Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław 1 -
2 Rafał Adamczyk Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
3 Artur Badowski Burkatów 1 -
4 Ireneusz Banasiak Bożków 1 Gmina Nowa Ruda
5 Antoni Bańdura Bardo 1 Nadleśnictwo Bardo Śl.
6 Tomasz Bąk Jedlina-Zdrój 1 -
7 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza 1 Bike Atelier Team
8 Andrzej Bednarek Wrocław 1 -
9 GRZEGORZ BIELECKI Legnica 1 G.B
10 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów 1 -
11 JOLANTA BOJARSKA Wałbrzych 1 MTB VotumTeam Wrocław
12 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych 1 MTB VotumTeam Wrocław
13 PRZEMYSŁAW BOJARSKI Wałbrzych 1 SEVENRSPORT
14 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie 1 SOWIE TEAM
15 Marcin Chłądowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
16 Mariusz Choroszewski Mysłakowice 1 -
17 ŁUKASZ CHOWAŃSKI Wrocław 1 Sowie Team
18 ANDRZEJ CUPIAŁ Dąbrowa Górnicza 1 -
19 Dawid Czarnecki Wrocław 1 Bez Śniadania
20 ŁUKASZ DAWIDOWICZ Wilczyce 1 -
21 Marcin Debski Wrocław 1 Muchobór Wielki
22 Karolina Fiołek Wrocław 1 -
23 Paweł Florczak Namysłow 1 Diehl Controls MTB Team
24 Mariusz Florek Zdzieszowice 1 MTB Krapkowice
25 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki 1 Nabiegówki.com
26 Przemysław Frąckowiak Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
27 Dariusz Gac Wałbrzych 1 -
28 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie 1 -
29 Marta Garnek Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
30 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie 1 SGR SPECIALIZED
31 Katarzyna Gierlińska Wrocław 1 -
32 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry 1 Bike Atelier Team
33 Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza 1 Bike Atelier Team
34 Tomasz Golczyński Wrocław 1 -
35 Dawid Górecki Opatów 1 Diehl Controls MTB Team
36 Michał Górski Pieszyce 1 -
37 Bogdan Grabarczyk Przygórze 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE
38 Maciej Grobelny Krotoszyn 1 Dziki
39 Sobiesław Groński Świdnica 1 -
40 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie 1 -
41 Ireneusz Gumny głuszyca 1 -
42 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
43 Tomasz Hajdamowicz Sobótka 1 GATO SPORTSWEAR
44 Agata Hamera Bielawa 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
45 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra 1 PoPoLuPo Kamienna Góra
46 Krzysztof Hetnar Wrocław 1 Krajek MTB TEAM
47 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław 1 -
48 Piotr Imioła Syców 1 -
49 Jakub Iwaniec Pieszyce 1 Muflon_Team
50 Sławomir Jakubowski Knurów 1 febys bike team
51 Maciej Jakubowski Poznań 1 -
52 Artur Jarczok Jugowice 1 MTB WALIM
53 Łukasz Jarzyński Wrocław 1 -
54 Radosław Jasiński Wałbrzych 1 TMMP BIKE TEAM
55 Szymon Juchniewicz Walim 1 MTB WALIM
56 Marcin JURKÓW Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
57 Krzysztof Kaczmarek Bielawa 1 VO2max Bike Team
58 Jacek Kalbarczyk Poznań 1 Tylna Straż RT
59 Grzegorz Kalenko Załom 1 Bike Team roletki.home.pl
60 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
61 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny 1 FitStyle Team
62 Sebastian Kilian Wałbrzych 1 Sowie Team
63 Daniel Kińczyk Oława 1 Kin-spaw
64 Sławomir Kińczyk Oława 1 KIN-SPAW
65 Radosław Klekociński Wrocław 1 -
