Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Klasyfikacja Małżeńska Team
1 Jan Tomasiak M Rytro 10KM M3 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
2 Robert Tomasiak M Rytro 10KM M3 1 NIE Visegrd Maraton Rytro
3 Mateusz Mikulski M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
4 Artur Michalik M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
5 Wojtek Kamieński M Kamionka Wielka 10KM M2 1 NIE -
6 ŁUKASZ MIKULSKI M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE VISEGRAD MARATON RYTRO
7 Mateusz Klisowski M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
8 Angelika Brończyk K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
9 Grzegorz Mirek M Nowy Sącz 10KM M3 - NIE Visegrad Maraton Rytro
10 Albert Wajda M Nowy Sącz 5KM M 5kM - NIE -
11 Arkadiusz Gubała M GORLICE 10KM M1 1 NIE Grupetto Gorlice
12 łukasz tuleja M Kraków 10KM M2 1 NIE -
13 Konrad Tomasiak M Rytro 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
14 Jacek Wojnarowski M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
15 Łukasz Sierotowicz M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
16 Zbigniew Szpila M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
17 Łukasz Marmol M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ
18 Emilia ZWOLIŃSKA K podegrodzie 5KM K 5KM 1 NIE -
19 Piotr Mróz M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
20 Magdalena Kołodziej K Czchów 5KM K 5KM 1 NIE -
21 Klementyna Tomasiak K Rytro 5KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
22 Marek Pulit M Nowy Sącz 10KM M4 1 NIE Merida Speed Team
23 Monika Buźniak K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE -
24 Beata Buźniak K Nowy Sącz 10KM K1 1 TAK SEKCJA KiER-As
25 Arkadiusz Buźniak M Nowy Sącz 10KM M1 1 TAK SEKCJA KiER-As
26 Piotr Pociecha M Jelna 10KM M1 - NIE Visegrad Maraton Rytro
27 Krystian Konopka M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE MASTERRUN
28 Krzysztof Prokop M Kobylanka 5KM M 5kM 1 NIE Team Eurofin
29 Marek Tomasiak M Barcice 10KM M3 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
30 Barbara Zygadło K Nowy Sącz 10KM K2 1 NIE -
31 czesław łękawski M Rytro 10KM M4 1 NIE uks ryter rytro
32 Bartosz Maćkowski M Piwniczna - Zdrój 10KM M1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
33 Janusz Gawron M Limanowa 10KM M1 1 NIE SEKCJA KiER-As
34 Aldona Leśniak K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE -
35 Bogdan Gawron M Limanowa 10KM M1 1 NIE -
36 Agnieszka Kiełbasa K Ptaszkowa 5KM K 5KM 1 NIE - - -
37 Grzegorz Fecko M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
38 Albert Gawłowicz M Nawojowa 10KM M1 1 NIE SEKCJA KiER-As
39 Grzegorz Ptak M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE -
40 Piotr Maciaszek M Ciężkowice 10KM M1 1 NIE -
41 Zbigniew Śmieszek M Limanowa 10KM M3 - NIE Ultramaraton Limanowa
42 Sebastian Florek M Gaboń 10KM M2 1 NIE -
43 WOJCIECH WIDEŁ M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
44 Wioletta Podsadowska M GORLICE 10KM M3 1 TAK Ambasadorzy Festiwalu Biegowego w Krynicy
45 MATEUSZ GOLONKA M GORLICE 10KM M1 1 NIE WIECZOREK TEAM
46 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz 10KM M2 1 NIE ZSE-M Nowy Sącz
