Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team
1 Kamila Rzadkowolska Wrocław 5KM 5KM K 1 ---
2 Marcin Żukowicz Jedlina-Zdroj 5KM 5KM M 1 brak
3 Dawid Klepaczek 5 5KM 5KM M 1 Iniemamocni & daleko jeszcze ;)
4 Agnieszka Klepaczek Lubin 5KM 5KM K 1 Iniemamocni & daleko jeszcze ;)
5 Anna Maciejec Kiełczów 5KM 5KM K 1 WROCŁAWSKIE MORSY
6 Krzysztof Maciejec Kiełczów 5KM 5KM M 1 WROCŁAWSKIE MORSY
7 Irena Zajączkowska Wrocław 5KM 5KM K 1 Wrocławskie Morsy
8 Elżbieta Ciechomska Wrocław 5KM 5KM K 1 Vita Team
9 Małgorzata Domino Wrocław 5KM 5KM K 1 Wrocław
10 Katarzyna Sztypa Oława 5KM 5KM K 1 ATMA
11 Zyta Pis Żarów 5KM 5KM K 1 Run4Fun
12 Magda Massalska Cieszyn 5KM 5KM K 1 Zaganiacze
13 Romana Roszak Wrocław 5KM 5KM M 1 BEER RUNNER POLSKA
14 Paweł Rozumkiewicz Świdnica 5KM 5KM M 1 niezrzeszony
15 Arkadiusz Dragan Wrocław 5KM 5KM M 1 READSOFT
16 Bogdan Tajchman Wrocław 5KM 5KM M 1 Hipole Łukasza
17 Iwona Wójciak Kąty Wrocławskie 5KM 5KM K 1 xxx
18 Łukasz Kaczmarczyk Jaszowice 5KM 5KM M 1 brak
19 Monika Kalińska Wrocław 5KM 5KM K 1 Brak
20 Żaneta Opas Jasień 5KM 5KM K 1 Zaganiacze
21 Piotr Żak Wrocław 5KM 5KM M 1 ---
22 Jakub Kalinowski 11 5KM 5KM M 1 brak
23 Krzysztof Sołtys Wałbrzych 5KM 5KM M 1 brak
24 Izabela Bączyk Wałbrzych 5KM 5KM K 1 brak
25 IZABELA SUCHODOLSKA Wałbrzych 5KM 5KM K 1 SZPUNGA TEAM
26 Tomasz Bąk Strzegom 5KM 5KM M 1 Strzegom
27 Anna Łubniewska Wrocław 5KM 5KM K 1 Biegamy we Wrocławiu
28 Paweł Mospan Namysłów 5KM 5KM M 1 ---
29 Joanna WNENT Proszkowice 5KM 5KM K 1 PHU BARTEK
30 Natalia Machtelewska Jelenia Góra 5KM 5KM K 1 brak
31 Mikołaj Machtelewski Jelenia Góra 5KM 5KM M 1 brak
32 Katarzyna Łach Wojnarowice 5KM 5KM K 1 PRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIA
33 Katarzyna Gwoździk Pajęczno 5KM 5KM K 1 Prędkie Stopy Żółwia
34 PIOTR SZYMAŃSKI Świebodzice 5KM 5KM M 1 Szpunga Team
35 Marta Koller-Jopek wroclaw 5KM 5KM K 1 Oreo
36 Małgorzata Michalska Wrocław 5KM 5KM K 1 KAAM Kajaki
37 Zbigniew Przybylski Strzegom 5KM 5KM M 1 niezrzeszony
38 Anna Janowicz Szalejów Dolny 5KM 5KM K 1 niezrzeszona
39 Katarzyna Włodaków Świdnica 5KM 5KM K 1 Swidnica
40 Tomasz Krawczyk Strzegom 5KM 5KM M 1 Strzegomska Dwunastka
41 Patrycja Kubiak Jedlina-Zdrój 5KM 5KM K 1 BIegaj w Jedlinie
42 Michał Otrocki Bielawa 5KM 5KM M 1 Nysa Biega
43 Tomasz Koniecko Wrocław 5KM 5KM M 1 KAAM kajak
44 Anna Hamrol rawicz 5KM 5KM K 1 Rawrun
45 Michał Kłyszejko Jaworzyna Śl. 5KM 5KM M 1 mix
46 Beata Popielińska Bolesławiec 5KM 5KM K 1 Grupa Biegowa Bolesławiec
47 Radosław Popieliński Bolesławiec 5KM 5KM M 1 Grupa Biegowa Bolesławiec
48 Ewa WIŚNIEWSKA Rogoźnica 5KM 5KM K 1 nie
49 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra 5KM 5KM K 1 sportowa emerytka
50 Paweł Marcichowski Bolesławiec 5KM 5KM M 1 Klub Biegacza Bolesławiec
51 Kamil Mazur Świdnica 5KM 5KM M 1 NiC Świdnica
52 Eliza Koniecko Wrocław 5KM 5KM K 1 KAAM kajaki
53 Marta Lesisz Wrocław 5KM 5KM K 1 RST
54 Joanna Płonka Wojsław 5KM 5KM K 1 GZ LZS Grodków
55 Dariusz Presz Strzelce Opolskie 5KM 5KM M 1 Strzelce Opolskie
56 Krystian Krzysztof Świdnica 5KM 5KM M 1 Świdnica
57 Mariola Dudek Udanin 5KM 5KM K 1 brak
58 Katarzyna Szostak Wrocław 5KM 5KM K 1 nie
59 Łukasz Szukała Jelenia Góra 5KM 5KM M 1 BiegamDlaZdrowia.pl
60 Milena Grochalska Wrocław 5KM 5KM K 1 Sfera Biegania
61 Stanisław Nowicki Sobótka 5KM 5KM M 1 KB Sobótka
62 Michał Borkowski Wrocław 5KM 5KM M 1 Sfera Biegania
63 JAROSŁAW GOLEC Wałbrzych 5KM 5KM M 1 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW
64 Tomasz Sołtys Wałbrzych 5KM 5KM M 1 ---
65 Agnieszka Kurpios Wrocław 5KM 5KM K 1 zoha
66 Dariusz Szkoła Milin 5KM 5KM M 1 Street Workout Wrocław
67 Tomasz Ostrowski Sobótka 5KM 5KM M 1 Prędkie Stopy Żółwia
68 Ewa Ładońska Wrocław 5KM 5KM K 1 Parkrun Wrocław
69 Renata Szymanis Sobótka 5KM 5KM K 1 ---
70 Agnieszka Kulej-Gonczarek Kamieniec Wrocławski 5KM 5KM K 1 Hipole Łukasza
71 Dominika Ćwiertnia Wrocław 5KM 5KM K 1 Hipole Łukasza
72 Rafał Kurpas Kożuchów 5KM 5KM M 1 Świat Maratończyka Kożuchów
73 Ewa Dudzik Kożuchów 5KM 5KM K 1 Świat Maratończyka Kożuchów
74 Ewa Pilczuk-Zydorczak Wrocław 5KM 5KM K 1 pilczuki
75 KAMIL Musielski Dzierżoniów 5KM 5KM M 1 Lincoln electric Bester Bike Team
76 Łukasz Krystek Wrocław 5KM 5KM M 1 Hipole Łukasza
77 Jacek Dyrcz Swidnica 5KM 5KM M 1 brak
78 Maciej Banasiewicz Wałbrzych 5KM 5KM M 1 Wyzwolony biegacz

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team
1 Robert Kolebuk Wrocław Półmaraton M40 1 Biegamy we Wrocławiu
2 Stanisław Skwarek Kąty Wrocławskie Półmaraton M40 1 brak
3 Andrzej Reczuch Wrocław Półmaraton M30 1 Biegamy we Wrocławiu
4 PAWEŁ ZIMOCH Sobótka Półmaraton M20 1 WATAHA SOBÓTKA
5 MAREK OLEŚKÓW Kostomłoty Półmaraton M30 1 -----------------
6 Sergii Melnyk Wrocław Półmaraton M20 1 Ukraine
7 Emilia Rogoza Wrocław Półmaraton - 1 Biegamy we Wrocławiu
8 Agnieszka Sikora Wrocław Półmaraton K30 1 Biegamy we Wrocławiu
9 MARCIN KUBIAK Wrocław Półmaraton M30 1 Biegamy we Wrocławiu
10 Grzegorz Liputa Wrocław Półmaraton M20 1 Biegamy we Wrocławiu
11 Adam Kuzynin Proszkowice Półmaraton M40 1 PHU Bartek
12 Henryk Ostropolski Dzierżoniów Półmaraton M50 1 WKB Piast
13 JAN PRZYBYSLSKI Żarów Półmaraton M50 1 9968
14 Marek Meliński Wrocław Półmaraton M30 1 MKB Semper Humilis
15 Filip Szuszkiewicz Wawrzeńczyce Półmaraton M30 1 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
16 Artur Wójciak Kąty Wrocławskie Półmaraton M40 1 xxx
17 Joanna Pikul Świebodzice Półmaraton K30 1 ---
18 Krzysztof Radwan Wrocław Półmaraton M30 1 pjakprezent.pl
19 Agnieszka Detyna Czarny Bór Półmaraton - 1 BIEGAJ W JEDLINIE
20 PATRYK NIEPOKÓJ 3 Półmaraton M30 1 NCORE TEAM
21 Sandra Płocińska Chmielów, k. Kątów Wrocławskich Półmaraton K20 1 ANITA-PrzewozyOsobowe.pl
