Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team Klasyfikacja "Najlepszy Kolejarz"
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - - ultimasport.pl TIMING NIE
2 Tomasz Chmurzyński Bydgoszcz - - - NIE
3 JANUSZ LENC Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
4 Władysław ANGIEL Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
5 Paweł Kokocki Wielka Nieszawka - - Niezrzeszony NIE
6 GRZEGORZ MACZYŃSKI Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
7 JANUSZ Kuczerski Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
8 Marcin Pelc Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
9 Eugeniusz Suchomski Laskowice - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
10 Ryszard Galla Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
11 Marta Wójcik-Dąbrowska Toruń - - - NIE
12 Sebastian Wesołowski Bydgoszcz - - 1 Brygada Logistyczna NIE
13 Tomasz Strychalski Bydgoszcz - - LOTTO Bydgostia NIE
14 Marta Szenk Bydgoszcz - - - NIE
15 JACEK BASA KRUSZWICA - - T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO NIE
16 Jakub Piszczek Poznań - - Astoria Bydgoszcz NIE
17 Maksymilian Libera Bydgoszcz - - IV LO Bydgoszcz NIE
18 Damian Piernikowski Lubanie - - WKB PLAST-MIX Maratończyk NIE
19 Arek Piekarski Bydgoszcz - - - NIE
20 Damian Kwiatkowski Rakowiec - - RUN Bydgoszcz NIE
21 Kacper Gralik Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
22 Piotr Horodyski Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
23 Sylwester Tuczyński Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
24 ZBIGNIEW MACIEJEWSKI Inowrocław - - TG SOKÓŁ GNIEWKOWO NIE
25 Szymon Wojtysiak Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
26 Bożena ROZENTALSKA Rybno - - - NIE
27 marcin janiak Bydgoszcz - - 1 brygada logistyczna NIE
28 Leszek Smoliński Ciechanów - - Luka Ciechanów NIE
29 Rafał Kozłowski Bydgoszcz - - - NIE
30 Tomasz Kubiak Inowrocław - - T.G.SOKÓŁ Gniewkowo NIE
31 ROMAN JANIK kwidzyn - - KWIDZYN BIEGA NIE
32 Radosław Staszkiewicz Bydgoszcz - - amator NIE
33 Mikołaj Gżyl Bydgoszcz - - Exodus HDC NIE
34 Jedrzej Gralik Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
35 Anna Jurczyk Bydgoszcz - - Run Bydgoszcz NIE
36 Artur Jurczyk Bydgoszcz - - Run Bydgoszcz NIE
37 JANUSZ RATAJCZAK DRAWSKO - - PLK IZ ZIELONA GÓRA NIE
38 Roman Kicinski Perkowo - - PLK IZ Zielona Góra TAK
39 Grzegorz Wiese Koronowo - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
40 Dawid Cyl Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
41 Patryk Piotrowicz Trzcianka - - Plks Gwda Piła NIE
42 Michał Remlinger Bydgoszcz - - BBL Bydgoszcz NIE
43 BEATA DRAPIEWSKA Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
44 PRZEMYSŁAW DRAPIEWSKI Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
45 JOANNA ZDROJKOWSKA Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
46 Grzegorz Drews Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
47 Łukasz Telejko Kobylarnia - - RUN BYDGOSZCZ NIE
48 Zygmunt Lemańczyk Niemcz - - RUN Bydgoszcz NIE
49 Robert Bazela Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
50 KRZYSZTOF SKIERA Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
51 Katarzyna Drews Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
52 Mariusz Łysko Nakło nad Notecią - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
53 Seweryn Sznajder Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
54 Aneta Kugacz Bydgoszcz - - Run Bydgoszcz NIE
55 Robert Gąsiorowski Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
56 Katarzyna Kożuchowska Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
57 Tomasz Grochowalski Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
58 Jerzy Kanjerski Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ TAK
59 Grzegorz Czarnecki Bydgoszcz - - BRZOZA BIEGA NIE
60 Radosław Pawłowski Zielonka - - - NIE
61 Maria Bukowska Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
62 Hubert Szwankowski Chojnice - - Florian Chojnice NIE
