Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wieluń Rodzaj posiłku Rozmiar koszulki Niepełnosprawny
1 Andrzej Adamczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne S NIE
2 Robert Badera Praszka - 1 NAPCO NIE Mięsne M NIE
3 Grzegorz Baros Rudniki - 1 FALSTART Rudniki NIE Mięsne M NIE
4 ZDZISŁAWA Baros Rudniki - 1 FALSTART Rudniki NIE Bezmięsne S NIE
5 Łukasz Bartela Wieruszów - 1 WieRUNszów NIE Mięsne XL -
6 Rafał Bator wroclaw - 1 - NIE Bezmięsne L NIE
7 Andrzej Beczkowski Pajęczno - 1 Klub biegacza warta NIE Mięsne L NIE
8 Janusz Bil Praszka - 1 Neapco NIE Mięsne L NIE
9 Zbigniew Błaszczyk Częstochowa - 1 niezrzeszony NIE Mięsne S NIE
10 Agnieszka Bogus Burzenin - 1 - NIE Mięsne M NIE
11 Janusz Bojakowski wieluń - 1 - TAK Mięsne L -
12 Szymon Bojer wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
13 Łukasz Borek BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne M NIE
14 Rafał Borucki Masłowice - 1 - TAK Mięsne L NIE
15 Wojciech Broncel Gniazdów - 1 - NIE Mięsne M NIE
16 Sylwester Brożyna Turów - 1 - TAK Mięsne L -
17 Kamil Bryja Gaszyn - 1 - TAK Mięsne L NIE
18 Arek Budzyński wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L -
19 Józef Bukalski Starokrzepice - 1 Leśne Dziadki NIE Mięsne L NIE
20 EDWARD BUKOWSKI Kluczbork - 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne L NIE
21 Sławek Chaładyn Trębaczew - 1 ZBMDT NIE Mięsne L NIE
22 Paweł Chałubek wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
23 PAWEŁ CHMIELEWSKI Namysłów - 1 Rodzina na 5 NIE Mięsne L NIE
24 Barbara Chrzanowska Skomlin - 1 - NIE Bezmięsne M NIE
25 Magdalena Chudzicka Główka Opole - 1 Leroy Merlin Opole NIE Mięsne M NIE
26 Gabriela Ciepał Ogrodzieniec - 1 - NIE Mięsne L NIE
27 Jacek Cieśla Praszka - 1 NAPCO NIE Mięsne XL NIE
28 Dominik Cieślak Biała - 1 - NIE Mięsne S NIE
29 Bartosz Cieślak WIELUN - 1 - TAK Mięsne S NIE
30 WERONIKA DAWID Osjaków - 1 - NIE Mięsne M -
31 MAŁGORZATA DAWID Osjaków - 1 - NIE Mięsne M TAK
32 ARTUR DAWID Osjaków - 1 - NIE Mięsne L -
33 Andrzej Derkowski Orzechowiec - 1 Weterynaria NIE Mięsne L NIE
34 Agnieszka Dmochowska Radzionków - 1 Wataha Team NIE Bezmięsne M NIE
35 Leszek Dobroć Masłowice - 1 - TAK Bezmięsne L NIE
36 Łukasz Domagała Praszka - 1 PRASZKA BIEGA NIE Mięsne S NIE
37 Hubert Dróżdż Radomsko - 1 - NIE Mięsne M NIE
38 Tomasz Dudek Opole - 1 - NIE Mięsne L NIE
39 Marta Dudek wieluń - 1 - TAK Mięsne S -
40 Marcin Dydyna wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
41 Małgorzata Ilona dyguda wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE
42 Arkadiusz Falkowski wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
43 LESZEK FIGZAŁ WRZOSOWA - 1 - NIE Mięsne M NIE
44 Anna Filipiak Łódź - 1 - NIE Mięsne M NIE
45 Barbara FRYSIAK wieluń - 1 Frysiaki TAK Mięsne M NIE
46 Mariusz Furgalski Rudniki - 1 NAPCO NIE Mięsne M NIE
47 Marian Gaj wieluń - 1 - TAK Mięsne XL TAK
48 Felipe Gamboa Watsonville, CA - 1 - NIE Mięsne XL NIE
49 Emilia Gamboa Watsonville, CA - 1 - TAK Mięsne M NIE
50 Marcin Garnczarek SIECHNICE - 1 Rookie Runners NIE Mięsne L NIE
51 Arek Gęsiak WIELUN - 1 WIELUŃ BIEGA TAK Mięsne M -
52 Krzysztof Glapa Bolesławiec - 1 - NIE Mięsne L NIE
53 Mirosław Główka Opole - 1 MMKLIMA NIE Mięsne L NIE
