Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Gmina Piwniczna - Zdrój Druzyna
1 Bogusław Opryszek Kraków Bieg 10KM - - NIE ITMBW Kraków
2 Grzegorz PRADEL Kraków Bieg 10KM - 1 NIE JW 4686
3 Agnieszka Nowak Sosnowiec Bieg 10KM - 1 NIE Pogoria Biega
4 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec Bieg 10KM - 1 NIE Pogoria Biega
5 Jerzy Kopta Kraków Bieg 10KM - 1 NIE Cwałujące Dziadki
6 Leszek Behounek Zakopane Bieg 10KM - - NIE TG Sokół Zakopane
7 Tadeusz Nazim Skawina Bieg 10KM - 1 NIE UKS Jedynka Skawina
8 Tomasz WOJTOWICZ WIDACZ Nordic Walking - - NIE 782071259
9 Jerzy Podgórski Kraków Bieg 10KM - 1 NIE Lacho Team
10 Irena Wiatr Dąbrowa Tarnowska Bieg 10KM - - NIE -
11 Stanisław Cebula Łącko Bieg 10KM - - NIE Visegrad Maraton Rytro
12 Mateusz Mikulski Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
13 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
14 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
15 Zbigniew Szpila Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Sądecka Grupa Biegowa
16 Wojtek Kamieński Kamionka Wielka Bieg 10KM - 1 NIE BDATeam
17 Artur Michalik Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE BDA TEAM
18 Mieczysław Miś Strzeszyce Bieg 10KM - - NIE Partner limanowa
19 Szymon Wcześny Nowy Sącz Bieg 10KM - - NIE -
20 Marcin Jasiński Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE PWSZ w Nowym Sączu
21 Krzysztof Jaworski Stary Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
22 Aleksander Szurek Szymbark Bieg 10KM - 1 NIE GORLICKA GRUPA BIEGOWA
23 Karol Lisowski Nawojowa Bieg 10KM - 1 NIE -
24 Jozef DZIKOWSKI Tymowa Bieg 10KM - 1 NIE niezrzeszony
25 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice Bieg 10KM - 1 NIE Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
26 Urszula Twardy Nawojowa Bieg 10KM - - NIE -
27 Paweł Michoń gostwica Bieg 10KM - - NIE -
28 łukasz tuleja Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
29 leszek pięta trzcinica Bieg 10KM - 1 NIE -
30 Elżbieta Górka Grybów Bieg 10KM - - NIE Visegrad Maraton Rytro
31 Andrzej Tokarz Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE RTCK-Rób to co Kochasz / Visegrad Maraton
32 Czesław Łękawski Rytro BIEG 5KM - - NIE UKS RYTER
33 HELENA WSZOŁEK Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
34 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
35 Kazimierz Kulig Rytro Bieg 10KM - 1 NIE UKS RYTER RYTRO
36 KAROL KULIG Rytro Bieg 10KM - 1 NIE UKS RYTER RYTRO
37 Piotr Smyda Piwniczna-Zdrój Bieg 10KM - 1 TAK null reference exception
38 Wojciech Czuba Powroźnik Bieg 10KM - 1 NIE Charty z Południa
39 Jerzy Dybaś Jasło Bieg 10KM - 1 NIE Naturex Pektyna Jasło
40 Leszek Pytel Klęczany Bieg 10KM - 1 NIE -
41 Barbara Prymakowska Tarnów Bieg 10KM - - NIE SOKÓŁ TARNÓW
42 Regina Kulka Ropa Bieg 10KM - 1 NIE -
43 Marek Baczyński Nowy Sącz Nordic Walking - 1 NIE -
44 Mateusz Regiec Poręba Spytkowska Bieg 10KM - - NIE brak
45 Krystian Konopka Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE FundacjaNaRatunek
46 Jacek Poręba Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Ryto
47 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa Bieg 10KM - 1 NIE PKS Jaworze Ptaszkowa
