Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Team Mieszkaniec Gminy Mszcoznów Rozmiar Koszulki
1 Marlena Rykaczewska Mszczonów 2,5KM GIM K LKS Osuchów TAK S
2 Dawid Chyła OSUCHÓW 2,5KM GIM M LKS Osuchów TAK S
3 Tomasz Mikulski Łazy 2,5KM LIC M KM Aktywni Sochaczew NIE L
4 Magdalena CIOŁEK Boguszyce 2,5KM GIM K LUKS BOGUSZYCE NIE S
5 JUSTYNA ADAMCZYK Boguszyce 2,5KM GIM K LUKS BOGUSZYCE NIE M
6 DAMIAN BEDNAREK Boguszyce 2,5KM GIM M LUKS BOGUSZYCE TAK S
7 SZYMON NOSEK Rawa Mazowiecka 2,5KM GIM M LUKS BOGUSZYCE NIE L
8 RADOSŁAW BEDNAREK Boguszyce 2,5KM LIC M LUKS BOGUSZYCE NIE L
9 KRYSTIAN KORBUS Rawa Mazowiecka 2,5KM LIC M LUKS BOGUSZYCE NIE M
10 MICHAŁ MIKOŁAJEWSKI Rawa Mazowiecka 2,5KM LIC M LUKS BOGUSZYCE NIE L
11 Tobiasz Olszak Rawa Mazowiecka 2,5KM LIC M - NIE L
12 Daniel Nosarzewski Śladów 2,5KM GIM M - NIE M
13 Róża Wacławek Kanie 2,5KM GIM K - NIE S
14 Paulina Machaj Mszczonów 2,5KM LIC K - TAK M
15 Wojciech Orłowski Bartniki 2,5KM GIM M - NIE S

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Team Mieszkaniec Gminy Mszcoznów Rozmiar Koszulki
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING 5KM M3 ultimasport.pl TIMING NIE -
2 Barbara Rosińska Milanówek 5KM K5 STO-NOGI Milanówek NIE XXL
3 Zbigniew Szustkiewicz Mszczonów 5KM M4 - TAK XL
4 Jacek NOWOCIEŃ Podkowa Leśna 5KM M5 GLKS Nadarzyn NIE L
5 Daniel Błaszczyk Bobrowiec 5KM M4 - NIE XL
6 Eugeniusz Rosiński Milanówek 5KM M5 NIEZRZESZONY NIE XL
7 Beata Kołodziejczak Sochaczew 5KM K4 Socho Team NIE M
8 Krzysztof Byliniak Mszczonów 5KM M4 - TAK L
9 TINA KRAWCZYŃSKA Radziejowice 5KM K4 - NIE M
10 JACEK KRAWCZYŃSKI Radziejowice 5KM M6 - NIE XL
11 Jan Kocimski Sochaczew 5KM M6 KM AKTYWNI SOCHACZEW NIE M
12 Jarosław Szajewski Sochaczew 5KM M4 KM AKTYWNI SOCHACZEW NIE M
13 MARIUSZ KAPAŁKA Sochaczew 5KM M4 SUPERWYPRAWY SEKCJA BIEGOWA NIE L
14 Radosław Kołodziejczak Sochaczew 5KM M4 Socho Team NIE XL
15 Kamil Komarnicki Warszawa 5KM M4 - NIE XL
16 Piotr Brzozowski Wołomin 5KM M4 Legia Warszawa Kibols Runners Team NIE XXL
17 Katarzyna Stefańska Stara Wieś 5KM K4 - NIE M
18 Adam Zdunek ŻYRARDÓW 5KM M5 - NIE L
19 Karol Frelik Mszczonów 5KM M3 LKS Osuchów TAK M
20 Andrzej Wojtczak OSUCHÓW 5KM M3 LKS Osuchów TAK M
21 Marlena Wojtczak OSUCHÓW 5KM K3 LKS Osuchów TAK M
22 Aleksandra Zgórzak OSUCHÓW 5KM K3 LKS Osuchów TAK M
23 Weronika Pociech KORYTÓW 5KM K3 LKS Osuchów NIE S
24 Marek Pociech KORYTÓW 5KM M5 LKS Osuchów NIE M
25 Iwona Pociech KORYTÓW 5KM K4 - NIE S
26 Krzysztof Niemojewski Wiskitki 5KM M3 LKS Osuchów NIE M
27 Michał Sułkowski Warszawa 5KM M3 - NIE XL
28 ANDRZEJ POŁEĆ Sochaczew 5KM M4 KM"Aktywni"Sochaczew NIE L
29 ŁUKASZ POŁEĆ Sochaczew 5KM M3 KM"Aktywni"Sochaczew NIE XL
30 Łukasz Staniak Stoczek Łukowski 5KM M3 Vege Runners NIE M
31 WOJCIECH DURAŃSKI Skierniewice 5KM M4 - NIE XL