47 Marek Jaworski M Stary Sącz 10KM M3 1 NIE -
48 Grzegorz Gucwa M Bobowa 5KM M 5kM 1 NIE -
49 Dominik Basiaga M Stary Sącz 5KM M 5kM 1 NIE sądeczanin/biegnę żeby Bartek mógł biegać
50 Wojciech Zięba M nowy sacz 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton
51 Mateusz Szewczyk M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
52 HENRYK HEŁMECKI M Chełmiec 10KM M3 1 NIE -
53 Andrzej Borek M Nawojowa 10KM M4 1 TAK Tenis As Nowy Sącz/VisegradMaraton Rytro
54 Elżbieta Borek K Nawojowa 10KM K3 1 TAK Tenis As Nowy Sącz
55 Sylwia Łukasik K Nawojowa 5KM K 5KM 1 NIE Tenis As Nowy Sącz
56 Klaudia Borek K Nawojowa 5KM K 5KM 1 NIE Tenis As Nowy Sącz
57 Krystian Fałowski M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE Tenis As Nowy Sącz
58 Tomasz Cioch M Tarnów 10KM M2 1 NIE www.marzeniami-zyc.blogspot.com
59 Paweł Głowacki M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE -
60 Andrzej Wańczyk M Chełmiec 10KM M4 1 NIE -
61 Mieczysław Miś M Strzeszyce 10KM M3 1 NIE -
62 Karol Lisowski M Nawojowa 5KM M 5kM 1 NIE -
63 Maciej Schabiński M Bartkowa Posadowa 10KM M1 1 NIE MasterRun.pl
64 Marcin Schabiński M Bartkowa-Posadowa 10KM M2 1 NIE MasterRun
65 Kamila Zaryczny K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE -
66 Jacek Starzyk M Olkusz 10KM M4 1 NIE -
67 Bożena Starzyk K Olkusz 5KM K 5KM 1 NIE -
68 Jacek Adamczyk M Krynica-Zdrój 10KM M3 1 NIE MTB Krynica-Zdrój
69 Sebastian Buchman M Nowy Sącz 10KM - 1 NIE -
70 Sebastian Buchman M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
71 Jacek Poręba M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
72 Grzegorz Kapłon M Szczawnik 10KM M1 1 NIE -
73 Maciej Niedźwiedź M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE Kocham Życie
74 Tomasz Wojsław M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
75 Krzysztof Morawiec M Tarnów 10KM M2 1 NIE perfectshape.pl
76 JACEK GRON M Krynica Zdrój 10KM M3 1 NIE Jacek Groń- rehabilitacja sportowa
77 Rafał Mazur M Łabowa 5KM M 5kM 1 NIE -
78 ARTUR OLENICZ M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE VISEGRAD MARATON RYTRO
79 Radek Rola M Chochorowice 10KM M2 1 NIE KWNS
80 Agata Tomasiak K Rytro 10KM K3 1 TAK -
81 Grzegorz Durałek M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
82 Tomasz Góra M Gołkowice Dolne 10KM M2 1 NIE Ks Sacerdos
83 Daria Borkowska K Nowy Sącz 10KM K2 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
84 Mariusz Szkaradek M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
85 Michał Bergański M Grybów 10KM M1 1 NIE -
86 Mateusz Baran M Szymbark 10KM M1 1 NIE -
87 Jan Tomasiak M Rytro 10KM M3 - TAK Visegrad Maraton Rytro
88 Jarosław Magiera M Bydgoszcz 10KM M3 1 NIE nie
89 JULIA DZIEDZIC K Stary Sącz 10KM K4 1 NIE -
90 Sławomir Nadratowski M Nowy Sącz 10KM M4 1 NIE W.B
91 Jakub Tomasiak M Rytro 5KM - 1 NIE UKS Ryter Rytro
92 Grzegorz Wysowski M Ptaszkowa 10KM M3 1 NIE -
93 Urszula Twardy K Nawojowa 10KM K4 1 NIE -
94 Bartosz Papież M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
95 Marek Tokarczyk M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE Visegrad Maraton
96 Katarzyna Chowaniec K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE -
97 Jacek Chowaniec M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
98 Julia Chowaniec K Nowy Sącz 5KM - 1 NIE -
99 Marcin Przetacznik M Jasło 10KM M3 1 NIE Grupetto Gorlice
100 Robert Małecki M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE Zespół Szkół Samochodowych
101 Szymon Wcześny M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
102 Robert Poręba M Nowy Sącz 10KM - 1 NIE -
103 Piotr Łękawski M Rytro 10KM - 1 NIE UKS Ryter Rytro
104 Mateusz Pierzchała M Stary Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
105 Marcin Prusak M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
106 Maciej Napora M GORLICE 10KM M2 1 NIE -
107 Jakub Trela M Nawojowa 5KM M 5kM 1 NIE -
108 Dariusz Dutkiewicz M Krynica-Zdrój 10KM M1 - NIE GOPR KRYNICA
109 Marek Baczyński M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
110 Waldemar Kuper M podegrodzie 5KM M 5kM 1 NIE Synowie Bagien NS
111 jacek abramczyk M Rytro 10KM M3 - NIE visegrad maraton rytro
112 Henryk Warzecha M Łącko 5KM M 5kM 1 NIE UKS Budowlani Nowy Sącz
113 Dariusz Faron M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
114 Lucyna Krężołek K Nowy Sącz 10KM K2 1 NIE -
115 Kamil Mikulski M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
116 Wiktor Potok M Nowy Sącz 5KM M 5kM - NIE -
117 Szymon Poremba M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
118 Wojciech Bętkowski M Stróże 10KM M4 1 NIE brak
119 Sebastian Chłanda M GORLICE 10KM M1 1 NIE Grupetto Gorlice
120 Ela Górka K Grybów 10KM K2 - NIE niezrzeszona
121 Janusz Faron M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
122 Radosław Aleksandrowicz M Królowa Polska 5KM M 5kM 1 NIE Brak
123 Marek Buda M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
124 Jadwiga Baczyńska K Nowy Sącz 10KM K4 1 NIE -
125 Wojciech Czuba M Muszyna 10KM M2 1 NIE Charty z Południa
126 Anna Dyląg K Piekiełko 10KM K2 - NIE Biegnę żeby Bartek mógł biegać
127 Andrzej Długosz M Równe 10KM M3 1 NIE -
128 Bartosz Ceberak M Lubartów 10KM M1 - NIE lubartowbiega.pl
129 ewa mól K Limanowa 10KM K2 - NIE -
130 Angelika Jurczyńska K Muszyna /Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
131 Tadeusz Jurczak M Ubiad 10KM M3 1 NIE -
132 Piotr Augustyński M Nowy Sącz 10KM K3 1 TAK PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
133 Piotr Augustyński M Nowy Sącz 10KM M3 1 TAK PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
134 Krzysztof Augustyński M Nowy Sącz 5KM - 1 NIE PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
135 Adam Szeliga M Nowy Sącz 5KM - 1 NIE PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
136 Leszek Marzec M Dudyńce 5KM M 5kM 1 TAK Marcowie
137 Karolina MARZEC K Dudyńce 5KM K 5KM 1 TAK Marcowie
138 Marek Cześć M Nowy Sącz 10KM M4 - NIE ZTS
139 Marek Rafałowicz M Nowy Sącz 10KM M4 1 NIE ZTS
140 Zdzislaw Wojtowicz M Szczawa 10KM M4 - NIE -
141 Sebastian Ciesielka M Nowy Sącz 10KM M2 - NIE -
142 Paweł Maćkowski M Piwniczna - Zdrój 5KM - 1 NIE -
143 Kamil Łacny M Zagorzyn/Łącko 5KM M 5kM 1 NIE Skyrunning
144 robert biernacki M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
145 Jarosław Barglik M Sosnowiec 10KM M3 1 NIE -
146 Tomasz Leśnik M Nowy Sącz 5KM M 5kM - NIE -