48 Jacek Chowaniec Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Sądecka Grupa Biegowa
49 Krzysztof Czerwiński Nowy Sącz Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE UKS BUDOWLANI
50 Grzegorz Bodzioch GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
51 Bogusław Bochenek Ptaszkowa Nordic Walking - 1 NIE Rudy 102
52 Agnieszka Żelazny GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
53 Ireneusz Łachmanek GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE -
54 Konrad Tokarczyk Kamionka Wielka Bieg 10KM - 1 NIE -
55 Kazimiera Legutko Nowy Sącz Bieg 10KM - - NIE Dolina Dunajca
56 SŁAWOMIR GRELA Zawiercie Bieg 10KM - 1 NIE -
57 Edward Mucha Limanowa Bieg 10KM - - NIE limanowa Forest
58 Robert Faron Zalesie Bieg 10KM - 1 NIE Salco Garmin Team
59 leszek Mielcarek Bytom Nordic Walking - - NIE niezrzeszony
60 Tadeusz Kowalczyk Kraków Nordic Walking - 1 NIE 1954
61 Piotr Serwan Jadowniki Bieg 10KM - 1 NIE BKB Victoria Brzesko
62 Stanisław Rogasch Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
63 Henryka Baruch Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - 1 NIE Dąbrowa Nordic Team
64 Marta Niemiec Krynica-Zdrój Bieg 10KM - 1 NIE -
65 MICHAŁ FLOREK Kraków BIEG 5KM - 1 NIE jw 2771
66 Marian Dobosz Rytro Bieg 10KM - - TAK www.biegpopradzki.pl
67 Ryszard WALENDZIAK Malbork Bieg 10KM - 1 NIE -
68 Alicja Walendziak Malbork Bieg 10KM - 1 NIE -
69 Daniel Panocha Tarnów Bieg 10KM - 1 NIE -
70 zygmunt Brożek Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
71 Mariusz Izworski Piwniczna - Zdrój Bieg 10KM - 1 TAK -
72 Piotr Pawlik Łącko Bieg 10KM - 1 NIE Boruciarze
73 Mateusz Smyda Piwniczna - Zdrój Bieg 10KM - 1 TAK Boruciarze
74 Joanna Szurek GORLICE Nordic Walking - 1 NIE -
75 Magdalena Lisowska Nawojowa Bieg 10KM - - NIE -
76 Agnieszka Polak-Fojcik Sękowa Nordic Walking - 1 NIE -
77 Barbara Gębiś Wola Rzędzińska Nordic Walking - 1 NIE BioVitaMed
78 Grzegorz Paluch Stary Sacz Bieg 10KM - 1 NIE -
79 Irena Dulak Piwniczna - Zdrój Nordic Walking - - TAK -
80 Szymon Poremba Nowy Sącz Bieg 10KM - - NIE MS Ubezpieczenia Sp. z o.o/Sądecka Grupa Biegowa
81 Dariusz Bąba Nowy Sącz Bieg 10KM - - NIE -
82 Anna Malczyk Sosnowiec Nordic Walking - - NIE Dąbrowa Nordic Team
83 Krzysztof Witowski Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Andrzej Tokarz Group
84 sebastian dyrga Łódź Bieg 10KM - 1 NIE jw4395
85 Angelika Brończyk Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
86 Robert Łopuch Łabowa Nordic Walking - 1 NIE RUDY 102
87 Wojciech Nalepa Wola Krogulecka Bieg 10KM - - NIE Eiro.pl/GRÓD/Folkowy Zakątek
88 Wojciech Rostocki Stary Sącz Bieg 10KM - - NIE Starosądecki Biegacz/MS Ubezpieczenia Sp. z o.o.
89 Paweł Kosek Tychy Bieg 10KM - - NIE www.pawelkosek.com
90 Ladislav Maras Presov, Slovacia Bieg 10KM - - NIE MARAS team
91 Bogumiła Dobosz Rytro Nordic Walking - 1 NIE UKS RYTER RYTRO
92 Patryk Zabawa GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
93 Kuba Szurek Szymbark Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE GORLICKA GRUPA BIEGOWA
94 Martina Kolibárová Presov Bieg 10KM - - NIE MARAS team
95 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE DAKO
96 Bogusław CHAMIELEC Lubin Nordic Walking - - NIE A Emeryt Biega/Lubin
97 Jakub Pawłowski Dominikowice Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE ULKS Lipinki
98 Maciej Borek Poznań Bieg 10KM - 1 NIE KB Maniac Poznań
