Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Agnieszka Nowak psonia@wp.pl Sosnowiec BIEG KURIERÓW - 1 Pogoria Biega
2 SŁAWOMIR LITWIN avo1976@onet.pl Sosnowiec BIEG KURIERÓW - 1 Pogoria Biega
3 Mateusz Mikulski mikulski.mat@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
4 Daniel Koszyk koszi10@o2.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
5 Jan Tomasiak tomasiakj@vp.pl Rytro BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
6 Zbigniew Szpila igllok@interia.eu Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Sądecka Grupa Biegowa
7 Piotr Mróz mrooz99@tlen.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
8 Szymon Wcześny szyyymek@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
9 Krzysztof Jaworski krzysztof.jaworski@interia.eu Stary Sącz BIEG KURIERÓW - - Visegrad Maraton Rytro
10 Urszula Twardy ulka.twardy@gmail.com Nawojowa BIEG KURIERÓW - - niezrzeszony
11 Paweł Michoń pm.pawelmichon@gmail.com gostwica BIEG KURIERÓW - 1 -
12 Elżbieta Górka elagorka1802@gmail.com Grybów BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
13 Konrad Tomasiak tomasiakk@vp.pl Rytro BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
14 Stefan Baran stefan.baran@hotelspa.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - Visegrad Maraton Rytro
15 Ewa Pałuzewicz ewa_bpb@op.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - Visegrad Maraton Rytro
16 Sławomir Nadratowski snadra@wp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 WB
17 Krzysztof Mirek kmirek1@o2.pl Kamionka Mała BIEG KURIERÓW - 1 BDA
18 Marek Nadkański marecki.1962@o2.pl Mszana Górna BIEG KURIERÓW - 1 MOK Mszana Dolna
19 Sebastian Florek sebafloro@gmail.com Gaboń BIEG KURIERÓW - - NORAFSPORT
20 Robert Poręba roberciunio2@op.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
21 Waldemar Kuper kacperekcukierek@onet.pl podegrodzie BIEG KURIERÓW - 1 HOT BLOOD
22 Marek Buda budamarek@interia.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
23 Piotr Augustyński august72@wp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
24 Jarosław Kisiński jarkis@onet.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 COMP TEAM / NOVITUS
25 Vadim Kujalanskas vadim.kujalanskas@gmail.com Stary Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro / MS UBEZPIECZENIA
26 Weronika Gostyńska weronika26@yahoo.co.uk Kraków BIEG KURIERÓW - 1 -
27 Robert Radzik lindfield38@gmail.com Biała Niżna BIEG KURIERÓW - 1 -
28 Krzysztof Gostyński krzysztof.gostynski@yahoo.pl Kraków BIEG KURIERÓW - 1 -
29 Piotr Borowiecki borowieckipiotr@o2.pl Kraków BIEG KURIERÓW - 1 APIWAST Kraków
30 Andrzej Dlugosz andrzejdlugi@interia.pl mlodow BIEG KURIERÓW - - Ubiquinol
31 Franciszek Dlugosz more13@op.pl mlodow BIEG KURIERÓW - - Newag
32 Piotr Połomski pio7rek+ultimasport.pl@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
33 Marian Dobosz dobmar@wp.pl Rytro BIEG KURIERÓW - 1 UKS RYTER RYTRO
34 Joanna Samek asiekb@wp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
35 Paulina Lis lis.lis@vp.pl Długołęka-Świerkla BIEG KURIERÓW - 1 brak
36 Maciej Jura macjura@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 ITMBW Kraków
37 Szymon Poremba szymonsnajper@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 MS Ubezpieczenia Sp. z o.o/Sądecka Grupa Biegowa
38 Mariusz Wnęk wnekos@poczta.onet.pl Świniarsko BIEG KURIERÓW - 1 -
39 Angelika Brończyk bronczyk.ang@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
40 Wojciech Rostocki Wojtas241@interia.pl Stary Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Starosądecki Biegacz/MS Ubezpieczenia Sp. z o.o.