66 Łukasz Klimaszewski Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
67 Sebastian Klizner Kowary 1 -
68 Adrian Kobusiński Brzeg Dolny 1 FitStyle Team
69 Waldemar Kończak Burkatów 1 -
70 Adam Kopeć Bolesławiec 1 Bikestacja.pl
71 Rafał Koszka Świdnica 1 -
72 Krystian Kotlarz Lubin 1 STS EXTREME STRZELIN
73 Dariusz Kowalczyk Wałbrzych 1 -
74 Marek Kowalewski Bielawa 1 -
75 Mirosław Kowalski Pieszyce 1 -
76 Tomasz Kowalski Wrocław 1 Huzar Bike Academy
77 Robert Krauze Nowa Ruda 1 MATPLAST TEAM
78 PIOTR KRUKOWSKI Wałbrzych 1 Sowie Team
79 Piotrek Krusz Mieroszów 1 -
80 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
81 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie 1 -
82 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra 1 SGR specialized
83 Daniel Kucharski Bielawa 1 Dream Bike Bielawa
84 Krzysztof Kuczyński Gliwice 1 Bike Atelier Team
85 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
86 Marcin Kulaszewicz Walim 1 SOWIE TEAM
87 Michał Kulej Jelenia Góra 1 QUEST TEAM
88 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój 1 SOWIE TEAM
89 Arkadiusz Kuna Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
90 Emek Kurasiński Nowa Ruda 1 SGR Specialized
91 Mariusz Kurlapski Świdwin 1 Mareblue Team
92 Szczepan Kuś Wrocław 1 OWL MOUNTAINS MTB TEAM
93 Marcin Kwiecień Wałbrzych 1 SOWIE TEAM
94 Radosław Lisowski Pszenno 1 -
95 Marcin Lisowski Oleśnica 1 -
96 MAREK LUBAS Tarnowskie Góry 1 -
97 Maciej Łazarenko Śrem 1 GreeN Bike MTB TEAM
98 Wojciech Łuczyński Wrocław 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
99 Bartosz Łysak Świdnica 1 Cranberry Team Głuszyca
100 Paweł Maciąg Oława 1 -
101 Paweł Maczuba Legnica 1 -
102 Jerzy Maćków Nysa 1 Trezado Biketires.pl
103 Michał Majborski Jaworzyna Śląska 1 -
104 Artur Malec Szczecin 1 2x3 RACING TEAM
105 Michał Malicki Wrocław 1 -
106 Patryk Malik Żarów 1 -
107 Marcin Mańczak Nowa Ruda 1 TMMP BIKE TEAM
108 FILIP MAŃCZAK Kicin 1 Great Poland Bike Team
109 Mateusz Marcinek Krotoszyn 1 Dziki
110 Dawid Markiel Srebrna Góra 1 SGR Specialized
111 Wojciech Maślanka Sokolec 1 -
112 Mateusz Matuszewski Leszno 1 METABO TORA BIKE
113 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków 1 GMINA NOWA RUDA
114 Marek Migdał Wrocław 1 METABO TORA BIKE
115 Paweł Miklas Wałbrzych 1 Biały Kamień
116 Sławomir Minkina Dzierżoniów 1 OPTYK NA ŚWIDNICKIEJ
117 DareuSGR Młotek Przyłęk 1 SGR Specialized
118 Rafał Moczulski Legnica 1 KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM
119 Radosław Nackowski Jedlina Zdrój 1 -
120 Łukasz Namysł Koziegłowy 1 Nikośbike
121 Arkadiusz Nędzewicz Leszno 1 Metabo Tora Bike
122 Marcin Nowak Wałbrzych 1 Biały kamień
123 Joanna Okołotowicz Wrocław 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM
124 Krystian Okulski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
125 Adrian Olkowski Wrocław 1 -
126 Paweł Onuszkanicz Zielona Góra 1 FAMILY BIKE TEAM
127 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
128 Marcin Osiadacz Jaksin 1 -
129 Daniel Oszczęda Wrocław 1 Huzar Bike Academy
130 Damian Ozdoba Oleśnica 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM
131 Konrad Pełczyński Wałbrzych 1 MTB Votum Team Wrocław
132 Paweł Perkowski Oława 1 MTB Votum Team Wrocław
133 ZENON PĘKALSKI Kudowa Zdrój 1 CYKLON PROAL TEAM
134 Artur Piaskowski Jawor 1 -
