Lista startowa: IX Bieg Sokoła


Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Andrzej Cisek Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
2 Maciej Tomaszewski Widna Góra/Pawłosiów 5KM - - JGB Sokół Jarosław/Resovia Rzeszów
3 Rafał Kida Sokołów Małopolski 5KM - - Sokołów
4 Piotr Ciąpała Łańcut 5KM - 1 Vipo
5 Piotr Rochowski Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
6 Adrian Walat Rzeszów 5KM - 1 WWF UR
7 Wiesław Chamera Lipa 12KM BIEG GŁÓWNY - - HSW Running Team
8 Ewa Musiał Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 SKB Stalowa Wola
9 Rafał Borek Tarnobrzeg 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
10 GRZEGORZ DOMARADZKI Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 BT WAGABUNDA
11 Zdzisław Haszto Leżajsk 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Nowosarzyńska Grupa Biegowa
12 MATEUSZ GOLONKA GORLICE 12KM BIEG GŁÓWNY - - GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
13 Michał PIECUCH Rzeszów 5KM - - WOJSKO POLSKIE
14 Regina Krenzel Jarosław 12KM BIEG GŁÓWNY - - CPR
15 Bartłomiej Jachimowski Siedliska 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
16 Robert Szkoda Biłgoraj 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Biłgoraj Biega
17 Krystian Dec Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
18 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 12KM BIEG GŁÓWNY - - GB Na Zdrowie
