Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Ziębice
1 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie - 1 ZKKK/ Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
2 Justyna Barzak Strzelin - 1 CKZiU Strzelin NIE
3 Małgorzata Becela Złoty Stok - 1 Złotostocka Grupa Biegowa NIE
4 Robert Bil SARBY - 1 - NIE
5 Henryka Bilska-Mroczka Ziębice - 1 CKZiU Strzelin TAK
6 Grzegorz Bira Ziębice - 1 Sparta Ziębice TAK
7 Ewa Błauciak Tarnów - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE
8 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
9 DARIUSZ BODIO Ziębice - 1 SPARTA ZIĘBICE TAK
10 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
11 Małgorzata Boksa Ziębice - 1 Nie TAK
12 Dariusz Borzęcki Kamieniec Ząbkowicki - 1 brak NIE
13 Marcin Bronikowski Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
14 Krzysztof Cieśla Ziębice - 1 Sparta Ziębice TAK
15 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
16 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
17 MACIEJ Czopek Wrocław - 1 niezrzeszony NIE
18 Mirosław DĄBEK Ziębice - 1 amator TAK
19 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
20 JACEK DRĄG Mirków - 1 brak NIE
21 Remigiusz Dudek Ziębice - 1 Ziębice TAK
22 MONIKA DUDEK Ziębice - 1 pasja chrzanka running team TAK
23 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
24 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
25 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
26 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
27 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstain NIE
28 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie - 1 Aby do Mety NIE
29 MONIKA GORZKOWSKA Ziębice - 1 brak TAK
30 Aleksandra Grudzińska Niedźwiednik - 1 -- TAK
31 Konrad Herdzina Ziębice - 1 - TAK
32 Paweł Hytel Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
33 Michał Jakubowski ząbkowice ślaskie - 1 ZGB FRANKESTEIN NIE
34 Magdalena Jaranowska Kłodzko - 1 - NIE
35 PIOTR KASPERSKI Lubnów - 1 MALINY Z LUBNOWA TAK
36 Anna Kielar Srebrna Góra - 1 Full Body Workaut NIE
37 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie - 1 Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
38 Oliwier Knychas Henryków - 1 SKTF TAK
39 DAWID Knychas Henryków - 1 SKTF TAK
40 Piotr Kociołowicz Janowiec - 1 Janowiec.org.pl NIE
41 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie - 1 Aby do Mety NIE
42 Marcin Kornaś Braszowice - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
43 Wiesław Kowal Ziębice - 1 SPARTA ZIĘBICE TAK
44 Rafał Kulak Ciepłowody - 1 FULL BODY WORKOUT NIE
45 Michał Kumaszka Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit NIE
46 Dawid Kutaj Henryków - 1 Klasztor Księgi Henrykowskiej TAK
47 Mariusz Kwaszewski Pszenno - 1 Krause Running Team NIE
48 Seweryn Langheinig Nowa Ruda - 1 . NIE
49 Agata Lesiak Ziębice - 1 - TAK
50 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
51 Zygmunt Lubaski Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
52 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie - 1 brak NIE
53 Arkadiusz Machula Ziębice - 1 Sparta Ziębice TAK
54 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
55 Leszek Małek Ziębice - 1 SPARTA ZIĘBICE TAK
56 Jarosław Mardaus Jaszkowa Dolna - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
57 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie - 1 Brak NIE
58 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
59 Tomasz​ Mazur Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
60 Ewa Mazurczak Kiełczówek - 1 Anita Team NIE
61 Marcin Mąkosza Dębowiec - 1 niezrzeszony TAK
62 Agnieszka Michalska Krosnowice - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
63 jan mielczarek Ziębice - 1 amator TAK
64 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
65 TERESA NOWAK Ziębice - 1 ZSP Ziębice TAK
66 Andrzej Nowicki Wrocław - 1 zjednoczeni zwyciężamy NIE
67 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
68 Joanna Ostrowska Henryków - 1 brak TAK
69 Paweł Ozieraniec Wrocław - 1 brak NIE
70 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie - 1 Silesian Flour / Silesian Grain NIE
71 KATARZYNA PAWLAK Wrocław - 1 Radio Wrocław TAK
72 Bartek Petronecki Muszkowice - 1 brak NIE
73 Błażej Piękoś Raczyce - 1 Błękitni Raczyce TAK
74 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie - 1 Full Body Workout NIE
75 Daniel Piwowarczyk Polanica Zdrój - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
76 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
77 Sebastian Proszak Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
78 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
79 Piotr Rajczakowski Krzelków - 1 - TAK
80 Basia Rak Ziębice - 1 brak TAK
81 Agnieszka Rubys-Gnat Ziebice - 1 nie TAK
82 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie - 1 brak NIE
83 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB Frankenstein NIE
84 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB FRANKENSTEIN NIE
85 Katarzyna Silarska Złoty Stok - 1 złotostocka grupa biegowa NIE
86 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie - 1 . NIE