54 Tomasz Gniłka Praszka - 1 NAPCO NIE Mięsne S NIE
55 Lidia Golec Wrocław - 1 GOLEC TEAM NIE Mięsne L NIE
56 Krystian Golec ŁASK - 1 GOLEC TEAM NIE Mięsne L NIE
57 Anna Golec ŁASK - 1 GOLEC TEAM NIE Mięsne S NIE
58 Krzysztof Górecki Twardogóra - 1 Amator NIE Mięsne L NIE
59 Wiktoria Górka Praszka - 1 Zabiegana Zumba NIE Mięsne S NIE
60 Marcin Grela wieluń - 1 IPA Region Wieluń TAK Mięsne M -
61 Rafał Grobelny Czarnożyły - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE
62 Jan Grudnik Ruda - 1 5 Wieluńska Drużyna Wędrownicza TAK Mięsne L NIE
63 MARCIN GRZESIAK Ostrzerzów - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE Mięsne M NIE
64 Maciej Grzybowski Wola Krzysztoporska - 1 - NIE Bezmięsne L NIE
65 paweł Guzik Praszka - 1 10 Brygada Logistyczna OPOLE NIE Mięsne M NIE
66 Sylwia Hącia Kępno - 1 - NIE Mięsne S -
67 Sandra Helińska szynkielów - 1 - NIE Mięsne S NIE
68 Oskar Heliński szynkielów - 1 - NIE Mięsne S NIE
69 Jan Ignasiak Sieradz - 1 RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne L TAK
70 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski - 1 PIOTRKÓW BIEGA NIE Mięsne L -
71 Jolanta Jakubowska wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne L TAK
72 Przemysław Jakubowski wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
73 Łukasz Jankowski wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
74 Marcin Janus wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
75 Artur Jasiński wieluń - 1 WIELUŃ BIEGA TAK Mięsne M -
76 Kordian Jasiński Masłowice - 1 - TAK Mięsne M NIE
77 Dominik Jeske Radomsko - 1 Biegacze w Radomsku NIE Mięsne L NIE
78 Ryszard JEZIORNY wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne L -
79 Arkadiusz Jordanek Raczyn - 1 GE Power Team NIE Mięsne L -
80 Ewa Kaczkowska Zdziechowice - 1 - NIE Mięsne L NIE
81 Kacper Kaczmarek wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE
82 Robert Kaja wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne XL NIE
83 Łukasz Kalinka Czestochowa - 1 - NIE Mięsne M NIE
84 Zbigniew Kalinowski Częstochowa - 1 Zabiegani Częstochowa NIE Mięsne S NIE
85 Marcin Kamuda Częstochowa - 1 - NIE Mięsne M NIE
86 Daniel Kamuda Częstochowa - 1 Amator NIE Mięsne M NIE
87 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów - 1 - NIE Mięsne L TAK
88 JAN KĄDZIELEWSKI Kluczbork - 1 - NIE Mięsne M NIE
89 Izabela Keller Ostrówek - 1 - NIE Mięsne S NIE
90 Mateusz Kobiera Zelów - 1 LKS OMEGA KLESZCZÓW NIE Bezmięsne M NIE
91 Jarosław Kocik Częstochowa - 1 1986 NIE Mięsne L NIE
92 KRZYSZTOF KOŁACZEK Turów - 1 - TAK Mięsne L NIE
93 HUBERT KOŁACZEK Turów - 1 xRunners TAK Mięsne M -
94 Dorota Kołodziejczyk Łódź - 1 - NIE Mięsne S NIE
95 Mateusz Komisarek wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
96 Zuzanna Konieczna wieluń - 1 Zuza TAK Mięsne M NIE
97 Kazimierz Kosmenda wieluń - 1 RELAKS WIELUŃ TAK Mięsne M TAK
98 Marcin Kotarski Krzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie, Krzepice NIE Mięsne M NIE
99 Dariusz Kotarski wieluń - 1 - TAK Mięsne XL NIE
100 Sylwia Kowalczyk Burzenin - 1 - NIE Mięsne M NIE
101 JACEK KOZIEŁ Łódź - 1 - NIE Mięsne L NIE
102 Waldemar Kozik Czarnożyły - 1 - NIE Mięsne L NIE
103 Jacek Kozłowski Wrocław - 1 - NIE Mięsne M NIE
