Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Kategoria Opłata
1 Szymon Stodółka Wrocław Nokia M20 1
2 Piotr DĄBROWSKI Wrocław GRUPA TRIATHLONOWA RAT M30 1
3 Jacek Marciniak Wrocław GVT / Fundacja Potrafie Pomóc M30 1
4 Tomasz Wroński Lutynia Tribition Team M30 1
5 Marek Piróg Wrocław Tribition Team M30 1
6 KAMIL SKUDLARSKI Wrocław Pro-Run Wrocław M50 1
7 Michał Wojdyła Warszawa Team Aperol M30 1
8 KRZYSZTOF URBAN Warszawa Team Aperol M30 1
9 Wojtek Pociecha Warszawa Team Aperol M30 1
10 Maciej Radecki Wrocław TRIBITION TEAM M30 1
11 Michał Nawracaj Jawor AT TEAM M20 1
12 Piotr Prusak Sobótka Triclub M30 1
13 TOMASZ SMOLEŃ KOBIERZYCE DUBLET M40 1
14 Marek Wydmuch Bardo SGR Srebrna Góra M50 1
15 Marcin Lupa Wrocław Drużyna Pierścienia M30 1
16 AGNIESZKA JANKOWICZ Wałbrzych TeMMPo Wałbrzych K30 1
17 Michał Furgoł Wrocław Litwin Triathlon Team M30 1
18 Paweł Grehl Wrocław GVT M30 1
19 Witold Szuturma Wrocław Autocomplex Team M30 1
20 Paweł Kamoda Płoty KM Sport IRT Zielona Góra M30 1
21 Karol Maciejewski Nadolice Wielkie Pro-Run Wrocław M30 1
22 Bartłomiej Buczek Skwierzyna GVT M20 1
23 Piotr Machoń Chocianów Klub Biegacza "Zdyszaaani" Chocianów M30 1
24 Emil Gorlowski Świdnica Brak M30 1
25 Marcin Śmietana Wrocław S M40 1
26 Łukasz Salamon Radlin OXsport M20 1
27 Michał Małek Wrocław WKTRI WROCŁAW M30 1
28 Krzysztof Grochowski Maszewo Apteka Brata Alberta M30 1
29 Roman Sałata Świebodzice TeMMPo Wałbrzych M30 1
30 Mateusz Maśluszczak Oława Scott TRISfera M30 1
31 Paweł Ciesiołkiewicz Wrocław SCOTT TRISFERA WROCŁAW POLSKA M20 1
32 Grzegorz Markowicz Wrocław AT TEAM M50 1
33 Maciej Bych Oława GTO-Oława M40 1
34 Jarosław JANKOWICZ Walbrzych brak M30 1
35 Piotr Wiśniewski Wilkszyn brak M40 1
36 Hanna Kęsy-Kowalska Szczawno Zdrój SZCZAWNORUN K40 1
37 Zbigniew Goldwasser Sobótka KB Sobótka M40 1
38 Krzysztof Messyasz Gać STRAŻ POŻARNA OŁAWA M30 1
39 MACIEJ TOMASZCZAK Sobótka KB SOBÓTKA M20 1
40 adam zenka jastrzebce Durandal M30 1
41 Anna Hotała Wrocław - K30 1
42 Sebastian Lach Grodków GZ LZS Grodków TRY M30 1
43 Krzysztof Dominikowski Świdnica Trisfera Wrocław M30 1
44 Sebastian Gawroński Warszawa PZU Sport Team M30 1
45 Grzegorz Gawroński Wrocław Jeday M30 1
46 Piotr Skrzynkowski Opole brak M30 1
47 Joanna Skrzynkowska Opole brak K30 1
48 Rafał Mikołajczyk Wrocław GT-RAT M30 1
49 Krzysztof Danków Opole Triatlon Opole M30 1
50 Tomasz Laszczyński Strzelin TRISFERA WROCŁAW M40 1
51 Łukasz Maciuszek Opole BBL Opole M20 1
52 Bartek Durmaj Wrocław - M30 1
53 Emilia Dudek Nysa NYSA BIEGA K40 1
54 Adam Dumański Nysa www.termosy.com.pl M40 1
55 Błażej Pietrzak Wrocław GVT M30 1