32 Edyta Lewandowska Olsztyn 42-256 5KM K4 Mennica Królewska NIE S
33 Łukasz kuklewicz Sochaczew 5KM M3 KM Aktywni Sochaczew NIE L
34 Krzysztof Zakrzewski Sochaczew 5KM M3 KM AKTYWNI Sochaczew NIE M
35 Andrzej Kośnik Mińsk Mazowiecki 5KM M5 MKB DREPTAK NIE XL
36 Monika Karolak Łazy 5KM K3 - NIE XL
37 Karol Karolak Łazy 5KM M4 - NIE XL
38 Katarzyna Adamczyk Łazy 5KM K4 - NIE XL
39 Grzegorz Adamczyk Łazy 5KM M4 - NIE L
40 Marlena Seliwiak Pacyna 5KM K3 - NIE S
41 Katarzyna Zakrzewska Sochaczew 5KM K3 KM AKTYWNI Sochaczew NIE S
42 Artur Ząbczyński Sochaczew 5KM M3 - NIE M
43 Irina Hulanicka Warszawa 5KM K5 Goggle team NIE M
44 Andrzej HULANICKI Warszawa 5KM M5 Goggle team NIE M
45 paweł zawistowski Mszczonów 5KM M4 - TAK L
46 marcin siódemak Warszawa 5KM M4 - NIE M
47 mateusz siódemak 11 5KM - - NIE L
48 KRZYSZTOF GÓRKA Grodzisk Mazowiecki 5KM M5 Bayern Munchen NIE M
49 MARCIN DUCH Skierniewice 5KM M4 husaria NIE S
50 kazimierz marczuk Magdalenka 5KM M5 kondycja NIE M
51 Duc Le Minh Mszczonów 5KM M4 amator TAK XL
52 marcin stanecki skierniewice 5KM M4 - NIE XXL
53 Agnieszka Radzikowska Stara Wieś 5KM K3 - NIE S
54 Krzysztof Jasiński Żelechów 5KM M4 Stowarzyszenie na Fali NIE L
55 Małgorzata Stanecka Skierniewice 5KM K4 - NIE XL
56 Piotr Płoskoński Strzałków 5KM M4 - NIE L
57 Stanisław Kamiński Nadarzyn 5KM M5 - NIE XL
58 Marcin Świderek Skierniewice 5KM M4 - NIE XL
59 Paweł Dmitruk Henryszew 5KM M4 - NIE XL
60 Aleksandra Dąbrowska Badowo-Mściska 5KM K3 Mort! TAK S
61 Grzegorz kulis Warszawa 5KM M3 Mort! NIE S
62 Marta Skowrońska Mszczonów 5KM K3 - TAK M
63 Monika Bartkiewicz Mszczonów 5KM K4 - TAK M
64 Mirosław Adamkiewicz Sochaczew 5KM M4 KM Aktywni Sochaczew NIE L
65 Michał Adamkiewicz Sochaczew 5KM M3 KM Aktywni Sochaczew NIE L
66 Sławomir Walendzik Skierniewice 5KM M4 - NIE XL
67 Damian Walendzik Skierniewice 5KM M3 - NIE M
68 Dariusz Walendzik Marianka 5KM M4 - NIE XL
69 WIOLETA ŚWIDLICKA Skuły 5KM K3 - NIE L
70 Tomasz Gnieszawa-Słodkowski Puszcza Mariańska 5KM M4 Ratownicy Mszczonów NIE XL
71 Kazimierz Radomski Wołomin 5KM M5 Kb-Rebus.pl NIE M
72 Konrad Nowakowski ŻYRARDÓW 5KM M3 Motobiegacze NIE L
73 Łukasz Borowy ŻYRARDÓW 5KM M3 Motobiegacze NIE S
74 Radek Minich KORYTÓW 5KM M3 Motobiegacze NIE M
75 JAN PALUCHOWSKI Skierniewice 5KM M4 HUSARIA NIE L
76 Karolina Fergin Grodzisk Mazowiecki 5KM K3 25 NIE S
77 Dominika Sosnowska ŻYRARDÓW 5KM K3 - NIE M
78 Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5KM M3 Biegi Grodzisk Mazowiecki NIE M
79 Sławomir Stański Warszawa 5KM M5 - NIE S
80 Dominik Stawiński Skierniewice 5KM M3 Motobiegacze NIE L
81 Dariusz KŁODAWSKI Skierniewice 5KM M4 - NIE XL
82 Katarzyna Czeczott Skierniewice 5KM K3 AZS UW NIE S
83 KAMILA ZIÓŁKOWSKA Rawa Mazowiecka 5KM K3 LUKS BOGUSZYCE NIE M
84 DARIUSZ MAKULEC Sochaczew 5KM M4 KM Aktywni NIE L
85 Konrad Malinowski Grodzisk Mazowiecki 5KM M3 - NIE L