19 Iwona Słobodzian Sokołów Młp. 5KM - - GB Na Zdrowie
20 Sławomir Kasprzak Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - GB NA ZDROWIE
21 Zuzanna Haszto Leżajsk 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 080808080
22 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - Na Zdrowie
23 Marcin Tomasiak Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - GB Na Zdrowie
24 Andrzej Ciosmak Bratkowice 12KM BIEG GŁÓWNY - - PZU Sport Team
25 Franciszek Zieliński Głogów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 TKKF Sokół Głogów Małopolski
26 Grzegorz Ziemba Rzeszów 5KM - - Fatima 1917-2017
27 Jacek Gut Hucisko 12KM BIEG GŁÓWNY - - OSP Hucisko/ Black Jack Team
28 Mariusz STOPA Rzeszów 5KM - - WOJSKO POLSKIE
29 Daniel Piwowar Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 BBL
30 Jan Hulbój Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - trzynastka
31 Krystian Jaracz Nowy Żmigród 5KM - - BWG Ekonomic
32 Małgorzata Siembida Ulanów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
33 Mariusz Mul Sieniawa 5KM - - -
34 Adam Szajda Tarnobrzeg 12KM BIEG GŁÓWNY - - Witar-Tarnobrzeg
35 Ewa Cwanek-Florek Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - Przeworska Grupa Biegowa
36 Dominik Dec Sokołów Małopolski 5KM - - -
37 Pawel Cichon Pruszkow 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Run4Fun
38 Gerard Godek Górno 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
39 Janusz Gut Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
40 Stanisław Sarzyński Łańcut 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
41 Sławek Drozd Borek Wielki 5KM - - Jak nie MY to kto? Ropczyce
42 Krzysztof farej Łukawiec 12KM BIEG GŁÓWNY - - Terrormachine
43 Kamil Motyka Jarosław 12KM BIEG GŁÓWNY - - JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
44 Ewa Świątoniowska Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
45 Mateusz Zieliński Ropczyce 5KM - 1 Jak nie MY to kto?
46 Dariusz Delekta Łowisko 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 DelnoVa
47 Maciej Delekta Łowisko 1,5KM Kat.A - MYTEAM
48 Magdalena Delekta Łowisko 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
49 Tomasz Nalepa Janów Lubelski 5KM - - GUKS Modliborzyce
50 Błażej Superson Sonina 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 STS JORDAN WOLA MAŁA
51 Dariusz Matuła Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
52 Roman Nawojski Pogwizdów Nowy 12KM BIEG GŁÓWNY - - III LO RzeszOw
53 SEMPRUCH Bogusław Nisko 5KM - - -
54 Stefan Olechowski Sokołów Młp. 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
55 Przemysław Pączka Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - - ACTIVE TEAM Brzóza Królewska
56 Kinga Walania Głogów Młp. 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 TKKF Sokół Głogów Małopolski
57 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw 12KM BIEG GŁÓWNY - - Krasnystaw Biega
58 Jan Siuzdak Leżajsk 5KM - - Pawcius Team
59 Alicja Matuła Sokołów Małopolski 1,5KM Kat.I - -
60 Henryk Smagacz Stara Jastrząbka 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
61 Rafał Serwacki Kłyżów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
62 Zbigniew Urbański Nowa Dęba 5KM - - ZMITEK TEAM
63 Kamil Iskra Rzeszów 5KM - - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
64 Piotr Stasiowski Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA / STAJNIA BALONA
65 Piotr Słobodzian Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - GB NA ZDROWIE
66 Jan Śliż Trzeboś 12KM BIEG GŁÓWNY - - Niezrzeszony
67 Barbara Wiech Rzeszów 5KM - 1 -
68 Jakub Szczęch Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - - Activeteam Brzóza Królewska
69 Rafał Babka Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
70 Rafał Kin Odrzykoń 12KM BIEG GŁÓWNY - - AZS PWSZ KROSNO
71 Wiesław Szabat Annopol 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
72 Robert Żabczyński Nowa Dęba 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
73 Damian Chmiel Godziszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Husaria Race Team
74 Bartosz Gubernat Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Rzeszowskie Gazele I Gepardy
75 Bartosz Burza Rzeszów 5KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
76 JAROMIR BOROWIEC Rzeszów 5KM - 1 KM PSP Rzeszów
77 Paweł Kasica Wola Raniżowska 5KM - 1 -
78 Stanisław Kozioł Głogów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
79 Janusz Spirała Rzeszów 5KM - 1 -
80 Jakub Jamrozik Jawornik Polski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
81 Jan Delekta Łowisko 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Dj
82 Łukasz Noworól Zabajka 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
83 Stanisław Młynarski Zarzecze k. Niska 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 SKB Stalowa Wola
84 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski 5KM - - Mors Sokołów Młp
85 Magdalena Pustkowska Sokołów Małopolski 1,5KM - - -
86 Natalia Faryniarz Widełka 1,5KM Kat.I - -
87 Szymon Faryniarz Widełka 1,5KM Kat.A - -
88 Marcin Siwek Pysznica 5KM - 1 -
89 Tomasz Korab Rzeszow 5KM - 1 BorgWarner Running Team
90 Ireneusz Karasiński Nosówka 5KM - 1 -
91 Patryk Buszta Rakszawa 5KM - 1 harpaganrun
92 Aleksandra Grabowska Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Husaria Race Team
93 SŁAWOMIR JACEK Sokołów Małopolski 5KM - - EVITKA TEAM
94 Natalia Grochala Kamień 1,5KM - - CWKS Resovia Rzeszów
95 Andrzej JACEK Zamość 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
96 MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 JKB TKKF JAWORZANIE
97 Henryk Szymków Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