56 Marek Błach Oleśnica Marek Team M30 1
57 Tomasz Honbrechts Polkowice KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice M40 1
58 Kazimierz Dulas Wrocław Zakwas Popowice M30 1
59 Grzegorz Norkowski Wrocław Dolnoślązak M50 1
60 Grzegorz Zając Biała TPZ M20 1
61 Jacek Surmański Warszawa Franka i Stasia M30 1
62 Marcin Jasnoch Bytom Olusia Team M30 1
63 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Domowy Browar "Rebelia" M30 1
64 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie MKM triathlon team M30 1
65 Mariusz Pera Pleszew brak M30 1
66 Tomasz Budkowski Wrocław biegiem na piwo M40 1
67 Zbigniew Gucwa Świebodzice GVT M20 1
68 Arkadiusz Rymarski Wrocław GVT M40 1
69 Robert Kwaśnik Wrocław GVT M30 1
70 Dorota Dziurkowska Wrocław Team Aperol K30 1
71 Andrzej Sutkowski Wrocław GVT M40 1
72 Mariusz Andrejów Wrocław GVT M40 1
73 Łukasz Wagemann Wrocław GVT M30 1
74 Magdalena Zawadzka Józefów GVT K40 1
75 Marcin Zielenkiewicz Wrocław - M30 1
76 Bartłomiej Kosicki Wrocław KK M30 1
77 Tomasz Kluczyński Mirków GVT M50 1
78 Michał Budzanowski Wrocław GVT M20 1
79 Konrad Czajkowski Wrocław GVT M20 1
80 Łukasz Pawłowski Wrocław GVT M30 1
81 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas KB Florian Zajączki Drugie M30 1
82 Marzanna Duleba Wrocław Trisfera Wrocław K30 1
83 Mariusz Pustelnik Żerkowice - M40 1
84 Mariusz Świtalski Lewin Kłodzki Słoneczna Team M40 1
85 Radoslaw Kuciapiński Wrocław Verge Podgórzyn M30 1
86 Wadim Dziedzic Wrocław Dynamo Muchobór M30 1
87 Michał Michlewicz Wrocław MKM triathlon team M30 1
88 Łukasz Średziński Wrocław Tribition Team M30 1
89 Bartłomiej Nowak Komorowice Gencz Team M30 1
90 Maciej Kowalewski Słupsk TRIForce Słupsk M30 1
91 KATARZYNA Lipowicz Polkowice Grupa Triathlonowa RAT K30 1
92 Piotr Świerczewski Smolec . M40 1
93 Dawid Łukaszewicz Bielany Wrocławskie Multiendurance Wrocław M20 1
94 Mariusz Hoszowski Wierzbna LABOSPORT TEAM M40 1
95 Sebastian Figas sadków Trisfera Wrocław M30 1
96 ROBERT WÓJCIK Wrocław TRICLUB M30 1
97 Anna Kurpiewska Wrocław Tribition Team K30 1
98 Krzysztof Ozdoba SIECHNICE trisfera wrocław M40 1
99 Sylwia Świętek-Ozdoba SIECHNICE trisfera wrocław K30 1
100 Mariusz Pawłowski Jeszkowice Trisfera Wrocław M30 1
101 Grzegorz Liputa Wrocław Biegamy we Wrocławiu M20 1
102 Maciej Mrugała Wrocław Tribition Team M30 1
103 Piotr Pietrzyk TRZEBNICA Brak M30 1
104 Marcin Stojko Oleśnica Tri-Ole M20 1
105 Bartłomiej Szczygielski Wrocław Scott Trisfera Wrocław M40 1
106 Katarzyna Wnęk Kluczbork TRITEAM KLUCZBORK K20 1
107 Marek Szewczyk TRZEBNICA KKS Trzebnica / 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia M30 1
