Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Mieczysław Andrzejewski Murowana-Goślina MTB M5 1 -
2 Przemysław Balcerzak police MTB M2 1 -
3 Andrzej Balcerzak police MTB M4 1 Bike Team roletki.home.pl
4 Piotr Bąkowski Szczecin MTB M4 1 CUBICA RACING TEAM
5 Milena Bogucka police MTB K1 1 bike team roletki.home.pl
6 Tadeusz Burewicz Nowogard MTB M4 1 LKK NOWOGARD
7 Przemysław Burzych police MTB M2 1 bike team roletki.home.pl
8 Jarosław Dąbrowski Mierzyn MTB M2 1 -
9 Bartłomiej Deba Małocin MTB M1 1 -
10 Piotr Dobrowolski Dźwirzyno MTB M2 1 Altkom Software & Consulting
11 Paulina Dudek Kołobrzeg MTB K1 1 Świat Kółek
12 Wiesław Fidurski Złotów MTB M4 1 LKS Drogowiec Zł
13 Bartosz Gawroński Kołobrzeg MTB M3 1 krucabomba
14 Krzysztof Grabowski Radziszewo MTB M3 1 Bull W Nogach
15 Filip Hasse Gyrfino MTB M3 1 Merx Team Wągrowiec
16 Norbert Janicki Szczecin MTB M1 1 JasJanManagement MTB
17 Marcin Kasprowicz Poznań MTB M2 1 -
18 Maciej Kmiec Goleniow MTB M2 1 -
19 Tomasz Kolasa Kołobrzeg MTB M3 1 Biegacze na rowerach
20 MACIEJ KOPAŃSKI Kołobrzeg MTB M2 1 SKLEP ROWEROWY ŚWIAT KÓŁEK (KTC)
21 Paweł Korczyk Kołobrzeg MTB M2 1 KTC Kołobrzeg
22 PIOTR KORCZYK Kołobrzeg MTB M2 1 SKLEP ROWEROWY ŚWIAT KÓŁEK
23 Ryszard Kowalski Gościno MTB M2 1 -
24 krzysztof krysa Kołobrzeg MTB M3 1 -
25 Przemysław Kuczera Kołobrzeg MTB M2 1 HURPAGUNS
26 Małgorzata Lewandowska Szczecim MTB K3 1 CUBICA RACING TEAM
27 Paweł Maćkowiak Ujście MTB M4 1 Friends of Glass
28 Paweł Majchrzak Karlino MTB M3 1 SundayBikers
29 Małgorzata Renata Malinowska KOLOBRZEG MTB K3 1 BICYKL
30 Wioletta Marek Iwonicz Zdrój MTB K3 1 MOSIR DUKLA
31 Jarosław Markowski Złotów MTB M3 1 LKS Drogowiec Złotów
32 Wojtek Mieczkowski Kołobrzeg MTB M4 1 -
33 Łukasz Niedziółko Świdwin MTB M1 1 -
34 JANUSZ NOWAK Poznań MTB M4 1 BORANT
35 MAREK OSTROWSKI Poznań MTB M3 1 BORANT
36 sławomir perchel koszalin MTB M2 1 -
37 Tomasz Pers Warszawa bemowo MTB M1 1 SKK Voyager WAT
38 Janusz Pietruszewski Nowogard MTB M5 1 LKK Nowogard
39 Emilia Plaskaty Żnin MTB K2 1 Klub Sportowy "Szosa Żnin"
40 Krzysztof Rabczuk Rościęcino MTB M3 1 Zryw Rościęcino
41 Tomasz Rudnik Miastko MTB M2 1 -
42 Adam Sikorski Kołobrzeg MTB M2 1 Zbutakończęnarękachewentualnie
43 ŁUKASZ SOBCZYK Kołobrzeg MTB M3 1 Biegacze na rowerach
44 Dariusz Stalewski GRYFICE MTB M3 1 K.R. Gryfland
45 Tomasz Stelmaszyński Gostyń MTB M2 1 STELMASZYNSKI.PL
46 Krzysztof Szydłowski Karlino MTB M2 1 SundayBikers Karlino Team
47 Roman Turowicz Kołobrzeg MTB M3 1 -
48 Mariusz Walesiak Szczecin MTB M3 1 PREMA Cycling Team