147 Maria Gabryś K Nawojowa 10KM K1 1 NIE -
148 Tadeusz Janucik M Łomża 10KM M4 1 NIE Biegamy dla zdrowia
149 Natalia Mikulska K Nowy Sącz 5KM - 1 NIE -
150 Bartłomiej Jemielniak M Lubartów 10KM M1 - NIE Lubartów
151 Krzysztof Czerwiński M Nowy Sącz 5KM - 1 NIE -
152 Taras Salo M Lwiw 10KM M2 - NIE ULTRA
153 Grzegorz Bodzioch M GORLICE 5KM M 5kM 1 NIE -
154 Marek Kuźmiak M Rytro 10KM M1 1 NIE -
155 Jolanta Majca K Nawojowa 10KM K1 1 NIE -
156 Dariusz Popiela M Mszalnica 5KM M 5kM 1 NIE -
157 Dariusz Kosecki M Tęgoborze 10KM M1 1 NIE HST
158 Bogusław Bochenek M Ptaszkowa 5KM M 5kM - NIE SHUT THE FUCK UP AND TRAIN
159 Edyta Michalik K Biała Niżna 10KM K1 1 NIE UKS Budowlani Nowy Sącz
160 Grzegorz Rosłoński M Szymbark 10KM M1 1 NIE Gorlicki Klub Cyklistów
161 Dawid Skarłosz M Muszyna 10KM M1 1 NIE -
162 Paweł Leśniak M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
163 Artur Janczyk M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE -
164 Anatoliy Malyy M Uzhorod 10KM M3 - TAK malyy team PSK Transkarpathia
165 Nataliia Malaia K Uzhorod 10KM K2 - TAK malyy team PSK Transkarpathia
166 Jakub Hojniak M Muszyna 10KM M1 1 NIE MKS Poprad
167 Agnieszka Nowak K Sosnowiec 10KM K2 1 NIE Pogoria Biega
168 Sławomir Litwin M Sosnowiec 10KM M2 1 NIE Gonie Psonie
169 WERONIKA OLENICZ K Krynica Zdrój 5KM - 1 NIE RUDA.RUN
170 Kinga Fałowska K Nowy Sącz 5KM - 1 NIE Pania TEAM
171 Michał Kądziołka M Nowy Sącz 5KM M 5kM - NIE TKKF DĄBRÓWKA
172 DOROTA DĄBROWSKA K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE Visegrad Maraton
173 DOROTA DĄBROWSKA K Nowy Sącz 5KM - 1 NIE -
174 Krystian Dąbrowski M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
175 Kinga Kwiatkowska K Chełmiec 10KM K1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
176 Dawid Piksa M Muszyna 5KM M 5kM 1 NIE MKS Poprad
177 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz 5KM M 5kM 1 NIE niezrzeszony
178 Marcin Zygmunt M GORLICE 5KM M 5kM 1 NIE Greenbox.pl
179 Paweł Smędowski M Sękowa 10KM M1 1 NIE ULKS Lipinki
180 Ryszard Beba M Nowy Sącz 10KM M4 1 NIE PTT/ Beskid Sekcja Biegowa
181 Andrzej Gołyźniak M Muszyna 5KM M 5kM 1 NIE MKS Poprad
182 Wioletta Kleczynska K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE PTT/ Beskid Sekcja Biegowa
183 Dominik Bogacz M Nawojowa 5KM M 5kM 1 NIE -
184 Kamil Bańkowski M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE -
185 Zbigniew Lange M Golkowice 10KM M3 1 NIE -
186 KInga Rams K Gołkowice 5KM K 5KM 1 TAK -
187 Paweł Rams M Gołkowice 5KM M 5kM 1 TAK -
188 Mateusz Żak M marcinkowice 5KM M 5kM 1 NIE Tenis As Nowy Sącz
189 Patrycja Kołodziej K Brzyna 5KM K 5KM 1 NIE -
190 Małgorzata Dziedzina K Łącko 5KM K 5KM 1 NIE -
191 Marcin Wielosik M Kadcza 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
192 Agnieszka Żelazny K GORLICE 5KM K 5KM 1 NIE -
193 Leszek Pytel M Klęczany 10KM M4 1 NIE -
194 Patryk Kuropeska M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE Run-log.com
195 Krzysztof Kubacki M Krynica-Zdrój 10KM M1 - NIE GARMIN Kalwaryjska, Kraków
196 Paweł Janisz M Nowy Sącz 5KM M 5kM - NIE -
197 Bartek Konopka M Świniarsko 5KM - 1 NIE Master Run
198 Sławek Konopka M Świniarsko 10KM M3 1 NIE Master Run
