Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Sławomir Abratkiewicz Warszawa - 1 - XL
2 Konrad Araj Piaseczno - 1 POLISH WINGS L
3 Tomasz Balewski Warszawa Ursynów - 1 - L
4 Krzysztof Baryła Warszawa Ursynów - 1 - L
5 Andrzej Bęben ŁAGÓW - 1 ARCHEO ŁASK L
6 Zbigniew Białek Warszawa - 1 1BLTR XL
7 Krzysztof Bidziński Warszawa - 1 - L
8 Mirosław Bodnar Płoty - 1 - L
9 Michał Breszka Dęblin - 1 Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie M
10 Weronika Brodawka Warszawa Ursynów - 1 - M
11 Bartłomiej Bryk Łuków - 1 Łuków Biega L
12 Damian Brzózka Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
13 KAZIMIERZ CEREMAŃSKI Warszawa - 1 OZŻW L
14 Tomasz Choiński Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
15 Tomasz Cybulski Warszawa Ursynów - 1 - L
16 Robert Czaplicki Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych XL
17 Paweł Czarny Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
18 Piotr Dec Zgorzała - 1 COP-DKP L
19 PIOTR DERESZEWSKI Przedecz - 1 - XL
20 Ryszard Fałatowicz Otwock - 1 - L
21 Artur FLISZKIEWICZ Swarzędz - 1 PKW ORLIK 7 M
22 Sławomir Frąc Mysiadło - 1 - L
23 Małgorzata Gadomska Warszawa - 1 - L
24 Janusz Gałucki kwidzyn - 1 Klub Posiadaczy Kałduna Taktycznego M
25 Janusz Gątarz Warszawa - 1 J&J L
26 Bartłomiej Gontarz Warszawa - 1 Drużyna Pierścienia L
27 Mateusz Gotz Warszawa - 1 Naprzód Młociny XL
28 KRZYSZTOF GÓRKA Grodzisk Mazowiecki - 1 - S
29 Iwona Grabowska Dęblin - 1 - S
30 Jarosław Grabowski Dęblin - 1 41 BLSz XL
31 Wioletta Gramek Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych M
32 Michał Grzęda Puławy - 1 KRSP DĘBLIN TEAM L
33 Rafał Gutowski Warszawa - 1 - L
34 Andrzej Harasimczyk Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
35 Mariusz Jabłoński Radom - 1 42 Baza Lotnictwa Szkolnego L
36 Przemysław JAKUBCZAK Sade Budy - 1 - XL
37 Grzegorz Jarosz Warszawa - 1 10. Warszawski Pułk Samochodowy L
38 Daria Jaroszuk Biała Podlaska - 1 - M
39 Grzegorz JODŁOWSKI Płock - 1 Klub DG RSZ L
40 Robert Jusiński Wołomin - 1 - M
41 PIOTR KACPURA Radom - 1 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego L
42 Monika Kaczanowska Grójec - 1 1 ORel M
43 Małgorzata Kalawa Tarnów - 1 - M
44 Andrzej Karlak Warszawa - 1 KB Galeria Warszawa L
45 Mieczyslaw Kedzierski Milanówek - 1 - XL
46 Jolanta Klusek Warszawa - 1 Yola Yolanda M
47 Marek Kobylarz Ursynow - 1 - XXL
48 Dorota Kobyłecka Warszawa - 1 KB Galeria Warszawa S
49 Kamil Kolatorski RADZYMIN - 1 - L
50 Rafał Konopka Warszawa - 1 - S
51 Łukasz Kornas Warszawa - 1 IInstytut Techniczny Wojsk Lotniczych. M
52 Bogumił Kosiorek Piaseczno - 1 CWT SP XL
53 jakub kotecki Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
54 ANDRZEJ KOTWICA Wrocław - 1 WKB Piast L
55 Robert Kowalczyk Warszawa - 1 - L
56 Witold Kozłowski Warszawa - 1 LRC M
57 Edyta Kruk Warszawa - 1 - S
58 Przemysław Krzywiec Falenty - 1 - XL
59 Piotr Kunka Jakubów - 1 23. Baza Lotnictwa Taktycznego L
