Lista startowa: Kołobrzeski Wyścig Szosowy/MTB O Puchar Bałtyku


Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 MAREK ZADWORNY GRYFICE SZOSOWY M4 - K.R.GRYFLAND GRYFICE
2 Tomasz Bońkowski Trzebiatów SZOSOWY M2 - -
3 Marek KOZŁOWSKI Szczecin SZOSOWY M3 - STC Stargard
4 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn SZOSOWY M4 - Cubica Racing Team
5 ROBERT Glapiak Leszno SZOSOWY M4 - Brzechwa Team
6 Małgorzata Kubicka Nowogard SZOSOWY K4 - LKK Nowogard
7 Tomasz Kocik Szczecin SZOSOWY M3 - Szczecin
8 Andrzej Balcerzak police MTB M4 - Bike Team roletki.home.pl
9 Jan Kostrzewski Nekla SZOSOWY M4 1 -
10 Karol Zarosa GRYFICE SZOSOWY M3 1 SAMOTNY WILK/CCC
11 Jan Domasławski Białogard SZOSOWY M5 1 BTC ORZEŁ Białogard
12 PawŁ Widelski Kołobrzeg SZOSOWY M4 - -
13 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard SZOSOWY M3 - Lkk Nowogard
14 Tadeusz Burewicz Nowogard MTB M4 - LKK NOWOGARD
15 Igor Kaźmierczak Kołobrzeg SZOSOWY M2 - PM Rider Team
16 Tomasz Repiński Kościerzyna SZOSOWY M1 - EDF Trek Gdynia
17 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. SZOSOWY M3 - Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
18 Wojciech Skokowski Międzychód SZOSOWY M3 - -
19 Adam Duszyński Luboń SZOSOWY M3 - PTC POZNAŃ
20 Tomasz Stelmaszyński Gostyń MTB M2 1 STELMASZYNSKI.PL
21 Paweł Semczuk Tarnowo Podgórne SZOSOWY M2 - -
22 Małgorzata Renata Malinowska KOLOBRZEG MTB K3 1 BICYKL
23 Andrzej Sieradzki Kołobrzeg MTB M5 - BICYKL
24 Marek Szymański Nowogard SZOSOWY M5 1 LKK Nowogard
25 Andrzej Ślęzak Stargard SZOSOWY M3 - STC Stargard
26 Arkadiusz Pytel Choszczno SZOSOWY M3 - Choszczno
27 Ks. Józef DUDEK Pniewo SZOSOWY M4 - VIVA CRISTO REY
28 Paweł Brodziński Węgorzyno MTB M2 - Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS
29 Bartosz Gawroński Kołobrzeg MTB M3 - krucabomba
30 Maciej Błażejewski Pabianice SZOSOWY M3 - GATTA BIKE RS
31 Zbigniew Maciaszczyk Szczecin MTB M5 - SZYBCIEJ NIE MOGE
32 Krzysztof Reński Klępczewo SZOSOWY M1 1 -
33 MAŁGORZATA HOWIS Stargard SZOSOWY K3 - STC Stargard
34 Dominik Michalak Frankowo SZOSOWY M3 1 LKK Leszno Drużyna Szpiku
35 Maciek Gil Wrocław SZOSOWY M2 - Synexus Polska
36 Maciej Rościszewski Nowy Tomyśl SZOSOWY M2 - KKFP
37 Radosław Pietrzak Stargard Szczeciński SZOSOWY M2 - STC Stargard
38 Czesław Ankudowicz Dołuje SZOSOWY M5 - STC Stargard
39 Maciej Chmielewski Stargard SZOSOWY M3 - STC Stargard
40 Monika Szotowicz Stargard SZOSOWY K2 - STC Stargard
41 Paweł Balcerzak Słupca SZOSOWY M3 - SŁUPCA
42 Michał Sobolewski Poznań SZOSOWY M1 1 Poznań
43 Kamil Gromnicki Żary SZOSOWY M1 - Żary Cycling Team
44 Marcin Szyszka Kołobrzeg SZOSOWY M3 - KTC Kołobrzeg
45 Lukasz Janic Nowogard SZOSOWY M1 - STC STARGARD
46 Marek Miśkiewicz Nowogard SZOSOWY M1 - STC Stargard
47 Piotr Cichecki Stargard SZOSOWY M2 - STC STARGARD
48 Sebastian Rosik Szczecin SZOSOWY M2 - -
49 Roman Życiński Szczecin SZOSOWY M2 - CUBICA RACING TEAM
50 RAFAŁ TŁUSZCZAK Gdynia SZOSOWY M3 1 HOTEL CZTERY BRZOZY