108 CZESŁAW WILK WRÓW PRO RUN WROCŁAW M50 1
109 Marcin Klimas Wrocław GRUPA TIATHLONOWA RAT M30 1
110 MIROSŁAW KRASOŃ Sobótka KB Sobótka M50 1
111 Mikołaj Visentin Wrocław Los Triathloneros M30 1
112 Sebastian Stawicki Wałbrzych Herbalife Triathlon Team M40 1
113 Michał Maśluszczak Wrocław Amelinium Racing M30 1
114 Piotr Dyblik Szczawno Zdrój Inforcity M30 1
115 Krystian Gałwa Wrocław Gałwa M30 1
116 Piotr Fudalej Wrocław Orthos Sport Team M30 1
117 Jarosław Wnęk Kluczbork TriTeam Kluczbork M20 1
118 Adam Kurzydło Legnica --- M40 1
119 Grzegorz Wołodko Smolec nn M30 1
120 Robert Płaskociński Wrocław Pro - Run Wrocław M40 1
121 SEBASTIAN KEDZIORA Wrocław - M30 1
122 Bartlomiej Suszko wroclaw DagaBart M40 1
123 Sebastian Paszek Wrocław PaszekTeam M30 1
124 Krzysztof Kretek Żory CE Progres M40 1
125 Piotr wysocki Tychy - M30 1
126 Karol Olawiński KOBIERZYCE Karol się katurla M30 1
127 Mateusz Musiał Oleśnica Hotel Amber Business & Spa M20 1
128 Maksymilian Skolik Warszawa no name M30 1
129 Maciej Krankowski Wrocław . M30 1
130 Paweł Buchwald Przegędza - M30 1
131 Jakub Madej Wrocław - M30 1
132 Mateusz Dudek wroclaw Triteam Kluczbork M20 1
133 Łukasz Jelonek Wrocław MARCUS M30 1
134 Artur Dziak Wrocław OXsport M30 1
135 Karol WNUKIEWICZ Wrocław Trampka Swąd M30 1
136 Michał Lewandowicz Nysa Nysa Biega M30 1
137 Małgorzata Sulecka Wrocław Biegam dla Taty K20 1
138 Bartłomiej Jasiówka Polska Nowa Wieś OSiR Komprachcice M30 1
139 Tomasz Tarczewski Zawiercie Tarcza triathlon team M30 1
140 Łukasz Duda Wrocław Goalshunter M30 1
141 TOMASZ KĄDZIOŁKA Wałbrzych niezrzeszony M40 1
142 Dariusz Welzer Oława WELDA TEAM M40 1
143 Dariusz Galle Stanowice WELDA TEAM M40 1
144 Piotr Kulbicki Wrocław - M30 1
145 Michał Karaś Oleśnica Oleśnica M20 1
146 ADAM RUSIN Iwiny AT Team M50 1
147 Aureliusz Marek Świnoujście WSOWL M20 1
148 Tomasz Pajak Krakow - M30 1
149 JOANNA MARSZAL GREBOCICE - K20 1
150 DARIUSZ POSZELĘŻNY Warszawa PolsatBiega M40 1
151 Paweł Chorolewski Lubin MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M20 1
152 Iwona Martan Wrocław grupa triathlonowa RAT K30 1
153 Jarosław Roślicki Ozorowice TU EUROPA M30 1
154 Marcin Michlewicz Wrocław MKM triathlon team M30 1
155 Łukasz Gabryś Bielany Wrocławskie Brak M40 1
156 Grzegorz Michalski Gomulin brak M40 1
157 Tomasz Gaździk Wrocław GRUPA TRIATHLONOWA RAT M30 1
158 Piotr Mazurkiewicz Olesno niezrzeszony M40 1
159 Piotr Jackowiak Brzeg - M20 1
160 Krzysztof Pawłowski Wałbrzych KRUK M30 1
161 Karolina Pociecha Warszawa Team Aperol K30 1
162 Karolina Moszczyńska Warszawa Team Aperol K30 1
163 Adam Król Opole spartanie dzieciom M50 1