104 Krzysiek Krawczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne M NIE
105 Robert Król BEŁCHATÓW - 1 AQUARIUS NIE Mięsne XL NIE
106 Tymoteusz Kruk wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
107 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne M NIE
108 Aleksandra Kudra wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne S -
109 Jacek Kujawiak Łódź - 1 - NIE Mięsne L NIE
110 Arkadiusz Kukuła Masłowice - 1 - TAK Mięsne L NIE
111 Łukasz Kulak komorów - 1 - NIE Mięsne M NIE
112 Barbara Kuzniak Popów - 1 - NIE Mięsne S NIE
113 ANITA LASOTA Bolesławiec - 1 - NIE Mięsne M NIE
114 Jacek Latocha Rychłowice - 1 - TAK Mięsne L -
115 Rafał Lemanik wieluń - 1 TrenerBiegu.pl TAK Mięsne M -
116 Ewa Lewandowska Kluczbork - 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne S NIE
117 Igor Lewandowski BEŁCHATÓW - 1 KB Spartakus Bełchatów NIE Mięsne L NIE
118 Bartosz Luto Opatów - 1 NGB Kłobuck NIE Mięsne M NIE
119 Andrzej Luto Opatów - 1 - NIE Mięsne L NIE
120 Aneta Madziara wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne S NIE
121 Dariusz Magott wieluń - 1 wybieganie.com TAK Mięsne L NIE
122 Kamil Magott wieluń - 1 Trenerbiegu.pl/ Wybieganie.com TAK Mięsne L NIE
123 Edyta Majchrowska wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE
124 Robert Majchrowski wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE
125 Tomasz Majczak Sieradz - 1 - NIE Mięsne L NIE
126 Edmund Majtyka Praszka - 1 NAPCO NIE Mięsne L NIE
127 Patrycja Makaruk Popów - 1 - NIE Mięsne S NIE
128 Piotr Malecha Zdziechowice - 1 Rajsport Active NIE Mięsne M NIE
129 Stanisław Małek Praszka - 1 NAPCO NIE Mięsne L NIE
130 JANEK MANDAT Oleśnica - 1 KB Lupus Oleśnica NIE Mięsne M NIE
131 Roman Marciniak wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
132 Krzysztof Mazur Szczawno - Zdrój - 1 MaratonyPolskie.PL Team NIE Mięsne XL NIE
133 Kacper Mielczarek wieluń - 1 - TAK Mięsne M -
134 Adrian Mielczarek Gaszyn - 1 - TAK Mięsne L -
135 Jarosław Mikoś Baranów - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne L NIE
136 Tomasz Miziołek Łódź - 1 - NIE Mięsne L NIE
137 Edyta Młynarczyk Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE Bezmięsne S NIE
138 Kinga Modlińska Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne S NIE
139 Marcin Modliński Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne M NIE
140 Ireneusz Mordalski Działoszyn - 1 - NIE Mięsne XL NIE
141 Paweł Morka Przywóz - 1 - NIE Mięsne L -
142 Jan Mosiala Praszka - 1 Neapco - Praszka NIE Mięsne L NIE
143 Jacek Mruszczyk Makowiska - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne M NIE
144 Mariusz Musiała Złoczew - 1 Jutro za późno nadeszło przedwczoraj NIE Mięsne L NIE
145 KRZYSZTOF NAGŁOWSKI Lutrowskie - 1 Spartakus Krzepice NIE Mięsne L NIE
146 Bogusław Napierała BEŁCHATÓW - 1 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW NIE Mięsne XL NIE
147 Barbara Noga wilkowiecko - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne S -
148 Dariusz Nowak Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne XL NIE
149 Szymon Obalka Sieradz - 1 Sieradz Biega NIE Bezmięsne L NIE
150 Piotr Ogrodowicz wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
