Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja SGR
1 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 - NIE
2 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - - Interferie Optyk Okular NIE
3 Andrzej Apanasewicz Walim - - MTB WALIM NIE
4 Marek Ardelli Wysoka - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
5 Ireneusz Banasiak Bożków - - Gmina Nowa Ruda NIE
6 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
7 Mateusz Bański Wrocław - 1 - NIE
8 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
9 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
10 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 - NIE
11 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - 1 Bike Atelier Team NIE
12 Andrzej Bednarek Wrocław - 1 - NIE
13 Paula Bernaczek Bardo - - KUSY BARDO NIE
14 Paweł Biczysko Wrocław - - - NIE
15 Robert Biernacki Wałbrzych - 1 - NIE
16 Ireneusz Biernacki Dzierżoniów - - - NIE
17 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM TAK
18 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER NIE
19 Emil Bisek Wałbrzych - 1 Bike Expert Team Wałbrzych NIE
20 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized TAK
21 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized TAK
22 Piotr Boczula Chocieszow - - Brak TAK
23 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 - NIE
24 Grzegorz Broda Katowice - 1 SCS OSOZ Racing Team NIE
25 Jarosław Broda Wrocław - 1 Rowerowa DOIIB NIE
26 Michał Broda Mrozów - 1 Rowerowa DOIIB NIE
27 Tomasz Bryłka Bralin - - UKS SPORT BRALIN NIE
28 Michał Brzeziński Wrocław - - SGS POLAND TEAM MTB SECTION NIE
29 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM NIE
30 Krzysztof Celary Kraków - 1 BIKEBOARD NIE
31 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
32 ANDRZEJ CHOINA Wołów - 1 brak NIE
33 Mariusz Choroszewski Mysłakowice - - Interferie Optyk Okular Team NIE
34 Karolina Cierluk Piechowice - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
35 Piotr Cieśla Strzelin - 1 Osadkowski Team NIE
36 Jan CZAPLIŃSKI Brwinów - 1 Komobike Scott NIE
37 Bogdan Damszel Jelenia Góra - - - NIE
38 Marcin Draczuk Świebodzice - 1 - NIE
39 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
40 Piotr Dudziak Krapkowice - - - NIE
41 Marcin Dykas Wrocław - - Sport-Profit Wrocław NIE
42 Kamil Dziedzic Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
43 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized TAK
44 Marek Eliasz Dobrzeń Wielki - 1 Bike Ekipa NIE
45 marcin fesyk głuszyca - 1 cranberry team NIE
46 Mariusz Florek Zdzieszowice - 1 MTB Krapkowice NIE
47 Katarzyna Frydrych Wrocław - 1 - NIE
48 Michał Frydrych Wrocław - 1 - NIE
49 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM NIE
50 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
51 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 PM RIDER TEAM NIE
52 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
53 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
54 Paweł Gawerski Oława - - - NIE
55 ROBERT GAWRON Świdnica - - - NIE
56 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
57 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - 1 SGR SPECIALIZED TAK
58 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team NIE
59 Janusz Gontarek Bielawa - 1 - NIE
60 Mariusz Gorczyca Kraków - - - NIE
61 Arkadiusz Górecki Kędzierzyn-Koźle/ Wrocław - 1 - NIE
62 MICHAŁ GÓRNIAK Poznań - - RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team NIE
63 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE NIE
64 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki NIE
65 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca NIE
66 Grzegorz Grudzień Srebrna Góra - - - NIE
67 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie - 1 - NIE
68 Marek Gumienny Wołów - 1 - NIE
69 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
70 Maciej Gut głuszyca - - - NIE
71 Agata Hamera Bielawa - - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
72 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - - PoPoLuPo Kamienna Góra NIE
73 Filip Helta Boguszów-Gorce - - SGR SPECIALIZED TAK
74 Krzysztof Hetnar Wrocław - - Krajek MTB Team NIE
75 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - - CyklonProalTeam NIE
76 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - - UKS KUSY BARDO NIE
77 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 - NIE
78 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - 1 - NIE
79 Łukasz Huzarski Sobótka - 1 HUZARCOM HBA SOBÓTKA NIE
80 Aneta Imielska Smolec - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
81 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE TEAM NIE
82 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
83 Szymon Jadczak Warszawa - - - NIE
84 Wojciech Jarosz Tychy - 1 2J Enduro Team NIE
85 Samanta Jaroszewicz Gostków - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
86 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 - NIE
87 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
88 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM NIE
89 Jakub Kacprzak Poznań - - Kibolski KS NIE
90 Filip Kaczanowski Luboń - 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
91 Piotr Kałuża Wrocław - - - NIE
92 ADAM KAŁWIŃSKI Krapkowice - 1 MTB KRAPKOWICE NIE