164 Tomasz Kremer Zielona Góra I ROCK TRIATHLON M30 1
165 SŁAWOMIR KWINTA Dzierżoniów MARCUS M30 1
166 anna madej Opole - K40 1
167 Piotr Paradowski Załom ZAŁOMIANIE M40 1
168 Agnieszka STANKIEWICZ Wrocław Tribition Team K30 1
169 Bogdan Dubiec Skwierzyna TriSkwierzyna M40 1
170 Łukasz Górnicki Skwierzyna TriSkwierzyna M30 1
171 Jakub Michalak Wrocław Brak M30 1
172 Andrzej Gonska 15 brak M30 1
173 RAFAŁ JACKOWICZ Sobótka Jackowicz Team M40 1
174 Krzysztof Górecki Twardogóra AT TEAM M40 1
175 Łukasz Kmiecik Załom brak M30 1
176 Krzysztof Żółtowski Wrocław - M50 1
177 Krzysztof Piechna Wrocław Rzeźbiarska team M30 1
178 Paweł Kargol Oleśnica fc oleśnica M30 1
179 Paweł Hawrylewicz Wrocław DREAMTEAM M30 1
180 Tomasz Banaś Bielany Wrocławskie - M40 1
181 Wojciech Sobierski Wrocław HAKUNA MATATA :) M30 1
182 Lesław Biliński SIECHNICE Team Aperol M30 1
183 Konrad Kunicki Wrocław GVT M30 1
184 JAKUB RUSIN Wrocław AT Team M20 1
185 Piotr Kuś Wrocław Tribition Team M30 1
186 Michał Stefański Kraków brak M30 1
187 ROBERT ŻESŁAWSKI Zawiercie ks victoria zawiercie M40 1
188 Wiktor Brzozowski Mrzeżyno WSOWL Wrocław M20 1
189 Grzegorz Machoń Chocianów Klub Biegacza "Zdyszaaani" Chocianów M30 1
190 MARCIN CHUDEUSZ Wrocław MCM M30 1
191 MAGDA CHUDEUSZ Wrocław MCM K30 1
192 Krzysztof Sobolewski Zielona Góra KM SPORT IRT Zielona Góra M40 1
193 Lukasz Kantorowicz Wrocław RC Tasmanian Devil M30 1
194 Paweł Bąk Mierzyn AT Team M40 1
195 Marek Piątek Ozorzyce Brak M30 1
196 Michał Szewczyk Opole - M20 1
197 Michał Stasiaczek Wrocław GVT M30 1
198 Robert Śleboda Wołów Tri-Magic-Team M60+ 1
199 Paweł Bogacz Wrocław - M30 1
200 Mateusz Orlik Piekary Śląskie OPP Katowice M20 1
201 Anna Rabiniak Wałbrzych - K30 1
202 Gabriel Starczewski wroclaw Cmentarne Karpie M30 1
203 Jakub Szczepaniak Wrocław Cmentarne Karpie M30 1
204 Robert Taciak Wrocław Nokia M30 1
205 Jan Kibler Wrocław - M30 1
206 Rafał Staniewski Dobrzykowice zapomniałem skarpetek M30 1
207 TOMASZ ANTOSIAK Złotoryja Tofiki M30 1
208 Marek Lewandowski Lewin Brzeski Lewin Biega M30 1
209 Dariusz Pawlak Łódź Łódź M40 1
210 Dawid Ciurej Otmuchów Przyszliśmy popatrzeć M20 1
211 Piotr Błażejewski Brzezina brak M20 1
212 Przemysław Pierzchała Pabianice - M30 1
213 Janusz Pietryka Zielona Góra KM Sport IRT Zielona Góra M40 1
214 Tomasz Szymczyk Częstochowa - M30 1
215 Czesław Połedniok Katowice Mosty Katowice M50 1
216 Robert Połedniok Katowice Mosty Katowice M20 1
217 Leszek Piasecki Katowice Mosty Katowice M50 1
218 Marcin Salmanowicz Słup DURANDAL M30 1
219 Filip Śmieiński Szklary Górne Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M30 1