51 RAFAL IWANOWSKI Trzebiatów SZOSOWY M2 - AT Aktywny Trzebiatów
52 Marta Kamińska Gdańsk SZOSOWY K2 - NEXUS Team
53 Marcin Bachtiak Białogard SZOSOWY M3 - BTC Białogard
54 zbigniew junak Choszczno SZOSOWY M5 - stc stargard
55 Magdalena Czapa Gdańsk SZOSOWY K3 - NEXUS Team
56 Jacek Jabłoński Szczecinek SZOSOWY M3 1 Stowarzyszenie Rowerowy szczecinek
57 Bartosz Chojnacki koszalin SZOSOWY M2 - ROWERY MAŁGOŚKA
58 Marcin Sobka koszalin SZOSOWY M2 1 Rowery Małgośka
59 Mariusz Krzewiński koszalin SZOSOWY M2 - -
60 Paweł Piotrowicz Szczecin SZOSOWY M1 - PPbike Salon Rowerowy
61 TOMASZ KACZMAREK Wieleń SZOSOWY M4 - THULE Team
62 Marcin Sieroński Gdynia SZOSOWY M1 1 FTI Racing Team
63 Wioleta Górska-Sierońska Gdynia SZOSOWY K2 1 FTI Racing Team
64 Arkadiusz Bendowski Kamieniec SZOSOWY M1 - -
65 Grzegorz Przybyłek GRYFICE SZOSOWY M2 1 Służba Więzienna/NSZZFIPW
66 Łukasz IWASZKO Bydgoszcz MTB M2 - BIKEBOYS CADMARIO TEAM
67 Marcin Horemski Pobiedziska SZOSOWY M3 - FogtBikes Team
68 Jacek Banasiak Gościno SZOSOWY M4 - Ktc
69 Patryk Rogacki Toruń SZOSOWY M1 - NO NAME TORUŃ
70 Przemysław Wilczyński Stargard MTB M2 - STC Stargard
71 Arkadiusz Peters Zalasewo SZOSOWY M3 1 Swarzędzki Peleton
72 Olgierd Kraszkiewicz Gdańsk SZOSOWY M2 - Klinika 4 mmol
73 Ewa Pióro Kołobrzeg MTB K3 - Biegacze na rowerach
74 Mariusz Szewczyk Mosty SZOSOWY M2 - Arkadia team Mosty.
75 Piotr Mucha NIECHORZE SZOSOWY M3 1 GRYFLAND
76 Krzysztof Karpowicz Sławno MTB M1 - -
77 Bartosz Gałęza Czarże SZOSOWY M1 1 -
78 Tomek Klas Gdynia SZOSOWY M2 - -
79 Piotr Pawłowski Stargard SZOSOWY M2 - -
80 Tomasz Kuźmicz Dołuje SZOSOWY M2 - Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
81 Piotr Rogaczewski Banie SZOSOWY M1 - Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
82 Jakub Grzemski Gdynia SZOSOWY M2 1 -
83 przemysław małecki Pobiedziska SZOSOWY M1 1 FTI Racing Team
84 Piotr Hoffmann Goleniow SZOSOWY M3 1 -
85 Robert Waloendowski Kołobrzeg SZOSOWY M4 - -
86 Beata Orłowska Kołobrzeg MTB K3 - Biegacze na rowerach
87 Roman Krupa GRYFICE SZOSOWY M5 - -
88 Tomasz Kolasa Kołobrzeg MTB M3 1 Biegacze na rowerach
89 Romuald Chwiałkowski Czaplinek SZOSOWY M4 1 -
90 Paweł Korczyk Kołobrzeg MTB M2 - KTC Kołobrzeg
91 MATEUSZ SEKIDA Gościcino SZOSOWY M3 1 -
92 Michał Block RUMIA SZOSOWY M2 - norda active team
93 Marcin Wójcik WRONKI SZOSOWY M2 - -
94 Arkadiusz Skorupinski KOLOBRZEG SZOSOWY M3 1 -
95 Arkadiusz Bednarek Burzenin SZOSOWY M3 1 -
96 Jarosław Gabryszak Konin SZOSOWY M2 1 -
97 Sylwia Gajdka Pabianice SZOSOWY K1 - PTC Alpina Pabianice
98 Szymon Kwiatkowski Gdańsk SZOSOWY M2 1 Jeppesen
99 Nikola Bujak Radom MTB K1 - Absolute Bike Redingo Team
100 Michał Jagodziński Świecie SZOSOWY M2 - Klub Kolarski WDA Świecie
101 Łukasz Szczygieł Poznań SZOSOWY M2 1 OLX GROUP TEAM
102 krzysztof krysa Kołobrzeg MTB M3 1 -
103 Jarosław Wolski Zelów SZOSOWY M3 - -
104 sławomir perchel koszalin MTB M2 - -
105 Adam Sikorski Kołobrzeg MTB M2 1 Zbutakończęnarękachewentualnie