49 Krzysztof Wichłacz Stargard MTB M2 1 -
50 Agnieszka WOLANT Kołobrzeg MTB K2 1 SKLEP ROWEROWY ŚWIAT KÓŁEK
51 Adam Wolant Kołobrzeg MTB M2 1 Sklep Rowerowy Świat Kółek
52 Marek Zenel Charzyno MTB M4 1 -
53 Paweł Zyśko Szczecinek MTB M2 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Czesław Ankudowicz Dołuje SZOSOWY M5 1 STC Stargard
2 Karolina Antoszewska Gdynia SZOSOWY K2 1 GirlsOnWheels
3 Marcin Bachtiak Białogard SZOSOWY M3 1 BTC Białogard
4 Artur Baturo Potasze SZOSOWY M3 1 FTI Racing Team
5 Arkadiusz Bednarek Burzenin SZOSOWY M3 1 -
6 Adam Berg Szczecin SZOSOWY M2 1 CUBICA RACING TEAM
7 Michał Block RUMIA SZOSOWY M2 1 norda active team
8 Maciej Błażejewski Pabianice SZOSOWY M3 1 GATTA BIKE RS
9 Tomasz Bońkowski Trzebiatów SZOSOWY M2 1 -
10 Robert Borowicki Reda SZOSOWY M3 1 -
11 Łukasz Brzeski łupawa SZOSOWY M1 1 MARKOS SPORT TEAM
12 Mirosław Brzeski Słupsk SZOSOWY M4 1 MARKOS SPORT TEAM
13 Jacek Byliński Złotoria SZOSOWY M3 1 CUK
14 Maciej Chmielewski Stargard SZOSOWY M3 1 STC Stargard
15 Bartosz Chojnacki koszalin SZOSOWY M2 1 ROWERY MAŁGOŚKA
16 Kacper Chudzikiewicz Warszawa SZOSOWY M3 1 -
17 Romuald Chwiałkowski Czaplinek SZOSOWY M4 1 -
18 Piotr Cichecki Stargard SZOSOWY M2 1 STC STARGARD
19 ROBERT CYBULSKI Miastko SZOSOWY M3 1 MTS HAMER MIASTKO
20 AGATA CZEKIN Stargard Szczecinski SZOSOWY K1 1 STC Stargard
21 Jerzy Dalak Połczyn-Zdrój SZOSOWY M3 1 -
22 Łukasz Dolny Koscierzyna SZOSOWY M2 1 KSR Kościerzyna
23 Jan Domasławski Białogard SZOSOWY M5 1 BTC ORZEŁ Białogard
24 Ks. Józef DUDEK Pniewo SZOSOWY M4 1 VIVA CRISTO REY
25 Adam Duszyński Luboń SZOSOWY M3 1 PTC POZNAŃ
26 Jan DYMECKI Czaplinek SZOSOWY M5 1 EURO BIKE KACZMAREK ELEKTRYK TEAM
27 Marcin Dziedzic Kołobrzeg SZOSOWY M2 1 -
28 Michał Fogt Swarzędz SZOSOWY M2 1 FogtBikes Team
29 Patryk Frątczak Stargard SZOSOWY M1 1 STC Stargard
30 Marcin Frymark Reda SZOSOWY M2 1 norda active team
31 Jarosław Gabryszak Poznań SZOSOWY M2 1 -
32 Sylwia Gajdka Pabianice SZOSOWY K1 1 PTC Alpina Pabianice
33 artur gałązka Szczecin SZOSOWY M3 1 -
34 Bartosz Gałęza Czarże SZOSOWY M1 1 -
35 Dariusz Gawroński Kołobrzeg SZOSOWY M4 1 UGiK DGTG
36 Tomasz Gębala Grzybowo SZOSOWY M1 1 UGiK DGTG
37 Magdalena Gęgotek Kołobrzeg SZOSOWY K1 1 -
38 Maciek Gil Wrocław SZOSOWY M2 1 Synexus Polska
39 SŁAWOMIRA GLAPIAK Leszno SZOSOWY K3 1 Brzechwa Team
40 ROBERT Glapiak Leszno SZOSOWY M4 1 Brzechwa Team
41 Jakub Głuszko Mscice SZOSOWY M2 1 Hean Opakowania
42 Sebastian Gołębiewski Szczecin SZOSOWY M2 1 Tricarbon.pl
43 Artur Gonera Szczecin SZOSOWY M3 1 STC Stargard