199 Michał Motak M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE - -
200 Karolina Skut K Łącko 5KM K 5KM 1 NIE -
201 Konrad Skut M Nowy Sącz 5KM - 1 NIE -
202 Ireneusz Łachmanek M GORLICE 10KM M1 1 NIE -
203 Piotr Hyży M Tarnowiec 10KM M2 1 NIE -
204 Artur Bogdał M Chełmiec 10KM M1 1 NIE -
205 Iwona Basta K Słowikowa 10KM K1 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
206 Patryk Idzik M Muszyna 5KM M 5kM 1 NIE MKS Poprad
207 Nataliia Batrak K ukraina 10KM K1 - NIE Pref Bet Sniadowo Łomża
208 Piotr Łachmanek M GORLICE 10KM M2 1 NIE -
209 Tomasz Ptak M Kraków 10KM M2 1 NIE AZS AWF Kraków Masters
210 Tomasz Ptak M Dobczyce 10KM M2 - NIE AZS AWF Kraków Masters
211 Wojciech J. Gubała M GORLICE 10KM M2 1 NIE Grupetto Gorlice
212 Aleksandra Natonek K Złockie 5KM K 5KM 1 NIE -
213 Kinga Kantor K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE ANI
214 Romana Kantor K Stary Sącz 10KM K2 1 NIE ANI
215 Szymon Sankowski M Mielec 10KM M2 1 NIE -
216 Wojciech Janek M GORLICE 10KM M1 1 NIE -
217 Jarosław Szudzik M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE Jartourtaxi
218 Natalia Strzelec K Iwkowa 10KM K1 1 NIE -
219 Kasia Michalik K Biała Niżna 10KM K1 1 NIE -
220 Oleg Leshchyshyn M Lwiw 5KM M 5kM - NIE Ultra
221 Adam Niedziński M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE KADUKAN
222 Robert Franczyk M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE Carabus Nowy Sącz
223 Robert Skórski M GORLICE 10KM M2 1 NIE Zamiast Świnki Jedz Roślinki
224 Maciej Kowalski M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
225 Łukasz Warzecha M Korzenna 5KM M 5kM 1 NIE -
226 Ryszard Kozik M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE -
227 Paweł Michoń M gostwica 10KM M1 1 NIE -
228 Adam Fedko M Tęgoborze 10KM M1 1 NIE HST
229 sergii rybak M vinnitsa 10KM M1 - NIE lkb rudnik
230 Elisha Sawe Kiprotich M Eldoret 10KM M2 - NIE BENEDEK-TEAM
231 Justus Kipchirchir Kiprono M Eldoret 10KM M1 - NIE BENEDEK-TEAM
232 Gladys Jepkurui Biwott K Eldoret 10KM K1 - NIE BENEDEK-TEAM
233 Tamás Nagy M Debrecen 10KM M2 - NIE BENEDEK-TEAM
234 István Kovács M Debrecen 5KM M 5kM - NIE BENEDEK-TEAM
235 Katarzyna Lachor K Kłodne 10KM K1 1 NIE -
236 MAŁGORZATA WALECZEK K Nawojowa 10KM K2 1 NIE ANI
237 Dariusz Popiela M Rdziostów 5KM - 1 NIE pariuszteam
238 Jan Gibas M marcinkowice 5KM - 1 NIE Gibcio team
239 Konrad Tokarczyk M Kamionka Wielka 5KM M 5kM 1 NIE -
240 Jan Polak M Nowy Sącz 10KM M4 1 NIE -
241 Daniel Litwiński M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
242 Aleksandra Litwińska K Warszawa 5KM - 1 NIE -
243 Bogdan Kamieński M Kamionka Mała 5KM M 5kM 1 NIE -
244 Marek Ślęzak M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE CARABUS Nowy sącz
245 Paweł Król M Krynica-Zdrój 10KM M2 1 NIE sacerdos
246 Aneta Wójtowicz-Cioch K Tarnów 5KM K 5KM 1 NIE -
247 Magdalena Klisowska K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
248 Michał Mogilski M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE EASY RUN Racibórz
249 Damian Matusik M Biała Niżna 5KM M 5kM 1 NIE -
250 Grzegorz Litwiński M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
251 Artem Kazban M Ostrowiec Wlkp 10KM M1 - NIE Finisz Kalisz