22 Rafał Piekarniak Oleśnica Półmaraton M40 1 Sport-Edukator
23 Paweł Sobiński Jelenia Góra Półmaraton M20 1 Biegam Dla Zdrowia.pl
24 WALDEMAR SOBIŃSKI Jelenia Góra Półmaraton M50 1 Biegam Dla Zdrowia.pl
25 Anna Kluba Kostomloty Półmaraton K30 1 conadrogach.pl
26 Kordian Bobowski Wrocław Półmaraton M30 1 Centrum Taekwondo Wrocław
27 MIROSŁAW KRASOŃ Sobótka Półmaraton M40 1 KB Sobótka
28 Justyna Ciechomska Wrocław Półmaraton K20 1 Vita Team
29 Marcin Sztypa Oława Półmaraton M30 1 ATMA
30 Michał Sikora Wrocław Półmaraton M30 1 :-)
31 Michał Perdion Wrocław Półmaraton M30 1 Zaganiacze
32 Leszek Majka Środa Śląska Półmaraton M40 1 Tribition Team
33 KATARZYNA PAWLAK Wrocław Półmaraton K30 1 RADIO WROCŁAW
34 Maciej Woźniak Wrocław Półmaraton M20 1 Zaganiacze
35 Paweł Perdion Wrocław Półmaraton M30 1 Zaganiacze
36 Aleksandra Wróbel Sępólno Krajeńskie Półmaraton K20 1 Vege Runners
37 Agnieszka Stanoszek Mysłowice Półmaraton - 1 Powerade Team
38 Tomasz Ciechanowski Gniewomirowice Półmaraton M30 1 ___
39 Łukasz Ząbek Wrocław Półmaraton M30 1 Zdyskwalifikowani
40 KAMIL SKUDLARSKI Wrocław Półmaraton M50 1 Pro-Run Wrocław
41 Łukasz Tatys Wrocław Półmaraton M30 1 Zdyskwalifikowani
42 Karol WNUKIEWICZ Wrocław Półmaraton M30 1 Trampka Swąd
43 Paweł Ziń wroclaw Półmaraton M30 1 biegusiem.pl
44 Paweł Czuchnowski Wrocław Półmaraton M20 1 Biegusiem.pl
45 Krzysztof Znamirowski Wrocław Półmaraton M40 1 Radio Wrocław
46 Katarzyna Ciężkowska Wrocław Półmaraton K30 1 Pro-Run Wrocław
47 Antoni Pasierb Kiełczów Półmaraton M40 1 KB Kiełczów
48 Bartosz Kołodziej Bogdaszowice Półmaraton M30 1 READSOFT
49 Kamil Olszewski Święta Katarzyna Półmaraton M30 1 READSOFT
50 Rafal Zakrzewski Kąty Wrocławskie Półmaraton M30 1 READSOFT
51 Przemysław Pucek Smolec Półmaraton M40 1 WKB Piast Wrocław
52 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław Półmaraton M40 1 brak
53 Piotr Murzyn Wrocław Półmaraton M30 1 ZAGANIACZE
54 Wojciech Grabowski Krzydłowice Półmaraton M30 1 POLAND
55 Janusz Łopusiewicz Wrocław Półmaraton M30 1 WKB Piast Wrocław
56 Paweł Grecki Wrocław Półmaraton M30 1 RST
57 Grzegorz Kazimierczak Wrocław Półmaraton M50 1 Brak
58 Małgorzata Cielińska-Matuszewska Szczawin Półmaraton - 1 Strzeliński Klub Biegacza
59 Mateusz Szczygieł Wrocław Półmaraton M20 1 Wrocław
60 Jakub Nienartowicz Wrocław Półmaraton M20 1 Monacor.pl
61 Sebastian Harmazy Wrocław Półmaraton M40 1 ----------------
62 Piotr Oskwarek Trzebunia Półmaraton M20 1 TheLoveDoctors
63 Jerzy Wójcik Ujów Półmaraton M30 1 Gazeta Wrocławska
64 Maciej Teodorowski Wrocław Półmaraton M30 1 RST
65 Jarosław Wnęk Kluczbork Półmaraton M20 1 Zaganiacze
66 Daniel Fydrych Bielawa Półmaraton M30 1 Bielawa
67 RAFAŁ JACKOWICZ Sobótka Półmaraton M30 1 KB Sobótka
68 Marek Głowacki Wałbrzych Półmaraton M40 1 Biegaj Zapobiegaj
69 Karol Maciejewski Nadolice Wielkie Półmaraton M30 1 Pro-Run Wrocław
70 Grzegorz Pogorzelski Wałbrzych Półmaraton M50 1 Dęby Wałbrzych
71 Adam Wasielewski Wrocław Półmaraton M30 1 Zaganiacze
72 krzysztof graniczny Wrocław Półmaraton M40 1 ---
73 Aneta Karp Biały Kościół Półmaraton - 1 Biały Kościół
74 michał talaga rawicz Półmaraton M30 1 rawrun
75 Maciej Bobrowski Kliczków Wielki Półmaraton M20 1 Hipole Łukasza
76 Anna Stankiewicz Miękinia Półmaraton - 1 ---
77 Paweł Stankiewicz Miękinia Półmaraton M40 1 ---
78 Marcin Rusek Michałowice Półmaraton M20 1 KB SOBÓTKA
79 Jacek Antczak Wrocław Półmaraton M40 1 Pro-Run Wrocław
80 Riwana Antczak Wrocław Półmaraton - 1 Pro-Run Wrocław
81 PRZEMYSŁAW BELTA Jelenia Góra Półmaraton M30 1 GERONIMO
82 Ernest Pawłowski Jelenia Góra Półmaraton M30 1 BiegamDlaZdrowia.pl
83 Paweł Matner Nysa Półmaraton M20 1 Nysa Biega
84 Sylwia Piechaczek Wrocław Półmaraton K30 1 Zaganiacze
85 Przemysław Waleszczyński Zawonia Półmaraton M30 1 RST
86 Michał Bielawski Biała Półmaraton M20 1 szwendacz
87 Michalina Majta Mirosławice Półmaraton K20 1 CDB BIUROSERWIS
88 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław Półmaraton K30 1 FAST FOOT Opole
89 Przemysław Korczyński Wrocław Półmaraton M30 1 nie dotyczy
90 Ireneusz Hetmańczyk Opole Półmaraton M40 1 FAST FOOT Opole
91 Mariusz Ogorzelec Opole Półmaraton M30 1 FAST FOOT Opole
92 waldemar miszczyk sadków Półmaraton M30 1 nie dotycz
93 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała Półmaraton M30 1 GLKS MARCINOWICE
94 małgorzata łaszuk Świdnica Półmaraton - 1 nie
95 ŁUKASZ ŁACH Wojnarowice Półmaraton M20 1 Prędkie Stopy Żółwia
96 Krzysztof Tatrocki Sobótka Półmaraton M40 1 KB Sobótka
97 Joanna Banach Wrocław Półmaraton K30 1 brak
98 Jerzy Barabasz Wrocław Półmaraton - 1 AZS-AWF Wrocław
99 Łukasz Maślaczyk Krotoszyn Półmaraton M20 1 ---
100 BOGUSŁAW LIŚKIEWICZ Wrocław Półmaraton M50 1 amator
101 Robert Stanoszek Mysłowice Półmaraton M40 1 Powerade Team
102 WOJCIECH JAKOBSZE marcinkowice Półmaraton M40 1 kelmme tema
103 Krzysztof Wójcik Wysoka Półmaraton M30 1 Brak
104 Michał Szkoła Milin Półmaraton M20 1 ULKS Błyskawica Mietków
105 Marcin ŁAWICKI Lubin Półmaraton M20 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
106 Wacław Wanat Wrocław Półmaraton - 1 PRO-RUN Wrocław
107 Łukasz Zakrawacz Sobótka Półmaraton M30 1 INSS-POL
108 Dariusz Chojnowski Wałbrzych Półmaraton M40 1 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
109 Beata Rogozińska Wrocław Półmaraton K30 1 wrocław
110 weronika SZYMKOWIAK zaniemysl Półmaraton K30 1 bieganie to moja mocniejsza strona
111 MARCIN SZYMKOWIAK zaniemysl Półmaraton M30 1 bieganie to moja mocniejsza strona
112 MARCIN SYPEREK Wrocław Półmaraton M40 1 PRO-RUN WROCŁAW
113 TADEUSZ KOWALCZYK BOROWA Półmaraton M50 1 BOROWA BOROWIANKA
114 Mariusz Kupczak Rogów Sobócki Półmaraton M30 1 SILA OGRA
115 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie Półmaraton M20 1 niezrzeszony
