Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Jacek Wcisło Jaszkowa Górna Bieg Główny - - - L
2 Marta Adamiak Zabkowice Slaskie Bieg Główny - - Aby do Mety M
3 Sebastian Badowski Zawonia Bieg Główny - - Zawonia Team M
4 Robert Banaś Nowa Ruda Bieg Główny - 1 22 bpg L
5 Grzegorz Bandur Poznań Bieg Główny - 1 KB MANIAC POZNAŃ M
6 Sebastian Bański Kamienna Góra Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE S
7 Artur Baran Dobra Bieg Główny - - Ks Limanowa Forrest M
8 Mariusz Bartkowiak Opole Bieg Główny - 1 OPOLE biega M
9 Dominik Bartków Bielsko-Biała Bieg Główny - - Rebellion of free Runners L
10 MICHAŁ BEREZIUK Dziewiętlice Bieg Główny - - - XL
11 Paweł Białek Świebodzice Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
12 Carolina Białokryty Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 ABY DO METY M
13 Michał Biela Świdnica Bieg Główny - 1 - L
14 Artur Bielański Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 - M
15 Marek Blanik Radlin Bieg Główny - 1 Radlin M
16 Krzysztof Bodurka Nielepice Bieg Główny - - Alpin Sport Team / AZS AWF Kraków M
17 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M
18 Łukasz Bogdał Międzygórze Bieg Główny - - ULKS Bystrzyca Kłodzka M
19 Roman Bogdał Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - UlKS Bystrzyca Kłodzka M
20 Paweł Bogdał Międzygórze Bieg Główny - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
21 Sylwia Bondara Warszawa Bieg Główny - 1 Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team S
22 Michał Bugajło Warszawa Bieg Główny - 1 OIRP Warszawa L
23 Katarzyna Bujak Unisław Śląski Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
24 Anna Celińska Bielsko-Biała Bieg Główny - 1 Byledobiec Anin S
25 Łukasz Chlebek Wrocław Bieg Główny - 1 - L
26 Katarzyna Chomiak Jedlina-Zdrój Bieg Główny - 1 Biegaj w Jedlinie M
27 DARISZ CHORĄŻY Wałbrzych Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
28 MACIEJ CIECIUCH Polanica-Zdrój Bieg Główny - - OLAWS Złotoryja M
29 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby do mety M
30 Rafał Cyrny Warszawa Bieg Główny - 1 KS Staszewscy L
31 Piotr CZAPLA Gliwice Bieg Główny - 1 UKS Olimpia Zabrze S
32 Daniel Czarniecki Polanica-Zdrój Bieg Główny - 1 TiE L
33 Bartłomiej Czyż Kraków Bieg Główny - 1 Team Bikebrothers M
34 Szymon Ćwik Kępno Bieg Główny - 1 - S
35 Marcin Ćwik Kępno Bieg Główny - 1 Faustianka team M
36 EWELINA DALECKA Wałbrzych Bieg Główny - 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe M
37 Radek Dalecki Wałbrzych Bieg Główny - 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe S
38 Kamil Dąbek Lądek Zdrój Bieg Główny - 1 AZS PWSZ NYSA M
39 Tomasz Dąbrowski Namysłów Bieg Główny - 1 CBF Team XL
40 Michał Derencz Tłumaczów Bieg Główny - 1 - L
41 Agata Dereń Stara Łomnica Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
42 Beata Dereń Stara Łomnica Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
43 Adam Dołęga Nowa Bystrzyca Bieg Główny - - - S
44 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby Do Mety S
45 KRYSTYNA DRĄG Wałbrzych Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
46 joanna Drewnicka-Ogrodnik Wrocław/Przemiłów Bieg Główny - 1 INTENSO S
47 Sylwester Dudek Brody Bieg Główny - - LKB RUDNIK L
48 Jacek Dudzik Klodzko Bieg Główny - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
49 Marcin Dudziński Wałbrzych Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
50 Pavel Dvořák Prostějov Bieg Główny - - Biatlon Prostějov M
51 Kazimierz Fąfrowicz Kłodzko Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa S