220 Błażej Parysz Dzierżoniów - M30 1
221 Adam Krupa Wrocław ! M30 1
222 Jacek Bereżnicki Oława WELDA TEAM M40 1
223 Sławomir Kłos Wrocław GVT M30 1
224 Jacek Machata Wrocław ... M30 1
225 Maciej Niemiec Wrocław GVT M30 1
226 Grzegorz Kalinowski wisznia mała GVT M40 1
227 Mariusz Kołodziej Legnica tofiki M30 1
228 krystian nawrat Gliwice brak M50 1
229 Roman Kądzielewski Jelenia Góra 40+ M40 1
230 Robert Ziemniak Oława GTO Oława M40 1
231 Łukasz Grycman Smardze Cart-Pack Bralin M30 1
232 jacek kosmalski Wołów Wołów M20 1
233 Mateusz Marciniak Poznan UKS Cityzen_ M30 1
234 Norbert Bombała Smolec Smolec M40 1
235 Michał Chruściel Wrocław brak M30 1
236 Tomasz Ożóg Wrocław Trisfera Wrocław M30 1
237 Marek Śmiłowski Wysoka Pinarello M30 1
238 Michał Aleksanderek Gliwice Fc24 M20 1
239 Aleksandra Kwasniewska Gliwic FC24 K20 1
240 Adrian Bocheński Nowy Sącz MysticSport M30 1
241 Anna Kalita Jaworze bez drużyny K40 1
242 Paweł Bolisęga TRZEBNICA WSOSP Dęblin M20 1
243 JOWITA MALCHAR Legnica - K30 1
244 KRYSTIAN BIERNACKI Wrocław 1 M30 1
245 Łukasz Żurad Wrocław Noble Tri Team M20 1
246 Michał Mazur Wrocław Germaz M30 1
247 Tomasz Iwanicki Wrocław IWC M30 1
248 Fryderyk Gawron Wrocław Gaper Finch Team M30 1
249 Lesław Fischer Wrocław NOBLE TRI TEAM M30 1
250 Andrzej Chudy Suchy Kocham każdy kilometr M50 1
251 Tomasz Zychewicz Wrocław The Z-Team M30 1
252 GRZEGORZ KUWIK Wrocław NOBLE TRI TEAM M30 1
253 Stanisław Kolarzowski Wrocław M20 1
254 Maciej Zieliński Wrocław brak M30 1
255 Tomasz Szymkowiak Wrocław Sarna M30 1
256 Marcin Nowacki Wrocław Grupa Triathlonowa RAT M30 1
257 Bartosz Ziemblicki Biestrzyków Gaper Finch Team M30 1
258 Bartosz Błażejewski Myślibórz Can`t touch this M20 1
259 Maciej Chmura Wrocław GVT M20 1
260 alicja kaucka Bielawa brak K20 1
261 Jarosław Bogucki Oława brak M40 1
262 Jerzy Sufranowicz Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza M60+ 1
263 Jerzy Lipczyński Kraków PlaceToTri M30 1
264 Łukasz Porębski Wrocław Proshare Cycling Team M20 1
265 Marcin Wnuk Wrocław GT RAT M30 1
266 IRENEUSZ WAWRZYNIAK Stargard Szczecinski SZWLA M30 1
267 Robert Jabkowski Wrocław - M50 1
268 Grzegorz Grablewski Wrocław LUKS Żórawina M40 1
269 Wojciech Stalica Częstochowa solo M40 1
270 Janusz Szmidt Katowice "PARTNER" M40 1
271 Michał Masłowski Wysoka Proshare Cycling Team M40 1
272 Daniel Pilecki-Silva Smolec dps M40 1
273 Łukasz Gorczyca Świebodzice AT TEAM M30 1
274 Robert Bielawski Dobroszyce Brak M40 1
275 Dariusz Dziuba Wrocław X M30 1
276 Tomasz Bednarek Kędzierzyn-Koźle 5B_TEAM M30 1
277 Sebastian Regeńczuk Wrocław AZS AWF Wrocław M20 1