116 Grzegorz Stelmaszek Iwiny Półmaraton M30 1 Lotne Wrzosy
117 Marta Szałacińska Wrocław Półmaraton K30 1 Tribition Team
118 Jakub Stępień Malczyce Półmaraton M30 1 Fireboy6
119 Bartłomiej Jurkowski Wałbrzych Półmaraton M30 1 RADPOL S.A.
120 VOLODYMYR OPANASENKO Wrocław Półmaraton M20 1 Hutin Puj
121 Tomasz Frątczak Leszno Półmaraton M20 1 Hutin Puj
122 MAREK KRZEMINSKI Wrocław Półmaraton - 1 GB Wrocławskie Morsy
123 Mariusz Kwaszewski Pszenno Półmaraton M30 1 KRAUSE RUNNING TEAM
124 Piotr Szczerbiński Wrocław Półmaraton M30 1 brak
125 ARTUR STUS Świebodzice Półmaraton M30 1 SZPUNGA TEAM
126 Krzysztof Grubecki Wrocław Półmaraton M30 1 Zdyskwalifikowani
127 Bartosz Blaicke 312 Półmaraton M20 1 Hutin Puj
128 GRZEGORZ KOWALEWSKI Krzeptów Półmaraton M40 1 brak
129 Robert Tomków Niemodlin Półmaraton M40 1 FAST FOOT Opole
130 Edyta Kruk Świdnica Półmaraton M40 1 HERMES ŚWIDNICA
131 Edyta Kruk Świdnica Półmaraton - 1 HERMES ŚWIDNICA
132 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych Półmaraton M40 1 Biegaj Zapobiegaj
133 Adam Kłyszejko Jaworzyna Śl. Półmaraton M30 1 KUSZA
134 Jakub Roszak Wrocław Półmaraton M20 1 XXX
135 Marcin Siciarz Oława Półmaraton M30 1 PKO BP SA
136 Eduard Kustow Wrocław Półmaraton M40 1 Herfsttij der Middeleeuwen
137 Ireneusz Kirkiewicz Oława Półmaraton M40 1 Kolega Maćka Oława
138 LESZEK ŁUKASIK Oława Półmaraton M50 1 nie dotyczy
139 Bogdan Michajluk sadków Półmaraton M50 1 bez
140 Kazimierz Mlak Milikowice Półmaraton M50 1 Wielka Sowa
141 TOMASZ KRYMSKI JAROSZÓW Półmaraton M30 1 STRZEGOMSKA 12
142 Wojciech Witkiewicz Kotórz Mały Półmaraton M20 1 Brak
143 krzysztof micherda Swidnica Półmaraton M50 1 nie ma
144 Piotr Kuś Wrocław Półmaraton M30 1 WABCO
145 Radek Piesch Bogdaszowice Półmaraton M30 1 prawdziwemeble.pl
146 Bożena Morawska Świdnica Półmaraton - 1 Wielka Sowa
147 Wiesław Kępa Bielawa Półmaraton M50 1 Wielka Sowa
148 Justyna Fedyczkowska Strzegom Półmaraton - 1 Strzegomska Dwunastka
149 Daria Fonferko Strzegom Półmaraton K30 1 Strzegomska Dwunastka
150 Urszula Węcławik 3 Półmaraton - 1 BIEGAJ W JEDLINIE
151 Janusz Węcławik Jedlina-Zdrój Półmaraton M50 1 BIEGAJ W JEDLINIE
152 Marek Gandziarowski Sobótka Półmaraton M20 1 WATAHA SOBOTKA
153 Dominika Margos Węgry Półmaraton K30 1 brak
154 Anna Wójtowicz Lubin Półmaraton - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
155 Grzegorz Czubski Świdnica Półmaraton M30 1 BiegamSam
156 Mariusz Michalski Budziszów Półmaraton M30 1 FCB
157 Sebastian Kackiewicz Wrocław Półmaraton M20 1 Zaganiacze
158 marcin brzozowski wroclaw Półmaraton M30 1 centrumfizjp.pl
159 aleksandra hoc-brzozowska Wrocław Półmaraton K30 1 centrumfizjp.pl
160 Bartłomiej Trznadel Wrocław Półmaraton M20 1 Zdyskwalifikowani
161 zbigniew brzozowski Zielona Góra Półmaraton - 1 centrumfizjp.pl
162 Witold Marczyński Świdnica Półmaraton M40 1 Nie
163 Karol Gąsiorowski Lisowice Półmaraton M30 1 projektskrzynia.pl
164 Łukasz Maćkowiak Wrocław Półmaraton M30 1 JAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ
165 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE Półmaraton M30 1 PIETRZYKOWICE
166 Adam Strózik Świdnica Półmaraton M30 1 ---
167 Tomasz Tomiczek Wrocław Półmaraton M20 1 Zdyskwalifikowani
168 Krzysztof Frąszczak Wałbrzych Półmaraton M30 1 Baszta fans
169 Artur Machtelewski Jelenia Góra Półmaraton M40 1 brak
170 Alicja Machtelewska Jelenia Góra Półmaraton K30 1 brak
171 mariusz grzesik Legnica Półmaraton M30 1 brak
172 Zbigniew Skrzypiec Strzelin Półmaraton M40 1 MPC Pęcz
173 ANDRZEJ WĘCLEWSKI Bielawa Półmaraton M50 1 Wielka Sowa
174 Łukasz Ostrowski Jarosław Półmaraton M30 1 DURANDAL
175 Rafał Bernasiński Świebodzice Półmaraton M40 1 brak
176 EWA BARAN SPALONA Półmaraton K30 1 KB LEW LEGNICA
177 WOJCIECH KARKULOWSKI Wrocław Półmaraton M30 1 ----------------
178 Sylwia Kolanko Nysa Półmaraton K30 1 Nysa Biega
179 Filip Szczęsny Szukalice Półmaraton M30 1 Szukalice Runner Team
180 Maciej Smolarz Bielawa Półmaraton M40 1 Wielka Sowa
181 artur kuca Bielany Wrocławskie Półmaraton M20 1 La BOMBA La FIESTA
182 Radosław Kraus Świdnica Półmaraton M30 1 Brak
183 Andrzej Bottcher Strzelin Półmaraton M30 1 FC PĘCZ
184 Andrzej Kołodziej Miłkowice Półmaraton M40 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
185 Daria Janczak Cieszów Półmaraton K20 1 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
186 Mirosław Geisler Wrocław Półmaraton M30 1 Zdyskwalifikowani
187 Tomasz Soróbka Smolec Półmaraton M40 1 Zadyszka Smolec
188 Roman Bębenista Łódź Półmaraton M20 1 Trenujmy.com
189 Jaroslaw Nowaczyk Wałbrzych Półmaraton M50 1 brar
190 Karolina Szymańska Kłodzko Półmaraton K30 1 Owcza Góra
191 Paweł Opałka Nysa Półmaraton M40 1 Nysa Biega
192 Monika Jabłońska Kłodzko Półmaraton K30 1 Owcza Góra
193 Piotr Pomaranski wroclaw Półmaraton M30 1 Orzeszek
194 Gracjan Rojek Chwałów Półmaraton M30 1 brak
195 Urszula Banaszek Wrocław Półmaraton K30 1 Night Runners Wrocław
196 Magdalena Latosińska Wrocław Półmaraton K30 1 Zdyskwalifikowani
197 Jarosław DOMARADZKI Bolesławiec Półmaraton M30 1 grupa biegowa Bolesławiec
198 Marek Krupa Wrocław Półmaraton M20 1 Fireboy6
199 Michał Rychel Świdnica Półmaraton M30 1 Fireboy6
200 Adam Fryc Świdnica Półmaraton M30 1 Fireboy6
201 Roksana Kapusta Legnica Półmaraton K30 1 ---
202 Adrian Kapusta Legnica Półmaraton M20 1 niezrzeszony
203 Andrzej Smolak Brzeg Dolny Półmaraton M40 1 NIE
204 Mariusz Moczarski Jelenia Góra Półmaraton M40 1 Biegam Dla Zdrowia.pl
205 Kamil dwornicki wroclaw Półmaraton M30 1 runner
206 IRENEUSZ KAMIŃSKI Świdnica Półmaraton M30 1 KAMYK&BETI
207 PIOTR DĄBROWSKI Świdnica Półmaraton M30 1 Dąbrowscy
208 Grzegorz Bujak Legnica Półmaraton M40 1 brak
209 Jacek POLUS Wrocław Półmaraton M30 1 POLUS&RODZINA
210 przemysław stawski Wrocław Półmaraton M30 1 LOS BIEGANEROS
211 Jarosław Kukurowski Smolec Półmaraton M40 1 bez klubu jeszcze
212 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko Półmaraton M40 1 Cyprinus