52 Janusz Ferenc Ludwikowice Kł. Bieg Główny - 1 UKS LUDWIKOWICE M
53 Elzbieta Frydecka Zrodla Bieg Główny - 1 - L
54 Slawek Frydecki Zrodla Bieg Główny - 1 - XL
55 Dariusz Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie Bieg Główny - - LKS ISKRA Jaszkowa L
56 Sławomir Furman Szczepanów Bieg Główny - 1 - S
57 Jacek Gardener Warszawa Bieg Główny - 1 Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team M
58 Katarzyna Gaszkowska Warszawa Bieg Główny - - Allianz Running Team S
59 Dominik gawlas Cieszyn Bieg Główny - - - M
60 Dominim Gawlas Cieszyn Bieg Główny - 1 - M
61 Tomasz Gawroński Jędrzejów Bieg Główny - - - M
62 Krzysztof Gądek Olkusz Bieg Główny - 1 KS Olkusz L
63 Elżbieta Gąsior Żarów Bieg Główny - 1 Banda Jeleni L
64 Paweł Gąsior Oława Bieg Główny - 1 Banda Jeleni S
65 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów Bieg Główny - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S
66 Bogdan Głąba Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 - M
67 Jakub Głuszczak Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby do mety XL
68 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby do Mety M
69 Barbara GÓJSKA Złoty Stok Bieg Główny - 1 - M
70 Marta Góźdź Wilkanów Bieg Główny - 1 - S
71 Marta Góźdź Wilkanów Bieg Główny - 1 - S
72 Marcin Grabosz Żarów Bieg Główny - 1 Banda Jeleni M
73 Małgorzata Grajnert Domaszków Bieg Główny - Junior 1998-1999 - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
74 Adrian Gronek Warszawa Bieg Główny - - - S
75 Marek Grund Strzebiń Bieg Główny - - Mafia TEAM Lubliniec M
76 Dominik Grządziel Dziekanowice Bieg Główny - - ATTIQ.PL S
77 Łukasz Grzebieluch rybnik Bieg Główny - - Ledwo Zipia L
78 Katarzyna Grzebieluch rybnik Bieg Główny - 1 - M
79 Natalia Grzegorczyk Opoczno Bieg Główny - - Opoczno Sport Team S
80 Marcin Grześkowiak Świebodzin Bieg Główny - - Żary Runners Team M
81 Anna Grześkowiak Wałbrzych Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE S
82 Mateusz Grzyb Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - Junior 1998-1999 - 1 - M
83 Maks Grzybowski Gdynia Bieg Główny - 1 LKS Zorza Gdynia M
84 Michał Gulacz Wałbrzych Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
85 Paweł Hytel Kłodzko Bieg Główny - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA bieganie M
86 Marcin Ilków głuszyca Bieg Główny - 1 - L
87 Rafał Iniewski Warszawa Bieg Główny - 1 OIRP Warszawa XL
88 Alicja Jackowska Bydgoszcz Bieg Główny - 1 run@fun S
89 Tomasz Jackowski Bydgoszcz Bieg Główny - 1 run@fun S
90 Ryszard JALOWIEC Olkusz Bieg Główny - 1 KS Olkusz L
91 Adam Jamiński Tychy Bieg Główny - - - M
92 Paulina Janik Jelenia Góra Bieg Główny - 1 Karkonosz Running Team Szklarska Poręba S
93 TOMASZ JANKOWSKI Legnica Bieg Główny - 1 - M
94 RYSZARD JANUSZ Szczytna Bieg Główny - 1 - M
95 Błażej Januszek Ligota Piękna Bieg Główny - 1 Banda Jeleni S
96 Iwonka Januszyk Oświęcim Bieg Główny - - DARE2B / ALPINKA SkiTrab S
97 Tomasz Jarmolski Bielsko - Biała Bieg Główny - Junior 1998-1999 - - . S
98 Kamil Jastrzębski Kraśnik Bieg Główny - 1 SKB Kraśnik S
99 Magdalena Jaśkowska Olkusz Bieg Główny - 1 KS Olkusz S
100 Piotr Jaśtal Domaszowice Bieg Główny - 1 LKB Rudnik M
101 PIOTR JAŚTAL Starachowice Bieg Główny - - LKB RUDNIK M
102 Marek Jezierski-Krupa Zabrze Bieg Główny - 1 - L
103 Krzysztof Jilek Idzików Bieg Główny - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka/BogdalTeam M
104 Dariusz Jilek Idzików Bieg Główny - Junior 1998-1999 - 1 Ulks Bystrzyca Kłodzka M