60 Paweł Kurdziałek Ząbki - 1 - M
61 Arkadiusz Kurdziałek Warszawa - 1 - M
62 Ireneusz Kurdziałek Warszawa - 1 - L
63 RADOSŁAW KURKIEWICZ Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
64 SYLWESTER KUŚMIERZ MARKI - 1 MARKOWI BIEGACZE L
65 Tomek LAMECKI Łąck - 1 - L
66 Dawid Lemieszek Czarna - 1 KRSP L
67 Marcin Lenarczyk Warszawa - 1 Morowy Rojber S
68 Małgorzata Leonarska Warszawa - 1 - L
69 Dorota Lipska Grodzisk Mazowiecki - 1 - M
70 Michał Lipski Konstancin-Jeziorna - 1 - M
71 grzegorz majsner Polska - 1 PKW ORLIK - 7 M
72 Paweł Makarowski Warszawa - 1 biegam bo lubię M
73 Magdalena Malczewska Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych M
74 Tomasz Małecki Polska - 1 PKW ORLIK - 7 XL
75 Maciej Marczyk Sandomierz - 1 - XL
76 Roman MAREK Warszawa Mokotów - 1 IPN M
77 Henryk Marek Warszawa - 1 ----- M
78 Marek Mazur Warszawa - 1 KS Kanałek M
79 Mirosław Mazurek Polska - 1 PKW ORLIK - 7 M
80 Artur Mielcarek Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
81 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa - 1 Kondycja L
82 michał mroczek Polska - 1 PKW ORLIK - 7 M
83 Justyna Nowakowska Warszawa - 1 - S
84 Bartłomiej Oberc Rymanów - 1 - M
85 Sebastian Orlik Radom - 1 42 BLSz L
86 Michał Orlik Radom - 1 42 BLSz L
87 Tomasz Ozimko Warszawa - 1 - XL
88 Jarosław Pachocki Warszawa - 1 - XL
89 grzegorz pawlak Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
90 Damian Pechman Warszawa - 1 - L
91 Marcin Pęśko Pass - 1 - XL
92 Olaf Pierzak Warszawa - 1 Exatel M
93 Elżbieta Piotrowska Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych M
94 Paweł Piotrowski Warszawa Marysin Wawerski - 1 - M
95 Adam Piotrowski Warszawa bemowo - 1 - M
96 Mateusz Piotrowski Warszawa Marysin Wawerski - 1 - L
97 Krzysztof Piróg Jeżowe - 1 COP-DKP M
98 Jacek Pisarek Warszawa - 1 AKS Polonia Warszawa L
99 Marcin Podczasi Kozienice - 1 - M
100 Wojciech Podlasiński PRUSZKÓW - 1 Wkurw_team L
101 Jacek Polak Piaseczno - 1 biegusiem.pl L
102 Jarosław Proszowski Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
103 Maciej Przetakiewicz Warszawa - 1 - L
104 Ramona Przybyłowicz Dęblin - 1 4 SLSz M
105 Marek Przybyłowicz Dęblin - 1 4 SLSz M
106 Piotr Przytuła Warszawa - 1 Miasto Ursynów XL
107 Filip Puchalski Warszawa - 1 - XL
108 Kamil Pudło Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
109 Łukasz Raciński Polska - 1 PKW ORLIK - 7 M
110 Kazimierz Radomski Wołomin - 1 Aktywny Relaks M
111 Paweł Rant Warszawa - 1 - XL
112 ZBIGNIEW RODAK Warszawa - 1 - L
113 Daniel Romianowski Polska - 1 PKW ORLIK - 7 M
114 Grzegorz Rosłan Warszawa - 1 - L
115 Adam RZECZKOWSKI Hel - 1 CO MON M
116 Ryszard Sabak Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych XL
117 Edyta Samoszuk Biała Podlaska - 1 - S
118 Andrzej Sasin Wołomin - 1 - M
119 Barbara Skomarowska LEGIONOWO - 1 - XL
120 Andrzej Skonieczny Warszawa - 1 - M
121 Wojciech Skowroński Kabaty - 1 Kabaty M