106 Dariusz Stalewski GRYFICE MTB M3 1 K.R. Gryfland
107 Marcin Cygan Kluczbork SZOSOWY M3 - -
108 Paweł Kajtaniak złocieniec SZOSOWY M3 - Centrum ATHLETIC Gym Złocieniec
109 Norbert Janicki Szczecin MTB M1 - JasJanManagement MTB
110 Tomasz Cyman Kosakowo SZOSOWY M1 - CMN
111 Krzysztof Jankowski Szczecinek SZOSOWY M2 - SRS Szczecinek
112 Jakub Sadowski Barwice SZOSOWY M2 - SRS Szczecinek
113 Mieczysław Andrzejewski Murowana-Goślina MTB M5 1 -
114 Maciej Kmiec Goleniow MTB M2 1 -
115 Jerzy Dalak Połczyn-Zdrój SZOSOWY M3 - -
116 Krzysztof Juszczak koszalin SZOSOWY M5 1 -
117 Rafał Janicki Bydgoszcz SZOSOWY M2 - -
118 Piotr Kleban Lędzin SZOSOWY M3 - Gryfland
119 Marcin Frymark Reda SZOSOWY M2 - norda active team
120 Paweł Majchrzak Karlino MTB M3 1 SundayBikers
121 Jakub Olech police SZOSOWY M2 - STC Stargard
122 Filip Hasse Gyrfino MTB M3 - Merx Team Wągrowiec
123 Tomasz Stankiewicz Stargard SZOSOWY M2 - Stc stargard
124 Jarek Jaslarz Szczecin MTB M4 - Kumpel Biegaczy na rowerach
125 Bartosz Pawlikowski Stargard SZOSOWY M2 - STC Stargard
126 Damian Sikorski Chodzież SZOSOWY M1 1 -
127 Sylwek Ślęzak Stargard SZOSOWY M3 - STC STARGARD
128 Bogusław Florczak Choszczno SZOSOWY M5 - -
129 Piotr Welenc swarzedz SZOSOWY M3 1 FogtBikes Team
130 Bogumił Gortat Dobrzęcino SZOSOWY M2 - Morpol Racing Team
131 Norbert Kurbiel Przęsocin/Police SZOSOWY M2 - -
132 Artur Kaczmarek Swarzędz SZOSOWY M3 - FogtBikes Team
133 Adam Pułkowski Nowy Dwór Gdański SZOSOWY M2 1 Żuławy NDG
134 Karolina Kiejdrowska Swarzędz SZOSOWY K3 - FogtBikes Team
135 Michał Fogt Swarzędz SZOSOWY M2 - FogtBikes Team
136 Bartosz Słodkowski Szczecin SZOSOWY M3 - KBWS
137 Michał Łuczak Zalasewo SZOSOWY M2 - FogtBikes Team
138 Marek Kozłowski Żnin SZOSOWY M3 - Klub Sportowy Szosa Żnin
139 Szymon Plaskaty Żnin SZOSOWY M2 - Klub Sportowy Szosa Żnin
140 ŁUKASZ SOBCZYK Kołobrzeg MTB M3 - Biegacze na rowerach
141 Bartosz Manuszewski Brzoza SZOSOWY M2 - Klub Sportowy Szosa Żnin
142 Ryszard Kowalski Gościno MTB M2 - -
143 Łukasz Niedziółko Świdwin MTB M1 - -
144 Łukasz Brzeski łupawa SZOSOWY M1 - MARKOS SPORT TEAM
145 Agata Sobota Gdańsk SZOSOWY K1 - FTI Racing Team
146 tomasz poblocki Banino SZOSOWY M4 - sokolowskie towarztstwo cyklistow
147 Hubert Węgłowski Budzistowo MTB M1 - -
148 Paweł Rzeszowski Szczecin SZOSOWY M2 - -
149 Karolina Antoszewska Gdynia SZOSOWY K2 - GirlsOnWheels
150 Krzysztof Grabowski Radziszewo MTB M3 - Bull W Nogach
151 Adam Jackowski Kamionki SZOSOWY M2 - FogtBikes Team
152 PAWEŁ MARTYNOW Zielona Góra SZOSOWY M2 - RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
153 Rafal Jackowski Zalasewo SZOSOWY M3 - FagtBikes Team
154 Piotr Lis R SZOSOWY M2 - SPORTIMED
155 jerzy Łętowski białystyok SZOSOWY M4 - stc sokołów podlaski


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 1
K1 2
K2 0
K2 4
K3 3
K4 0
K4 1
M1 4
M1 16
M2 9
M2 44
M3 35
M3 8
M4 12
M4 3
M5 7
M5 3
Kobiety 14
Mężczyźni 141
Wszyscy 155