton Rytro
34 Marcin Olesik Tarnów - 1 M SOKÓŁ-TARNÓW
35 Rafał Maciak Tarnów - 1 L TARNÓW
36 JACEK SATKO Tarnów - 1 L -
37 Tomasz Mlost WADOWICE - 1 M Endorfiny Wadowice
38 PAWEŁ PERYKASZA Kraków - 1 L Night Runners Kraków
39 Stanisław Adam Olbryś Nasielsk - 1 L KB Legionowo
40 Wojciech Tomaka Rzeszów - 1 M Rzeszowskie Gazele i Gepardy
41 Adam Flejterski Wrocław - 1 M -
42 TOMASZ ADAMCZYK Częstochowa - 1 L Zabiegani Częstochowa
43 Jarosław Podsiadło Sosnowiec - 1 M HARPAGAN SOSNOWIEC
44 Tomasz Kwiatek PRUSZKÓW - 1 M MORT!
45 Marcin Miśków Żory - 1 M BIEGAMY Z SERCEM.PL
46 LECH SALITA Gniezno - 1 M ALTOM GNIEZNO
47 Petr Hrček Czechy - 1 L ---
48 Michał Malinowski Nowy Sącz - 1 L SHELL KRAKÓW
49 Dariusz Mardzyński Miedźna/Gilowice - 1 M Opel Active Team
50 Tadeusz Nazim Skawina - 1 L -
51 Marcin Błach Pińczów - 1 L 4 Run Pińczów
52 Andrzej Bogacki Jaworzno - 1 M KB MCKiS JAWORZNO
53 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz - 1 L Visegrad Maraton Rytro
54 Piotr Kusiak Kielce - 1 M KKL Sprawni Razem
55 Mariusz Wijas Kraków - 1 L KKB Dystans Kraków
56 Witold Malinowski Nowy Sącz - 1 M -
57 Grzegorz Grochowski Warszawa - 1 L Biegamy z Ochotą
58 Anna Skalska Bytom - 1 XL Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój
59 Marek Stępień Poręba Spytkowska - 1 XL BKB Victoria Brzesko
60 ARTUR RADZIĘTA Nowy Wiśnicz - 1 L -
61 Jolanta Wagner Warszawa - 1 M -
62 HENRYK HEŁMECKI Chełmiec - 1 L -
63 Maciej JAWOR Nowy Sącz - 1 M -
64 Jarosław Stanek Pińczów - 1 L SINIAT PIŃCZÓW
65 Jarosław Mularz Bochnia - 1 L Klub biegacza LOK Bochnia
66 Leszek Stachowiak Janowiec Wielkopolski - 1 L -
67 Karolina Frączak Warszawa - 1 S Fabryka Wytrzymałości
68 Łukasz Nos Chorzów - 1 M Ennis Team
69 Krystian Konopka Nowy Sącz - 1 L MASTERRUN
70 Piotr Siepietowski Warszawa - 1 M ART Profi
71 Grzegorz Kończyk Warszawa - 1 M -
72 Krzysztof Gostyński Kraków - 1 M -
73 Joanna Stech GORLICE - 1 M -
74 Tomasz Michalak Lublin - 1 M Insane Runners
75 Grzegorz Sitko Chorzów - 1 L -
76 Jacek Supeł Wrocław - 1 XL niezrzeszony
77 KRZYSZTOF BOCZULA Bielawa - 1 L WKB PIAST WROCLAW
78 Łukasz Bieńkowski Kraków - 1 L KKB Dystans Kraków
79 Włodzimierz Szyszkowski Warszawa - 1 L duke nukem prince of warsaw
80 Adam Sitko Chorzów - 1 L -
81 ARTUR OLENICZ Nowy Sącz - 1 L VISEGRAD MARATON RYTRO
82 Robert Białka Krynica-Zdrój - 1 M Visegrad Maraton Rytro
83 Lukáš Guľáš Vyšné Ružbachy - 1 M Forbasy
84 Ľubomír Zbuška Forbasy - 1 L Forbasy
85 Jozef Teniak Košice - 1 L Maratonsky klub Kosice
86 Piotr Serwan Jadowniki - 1 M -
87 Grzegorz Jarema Rudawa - 1 M Zabierzów Biega
88 SLAWOMIR ANDRZEJEWSKI KARCZEW - 1 L BIEGAJĄCY KELNER
89 Andrzej Wiśniewski Otwock - 1 L Klub Biegacza PLL LOT
90 Beata Jarema Rudawa - 1 M Zabierzów Biega
91 JOZEF ŠROMOVSKÝ VEĽKÁ LESNÁ - 1 M Bežecký klub Stará Ľubovňa
92 Krzysztof Leniart Nowy Borek 144 - 1 L Rzeszowskie gazele i gepardy
93 Krzysztof Bebak Bobrek - 1 M Zadyszka Oświęcim
94 Remigiusz Mikrut Chełmno - 1 M -
95 KAROL WISZNIEWSKI Warszawa - 1 L AKS Polonia Warszawa