99 Edyta Michalik Grybów Bieg 10KM - - NIE UKS Gimpel Nowy Targ
100 Edita Vrbiakova Košice Bieg 10KM - - NIE MARAS team-Tetom Ditom
101 Kamil Sądej Powroźnik Bieg 10KM - - NIE -
102 Halina Karlak Uście Gorlickie BIEG 5KM - - NIE -
103 Marek Podraza GORLICE Bieg 10KM - - NIE Gorlicka Grupa Biegowa
104 Agnieszka Wróblewska-Gaweł Kraków Bieg 10KM - - NIE -
105 Anna Wanczyk Piwniczna - Zdrój BIEG 5KM - - - -
106 KRZYSZTOF ARCHAMOWICZ Skawina Bieg 10KM - 1 NIE -
107 Agnieszka Cyankiewicz Kraków Nordic Walking - 1 NIE -
108 Anna Cyankiewicz Kraków Nordic Walking - 1 NIE -
109 Maciej Majda Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
110 Zuzanna Długosz Muszyna Nordic Walking - 1 NIE -
111 Piotr Macholc Dąbrowa Górnicza Bieg 10KM - 1 NIE ŻÓŁWIK
112 Anna Bodziony niskowa Bieg 10KM - 1 NIE Start Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro
113 Piotr Tokarczyk Przysietnica Bieg 10KM - 1 NIE -
114 Jerzy Strojny Karwodrza Bieg 10KM - - NIE -
115 Kazimierz Wawrzyniak Nowy Sącz BIEG 5KM - 1 NIE Visegrad Maraton Rytro
116 AGNIESZKA DZIEDZINIEWICZ Kraków Bieg 10KM - 1 NIE I Ty Możesz Być Wielki
117 waldemar dziedziniewicz Kraków Bieg 10KM - 1 NIE I Ty Możesz Być Wielki
118 Viktor Lapšanský Stara Lubovna Nordic Walking - 1 NIE NW RUNNING Stará Ľubovňa
119 Jarosław Żukow Bytom Bieg 10KM - 1 NIE BTM Runners
120 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
121 Michał Szymański Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
122 Piotr Gawełek Tylicz Bieg 10KM - 1 NIE -
123 Mariusz Paździora WADOWICE Nordic Walking - 1 NIE PODBABIOGÓRSKIE NORDIC WALKING
124 Zbigniew Podsadowski GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
125 TOMASZ MILER Krynica Zdrój Bieg 10KM - 1 NIE -
126 Teresa Mróz Krynica-Zdrój Bieg 10KM - 1 NIE -
127 Bogusława Polak Myślenice Bieg 10KM - 1 NIE -
128 Marek Sajdak Powroźnik Bieg 10KM - 1 NIE -
129 Danka Jendrichovska Raznany Bieg 10KM - - NIE MARAS team
130 Włodzimierz Tokarczyk Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE -
131 Dariusz Gajowski Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE -
132 Joanna Kowalczyk Kraków Nordic Walking - 1 NIE -
133 Grzegorz Rosłoński Szymbark Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
134 Kamil Łanuszka WIELICZKA Bieg 10KM - 1 NIE Koala Team
135 Jan Wszołek Rożnowice Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
136 ROBERT LIPIŃSKI Tarnów Bieg 10KM - 1 NIE -
137 Marta Lipińska Zbylitowska Góra Bieg 10KM - - NIE -
138 Ewelina Kurzeja Kraków Bieg 10KM - - NIE Noraf Sport
139 Sebastian Gołdyn Gołkowice Górne Bieg 10KM - - NIE Noraf Sport
140 Włodzimierz Baruch Dąbrowa Górnicza Nordic Walking - 1 NIE Dąbrowa Nordic Team
141 Jana Petrova Košice Bieg 10KM - - NIE MARAS team-Shadow
142 Piotr Kantor Wola Krogulecka Nordic Walking - 1 NIE KS Krogulec
143 Tomas Democko Spišska Nova Ves, Slovacia Bieg 10KM - - NIE MARAS team
144 Maciej Rydzanicz Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE -
145 Julian litwin Sosnowiec Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE Pogoria Biega
146 Sebastian Brzęk Muszyna Bieg 10KM - - NIE -
147 Łukasz Niemiec Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
148 Maciej Kofin Ochojno Bieg 10KM - 1 NIE Ochajo Run Team
149 Tomasz Kusaj debica Nordic Walking - - TAK nordic zawada
150 Natalia Krawczyk Wejherowo Bieg 10KM - - NIE Run Natka
151 Irek Doering Wejherowo Bieg 10KM - 1 NIE Run Natka
152 Jakub Gajda Stary Sacz BIEG 5KM - 1 NIE -
