Lista startowa: IX Bieg Sokoła


Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Andrzej Cisek Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
2 Rafał Kida Sokołów Małopolski 5KM - - Sokołów
3 Regina Krenzel Jarosław 12KM BIEG GŁÓWNY - - CPR
4 Bartłomiej Jachimowski Siedliska 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
5 Zuzanna Haszto Leżajsk 12KM BIEG GŁÓWNY - - 080808080
6 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - Na Zdrowie
7 Marcin Tomasiak Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - GB Na Zdrowie
8 Andrzej Ciosmak Bratkowice 12KM BIEG GŁÓWNY - - PZU Sport Team
9 Franciszek Zieliński Głogów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - TKKF Sokół Głogów Małopolski
10 Jan Hulbój Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - trzynastka
11 Krystian Jaracz Nowy Żmigród 5KM - - BWG Ekonomic
12 Małgorzata Siembida Ulanów 12KM BIEG GŁÓWNY - - STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
13 Ewa Cwanek-Florek Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - Przeworska Grupa Biegowa
14 Dominik Dec Sokołów Małopolski 5KM - - -
15 Pawel Cichon Pruszkow 12KM BIEG GŁÓWNY - - Run4Fun
16 Stanisław Sarzyński Łańcut 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
17 Sławek Drozd Borek Wielki 5KM - - Jak nie MY to kto? Ropczyce
18 Dariusz Delekta Łowisko 12KM BIEG GŁÓWNY - - DelnoVa
19 Maciej Delekta Łowisko 1,5KM Kat.A - MYTEAM
20 Magdalena Delekta Łowisko 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
21 Dariusz Matuła Sokołów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
22 Roman Nawojski Pogwizdów Nowy 12KM BIEG GŁÓWNY - - III LO RzeszOw
23 Alicja Matuła Sokołów Małopolski 1,5KM Kat.I - -
24 Wiesław Szabat Annopol 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
25 Damian Chmiel Godziszów 5KM - - Husaria Race Team
26 Bartosz Gubernat Rzeszów 12KM BIEG GŁÓWNY - - Rzeszowskie Gazele I Gepardy
27 Bartosz Burza Rzeszów 5KM - - Rzeszowskie Gazele i Gepardy
28 JAROMIR BOROWIEC Rzeszów 5KM - - KM PSP Rzeszów
29 Paweł Kasica Wola Raniżowska 5KM - - -
30 Stanisław Kozioł Głogów Małopolski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
31 Janusz Spirała Rzeszów 5KM - - -
32 Jakub Jamrozik Jawornik Polski 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
33 Jan Delekta Łowisko 12KM BIEG GŁÓWNY - - Dj
34 Łukasz Noworól Zabajka 12KM BIEG GŁÓWNY - - -
35 Stanisław Młynarski Zarzecze k. Niska 12KM BIEG GŁÓWNY - - SKB Stalowa Wola
36 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski 5KM - - Mors Sokołów Młp
37 Magdalena Pustkowska Sokołów Małopolski 1,5KM - - -
38 Natalia Faryniarz Widełka 1,5KM Kat.I - -
39 Szymon Faryniarz Widełka 1,5KM Kat.A - -
40 Marcin Siwek Pysznica 5KM - - -
41 Tomasz Korab Rzeszow 5KM - - BorgWarner Running Team
42 Ireneusz Karasiński Nosówka 5KM - - -
43 Patryk Buszta Rakszawa 5KM - - harpaganrun
44 Aleksandra Grabowska Rzeszów 5KM - - Husaria Race Team
45 SŁAWOMIR JACEK Sokołów Małopolski 5KM - - EVITKA TEAM
46 Natalia Grochala Kamień 1,5KM - - CWKS Resovia Rzeszów
47 Andrzej JACEK Zamość 12KM BIEG GŁÓWNY - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kat.A 2
Kat.B 0
Kat.C 0
Kat.D 0
Kat.E 0
Kat.F 0
Kat.G 0
Kat.H 0
Kat.I 2
Kat.J 0
Kat.K 0
Kat.L 0
Kat.M 0
Kat.N 0
Kat.O 0
Kat.P 0
Kobiety 10
Mężczyźni 37
Wszyscy 47