44 Bogumił Gortat Dobrzęcino SZOSOWY M2 1 Morpol Racing Team
45 Wioleta Górska-Sierońska Gdynia SZOSOWY K2 1 FTI Racing Team
46 Kamil Gromnicki Żary SZOSOWY M1 1 Żary Cycling Team
47 Jakub Grzemski Gdynia SZOSOWY M2 1 -
48 Zbigniew Gziut GRYFICE SZOSOWY M3 1 KP PSP 100%
49 Bartlomiej Hodyl Stargard Szczecinski SZOSOWY M2 1 STC STARGARD
50 Piotr Hoffmann Goleniow SZOSOWY M3 1 -
51 Katarzyna Horbik Kołobrzeg SZOSOWY K1 1 -
52 MAŁGORZATA HOWIS Stargard SZOSOWY K3 1 STC Stargard
53 Jacek Jabłoński Szczecinek SZOSOWY M3 1 Stowarzyszenie Rowerowy szczecinek
54 Lukasz Janic Nowogard SZOSOWY M1 1 STC STARGARD
55 Rafał Janicki Bydgoszcz SZOSOWY M2 1 -
56 Przemysław Janik Szczecin SZOSOWY M2 1 CUBICA RACING TEAM
57 Krzysztof Jankowski Szczecinek SZOSOWY M2 1 SRS Szczecinek
58 Sebastian Jelonkiewicz Bezrzecze SZOSOWY M2 1 Szczecińskie Klub Rowerowy Gryfus
59 Maciej Jeżak Kołobrzeg SZOSOWY M1 1 -
60 Krzysztof Juszczak koszalin SZOSOWY M5 1 -
61 TOMASZ KACZMAREK Wieleń SZOSOWY M4 1 THULE Team
62 Artur Kaczmarek Swarzędz SZOSOWY M3 1 FogtBikes Team
63 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn SZOSOWY M4 1 Cubica Racing Team
64 Piotr Kazimierski Kołobrzeg SZOSOWY M2 1 nelton.pl
65 Karolina Kiejdrowska Swarzędz SZOSOWY K3 1 FogtBikes Team
66 Piotr Kleban Lędzin SZOSOWY M3 1 Gryfland
67 Mariusz Kołodziej Piła SZOSOWY M1 1 -
68 Jowita Konieczna Radaczewo SZOSOWY K2 1 ---
69 Jan Kostrzewski Nekla SZOSOWY M4 1 -
70 Michał Kostuch Zamek Kiszewski SZOSOWY M2 1 FTI Racing Team
71 Józef Koszarek Morzyczyn SZOSOWY M4 1 Morzyczyn
72 Marek Kozłowski Żnin SZOSOWY M3 1 Klub Sportowy Szosa Żnin
73 Marek KOZŁOWSKI Szczecin SZOSOWY M3 1 STC Stargard
74 Tomasz Krajewski Szczecin SZOSOWY M3 1 MTR Szczecin TEAM
75 Jakub Krause Nowogard SZOSOWY M2 1 -
76 Mateusz Krawczyk Łabędzie SZOSOWY M1 1 -
77 Paweł Krugły Nowogard SZOSOWY M2 1 -
78 Mariusz Krzewiński koszalin SZOSOWY M2 1 -
79 Paulina Krzyżaniak Rosko SZOSOWY K2 1 Maxi plus thermoexpress24.pl
80 Grzegorz Krzyżaniak Rosko SZOSOWY M2 1 Maxi plus thermoexpress24.pl
81 Małgorzata Kubicka Nowogard SZOSOWY K4 1 LKK Nowogard
82 Tobiasz Kulikowski Gdynia SZOSOWY M2 1 ZDROWY ROWER
83 Remigiusz Kuźmicki Szczecin SZOSOWY M3 1 2x3 Racing Team
84 Szymon Kwiatkowski Gdańsk SZOSOWY M2 1 Jeppesen
85 Adrian Lehmann Swarzędz SZOSOWY M2 1 FogtBikes Team
86 Grzegorz Lis Sianów SZOSOWY M3 1 -
87 Zbigniew Lutyński Stargard SZOSOWY M3 1 Stc Stargard
88 Rafał Maciejewski Żnin SZOSOWY M3 1 KS SZOSA Żnin
89 Andrzej Majewski Miastko SZOSOWY M3 1 MTS HAMER Miastko
