Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular Jelenia Góra
2 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - SGR SPECIALIZED
3 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized
4 Wojciech Walczak Wrocław - - Ędóro
5 Krzysztof Sadurski Pieszyce - - -
6 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Specialized
7 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
8 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
9 ROBERT GAWRON Świdnica - - -
10 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 F2K ENDURO TEAM
11 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
12 DareuSGR Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized
13 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
14 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike TeamBielawa
15 Dariusz Podgórski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
16 Aneta Imielska Smolec - 1 MTB VOTUM TEAM WROCLAW
17 Kinga Wyrzucka Ostroszowice - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
18 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 -
19 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
20 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
21 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM
22 Sylwester Molski głuszyca - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
23 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team
24 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 -
25 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM
26 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized
27 Roman Marczuk Wałbrzych - - SOWIE Team
28 Zbigiew Nisztuk Zielona Góra - 1 Grupa ROTO MTB
29 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
30 Rafał Byczkowski Jugów - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
31 Joanna Balawajder Nowa Sól - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
32 Artur Marzec Bielawa - 1 Lincol Electric Bester bike Team Bielawa
33 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized
34 EWA MICHALSKA Polkowice - 1 mSport Team
35 Adam Ptak Zabrze - 1 FeByS Bike Team
36 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - duvenbeck wąs sport
37 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca
38 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra
39 Dawid Turkowicz Nowa Ruda - - -
40 Szczepan Kuś Wrocław - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM
41 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw
42 Wojciech Szlichta Bielawa - - -
43 Jacek Urban Oława - - Świat Roweru Omega Welda Team
44 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
45 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Czasnarower.pl
46 Paweł Perkowski Oława - 1 MTB Votum Team Wrocław
47 Anna Michalak-Warżała Wrocław - - PM Rider Team
48 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO
49 Andrzej Apanasewicz Walim - 1 MTB WALIM
50 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 PM RIDER TEAM
51 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
52 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
53 Radosław Lisowski Pszenno - - -
54 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
55 Artur Badowski Burkatów - - -
56 Andrzej Zieliński Lubin - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
57 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
58 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. - - -
59 Krzysztof Hetnar Wrocław - 1 Krajek MTB Team
60 Marcin Kulaszewicz Walim - - SOWIE TEAM
61 Michał Ratajczak Wałbrzych - - SOWIE TEAM
62 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
63 Jan Madej głuszyca - - Cranberry team
64 Slawomir Malczyk Swidnica - - -
65 Dawid Czarnecki Wrocław - - Bez Śniadania
66 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka CyklonProalTeam
67 Norbert Słowiński Dzierżoniów - 1 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie
68 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
69 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
70 Marcin Dąbrowski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
71 Sylwester Sordyl Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
72 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - - CyklonProalTeam
73 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
74 Witold Węglarz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
75 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
76 adam plaszczyk Bielawa - - -
77 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 Dzida Serwinów
78 Krzysztof Rowicki Pieszyce - - -
79 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
80 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - - -
81 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Strefa Wolności Cieszyn
82 Piotr Krzęć Walim - - MTB Walim
83 Piotr Niciejewski Knurów - 1 FeByS Bike Team
84 Łukasz Krzyszczak Wrocław - 1 Road-Racing.pl
85 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team
86 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 Duvenbeck Wąs Sport
87 Janusz Gontarek Bielawa - 1 -
88 Piotr Szuba Wrocław - 1 -
89 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa
90 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
91 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 -
92 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Elektric Bester Bike Team
93 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
94 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
95 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
96 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