151 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
152 Rafał Olejnik Chorzów - 1 Wataha Team NIE Bezmięsne XL NIE
153 Aneta Pabiniak Złoczew - 1 Publiczne Gimnazjum im. A. Ruszkowskiego w Złoczewie NIE Mięsne S NIE
154 Andrzej Pabiniak Złoczew - 1 Złoczew NIE Mięsne S NIE
155 Michał Packi wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M -
156 Łukasz Packi wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M -
157 WERONIKA PALECZNA Baranów - 1 - NIE Mięsne S NIE
158 Piotr Panek Ostrówek - 1 - NIE Mięsne L NIE
159 Maciek Parzonka Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne M NIE
160 Mateusz Pawełczak Złochowice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE
161 Sławomir Pawłowski wieluń - 1 - TAK Mięsne XL TAK
162 Andrzej Pelikan Kłobuck - 1 NGB Klobuck NIE Mięsne M NIE
163 Magdalena Piasecka Lublin - 1 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / KLUB BIEGACZA LEROY MERLIN NIE Mięsne S NIE
164 Wojciech PIEKARCZYK Sieradz - 1 KS.Żeglina NIE Mięsne M NIE
165 Joanna Pietrzak Krzepice - 1 brak NIE Bezmięsne M NIE
166 Kordian Pilarski wieluń - 1 Wieluń BIEGA TAK Mięsne M NIE
167 Tomasz Pilarski wieluń - 1 WIELUŃ BIEGA TAK Mięsne M NIE
168 Katarzyna Pilichowska Warta - 1 - NIE Mięsne S NIE
169 Michal Pisniak Biała-Parcela - 1 - NIE Mięsne L NIE
170 Henryk Pluskota Praszka - 1 NAPCO NIE Mięsne L NIE
171 Marcin Pokrzywiński Szczyty - 1 InsERT TEAM NIE Mięsne XL NIE
172 Marek Polanowski Kłobuck - 1 NGB Kłobuck NIE Mięsne L NIE
173 Marcin Poterek wieluń - 1 Masłowice TAK Mięsne XL NIE
174 Arkadiusz Przebierała Ruda - 1 - TAK Mięsne L NIE
175 Przemysław Przybylski Krzepice - 1 - NIE Mięsne M NIE
176 Wojtek Psuja wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
177 WIESŁAW PYRA Praszka - 1 - NIE Mięsne M NIE
178 Piotr Pytlarczyk Pajęczno - 1 KLUB BIEGACZA WATRA NIE Mięsne XL NIE
179 Andrzej Raducki Widoradz - 1 - TAK Mięsne XL NIE
180 Jacek Raducki wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE
181 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - 1 - NIE Bezmięsne L NIE
182 Emil Rogalewicz wieluń - 1 - TAK Bezmięsne M NIE
183 Maciej Róg Brzeg - 1 genealodzy NIE Mięsne L NIE
184 Marcel Saganowski wieluń - 1 bez drużyny TAK Mięsne L NIE
185 Robert Sakowski Widoradz - 1 - TAK Mięsne L NIE
186 Mariusz Sankiewicz Oleśnica - 1 Cała Oleśnica Biega NIE Mięsne S NIE
187 Adam Sarnecki Ujazd - 1 - NIE Bezmięsne M NIE
188 Dominik Sas Starokrzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne L NIE
189 Agnieszka Sazon Przywóz - 1 Wieluń Biega / Wataha Team NIE Mięsne S NIE
190 Marek Sekieta Pabianice - 1 - NIE Bezmięsne M NIE
191 Krzysztof Siudmak wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
192 Tomasz Siudmak wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L -
193 Elżbieta SIUDMAK wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE
194 Damian Skupiński Krzeczów - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne M NIE
195 Dawid Smolarkiewicz Wielgie - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE
196 Daria Smolnik wieluń - 1 Wieluń BIEGA TAK Mięsne S -
197 Joanna Smyrek trzcinica - 1 niezrzeszona NIE Mięsne S NIE
198 Elżbieta Sobańtka Strojec - 1 - NIE Mięsne M NIE
199 Grzegorz Sobczak Dąbrowa - 1 - TAK Bezmięsne L -