252 Jakub Gadzina M Nowy Sącz 5KM M 5kM - NIE HST
253 Marcin Polański M Muszyna 10KM M1 1 NIE Biegam Bo Lubię
254 Katarzyna Kasztelewicz K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE -
255 Maciej Machaj M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
256 Marcin Wojsław M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
257 Tomasz Zaremba M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE Firefighter
258 Wiesław Janowski M Stróże 10KM M3 1 NIE -
259 Adam Długosz M Młodów 10KM M2 1 NIE -
260 Adrianna Michalik K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE -
261 Grzegorz Poręba M Mystków 5KM - 1 NIE pariuszteam
262 Andrzej Czerwiński M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
263 Żaneta Stanek K Nowy Sącz 10KM K1 1 NIE -
264 Karol Tokarczyk M Kamionka Wielka 10KM M2 1 NIE -
265 Michał Kalina M Rytro 10KM M1 - NIE -
266 adam żyrek M Żabnica 10KM M3 1 NIE KS Halny Węgierska Górka
267 Krzysztof Lachor M Kłodne 10KM M1 1 NIE -
268 Marek Borek M Nowy Sącz 10KM M3 1 NIE -
269 Mariusz Zuber M Barcice 10KM M3 1 NIE -
270 Konrad Bar M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
271 Maciej Wiśniewski M Muszyna 5KM M 5kM 1 NIE MKS Poprad
272 SEBASTIAN BIEL M Tarnów 10KM M2 1 NIE BPH Runners Team
273 Dominika Danek K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE Sdm
274 Dominik Pasiut M Stary Sącz 10KM M2 1 NIE SPIDER
275 Tomasz Caban M Stary Sącz 10KM M1 1 NIE -
276 Wiesława Myjak K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE -
277 Sebastian Witek M Nowy Sącz 10KM M2 1 NIE FitNation
278 Kazimierz Klimek M Chemiec 5KM M 5kM - NIE -
279 Sebastian Bętkowski M Stróże 5KM - 1 NIE biegnę z ojcem
280 Grzegorz Bodziony M Jazowsko 10KM M2 - NIE -
281 Daniel Koszyk M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
282 Marcin Kuriata M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
283 Mateusz Kuriata M wielopole 5KM M 5kM 1 NIE -
284 VIKTOR STARODUBTSEV M Lwiw 10KM M3 - NIE JM Demolex Bardejov
285 Michał Dudczak M Rytro 10KM - 1 NIE UKS Ryter Rytro
286 Szymon Kulka M Ropa 10KM M1 - NIE ULKS Lipinki
287 Konrad Król M Stary Sącz 10KM M1 1 NIE -
288 Arkadiusz Brończyk M Lipnica Wielka 5KM M 5kM 1 NIE -
289 Angelika Brończyk K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
290 Kazimiera Legutko K Nowy Sącz 10KM K4 1 NIE Dolina Dunajca
291 Maciej Kołek M Chełmiec 5KM M 5kM - NIE -
292 Piotr Kozioł M Kraków 10KM M2 - NIE -
293 Arkadiusz Wielocha M Muszyna 10KM M1 1 NIE MKS Poprad
294 Piotr Urbański M Nowy Sącz 10KM M4 - NIE -
295 Michał Matiaszek M Krynica-Zdrój 10KM - 1 NIE -
296 Wojciech Tokarczyk M Rytro 5KM M 5kM 1 NIE UKS Budowlani Nowy Sącz
297 Krzysztof Marmol M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE -
298 Piotr Sarota M Nowy Sącz 10KM M1 1 NIE -
299 Maria Kowalik Kowalik K Nowy Sącz 5KM K 5KM 1 NIE -
300 KATARZYNA RAJSKA K Nowy Sącz 10KM K2 - NIE -
301 Jakub Tokarz M Wielogłowy 10KM M1 - NIE nie
302 Arkadiusz Złocki M Nowy Sącz 5KM M 5kM 1 NIE Visegrad Maraton Rytro


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 5KM 23
K1 19
K2 11
K3 3
K4 4
M 5kM 62
M1 54
M2 48
M3 39
M4 15
Kobiety 66
Mężczyźni 236
Wszyscy 302