135 Wojciech Piechowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
136 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki 1 -
137 Andrzej Prus CHWAŁOWICE 1 SGR Specialized
138 Marcin Przewłocki Jelenia Góra 1 duvenbeck wąs sport
139 Adam Ptak Zabrze 1 FeByS Bike Team
140 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie 1 czasnarower.pl
141 Andrzej Puć Szalejów Górny 1 Wąs Sport
142 Sebastian Ratajczak Opole 1 THP Team
143 Adam Rogala Gryfów Śląski 1 IM-Motion Specialized
144 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice 1 Huzar Bike Academy
145 Łukasz Rus Grodków 1 Pałac Sulisław MTB Team
146 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój 1 PM RIDER TEAM
147 Grzegorz Sekuła Polkowice 1 Volkswagen Motor Polska Bike Team
148 Krzysztof Senderak Wrocław 1 HOBAS TEAM JELENIA GÓRA
149 Alina Serafin Opole 1 THP Team
150 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie 1 Gmina Nowa Ruda
151 ŁUKASZ SĘDKOWSKI TRZEBNICA 1 -
152 Roman Sidor Niedźwiedzica 1 SOWIE TEAM
153 Marcin Siwek Przygórze 1 siwekfotografia.pl
154 Jarosław Siwek Przygórze 1 siwekfotografia.pl
155 Łukasz Sławski Świebodzice 1 -
156 Norbert Słowiński Dzierżoniów 1 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie
157 MARCIN SOBAŃSKI Góra 1 DGR RACING TEAM
158 bartek sokol Wrocław 1 MTB MODECO
159 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda 1 MATPLAST TEAM
160 Krzysztof Sroka Legnica 1 -
161 Marcin Staniszewski Dzierżoniów 1 -
162 Marek Stańko głuszyca 1 TMMP BIKE TEAM
163 Grzegorz Stochnial Nowa Ruda 1 MATPLAST TEAM
164 Szymon Stolarczyk Wałbrzych 1 PC Service Wałbrzych
165 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam
166 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
167 Tomasz Szarata głuszyca 1 BALSI.PL
168 Grzegorz Szczepański Bielawa 1 -
169 Marcin Szczerbanowski Walbrzych 1 SOWIE TEAM
170 Wojciech Szperlik Dachowa 1 AIRPOL Compressors MTB Team
171 Wiktor Tátray Legnica 1 -
172 Tomasz Turczyn Dzbanów 1 SGR Specialized
173 Piotr Turek Lubin 1 -
174 Dawid Turkowicz Nowa Ruda 1 -
175 Jacek Urban Oława 1 Świat Roweru Omega Welda Team
176 Rafał Urbanek Bierutów 1 Im Motion Specialized
177 Dominik Waligóra głuszyca 1 Cranberry Team
178 Paweł Walkowiak Wrocław 1 -
179 Paweł Wasiński Kąkolewo 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
180 Andrzej Wasylkiewicz Namysłów 1 DIEHL CONTROLS MTB TEAM
181 Remigiusz Wawrzyniak Leszno 1 REAL 64-STO
182 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz 1 ATAK CHMIELU
183 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki 1 QUEST-TEAM
184 krzysztof wiejkut Kudowa Zdrój 1 KKZK
185 Piotr Wierzbicki Dzierżoniów 1 -
186 Wojciech Winiarz Wilczyce 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
187 BARTOSZ wiśniewski Żarów 1 -
188 KAMILA WOŹNIAK Wrocław 1 SCT
189 Łukasz Woźniak Wrocław 1 SCT WROCŁAW
190 Patrycja Woźnica Sosnowiec 1 BIKE ATELIER TEAM
191 Andrzej Woźnica Sosnowiec 1 BIKE ATELIER TEAM
192 Marek Wydmuch Bardo 1 sgr specialized
193 Michał Wyszomirski Świdnica 1 -
194 Tomasz Zając SIECHNICE 1 Simoldes Plasticos Team
195 Jakub Zajączkowski Zielona Góra 1 -
196 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
197 WIESŁAW ZALEWSKI Bytom Odrzański 1 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
198 Dariusz Zalewski Wałbrzych 1 SOWIE TEAM
