Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna / Szkoła
1 Mateusz Świesiulski NOWY WALISZÓW Juniorzy młodsi: rok ur. 2000-2001 dystans: 1,8 km - ULKS Bystrzyca Kłodzka/Bogdał TEAM
2 Małgorzata Grajnert BYSTRZYCA KLODZKA Juniorzy młodsi: rok ur. 2000-2001 dystans: 1,8 km - ULKS Bystrzyca Kłodzka/Bogdał TEAM
3 Wiktor Szustak Świdnica Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Przedszkole nr 1 Świdnica
4 Oliwia Reczuch Wrocław Przedszkolaki 2012 i młodsi dystans: 100 metrów - Przedszkole Promyk Słońca - Wrocław
5 Gabriela Mączka Świętoszów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - -
6 Bartłomiej Mączka Świętoszów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - -
7 Gosia Mączka Świętoszów Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - -
8 Dominik Waloszczyk Świetoszów Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - ULKS Bystrzyca Kłodzka
9 Marcin Skrobała Bolechowo Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - -
10 Sandra Świderska Kamienna Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - ULKS Bystrzyca/SP Pławnica
11 Gabrysia Kamińska Pławnica Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - ULKS Bystrzyca
12 Marysia Bogdał Bystrzyca Kłodzka Przedszkolaki 2012 i młodsi dystans: 100 metrów - ULKS Bystrzyca Kłodzka/Bogdał TEAM
13 Krzysztof Bartczyszyn Idzików Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - ULKS Bystrzyca Kłodzka/SP Pławnica
14 jakub zajac Świebodzice Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - szkoła podstawowa nr 4 Świebodzice
15 Martyna Głąba Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
16 Maja Skowronek Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
17 Kaja Demczuk Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
18 Natalia Dutka Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
19 Amelia Krawczyk Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
20 Julia Lipińska Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
21 Julia Karmelita Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
22 Martyna Michalak Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
23 Wiktoria Mikołajum Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
24 Nicoll Szargawińska Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
25 Nadia Wieczorek Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
26 Paweł Kałuża Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
27 Bartosz Karmelita Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
28 Marcel Knap Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
29 Jakub Konarski Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
30 Maksymilian Masalski Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
31 Maciej Potrząsaj Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
32 Adrian Raczkowski Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
33 Michał Gwizdak Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
34 Norbert Mazur Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
35 Filip Mokrzycki Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
36 Brajan Braliński Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
37 Tomasz Dymek Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
38 Bartosz Ralus Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
39 Oliwier Jaworski Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
40 Rafał Targosz Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
41 Piotr Słodkowski Bystrzyca Kłodzka Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
42 Kacper Gaweł Bystrzyca Kłodzka Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - LDK/ULKS Bystrzyca Kłodzka
43 Bartłomiej Świątek Opoczno Juniorzy młodsi: rok ur. 2000-2001 dystans: 1,8 km - OLTS Opoczno Sport Team
44 Anna Szpoton Opoczno Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - OLTS Opoczno Sport Team
45 Daria Leśniewska Opoczno Juniorzy młodsi: rok ur. 2000-2001 dystans: 1,8 km - OLTS Opoczno Sport Team
46 Julia Wdówka Opoczno Juniorzy młodsi: rok ur. 2000-2001 dystans: 1,8 km - OLTS Opoczno Sport Team
47 Alekander Mokrowiecki Opoczno Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - OLTS Opoczno Sport Team
48 Dawid Krzysztofik Opoczno Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - OLTS Opoczno Sport Team
49 Klaudia Bańczyk Opoczno Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - OLTS Opoczno Sport Team
50 Kacper Urban Pławnica Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - ULKS Bystrzyca Kłodzka
51 Ryszard Matyaszek Jaszkowa Dolna Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
52 Witold Matyaszek Jaszkowa Dolna Przedszkolaki 2012 i młodsi dystans: 100 metrów - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
53 Mikołaj Matyaszek Jaszkowa Dolna Przedszkolaki 2012 i młodsi dystans: 100 metrów - -
54 Franciszek Kornaś Dzbanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN / SP BARDO
55 Jan Kornaś Dzbanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN / SP BARDO
56 Jonasz Lewandowski Ołdrzychowice Kłodzkie Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - KL Ziemia Kłodzka
57 Tomasz Piękoś Wojbórz Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - KL Ziemia Kłodzka
58 Karolina Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - KL Ziemia Kłodzka
59 Daria Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - KL Ziemia Kłodzka
60 Martyna Waszczyk Ołdrzychowice Kłodzkie Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - KL Ziemia Kłodzka
61 Wiktor Kisiel Kłodzko Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - KL Ziemia Kłodzka
62 Julia Merak Ołdrzychowice Kłodzkie Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
63 Emilia Boruczkowska Wojbórz Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - KL Ziemia Kłodzka
64 Karolina Margasińska Ołdrzychowice Kłodzkie Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - KL Ziemia Kłodzka
65 Bartosz Polak Żelazno Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - KL Ziemia Kłodzka
66 Zuzanna Podwalny Rogówek Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - KL Ziemia Kłodzka
67 Karolina Góźdź Domaszków Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - KL Ziemia Kłodzka
68 Łucja Biernat Żelazno Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
69 Rafał Witek Ołdrzychowice Kłodzkie Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
70 Marta Witek Ołdrzychowice Kłodzkie Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
71 Dominik Janicki Romanowo Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
72 Paweł Żwirełko Krosnowice Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
73 Paweł Żwirełko Krosnowice Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
74 Wojciech Trela Gorzanów Juniorzy młodsi: rok ur. 2000-2001 dystans: 1,8 km - Gorzanów
75 Mateusz Smoleń Gorzanów Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - Gorzanów
76 Marcin Stachura Stachura Gorzanów Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - Gorzanów
77 Antonina Bielska Gorzanów Młodzicy: rok ur. 2002-2003 dystans: 1,8 km - Gorzanów
78 Robert Stróż Gorzanów Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - Gorzanów
79 Klaudia Dziasek Gorzanów Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - Gorzanów
80 Martyna Sikorska Gorzanów Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - Gorzanów
81 Antoni Duma Gorzanów Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - Gorzanów
82 Kacper Dercz Gorzanów Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - Gorzanów
83 Hanna Szczepańska Gorzanów Dzieci Młodsze: rok ur. 2006-2007 dystans: 600 metrów - Gorzanów
84 Martyna Adamczyk Gorzanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Gorzanów
85 Krzysztof Dziasek Gorzanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Gorzanów
86 Elżbieta Noworyta Gorzanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Gorzanów
87 Nicoll Szokalska Gorzanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Gorzanów
88 Aleksandra Śliwa Gorzanów Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - Gorzanów
89 Wiktoria Rapacz Gorzanów Przedszkolaki 2012 i młodsi dystans: 100 metrów - Gorzanów
90 Karolina Adamczyk Gorzanów Przedszkolaki 2012 i młodsi dystans: 100 metrów - Gorzanów
91 Adam Ankil Katowice Dzieci Starsze: rok ur. 2004-2005 dystans: 800 metrów - SP nr 3
92 Patrycja Szajter Szalejów Górny Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
93 Lena Dąbrowska Ołdrzychowice Kłodzkie Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka
94 Martyna Myszczyszyn Ołdrzychowice Kłodzkie Skrzaty: rok ur. 2008 -2011 dystans: 250 metrów - KL Ziemia Kłodzka


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 45
Mężczyźni 49
Wszyscy 94