Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
2 Marcin Kawalec Wrocław - 1 IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM Team
3 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
4 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular Jelenia Góra
5 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
6 Krzysztof Kaczmarek Bielawa - 1 VO2max Bike Team
7 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
8 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
9 Waldemar Kończak Burkatów - 1 -
10 ŁUKASZ CHOWAŃSKI Wrocław - 1 Sowie Team
11 Rafał Adamczyk Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
12 Roman Sidor Niedźwiedzica - 1 SOWIE TEAM
13 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
14 Mateusz Macuda głuszyca - 1 SOWIE TEAM
15 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized
16 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
17 Damian Kasprzyk Wrocław - 1 -
18 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
19 Adam Kopeć Bolesławiec - 1 Bikestacja.pl
20 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 -
21 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - 1 -
22 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice - 1 Huzar Bike Academy
23 Waldemar Kulaszewicz Walim - 1 SOWIE TEAM
24 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM
25 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME STRZELIN
26 Krzysztof Szary Wałbrzych - 1 Sowie Team
27 Sławomir Kińczyk Oława - 1 KIN-SPAW
28 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 -
29 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
30 Marcin Hałkiewicz Głogów - 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
31 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM
32 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized
33 Roman Marczuk Wałbrzych - 1 SOWIE Team
34 krzysztof klich sława - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
35 Maciej Czerwinski Skórzewo - 1 Kibolski KS
36 Wojciech Orłowski Świdnica - 1 Kudelski Team
37 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS
38 Łukasz Namysł Koziegłowy - 1 Nikośbike
39 Krzysztof Andrzejewski Poznań - 1 Northtec Bike Team
40 Marek Śledziona Ruszów - 1 Road Racing Bolesławiec
41 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized
42 Marcin Podsadny 15 - 1 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
43 Adam Ptak Zabrze - 1 FeByS Bike Team
44 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra
45 Emek Kurasiński Nowa Ruda - 1 SGR Specialized
46 Szczepan Kuś Wrocław - 1 OWL MOUNTAINS MTB TEAM
47 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
48 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Czasnarower.pl
49 Paweł Perkowski Oława - 1 MTB Votum Team Wrocław
50 Anna Michalak-Warżała Wrocław - 1 PM Rider Team
51 bartek sokol Wrocław - 1 MTB MODECO
52 PIOTR Kunigowski Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
53 Andrzej Apanasewicz Walim - 1 MTB WALIM
54 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 -
55 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
56 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team
57 Adam Deska Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
58 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - 1 Środa Racing Team
59 Mirosław Najdek Dzierżoniów - 1 ANGIELSKIDDZ
60 Dominik Firlej Walim - 1 SOWIE TEAM
61 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
62 Radosław Lisowski Pszenno - 1 -
63 Artur Badowski Burkatów - 1 -
64 Andrzej Zieliński Lubin - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
65 Mateusz Kulaszewicz Walim - 1 SOWIE TEAM
66 Krzysztof Hetnar Wrocław - 1 Krajek MTB Team
67 Marcin Kulaszewicz Walim - 1 SOWIE TEAM
68 Michał Ratajczak Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
69 Tomasz Pietraho Lubin - 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
70 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team
71 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
72 JOLANTA BOJARSKA Wałbrzych - 1 MTB VotumTeam Wrocław
73 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
74 Maciej Milewski Wrocław - 1 -
75 Sobiesław Groński Świdnica - 1 -
76 Dawid Czarnecki Wrocław - 1 Bez Śniadania
77 Norbert Słowiński Dzierżoniów - 1 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie
78 ZENON PĘKALSKI Kudowa Zdrój - 1 CYKLON PROAL TEAM
79 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
80 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
81 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 CyklonProalTeam
82 Marcin Siwek Przygórze - 1 siwekfotografia.pl
83 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
84 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
85 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 Dzida Serwinów
86 Wojciech Maślanka Sokolec - 1 -
87 Marcin Kwiecień Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
88 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 -
89 Piotr Niciejewski Knurów - 1 FeByS Bike Team
90 Lukasz Duda wroclaw - 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM
91 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team
92 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 Duvenbeck Wąs Sport
93 Piotr Szuba Wrocław - 1 -
94 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 -
95 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
96 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
97 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
98 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
99 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE
100 Piotr Pala Bielsko - Biała - 1 -
101 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
102 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM
103 Piotr Wierzbicki Dzierżoniów - 1 -
104 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 -
105 Paweł Klusek Stary Wielisław - 1 Sport-profit Cannondale
106 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 -
107 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda - 1 MATPLAST TEAM
108 Marcin Mokiejewski Wrocław - 1 Serwis MowiSport / JBĆBDE
109 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team
110 Ryszard WITCZAK Wrocław - 1 -
111 Jarosław Siwek Przygórze - 1 siwekfotografia.pl
112 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 Muflon_Team
113 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
114 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 bez
115 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków - 1 GMINA NOWA RUDA
116 Krzysztof Kuczyński Gliwice - 1 Bike Atelier Team
117 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki - 1 Nabiegówki.com
118 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie - 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
119 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie - 1 czasnarower.pl
120 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie - 1 -
121 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER
122 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
123 Tomasz Kowalski Wrocław - 1 Huzar Bike Academy
124 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
125 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
126 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
127 Mariusz Florek Zdzieszowice - 1 MTB Krapkowice
128 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 G.B
129 Łukasz Jarzyński Wrocław - 1 -
130 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - 1 Cranberry team Głuszyca
131 Paweł Miklas Wałbrzych - 1 Biały Kamień
132 Paweł Maczuba Legnica - 1 -
133 TOMASZ KOWALSKI Świdnica - 1 BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
134 Tomasz Bąk Jedlina-Zdrój - 1 -
135 Mateusz Dżugaj Mysłaków - 1 -
136 Wojciech Winiarz Wilczyce - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
137 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 -
138 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
139 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - 1 Bike Atelier Team
140 Sławomir Jakubowski Knurów - 1 febys bike team
141 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 PC Service Wałbrzych
142 Patryk Mazur Boguszów - Gorce - 1 Biały Kamień
143 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój - 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam
144 Paweł Rubajczyk Wałbrzych - 1 Biały Kamień
145 Robert Krauze Nowa Ruda - 1 MATPLAST TEAM
146 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 -
147 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
148 Lidia Bzdenga- Antoniewicz Mosina - 1 AF MOSINA TEAM