153 Leszek Brzozowski GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE -
154 Artur Pietrucha Krynica Zdrój Bieg 10KM - 1 NIE -
155 Renata Stawiarska Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Andrzej Tokarz Group
156 Bogdan Kałuziński Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE -
157 Tadeusz Tokarz Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE Andrzej Tokarz Group
158 Tomasz Wróbel Łowczówek Bieg 10KM - 1 NIE -
159 Grzegorz Wołoszyn Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE -
160 Jacek Szczebak Tarnów Nordic Walking - - NIE -
161 Dominik Jarco PIETRZYKOWICE Bieg 10KM - - NIE Alpin Sport Team
162 ALEKSANDRA WORON Malbork Bieg 10KM - 1 NIE LEIER
163 Marek PILCH Kraków Bieg 10KM - 1 NIE Głos Seniora
164 Agnieszka Wróbel Łowczówek Bieg 10KM - 1 NIE -
165 Kinga Jamrozik Kraków Nordic Walking - 1 NIE -
166 Urszula Lapšanská Stara Lubovna Nordic Walking - 1 NIE NW-RANNIG Stara Ľubovna
167 Ewa Maciejczyk Kraków Nordic Walking - 1 NIE Husaria Race Team
168 Sławomir Szczepaniak Stary Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
169 Magdalena Wąsik Gruszów Nordic Walking - 1 NIE -
170 Marek Zelek Wronowice Bieg 10KM - - NIE ZIP Squad
171 Stanisław Prymula Krościenko n/Dunajcem Bieg 10KM - 1 NIE Krościenko n/D
172 Andrzej Sala Kojszówka Nordic Walking - - NIE Podbabiogorskie Nordic Walking
173 Robert Janocha Krosno Nordic Walking - 1 NIE MUKS Podkarpacie Jedlicze
174 Jerzy Sudoł Bytów Bieg 10KM - - NIE KB GOCH
175 Anna Wszołek Rożnowice Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
176 Emilia Żukow Bytom Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE -
177 Radek Żukow Bytom Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE -
178 Igor Żukow Bytom Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE -
179 Przemysław Widlak Kamionka Wielka Bieg 10KM - 1 NIE -
180 Marcelina Gaborek Kamionka Wielka Bieg 10KM - 1 NIE -
181 Paweł Rogóż Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE AT CLUB KRAKÓW
182 Monika Rogóż Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE AT CLUB
183 Damian Sulicz Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
184 Piotr Plata Stary Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
185 Aleksander Szczepaniak Stary Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
186 Sylwia Łukasik Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
187 Ewa Wojcik Sosnowiec Nordic Walking - 1 NIE -
188 Lidia Krefft Gdynia Nordic Walking - 1 NIE -
189 Tomasz Hajduk GORLICE BIEG 5KM - 1 NIE -
190 JACEK WODYCZKO Chotomów Bieg 10KM - 1 NIE GRUPA BIEGOWA CHTMO
191 KATARZYNA WODYCZKO Chotomów Nordic Walking - 1 NIE -
192 Edyta Łój-Konieczna Proszowice Bieg 10KM - 1 NIE SRTG Proszowice
193 Łukasz Szaporów Proszowice Bieg 10KM - 1 NIE SRTG Proszowice
194 Jan Kowalski Nowy Sącz Bieg 10KM - - NIE Visegrad
195 Grzegorz Wójs Stalowa Wola Bieg 10KM - 1 NIE -
196 EWA SEREDYDA Sosnowiec Nordic Walking - 1 NIE -
197 Jerzy Wszołek Rożnowice Bieg 10KM - 1 NIE -
198 Daniel Chmielowiec Szymbark Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka grupa biegowa
199 Anna Blicharz Nowy Sącz BIEG 5KM - - TAK BDATeam
200 Bartłomiej Skalniak Muszyna Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE Sokół Muszyna
201 Oleksandr Labziuk Winnica Bieg 10KM - - NIE Achilles Leszno
202 Weronika Tokarczyk Rytro Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 TAK -