213 Lucyna Suchecka Opole Półmaraton K20 1 FAST FOOT Opole
214 Dariusz Lach Świątniki Półmaraton M40 1 Brak
215 Daniel Święcicki Świdnica Półmaraton M30 1 brak
216 Gabriela Buczek Świerki Półmaraton - 1 GLKS "SOKÓŁ" Nowa Ruda
217 TOMASZ KOŁODZIEJ Nysa Półmaraton M30 1 Nysa Biega
218 PRZEMYSŁAW WOJDA Wrocław Półmaraton M30 1 TimTiRimTim
219 Bartosz Dobrowolski Wrocław Półmaraton M20 1 La Bomba La Fiesta Team
220 Błażej Jarzab Wrocław Półmaraton M20 1 Opolskie Platfusy
221 Marcin Śmietana Wrocław Półmaraton M30 1 T..
222 Piotr Romanowski Wrocław Półmaraton M20 1 POLSKI BANDYTA
223 Piotr Francuzowicz Rostworowo Półmaraton M30 1 KB ZAWAŁ
224 Marcin Duś Wrocław Półmaraton M30 1 Zdyskwalifikowani
225 SŁAWOMIR KWINTA Dzierżoniów Półmaraton M30 1 MARCUS TEAM
226 Mariusz Bijak Sosnowiec Półmaraton M20 1 HARPAGAN SOSNOWIEC
227 Konrad Gil Strzegom Półmaraton M30 1 BRAK
228 Szymon Lis Wrocław Półmaraton M20 1 LOS BIEGANEROS
229 Paulina Janik Jelenia Góra Półmaraton K20 1 Wiem o co biega
230 Piotr Rodak Gliwice Półmaraton M40 1 MZT
231 Dariusz Strug Kłodzko Półmaraton M50 1 niezrzeszony
232 Sławomir Zadrożny Pilawa Półmaraton M50 1 brak
233 ANDRZEJ MARCINEK Środa Śląska Półmaraton M50 1 50upAT
234 Marcin Czerwiecki Strzegom Półmaraton M20 1 Strzegom
235 Daniel Sobczak Oława Półmaraton M20 1 ---
236 Renata PĘDZIK Nysa Półmaraton - 1 Nysa Biega
237 ANNA NIWIŃSKA CHOJNÓW Półmaraton K30 1 brak
238 Alina NIWIŃSKA Wrocław Półmaraton K30 1 brak
239 PAWEŁ BALANT TĄPADŁA Półmaraton M30 1 AMATOR
240 Katarzyna Ciołkowska Wrocław Półmaraton K30 1 ---
241 Mieczysław Gorzka Wrocław Półmaraton M40 1 T..
242 Mateusz Niżyński Stróża Półmaraton M20 1 Fireboy6
243 Izabela Piec Wrocław Półmaraton K20 1 Brak
244 Marcin Stachurka Wrocław Półmaraton M30 1 Brak
245 Jerzy Boczkowski Nowa Ruda-Słupiec Półmaraton M30 1 CYPRINUS
246 Roman Awrycewicz Nowa Ruda Półmaraton M50 1 cyprinus
247 Łukasz Kołtowski Wójcice Półmaraton M20 1 Fireboy6
248 ŁUKASZ KWIATKOWSKI Lubin Półmaraton M30 1 JASNA STRONA MOCY
249 ROBERT KUBIAK Jedlina-Zdrój Półmaraton M30 1 Biegaj w Jedlinie
250 Witold Radke Wałbrzych Półmaraton - 1 100 Marathon Club
251 Maciej Borkowski Wrocław Półmaraton M30 1 Sfera Biegania
252 Aleksandra Adamska Wrocław Półmaraton K20 1 brak
253 Zbigniew Tyka Opole Półmaraton M40 1 Gang Różowych Misiów
254 Krzysztof Witczak Rudna Półmaraton M40 1 Drużyna szpiku
255 KRZYSZTOF DUDEK Jarosław Półmaraton M40 1 brak
256 Marek Staszewski Pruszowice Półmaraton M30 1 brak
257 Michał Rokosz Wrocław Półmaraton M20 1 brak
258 Jan Wolański Marszowice Półmaraton M30 1 Orzeł Marszowice
259 SYLWIA GOŁĘBIEWSKA Świdnica Półmaraton K30 1 KB SOBÓTKA
260 HALYNA SHCHENSNA- RADZIKOVSKA Świdnica Półmaraton K30 1 KB SOBÓTKA
261 JACEK GOŁĘBIEWSKI Świdnica Półmaraton M40 1 KB SOBÓTKA
262 Damian Józwiak Wrocław Półmaraton M30 1 GZK
263 Andreas Bauer Wrocław Półmaraton M50 1 LOK Potsdam
264 Brygida Szymańska JAROSZÓW Półmaraton K20 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
265 BARTOSZ GÓRECKI Bolesławiec Półmaraton M30 1 Klub biegacza Bolesławiec
266 Jarosław Roślicki Wrocław Półmaraton M30 1 TU EUROPA
267 Marceli Łukaszewski Wrocław Półmaraton M50 1 brak
268 Jacek Bosy Komprachcice Półmaraton M30 1 FAST FOOT Opole
269 Łukasz Starzyk Wrocław Półmaraton M20 1 IBM
270 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych Półmaraton M40 1 Biegaj-zapobiegaj
271 Karol Muchalski Wrocław Półmaraton M30 1 N7 Running Team
272 Ula Falkiewicz Wrocław Półmaraton K30 1 N7 Running Team
273 ROBERT BORKOWSKI Świdnica Półmaraton M40 1 nie
274 Dawid Bania Strzegom Półmaraton M20 1 Strzegomska Dwunastka
275 Krzysztof Radaczyński Smolec Półmaraton M40 1 ---
276 Krzysztof Olański Wrocław Półmaraton M40 1 Rondo Klecina
277 Krzysztof Wnuk Gniechowice Półmaraton M50 1 2 WOG Wrocław
278 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce Półmaraton M30 1 Niezrzeszony
279 Gosia Raczyńska Mysłowice Półmaraton K30 1 Powerade Team
280 Iwona Żytkowska Pszczyna Półmaraton K30 1 powerade team
281 KAZIMIERZ NOSAL Świdnica Półmaraton - 1 HERMES ŚWIDNICA
282 Katarzyna Sikoń Wilczyce Półmaraton K30 1 brak
283 MAREK RASAŁA Strzegom Półmaraton M40 1 -0-
284 Mirosław Gieras Gliwice Półmaraton M40 1 Deloitte Adventure Team
285 Łukasz Król Bolesławiec Półmaraton M20 1 Klub Biegacza Bolesławiec
286 Grzegorz Smoliński Wrocław Półmaraton M40 1 Biegamy we Wrocławiu
287 Maciej Fedak Wrocław Półmaraton M30 1 ajbiem
288 Jan Rychlewski Wrocław Półmaraton M20 1 ---
289 Rafał Malitowski Jelcz-Laskowice Półmaraton M20 1 KB Harcownik Jelcz Laskowice
290 Anja Felgentreu Opole Półmaraton K30 1 Opole
291 Adam Świda Wrocław Półmaraton M20 1 GET RUN
292 Tomasz Kałuza Wrocław Półmaraton M40 1 Brak
293 Marek Mazur Kożuchów Półmaraton M40 1 Jednostka Wojskowa 2649
294 Sebastian Dobrzyniecki Pęgów Półmaraton M30 1 Zadyszka Pęgów