90 przemysław małecki Pobiedziska SZOSOWY M1 1 FTI Racing Team
91 Bartosz Manuszewski Brzoza SZOSOWY M2 1 Klub Sportowy Szosa Żnin
92 Artur Mazur Stargard SZOSOWY M3 1 STC STARGARD
93 Adrian Mencel Wejherowo SZOSOWY M2 1 Norda Active Team
94 Piotr Merda Miastko SZOSOWY M2 1 MTS HAMER
95 Rafał Mermela Swarzędz SZOSOWY M1 1 FogtBikes Team
96 Dominik Michalak Frankowo SZOSOWY M3 1 LKK Leszno Drużyna Szpiku
97 Marek Mierzwiczak Oborniki SZOSOWY M5 1 Rooweromania Oborniki
98 Marek Miśkiewicz Nowogard SZOSOWY M1 1 STC Stargard
99 Piotr Mucha NIECHORZE SZOSOWY M3 1 GRYFLAND
100 Łukasz Neubauer Kaliska SZOSOWY M2 1 GKSTG
101 Jakub Olech police SZOSOWY M2 1 STC Stargard
102 Jolanta Opaska Szczecin SZOSOWY K2 1 -
103 Błażej Pasik koszalin SZOSOWY M1 1 Rowery Małgośka
104 Bartosz Pawlikowski Stargard SZOSOWY M2 1 STC Stargard
105 Arkadiusz Peters Zalasewo SZOSOWY M3 1 Swarzędzki Peleton
106 Radosław Pietrzak Stargard Szczeciński SZOSOWY M2 1 STC Stargard
107 Karol Pietrzak Wałcz SZOSOWY M2 1 Badgers Wałcz
108 Paweł Piotrowicz Szczecin SZOSOWY M1 1 CUBICA RACING TEAM
109 Szymon Plaskaty Żnin SZOSOWY M2 1 Klub Sportowy Szosa Żnin
110 Małgorzata Podgórska Swinoujscie SZOSOWY K3 1 Bikers Świnoujście
111 Grzegorz Przybyłek GRYFICE SZOSOWY M2 1 Służba Więzienna/NSZZFIPW
112 Marcin Pstrągowski koszalin SZOSOWY M2 1 Dziki Koszalin
113 Adam Pułkowski Nowy Dwór Gdański SZOSOWY M2 1 Żuławy NDG
114 Arkadiusz Pytel Choszczno SZOSOWY M3 1 Choszczno
115 Robert Radny Kazimierz-Rumia SZOSOWY M2 1 -
116 Krzysztof Reński Klępczewo SZOSOWY M1 1 -
117 Tomasz Repiński Kościerzyna SZOSOWY M1 1 EDF Trek Gdynia
118 Piotr Rogaczewski Banie SZOSOWY M1 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
119 Sylwia Rogiewicz Sopot SZOSOWY K2 1 Girls On Wheels
120 Maciej Rościszewski Nowy Tomyśl SZOSOWY M2 1 KKFP
121 Krystian Rubacha Słupsk SZOSOWY M1 1 MARKOS SPORT TEAM
122 Grzegorz Rychel Luboń SZOSOWY M2 1 Zgrupka Team
123 Jakub Sadowski Barwice SZOSOWY M2 1 SRS Szczecinek
124 MATEUSZ SEKIDA Gościcino SZOSOWY M3 1 -
125 Paweł Semczuk Tarnowo Podgórne SZOSOWY M2 1 -
126 Marcin Sieroński Gdynia SZOSOWY M1 1 FTI Racing Team
127 Agnieszka Sikora Łomianki SZOSOWY K2 1 WAWA BIKE TEAM
128 Damian Sikorski Chodzież SZOSOWY M1 1 -
129 Arkadiusz Skorupinski KOLOBRZEG SZOSOWY M3 1 -
130 Marcin Sobka koszalin SZOSOWY M2 1 Rowery Małgośka
131 Michał Sobolewski Poznań SZOSOWY M1 1 Poznań
132 Agata Sobota Gdańsk SZOSOWY K1 1 FTI Racing Team
133 Maciej Socha Jasin SZOSOWY M3 1 FogtBikes Team
134 Piotr Stępnik Zduńska Wola SZOSOWY M2 1 GATTA BIKE-RS
135 Anna Stocka Karlino SZOSOWY K2 1 -