278 Waldemar Topiński Wrocław brak M40 1
279 Łukasz Malaczewski Wrocław RBS Malaczewski Team M30 1
280 Natalia Bihun Wrocław Grupa Triathlonowa RAT K20 1
281 Michał Kukucz-Legień Kraków kukuczsport.pl M30 1
282 Łukasz Bociański Poznań FTI M20 1
283 Wojciech Nowakowski Kraków niezrzeszony M20 1
284 Mariusz Zapotoczny Wrocław Grupa Triathlonowa RAT M30 1
285 Artur Pupka Ligota Piękna GVT M50 1
286 Piotr Siborenko Warszawa TriWawa M40 1
287 ARKADIUSZ ŁUGOWSKI Tychy ALPEBIKE.PL M30 1
288 Ewa Bugdoł Rudy WLKS Kmicic Częstochowa K20 1
289 ARKADIUSZ JANISZEWSKI Środa Śląska Grupa Triathlonowa RAT M40 1
290 Marek Mazur Wrocław brak M30 1
291 sebastian mularczyk Zawiercie victoria zawiercie M30 1
292 Jarosław Baj marcinkowice Los Triathloneros/GTO M30 1
293 Przemysław Wojciechowski Wrocław - M20 1

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Kategoria Opłata
1 Tomasz Sakuta Wrocław Sidor Team M30 -
2 Robert Chylarecki Wrocław ... M40 -
3 Adam Koronkiewicz Wrocław C/S IRONMAN POLSKA M30 -
4 GRZEGORZ JĘDRZEJEWSKI Świdnica stowarzyszenie Bona Fide M40 -
5 Tomasz Lach Antoniów rehabilitacjapiechowice M40 -
6 Remigiusz Kot Bielsko - Biała brak M40 -
7 MARCIN COMBIK Kraków YMCA Kraków M20 -
8 Anna Dańkowska Wrocław SPORTSTORE.pl K40 -
9 Grzegorz Jędrzejewski Świdnica Stowarzyuszenie Bona -fide M40 -
10 Stanisław Czyż Wysoka brak M40 -
11 Jola Mularczyk Oborniki Śląskie Kobiety Na Medal K30 -
12 Krzysztof Mularczyk Oborniki Śląskie KB Somatyzacja M40 -
13 Anna Wójtowicz Lubin BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA K40 -
14 Piotr Starczukowski Wałbrzych Labo-Dent M40 -
15 Daniel Dębski Wałbrzych Labo-Dent M40 -
16 bartosz beldyga suwalki dopinguj mnie M30 -
17 Paweł Ciesiołkiewicz Wrocław SCOTT TRISFERA WROCŁAW POLSKA M20 -
18 Rafał Macioła Wrocław Rarar M30 -
19 Grzegorz Gadaj Radlin brak M20 -
20 Wojciech Gloc Smolec brak M40 -
21 Piotr Kowalski Kraków Masters Korona Kraków M30 -
22 Sławomir Szurek Rydułtowy - M40 -
23 Krzysztof SZAFRANIEC Wrocław PTTK o/Krakowski M40 -
24 Wojciech Hoszman Jędrzychów Triathlon Nysa M40 -
25 Tomasz Reczuch Oława GTO - OŁAWA M30 -
26 Arkadiusz Pawłowski Przylep IRT ZIELONA GÓRA M40 -
27 janusz garwoliński Wrocław SidroSki M60+ -
28 Marcin Ignatowicz Mielec garden.mielec.pl M30 -
29 Marta Głombowicz Wrocław KISA K20 -
30 Krzysztof Chołda Kraków Masters Korona Kraków M50 -
31 Szymon Turek Bolesławiec - M20 -
32 Andrzej Bugowski 16 BOOGIE M40 -
33 krzysztof krupa wroclaw gvt M50 -
34 Igor Kaźmierczak Kołobrzeg GVT M30 -
35 Jerzy Sokół Kębliny Sokoły M50 -
36 Roman Woźniak Szymanów GVT M40 -
37 Jacek Jędrzejczyk Wrocław GVT M50 -
38 Andrzej Gucwa Świebodzice GVT M20 -