200 Grzegorz Sobczyk wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
201 Barbara Sobczyk Wroclaw - 1 - NIE Mięsne S NIE
202 Łukasz Sobera Twardogóra - 1 MLKS Echo Twardogóra NIE Mięsne S NIE
203 ARTUR SOJA wieluń - 1 Banda Rudego Pająka TAK Mięsne L NIE
204 tomasz sosnowski Kłobuck - 1 wkb meta lubliniec NIE Mięsne M NIE
205 Tomasz Spodymek Bibice - 1 spodym team NIE Mięsne M NIE
206 Michał Spodymek Wrocław - 1 spodym team NIE Mięsne M NIE
207 Tomasz Stanaszek Przedmość - 1 Bajlandia - Praszka NIE Mięsne M NIE
208 Kevin Stendzina Sonnefeld - 1 - NIE Mięsne L NIE
209 Mariusz Strzelczak Zajączki Drugie - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE
210 Przemek Stupnowicz Łódź - 1 Epoka Nordica Łódź NIE Mięsne S NIE
211 Grażyna Sujka wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne L NIE
212 Grażyna Sujka wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne L NIE
213 Dorota Surma wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne S NIE
214 Robert Szczepański Starokrzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE
215 Karol Szczepański Nietuszyna - 1 - NIE Mięsne M -
216 Damian Szczesny wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M -
217 Arkadiusz Szecel wieluń - 1 wkurw_team TAK Mięsne L NIE
218 Ryszard Szewczyk Działoszyn - 1 - NIE Mięsne L NIE
219 Angelika Szkopek Łódź - 1 - NIE Mięsne S NIE
220 Julian szuster Osjaków - 1 - NIE Mięsne L NIE
221 Jerzy Śliwiński BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne L NIE
222 Leszek Światły Mokrsko - 1 - NIE Mięsne L NIE
223 Maciej Świątek Kępno - 1 KS Gepard Kępno NIE Mięsne M NIE
224 Beata Tokarek Osjaków - 1 - NIE Mięsne S NIE
225 Izabela Trzaskalska terespol - 1 - TAK Bezmięsne S NIE
226 Michał Urwanowicz wieluń - 1 Studio Treningów Presonalnych Orląt TAK Mięsne M NIE
227 Małgorzata Walacik Kuźnica Skakawska - 1 - NIE Mięsne M NIE
228 Łukasz Walkowiak WIELUN - 1 Wieluń biega TAK Mięsne XL -
229 Przemysław Warchulski Wrocław - 1 - NIE Mięsne L NIE
230 michal wawrzyniak Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne L NIE
231 Błażej Wielgosz Gdańsk - 1 - NIE Bezmięsne L -
232 Andrzej Wieloch Parzymiechy - 1 Leśne Dziadki NIE Mięsne M NIE
233 Dariusz Wiktorek Ostrów Wlkp. - 1 - NIE Mięsne L NIE
234 Jarosław Włodarczyk Okalew - 1 - NIE Mięsne M NIE
235 Katarzyna Wnęk Kluczbork - 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE Bezmięsne M NIE
236 MIECZYSŁAW WOJDYŁA Wrocław - 1 Tradycja i jakość WROCŁAW NIE Bezmięsne XL TAK
237 Leszek Wolniaczyk wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE
238 Bartosz Wolniak wieluń - 1 Kuźnia Sylwetki Wieluń TAK Mięsne M NIE
239 Norbert Wolny wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE
240 szymon wróbel Walichnowy - 1 - NIE Mięsne L NIE
241 Marcin Wróbel Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne M NIE
242 Izabela Wróblewska Sanie - 1 - NIE Bezmięsne S NIE
243 Bartosz Wróblewski Turów - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE
244 Natalia Wyrzykowska Warszawa - 1 - NIE Mięsne M NIE
245 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE - 1 - NIE Mięsne M NIE
246 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE - 1 - NIE Mięsne S NIE