97 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - - UKS KUSY BARDO
98 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE
99 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
100 Jarosław Bielakowicz Legnica - 1 -
101 Jerzy Maćków Nysa - 1 Trezado Biketires.pl
102 Michał Świderski Radonie - - Trezado BikeTires.pl
103 Radek Dalecki Wałbrzych - - ALEX TEAM
104 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 -
105 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 -
106 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda - - MATPLAST TEAM
107 Marcin Kurpiewski Wrocław - 1 SGS POLAND TEAM MTB SECTION
108 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój - 1 PM RIDER TEAM
109 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław - - -
110 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
111 Michał Wysoczański Środa Śląska - - -
112 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE Team
113 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
114 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
115 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 -
116 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM
117 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 -
118 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice
119 Krzysztof Kuczyński Gliwice - 1 Bike Atelier Team
120 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM
121 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie - 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
122 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie - 1 -
123 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER
124 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
125 Tomasz Kowalski Wrocław - 1 Huzar Bike Academy
126 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
127 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
128 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - - ATAK CHMIELU
129 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
130 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
131 Michał Kulej Jelenia Góra - 1 QUEST TEAM
132 Mariusz Florek Zdzieszowice - - MTB Krapkowice
133 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - - G.B TEAM LEGNICA
134 Wojciech Winiarz Wilczyce - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
135 Maciej Gut głuszyca - - -
136 Paweł Onuszkanicz Zielona Góra - - FAMILY BIKE TEAM
137 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
138 Szymon ROZMIAREK Śrem - - KOMETA - ŚREM
139 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - 1 Bike Atelier Team
140 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 PC Service Wałbrzych
141 Rafał Urbanek Bierutów - - IM-Motion Specialized Team
142 Damian Staroń Zacharzyce - 1 PM Rider Team
143 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój - 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam
144 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 -
145 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
146 Michał Frydrych Wrocław - - -
147 Katarzyna Frydrych Wrocław - - -
148 Leszek Szlauer Goleszów - 1 Strefa Wolności Cieszyn
149 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BALSI.PL
150 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 Immotion Specialized Team
151 Maciej Kloc Wrocław - 1 -
152 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM
153 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
154 Paweł Szechowski Zielona Góra - 1 BIKEBOARD
155 Szymon Żuławiński Pieszyce - - -
156 Michał Sudomierski Świebodzice - 1 Sail-Sun
157 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki
158 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team
159 Karolina Fiołek Wrocław - 1 -
160 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
161 Josef Lelek Hronov - - IS ateliér Nachod
162 MAREK LUBAS Tarnowskie Góry - 1 -
163 Tomasz Bryłka Bralin - - UKS SPORT BRALIN
164 Krzysztof Cikoto Wałbrzych - - -
165 Ireneusz Rogalski Bielawa - - Strefa MTB Sudety
166 ŁUKASZ CICHOŃ Opatów - 1 -
167 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
168 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
169 Grzegorz Grudzień Srebrna Góra - - -
170 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team
171 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 -
172 Paweł Ciesiul Wrocław - 1 -
173 ROBERT TADLA Świdnica - 1 TMMP BIKE TEAM
174 Jakub Dalba Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
175 Bartosz Szymański Krotoszyn - - Team MazdaSpeed
176 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 -
177 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 -
178 Waldemar Łatka Bielawa - 1 -
179 MICHAŁ Nowak Wołów - 1 -
180 Łukasz Habura Wrocław - 1 -
181 Marek Zagórowski Bielawa - - -
182 jan stróżek kopaniec - 1 -
183 Arkadiusz Chrzanowski Dzierżoniów - 1 SOWIE TEAM
184 Marzena Kuczyńska Jaworzyna Śl. - - -
185 michal zajaczkowski Sokolowsko - - -
186 ANDRZEJ CHOINA Wołów - 1 brak
187 Karolina Chwiej Brwinów - 1 Komobike
188 Michał Greczek Pieszyce - - Greq Dream Team
189 Marcin Majchrzyk Knurow - - -
190 Robert Ostój sadków - - Stare konie
191 Michał Sorski Wrocław - - APAGRO WROCŁAW
192 Andrzej Solarski Lubin - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
193 krzysztof swiatek Walim - 1 -
194 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 -
195 RAFAŁ BALAWAJDER Nowa Sól - 1 EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
196 Krzysztof Kowalczyk Zakopane - 1 Grupa Bankietowa


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 14
Mężczyźni 182
Wszyscy 196