122 Paweł Słowik Warszawa - 1 - M
123 Łukasz Smuga Warszawa - 1 CSWL Poznań S
124 Grzegorz Sobczyk Kozienice - 1 - M
125 Tomasz Sokołowski Warszawa - 1 URWIS BIEGA M
126 Michał Spoczyński Warszawa - 1 RK Athletics M
127 Wiesław Strzelec Radom - 1 42 BLSz L
128 Krzysztof Swoboda Polska - 1 PKW ORLIK - 7 L
129 Kamil Szałecki Warszawa Mokotów - 1 Latająca Eskadra L
130 Jarosław Szewczyk Bryski - 1 1 Batalion Kawalerii Powietrznej L
131 maciej szumski Warszawa Włochy - 1 jw2414 S
132 Przemysław Szymula Dęblin - 1 Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie L
133 Kamil Tenderenda Ciechanowiec - 1 - M
134 Marcin Tomczak Ciechanów - 1 - L
135 Piotr URBALA Warszawa - 1 BBK L
136 Ivo Vuco Warszawa - 1 Marathon Brothers L
137 Michał Wachłaczenko Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych XL
138 Robert Wasilewski Warszawa - 1 COP - DKP S
139 Mirosław Wierzbicki Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych M
140 Michal Wisniewski Warszawa - 1 - M
141 Janusz Wiśniewski Warszawa - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych XL
142 Mirosław Włodarczyk Włodawa - 1 I LO UKS Kościuszko L
143 Anna Wojciechowska Łowicz - 1 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu S
144 PIOTR WOJTOWICZ Warszawa Mokotów - 1 - M
145 Wojciech Wójcik Warszawa Ursynów - 1 - XL
146 Piotr Zajchowski Jedlicze - 1 Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego M
147 Łukasz Zaradzki Polska - 1 PKW ORLIK - 7 S
148 Mariusz Zieja Warszawa bemowo - 1 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych XL
149 Tadeusz Zieliński Warszawa-Wesoła - 1 - L
150 Adrian Żakowski Świdnik - 1 - XL

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 PIOTR Banasiak Warszawa - - Decathlon L
2 Mariusz Chmielewski Warszawa - - WAT Warszawa XL
3 Jarosław Chrząszcz Tomaszów Maz. - - chrząszczyki cztery XL
4 Yuriy Dmytrash Warszawa Ursynów - - - M
5 Jola Hawryluk Warszawa - - - L
6 mateusz jonak Warszawa Praga - - - XL
7 Marta Jusińska Warszawa - - JusińscyTeam S
8 Monika Jusińska Warszawa - - Jusińscy Team M
9 Zbigniew Jusiński Warszawa - - Jusińscy Team L
10 Cezary Kępiński Wiązowna - - Legia Run Club M
11 Rafał Konopka Warszawaa - - - S
12 Patryk Kozłowski Warszawa - - - M
13 Konrad Lesicki Warszawa - - - M
14 Jacek NOWOCIEŃ Podkowa Leśna - - GLKS Nadarzyn M
15 Anna Piątkowska Warszawa - - Decathlon S
16 Łukasz Pietrusik Braniewo - - - L
17 Sylwia Radej Warszawa-Rembertów - - - M
18 Marta Rajner Warszawa - - - S
19 Paweł Rusak Ryki - - - XL
20 Michał Samcik Warszawa - - - L
21 MAREK SMALISZ Nowe Miasto Nad Pilica - - - XL
22 Wojciech Sobczyk Kozienice - - - M
23 Marcin Surowiecki Wysokin - - - L
24 Michał Wierzbicki Rawica Nowa - - . L
25 Katarzyna Wiśniewska Warszawa - - Indywidualistka S
26 Sławomir Zduńczyk Mińsk Mazowiecki - - MKB Dreptak S
27 Mariusz ZINKIEWICZ Witkowice - - Junkers XXL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 27
Mężczyźni 150
Wszyscy 177