96 Marek Nowosielski Sanok - 1 S Biegam dla Marcinka
97 Tomasz Kośla Brzeg - 1 M -
98 Małgorzata Hedrych Serby - 1 S -
99 Wioletta Podsadowska GORLICE - 1 M -
100 Aleksandra Jachimczyk Chrzanów - 1 S -
101 Tadeusz Sambak brzeszcze - 1 M Zadyszka Oświęcim
102 Jan Skakluk LEGIONOWO - 1 S Klub Biegacza Legionowo
103 MAREK GAJEWSKI Rzeszów - 1 L Rzeszowskie Gazele i Gepardy
104 Tomasz Udziela Nowy Targ - 1 M -
105 Artur Baran Dobra - 1 M KS Limanowa Forrest
106 Tomasz Suska LEGIONOWO - 1 M Klub Biegacza Legionowo
107 Michal Pjescak Stara Lubovna - 1 M Bezecky klub Stara Lubovna
108 Stanisław Stasiński Poznań - 1 XL KB Maniac Poznań
109 Zenon Łękawski Rytro - 1 L Visegrad Maraton
110 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz - 1 L Visegrad Maraton Rytro
111 SZYMON JAKUBIEC Kraków - 1 L Lacho Team
112 Sylwester Fiuk Kije - 1 L 4 Run Pińczów
113 KAZIMIERZ ROMAŃSKI LEGIONOWO - 1 XL KB LEGIONOWO
114 Danka Jendrichovská Presov - 1 L MARAS team
115 Ryszard ROPIAK MYSZYNIEC - 1 M KURPIE Myszyniec
116 Krzysztof Stec Bochnia - 1 S Klub Biegacza LOK Bochnia
117 Tomasz Staśkiewicz Warszawa - 1 M Fabryka Wytrzymałości
118 Marcel Hanečák Podolínec - 1 M Bežecký Klub Stará Ľubovňa
119 Jan Polak nowy sacz - 1 XL Visegrad Maraton Rytro
120 Wacław Czuchwicki Zbąszyń - 1 M TKKF,,ŁABĘDŻ" ZBĄSZYŃ
121 Robert Osam-Gyaabin Warszawa - 1 L -
122 Piotr Chełmiński Chełmno - 1 L MLKS Nadwiślanin
123 Joanna Patyk Chorzów - 1 M -
124 LECH BARTŁOMIEJCZYK Gliwice - 1 M -
125 Marek Dworski Gliwice - 1 M AKMB Pędziwiatr Gliwice
126 Grażyna Popiel TRZEBNICA - 1 L Tieto Running Team
127 Przemysław Markowski Bytom - 1 M Biegam bo lubię
128 Małgorzata Choynowska Łomianki - 1 M Powerade
129 Szczepan Borowy Warszawa - 1 S -
130 Krzysztof Kozioł Gorzów - 1 M -
131 Barbara Prymakowska Tarnów - 1 M sokol tarnow
132 Andrzej Tyka Tarnów - 1 M -
133 Peter Hus Spišska Nova Ves, Slovacia - 1 L Maratónsky klub Spišská Nová Ves
134 Miroslav Fuker Spišska Nova Ves, Slovacia - 1 M Maratónsky klub Spišská Nová Ves
135 Piotr Borowiecki Kraków - 1 XL -
136 Jaroslav Tekely Spišska Nova Ves, Slovacia - 1 M Maratónsky klub Spišská Nová Ves
137 Mariusz Gregorczyk Osiek - 1 M FIZJO4SPORT
138 Július Smolár Spišska Nova Ves, Slovakia - 1 M MK Tatran SP.Nova Ves
139 Lubomír Šidlovský Stara Lubovna - 1 L Forbasy
140 ALEKSANDRA MĄDZIK Warszawa Mokotów - 1 M Golden Team
141 Łukasz Borowiecki Kraków - 1 L niezrzeszony
142 Krzysztof Jaworski Stary Sącz - 1 L Visegrad Maraton Rytro
143 Paweł Dyś Lublin - 1 M Insane Runners
144 Leszek Papierski Spytkowice - 1 L PGB Sportowa Paczka
145 Andrzej Kwaśnik Warszawa - 1 L -
146 Małgorzata Butkiewicz Warszawa - 1 L KB Galeria Warszawa
147 Małgorzata Olszówka Lublin - 1 S -
148 Andrzej Szczepocki Niepołomice - 1 XL Niepołomice Biegają
149 Marcin Leszczyna Tychy - 1 S -
150 Monika Maśko Gołkowice Górne - 1 M -
151 Katarzyna Michalak Lublin - 1 S Orange Polska
152 Jaroslav SIDLOVSKY Forbasy - 1 L BEZECKY KLUB-STARA LUBOVNA