87 Tomasz Skrzypiec Koziniec - 1 Brak NIE
88 Henryk Sławiec Ziębice - 1 Ziebice rrr. TAK
89 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie - 1 CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE NIE
90 Dorota Sowa Ziębice - 1 SKTF TAK
91 Grzesiek Sowa Kłodzko - 1 Brothers in Arms NIE
92 Patrycja Sowa Ziębice - 1 SKTF TAK
93 Weronika Spisak Ożary - 1 - NIE
94 Jakub Stanik Strzelin - 1 1 Pułk Saperów NIE
95 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie - 1 ZKKK NIE
96 Piotr Stryszewski Ziebice - 1 nie TAK
97 Tomasz Sucharski Strzelin - 1 STS EXTREME NIE
98 Basia Szpilarewicz Lubnów - 1 RADIO WROCŁAW / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK
99 Mariusz Szpilarewicz Ziębice - 1 ZSP Ziębice TAK
100 SYLWIA Świerk Ząbkowice Śląskie - 1 Full body workout NIE
101 Anna Świrska Strzelin - 1 - NIE
102 Angelika Świtała Ziębice - 1 brak TAK
103 Przemysław Talik Ziębice - 1 Sparta Ziębice TAK
104 Karolina Tarnowska Żórawina - 1 SKTF NIE
105 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie - 1 ZKKK/FBW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE NIE
106 Mateusz Tomanek Ząbkowice Śląskie - 1 ppk NIE
107 DANIEL TRACZYŃSKI Dzierżoniów - 1 BIEGOWA ŚWIDNICA NIE
108 Roman Trocha Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
109 Krzysztof Tusznio Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
110 Iza Węgrzyniak Ciepłowody - 1 brak NIE
111 Błażej Wiatrowski Warszawa - 1 Allianz Running Team NIE
112 Michał Wiśniewski Opole - 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW NIE
113 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec - 1 NOWA RUDA BIEGA NIE
114 KATARZYNA WNUK Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
115 GRZEGORZ WNUK Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
116 Karina Wolska Wrocław - 1 Litwin Triathlon Team NIE
117 Jolanta Wolska Ziębice - 1 ZSP Ziębice TAK
118 Tomasz Wójcik Ziębice - 1 - TAK
119 Waldemar Wójcik Ziębice - 1 x TAK
120 Monika Wójcik Ziębice - 1 LUKS Żórawina Team TAK
121 Mariola Wrońska Ziębice - 1 - TAK
122 Waldemar Zarychta Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
123 Marta Zaucha Kłodzko - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
124 Kamil Zawalski Ząbkowice Śląskie - 1 ZGB NIE
125 Leonarda Zdrojkowska Ziębice - 1 Brak TAK
126 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie - 1 Brak NIE
127 Monika Zięba Olbrachcice Wielkie - 1 brak NIE
128 Krzysztof Znamirowski Wrocław - 1 Radio Wrocław NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Ziębice
1 Marta Adamiak Złoty Stok - - Złotostocka Grupa Biegowa NIE
2 ZYGMUNT MAREK BOMBA Złoty Stok - - niezrzeszony NIE
3 Janusz Bukała Otmuchów - - ślęzakteam NIE
4 Krzysztof Ciepierski Lutomierz - - Aby do Mety NIE
5 GRZEGORZ CZAJKA Nowa Ruda - - UKS Ludwikowice NIE
6 krzysztof danik Opole - - RODZINKA NIE
7 Piotr Danik Ożary - - Rodzinka NIE
8 Paweł Dzimira Kłodzko - - Brak NIE
9 Katarzyna Golis Ząbkowice Śląskie - - - NIE
10 Sławek Gorczyca Strzelin - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT NIE
11 Rafał Ignacik Ząbkowice Śląskie - - Grupa Pościgowa NIE
12 Marek Izdebski Ziębice - - Sparta Ziębice TAK
13 Adam Kierski Bielawa - - LIW LEWANT NIE
14 Anna Kołbuc Kiełczów - - Kuberek NIE
15 Tomasz Kozłowicz Wielka Lipa - - ATHLETICS TEAM PRUSICE NIE
16 Mariusz Kupiec Kłodzko - - Sper Mario NIE
17 AREK LUBECKI Strzelin - - Bike FreeRide DST NIE
18 Jerzy Malinowski Ziębice - - Sparta Ziębice TAK
19 Anna Mamon Zloty Stok - - Zlotostocka Grupa Biegowa NIE
20 Magdalena Maniszewska Wojkowice - - Żórawina NIE
21 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie - - - NIE
22 Vanessa Marzec Ząbkowice Śląskie - - - NIE
23 Paweł Maślanka Bielawa - - Bielawska Akademia Biegania NIE
24 Marek Matyaszek Kłodzko - - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE
25 Paweł Onyśków Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
26 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Drużyna Jezusa NIE
27 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda-Słupiec - - Aktywna Nowa Ruda NIE
28 Katarzyna Pawlak Ziębice - - Radio Wrocław TAK
29 Piotr Pęcak Ziębice - - nie TAK
30 Marcin pisarek Przeworno - - . NIE
31 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński - - KB Sobótka NIE
32 Magdalena Radzioch Bielawa - - brak NIE
33 Marcin Reczyński Dobromierz - - Trening biegacza NIE
34 Patrycja Rutkowska Ząbkowice Śląskie - - Rutkowska NIE
35 KATARZYNA RYBCZYŃSKA Ząbkowice Śląskie - - Aby do Mety NIE
36 Adrian Samołuk Biały Kościół - - Strzeliński Klub Biegacza Granit NIE
37 Dominika Stankiewicz Krapkowice - - - NIE
38 Kamila Stefanów Ziębice - - brak TAK
39 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie - - z-ce śl NIE
40 Zbigniew Tyka Opole - - Gang Różowych Misiów NIE
41 Adam Tymiński Strzelce - - Świdnicka Grupa Biegowa NIE
42 Wojciech Walkarz Ziębice - - Sparta Ziębice TAK
43 Grzegorz Wołczyk Ziebice - - Sparta Ziębice TAK
44 Paweł Zacharski Szczepanów - - Świdnicka Grupa Biegowa NIE
45 Tomasz Zając Bardo - - Kusy NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 61
Mężczyźni 112
Wszyscy 173