Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Posiadam licencję kolarską
1 Marcin Kawalec Wrocław MEGA - - IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM Team TAK
2 Mikołaj Dziewa Bardo MEGA - - SGR Specialized TAK
3 Szymon Koszykowski Oława MEGA - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
4 Adam Rogala Gryfów Śląski MEGA - - IM-Motion Specialized NIE
5 Daniel Oszczęda Wrocław MEGA - - Huzar Bike Academy NIE
6 Jakub Jakimiuk Wrocław MINI - 1 - NIE
7 Sebastain Rosenau Występ MEGA - - MTB DĄB POTULICE TEAM NIE
8 Bernard Malwic głuszyca MEGA - - SOWIE TEAM NIE
9 Dareus Młotek Przyłęk MEGA - 1 SGR Specialized NIE
10 Kinga Wyrzucka Ostroszowice MEGA - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
11 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie FAMILY - - - NIE
12 Tomasz Mach Wałbrzych MEGA - - Sportfuel.pl NIE
13 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice MINI - - Huzar Bike Academy NIE
14 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MINI - - TMIP MTB TEAM NIE
15 AREK LUBECKI Strzelin FAMILY - - Bike FreeRide DST NIE
16 Sławomir Węgrzyn Bardo MINI - - UKS KUSY Bardo NIE
17 Dariusz Baran Strzelin MEGA - - STS EXTREME STRZELIN NIE
18 Łukasz Litowiński Brzezinki MINI - - Im-Motion Specialized Team NIE
19 Krystian Kotlarz Lubin MEGA - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
20 Tomasz Sucharski Strzelin MINI - - STS EXTREME STRZELIN NIE
21 Marcin Furtak gesiniec MINI - 1 - NIE
22 Maciej Wiekiera Oława MEGA - - TMIP MTB TEAM NIE
23 Jacek Sztandera Wrocław MINI - - Osadkowski Team NIE
24 Robert Regner Oława MEGA - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE
25 Grzegorz Bardadyn Wrocław MEGA - - - NIE
26 Rafał JANKOWSKI Smolec MEGA - - TOYOTA NOWAKOWSKI NIE
27 Krystian Kwaśny Strzelin MEGA - - STS Extreme NIE
28 Mikołaj Visentin Wrocław FAMILY - - Ciclismo Wrocław NIE
29 Waldemar Baran Namysłów MINI - 1 Hardcore Holidays MTB NIE
30 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław MEGA - - IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team NIE
31 Rafał Seń Oława MEGA - - TMIP MTB TEAM NIE
32 MARIAN KŁOS Zbąszynek MEGA - - DIVERSEY TEAM TAK
33 Robert Jakielaszek Strzelin FAMILY - - BayWa TEAM NIE
34 Paweł Cerulewicz Strzelin MINI - 1 - NIE
35 Leszek Szymkowski Strzelin MINI - 1 Leszek-66 NIE
36 Adam Ptak Zabrze MEGA - 1 FeByS Bike Team NIE
37 Piotr Glita Bytom MEGA - 1 - NIE
38 Aleksandra Bondarewicz Wrocław FAMILY - - bondziki NIE
39 Szczepan Kuś Wrocław MEGA - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM NIE
40 Daniel Kińczyk Oława MEGA - - Kin-spaw NIE
41 Wojciech Łuczyński Wrocław MINI - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
42 Jacek Urban Oława MEGA - - Świat Roweru Omega Welda Team NIE
43 Marcin Kornaś Braszowice FAMILY - - FO SALAMANDRA NIE
44 Adam Moskaluk Wrocław MEGA - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC NIE
45 Marcelina Hnatkowska Wiązów MEGA - 1 Mtb świteź wiązów NIE
46 Paweł Perkowski Oława MEGA - - MTB Votum Team Wrocław NIE
47 Anna Michalak-Warżała Wrocław MEGA - - PM Rider Team NIE
48 krzysztof kania Strzelin MEGA - - STS EXTREME STRZELIN NIE