149 Jacek Kalbarczyk Poznań - 1 Tylna Straż RT
150 Marcin Debski Wrocław - 1 Muchobór Wielki
151 Piotrek Krusz Mieroszów - 1 KKW Superior Wałbrzych
152 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 -
153 ŁUKASZ SĘDKOWSKI TRZEBNICA - 1 -
154 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BALSI.PL
155 Grzegorz Kudelski Świdnica - 1 Kudelski Team
156 Wiktor Tátray Legnica - 1 -
157 Adam Bobryk Wrocław - 1 -
158 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
159 Mariusz Choroszewski Mysłakowice - 1 -
160 Sebastian Kilian Wałbrzych - 1 Sowie Team
161 wojciech krawczyk Łódź - 1 -
162 Marcin Osiadacz Jaksin - 1 -
163 Bartosz Kupski Wrocław - 1 Bobrza Club
164 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki
165 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki
166 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team
167 Ireneusz Banasiak Bożków - 1 Gmina Nowa Ruda
168 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
169 Marek Migdał Wrocław - 1 METABO TORA BIKE
170 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
171 Maciej Bujewicz Wrocław - 1 -
172 Adrian Straszak Pieszyce - 1 -
173 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
174 Krystian Madeja Walim - 1 Polski Klub Alpejski wyprawy.net
175 Mateusz Polewka SIECHNICE - 1 -
176 Adam Firlej Walim - 1 Sowie team
177 Justyna Sidor Niedźwiedzica - 1 SOWIE TEAM
178 Piotr Kaczmarek Dzierżoniów - 1 -
179 Grzegorz Serafin Wrocław - 1 -
180 Daniel Czepiel Wrocław - 1 -
181 Łukasz Kubacki Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular Team
182 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych - 1 TMMP Bike Team
183 Rafal Kozina Swidnica - 1 SOWIE TEAM
184 Lidia Bzdenga- Antoniewicz Mosina - 1 AF MOSINA TEAM
185 Paweł Sobieralski Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
186 Paweł Ciesiul Wrocław - 1 -
187 Jakub Dalba Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
188 marzena beres Olszyniec - 1 sowie team
189 ADRIAN beres Olszyniec - 1 SOWIE TEAM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - - ultimasport.pl
2 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized
3 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - SGR SPECIALIZED
4 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized
5 Szymon Koszykowski Oława - - Mitsubishi Materials MTB Team
6 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Specialized
7 Marcin Górski Jemna - - SGR Specialized
8 ROBERT GAWRON Świdnica - - -
9 Kamil Dziedzic Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia
10 Wojciech Pawłowski Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia
11 Piotr Turek Lubin - - -
12 Andrzej Wasylkiewicz Namysłów - - DIEHL CONTROLS MTB TEAM
13 Przemysław Lewandowski Namysłów - - Mitutoyo AZS Wratislavia
14 Krzysztof Paluszek głuszyca - - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
15 Piotr Rasztar Wałbrzych - - sportfuel.pl
16 Konrad Pełczyński Wałbrzych - - MTB Votum Team Wrocław
17 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
18 Dariusz Podgórski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
19 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój - - Mitsubishi Materials MTB Team
20 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
21 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
22 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM
23 Dariusz Macek Bardo - - UKS KUSY BARDO
24 Aneta Imielska Smolec - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
25 Jacek Sztandera Wrocław - - Osadkowski Team
26 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team
27 Paweł Biczysko Wrocław - - -
28 Paweł ZARCZUK Wrocław - - INSS-POL MTB TEAM
29 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
30 Rafał Byczkowski Jugów - - Mitsubishi Materials MTB Team
31 Artur Marzec Bielawa - - Lincol Electric Bester bike Team Bielawa
32 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - - SPORTFUEL.PL
33 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca
34 Jacek Urban Oława - - Świat Roweru Omega Welda Team
35 Marek zagórowski Bielawa - - -
36 Maurycy Lewicki Osieczna - - Strefasportu.pl
37 Joanna Ignasiak Świdnica - - Mitsubishi Materials MTB Team
38 Rafał Moczulski Legnica - - Kudowianka Cyklon Proal Team
