Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA - - SGR Specialized
2 Arek Błachut Brzeźnica MEGA - - SGR Specialized
3 Marek Ardelli Wysoka MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
4 Artur Widecki Oleśnica MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
5 Jakub Jakimiuk Wrocław MINI - - -
6 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój MINI - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
7 oskar natołoczny Polanica Zdrój MINI - - Bike Center Atak Sport Świdnica Team
8 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie MINI - - SGR Specialized
9 Waldemar Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM
10 Wiktor Waraczewski Bardo MINI - - UKS KUSY BARDO
11 Sławomir Węgrzyn Bardo MINI - - UKS KUSY Bardo
12 Łukasz Litowiński Brzezinki MINI - - Im-Motion Specialized Team
13 Sylwester Molski głuszyca MEGA - - Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
14 Paula Bernaczek Bardo MINI - - KUSY BARDO
15 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
16 Tomasz Tyl Kłodzko MINI - - Duvenbeck Wąs Sport
17 Tomasz Turczyn Dzbanów MEGA - - SGR Specialized
18 Adam Ptak Zabrze MEGA - - FeByS Bike Team
19 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra MINI - - PoPoLuPo Kamienna Góra
20 Jacek Urban Oława MEGA - - Świat Roweru Omega Welda Team
21 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka MEGA - - Kwaczak Team
22 Ryszard Maślak Opolnica MEGA - - UKS KUSY BARDO
23 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - - -
24 Mateusz Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM
25 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - - Krajek MTB Team
26 Marcin Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM
27 Krzysztof Gefert Świebodzice MINI - - -
28 Radosław Klekociński Wrocław MEGA - - -
29 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój MEGA - - KudowiankaCyklonProalTeam
30 Witold Węglarz Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
31 Piotr Walczak głuszyca MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
32 Karol Tomczyk Brzeźnica MINI - - UKS KUSY
33 Jacek Sury Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
34 Maciej Węgrzyn Bardo MINI - - UKS Kusy Bardo
35 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie MINI - - UKS KUSY BARDO
36 Paweł Kulikowski Kłodzko MINI - - Duvenbeck Wąs Sport
37 Marcin Szczerbanowski Walbrzych MEGA - - SOWIE TEAM
38 Karol CHOMIŃSKI Wrocław MINI - - MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
39 Tomasz Kosior Pieszyce MINI - - -
40 Jakub Iwaniec Pieszyce MINI - - SOWIE Team
41 Szymon Juchniewicz Walim MINI - - MTB WALIM
42 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki MINI - - KORBA TEAM
43 Tomasz Mosór Bardo MINI - - -
44 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
45 Rafał Urbanek Bierutów MEGA - - IM-Motion Specialized Team
46 Tomasz Zając Bardo MEGA - - brak
47 Paweł Jaźwiński Przyłęk MINI - - KUSY BARDO
48 Dawid Kozłowski Przyłęk MINI - - KUSY BARDO
49 Piotr Flis Bardo MINI - - -
50 Tomasz Rudnicki Pieszyce MINI - - -
51 Adrian Pachura Bardo MINI - - UKS "KUSY" BARDO
52 Paweł Nędza Grochowa MINI - - UKS KUSY BARDO
53 Karolina Leśków Bardo MINI - - KUSY BARDO
54 Artur Latuszek Nowa Ruda MINI - - KOTLINA MTB BIKE TEAM
55 Paweł Skrzypek Wrocław MEGA - - -
56 Błażej Staniak Dzbanów MINI - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 2
Mężczyźni 54
Wszyscy 56