86 Rafał Szymańczak Nadarzyn 5KM M4 - NIE XL
87 Krzysztof Borowski Blachownia 5KM M5 - NIE M
88 MARCIN NIEDZIŃSKI Makówka 5KM M4 Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE M
89 Klaudia Bartkiewicz Mszczonów 5KM K3 - TAK S
90 Robert Łuczyński Izdebno Kościelne 5KM M4 Szklane NIE XL
91 Katarzyna Ślusarczyk 7 5KM K3 OKS Otwock NIE L
92 Paweł Usztwant Biała Podlaska 5KM M4 - NIE XL
93 Jerzy Babiński Nadarzyn 5KM M5 - NIE M
94 Jozef Maciej Brzezina Sochaczew 5KM M5 ITWL NIE XL
95 Ewelina Chmielewska Raszyn 5KM K3 - NIE M
96 Magda Kosut Adamów 5KM K3 - NIE S
97 Kseniya Kuzmenko Adamów-Parcel 5KM K3 - NIE S
98 Małgorzata Przybylska Kożuszki Parcel 5KM K4 KM Aktywni Sochaczew NIE M
99 Andrzej Kuciński Brwinów 5KM M5 Festiwal Biegowy NIE L
100 AGNIESZKA ULASZEWSKA Tomaszów Maz. 5KM K4 - NIE S
101 ZBIGNIEW ULASZEWSKI Tomaszów Maz. 5KM M4 - NIE XXL
102 GRZEGORZ SKIBNIEWSKI LEGIONOWO 5KM M4 - NIE L
103 Sławomir Gozdera Skierniewice 5KM M4 Trucht Skierniewice NIE S
104 ALEKSANDRA MAŁEK LEGIONOWO 5KM K4 RB Legionowo NIE M
105 Małgorzata Pydyn LEGIONOWO 5KM K4 RB Legionowo NIE S
106 Witold Naczulski Warszawa 5KM M4 Grupa Biegowa CHTMO NIE XL
107 Sebastian Bajkowski Mszczonów 5KM M3 Lethal08 TAK XL
108 Tadeusz Przygodzki Piotrków Trybunalski 5KM M6 PKB Endorfina NIE M
109 ARTUR KAMIŃSKI JAJKOWICE 5KM M4 GMINA SADKOWICE NIE M
110 Jakub Aksamit Sochaczew 5KM M3 KM AKTYWNI Sochaczew NIE M
111 Bogusław Wacławek Kanie 5KM M4 - NIE L
112 Tomasz Gać ŻYRARDÓW 5KM M3 TI Fitness TAK M
113 Marcin Grochowski Warszawa 5KM M4 Smashing pĄpkins NIE L
114 Agnieszka Sakowska Warszawa 5KM K3 Przetarty Szlak NIE S
115 ANDRZEJ SIKORSKI Sochaczew 5KM M4 ZABIEGANI SOCHACZEW NIE M
116 DOROTA SIKORSKA Sochaczew 5KM K4 ZABIEGANI SOCHACZEW NIE S
117 Piotr Sadowski Grodzisk Mazowiecki 5KM M4 Ankietka.pl NIE M
118 JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI Warszawa 5KM M6 - NIE S
119 Tadeusz Kieszek Leszno k/ W-wy 5KM M6 GSiR Ozarow maz. NIE XL
120 TADEUSZ KIESZEK Leszno k/ W-wy 5KM M5 K.S. Ożarowianka NIE L
121 JANUSZ WIECZOREK Mińsk Mazowiecki 5KM M5 MKB Dreptak NIE M
122 Piotr SPRENGEL Milanówek 5KM M3 - NIE XL
123 Artur Kurek ŻYRARDÓW 5KM M4 Sportovia.pl NIE M
124 Piotr partyka KORYTÓW 5KM M4 lks osuchów NIE L
125 Mateusz partyka KORYTÓW 5KM - lks osuchów NIE S
126 Janusz Piątek Krze Duże 5KM M5 - NIE L
127 KAMIL Pawelec Sochaczew 5KM M3 - NIE M
128 Bartosz Jakubiec ŻYRARDÓW 5KM M4 TANKERSKRAFT NIE M
129 Maciej Góraj Rawa Mazowiecka 5KM M3 Rawska Grupa Kolarska NIE S
130 Szymon Góraj Rawa Mazowiecka 5KM M3 - NIE XL
131 Magdalena Kaczmarek Grodzisk Mazowiecki 5KM K4 - NIE S
132 SŁAWOMIR CABAN Skierniewice 5KM M4 SKIERNIEWICE NIE M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
GIM K 4
GIM M 5
K3 20
K4 14
K5 2
K6 0
LIC K 1
LIC M 5
M3 26
M4 45
M5 18
M6 5
Kobiety 41
Mężczyźni 106
Wszyscy 147