93 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
94 Wojtek Karpierz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
95 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
96 Jarosław Kielar Srebrna Góra - - SGR Specialized TAK
97 Radosław Klekociński Wrocław - 1 - NIE
98 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
99 Michał Kłodowski Wrocław - - Rowerowa Doiib NIE
100 MARIAN KŁOS Zbąszynek - 1 DIVERSEY TEAM NIE
101 Dorota Koczela Smolec - 1 Rowerowa DOIIB NIE
102 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 F2K ENDURO TEAM NIE
103 Tomasz Kosior Pieszyce - - - NIE
104 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki - - ROOWEROMANIA OBORNIKI NIE
105 Rafał Koszka Świdnica - 1 - NIE
106 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie - 1 Mitutoyo azs wratislavia NIE
107 ZBIGNIEW KOWALCZYK Poznań - 1 Kibolski KS NIE
108 Marek Kowalewski Bielawa - 1 - TAK
109 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 - NIE
110 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - 1 REAL 64-sto NIE
111 Piotrek Krusz Mieroszów - - KKW Superior Wałbrzych NIE
112 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
113 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - 1 - NIE
114 Łukasz Krzyszczak Wrocław - 1 Road-Racing.pl NIE
115 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Specialized TAK
116 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
117 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa NIE
118 Krzysztof Kuczyński Gliwice - 1 Bike Atelier Team NIE
119 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
120 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra NIE
121 Michał Kulej Jelenia Góra - 1 QUEST TEAM NIE
122 Paweł Kulikowski Kłodzko - - Duvenbeck Wąs Sport NIE
123 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
124 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
125 KRZYSZTOF KURASIŃSKI Środa Wielkopolska - 1 ŚRODA RACING TEAM NIE
126 Emek Kurasiński Nowa Ruda - - SGR Specialized TAK
127 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized TAK
128 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized TAK
129 Marcin Kurpiewski Wrocław - 1 SGS POLAND TEAM MTB SECTION NIE
130 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 - NIE
131 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
132 Josef Lelek Hronov - - IS ateliér Nachod TAK
133 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski - 1 - NIE
134 Radosław Lisowski Pszenno - - - NIE
135 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS NIE
136 MAREK LUBAS Tarnowskie Góry - 1 - NIE
137 Maciej Łazarenko Śrem - - GreeN Bike MTB TEAM NIE
138 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - - Środa Racing Team NIE
139 Wojciech Łuczyński Wrocław - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
140 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
141 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
142 Paweł Maczuba Legnica - - - NIE
143 Jerzy Maćków Nysa - 1 Trezado Biketires.pl NIE
144 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 - NIE
145 Michał Malicki Wrocław - - - NIE
146 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM NIE
147 Michał Mandala Zdzieszowice - 1 - NIE
148 Robert Manoryk Jelcz-Laskowice - - - NIE
149 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM NIE
150 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
151 Roman Marczuk Wałbrzych - - SOWIE Team NIE
152 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized TAK
153 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO NIE
154 Piotr Mękarski Bielany Wrocławskie - 1 SCT Wrocław TAK
155 Anna Michalak-Warżała Wrocław - 1 PM Rider Team NIE
156 Łukasz Michalski Kalisz - - 29R NIE
157 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków - 1 GMINA NOWA RUDA NIE
158 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized TAK
159 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
160 Szymon Molski głuszyca - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
161 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław - 1 - NIE
162 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE
163 Romuald Muraszko Wrocław - 1 - NIE
164 Łukasz Namysł Koziegłowy - 1 Nikośbike NIE
165 oskar natołoczny Polanica Zdrój - - Bike Center Atak Sport Świdnica Team NIE
166 Robert Niedźwiecki Szczecin - 1 - NIE
167 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
168 Marcin Olejniczak Zdzieszowice - 1 Klub Sportowy Bike Team Zdzieszowice NIE
169 Paweł Onuszkanicz Zielona Góra - - FAMILY BIKE TEAM NIE
170 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
171 Marcin Ostapiuk rybnik - 1 - NIE
172 Bartek Ostrasz Wrocław - 1 Viessmann Bike Team NIE
173 Daniel Oszczęda Wrocław - 1 Huzar Bike Academy NIE
174 WALDEMAR OTOK Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
175 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 - NIE
176 Ondřej Penc Meziměstí 3 - - Cyklo TONY NIE
177 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
178 Paweł Perkowski Oława - - MTB Votum Team Wrocław NIE
179 Jan Piasecki Bielawa - 1 Dream-bike Bielawa NIE
180 Wojciech Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
181 Kamila Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
182 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 - NIE