39 Adam Kuśka rybnik WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA M20 -
40 Ewa Waleńska Wrocław Grupa Triathlonowa RAT K30 -
41 Rafał Szczepański Wrocław Tribition M40 -
42 Julen Elguea Wrocław Los Triathloneros M20 -
43 Krzysztof OBIALA Wrocław UTC WROCŁAW M30 -
44 Paweł Rybak Tarnowskie Góry Team PROTEKA M30 -
45 Marcin Markiewicz Świdnica Labosportteam M40 -
46 WITOLD GLÜCK Łódź KB ARTURÓWEK M50 -
47 TOMASZ GOMULEC Kraków TACTICA TEAM M40 -
48 Aleksandra Pałka Wrocław Trisfera Wrocław K30 -
49 Damian Wójcik Darłowo Rugenwalde Triathlon K40 -
50 Marek Dłubała Szklary Górne Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M30 -
51 Maciej Jacuniak Warszawa TRIVITA M50 -
52 Marek Przystawski Oława brak M20 -
53 Mateusz Jarosz Legnica SYNEXUS M20 -
54 Grzegorz Krówczyński Lubsza Synexus M30 -
55 Katarzyna Włodaków Świdnica brak K30 -
56 Marcin Oćwieja Godków nie dotyczy M30 -
57 Jan Litwin Wrocław Trisfera Wrocław M50 -
58 Damian Walasik Struga . M20 -
59 Łukasz Wenda Bydgoszcz Bydgoszcz M40 -
60 Dariusz Strenziok Tarnowskie Gory AT Team M40 -
61 Marta Szałacińska Wrocław Tribition Team K30 -
62 Michał Kosmowski Kraków dotsport.pl M30 -
63 Adam Kaźmierczyk Katowice Bawaria Motors M30 -
64 Piotr Ruczka Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek M40 -
65 ROBERT WOŹNICA Borucin WKB META LUBLINIEC M50 -
66 Bartosz Roskosz Miłoszyce SPORT PLANETA M20 -
67 Andrzej Cymanek Wrocław E.K.TWARDZIEL WROCŁAW M50 -
68 Marcin Dziamski Warszawa TriWawa M30 -
69 ANDRZEJ KOSIOŁ Wrocław Trisfera Wrocław M50 -
70 PIOTR ŁABA SIECHNICE BRAK M30 -
71 Piotr Jaworski Kraków Park Sportowy Juvenia M30 -
72 Grzegorz Rosiak Mysłowice niezrzeszony M40 -
73 Rafał Amborski Katowice nn M20 -
74 Marcin Żurowski Wrocław GVT M40 -
75 SEBASTIAN ŚWIĄTEK 5 GRAPEPRO M30 -
76 Arkadiusz Ostaszewski Lubin Lubin M40 -
77 Daniel Kądziołka Oława Cherry Cross Team M30 -
78 Dariusz Mokrzycki Mikołów Labosport Team M40 -
79 Maciej Idzikowski Wrocław Zapalenie Łydek M20 -
80 Łukasz Grzybowski Wrocław Techkom M30 -
81 Piotr Buga Wrocław Nokia M30 -
82 Jakub Jędrzejewski Świdnica AveJa M20 -
83 Jarosław Pietrzak Dzierżoniów JARECKI M50 -
84 Olga Ajdukiewicz Warszawa - K20 -
85 Daniel Dydyk Marcinowice KPP M30 -
86 Marcin Neuman Sosnowiec - M20 -
87 Mariusz Stodolnik koszalin Tkkf Triathlon Koszalin M40 -
88 Rafał kramer Radom Biegiem Radom M40 -
89 Rafał Kocur Górki Małe Doctors Team M40 -
90 Joanna Sokołowska Wrocław NoName K20 -
91 Bartosz Burdzinski Wrocław brak M30 -
92 Marek Frąckowiak Tychy Warsztat Formy M30 -
93 Daria Radczuk Katowice narazie brak :) K20 -
94 Rafal Degarikoitz Aspiazu Wrocław ... M30 -