105 Miłosz Kaczkowski Wałbrzych Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
106 Dariusz Kalisz Wałbrzych Bieg Główny - - SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE S
107 Jakub Kałużny Sopot Bieg Główny - - AlpinSport / KW Zakopane M
108 Marian Kania rybnik Bieg Główny - 1 Ledwo Zipia M
109 Stanisław Kapłon Kłodzko Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa S
110 Bartłomiej Kasprzak Wrocław Bieg Główny - - - M
111 Anna Kącka Zakopane Bieg Główny - 1 Dare2b Team M
112 Łukasz Klimczak Wrocław Bieg Główny - 1 SkoczekTeam L
113 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby do Mety L
114 PIOTR KNAPIK Wrocław Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
115 Bogdan Koc Wilkanów Bieg Główny - 1 KKZK XL
116 Dominik Kociński Raszków Bieg Główny - 1 - L
117 Michał Kołtowski WSCHOWA Bieg Główny - - - L
118 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby do Mety XL
119 PIOTR KOŃ Dęba Bieg Główny - 1 ALPIN SPORT TEAM M
120 Wojciech Kopeć Swaderki Bieg Główny - 1 Team Kopeć S
121 Rafał Kopij Stara Bystrzyca Bieg Główny - 1 - L
122 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Lubliniec Bieg Główny - 1 Mafia Team Lubliniec M
123 Marcin Kornaś Braszowice Bieg Główny - 1 Aby do Mety XL
124 Mariusz Kostasz głuszyca Bieg Główny - - KB FAURECIA WAŁBRZYCH STOOR L
125 Sławomir Kosuciński Polanica-Zdrój Bieg Główny - - ULKS Bystrzyca Kłodzka M
126 Rafał Kot Szczytno Bieg Główny - 1 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno L
127 Tomasz Kowal Kłodzko Bieg Główny - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
128 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec Bieg Główny - - NOWA RUDA-BIEGA S
129 Marcin Kubica Bielsko - Biała Bieg Główny - 1 Ks Sprint/ Inov-8 Team L
130 NORBERT KUBIK Świdnica Bieg Główny - 1 LiR L
131 Anna Kucmus-Rapacz Kłodzko Bieg Główny - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
132 Marek Kulczycki Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 - M
133 Bernadeta Kupczak TOPOLA Bieg Główny - 1 - S
134 Magdalena Kurczyna - Głuszczak Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 ABY DO METY XL
135 Małgorzata Kwiecień Zduńska Wola Bieg Główny - 1 Biegamy we Wrocławiu S
136 Daniel Kwolik Długopole Zdrój Bieg Główny - 1 kłodzkoprzytwierdzabieganie L
137 JAROSLAW LAZAROWICZ HERAND Bieg Główny - - - S
138 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków Bieg Główny - 1 - M
139 Grzegorz Lejczak Namysłów Bieg Główny - 1 - L
140 Sylwester` Lepiarz WRONÓW Bieg Główny - 1 MUKS THM OSTROWIEC ŚW S
141 Dominika Leszczyńska-Bogdał Wrocław/Międzygórze Bieg Główny - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
142 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie Bieg Główny - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
143 Edyta Lewandowska Olsztyn 42-256 Bieg Główny - - Alpin Sports Team/ELite Sports S
144 JAN lisicki Szczecin Bieg Główny - 1 Dzika Ostoja M
145 ADAM LUPA Namysłów Bieg Główny - - NTT TRIADA M
146 Piotr Łobodziński Bielsk Podlaski Bieg Główny - 1 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża M
147 Kinga Łuczaj Międzygórze Bieg Główny - 1 Centrum Śnieżnik S
148 Krzysztof Łukawski Świebodzice Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
149 JANUSZ MAGIERA Wodzisław Śląski Bieg Główny - 1 - L
150 Anna Majoch Wrocław Bieg Główny - - GVT S
151 Robert Manoryk Jelcz-Laskowice Bieg Główny - - - M
152 Damian Marcińczyk Wałbrzych Bieg Główny - - Sudeckie Wycieczki Biegowe L
153 ŁUKASZ MARCJANEK Szczytna Bieg Główny - - - M