183 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM NIE
184 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM TAK
185 Dariusz Podgórski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
186 Jakub Podkówka Sady Dolne - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
187 Krzysztof Podraza Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
188 Justyna Pokorska Łomnica - 1 - NIE
189 DARIUSZ POROŚ Wrocław - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
190 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized TAK
191 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - 1 duvenbeck wąs sport NIE
192 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie - 1 czasnarower.pl NIE
193 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 - NIE
194 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 - NIE
195 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
196 Piotr Rasztar Wałbrzych - 1 sportfuel.pl NIE
197 Michał Ratajczak Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE
198 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team NIE
199 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE
200 Krystian Rębisz Zlotoryja - 1 - NIE
201 Tomasz Rudnicki Pieszyce - - - NIE
202 Łukasz Rus Grodków - - Pałac Sulisław MTB Team NIE
203 Robert Rutkowski grzmiaca - 1 GTR CUBE NIE
204 Krzysztof Sadurski Pieszyce - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
205 Marcin Sarkowicz Siemianowice Śląskie - 1 Scs Osoz Racing Team NIE
206 Paweł Sarkowicz Pakosławice - 1 - NIE
207 Alina Serafin Opole - 1 THP Team NIE
208 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team NIE
209 Dariusz Skiba Przyłęk - 1 - TAK
210 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik NIE
211 Norbert Słowiński Dzierżoniów - 1 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie NIE
212 Paweł Sobieralski Ząbkowice Śląskie - 1 SGR SPECIALIZED TAK
213 WOJCIECH SOŁTYS Poznań - 1 Unit Martombike Team NIE
214 Artur Stępniak Wrocław - 1 Nokia Cycling Team NIE
215 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 - NIE
216 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 PC Service Wałbrzych NIE
217 jan stróżek kopaniec - 1 - TAK
218 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
219 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
220 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BALSI.PL NIE
221 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 - NIE
222 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM NIE
223 Paweł Szechowski Zielona Góra - 1 BIKEBOARD NIE
224 Wojciech Szlichta Bielawa - - - NIE
225 Wojciech Szperlik Dachowa - 1 Airpol Compressors MTB Team NIE
226 Jacek Sztandera Wrocław - 1 Osadkowski Team NIE
227 Bartosz Szymański Krotoszyn - 1 Team MazdaSpeed NIE
228 Przemysław Szymański Żmigród - - Alle Jazda NIE
229 Michał Świderski Radonie - - Trezado BikeTires.pl NIE
230 Cyprian Świderski Radonie - - Trezado BikeTires.pl NIE
231 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - - LEFERO TEAM SPORT NIE
232 Krzysztof Tomżyński Katowice - 1 SCS OSOZ RACING TEAM NIE
233 Zdzisław Trybuła Warszawa - - Trezado BikeTires.pl NIE
234 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized TAK
235 Piotr Turek Lubin - 1 - NIE
236 Wiktor Twardowski Spalice - - - NIE
237 Paweł Twardy Wrocław - 1 czasnarower.pl NIE
238 Jacek Urban Oława - 1 Świat Roweru Omega Welda Team NIE
239 Rafał Urbanek Bierutów - 1 IM-Motion Specialized Team NIE
240 Robert Wakulik Tczew - 1 Dolina Noteci Racing Team NIE
241 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
242 Wojciech Walczak Wrocław - - Ędóro NIE
243 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 Dzida Serwinów NIE
244 Mateusz Warmuz Katowice - 1 - NIE
245 Maciej Wasłowicz Wolibórz - - - NIE
246 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - - ATAK CHMIELU NIE
247 Witold Węglarz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
248 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
249 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - 1 QUEST-TEAM NIE
250 Michał Wielosik Wałbrzych - - BikeExpert Team Wałbrzych NIE
251 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
252 Przemyslaw Winny Bielawa - - - NIE
253 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
254 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
255 Kinga Wyrzucka Ostroszowice - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE
256 Michał Wysoczański Środa Śląska - - - NIE
257 Marek Zagórowski Bielawa - - - NIE
258 michal zajaczkowski Sokolowsko - - - NIE
259 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - - ultimasport.pl TIMING NIE
260 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
261 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
262 Zbigniew Zielonka Katowice - - SCS RACING TEAM NIE
263 Marta Ziemer Tczew - 1 GK STG NIE
264 Marcin Zięba Strąkowa - 1 - NIE
265 Piotr Ziomek Ząbkowice Śląskie - - - NIE
266 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie - 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE
267 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
268 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Czasnarower.pl NIE
269 Szymon Żuławiński Pieszyce - 1 - NIE
270 Marcin Żurowski Wrocław - - GVT NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 251
Wszyscy 270