Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team
1 Monika Tuczyńska Głogów K1 1 Drużyna Szpiku MTS KGHM
2 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo M3 1 Orzeł Lipno
3 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne M2 1 ORZEŁ LIPNO
4 Marcin Hałkiewicz Głogów M1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
5 Ewa Głowacka Głogów K1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
6 Konrad Konkol Miastko M1 1 Orzeł Lipno
7 Agnieszka Piech Głogów K1 1 BBL Głogów
8 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice M2 1 35 PLUS
9 DANIEL WILCZAK leszmo M2 1 -
10 Małgorzata Frąckowiak Leszno M1 1 AGK Team
11 Mateusz Mańka Leszno M1 1 KJM Team
12 Jerzy Nogała Leszno M2 1 Metabo TORA Bike
13 Łukasz Konieczny LIPNO J 1 Orzeł Lipno
14 Jędrzej Quoos Leszno M1 1 B&B Wieniawa Hotel
15 Paweł Waleński Gdańsk M1 1 AGK Team
16 Łukasz Sibila Leszno M1 1 DGR RACING TEAM
17 Łukasz Wesołowski Głogów M1 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
18 ŁUKASZ SADURSKI Tarnów Jezierny M1 1 5 Lubuski Pułk Artylerii
19 Janusz Tumiłowicz Góra J 1 DGR RACING TEAM
20 Tomasz Durkiewicz Dębno k.Stęszewa M2 1 FC MARUDERIA
21 PIOTR KUBIAK LIPNO M1 1 ORZEŁ LIPNO
22 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno M1 1 DGR RACING TEAM
23 Krystian Błaszczak Niepruszewo M1 1 Bukowski Klub Biegacza
24 Natalia Kosiak Poznań K1 1 Bukowski Klub Biegacza
25 Tadeusz Krzyszczuk Góra M3 1 DGR RACING TEAM
26 Łukasz Bartkowiak Kościan M1 1 ENERGOBUD LESZNO
27 MARCIN MOSTOWSKI Kościan J 1 Orzeł Lipno
28 MATEUSZ LIS Leszno M1 1 orzeł lipno
29 Maciej Witka Wieleń M1 1 -
30 RADOSŁAW SZWAJCER Wieleń M2 1 -
31 TOMASZ NOWAK Śrem M2 1 REHAU RELAZZO TEAM
32 Robert Kargol Głogów M3 1 BBL Głogów
33 Robert Bartkowiak Kościan M1 1 -
34 Piotr Kubiak Dariusz Kubiak LIPNO M2 1 -
35 Sławomir Wysoczański Kościan M1 1 -
36 PATRYK JANKOWSKI Śmigiel M1 1 Śtc Śmigiel
37 Konrad ZDZIABEK Śmigiel M1 1 Śtc Śmigiel
38 CEZARY PAPROCKI Wilkowice M2 1 -
39 Michał Ciekański Leszno M2 1 35 plus
40 Arkadiusz Tyliński Leszno J 1 -
41 Krzysztof Kubiak LIPNO M2 1 Orzeł Lipno
42 Arkadiusz Tyliński Leszno M2 1 -
43 KAMIL KOWALSKI Leszno M1 1 -
44 Waldemar Schwendke Leszno M2 1 Like Team
45 Dariusz Walczak Leszno M2 1 DPZ Leszno
46 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno M2 1 35 PLUS
47 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno M2 1 FEBE TEAM
48 Maciej Mania Leszno M1 1 LKK TEAM
49 JAROMIR PRZYBYSZ Leszno M2 1 XXX
50 krzysztof klich sława M2 1 -
51 BRONISŁAW SIKORA Leszno M3 1 LKB Amator Leszno
52 Rafał Adamczyk Wrocław M1 1 -
53 Tomasz Kucharski Śmigiel M1 1 -
54 MICHAŁ SAMOLĄG Śmigiel M1 1 -
55 Maciej Czerwinski Skórzewo M1 1 Kibolski KS
56 Daniel Dudziński Leszno M2 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team
1 MIKOŁAJ KONIECZNY LIPNO J - KKS Gostyń - Gimnazjum Lipno
2 Marek Jakubowski Leszno M2 - 64sto
3 MONIKA KUCNER Kąkolewo K2 - -
4 SYLWERIUSZ KICAŁA Lubin M2 - DRUZYNA SZPIKU KGHM MTS
5 SEBASTIAN KICAŁA Lubin - - MTB OBISZÓW TEAM
6 Krzysztof Tumko Osieczna M2 - Strefa Sportu
7 Marta Andrzejewska Boszkowo-Letnisko K1 - Kołownik Włoszakowice
8 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno M2 - 4 TEAM LESZNO
9 JAROSŁAW MORAWSKI Ługi M2 - MTS DRUZYNA SZPIKU KGHM
10 Paweł Mierzyński Włoszakowice M1 - Kołownik Włoszakowice
11 Adam Kaczmarek Poznań M2 - Uratuj Pieska Team
12 Jacek Dudar Leszno M2 - Real 64-sto
13 Edward Radke Włoszakowice M3 - Sokół Włoszakowice
14 Magdalena Musielak LIPNO K2 - MagdalenaMusielak
15 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO M2 - FEBE TEAM
16 Grzegorz PAWŁOWSKI Głogów M1 - ZG polkowice Sieroszowice
17 Krystian Domino Głogów M2 - MTS Drużyna Szpiku KGHM
18 PATRYK MUSIELAK Leszno M1 - Debiut Leszno
19 Krzysztof Tórz Leszno M1 - -
20 Jolanta Marchwicka Leszno K2 - Lucky Luki
21 KAMILA BRÓDKA GONIEMBICE K1 - LIKE TEAM
22 piotr janus Leszno M2 - DPZ Leszno
23 Marian Nowak Lubin M3 - -
24 MICHAŁ KAŹMIERCZAK Leszno J - REAL 64-STO
25 BERNARD MATUSZAK Śmigiel M2 - ŚTC ŚMIGIEL
26 Mikolaj Tomaszewski Kościan M1 - ŚTC Śmigiel
27 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno M1 - REAL 64-sto
28 Robert Syc Leszno M1 - REAL 64-STO
29 Mariusz Wierzbicki Głogów M1 - minionki
30 Monika Danielczyk Leszno K1 - minionki
31 Robert Świętek sława M2 - -
32 WIESŁAW ZALEWSKI Bytom Odrzański M2 - MTS Drużyna Szpiku KGHM
33 Lidia Baksalary Leszno K2 - LKO
34 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO J - LIKE TEAM
35 Jarosław Dawidziak Leszno M2 - AMBIT RACING TEAM
36 Szymon Nowaczyk Leszno M2 - Strefasportu
37 ŁUKASZ ZŁOTKOWSKI Nietążkowo M1 - www.uksjunior.065.pl
38 Mariusz Stajer Leszno M2 - AMBIT RACING TEAM
39 MARTA ROZWALKA LIPNO K1 - LIKE TEAM
40 JAROSŁAW GRUN Leszno M2 - FEBE TEAM
41 ARTUR JATCZAK LESZN J - CHROBRY GŁOGÓW
42 URSZULA TOMASZEWSKA -KISŁO Leszno M1 - REAL 64-sto
43 Piotr Bąkowski Szczecin M3 - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
J 2
J 6
K1 8
K2 4
K3 0
M1 35
M2 36
M3 7
Kobiety 14
Mężczyźni 85
Wszyscy 99