49 Piotr Cieśla Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE Team NIE
50 Zuzanna Baran Strzelin FAMILY - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
51 Anna Baran Strzelin FAMILY - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
52 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI - - - NIE
53 Andrzej Buczak Bystrzyca Oławska MEGA - 1 - NIE
54 Wiktor Buczak Bystrzyca Oławska MEGA - 1 - NIE
55 Grzegorz Lis Wrocław MINI - - MODECO MTB TEAM NIE
56 Kamil Łyżwa Wrocław MEGA - - KRD MTB TEAM NIE
57 Piotr Panek Wrocław MINI - - immotion specialized team NIE
58 Radosław Klekociński Wrocław MEGA - - - NIE
59 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój MEGA - - KudowiankaCyklonProalTeam NIE
60 Krzysztof Wardzała Świebodzice MEGA - 1 Dzida Serwinów NIE
61 Maciek Gil Wrocław MINI - - Synexus Polska NIE
62 Agnieszka Stępień Strzelin FAMILY - - - NIE
63 Tomasz Nowak Oława MINI - 1 Syntetyk MTB Tim NIE
64 Artur Stępniak Wrocław MEGA - 1 Nokia Cycling Team NIE
65 Piotr Niciejewski Knurów MEGA - - FeByS Bike Team NIE
66 Paweł Okopski Brzeg MINI - 1 Syntetyk MTB Tim ;) NIE
67 Michał Decewicz Wrocław MINI - - - NIE
68 Maria Głośnicka Wąwolnica FAMILY - - - NIE
69 Zofia Głośnicka Wąwolnica FAMILY - - - NIE
70 Krzysztof Mitręga Grodków MINI - - Pałac Sulisław MTB Team NIE
71 Bartłomiej Kwaśny Strzelin MEGA - - - NIE
72 Janusz Gontarek Bielawa MINI - - - NIE
73 Adam Druszcz Strzelin MEGA - - STS EXTREME STRZELIN NIE
74 Jacek Paszkowski Strzelin MINI - 1 - NIE
75 Grzegorz Bober Przeworno MEGA - - Korba Team NIE
76 Jacek Sury Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
77 Michał Ostrowski Strzelin MEGA - - Triathlon Strzelin NIE
78 Miłosz Wołoszczak Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE
79 Szymon Olejnik Strzelin FAMILY - - Osadkowski TEAM NIE
80 Irek Wołoszczak Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE
81 Aleksander Witkowski Strzelin FAMILY - 1 - NIE
82 Andrzej Witkowski Strzelin MINI - 1 - NIE
83 Urszula Witkowska Strzelin FAMILY - 1 - NIE
84 mikolaj Kordybacha Wrocław FAMILY - 1 - NIE
85 ROBERT POLAK Wrocław MINI - 1 MODECO MTB TEAM NIE
86 Michał Hanczel Krzywina MEGA - - GROM-BIKE NIE
87 Marysia Kruk gęsiniec FAMILY - 1 Korba Team NIE
88 Sebastian Mitręga Jelcz-Laskowice MEGA - - UKS Moto Jelcz-Laskowice NIE
89 Grzegorz Gołuch gęsiniec MINI - - - NIE
90 Maciej Węgrzyn Bardo FAMILY - - UKS Kusy Bardo NIE
91 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MINI - 1 - NIE
92 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie MINI - - UKS KUSY BARDO TAK
93 Paweł Kulikowski Kłodzko MINI - - Duvenbeck Wąs Sport NIE
94 Radek Dalecki Wałbrzych MINI - - ALEX TEAM NIE
95 FRANCISZEK Kornaś Dzbanów FAMILY - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
96 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław MINI - - - NIE
97 Marcin Kurpiewski Wrocław MEGA - 1 SGS POLAND TEAM MTB SECTION NIE
98 Krzysztof Cieśla Ziębice MINI - - STS EXTREME STRZELIN NIE
99 Michał Kłodowski Wrocław MEGA - - Rowerowa Doiib NIE
100 Remigiusz Feldman SKAŁKA MINI - 1 - NIE
101 Maria Feldman SKAŁKA FAMILY - 1 - NIE
102 Jakub Iwaniec Pieszyce MINI - - SOWIE Team NIE