199 Przemysław Zawadzki Wałbrzych 1 -
200 Andrzej Zieliński Lubin 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
201 Bartosz ZIMNICKI Krapkowice 1 -
202 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
203 Marek Zych Katowice 1 Bike Atelier Team
204 Wojciech Żołyński Zielona Góra 1 Czasnarower.pl
205 Szymon Żuławiński Pieszyce 1 -
206 DAWID ŻUREK Głogów 1 MTS DRUŻYNA SZPIKU

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - Interferie Optyk Okular
2 Piotr Andrejków Kowary - Mitsubishi materials mtb Team
3 Krzysztof Andrzejewski Poznań - Northtec Bike Team
4 Andrzej Apanasewicz Walim - MTB WALIM
5 Joanna Bagińska Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
6 Wacław Barancewicz Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
7 Patryk Barta Głuszyca Górna - -
8 Krzysztof Bartosik Toruń - -
9 Rafał Bator Bielawa - OTS LaGrande
10 Magdalena Bednorz Świebodzice - MTB REFA ŚWIEBODZICE
11 Daniel Bejmert Wałbrzych - SPORTFUEL.PL
12 Piotr Bereźnicki Jelenia Góra - Interferie OptyK Okular Team
13 Paweł Biczysko Wrocław - -
14 Jarosław Bielakowicz Legnica - -
15 Anna Bielecka Wałbrzych - Kkw superior Wałbrzych
16 Oktawian Biniek Bolesławiec - TEAM29ER
17 RYSZARD BINIEK Dobromierz - TEAM29ER
18 Arek Błachut Brzeźnica - SGR Specialized
19 Kamil Błaszczyk Kudowa-Zdrój - -
20 Adam Bobryk Wrocław - -
21 Piotr Boczula chocieszów - Brak
22 Grzegorz Broda Katowice - SCS OSOZ Racing Team
23 Tomasz Bryłka Bralin - UKS SPORT BRALIN
24 Maciej Bujewicz Wrocław - -
25 Bartosz Burdzinski Wrocław - Immotion specialized team
26 Edyta Ceda głuszyca - -
27 Dominik Chłodowicz Bielawa - Dream-Bike Bielawa
28 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
29 Karol CHOMIŃSKI Wrocław - MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
30 Michał Chwastek Jedlina-Zdrój - TeamOmins
31 Jakub Cichy Górki Wielkie - OPONY SERAFINOWSKI
32 Krzysztof Cikoto Wałbrzych - -
33 Mariusz Czarnota Poznań - Volkswagen MTB Team
34 Konrad Czemarnik Głuszyca Górna - Głuszyca
35 Maciej Dalecki Świdnica - -
36 Jan Dubas Bielawa - lincoln electric bester bike team bielawa
37 Filip Duława głuszyca - Elastotech Bohema MTB TEAM
38 Ignacy Dumin Jelenia Góra - Interferie Optyk Okular
39 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - TMIP MTB TEAM
40 Marcin Dykas Wrocław - Sport-Profit Wrocław
41 Jacek Dylewski Wałbrzych - -
42 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie - -
43 marcin fesyk głuszyca - cranberry team
44 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
45 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - TMMP BIKE TEAM
46 Mariusz Gałuszka Męcinka - Ajan Iron Team Jawor
47 ROBERT GAWRON Świdnica - -
48 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - Luks Lider Stare Bogaczowice
49 Krzysztof Gefert Świebodzice - -
50 Tomasz Golczyński Wrocław - -
51 Bogusław Goliński Szczawno-Zdrój - -
52 Janusz Gontarek Bielawa - -
53 JACEK GOTOWCZYC STRZELCE KRAJEŃSKIE - -
54 Magdalena Góra Wrocław - -
55 Arkadius Gross Fischbach - Cranberry Team
56 Dawid Grzelak Gluszyca - -
57 Michał Grzeszczak Wrocław - Torq
58 Maciej Gut głuszyca - -
59 Michał Gwiździński Częstochowa - -
60 Grzegorz Herman Wrocław - Orange Iron Team
61 Grzegorz Herman Wrocław - Best-Com Team
62 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - CyklonProalTeam