95 Wojciech GREGUŁA chojna psp M20 -
96 Roman Kałkowski Zagrodno Spontan.be M20 -
97 Marcin Dwojewski Międzyrzecz i rock zielona góra M30 -
98 Wojciech Orłowski Świdnica Koloseum Świdnica M40 -
99 MARCIN SIKORSKI Sobótka BEZ NAZWY M40 -
100 Rafał Sendecki Wałbrzych .... M40 -
101 piotr senenko Lubin biegając kasta miedziowego miasta M30 -
102 Maciej Wardeński Wrocław WSOWL WROCŁAW M20 -
103 Robert Sowa Wrocław brak M30 -
104 Janusz Garbera Wrocław GVT M30 -
105 Mirosław Majkowicz koszalin majkiteam M30 -
106 Tomasz Bednarski Świdnica Bednarski Konsulting M30 -
107 Jakub Napiórkowski Włocławek - M20 -
108 RAFAŁ KOCHANOWSKI Opole GITD.PL M30 -
109 Piotr Lepka Wrocław Lepa M30 -
110 Łukasz Samolak Lądek Zdrój JW 4161 M30 -
111 Michał Andrzejewski Bielawa Bielawa1981 M30 -
112 ŁUKASZ KUBOWICZ Oława brak M20 -
113 Artur Cepowski wroclaw Kumotrowie Okurnicy M30 -
114 Darek Kubicki Wójtowo Waniewski Coaching M30 -
115 Agata Tudek Warszawa LDI K30 -
116 Marcin Cekiera Zielonki k. Krakowa www.Tele-mobile.pl M30 -
117 jacek rostecki Środa Śląska brak M30 -
118 Antoni Cekiera Kraków combex M60+ -
119 Mateusz Bohonos Henryków RPiP.pl M20 -
120 Ania Krzesiewicz Zgorzelec Tri4Love K30 -
121 piotr żyłka Bielawa autoland M30 -
122 Sławomir Pełdiak Bolesławiec Kolonia Bolesławiec M20 -
123 Andrzej Rabsztyn Wrocław hyperCREW M30 -
124 Renata Gaj-Jurczyk Lewin Brzeski Lewin Biega K40 -
125 Rafał Śmiałkowski Bolesławiec 10BKPanc M40 -
126 Przemysław Koch Warszawa Szwagier Team M30 -
127 Tomasz Białek Kepno SIDOR TEAM M30 -
128 Dariusz Welter Legnica triathlon kl M30 -
129 ADAM SZPULARZ Wrocław Nysa Biega M30 -
130 krzysztof chorko Wrocław brak M30 -
131 Zbigniew Fojtar 8 ARENBERG GANG M40 -
132 Paweł Woroch Poznań solôwka M30 -
133 Piotr Puchalski Wrocław Tribition Team M40 -
134 Andrzej Kaczmarek Wrocław - M40 -
135 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski brak M50 -
136 Katarzyna Nijander Chrząstawa Wielka GVT K30 -
137 ROMUALD ANGROT Radom RSSW M30 -
138 Mateusz Gajowniczek Wrocław lubieplacki M30 -
139 Artur Chełminiak Świętochłowice CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M30 -
140 wojciech Mądry Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM M30 -
141 Łukasz Adamus 28 Brak M20 -
142 BARTOSZ SZYNAL Wrocław brak M30 -
143 Karolina Leśniak Wrocław - K30 -
144 jakub kulesza Jelenia Góra qool-esza M30 -
145 Andreas Ebert Dresden Team Magic M50 -
146 Michal Noworytto wroclaw majketto M20 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K20 11
K30 24
K40 9
K50+ 0
M20 64
M30 207
M40 91
M50 29
M60+ 4
Kobiety 44
Mężczyźni 395
Wszyscy 439