136 Grzegorz Strojny Szczecin SZOSOWY M3 1 CUBICA RACING TEAM
137 Adam Synoradzki Siemianice SZOSOWY M1 1 Markos sport team
138 Łukasz Szczygieł Poznań SZOSOWY M2 1 OLX GROUP TEAM
139 Monika Szotowicz Stargard SZOSOWY K2 1 STC Stargard
140 Tomasz Szulc Palędzie SZOSOWY M2 1 -
141 Marek Szymański Nowogard SZOSOWY M5 1 LKK Nowogard
142 Andrzej Ślęzak Stargard SZOSOWY M3 1 STC Stargard
143 Sylwek Ślęzak Stargard SZOSOWY M3 1 STC STARGARD
144 Bożena Śmiałko Wrocław SZOSOWY K3 1 Prom Riders Team
145 RAFAŁ TŁUSZCZAK Gdynia SZOSOWY M3 1 HOTEL CZTERY BRZOZY
146 Rafał Tomaszewski Szczecin SZOSOWY M2 1 Kameleonteam
147 Krzysztof Trybuchowski Resko SZOSOWY M2 1 -
148 Tomasz Tukajski koszalin SZOSOWY M2 1 Bike U Up
149 Krzysztof Warzocha Kołobrzeg SZOSOWY M3 1 -
150 Tomasz Wąsaty Stargard SZOSOWY M2 1 STC Stargard
151 Piotr Welenc swarzedz SZOSOWY M3 1 FogtBikes Team
152 Grzegorz Wieczorek Szczecin SZOSOWY M3 1 RIDERSCLUB KIJEWO - SZCZECIN
153 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki SZOSOWY M4 1 DT4YOU
154 Jacek Wiśniewski Świeszyno SZOSOWY M3 1 Rowery Małgośka
155 Andrzej Witkowski Białogard SZOSOWY M4 1 BTC ORZEŁ Białogard
156 Grzegorz Witkowski Białogard SZOSOWY M1 1 BTC ORZEŁ Białogard
157 Adam Włoch Dębnica Kaszubska SZOSOWY M1 1 MARKOS SPORT TEAM
158 Andrzej Zachacz Sielsko SZOSOWY M3 1 STC Stargard
159 MAREK ZADWORNY GRYFICE SZOSOWY M4 1 K.R.GRYFLAND GRYFICE
160 Karol Zarosa GRYFICE SZOSOWY M3 1 SAMOTNY WILK/CCC
161 Wojciech Ziółkowski Stargard Szczecinski SZOSOWY M2 1 NTS NEXELO NOWOGARD
162 Roman Życiński Szczecin SZOSOWY M2 1 CUBICA RACING TEAM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Adam Borowski Kołobrzeg MTB M1 - -
2 Andrzej BOŚKO GRYFICE MTB M3 - K.S Masters Gryfice
3 Paweł Brodziński Węgorzyno MTB M2 - Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
4 Nikola Bujak Radom MTB K1 - Absolute Bike Redingo Team
5 Leszek Dudek Kołobrzeg MTB M3 - Kołobrzeg
6 Maciej Foerster Śrem MTB M3 - GReeN BIKE MTB Team
7 Jacek Gałaguz koszalin MTB M4 - -
8 Dariusz HLEK przęsocin MTB M3 - 2x3 Racing Team
9 Przemyslaw Horniatko Szczecin MTB M3 - CUBICA RACING TEAM
10 Łukasz IWASZKO Bydgoszcz MTB M2 - BIKEBOYS CADMARIO TEAM
11 Jarek Jaslarz Szczecin MTB M4 - Kumpel Biegaczy na rowerach
12 ARTUR Karcz Mrzeżyno MTB M2 - -
13 Krzysztof Karpowicz Sławno MTB M1 - -
14 Marcin Kawalec Wrocław MTB M1 - IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM Team
15 Tomasz KILAR Koszalim MTB M3 - Koszalin
16 Tomasz Kozlowski koszalin MTB M2 - Rowery Malgoska