103 Maciej Radzikowski Struga MINI - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
104 ADAM MUSIOŁ Bytom MEGA - - MMBIKE TEAM NIE
105 Tomasz Kowalski Wrocław MEGA - - Huzar Bike Academy NIE
106 Piotr Berdzik Wrocław MEGA - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
107 PATRYK JAHN Falmirowice MINI - - - NIE
108 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie MEGA - - Mitutoyo azs wratislavia TAK
109 Magdalena Góra Wrocław MINI - - - NIE
110 Rafał Urbanek Bierutów MEGA - 1 Im Motion Specialized NIE
111 Tomasz Naryniecki Wrocław MINI - 1 - NIE
112 Robert Szwarc Jaworek MINI - - UKS Kusy NIE
113 Krzysztof Zuzelski Szklary Górne MEGA - - STS EXTREME STRZELIN NIE
114 Eryk Janowicz Nowogrodziec MINI - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC NIE
115 Michał Tarapata Wrocław MINI - 1 DT4YOU NIE
116 Dawid Kozłowski Przyłęk MINI - - KUSY BARDO NIE
117 Dawid Olszyński Wrocław MEGA - 1 - NIE
118 Sławomir Demczar Wrocław MEGA - - IT KONTRAKT BIKE TEAM NIE
119 Marcin Osiadacz Jaksin MINI - - - NIE
120 Remik Polaczek Świdnica MEGA - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
121 Tomasz Rudnicki Pieszyce MINI - - - NIE
122 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski MEGA - - STS EXTREME STRZELIN NIE
123 Maciek Góral Prusy MINI - - Sady Błotnica MTB Team NIE
124 Krzysztof Gicala Stachów MEGA - - Korba Team NIE
125 Kamil Kosacki Kiełczów MEGA - - - NIE
126 Marek Maj Wrocław MEGA - - - NIE
127 Maksymilian Meglin Ulica MINI - - - NIE
128 Dariusz Kot Wrocław MEGA - - IM-Motion Specialized NIE
129 Paweł Mihułka Strzelin MINI - - - NIE
130 Jacek Wilk Kazanów MINI - - - NIE
131 Krzysztof Olejnik Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE
132 Grzegorz Gruszecki TRZEBNICA MINI - - - NIE
133 Łukasz Komarnicki Oława MINI - 1 - NIE
134 Michał Hoppe Wrocław MINI - 1 Elko Team NIE
135 Cyprian Furman Wrocław MINI - 1 Elko Team NIE
136 Robert Selewski Kowary MINI - - - NIE
137 Piotrek Pawłowski Strzelin MINI - - Bike FreeRide DST NIE
138 ADAM KOWALSKI Wiązów MEGA - 1 - NIE
139 Krzysztof Deja Henryków MINI - - IM-Motion Specialized NIE
140 Jakub Przyłucki Strzelin MEGA - - - NIE
141 Michał Marchel Oława MINI - - - NIE
142 Tomasz Szczepański Strzelin MINI - - - NIE
143 Krystian Słowik Warkocz MINI - 1 Osadkowski BIKE TEAM NIE
144 Krzysztof Mroczko Oława MINI - - - NIE
145 Patryk Maszkowski Wiązów MEGA - - Korba Team NIE
146 Wojciech Wawrecki SIECHNICE FAMILY - - - NIE
147 Franek Wawrecki SIECHNICE FAMILY - - - NIE
148 Michał Rajewski Jugów MINI - - - NIE
149 Piotr Szczerek Strzelin MINI - - Rogelli NIE
150 Daniel Jurewicz Strzelin MEGA - - - NIE
151 Mariusz Leszczyński kuropatnik MINI - - Leszcz TAK
152 Paulina Leszczyńska kuropatnik FAMILY - - - NIE
153 Łukasz Zamojski Kraszowice MINI - - - NIE
154 Paweł Maćkiewicz Gułów MEGA - 1 - NIE
155 Wojciech Maćkiewicz Gułów MINI - 1 - NIE
156 Wojciech Węgier Oława MINI - - - NIE
157 Łukasz Chrzanowski Bolechow MINI - - - NIE
158 Mariusz Mścisz Oława MINI - - - NIE
159 Grzegorz Słomian Oleśnica MINI - 1 - NIE
160 Klaudiusz Dudek Wiązów MINI - 1 Mtb świteź wiązów NIE
161 Klaudiusz Dudek Wiązów MEGA - - Mtb Świteź Wiązów NIE
162 Łukasz Banaszczyk Strzelin MINI - - Osadkowski BIKE TEAM NIE
