Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Jestem niepełnosprawny Klasyfikacja mundurowa Jestem z Powiatu Buskiego
1 Sylwester Augustyński Kraków - - Lacho Team NIE NIE NIE
2 PIOTR ŻŁOBECKI ŚWIĘTOMARZ - - - NIE NIE NIE
3 Piotr Sztandera Parszów - - STS Skarżysko-Kamienna NIE NIE NIE
4 Sylwester` Lepiarz WRONÓW - - - NIE NIE NIE
5 Michał Jamioł Kielce - 1 - NIE TAK NIE
6 ANDRZEJ ŚWiRSZCZ Małogoszcz - - Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane NIE NIE NIE
7 Dariusz Fijałkowski Pińczów - - 5 Sów Run Team Pińczów NIE NIE NIE
8 Piotr Sobczyk Kielce - - - NIE NIE NIE
9 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec - 1 - NIE NIE NIE
10 WIOLETA Jończyk Daleszyce - - Fitness Active NIE NIE NIE
11 Piątek Paweł Kazimierza Wielka - 1 Zamek Dersława NIE NIE NIE
12 Tomasz Wądek Wiślica - 1 Zamek Dersława NIE NIE TAK
13 Paweł Furmanek Zbludowice - 1 - NIE NIE TAK
14 Mariusz Furmanek Busko Zdrój - 1 - NIE NIE TAK
15 Aneta Grudzińska Busko-Zdrój - 1 - NIE NIE TAK
16 Grzegorz Marchewka Busko-Zdrój - 1 - NIE NIE TAK
17 Wojciech Podsiadło Busko Zdrój - 1 - NIE NIE TAK
18 Anna Gromadzka Parszów - - STS Skarżysko-Kamienna NIE NIE NIE
19 Anna Rzadkowska Kielce - - - NIE NIE NIE
20 Michał Bąk Chełmce - 1 Drukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn NIE NIE NIE
21 Rafał Bębacz Oblęgorek - 1 BBL Strawczyn NIE NIE NIE
22 Dawid Stanek Pińczów - - Biegnę, ale dokąd ? "BAD" NIE NIE NIE
23 piotr bednarek Dobrodzień - - start wroclaw TAK NIE NIE
24 Mateusz Baryga Busko Zdrój - - 5 Sów Run Team Pińczów NIE NIE TAK
25 Tomasz Jabłoński Busko Zdrój - - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE TAK
26 Marcin Ziętara Kazimierza Wielka - - Zamek Dersława NIE NIE NIE
27 Andrzej Szczepanik Kazimierza Wielka - 1 Zamek Dersława NIE NIE NIE
28 Zbyszek Zalewski Kielce - - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE NIE
29 Aleksandra Rajtar Stopnica - - Ks Słoneczko Busko Zdrój NIE NIE TAK
30 Michał Kołomański wilków - - Oddział Prewencji Policji Kielce NIE TAK NIE
31 Andrzej Wotliński Skarżysko-Kamienna - 1 AAA NIE NIE NIE
32 Arkadiusz Kraus Wola Tesserowa - - - NIE NIE NIE
33 Krzysztof Pakosiński Busko Zdrój - 1 RUN TEAM CHMIELNIK NIE NIE TAK
34 Michał Kułaga Busko-Zdrój - - KUNDZIAK I STIOPA TEAM NIE NIE TAK
35 Daria Łabędzka Chmielnik - - Słoneczko NIE TAK NIE
36 Klaudia Bąk Sędziejowice - - RUN TEAM CHMIELNIK NIE TAK NIE
37 Maciej Bielacha Miedziana Góra - - Mechanik Kielce NIE NIE NIE
38 Karol Kręcisz Szydłów - - - NIE NIE NIE
39 Paweł Telka Kielce - - Biegacz Świętokrzyski NIE NIE NIE
40 Konrad Potoczny Czarkowy - - - NIE NIE TAK