295 robert dobrowolski Jelenia Góra Półmaraton M50 1 amator
296 Tomasz Konieczko Bożków Półmaraton M40 1 Cyprinus
297 MARTA LEWICKA Kłodzko Półmaraton - 1 Cyprinus
298 Karolina Pochodyła Świebodów Półmaraton K20 1 Cyprinus
299 Mariusz Kamiński Sławoszowice Półmaraton M30 1 Cyprinus
300 Marek Kurpas Kożuchów Półmaraton M40 1 cyprinus
301 MONIKA STANKIEWICZ Pęgów Półmaraton K20 1 nie
302 Paweł Paleczny Kożuchów Półmaraton M30 1 11brem
303 Marcin Styczyński Wrocław Półmaraton M20 1 Biegamy we Wrocławiu
304 Kamil Krytowski Wrocław Półmaraton M20 1 La Bomba La Fiesta Team
305 Kamil GWOŹDZIK Rychnów Półmaraton M20 1 Gienio Team
306 Katarzyna Kruk Świdnica Półmaraton K20 1 NIC Świdnica
307 Sławomir Truszkowski ŚWIDNICA POLSKA Półmaraton M50 1 Świdniczka
308 TOMASZ DROŻAK TARNÓW OPOLSKI Półmaraton M30 1 brak
309 PIOTR ZAGAŁA Świdnica Półmaraton M40 1 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
310 Rafał Sulikowski Miroszowice Półmaraton M20 1 brak
311 Jacek Chabko Wrocław Półmaraton M40 1 2 WOG
312 Ewa SADKIEWCZ Sobótka Półmaraton K30 1 -----
313 Monika Mrugała Węgry Półmaraton - 1 Fast Foot Opole
314 Tomasz Duda Śliwice Półmaraton M40 1 Radio Wrocław
315 Justyna Kononowicz Żmigród Półmaraton K30 1 KB SUKCES ŻMIGRÓD
316 Leszek Kononowicz Żmigród Półmaraton M30 1 KB SUKCES ŻMIGRÓD
317 Patryk Borukało Kłodzko Półmaraton M18 1 Nie mam
318 Paweł Radawski Klodzko Półmaraton M18 1 TRATWA BROTHER
319 Szymon Płonka Wojsław Półmaraton M30 1 GZ LZS Grodków
320 Maciej Mularczyk Strzelce Opolskie Półmaraton M30 1 VIRTUAL RUNNER CLUB
321 PRZEMYSŁAW KOZANECKI Łubowo Półmaraton M30 1 TWINS
322 Radosław Kozanecki Jankowo Dolne Półmaraton M30 1 TWINS
323 JOANNA RAJCA Wrocław Półmaraton K20 1 No name
324 EWELINA GRAZDAJ Strzelin Półmaraton K30 1 Strzeliński Klub Biegacza
325 Filip Kostka 47 Półmaraton M20 1 FLY OR DIE TEAM
326 Tomasz Otoliński Wrocław Półmaraton M20 1 FLY OR DIE TEAM
327 Agnieszka Otolińska Olesno Półmaraton K18 1 fly or die team
328 Krzysztof Karczyński Wrocław Półmaraton M40 1 2 WOG
329 Krzysztof Rygiel Kamieniec Wrocławski Półmaraton M40 1 TrenerPersonalnyWroclaw.pl
330 Andrzej Pągowski Wrocław Półmaraton M40 1 brak
331 Magdalena Pągowska Wrocław Półmaraton K30 1 brak
332 Jakub Radzik Olesno Półmaraton M20 1 FLY OR DIE TEAM
333 Wojciech Sobierski Wrocław Półmaraton M30 1 Hakuna Matata :)
334 Piotr Szuszkiewicz Wrocław Półmaraton M30 1 Pro-Run Wrocław
335 Adam Hellwig Mysłowice Półmaraton M30 1 -
336 Grzegorz Bulak Strzelin Półmaraton M40 1 MPC Pęcz
337 RAFAŁ ŻMUDZIŃSKI Jedlina-Zdrój Półmaraton M30 1 biegaj w jedlinie
338 Artur Jaworski Wrocław Półmaraton M40 1 2 WOG
339 Wojciech BACHIŃSKI Rogów Sobócki Półmaraton M20 1 Prędkie Stopy Żółwia
340 Tomasz Sławski Wrocław Półmaraton M30 1 AB S.A.
341 Mariusz Kreczyk Janowice Wielkie Półmaraton M20 1 brak
342 piotr żyłka Bielawa Półmaraton M30 1 AUTOLAND
343 Łukasz Kic Sosnowiec Półmaraton M20 1 Harpagan Sosnowiec
344 Ryszard Tasarek Nysa Półmaraton - 1 Nysa Biega
345 Jakub Natkaniec Wrocław Półmaraton M30 1 Tri
346 Adam Czaban Złotoryja Półmaraton M30 1 ---
347 Aneta jaworska Bielany Wrocławskie Półmaraton - 1 Radio Wrocław
348 ewa pastuszeńko Wałbrzych Półmaraton K30 1 podzamcze
349 Tomasz BORUŃ Bystrzyca Oławska Półmaraton M30 1 nż.
350 Zbigniew Twaróg Strzegom Półmaraton - 1 Strzegomska Dwunastka
351 Marcin Kasprzyk Wałbrzych Półmaraton M30 1 Biegaj-Zapobiegaj
352 Grzegorz Kaźmierczuk Wrocław Półmaraton M30 1 bleeee
353 Bogusław Kozioł Oleśnica Półmaraton M40 1 Gang Różowych Misiów
354 Nikola Redelbach wroclaw Półmaraton K30 1 brak
355 Ireneusz BARTECKI Dzierżoniów Półmaraton M40 1 nie
356 Paweł Tutkaj Oborniki Śląskie Półmaraton M20 1 brak
357 ROBERT NAJA Wrocław Półmaraton M30 1 NIE
358 Bartosz Prusiewicz Wrocław Półmaraton M20 1 Dolina Muminków
359 Mateusz Zydorczak Wrocław Półmaraton M30 1 pilczuki
360 Krzysztof Hyzopski Wrocław Półmaraton M30 1 brak
361 Wiktor Nowak Bielawa Półmaraton M20 1 Bielawa
362 Rafał WARDENCKI Bielawa Półmaraton M20 1 WardusTeam
363 Damian Stolarczyk Wałbrzych Półmaraton M20 1 niezrzeszowy
364 Paweł CIROCKI Wrocław Półmaraton M40 1 whirlpool
365 Michał Koniarz Brzeg Półmaraton M40 1 10BKPanc/blog
366 PATRYK KUBABSKI Wrocław Półmaraton M20 1 KMP Wrocław
367 piotr wekwerth tyniec maly Półmaraton M40 1 brak
368 Krzysztof Suchcicki Wrocław Półmaraton M40 1 10wpdow
369 irek olkiewicz Świdnica Półmaraton M50 1 nie
370 Janusz STARONIEWICZ rabka Półmaraton - 1 KJB Rabka-Słone
371 Paweł Posłuszny Wrocław Półmaraton M30 1 AWF Wrocław / KS Artemis
372 Ryszard Ładoński Wrocław Półmaraton M50 1 Parkrun Wrocław
373 ARTUR SZCZYPEK Kąty Wrocławskie Półmaraton M40 1 ___
374 Zbigniew Kwiecień Bierutów Półmaraton M50 1 amator
375 Bartosz Gonczarek Kamieniec Wrocławski Półmaraton M30 1 Hipole Łukasza
