Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA - - SGR Specialized
2 Arek Błachut Brzeźnica MEGA - - SGR Specialized
3 Maciej Stanowicz Świebodzice MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team
4 Marek Ardelli Wysoka MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
5 Artur Widecki Oleśnica MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
6 Jakub Jakimiuk Wrocław MINI - - -
7 Krzysztof Paluszek głuszyca MEGA - - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
8 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój MINI - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
9 oskar natołoczny Polanica Zdrój MINI - - Bike Center Atak Sport Świdnica Team
10 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie MINI - - SGR Specialized
11 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MINI - - TMIP MTB TEAM
12 Waldemar Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM
13 Michał Grzeszczak Wrocław MINI - - Torq
14 Wiktor Waraczewski Bardo MINI - - UKS KUSY BARDO
15 Sławomir Węgrzyn Bardo MINI - - UKS KUSY Bardo
16 Łukasz Litowiński Brzezinki MINI - - Im-Motion Specialized Team
17 Szymon Molski głuszyca MEGA - - Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
18 Marcin Mańczak Nowa Ruda MEGA - - TMMP BIKE TEAM
19 Piotr Śliwiński Dzbanów MEGA - - UKS KUSY BARDO
20 Paula Bernaczek Bardo MINI - - KUSY BARDO
21 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
22 Tomasz Tyl Kłodzko MINI - - Duvenbeck Wąs Sport
23 Jakub Dziewa Bardo MINI - - SGR Specialized
24 Artur Marzec Bielawa MEGA - - Lincol Electric Bester bike Team Bielawa
25 Tomasz Turczyn Dzbanów MEGA - - SGR Specialized
26 Adam Ptak Zabrze MEGA - - FeByS Bike Team
27 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra MINI - - PoPoLuPo Kamienna Góra
28 Jacek Urban Oława MEGA - - Świat Roweru Omega Welda Team
29 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka MEGA - - Kwaczak Team
30 Anna Michalak-Warżała Wrocław MEGA - - PM Rider Team
31 Ryszard Maślak Opolnica MEGA - - UKS KUSY BARDO
32 Andrzej Apanasewicz Walim MINI - - MTB WALIM
33 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - - -
34 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych MINI - - MTB WALIM
35 Rafał Moczulski Legnica MEGA - - Kudowianka Cyklon Proal Team
36 Antoni Bańdura Bardo MINI - - Nadleśnictwo Bardo Śl.
37 Mateusz Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM
38 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - - Krajek MTB Team
39 Marcin Kulaszewicz Walim MINI - - SOWIE TEAM
40 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim MINI - - MTB WALIM
41 Dariusz Zalewski Wałbrzych MINI - - SOWIE TEAM
42 Krzysztof Gefert Świebodzice MINI - - -
43 Dawid Czarnecki Wrocław MEGA - - Bez Śniadania
44 Radosław Klekociński Wrocław MEGA - - -
45 Tomasz Kurek Wrocław MINI - - CHOJRAK TEAM WROCŁAW
46 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój MEGA - - KudowiankaCyklonProalTeam
47 Mirosław Kowalski Pieszyce MEGA - - -
48 Witold Węglarz Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
49 Jakub Ligus Pieszyce MINI - - -
50 Michał Decewicz Wrocław MINI - - -
51 Daniel Kucharski Bielawa MEGA - - Dream Bike Bielawa
52 Piotr Walczak głuszyca MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
53 Karol Tomczyk Brzeźnica MINI - - UKS KUSY
54 Jacek Sury Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
55 Marek Wójciak Wrocław MEGA - - SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
56 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój MINI - - DUVENBECK WĄS SPORT
57 Wojciech Pietras Szalejów Górny MEGA - - Duvenbeck Wąs Sport
58 Maciej Węgrzyn Bardo MINI - - UKS Kusy Bardo
59 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie MINI - - UKS KUSY BARDO
60 Bartłomiej Kozdraś Kłodzko MINI - - KONDYCJA.NET.TEAM
61 Paweł Kulikowski Kłodzko MINI - - Duvenbeck Wąs Sport
62 Marcin Szczerbanowski Walbrzych MINI - - SOWIE TEAM
63 Damian Śliwiński Bardo MINI - - UKS Kusy Bardo
64 Karol CHOMIŃSKI Wrocław MINI - - MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
65 Radoslaw Kosicki Wrocław MEGA - - -
66 Paweł Maćkiewicz Gułów MEGA - - -
67 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław MEGA - - -
68 Tomasz Kosior Pieszyce MINI - - -
69 Jakub Iwaniec Pieszyce MINI - - SOWIE Team
70 Szymon Juchniewicz Walim MINI - - MTB WALIM
71 Maciej Radzikowski Struga MINI - - Luks Lider Stare Bogaczowice
72 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki MINI - - KORBA TEAM
73 Tomasz Mosór Bardo MINI - - -
74 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
75 Szymon Stolarczyk Wałbrzych MINI - - PC Service Wałbrzych
76 Rafał Urbanek Bierutów MEGA - - IM-Motion Specialized Team
77 Damian Staroń Zacharzyce MEGA - - PM Rider Team
78 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší MEGA - - Apache LOKO Trutnov
79 Jana Adámková Rtyně v Podkrkonoší MEGA - - Apache LOKO Trutnov
80 Tomasz Zając Bardo MEGA - - brak
81 Tomasz Szarata głuszyca MEGA - - BALSI.PL
82 Paweł Jaźwiński Przyłęk MINI - - KUSY BARDO
83 Dawid Kozłowski Przyłęk MINI - - KUSY BARDO
84 Piotr Flis Bardo MINI - - -
85 Tomáš Ševců Police nad Metují MEGA - - HSK cycling team
86 Tomasz Rudnicki Pieszyce MINI - - -
87 Paweł Maćkiewicz Gułów MEGA - - -
88 Łukasz Skrzypiec Wrocław MINI - - -
89 Adrian Pachura Bardo MINI - - UKS "KUSY" BARDO
90 Paweł Nędza Grochowa MINI - - UKS KUSY BARDO
91 Karolina Leśków Bardo MINI - - KUSY BARDO
92 Artur Latuszek Nowa Ruda MINI - - KOTLINA MTB BIKE TEAM
93 Paweł Skrzypek Wrocław MEGA - - -
94 Błażej Staniak Dzbanów MINI - - -
95 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra MINI - - tmmp bike team
96 Lukas Cap Police nad Metují MEGA - - HSK cycling team
97 Jan Truhlar Police nad Metují MEGA - - HSK cycling team
98 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój MEGA - - Kudowianka Cyklon Proal Team
99 Julian Wąsek Kiełczów MINI - - -
100 MARZENA BERES Olszyniec MINI - - SOWIE TEAM
101 Paweł Szwarc Wrocław MINI - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 5
Mężczyźni 96
Wszyscy 101