163 Barbara Błaszków Strzelin MINI - - - NIE
164 Michał Izdebski Wiązów MINI - 1 - NIE
165 Tomsz Langner Strzelin MINI - 1 - NIE
166 Łukasz Skrzypiec Wrocław MINI - 1 - NIE
167 Jacek Kozimor Tyniec Mały MEGA - 1 Bank Zachodni WBK Team NIE
168 Michał Bąk Wiązów MINI - 1 Mtb Świteź Wiązów NIE
169 Jakub Olszòwka Wiązów MEGA - 1 MTB ŚWITEŹ WIĄZÓW NIE
170 Kacper Hanczel Krzywina MINI - - GROM-BIKE NIE
171 Bartosz Jachowicz Biały Kościół FAMILY - - - NIE
172 Radosław Dwernicki gęsiniec FAMILY - - - NIE
173 Filip Muszyński Strzelin MINI - 1 - NIE
174 Jan Horodyski Strzelin FAMILY - 1 SF Bikers NIE
175 Michał Horodyski Strzelin FAMILY - 1 SF Bikers NIE
176 Adrian Pachura Bardo MINI - - "UKS Kusy Bardo" NIE
177 Adam Pukacz Strzelin MINI - - - NIE
178 Przemek Rembiasz Doboszowice MINI - - - NIE
179 Paweł Nędza Grochowa MINI - - UKS KUSY BARDO NIE
180 Maja Jachowicz Biały Kościół FAMILY - - - NIE
181 Piotr Łąk pilot Józef Grochowski 19.03.1965 os. Niew Wrocław MINI - 1 Sudety Kłodzko NIE
182 Dariusz Stańczyk Tarnowskie Góry MEGA - 1 - NIE
183 Adrian Walag Wrocław MINI - 1 - NIE
184 Mirosław Berdzik Wrocław MINI - - - NIE
185 ADRIAN SZYMCZAK TRZEBNICA MEGA - - TMIP MTB TEAM NIE
186 Alicja Witkowska Strzelin FAMILY - 1 - NIE
187 Dariusz Nowak Oława MINI - - - NIE
188 Aneta Nowak Strzelin MINI - 1 - NIE
189 Małgorzata Nowak Ziębice MINI - 1 - NIE
190 Szymon Harhala Przeworno FAMILY - - - NIE
191 Daniel Rudnicki Jugowice FAMILY - - Rudnicki team bike NIE
192 Karolina Cieśla Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE
193 TOMASZ KNUROWSKI Krapkowice MINI - - - NIE
194 STANISŁAW KASOWSKI Krapkowice MINI - - - NIE
195 Rafał Koszelnik Pęcz MINI - 1 inVidual Team NIE
196 Sabina Zalewska-Kruk gęsiniec FAMILY - 1 Korba Team NIE
197 Dąbrówka Kruk gęsiniec FAMILY - - Korba Team NIE
198 Marcin Kruk gęsiniec FAMILY - - Korba Team NIE
199 Jacek Widelski Strzelin MINI - 1 - NIE
200 Tomasz Klimański Wrocław MINI - - Pikuś TEAM NIE
201 Antoni Krzaczek Jankowice Wielkie FAMILY - - - NIE
202 Ewa Stefańska-Krzaczek Jankowice Wielkie FAMILY - - - NIE
203 Iwona Czarnecka Strzelin FAMILY - - Tak NIE
204 KRZYSZTOF KNOPEK Wrocław MINI - - - NIE
205 Emilia Pawnuk Strzelin FAMILY - - - NIE
206 Michał Hołyński Wrocław MEGA - - - NIE
207 Krzysztof Drozd Strzelin MINI - - - NIE
208 Mateusz Sznajder Nowolesie FAMILY - 1 - NIE
209 Katarzyna Jachowicz Biały Kościół FAMILY - - - NIE
210 Karolina Leśków Bardo MINI - - KUSY BARDO TAK
211 Maciej Grochalski gęsiniec MINI - - - NIE
212 Marcin Majchrzyk Knurow MEGA - - - NIE
213 Beniamin Dąbrowski Gogolin FAMILY - - White MTB Team NIE
214 Michał Jakielaszek Strzelin FAMILY - - BayWa Junior TEAM NIE
215 MAŁGORZATA LIS Wrocław MINI - - - NIE
216 Olek Hołówko Strzelin FAMILY - - - NIE
217 Tymon Klimański Wrocław FAMILY - - Pikuś TEAM NIE
218 Iwona Mielecka Wrocław FAMILY - - Pikuś TEAM NIE
219 Julia Polaczek Świdnica FAMILY - - Polaczek MTB Team NIE
220 Ola Polaczek Świdnica FAMILY - - Polaczek MTB Team NIE
221 Julia Cieśla Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE
222 Mikołaj Cieśla Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 31
Mężczyźni 191
Wszyscy 222