247 Rafał Zaręba Łódź - 1 Fujitsu Running Team Łódź NIE Mięsne L NIE
248 Marcin Zawadzki Praszka - 1 NAPCO TAK Mięsne L NIE
249 Robert Zborowski Ostrzeszów - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE Mięsne S NIE
250 Maja Zienkiewicz Wrońsko - 1 - NIE Mięsne XL NIE
251 ROBERT ZIMOWSKI BEŁCHATÓW - 1 JUPITER NIE Mięsne L NIE
252 Tomek Żóraw wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne M NIE
253 Klaudia Żymełka Wrocław - 1 - NIE Bezmięsne M NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wieluń Rodzaj posiłku Rozmiar koszulki Niepełnosprawny
1 Mariusz Bartczak szynkielów - - - NIE Mięsne M NIE
2 Ewelina Bednarek Klonowa - - - NIE Mięsne M NIE
3 STANISŁAW BEREŚ ŁASK - - - NIE Mięsne M NIE
4 ewa brych-pajak Częstochowa - - JKLA JAWOR JAWORZNO NIE Bezmięsne S NIE
5 Kamil Cieśla Łaszew Rządowy - - - NIE Mięsne M -
6 Jan Cieśla Rudniki - - Falstart Rudniki NIE Bezmięsne S NIE
7 Marta Czyż Dębina - - - NIE Bezmięsne S NIE
8 ANTONI DĄDELA Krzepice - - KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M -
9 Magdalena Dębowska Konin - - - NIE Mięsne M NIE
10 olesia didovodiuk Ivano-Frankovsk - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne S NIE
11 dmytro didovodiuk Ivano-Frankovsk - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne M NIE
12 Damian Dragan Galewice - - I NIE Mięsne L NIE
13 Marcin Firsowicz Praszka - - - NIE Mięsne L NIE
14 Gabriela Gabriela Kąty - - - NIE Bezmięsne S NIE
15 Ania Gielniak Opole - - - NIE Mięsne M NIE
16 Karolina Giza Radomsko - - - NIE Mięsne S NIE
17 Piotr Goździk Łódź - - Razem Trenujemy Sport NIE Mięsne M NIE
18 Jarosław Grabowski Biskupice koło Radłowa - - KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE
19 ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA - - CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHWA NIE Mięsne M NIE
20 Jarosław Gruca Olesno - - Olesno Biega NIE Mięsne M NIE
21 Dominik Grudzień Brzeźnio - - GLOBSPEED NIE Bezmięsne M -
22 Natalia Grzegorczyk Opoczno - - Opoczno Sport Team NIE Mięsne S NIE
23 Sylwia Hałaczkiewicz BEŁCHATÓW - - - NIE Bezmięsne M NIE
24 Adam Hącel Kępno - - KS LENIWIEC NIE Mięsne M -
25 Wiesław Janeczek Trębaczew - - klub biegacza warta NIE Mięsne M NIE
26 jerzy janik Strzelce Opolskie - - - NIE Mięsne L NIE
27 Tomasz Juszczak Tarnowskie Góry - - KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE
28 Krzysztof Kaczmarek Kalisz - - - NIE Bezmięsne L NIE
29 Bartłomiej Kaczor Wichernik - - Wieluń Biega NIE Mięsne S -
30 Weronika Kandzia Piłka - - Wataha team NIE Mięsne L NIE
31 Ewa Kierzek Łódź - - #blogerzybiegają NIE Bezmięsne M -
32 Artur Kierzek Łódź - - #blogerzybiegają NIE Mięsne L -
33 Adam Knopik Piotrków Trybunalski - - - NIE Bezmięsne L TAK
34 Magdalena Kowalczyk Ostrów Wlkp. - - - NIE Bezmięsne S -
35 Kacper Krawczyk Bełchatow - - LSKK Lityński Bełchatów-Rajsport Acitve NIE Mięsne M NIE
36 jan Kulij Blachownia - - KKTA NIE Bezmięsne XL TAK
37 AGNIESZKA KUZYK Raciszyn - - WKB Meta Lubliniec NIE Bezmięsne S NIE
38 Wojciech Kuźbiński Pątnów - - Wieluń Biega NIE Mięsne L NIE
39 JAN LECHOWSKI Jelcz-Laskowice - - - NIE Mięsne L NIE
40 Maciej Lewiński CZASTARY - - GKS Czastary NIE Mięsne L NIE
41 Stanisław Libera Wołczyn - - Jutrzenka Wołczyn NIE Mięsne M NIE