41 Ladislav Maras marasladislav@gmail.com Presov, Slovacia BIEG KURIERÓW - 1 MARAS team
42 Tomasz Poręba poorek@interia.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
43 Irena Kisińska irekis@onet.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 COMP TEAM / NOVITUS
44 Martina Kolibárová m.kolibarova@gmail.com Presov BIEG KURIERÓW - 1 MARAS team
45 Edyta Michalik michalik.edyta@interia.pl Grybów BIEG KURIERÓW - 1 UKS Gimpel Nowy Targ
46 Edita Vrbiakova edita.vrbiakova@gmail.com Košice BIEG KURIERÓW - - MARAS team
47 Lilianna Nazimek lilka.n@vp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - -
48 Maciej Norek norecki@poczta.onet.pl Bochnia BIEG KURIERÓW - - Jaćwingowie
49 Krzysztof Gustaw koka59@tlen.pl Lublin BIEG KURIERÓW - 1 Banda Grudnia
50 Mirosław Bugajski heranes@wp.pl Nowy Sącz RAJD / MARSZ - - OSP GRS Nowy Sącz
51 Kamil Sądej piernik254@gmail.com Powroźnik BIEG KURIERÓW - 1 -
52 Andrzej Iskrzycki aiskrzycki@gmail.com Rzeszów BIEG KURIERÓW - 1 -
53 Tomasz Ćmieliński etomasz@gmail.com Warszawa BIEG KURIERÓW - 1 Biegacze Urozmaicone
54 Dominik Kobryń blackskulltattoo@o2.pl Katowice BIEG KURIERÓW - 1 Byledobiec Anin
55 Jarosław Róg rog.jaroslaw@gmail.com Wrocław BIEG KURIERÓW - 1 Romana Stramki
56 Andrzej Pazdyk a.pazdyk@flexergis.eu Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - -
57 Maciej Majda maciek1987@onet.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Visegrad Maraton Rytro
58 Anna Bodziony Ammabodziony@onet.pl niskowa BIEG KURIERÓW - 1 Start Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro
59 Piotr Tokarczyk piotrektokarczyk80@gmail.com Przysietnica BIEG KURIERÓW - 1 -
60 Jerzy Strojny jerzyrobertstrojny@gmail.com Karwodrza BIEG KURIERÓW - - -
61 WIOLETTA GNUTEK wgnutek@o2.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
62 Michał Szymański calvo77@o2.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
63 Piotr Broniszewski piotrek16@poczta.onet.pl Stary Sącz BIEG KURIERÓW - - Starosądecki Runner
64 Krystyna Wojslaw fskrystynawojslaw@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 RUNshop
65 Jarosław Jakubowski jarema2010@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - Sądeckie Towarzystwo Patriotyczne
66 Zbigniew Podsadowski nataliapodsadowska@gmail.com GORLICE BIEG KURIERÓW - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
67 Krystyna Łękawska krystyna.lekawska72@gmail.com Rytro RAJD / MARSZ - 1 UKS Ryter
68 Teresa Mróz terezzaa@poczta.onet.pl Krynica-Zdrój BIEG KURIERÓW - 1 -
69 Dagmara Wodyńska dagawodynska@onet.eu Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 EquiDo Team schodzi z asfaltu
70 Amadeusz Rejentowicz amadeus1835@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - Dunajec Nowy Sącz
71 Bogusława Polak boguslej@interia.pl Myślenice BIEG KURIERÓW - 1 -
72 Jacek Wodyński equido@interia.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 EquiDo Team schodzi z asfaltu
73 Jakub Dębniak jakub.debniak@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - -
74 Milan Kulla mkulla@seznam.cz Zemplínska Teplica, Slovensko BIEG KURIERÓW - 1 LK Metropol Košice
75 Rafał Szewczyk rastafa1@wp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 Krav Maga Nowy Sącz
76 Alicja Baran alicja2424@interia.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
77 Barbara Ogorzałek basia1977-71@o2.pl Chełmiec BIEG KURIERÓW - - -
78 Barbara MALAGA bogdan16@autograf.pl podegrodzie BIEG KURIERÓW - 1 Malaga Team
79 Danka Jendrichovska dankajendrichovska@gmail.com Raznany BIEG KURIERÓW - 1 MARAS team
80 Jarek Osika Jarek@rojar.pl Tuchów BIEG KURIERÓW - 1 Fajna
81 Sławomir Wantuch slawos.pl@onet.pl Chojnik BIEG KURIERÓW - 1 --
82 Anna Jonik anna95992@gmail.com Krosna BIEG KURIERÓW - 1 -
83 Dariusz Gajowski dariuszgajowski@op.pl Muszyna BIEG KURIERÓW - 1 -
84 Karol Czuba ckarol@o2.pl Kraków BIEG KURIERÓW - 1 MaKaCzuMi
85 Jana Petrova janapetrovaservis@gmail.com Košice BIEG KURIERÓW - - MARAS team
86 Tomas Democko democko.tomas@gmail.com Spišska Nova Ves, Slovacia BIEG KURIERÓW - 1 MARAS team
87 Adrian Hryńczuk adekxiv@gmail.com Wrocław BIEG KURIERÓW - 1 -
88 Janusz Ogorzałek biuro@eurosystem.info Chełmiec BIEG KURIERÓW - - -
89 Paweł Dutka pawel.dutka.pd@gmail.com Kraków BIEG KURIERÓW - 1 -
90 Bogdan Malaga b.malaga@onet.eu podegrodzie BIEG KURIERÓW - 1 Malaga Team
91 Piotr Olbrych olbrychpiotr@gmail.com Częstochowa BIEG KURIERÓW - 1 -
92 Marcin Cioch martin13_81@o2.pl Rzeszów BIEG KURIERÓW - 1 -
93 Maciej Augustyński maciek.augustynski@op.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 PTT o/Nowy Sącz
94 Krzysztof Augustyński krzysiek.augustynski@wp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 PTT o/Nowy Sącz
95 Beata Liber arkadiuszliber@wp.pl Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - - -
96 Adam Szeliga szelka71@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
97 Czesław Łękawski czester.1963@wp.pl Rytro BIEG KURIERÓW - 1 UKS RYTER
98 Jaroslaw Joniec solfek1@hotmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 -
99 Marek Stopka mark.stopka@gmail.com Kraków BIEG KURIERÓW - 1 -
100 Mariusz Ustjanowski Zenit@rojar.pl Burzyn BIEG KURIERÓW - 1 Fajna
101 Łukasz Wójcik lukaszwojcik181@gmail.com Krynica Zdrój BIEG KURIERÓW - 1 -
102 Małgorzata Mitka malgorzata.mitka@gmail.com Kraków BIEG KURIERÓW - 1 Makaczumi
103 MAREK SEKUŁA mareksekula.msubezpieczenia@gmail.com Stary Sącz BIEG KURIERÓW - 1 MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.
104 DARIUSZ WOZNIAK dariusz.wozniakms@gmail.com Nowy Sącz BIEG KURIERÓW - 1 MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.
105 Kuba Bednarz bednarz.kuba@gmail.com Zakopane BIEG KURIERÓW - 1 -
106 Norbert Jachymczyk norbert1978@poczta.fm Jaworzno BIEG KURIERÓW - - Kb Mckis Jaworzno
107 Bartek Janus janusbartlomiej@icloud.com Ptaszkowa BIEG KURIERÓW - 1 -
108 Maciej Kułach maciekulach@gmail.com Zakopane BIEG KURIERÓW - 1 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 28
Mężczyźni 80
Wszyscy 108