153 Jan Tomasiak Rytro - 1 M Visegrad Maraton Rytro
154 Andrzej Choynowski Łomianki - 1 S RKAthletics
155 Jerzy Domanski Otwock - 1 M -
156 Czesław Łękawski Rytro - 1 L Visegrad Maraton Rytro
157 Irena Kisińska Nowy Sącz - 1 S Visegrad Maraton Rytro
158 janusz Gawełko Gliwice - 1 L -
159 Magdalena Klich Szczepanów - 1 M BKB VICTORIA
160 Wojciech Oleksyk Szczepanów - 1 L BKB Victoria
161 Szymon Botor Katowice - 1 L 4Run Pińczów
162 Dušan Tokarčík Rožňava - 1 M KEŽMAROK
163 Jakub Białka Stary Sącz - 1 L Visegrad Maraton Rytro
164 Krzysztof Jarzynka Lublin - 1 XL -
165 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski - 1 S Visegrad Maraton Rytro/ Na Zdrowie
166 Rastislav Udzan Stara Lubovna - 1 L BK Stara Lubovna
167 ROMAN ŠVARC Poprad - Slovakia - 1 L Podbanské
168 Bartosz Bednarczyk Warszawa - 1 M -
169 GRZEGORZ LIEBRECHT Kielce - 1 XL niezrzeszeni
170 Piotr Pociecha Jelna - 1 M Visegrad Maraton Rytro
171 Dariusz Niciński Ruda Śląska - 1 XL 6300
172 Mariusz Złotoś Świetochłowice - 1 XL Henkel Running Team
173 Kornel Tomasiak Rytro - 1 M WK Meta Lubliniec
174 Michał Równiak Kraków - 1 L -
175 Dariusz Wieczorek Warszawa - 1 M Przeglad Sportowy
176 Waldemar Puzio Dębica - 1 L KB Maratończyk Dębica
177 Zbigniew Dubanik Dębica - 1 L KB Maratończyk
178 Roman Pudelko Chróścina - 1 M -
179 Juraj Chrenko Prievidza - 1 M AK Banik Prievidza
180 Jozef Zlocha Prievidza - 1 M AK Banik Prievidza
181 TOMASZ BRZESKI Rytro - 1 L visegradmaraton Rytro
182 HENRYK KOCYBA Lubliniec - 1 M WKB META LUBLINIEC
183 Roman Kuliński Nowy Sącz - 1 M -
184 Paweł Wietecha Warzyce - 1 M -
185 Jan Półzięć Strzyżów - 1 M Pzebiegli Strzyżów
186 Bartłomiej Gościński Przysietnica - 1 L -
187 Bogusław Opryszek Kraków - 1 M I Ty Możesz Być Wielki ITMBW Kraków
188 Jerzy Podgórski Kraków - 1 M I Ty Możesz Być Wielki ITMBW Kraków
189 Krzysztof Sarkowicz Zagórzany - 1 M -
190 Maciej Schabiński Gródek nad Dunajcem - 1 M -
191 Tomasz Chmura GORLICE - 1 XL GKPS
192 Wojciech Zapłata GORLICE - 1 M -
193 Katarína Gerényiová Poprad - Slovakia - 1 S -
194 Aleksander Szurek Szymbark - 1 L -
195 Marek Tokarczyk Nowy Sącz - 1 S Visegrad Maraton Rytro
196 Grzegorz Ziejewski WIELICZKA - 1 S -
197 Arkadiusz Śliwa Krynica-Zdrój - 1 L -
198 Grzegorz Welm Częstochowa - 1 L Zabiegani Częstochowa
199 Ján Hazucha Zvolen,Študentská 6 - 1 M Statika Zvolen
200 Jerzy Dybaś Jasło - 1 XL Pektyna Pektowin Jasło
201 Radosław Ślaski Strzyżów - 1 L Team Biegowy Strzyżów
202 Piotr Szrajner MARKI - 1 S ENTRE.PL Team / Triathlon Series Team
203 Janusz Pakosz Raszyn - 1 L Janusz
204 Łukasz Makowski GORLICE - 1 L -
205 Andrzej Beniowski Zabrzeż - 1 M Visegrad Maraton Rytro
206 Wiesław Paprocki Jaworzno - 1 L mckis jaworzno
207 Larysa Labartkava Ukraine - 1 L Ultra
208 Glyva Evgen Ukraine - 1 M MK LUCHESK-LKB RUDNIK
209 Elwira Łewina Lwów - 1 M Ultra
210 Wołodymyr Ryżyj Lwów - 1 L Ultra
211 Łeonid Hvozdetskyy Lwów - 1 M Ultra
212 Krzysztof Świder Tarnów - 1 S Runshop pl Tarnow
213 Tomasz Socha Biecz - 1 L KKB Mosir Krosno