376 Remigiusz Dudek Ziębice Półmaraton M30 1 Ziębice
377 marek SZYNAL Wrocław Półmaraton M40 1 strefamaratonu
378 KAZIMIERZ SZUBART Dzierżoniów Półmaraton M50 1 Wielka Sowa
379 Rafał Buliński Poznań Półmaraton M40 1 M40
380 HALINA DĄBROWSKA Świdnica Półmaraton K30 1 DĄBROWSCY
381 Mateusz Dudek Oława Półmaraton M20 1 brak
382 Marzanna Durlik Strzegom Półmaraton - 1 brak
383 Aleksandra Janiga-Bednarz Legnica Półmaraton K20 1 Brak
384 Bartłomiej Bednarz Legnica Półmaraton M20 1 Brak
385 ARKADIUSZ SARAMA Lubin Półmaraton M40 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
386 Tomasz Głowacki SIECHNICE Półmaraton M30 1 brak
387 Joanna Antoniszyn Lubań Półmaraton K30 1 nie należe
388 EWA KATARZYNA KASIERSKA Poznań Półmaraton - 1 WKB META LUBLINIEC
389 Grzegorz Zając Kryniczo Półmaraton M40 1 niezrzeszony
390 Anna Ficner Złotoryja Półmaraton K20 1 Olaws Złotoryja
391 Adam Dura Wrocław Półmaraton M20 1 10 pułk dowodzenia
392 DOMINIK SZWEDOWSKI Sobótka Półmaraton M30 1 IGLOOPOL DĘBICA
393 Łukasz Trzaskowski Wrocław Półmaraton M20 1 NOKIA
394 Grzegorz Kręcigłowa Wrocław Półmaraton M20 1 MB-03 WROCŁAW
395 piotr omanski Strzegom Półmaraton - 1 123
396 Jakub Białecki Wrocław Półmaraton M20 1 Estima Language Training
397 ireneusz nalepa Polkowice Półmaraton M40 1 biegająca kasta miedziowego miasta
398 ARTUR NIEDZIELA Wrocław Półmaraton M30 1 brak
399 Mateusz Lipiński Wrocław Półmaraton M30 1 Radio Wrocław
400 Mirosław Zając Brzezia Łąka Półmaraton M40 1 brak
401 Tomasz Kruzel Zawiercie Półmaraton M30 1 brak
402 Tomasz Krause Wrocław Półmaraton M30 1 sam sobie drużyną
403 Piotr Gwardzik Wrocław Półmaraton M30 1 arenberggang
404 Zbigniew Stuglik Opole Półmaraton M20 1 Contador team
405 Marcin Stańczak Wrocław Półmaraton M20 1 brak
406 Jakub Słomski Wrocław Półmaraton M30 1 brak
407 Grzegorz Halbtuch Wrocław Półmaraton M30 1 WABCO Runners
408 Waldemar Mazur Środa Śląska Półmaraton M40 1 DURANDAL
409 Andrzej Rokita Środa Śląska Półmaraton M40 1 DURANDAL
410 Paweł Możny Strzelin Półmaraton M40 1 Strzeliński Klub Biegacza
411 Jacek Kownacki Wrocław Półmaraton M40 1 amator
412 DARIUSZ SUPRYNOWICZ Świdnica Półmaraton M40 1 RepusBiegiem
413 Jakub Staroń Zachowice Półmaraton M30 1 ---
414 Magdalena Zaskorska zytno Półmaraton K20 1 Hospicjum Ziemi Częstochowskiej
415 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI SPALONA Półmaraton M30 1 brak
416 Rafał Gniła Praszka Półmaraton M30 1 Warta Działoszyn
417 Jacek Jolibski Jelenia Góra Półmaraton M20 1 brak
418 Jaroslaw Wasielewski Ruda Śląska Półmaraton M20 1 Ulicznik
419 Łukasz Soblik Ruda Śląska Półmaraton M20 1 ULICZNIK
420 Dorota Oczak Wrocław Półmaraton K20 1 ---
421 Dawid Drozdek Pielgrzymka Półmaraton M30 1 Samotny Wilk
422 Stanisław Ogorzelec Polkowice Półmaraton M50 1 nie
423 Izabela Latała Świdnica Półmaraton - 1 niezrzeszona

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING 5KM 5KM M - -
2 Agnieska Ingram-Ciesielska Świdnica 5KM 5KM K - .0.
3 Tomasz Kwaśnicki Lubin 5KM 5KM M - Iniemamocni & daleko jeszcze ;)
4 Aurelia Gieryszowska Nowogrodziec 5KM 5KM K - brak
5 Damian Bąk Świdnica 5KM 5KM M - BRAK
6 Olaf Osienienko Świdnica 5KM 5KM M - BRAK
7 sebastian manugiewicz Świdnica 5KM 5KM M - brak
8 Rafał Winsław Wrocław 5KM 5KM M - Hipole Łukasza
9 Magdalena Jakubowska Walbrzych 5KM 5KM K - Biegaj zapobiegaj
10 Dariusz Kalisz Wałbrzych 5KM 5KM M - Biegaj-zapobiegaj
11 Joanna Żygadło Kąty Wrocławskie 5KM 5KM K - Bezimienni
12 Wojciech Czuchrowski Kąty Wrocławskie 5KM 5KM M - ---
13 Bartosz Lach Świątniki 5KM 5KM M - Siechnicki Klub Karate KYOKUSHIN
14 Damian Grzegorczyk Wrocław 5KM 5KM M - niezrzeszony
15 Ewelina Szymańska Wrocław 5KM 5KM K - Biegamy we Wrocławiu
16 Maciek Ciesielski Wrocław 5KM 5KM M - Ciesiu Team
17 Anna Kuzynin Proszkowice 5KM 5KM K - KAAM Kajaki Proszkowice
18 Dawid Fuczyło Wrocław 5KM 5KM K - Cafe Run Team
19 Joanna Krawczyk Strzegom 5KM 5KM K - Strzegomska Dwunastka
20 Anna Zadurska-Gołaszewska Wilczyce 5KM 5KM K - Czekolada
21 Mariusz Bill jordanów śląski 5KM 5KM M - Ranger
22 Justyna Jurczyk-Zubel Świdnica 5KM 5KM K - FIT MORE
23 Mirosław Zubel Świdnica 5KM 5KM M - brak
24 Edward Baran Bielawa 5KM 5KM K - Wielka Sowa
25 Edward Baran Bielawa 5KM 5KM K - Wielka Sowa
26 Mariusz Tokarczyk Legnica 5KM 5KM M - Gimnazjum św. Franciszka AUTO-TECH
27 Edyta Arent Wrocław 5KM 5KM K - Sfera biegania
28 Edyta Arent Wrocław 5KM 5KM K - Sfera biegania
29 Emil Gorlowski Świdnica 5KM 5KM M - Brak
30 Kamil szmaj Wrocław 5KM 5KM M - amator
31 Jerzy Boczkowski Nowa Ruda 5KM 5KM M - CYPRINUS
32 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie 5KM 5KM M - SGR
33 Klaudia Kuriata Sobótka 5KM 5KM K - sobótka
34 Bogumiła Kusz Wałbrzych 5KM 5KM K - siwa
35 Lidia Bieda Kotórz Mały 5KM 5KM K - Kotórz Mały
36 Pawel Oziębłowski Wrocław 5KM 5KM M - Hipole Łukasza