63 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - -
64 Paweł Ignasiak Świdnica - Mitsubishi Materials MTB Team
65 Aneta Imielska Smolec - MTB VOTUM TEAM WROCLAW
66 Tomasz Imielski Wrocław - Prom Riders Team
67 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
68 Rafał JANKOWSKI Smolec - TOYOTA NOWAKOWSKI
69 Artur Jarczok Jugowice - MTB WALIM
70 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka - Rowerowo Official Team
71 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław - IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team
72 Aleksander Kaczmarek Świdnica - MTB REFA ŚWIEBODZICE
73 Damian Kasprzyk Wrocław - -
74 Bartłomiej Kawa Warszawa - LOYALTY POINT RACING TEAM (POWERED BY HOTEL ZAMEK RYN)
75 Michał Kempa Świdnica - motos.pl
76 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - -
77 Adam Klimek Świebodzice - -
78 Maciej Kloc Wrocław - -
79 Paweł Klusek Stary Wielisław - Sport-profit Cannondale
80 Krystian Kondej Bielawa - VO2max Bike Team
81 Szymon Koszykowski Oława - Mitsubishi Materials MTB Team
82 Piotr Kowalski Wałbrzych - -
83 Igor Kowalski Bolesławiec - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
84 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice - -
85 Andrzej Kowalski Męcinka - -
86 Robert Krok głuszyca - Elastotech Bohema MTBTeam
87 Rafał Król głuszyca - Cranberry Team
88 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój - Mitsubishi Materials MTB Team
89 Grzegorz Kucharek Pieszyce - -
90 Sławomir Kulik głuszyca - -
91 Agata Kunigowska Dzierżoniów - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
92 PIOTR Kunigowski Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
93 Bartosz Kupski Wrocław - Bobrza Club
94 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - SGR Specialized
95 Tomasz Kurek Wrocław - CHOJRAK TEAM WROCŁAW
96 Henryk KURZAJ Wojcieszów - bez
97 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław - Chojrak Team Wrocław
98 Maurycy Lewicki Osieczna - Strefasportu.pl
99 Maciej Lubiński Świdnica - -
100 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - Środa Racing Team
101 Dariusz Macek Bardo - UKS KUSY BARDO
102 Tomasz Mach Wałbrzych - Sportfuel.pl
103 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - Cranberry team
104 Mateusz Macuda głuszyca - SowieTeam
105 Jan Madej głuszyca - Cranberry team
106 Slawomir Malczyk Swidnica - -
107 Bernard Malwic głuszyca - SOWIE TEAM
108 Roman Marczuk Wałbrzych - SOWIE Team
109 Artur Marzec Bielawa - Lincol Electric Bester bike Team Bielawa
110 Ryszard Maślak Opolnica - UKS KUSY BARDO
111 Angelika Materna Nowa Ruda - -
112 Tomasz Mazuga Mieroszów - -
113 Patryk Mazur Boguszów - Gorce - Biały Kamień
114 Łukasz Mendera Bardo - UKS KUSY BARDO
115 Anna Michalak-Warżała Wrocław - PM Rider Team
116 Mariusz Mieczkowski Bielawa - Lincol Electric bester bike team Bielawa
117 Dorian Mrzygłód Bielawa - -
118 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - SOWIE TEAM
119 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - PST OSTSPED
120 oskar natołoczny Polanica Zdrój - Bike Center Atak Sport Świdnica Team
121 Piotr Niciejewski Knurów - FeByS Bike Team
122 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - Immotion Specialized Team
123 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna - Mitsubishi Materials MTB Team