214 Andrzej Karp Biecz - 1 L -
215 Małgorzata Pastucha Lublin - 1 M Insane Runners
216 Martin Pekar Prievidza - 1 M AK Banik Prievidza
217 zygmunt Brożek Kraków - 1 L Kraków
218 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz - 1 S PTT O/Bskid Sekcja Biegowa
219 Jerzy Debicki Nowy Sącz - 1 S visegrad maraton rytro
220 Robert Faron Zalesie - 1 L Salco Sport Team
221 Mirosław Madej Kraków - 1 M -
222 PAWEŁ KUDŁAK Krakow - 1 L night runners kraków
223 Jacek Chowaniec Nowy Sącz - 1 L Runshop Nadbrzeżna 49 Nowy Sącz

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Rozmiar koszulki Klub
1 Anna Grabek Warszawa - - S -
2 Wacław Bednarz Kraków - - M KKB Dystans Kraków
3 Wioletta Czyż Warszawa - - S -
4 Krzysztof Kopeć Rzeszów - - L -
5 Tomasz Peisert Poznań - - M Biegologia.pl
6 Aleksandra Peisert Poznań - - S Biegologia.pl
7 Rafał Jasiński Łódź - - S -
8 Piotr Czapski Warszawa - - L -
9 Stanisław Rut Rzeszów - - L -
10 Artur Rykała Warszawa - - S PLAMAS
11 Katarzyna KOŚKA Warszawa - - S PLAMAS
12 ROMAN TORZEWSKI Boniewo - - M niezrzeszony
13 Karol Sobulski Piaseczno - - M Kalińska Team
14 Leszek Moczynski Bydgoszcz - - L Biegam dla Bydgoszczy
15 Michal Šebo Stara Lubovna - - M BKSL
16 Jacek Rachwał Trzyciąż - - L -
17 Marek Skrzyniarz Kielce - - M Fitness Club TAO Kielce
18 Mateusz Jędrusik brzeszcze - - M Zadyszka Oświęcim
19 ROBERT MAKOWIEC Tuchów - - S LKS BURZYN/FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA
20 WOJCIECH BRODA Krakow - - M -
21 MARIUSZ MAJKRZAK Sucha Beskidzka - - M polni sucha
22 Stanisław Cebula Łącko - - M Visegrad Maraton Rytro
23 Paweł Bardzyński Pińczów - - M 4Run Pińczów
24 Lubos Tomko Stara Lubovna - - L Stara Lubovna
25 Radovan Lukáč Nová Lesná - - M -
26 Anna Karłowicz Warszawa - - M Kondycja
27 Roman Bińczycki Krynica Zdrój - - L VISEGRAD MARATON RYTRO
28 Jan Flidr Pardubice - - L MK Kladno
29 Vladimir Urbanec Kladno - - L MK Kladno
30 Matus Rodak Štôla - - L -
31 Rafał Kubacki Lubin - - XL -
32 Pawel Bochenski JAWISZOWICE - - L -
33 Dariusz Serafin Zakopane - - M T.G SOKÓŁ ZAKOPANE
34 Janusz Środa Tarnowskie Góry - - L Spartanie Dzieciom
35 Michalina Stachera Dzialoszyn - - S niezrzeszona
36 iwona wojas Niepołomice - - S -
37 Iwona Malinowska Bytom - - S -
38 Robert Antczak Racibórz - - M Sokół - Easy Run
39 Maciej Mieszkowski Dziekanów Leśny - - L -
40 Beata Sarnowska Kobylanka - - S -
41 Milan Hajduk Košice - - M BK-Geča
42 Marek Jaworski Stary Sącz - - M -
43 Andrzej Tomczyk Tarnobrzeg - - XL -
44 Kinga Bazan Sokołów Małopolski - - M GB Na Zdrowie Sokołów Małopolski
45 MARIUSZ JEWUŁA Kraków - - M Hostel Juvenia-Kraków
46 Remigiusz Sędłak Zamość - - L -
47 Michał Gołaszewski LEGIONOWO - - M -
48 Mariusz Bączalski Sękowa - - M Maraton Gorlice
49 Jarek Gniewek Bielsko-Biała - - M FORMED
50 MAREK TOKARCZYK Rytro - - M MT-SPORT- TEAM NABIEGOWKACH.PL
51 Jaroslaw Janicki Gryfino - - M Hermes Gryfino


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 38
Mężczyźni 236
Wszyscy 274