98 MAŁGORZATA DOMARADZKA Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 BT WAGABUNDA
99 Paweł Czekirda Leżajsk 5KM - 1 Pawcius Team
100 Wojciech Potoczny Jarosław 12KM BIEG GŁÓWNY - - BBL Jarosław
101 Marek Kuc Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
102 Witold Wiercioch Wólka Podleśna 5KM - - KM PSP Rzeszów
103 ANDRZEJ BIENIARZ Chmielnik 12KM BIEG GŁÓWNY - - RGIG
104 Marcin Szelc Krosno 12KM BIEG GŁÓWNY - - KKB Mosir Krosno
105 Aleksandra Malik Rzeszów 5KM - 1 -
106 Dawid Bielecki Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Real Madryt
107 Rafał Bronhard Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 1986
108 Łukasz Kwiatek Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 1986
109 Dominika Saja Stalowa Wola 5KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
110 Kamil Stopyra Sokołów Małopolski 5KM - - -
111 Michał Szerer Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Koliberki
112 Katarzyna Wolak Stalowa Wola 5KM - - Stalowowolski Klub Biegacza
113 Dominik Leniart GORLICE 5KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
114 Marcin Krzyśko Trzebownisko 5KM - - -
115 Łukasz Kołodziej Trzebownisko 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
116 Karol Kasprzak Sokołów Małopolski 5KM - - -
117 Michał Wójcik Lublin 12KM BIEG GŁÓWNY - - Forrest Gump Running Team
118 Tomasz Waberski Sokołów Małopolski 5KM - - -
119 Grzegorz Gębuś Milcza 5KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
120 Joanna Janczyk Gorzyce 5KM - 1 -
121 Gertruda Siembida Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - - Stalowowolski Klub Biegacza
122 JAKUB RZESZUTEK Rzeszów 5KM - 1 ZSZ MECHANICZNYCH W RZESZOWIE
123 WERONIKA RZESZUTEK STOBIERNA 5KM - 1 I LO RZESZÓW
124 Mariusz Kmak GORLICE 5KM - - gorlicka grupa biegowa
125 Marcin Sienko Bachórz 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
126 Ireneusz Ulanowski Pawłokoma 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
127 Dariusz Markowicz Markowicze 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
128 Hubert Walicki Sokołów Małopolski 5KM - - -
129 Klaudia Panek Kolbuszowa 5KM - - KSM Brat Albert
130 Robert Posłuszny Kolbuszowa 5KM - - KSM Brat Albert
131 Natalia Hołówka Kolbuszowa 5KM - - KSM Brat Albert
132 Joanna Białas Sokołów Małopolski 5KM - - -
133 Sylwia Łach Sokołów Małopolski 5KM - - -
134 Maciej Jędruchów Trzebownisko 5KM - 1 -
135 Bartosz Ciąpała Łańcut 5KM - 1 -
136 Klaudia Witkowska Reszów 5KM - 1 -
137 Grzegorz Warenica Leżajsk 12KM BIEG GŁÓWNY - - Team Satel
138 Piotr Baran Trzebuska 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
139 Marzena Wiśniewska Krasne 5KM - - -
140 Lilianna Wolińska Sokołów Małopolski 5KM - - Grupa biegowa na zdrowie
141 Łukasz Guźda Cmolas 12KM BIEG GŁÓWNY - - brak
142 Dariusz Kościółek Sokołów Małopolski 5KM - - Grupa Biegowa na zdrowie
143 Robert Majecki Sandomierz 5KM - - 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny
144 Kinga Metlak Kolbuszowa Dolna 5KM - - KSM Brat Albert
145 Elżbieta Blajer Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
146 Grzegorz Rogowski Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Active Team Brzóza Królewska
147 Kuba Rogowski Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Active Team Brzóza Królewska
148 Magdalena Woźniak GORLICE 5KM - 1 Gorlickie Gazele
149 Anna Sakowska GORLICE 5KM - - Gorlickie Gazele
150 Michał Lech Sonina 5KM - - -
151 Agnieszka Galica-Niepokój Średnie Wielkie 5KM - - -
152 ANDRZEJ SKAWIŃSKI Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 HSW RUNNING TEAM
153 Anna Lewandowska Rzeszów 5KM - 1 -
154 ALINA URBAŃSKA Nowa Dęba 5KM - - ZMITEK TEAM
155 Marcin Rak Tarnobrzeg 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Biegam bo lubie
156 Bogdan Potaczała Brzóza Królewska 12KM BIEG GŁÓWNY - - Fc Barcelona
157 Jadwiga Lis Styków 5KM - 1 TKKF Sokół Głogów Małopolski
158 Lukasz Binko Nienadowa 5KM - 1 -
159 Radosław Organ Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 DRB
160 Ewa Podgórska Wysoka Głogowska 5KM - 1 TKKF Sokół Głogów Małopolski
161 Janusz Buszta Maleniska 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 PAWCIUŚ TEAM
162 HENRYK WARENICA Leżajsk 5KM - - JESTEM Z LEŻAJSKA
163 Renata Jankowska Błażowa 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
164 Artur Gawor Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
165 Sebastian Krupa Rzeszów 5KM - 1 -
166 Urszula Dąbek Tarnobrzeg 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 BBL Tarnobrzeg
167 Elzbieta Kochowska Sokolniki 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 Bbl Tarnobrzeg
168 Aleksandra Warunek Kolbuszowa 5KM - - KSM Brat Albert
169 PIOTR BRZYSKI Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 -
170 Agnieszka Tylutki Tarnobrzeg 12KM BIEG GŁÓWNY - 1 UKS Siedleszczany
171 Barbara Skrzypczak Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - - Stalowowolski Klub Biegacza
172 Łukasz Kantor Dębica 5KM - 1 -
173 Zbigniew Markus Rzeszów 5KM - - -
174 Małgorzata Świąder Sieniawa 5KM - - -
175 Elżbieta Kluz Rzeszów 5KM - 1 -
176 Wiktoria Zasowska Kolbuszowa 5KM - - KSM Brat Albert
177 Arkadiusz Łuszczki Sokołów Młp. 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
178 Weronika Łuszczki Sokołów Młp. 1,5KM Kat.I - -
179 Janusz Kotula Sokołów Małopolski 5KM - - -
180 Karolina Kotula Sokołów Małopolski 5KM - - -
181 Łukasz Czajkowski Stalowa Wola 12KM BIEG GŁÓWNY - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kat.A 2
Kat.B 0
Kat.C 0
Kat.D 0
Kat.E 0
Kat.F 0
Kat.G 0
Kat.H 0
Kat.I 3
Kat.J 0
Kat.K 0
Kat.L 0
Kat.M 0
Kat.N 0
Kat.O 0
Kat.P 0
Kobiety 51
Mężczyźni 130
Wszyscy 181