124 Andrzej Onyśko Ligota Mała - IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
125 Szymon OSTRYSZ Wrocław - -
126 Krzysztof Paluszek głuszyca - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
127 Sebastian Pankiewicz Jugowice - MTB WALIM
128 Piotr Pawłowski Kłodzko - -
129 Ondřej Penc Meziměstí 3 - Cyklo TONY
130 Bartosz Piątkowski Poznań - bapco.eu
131 Kamila Piechowicz Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
132 Jakub Podkówka Sady Dolne - Luks Lider Stare Bogaczowice
133 Krzysztof Podraza Wałbrzych - BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
134 Justyna Pokorska Łomnica - -
135 Jakub Polski Jedlina Zdrój - Team Omins
136 Bartosz Połeć Wrocław - -
137 DARIUSZ POROŚ Wrocław - -
138 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - KS Lechia Piechowice
139 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny - uuu
140 Maciej Radzikowski Struga - Luks Lider Stare Bogaczowice
141 Jayakishore Rajkumar Wrocław - ?
142 Robert Regner Oława - Świat Roweru Welda Omega Team
143 Artur Rogalski Gluszyca - -
144 Krzysztof Rowicki Pieszyce - -
145 ŁUKASZ RUBIK Namysłów - ŁAJ NOT
146 Krzysztof Sadurski Pieszyce - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
147 Marcin Sarkowicz Siemianowice Śląskie - Scs Osoz Racing Team
148 Maciej Skulski Tyniec Mały - MS-automatik
149 Krzysztof Skupin głuszyca - UKS Szafir Wałbrzych
150 Kamil Smolski Prudnik - -
151 Cezary Sołtys Walim - MTB Walim
152 Michał Stachowski Leszno - REAL 64-sto
153 Maciej Stanowicz Świebodzice - Mitsubishi Materials MTB Team
154 Damian Staroń Zacharzyce - PM RIDER TEAM
155 Michał Sudomierski Świebodzice - SailSun
156 Jacek Sury Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
157 Rafał Szczepuch Świdnica - QUEST TEAM
158 Paweł Szechowski Zielona Góra - BIKEBOARD
159 Paweł Szlęk Oborniki Śląskie - PM RIDER TEAM
160 Wojciech Szlichta Bielawa - -
161 Jacek Sztandera Wrocław - Osadkowski Team
162 Mariusz Szukalski SZEWCE - Mitsubishi Materials MTB Team
163 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - -
164 DAREK TOBIASZ Piechowice - Ks Lechia Piechowice
165 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - SOWIE TEAM
166 Piotr Walczak głuszyca - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
167 GRZEGORZ WALCZAKOWSKI Brzeg - Epicteam
168 Maciej Walczakowski Wrocław - EpicTeam
169 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - Sportfuel.pl
170 Dariusz Welzer Oława - Świat Roweru Welda Omega Team
171 Witold Węglarz Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team MTB
172 Michał Wielosik Wałbrzych - BikeExpert Team Wałbrzych
173 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - MTB WALIM
174 Tomasz Wolbiński KRZYKÓW - -
175 Sebastian Wolny Podgórzyn - Interferie Optyk Okular Jelenia Góra
176 Radosław WUJDA Żary - ŻARY Cycling TEAM
177 Kinga Wyrzucka Ostroszowice - MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW
178 Agnieszka Wyszomirska Świdnica - -
179 Adam Wyszomirski Świdnica - -
180 Marek zagórowski Bielawa - -
181 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW
182 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - ultimasport.pl TIMING
183 Przemysław Zalewski Śrem - KOMETA ŚREM
184 Paweł ZARCZUK Wrocław - INSS-POL MTB TEAM
185 Zbigniew Zielonka Katowice - SCS RACING TEAM
186 Marcin Żurowski Wrocław - GVT


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 26
Mężczyźni 366
Wszyscy 392