63 Maria GADOMSKA Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
64 ZBIGNIEW POPOWSKI Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
65 Agnieszka Magusiak Bydgoszcz - - RWT w Bydgoszczy NIE
66 Bartłomiej Tucholski Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
67 BARBARA POPOWSKA Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
68 EMILIA DOBRUCHOWSKA Inowrocław - - - TAK
69 Wojciech Hołownia Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz NIE
70 Kamil Gwóźdź Więcbork - - TKKF WODNIK WIĘCBORK NIE
71 Michał Stasiak Sicienko - - POLSKA NIE
72 Karol FUŁAT Cekcyn - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
73 Dariusz Śliwiński Żnin - - Pałuki Running Team NIE
74 ROMAN RUSS Laskowice - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TAK
75 Wiesław Raut Bydgoszcz - - - NIE
76 Ilona Rybka Bydgoszcz - - - NIE
77 Józef MAŁKIŃSKI Bydgoszcz - - - NIE
78 Wojciech Motoczyński Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
79 Jarosław Gackowski Bydgoszcz - - - NIE
80 Beata Piotrowska Bydgoszcz - - - NIE
81 PAWEŁ WOLNIEWICZ DRAGACZ - - - NIE
82 Rafał Andysz grudziądz - - grudziądzki klub morsów NIE
83 tomek Chosinski Bydgoszcz - - --- NIE
84 Zbigniew Wiśniewski Chojnice - - Florian Chojnice NIE
85 Jerzy Rudnik Chojnice - - Florian Chojnice NIE
86 Tomasz Lewandowski Bydgoszcz - - RWT w Bydgoszczy NIE
87 Wojciech Debner Koronowo - - KSN ŁUCZNICZKA NIE
88 Ilona Gruszka Bydgoszcz - - - NIE
89 Radosław Gruszka Bydgoszcz - - - NIE
90 Paweł Kamiński Murowaniec - - - NIE
91 Gabriela Maryka Trzepacz Milejów - - LKS Maraton Turek NIE
92 Natalia Wnęk Bydgoszcz - - - NIE
93 Natalia Wnęk Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
94 Jarosław Łączny Bydgoszcz - - Kaper NIE
95 Karol Kuziel Bydgoszcz - - Bydgoskie okonie NIE
96 Aleksander Czepek Bydgoszcz - - Brzoza Biega NIE
97 Grażyna Dalak-Ożóg Laskowice - - - NIE
98 Zbigniew Milewski Bydgoszcz - - TKKF Kojejarz Bydgoszcz NIE
99 Robert Ciepłowski Bydgoszcz - - IPA Bydgoszcz NIE
100 Wojciech Dziekan Bydgoszcz - - Kabel Team Bydgoszcz NIE
101 Przemysław Nowak Nowa Wieś Wielka - - KABEL TEAM NIE
102 Albert Tubaja 36 - - KABEL TEAM NIE
103 Mariusz Danielewski Zławieś Wielka - - RWT W BYDGOSZCZY NIE
104 Jan Pijanowski Tczew - - Biegający Tczew TAK
105 HALINA DUBIELA Tczew - - - TAK
106 Halina Dubiela Tczew - - - TAK
107 KRZYSZTOF KWASIGROCH Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
108 ZBIGNIEW CIERŻNICKI Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
109 Wojciech Lutowski Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz BYdgoszcz NIE
110 Jarosław Jagieła Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
111 Maria Wrzalka Pinczyn - - - NIE
112 Wojciech Twardowski Bydgoszcz - - PESA NIE
113 Adriana Kurek Bydgoszcz - - - NIE
114 Mariusz Kryske Białe Błota - - 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
115 Anna Arseniuk Górsk / Zławieś Wielka - - T.S. Opatrunki NIE
116 Piotr Derecki Bydgoszcz - - Kabel Team NIE
117 Kasia Derecka Bydgoszcz - - Kabel team NIE
118 Kamila Kalinowska Bydgoszcz - - Run Bydgoszcz NIE
119 Jarosław Mudziejewski Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
120 Łukasz Baczyński Orchowo - - - -
121 Monika Ciesielska Bydgoszcz - - - NIE
122 Piotr Kubowicz Fordon - - Koksy z siłowni NIE
123 Leszek Moczynski Bydgoszcz - - Tkkkf Kolej. NIE
124 Krzysztof Stempniak Inowrocław - - - TAK
125 JAROSŁAW SZYCHOWSKI Wierzchucice - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
126 Justyna Szychowska Wierzchucice - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
127 Mateusz Sznajdrowski Koronowo - - - NIE
128 Judyta Sznajdrowska Koronowo - - - NIE
129 Marek Jendryka Bydgoszcz - - KB Łapka NIE
130 Halina Giolda Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
131 CZESŁAW WERNER Malanów - - TEAM WERNER NIE
132 EWA WERNER Malanów - - TEAM WERNER NIE
133 KATARZYNA WERNER Malanów - - TEAM WERNER NIE
