Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Ząbkowice
1 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
2 TERESA NOWAK Ziębice - 1 ZSP Ziębice NIE
3 Tomasz Sucharski Strzelin - - STS EXTREME STRZELIN NIE
4 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
5 DAWID Knychas Henryków - - SKTF NIE
6 Dawid Kutaj Henryków - 1 Klasztor Księgi Henrykowskiej NIE
7 Piotr Stryszewski Ziębice - 1 SPARTA ZIEBICE TAK
8 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
9 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie - 1 ZKKK/ Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
10 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie - - Silesian Flour / Silesian Grain TAK
11 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB FRANKENSTEIN TAK
12 Marcin Mąkosza Dębowiec - 1 amator TAK
13 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
14 Marcin Kornaś Braszowice - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
15 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
16 Jolanta Wolska Ziębice - 1 ZSP Ziębice NIE
17 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK
18 DARIUSZ BODIO Ziębice - - SPARTA ZIĘBICE NIE
19 Dariusz Łaszczewski Budzów - - Świt Wrocław TAK
20 Roman Trocha Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
21 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie - 1 Ząkowicka Grupa Biegowa TAK
22 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko - 1 REKINYSUKCESU.PL NIE
23 Tomasz Wójcik Ziębice - - - NIE
24 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie - - Brak TAK
25 MONIKA DUDEK Ziębice - - pasja chrzanka running team NIE
26 KRZYSZTOF KUREK Olbrachcice Wielkie - 1 - TAK
27 Norbert Marcinowski Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
28 Krzysztof Cieśla Ziębice - 1 Sparta Ziębice NIE
29 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie - 1 brak TAK
30 Basia Rak Ziębice - - brak NIE
31 Piotr Kociołowicz Janowiec - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE
32 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec - 1 NOWA RUDA BIEGA NIE
33 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie - - kulejący kojot ząbkowice TAK
34 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
35 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica - 1 BIEGOWA ŚWIDNICA NIE
36 Jakub Stanik Strzelin - 1 - NIE
37 Anna Świrska Strzelin - - - NIE
38 Iza Węgrzyniak Ciepłowody - - brak TAK
39 Marzena pierog Przedborowa - - - NIE
40 Sebastian Proszak Kłodzko - - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
41 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie - - - TAK
42 Ewa Błauciak Tarnów - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
43 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
44 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie - 1 zkkk TAK
45 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
46 Mariola Wrońska Ziębice - - - NIE
47 Przemysław Talik Ziębice - - Sparta Ziębice TAK
48 Waldemar Zarychta Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
49 Zygmunt Lubaski Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
50 Joanna Ostrowska Henryków - - - NIE
51 Krzysztof Danik Opole - 1 RODZINKA NIE
52 MONIKA GORZKOWSKA Lubnów - - brak NIE
53 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK
54 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie - 1 - TAK
55 Dorota SOWA Rososznica - 1 SKTF TAK
56 Justyna Zarzycka Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie - - - TAK
57 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie - - nie TAK
58 Radosław Szczepańczuk Samborowice - - amator NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 18
Mężczyźni 40
Wszyscy 58