41 Mateusz MORAWA Radziszów - - Lacho Team TAK NIE NIE
42 BARBARA ŁACH Pińczów - - - NIE NIE NIE
43 Olga Pierzak Drochów Dolny - - Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE NIE NIE
44 Patryk Wypych Tokarnia - - - NIE NIE NIE
45 Albert Domagała Szarbków - - - NIE NIE NIE
46 Marcin Hanczke Piotrkowice - - Run Team Chmielnik NIE NIE NIE
47 Magdalena Bałabańska Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
48 Sebastian Łukasiewicz Miedziana Góra - - - NIE NIE NIE
49 GRZEGORZ LEJAWKA Daleszyce - - Fitness Active NIE NIE NIE
50 Renata Przepióra Kielce - - Biegam dla medali NIE NIE NIE
51 Julita Skrzyniarz Kielce - - Biegam dla medali NIE NIE NIE
52 Karolina Walkiewicz Pińczów - - BIegnę,ale dokąd? - BAD NIE NIE NIE
53 Sylwia Stępień Bieliny - - Biegam dla medali NIE NIE NIE
54 ANDRZEJ Lasia Pinczow - - - NIE NIE NIE
55 Piotr Mikuśkiewicz Chmielnik - 1 Run Team Chmielnik NIE NIE TAK
56 Izabela Ryś Busko-Zdrój - 1 - NIE NIE TAK
57 ŁUKASZ ŁACH Pińczów - 1 - NIE NIE NIE
58 Marcin Gardyjan Kielce - 1 - NIE NIE NIE
59 Filip Szymkiewicz Kielce - - Projekt Świętokrzyskie NIE NIE NIE
60 Aneta Czegus Połaniec - 1 - NIE NIE NIE
61 Marcin Czegus Połaniec - 1 - NIE NIE NIE
62 Mariola Golebiowska Chmielnik - - - NIE NIE NIE
63 Renata Wojtaś Pińczów - 1 - NIE NIE NIE
64 WOJCIECH WÓJCIK Kielce - - - NIE NIE NIE
65 Mariusz Kowalik Połaniec - 1 RUNNING POŁANIEC NIE NIE NIE
66 Mieczysław Pikulski Pińczów - 1 LK Ponidzie NIE NIE NIE
67 Sebastian Srokosz Chmielnik - - Run Team Chmielnik NIE NIE NIE
68 PIOTR KACZOR Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
69 Piotr Błasiński Busko-Zdrój - - - NIE NIE TAK
70 Elżbieta Podraza Owczary - 1 - NIE NIE TAK
71 Rafał TOMASZEWSKI BOLEŃ K.KRAKOWA - - - NIE NIE NIE
72 Agnieszka Solarz Kielce - 1 - NIE NIE NIE
73 TADEUSZ KOREPTA Busko-Zdrój - - - NIE NIE TAK
74 Michał Łukasik Busko-Zdrój - - RUN-BIKE.PL NIE NIE TAK
75 Sebastian Szweda Połaniec - 1 RUNNING POŁANIEC NIE NIE NIE
76 Kamil Cesarz Wólka Bosowska - - - NIE NIE TAK
77 Adam Grzelec Kielce - - - NIE NIE NIE
78 Kamila Lelas Zbludowice - - - NIE NIE TAK
79 Marcin Waloszek Paszczyna - - Dzikie Mustangi NIE NIE NIE
80 Kamil Zarychta Kielce - - KS MECHANIK KIELCE NIE NIE NIE
81 Michał Chrzęszczyk Łączna - - Kielecki Klub Lekkoatletyczny NIE NIE NIE
82 Małgorzata Iwańska Wolica - - - NIE NIE NIE
83 Lelas Wojtek Zbludowice - - - NIE NIE TAK
84 Maryla Satora Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
85 Konrad Pietrzak Czarki - - - NIE NIE TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 24
Mężczyźni 61
Wszyscy 85