42 Agata Luboińska Czarnożyły - - - NIE Mięsne L NIE
43 ZBIGNIEW MACOCH Krzepice - - - NIE Mięsne M NIE
44 Bartosz Majtyka Praszka - - LKS Basket Praszka NIE Mięsne XL NIE
45 stanislaw Malek Praszka - - neapco NIE Mięsne L NIE
46 Miłosz Matillek Międzybórz - - Vervomaniacy NIE Mięsne M NIE
47 Marek Matuszczyk Radomsko - - - NIE Mięsne L NIE
48 Julia Mędrzak Łódź - - - NIE Mięsne S NIE
49 leszek Mielcarek Bytom - - niezrzeszony NIE Mięsne L NIE
50 Daria Misiak Opojowice - - wieluń biega NIE Mięsne S NIE
51 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas - - KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE
52 Jacek Mordalski Działoszyn - - Wieluń Biega NIE Mięsne L NIE
53 Janusz Mroczkowski Łódź - - Epoka Nordica Łódź NIE Bezmięsne L NIE
54 marina nemchenko Harkow - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne S NIE
55 Monika Niciejewska Czarnożyły - - Wieluń Biega NIE Mięsne XL -
56 Wiesław NOWAK Szczecin - - Rowery Turowski NIE Mięsne L NIE
57 sergii okseniuk luck - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne L NIE
58 Adam Olkusz Gaszyn - - - NIE Mięsne L NIE
59 Damian Pabianiak Osjaków - - Wieluń Biega NIE Mięsne M -
60 Dariusz Pasiński Trębaczew - - - NIE Mięsne M NIE
61 Witold Pawłowski Krzepice - - Bractwo Krzepkich Biegaczy w Krzepicach NIE Mięsne L NIE
62 Wanda Pietrzykowska Kalisz - - Night Runners Kalisz NIE Mięsne M -
63 Sławomir Pisarek Kurnos Pierwszy - - - NIE Mięsne M NIE
64 kamila Przypis BEŁCHATÓW - - - NIE Bezmięsne M TAK
65 viktor rohovoi luck - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne L NIE
66 Janina Rosińska Pabianice - - - NIE Mięsne XL NIE
67 Pawel Siekiera Kępno - - Holistic Crew Kępno NIE Mięsne M NIE
68 Sławomir Siódmak Olesno - - - NIE Mięsne XL NIE
69 Andrzej Skoczylas Dębiec - - - NIE Mięsne S NIE
70 Izabela Skoczylas Dębiec - - - NIE Mięsne S NIE
71 Stanisław Stasiński Poznań - - KB Maniac Poznań NIE Mięsne XL NIE
72 Maciej Stegliński Łódź - - Mocni w duchu- zabiegani NIE Mięsne L NIE
73 Piotr Stolecki Kurnos Drugi - - Drużuna Szpiku NIE Mięsne L NIE
74 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice - - WIELUŃ BIEGA NIE Mięsne L NIE
75 MIROSŁAW SUK Częstochowa - - - NIE Mięsne S NIE
76 Maciej Szafran Kalisz - - Night Runner Kalisz NIE Mięsne L -
77 Ewa Szatkowska Kępno - - KobietyBiegają NIE Mięsne M NIE
78 Adam Szkudlarski Łódź - - - NIE Mięsne M NIE
79 jan szymala Kluczbork - - kluczborska grpa biegowa NIE Mięsne L NIE
80 Joanna Urbanek Wierzchlas - - - NIE Bezmięsne S NIE
81 Jerzy Urbańczyk Turek - - KB MARATON TUREK NIE Mięsne M NIE
82 oksana usova sumy - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne S NIE
83 Roch wieczorek Pątnów - - ---- NIE Mięsne L NIE
84 Magdalena Włodarczyk Okalew - - WIELUŃ BIEGA NIE Bezmięsne S NIE
85 Aleksander Wolnowski Kiełczygłów - - LKS OMEGA KLESZCZÓW NIE Mięsne S NIE
86 MAREK WRÓBEL ŁASK - - niezrzeszony NIE Mięsne XL NIE
87 Wojciech Wruciński Mochała - - Wataha team NIE Mięsne L NIE
88 Stanisław Wyciszkiewicz Dłutów - - - NIE Mięsne XL NIE
89 nataliya yakimovich luck - - mk luchesk-lkb rudnik NIE Mięsne S NIE
90 Leszek Żuchowski ŁASK - - Łask NIE Mięsne M NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 85
Mężczyźni 258
Wszyscy 343