39 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - - Sportfuel.pl
40 Justyna Pokorska Łomnica - - -
41 Maciej Dalecki Świdnica - - -
42 Marcin Nowak Świdnica - - -
43 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - QUEST-TEAM
44 Robert Osiński Tychy - - Goggle Pro Active Eyewear
45 Radosław Klekociński Wrocław - - -
46 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - - LEFERO TEAM SPORT
47 Witold Węglarz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
48 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
49 Maciej Łazarenko Śrem - - GreeN Bike MTB TEAM
50 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
51 Mariusz Mieczkowski Bielawa - - Lincol Electric bester bike team Bielawa
52 Natalia Kołodziej Mikołów - - Gomola Trans Airco
53 Tadeusz Skwarczyński Tychy - - SilesiaBikes.pl
54 MACIEJ GŁOWACKI WIELICZKA - - BIKEBOARD
55 Filip Kaczanowski Luboń - - Skoda Auto Szkoła Bike Team
56 Michał Malicki Wrocław - - -
57 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal Team
58 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - - -
59 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice
60 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - - Luks Lider Stare Bogaczowice
61 Samanta Jaroszewicz Gostków - - Luks Lider Stare Bogaczowice
62 Jakub Podkówka Sady Dolne - - Luks Lider Stare Bogaczowice
63 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - - -
64 DAWID ŻUREK Głogów - - MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
65 Rafał Szczepuch Świdnica - - QUEST TEAM
66 Ondřej Penc Meziměstí 3 - - Cyklo TONY
67 Ireneusz Biernacki Dzierżoniów - - -
68 PATRYK JAHN Falmirowice - - -
69 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
70 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - - ATAK CHMIELU
71 Dorota Bielecka Wałbrzych - - Kkw Superior Wałbrzych
72 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE - - -
73 Maciej Gut głuszyca - - -
74 Paweł Onuszkanicz Zielona Góra - - FAMILY BIKE TEAM
75 Marcin Nowak Wałbrzych - - Biały kamień
76 Sebastian Pankiewicz Jugowice - - MTB WALIM
77 Piotr Kowalski Wałbrzych - - -
78 Rafał Urbanek Bierutów - - Im Motion Specialized
79 Damian Staroń Zacharzyce - - PM Rider Team
80 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší - - Apache LOKO Trutnov
81 Damian Ozdoba Oleśnica - - IMMOTION SPECIALIZED TEAM
82 Krzysztof Zuzelski Szklary Górne - - STS EXTREME STRZELIN
83 PIOTR WÓJCIK Stoszowice - - -
84 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - - Immotion Specialized Team
85 Grzegorz Szymanski Walim - - -
86 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO
87 Dawid Górecki Opatów - - Diehl Controls MTB Team
88 Michał Sudomierski Świebodzice - - Sail-Sun
89 Paweł Florczak Namysłów - - Diehl Controls MTB Team
90 Josef Lelek Hronov - - IS ateliér Nachod
91 Szymon OSTRYSZ Wrocław - - -
92 Tomasz Bryłka Bralin - - UKS SPORT BRALIN
93 Krzysztof Kolos Iwiny - - -
94 Jakub Wojdyło Libiąż - - GT Titan
95 ŁUKASZ CICHOŃ Opatów - - -
96 Mateusz Pepera Wałbrzych - - BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
97 Maciej Klepuszewski Wrocław - - -
98 GRZEGORZ HAJDUK Środa Ślaska - - 50upat
99 Przemysław Maciejowski Zabierzów - - bikeBoard
100 Tomasz Mikolajczak Swidnica - - -
101 Dawid Grzelak Gluszyca górna - - -
102 Wojciech Szlichta Bielawa - - Trek
103 Barnaba Pustelniak Jelenia Góra - - Medicycling Team
104 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team
105 Krzysztof Kosiński Dzierżoniów - - -
106 Tomasz Rudnicki Pieszyce - - -
107 Filip Helta Boguszów Gorce - - SGR SPECIALIZED
108 PAWEŁ Daniłów Wrocław - - DP Synergia
109 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - - STS Extreme Strzelin Team
110 Jacek Rydecki Zgorzelec - - Gomola Trans Airco
111 Bernadetta Pasicka Wrocław - - -
112 ROBERT TADLA Świdnica - - TMMP BIKE TEAM
113 Mariusz Mazij TRZEBNICA - - -
114 Paulina Opoka Kraków - - BIKEBOARD
115 Michał Woźniczka Kraków - - BIKEBOARD
116 Grzegorz Kasiński wroclaw - - Cyklon Proal Team
117 Mikołaj Kistowski Poznań - - Airwork
118 Łukasz Huzarski Sobótka - - HUZARCOM HBA SOBÓTKA
119 Jaroslav Jirouš Broumov - - Redpoint eleven Teplice nad Metují
120 Paulina Capanda Wrocław - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 22
Mężczyźni 287
Wszyscy 309