134 PIOTR WERNER MALANOW - - TEAM WERNER NIE
135 ROBERT WERNER Malanów - - TEAM WERNER NIE
136 SEBASTIAN LENC Laskowice Pom. - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
137 IWONA WERNER Malanów - - TEAM WERNER NIE
138 Jacek Rosół Bydgoszcz - - - NIE
139 Piotr Wiśniewski grudziądz - - Akademia Biegania Grudziądz NIE
140 Anna Wiśniewska grudziądz - - Akademia Biegania Grudziądz NIE
141 ANDRZEJ BRATEK Bydgoszcz - - - TAK
142 Paweł Łuczak Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
143 DAWID KLAWIKOWSKI Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE
144 Patrycja Wełnińska Bydgoszcz - - - NIE
145 Zbigniew Gapski Starogard Gd. - - Sobieski NIE
146 MAREK WOŻNIAK Koło - - - TAK
147 Łukasz Górecki Bydgoszcz - - Bydgoskie Okonie NIE
148 Sławomir Grzegorzewski Tczew - - - TAK
149 Andrzej Brymora Bydgoszcz - - - NIE
150 Donata Haręza Łochowo - - Kabel TEAM NIE
151 WALDEMAR SPRADA Osie - - KSRG Osie NIE
152 Tomasz Hapke Wilkowo - - niezrzeszony NIE
153 Kazimierz Sasko Stara Kiszewa - - - NIE
154 Jerzy Chmarzyński Nowe Krąplewice - - Runners Team Jeżewo NIE
155 zenen hartuna piece - - - TAK
156 Jolanta Gurna Bydgoszcz - - SiR START NIE
157 Franciszek Trzciński Chełmno - - SiR START NIE
158 Tomasz Wojciekiewicz Bydgoszcz - - Express TAK
159 Rafał Lewandowski Bydgoszcz - - B4sport.pl NIE
160 Jarosław Kurs Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz NIE
161 Wiktoria Gurna Bydgoszcz - - Sport i Rekreacja NIE
162 Wioletta Palacz Bydgoszcz - - - NIE
163 Tadeusz GRZELAK Bydgoszcz - - ROMET RENEX NIE
164 Bartosz Kryske Białe Błota - - 4Run Team Bydgoszcz NIE
165 MAREK sliwa kraplewice - - - NIE
166 Jerzy Wysocki Bydgoszcz - - brak NIE
167 Urszula Dutkiewicz Bydgoszcz - - TKKF Kolejarz Bydgoszcz NIE
168 MARIUSZ RYBAK Bydgoszcz - - BenefitKSO NIE
169 zygfryd liban Tczew - - biegajacytczew NIE
170 Krzysztof Głogowski Koronowo - - - NIE
171 Marta Zelmańska Kowalewo Pomorskie - - - NIE
172 Krzysztof Badowski Bydgoszcz - - KSN Łuczniczka Bydgoszcz NIE
173 Tomasz Pietraszak Białe Błota - - RUN BYDGOSZCZ NIE
174 Joanna Zdrojkowska Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
175 Bartosz Kotłowski Ostromecko - - LKS Ostromecko NIE
176 agnieszka ritter Bydgoszcz - - - NIE
177 Wojciech Stefanowicz Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
178 Adam Kruczkowski Bydgoszcz - - KSN Łuczniczka Bydgoszcz NIE
179 KRZYSZTOF GOSIEWSKI Bydgoszcz - - LKS Ostromecko NIE
180 JERZY GIERAGA Łomża - - - NIE
181 Paulina Kulpa Bukowiec - - Sport Zdrowie Kondycja PIOTR SZEWCZUK NIE
182 Michał Kulpa Bukowiec - - Sport Zdrowie Kondycja PIOTR SZEWCZUK NIE
183 Radosław Łyszczarz 15 - - - NIE
184 Tomasz Gorgol Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
185 Renata Gorgol Bydgoszcz - - RUN Bydgoszcz NIE
186 BOGUMIŁ MOROSZCZAK Bydgoszcz - - 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
187 Mariusz Szyszka Bydgoszcz - - 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
188 Marcin Tucholski Bydgoszcz - - RUN BYDGOSZCZ NIE
189 Jarosław Szyszka Białe Błota - - - NIE
190 KRZYSZTOF DZIADCZYK Chojnice - - Florian Chojnice NIE
191 Patryk Szewczuk Świecie - - Sport Zdrowie Kondycja PIOTR SZEWCZUK NIE
192 Katarzyna Lemańczyk Świecie - - Sport Zdrowie Kondycja PIOTR SZEWCZUK NIE
193 Aleksandra Konoeczka Świecie - - Sport Zdrowie Kondycja PIOTR SZEWCZUK NIE
194 Dariusz Kochański Bukowiec - - Sport Zdrowie Kondycja PIOTR SZEWCZUK NIE
195 Michał Skarwecki Bydgoszcz - - 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
196 Rafał Grzegorzewski Niemcz - - Brzoza Biega NIE
197 Anna Peresiak Solec Kujawski - - - NIE
198 Zdzisław Mielcarek Bydgoszcz - - BRZOZA BIEGA NIE
199 Tomasz Biesiada Bydgoszcz - - 4RUN TEAM BYDGOSZCZ NIE
200 JAROSŁAW KUBIAK Bydgoszcz - - Express Bydgoski NIE
201 Grażyna Gromowska Cekcyn - - - NIE
202 JACEK ZAPIEC Wysoka - - AKTYWNI DLA M.G.WYSOKA NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 54
Mężczyźni 148
Wszyscy 202