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team
1 Bartłomiej Ciesielski Świdnica Półmaraton M20 - .0.
2 Marcin Kaczorowski Legnica Półmaraton M40 - Legnica
3 Agnieszka Kalinowska Wrocław Półmaraton K20 - A&P
4 Piotr Wanicki Głuchołazy Półmaraton M20 - A&P
5 Piotr Sobczak Kielce Półmaraton M20 - Objectivity
6 KRZYSZTOF BOCZULA Bielawa Półmaraton M50 - TEAM ASA-BIEGIEM POZDROWIE
7 Marcin Atłachowicz Kostomłoty Półmaraton M20 - ----
8 Wojtek Lewandowski Wrocław Półmaraton M30 - Slowrun
9 MAŁGORZATA HASIEWICZ Kamieniec Wrocławski Półmaraton K30 - Hermes
10 Katarzyna Jaskuła Wrocław Półmaraton K30 - jaskuła
11 Małgorzata Eichler-Fałowska Wrocław Półmaraton K30 - Kobiety Na Medal
12 Wojciech Fałowski Wrocław Półmaraton M30 - Kobiety Na Medal
13 IWONA ŻUROWSKA ŚWIDNICA POLSKA Półmaraton K20 - 4672
14 ANDRZEJ CYRANKOWSKI Jawor Półmaraton M30 - MMORSY JAWOR
15 Sebastian Czaicki Oleśnica Półmaraton M30 - sanit-clean.pl
16 Łukasz Kulczewski Wrocław Półmaraton M30 - KB Vamos Amigos Wrocław
17 Jacek Bartodziejski Jaworzyna Śl. Półmaraton M40 - niezrzeszony
18 Jacek Bartodziejski Jaworzyna Śl. Półmaraton M40 - niezrzeszony
19 ADAM MICHALSKI Sobótka Półmaraton M40 - KB Sobótka
20 Tomasz Cichocki Wrocław Półmaraton M30 - ITMZM 2014
21 tomasz wróbel Świdnica Półmaraton M30 - HERMES ŚWIDNICA
22 Tomasz Wróbel Świdnica Półmaraton M30 - HERMES ŚWIDNICA
23 Krzysztof Olszewski Wrocław Półmaraton M40 - K-Run
24 EMILIAN BERA 6 Półmaraton M20 - zawsze z dystansem
25 Szymon Pomianowski Wrocław Półmaraton M30 - BEER RUNNER POLSKA
26 Lesław Lech Rogów Sobócki Półmaraton M30 - Siła Ogra
27 MAŁGORZATA RADUCKA Wałbrzych Półmaraton K30 - biegaj zapobiegaj
28 NORBERT KUBIK Świdnica Półmaraton M30 - Family-Run-Passion
29 Paweł Żynel Suchy Dwór Półmaraton M30 - LUKS ŻÓRAWINA/Węgry
30 Dariusz Kalisz Wałbrzych Półmaraton M50 - Biegaj-zapobiegaj
31 Mateusz Fukiet Brzeg Półmaraton M20 - Brzeg
32 Marcin Japa Wrocław Półmaraton M20 - RÓB RZECZY
33 Karolina Leśniak Wrocław Półmaraton K30 - Brak
34 Karolina Leśniak Wrocław Półmaraton K30 - Brak
35 JACEK DROSZCZ Wrocław Półmaraton M40 - Sekcja Biegowa DBWD WKP-W
36 Adam Synowiec Żmigród Półmaraton M40 - KB SUKCES ŻMIGRÓD
37 Lidia Niekraś Kłodzko Półmaraton K30 - :-)
38 Tomasz Niedźwiedź Strachów Półmaraton M30 - Siła Ogra Trail Team
39 Rafał Sadłowski Wrocław Półmaraton M30 - ---
40 Tomasz Kubiak Jelcz-Laskowice Półmaraton M30 - KB Harcownik Jelcz Laskowice
41 Marta Zięcina Wilkowice Półmaraton K20 - brak
42 Artur Mastalerz Świdnica Półmaraton M40 - brak
43 Krzysztof Cieplik Wrocław Półmaraton M40 - niezrzeszony
44 barbara zrazik rawicz Półmaraton K30 - zraziki biegają
45 Andrzej Szydłowski Wrocław Półmaraton M30 - Brak
46 Andrzej Szydłowski Wrocław Półmaraton M50 - Brak
47 PAWEŁ WOŁZCEK Legnica Półmaraton M20 - KB LEW LEGNICA
48 Michał Stangret wroclaw Półmaraton M20 - NOKIA
49 Michał Kaczmarek Poznań Półmaraton M20 - ---
50 Marek Górny Święciechowa Półmaraton M50 - Maraton Leszno-Drużyna Szpiku
51 Weronika Skupin Wrocław Półmaraton K20 - Gazeta Wrocławska
52 IRENEUSZ ULATOWSKI Brzeg Dolny Półmaraton M50 - NIE
53 JAROSŁAW WALIDUDA Brzeg Półmaraton M40 - NIEZRZESZONY
54 Wojtek Turlej Wilczyce Półmaraton M30 - brak
55 Marek Radoch Oława Półmaraton M40 - Zaiwaniasz
56 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława Półmaraton M30 - KLEMME TEAM
57 MARIUSZ PAWŁOWSKI Wysoka Półmaraton M40 - NOKIA
58 PRZEMYSŁAW KUCHAREWICZ SIECHNICE Półmaraton M40 - LOTNA GRUPA ZOŚKA
59 Marcin Pysiewicz Wysoka Półmaraton M30 - ---
60 Marek Smoluch Jarosław Półmaraton M20 - ZG Rudna
61 Adam Skórka Złotoryja Półmaraton M40 - olaws złotoryja
62 Bartłomiej Baran Oława Półmaraton M40 - Moto-Jelcz Oława
63 WOJCIECH CIECIORA Sobótka Półmaraton M50 - nie
64 WOJCIECH CIECIORA Sobótka Półmaraton M50 - KB SOBÓTKA
65 Mariusz Medejszo Nowa Sól Półmaraton M30 - KB SPOCENI
66 Wojciech Doliński Radwanice Półmaraton M30 - WDJ Runners
67 Agnieszka Różycka Kraków Półmaraton - - Chrząszcze Team
68 Paulina Walczak Świdnica Półmaraton K20 - Koloseum Świdnica
69 ZBIGNIEW KUBOWICZ Oława Półmaraton M40 - uc wrocław
70 Edward Fedyczkowski Strzegom Półmaraton M40 - Strzegomska Dwunastka
71 Krzysztof Serwata Oława Półmaraton M18 - Brak
72 ALICJA ZIELIŃSKA Legnica Półmaraton K30 - NIEZRZESZONA
73 Grzegorz Korona Jelenia Góra Półmaraton M40 - SKTN Jelenia Góra
74 Marcin Kaźmierczak Biedrusko Półmaraton M20 - brak
75 PIOTR KRZEMIŃSKI Wysoka Półmaraton M30 - ZIELONA MILA TEAM
76 Józefa Batóg 14 Półmaraton K30 - niezrzeszona
77 Bartosz Serek Jelenia Góra Półmaraton M30 - BS CORP
78 Robert Kowalewski Wrocław Półmaraton M40 - ITMZM 2012
79 wieslaw kozera Sobótka Półmaraton M40 - brak
80 Krzysztof Pruciak Oława Półmaraton M30 - RUN-LOG.COM
81 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE Półmaraton K30 - brak
82 Adrianna Popielarczyk Kiełczów Półmaraton - - :-)
83 Krzysztof Zawadzki Bielany Wrocławskie Półmaraton M20 - Bielańska Pogoń
84 Mariusz Woźniak Strzelin Półmaraton M30 - FC Pęcz
85 Mariusz Woźniak Strzelin Półmaraton M30 - FC Pęcz
86 Kazimierz Matkowski PIETRZYKOWICE Półmaraton M50 - zaDyszka Smolec
87 Rafał Pierzga Legnica Półmaraton M30 - ---
88 Paweł Chorolewski Lubin Półmaraton M20 - 1;20
89 Krzysztof Biernacki Wrocław Półmaraton M20 - Poskramiacze Żubrów
90 Sławomir Owsianka Świdnica Półmaraton M30 - KB Sobótka
91 Adam Serwa węgrzynice Półmaraton M40 - UKS Międzylesie
92 Łukasz Budnik Wrocław Półmaraton M30 - KB VAMOS AMIGOS
93 Piotr Bała Bukowa Półmaraton M20 - Night Runners Wrocław
94 TOMASZ NIEDŹWIEDŹ Strachów Półmaraton M30 - Siła Ogra Trail Team
95 Andrzej Nowicki Bielawa Półmaraton M50 - Wielka Sowa
96 Mateusz Jerzyk KOBYLA GÓRA Półmaraton M20 - Hakuna Matata
97 Piotr Aleksiej Wrocław Półmaraton M30 - -
98 BEATA STACHURA Nysa Półmaraton - - Nysa Biega
99 Zbigniew Goldwasser Sobótka Półmaraton M40 - KB Sobótka
100 Tomasz Bednarek Kędzierzyn-Koźle Półmaraton M30 - TBA
101 Jacek Nalewajko Leszno Półmaraton M30 - JN1
102 Edward Rydzewski Kędzierzyn-Koźle Półmaraton M50 - Wielka Sowa
103 Bartosz Klimek Bolków Półmaraton M30 - ---
104 Kamil Szeról Głogowo Półmaraton M20 - Biegnie Biegnie Osioł
105 Iwona Dynarska - Łyczak Toruń Półmaraton K30 - KM Truchcik Łubianka