203 Igor Tokarczyk Rytro Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 TAK -
204 Jacek Kwarciak Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
205 Małgorzata Kotarba Piwniczna-Zdrój Nordic Walking - 1 TAK ---
206 Rafał Homa Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE Sokół Muszyna
207 Daniel Skalniak Muszyna Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE Sokół Muszyna
208 Joanna Homa Muszyna Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE Sokół Muszyna
209 Katarzyna Gucwa Muszyna Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE Sokół Muszyna
210 Julia Ryś Muszyna Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE Sokół Muszyna
211 Aleksander Chmielowski Muszyna Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE Sokół Muszyna
212 Lucjan Baran Dębno Bieg 10KM - 1 NIE -
213 Angelika Jurczyńska Nowy Sącz/Muszyna Bieg 10KM - 1 NIE Koala Team
214 Paweł Olsza Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
215 Sonia Giórko Piwniczna-Zdrój Bieg 10KM - - TAK Boruciarze
216 Jan Borek Poznań Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE KB Maniac Poznań
217 Tymoteusz Borek Poznań Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE KB Maniac Poznań
218 Paweł Morawiec Niepołomice Bieg 10KM - 1 NIE IAG GBS
219 Jarosław Biedron Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
220 szymon gotfrydziak miedzyrzecz BIEG 5KM - 1 NIE JW 5700
221 Barbara Wożniak Zagórze Bieg 10KM - - NIE ks limanowa forest
222 Anna Wójcik-Hirsz Tarnów Nordic Walking - 1 NIE Biovitamed
223 Anna Firlej Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
224 Karolina Michalik Nowy Sącz Bieg 10KM - 1 NIE -
225 Ireneusz Musiał GORLICE BIEG 5KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
226 Hubert Baczyński Nowy Sącz BIEG 5KM - 1 NIE -
227 Halina Dobek GORLICE Bieg 10KM - 1 NIE Gorlicka Grupa Biegowa
228 Kinga Kronenberger-Król Nowy Sącz BIEG 5KM - 1 NIE -
229 Marcin Król Nowy Sącz BIEG 5KM - 1 NIE -
230 oskar Sadowski Nowa Wieś Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 TAK ap. goal
231 Remigiusz Kucharski Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
232 Jarosław Kałuski Strzelce Opolskie Bieg 10KM - - NIE Gmina Strzelce Opolskie
233 Agnieszka Szostak Kraków Bieg 10KM - - NIE Lemon Team
234 Jolanta Szostak Kraków Nordic Walking - - NIE Lemon Team
235 Marzena Bahr Kraków Bieg 10KM - 1 NIE Nowa Huta Team
236 Mateusz Borzęcki Przysietnica Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE -
237 Czesław Łękawski Rytro BIEG 5KM - - NIE UKS RYTER
238 Mariusz Kowalski Nowy Sącz Bieg 10KM - - NIE brak
239 Joanna Smoczyńska - Dydowicz Kraków BIEG 5KM - 1 NIE -
240 Stanisław Dydowicz Kraków Bieg Młodzieżowy klasy GIM 1-3 - 1 NIE -
241 Antoni Ferrarese Warka Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE -
242 Katarzyna Polak Brzezie Bieg 10KM - - NIE -
243 Jan Kumorek Piwniczna - Zdrój Nordic Walking - 1 TAK -
244 Renata Kumorek Piwniczna - Zdrój Nordic Walking - 1 TAK -
245 Aneta Starowicz Kraków Bieg 10KM - 1 NIE -
246 marta peciak Chełmiec Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - 1 NIE -
247 teresa Teresa Jastrzębska Kraków Nordic Walking - - TAK -
248 Urszula Hoffmann kraaków Nordic Walking - - TAK -
249 Joanna Dziedzic Łapanów Nordic Walking - - TAK -
250 Adam Czerwiński Czasław Bieg 10KM - - NIE dotsport.pl


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 84
Mężczyźni 166
Wszyscy 250