17 Karol Kucner Kołobrzeg MTB M2 - Rowery Małgośka
18 Zbigniew Maciaszczyk Szczecin MTB M5 - SZYBCIEJ NIE MOGE
19 Rafał Majewski koszalin MTB M3 - Rowery Małgośka
20 Leszek Marczak Kołobrzeg MTB M5 - krucabomba
21 marcelina markiewicz Warszawa MTB K2 - Girls on Bikes
22 Paweł Myszyński Gościno MTB M2 - brak
23 Robert Niedźwiecki Szczecin MTB M3 - -
24 Beata Orłowska Kołobrzeg MTB K3 - Biegacze na rowerach
25 sławomir perchel koszalin MTB M2 - -
26 Natalia Pindera Szczecin MTB K2 - Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
27 Ewa Pióro Kołobrzeg MTB K3 - Biegacze na rowerach
28 Szymon Rojewski Wieleń MTB M3 - WIELEŃ TEAM KAMEX
29 Andrzej Sieradzki Kołobrzeg MTB M5 - BICYKL
30 Mariusz Sowiński Kołobrzeg MTB M3 - Hurpaguns
31 Mateusz Tygielski Gdańsk MTB M1 - NEXUS Team
32 ryszard wesołowski Szczecin MTB M4 - mtr szczecin team
33 Hubert Węgłowski Budzistowo MTB M1 - -
34 Przemysław Wilczyński Stargard MTB M2 - STC Stargard
35 Jan Załuski koszalin MTB M5 - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Balcerzak Słupca SZOSOWY M3 - SŁUPCA
2 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK STRZELCE KRAJEŃSKIE SZOSOWY K3 - JF DUET GOLENIÓW
3 Jacek Banasiak Gościno SZOSOWY M4 - Ktc
4 Roman Bednarz Szczecin SZOSOWY M2 - -
5 Arkadiusz Bendowski Kamieniec SZOSOWY M1 - -
6 Joanna Bilard Świnoujście SZOSOWY K3 - BIKERS ŚWINOUJŚCIE
7 roman Bladowski Gdańsk SZOSOWY M4 - Duet Goleniów
8 Ryszard Borysiewicz koszalin SZOSOWY M5 - Dziki Koszalin
9 Wojciech Ceniuch Przęsocin/Police SZOSOWY M1 - GK Piast Szczecin
10 Norbert Chimkowski Dołgie SZOSOWY M3 - Bikers Świnoujście
11 MARCIN CHMIELEWSKI Poznań SZOSOWY M2 - PROTYM REACING TEAM
12 Basia Chmura Połczyn Zdrój SZOSOWY K2 - AptekaTeam
13 Marcin Cygan Kluczbork SZOSOWY M3 - -
14 Tomasz Cyman Kosakowo SZOSOWY M1 - CMN
15 Magdalena Czapa Gdańsk SZOSOWY K3 - NEXUS Team
16 Ariel Dorawa lębork SZOSOWY M2 - ARAS CONSULTING/ TWISTER TEAM
17 Michał Dowczyński Piła SZOSOWY M2 - kameleonteam
18 Rafał Durka Zieleniewo SZOSOWY M1 - -
19 Bogusław Florczak Choszczno SZOSOWY M5 - -
20 Zygmunt Gracek Pruszcz Gdański SZOSOWY M3 - gdansk
21 Artur Graf Świnoujście SZOSOWY M3 - BIKERS Świnoujście
22 Nikodem Grzenkowicz Kartuzy SZOSOWY - - GKS CARTUSIA KARTUZY
23 Maksymilian Grzenkowicz Kartuzy SZOSOWY - - GKS CARTUSIA KARTUZY
24 Krzysztof Hamułka koszalin SZOSOWY M3 - DZIKI Koszalin
25 Franciszek Harbacewicz Goleniów SZOSOWY M4 - JF DUET GOLENIÓW
26 Arkadiusz Hoffmann Bydgoszcz SZOSOWY M2 - -
27 Grzegorz Hordyński koszalin SZOSOWY M3 - denimking
28 Marcin Horemski Pobiedziska SZOSOWY M3 - FogtBikes Team