106 Katarzyna Jedlińska Świdnica Półmaraton K30 - Fit more
107 Marcin Staromłyński Kąty Wrocławskie Półmaraton M30 - KS Krotosz
108 Ariel Cheba rawicz Półmaraton M20 - WKB Piast Wrocław
109 Anna Skupnik Wrocław Półmaraton K30 - brak
110 BERNARD ŚWIRNIAK Strzegom Półmaraton M50 - nie
111 Kamila Łyskawa Środa Śląska Półmaraton K30 - Lew Legnica
112 Kamila Łyskawa Środa Śląska Półmaraton K30 - Lew Legnica
113 Katarzyna Czarnecka Nysa Półmaraton K20 - Brak
114 Dariusz Matysek Wrocław Półmaraton M30 - Kb sobotka
115 Marcin Otulak Złotoryja Półmaraton M20 - Damrade
116 Dorota Fojtar Krzeptów Półmaraton K30 - No team
117 Krzysztof KOZACZUK jordanów śląski Półmaraton M50 - KB Sobótka
118 Jerzy Szczęśnik Wrocław Półmaraton M40 - WOSIEK Team
119 Adrian Werbanow Wrocław Półmaraton M20 - Besta Team
120 Dariusz Wysokiński Wrocław Półmaraton M40 - FANoobs
121 Grzegorz Jędrzejewski Świdnica Półmaraton M40 - Stowarzyszenie BONA FIDE
122 MARCIN KNUROWSKI Głogów-Przedmoście Półmaraton M40 - ----
123 Jakub Walasek Jawor Półmaraton M20 - MORSY JAWOR
124 MICHAŁ GRZEGORZAK Mechnice Półmaraton M20 - fast foot opole
125 Joanna Niemiec Wrocław Półmaraton - - WSOWL Wrocław
126 Rafał Bernasiński Kryniczno Półmaraton M40 - nie
127 Paweł Olechnowski 5 Półmaraton M30 - ---
128 Grzegorz Wałowski Opole Półmaraton M30 - -----
129 Agnieszka Jankowska Polkowice Półmaraton K20 - BIEGAMY WE WROCŁAWIU
130 Arkadiusz Kitkowski Lądek Zdrój Półmaraton M30 - SUPERSNOW
131 Mariusz Zapotoczny Wrocław Półmaraton M30 - :-)
132 MARCIN FRANKOWSKI Lubin Półmaraton M40 - MTS Drużyna Szpiku KGHM
133 Tomasz Płukarski Wrocław Półmaraton M40 - www.pielgrzymka.pl
134 Anna Skupień Wrocław Półmaraton K30 - Radio Wrocław
135 WALDEMAR JAWORSKI Strzegom Półmaraton M50 - Strzegomska 12
136 Anna Majewska Wrocław Półmaraton - - Biegamy We Wrocławiu
137 Marek Jankowski Polkowice Półmaraton M50 - niezrzeszony
138 Danuta Jankowska Polkowice Półmaraton - - niezrzeszona
139 RAFAŁ Knapik Wrocław Półmaraton M30 - EuroARCHIV
140 Adam Stangret Lubin Półmaraton M50 - Viessmann
141 Piotr Małas Wrocław Półmaraton M40 - ---
142 Anna Mazur Lubań Półmaraton K30 - Brak
143 Paweł Bajsarowicz Dzierżoniów Półmaraton M30 - ...
144 Robert Wróbel Wrocław Półmaraton M40 - cwirek25
145 Benjamin Kuciński Katowice Półmaraton M30 - BenQ - Co Ja Biegne
146 BERNARD ŚWIRNIAK Strzegom Półmaraton M50 - STRZEGOMSKA 12-KA
147 MAGDALENA BŁOCHOWIAK Miejska Górka Półmaraton K30 - Rozbiegany Rawicz
148 Zbigniew BARANIECKI Poznań Półmaraton M50 - Brylant Kórnik
149 Ewa Sobkowiak Poznań Półmaraton - - Brylant Kórnik
150 Tomasz Wilk Opole Półmaraton M18 - WSOWL Wrocław
151 Pawel Posluszny Wrocław Półmaraton M30 - AWF Wrocław / KS Artemis
152 Ludmiła Błaszczyna Zgierz Półmaraton K30 - OZO OZORKOW
153 Wojciech Witaszek Zgierz Półmaraton M30 - OZO OZORKOW
154 Piotr Święcicki Świdnica Półmaraton M30 - Świdnica
155 Agnieszka Mizera Wrocław Półmaraton - - niezrzeszona
156 Mariusz Wieła Brzeźnio Półmaraton M20 - SieradzBiega.pl
157 Zbigniew Żuk Wałbrzych Półmaraton - - Biegaj Zapobiegaj
158 Dariusz Giedziun Modrzyca Półmaraton M40 - UKS OLIMP Judo Nowa Sól
159 alicja kaucka Bielawa Półmaraton K20 - wielka sowa
160 Paulina PRAWUCKA-GLINA rawicz Półmaraton K20 - Rozbiegany Rawicz
161 wiktor NAGIRNJAK Ukraine Półmaraton M20 - ahilles leszno
162 NATALIA NAGIRNJAK Ukraine Półmaraton K20 - ahilles leszno
163 RAFAŁ KNAPIK Wrocław Półmaraton M30 - EuroARCHIV
164 Rafał Grzanecki Warszawa Półmaraton M30 - Pier...NieBiegam:)
165 marcin smolan Legnica Półmaraton M30 - biegiem
166 Karolina Hawrylciow Lubin Półmaraton K30 - Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta
167 Barbara Filipowicz Sobin Półmaraton K30 - brak
168 Joanna Antoniszyn Lubań Półmaraton K30 - nie należe
169 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława Półmaraton M30 - KLEMME OŁAWA
170 Jarosław Przystawski Oława Półmaraton M30 - KB. HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE
171 Mikołaj Visentin Wrocław Półmaraton M30 - Los Bieganeros
172 Roman Marczuk Wałbrzych Półmaraton M40 - no team
173 Tomasz Prusinowski Strzelin Półmaraton M50 - lubi biegac
174 mariusz głąbała Żelazów Półmaraton M40 - jednoosobowy klub wioskowy
175 Marta Kluba Żarów Półmaraton K20 - Widzicie?! :) Ja widzę! :)
176 Marek Poważny Głęboka Półmaraton M20 - Strzeliński Klub Biegacza
177 BOGDAN BYKOWSKI STARY KISIELIN Półmaraton - - Bractwo Biegaczy Zielona Gora
178 Aleksandra de Virion-Kowalczyk Dębówiec Półmaraton - - Virion racing team
179 Dariusz Kowalczyk Gniezno Półmaraton M40 - Virion racing team
180 Łukasz Hrydczuk Stary Wiązów Półmaraton M50 - Strzeliński klub biegacza
181 PIOTR MAJEWSKI Prusy Półmaraton M30 - Strzeliński Klub Biegacza
182 Zbigniew Woszczak Strzelin Półmaraton M50 - Strzeliński Klub Biegacza
183 MARCIN WALUKIEWICZ Strzelin Półmaraton M20 - Strzeliński Klub Biegacza
184 Łukasz Hrydczuk Stary Wiązów Półmaraton M18 - Strzeliński Klub Biegacza
185 leszek machnik jarocin Półmaraton M40 - Qo-Jarocin
186 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński Półmaraton M30 - Strzeliński Klub Biegacza
187 TOMASZ KŁONOWSKI Oława Półmaraton M30 - SABEL
188 ARTUR KRYŚ Wałbrzych Półmaraton M40 - nierzeszony
189 Jan Wojdanowski Jelcz-Laskowice Półmaraton M50 - JasieKlub
190 Krzysztof Wojtczak Oława Półmaraton M50 - niezrzeszony
191 Michał Giemza Wrocław Półmaraton M20 - Pro-Run Wrocław
192 Piotr Holly Wałbrzych Półmaraton M30 - TS Regle
193 ANDRZEJ FRANKOWSKI Ostrów Wlkp. Półmaraton M50 - Solidarność PLK Ostrów Wlkp
194 Wojciech Bieda Kotórz Mały Półmaraton M30 - Kotórz Mały
195 Marta Solska Wrocław Półmaraton - - Biegamy we Wrocławiu
196 Łukasz Żydowski Oława Półmaraton M30 - OŁAWSKA STREFA BIEGOWA
197 Tomasz Wilanowski Wrocław Półmaraton M40 - Zaganiacze
198 Grzegorz Twaróg Komorowice Półmaraton M30 - BRAK
199 KRZYSZTOF FURTAK Lubin Półmaraton M50 - KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
200 Paulina Skóra ŚWIDNICA POLSKA Półmaraton K20 - ...


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
5KM K 58
5KM M 56
K18 1
K20 30
K30 64
M18 5
M20 103
M30 200
M40 123
M50 54
Kobiety 186
Mężczyźni 551
Wszyscy 737