29 Robert Horodecki Szczecin SZOSOWY M3 - Baszta Golczewo
30 RAFAL IWANOWSKI Trzebiatów SZOSOWY M2 - AT Aktywny Trzebiatów
31 Adam Jackowski Kamionki SZOSOWY M2 - FogtBikes Team
32 Rafal Jackowski Zalasewo SZOSOWY M3 - FagtBikes Team
33 Michał Jagodziński Świecie SZOSOWY M2 - Klub Kolarski WDA Świecie
34 Rafał Jaros Szczecin SZOSOWY M1 - Jaros Bike
35 Przemysław Jazdzewski Kościerzyna SZOSOWY M2 - -
36 Sebastian Jelonkiewicz Bezrzecze SZOSOWY M2 - Szczecińskie Klub Rowerowy Gryfus
37 zbigniew junak Choszczno SZOSOWY M5 - stc stargard
38 Paweł Kajtaniak złocieniec SZOSOWY M3 - Centrum ATHLETIC Gym Złocieniec
39 Marta Kamińska Gdańsk SZOSOWY K2 - NEXUS Team
40 katarzyna kaszluga baćkowice SZOSOWY K1 - -
41 Igor Kaźmierczak Kołobrzeg SZOSOWY M2 - PM Rider Team
42 Grzegorz Kiełbiński Mierzyn SZOSOWY M2 - Cubica Racing Team
43 Tomek Klas Gdynia SZOSOWY M2 - -
44 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach/ DE SZOSOWY M2 - Ratusz Maszewo
45 Tomasz Kocik Szczecin SZOSOWY M3 - Szczecin
46 Jowita Konieczna Radaczewo SZOSOWY K2 - -
47 Daniel Konieczny Radaczewo SZOSOWY M2 - -
48 Michal Konradowski Dobiegniew SZOSOWY M1 - 2x3 Racing Team
49 Jacek Kossowski Słupsk SZOSOWY M3 - -
50 Olgierd Kraszkiewicz Gdańsk SZOSOWY M2 - Klinika 4 mmol
51 Roman Krupa GRYFICE SZOSOWY M5 - -
52 Zbigniew KUBICKI Sianów SZOSOWY M3 - STREFASPORTU.PL MW INVEST
53 Łukasz Kuchta Choszczno SZOSOWY M2 - -
54 Michal Kulikowski Szczecin SZOSOWY M2 - Cubica racing team
55 Norbert Kurbiel Przęsocin/Police SZOSOWY M2 - -
56 Jacek KUZYNIN Choszczno SZOSOWY M3 - 2x3 Racing Team
57 Tomasz Kuźmicz Dołuje SZOSOWY M2 - Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
58 Artur Ledzion Nowogard SZOSOWY M3 - -
59 Piotr Lis Raszków SZOSOWY M2 - SPORTIMED
60 Zdzisław Łapot Białogard SZOSOWY M3 - -
61 jerzy Łętowski białystyok SZOSOWY M4 - stc sokołów podlaski
62 Michał Łuczak Zalasewo SZOSOWY M2 - FogtBikes Team
63 Wiktor Malinowski Białukury SZOSOWY - - -
64 PAWEŁ MARTYNOW Zielona Góra SZOSOWY M2 - RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
65 Michał Matera koszalin SZOSOWY M2 - Rowery Małgośka
66 Ryszard Maziarz Trzcianka SZOSOWY M5 - K.R. Gryfland Gryfice
67 Piotr Mazur Szczecin SZOSOWY M2 - -
68 Tomasz Miksa ŁASK SZOSOWY M3 - Jastrzębie Łaskie
69 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ SZOSOWY M5 - -
70 Marcel Modliński Szczecin Dąbie SZOSOWY M1 - UKS COPERNIKUS
71 simon moses KOLOBRZEG SZOSOWY M3 - ktc kolobrzeg
72 Iwo Mroske Wejherowo SZOSOWY M1 - FTI Racing Team
73 Paweł Należyty Gdynia SZOSOWY M1 - Bike U Up Europell
74 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz SZOSOWY K1 - Rowerowa Brzoza
75 Marcin Opaska Szczecin SZOSOWY M2 - -
76 Aleksander Paraszczak Węgorzyno SZOSOWY M4 - STC Stargard
77 Piotr Pawłowski Stargard SZOSOWY M2 - -
78 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard SZOSOWY M3 - Lkk Nowogard
79 Robert Pilch Piotrków Trybunalski SZOSOWY M3 - GATTA BIKE RS
80 Wojciech Plisiecki Konstancin-Jeziorna SZOSOWY M3 - -
81 Wojciech Pluciński Resko SZOSOWY M2 - -
82 tomasz poblocki Banino SZOSOWY M4 - sokolowskie towarztstwo cyklistow
83 Sylwia Przybylska Goleniów SZOSOWY K2 - Sigma Goleniów
84 Sebastian Przychódzko Kołobrzeg SZOSOWY M1 - KTC Kołobrzeg
85 Dariusz Radny Gowino SZOSOWY M3 - 4 mmoll clinic
86 Patryk Rogacki Toruń SZOSOWY M1 - NO NAME TORUŃ
87 Sebastian Rosik Szczecin SZOSOWY M2 - -
88 Paweł Rzeszowski Szczecin SZOSOWY M2 - -
89 Wojciech Skokowski Międzychód SZOSOWY M3 - -
90 Daria Skrzypek Poznań SZOSOWY K1 - CityZen Club
91 Bartosz Słodkowski Szczecin SZOSOWY M3 - KBWS
92 Artur Spławski Oborniki SZOSOWY M4 - MERX Wągrowiec
93 Tomasz Stankiewicz Stargard SZOSOWY M2 - Stc stargard
94 mateusz szamszon złocieniec SZOSOWY M1 - -
95 Mariusz Szewczyk Mosty SZOSOWY M2 - Arkadia team Mosty.
96 MARIUSZ SZKARADEK Wrocław SZOSOWY M2 - Prom Riders Team
97 Zbigniew Szkołuda Goleniów SZOSOWY M4 - JF DUET GOLENIÓW
98 Marcin Szyszka Kołobrzeg SZOSOWY M3 - KTC Kołobrzeg
99 Tomasz Świniarski Turek SZOSOWY M3 - KS Judo Turek
100 Anna Tarkowska torun SZOSOWY K1 - Champion Toruń
101 Mateusz Tyburczy Dobrzec SZOSOWY M1 - MARKOS SPORT TEAM
102 Żaneta Waga Gostyń SZOSOWY K3 - Gryfland
103 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański SZOSOWY M2 - FTI Racing Team
104 Robert Waloendowski Kołobrzeg SZOSOWY M4 - -
105 Krzysztof Werra Słupsk SZOSOWY M3 - -
106 PawŁ Widelski Kołobrzeg SZOSOWY M4 - -
107 Mirosław Wolski koszalin SZOSOWY M3 - -
108 Jarosław Wolski Zelów SZOSOWY M3 - -
109 Elżbieta Woźniak Szczecin SZOSOWY K3 - -
110 Marcin Wójcik WRONKI SZOSOWY M2 - -
111 Robert Wydra Świnoujście SZOSOWY M3 - Bikers Świnoujście
112 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. SZOSOWY M3 - Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
113 Ewelina Złoczowska Siadło Dolne SZOSOWY K2 - Pigletto Team
114 Kamil Złoczowski Siadło Dolne SZOSOWY M2 - Pigletto Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 9
K1 3
K2 4
K2 14
K3 5
K3 10
K4 0
K4 1
M1 9
M1 37
M2 27
M2 92
M3 23
M3 76
M4 11
M4 22
M5 6
M5 12
Kobiety 46
Mężczyźni 318
Wszyscy 364