154 Jarosław Mardaus Jaszkowa Dolna Bieg Główny - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE L
155 Dariuszm Marek WIELICZKA Bieg Główny - 1 AlpinSport Team S
156 BARBARA MARZYŃSKA Gniezno Bieg Główny - 1 - S
157 Patrycja Maśloch Wilkołaz Bieg Główny - 1 SKB Kraśnik S
158 MACIEJ MATCZAK Odolanów 12KM - - - -
159 Marek Matyaszek Kłodzko Bieg Główny - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE M
160 Agnieszka Matysek Pawłów Bieg Główny - - LKB RUDNIK M
161 MICHAŁ MAZUREK Kłodzko Bieg Główny - 1 UKS Powerslide Znicz Kłodzko L
162 Michalina Mendecka Łaziska Górne Bieg Główny - 1 MOSiR Łaziska Górne S
163 Agnieszka Michalska Krosnowice Bieg Główny - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE M
164 EWA MICHALSKA Polkowice Bieg Główny - 1 mSport Team M
165 Janusz Michalski Stara Bystrzyca Bieg Główny - 1 - L
166 JÓZEF MICHALSKI BYSTRZYCA KLODZKA Bieg Główny - 1 - L
167 Wojciech Midura Szalejów Górny Bieg Główny - 1 STD Szalejów M
168 Paweł Mikrut Wrocław Bieg Główny - 1 run-log.com M
169 Barbara Miler Niemodlin Bieg Główny - 1 - M
170 Artur Misiak Stronie Śląskie Bieg Główny - 1 Team Bazyl L
171 Mariusz Miskiewicz Mnich Bieg Główny - - Biegiem przez Chybie M
172 Lucjan Morajda Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 Centrum Śnieżnik Międzygórze S
173 Patryk Moszumański Wrocław Bieg Główny - 1 TOR/WKB Piast Wrocław L
174 Marek Możwiło Nowa Ruda Bieg Główny - 1 UKS Ludwikowice M
175 Krzysztof Mrozek Stronie Śląskie Bieg Główny - 1 Banda Jeleni XL
176 ryszard Nesterewicz Kłodzko Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
177 Lidia Niekraś Kłodzko Bieg Główny - - - S
178 Wojciech Nowak Wysoka Bieg Główny - 1 - L
179 Maciej Napoleon Ogrodnik Wrocław Bieg Główny - 1 Olympic Med M
180 Paweł Olesiuk Szczytna Bieg Główny - 1 - M
181 Magdalena Olmas Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 - S
182 Wojciech Olszewski Wałbrzych Bieg Główny - - Aby do mety M
183 Henryk Ostropolski Dzierżoniów Bieg Główny - 1 WKB PIAST Wrocław L
184 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda-Słupiec Bieg Główny - 1 NOWA RUDA-BIEGA L
185 Daniel Pasternak Pławnica Bieg Główny - 1 - M
186 Piotr Perkowski Sobótka Bieg Główny - 1 KB Sobótka/ Być jak Ramamuri S
187 Robert Pędziwiatr Blachownia Bieg Główny - 1 Mafia Team Lubliniec L
188 Kacper Piech Kraków Bieg Główny - - etapowatriada.pl/Asics FrontRunner S
189 Krzysztof Pietrzyk Koluszki Bieg Główny - 1 Lks koluszki M
190 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 Goggle PAE Team M
191 Andrzej Piotrowski Wałbrzych Bieg Główny - - Aby do mety L
192 Katarzyna Plewa Stronie Śląskie Bieg Główny - 1 nordic16.com L
193 Kamil Poczwardowski Szczutowo Bieg Główny - - Państwowa Straż Pożarna Sierpc S
194 Marek Poczwardowski Szczutowo Bieg Główny - - - M
195 MARCIN POTOCKI Żary Bieg Główny - - - M
196 Janusz Powała Lubin Bieg Główny - 1 JiL L
197 Robert Prasełek Olkusz Bieg Główny - 1 KS Olkusz L
198 Sebastian Prochot Kłodzko Bieg Główny - 1 - L
199 Bartłomiej Przedwojewski Głuchołazy Bieg Główny - 1 - M
200 Tymek Przygoda Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - Junior 1998-1999 - 1 - XL
201 Pawel Pusz Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 Ulks Bystrzyca Klodzka M
202 Andrzej Reczuch Wrocław Bieg Główny - 1 Dywizjon 102 M
203 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław Bieg Główny - 1 - L
204 Ewa Rokicka Skierniewice Bieg Główny - 1 - M
205 Gabriela Rolka Kraków Bieg Główny - - etapowatriada.pl/Asics FrontRunner S
206 Marcin Rosłoń Warszawa Ursynów Bieg Główny - 1 Kingrunner L
207 KATARZYNA RYBCZYŃSKA Ząbkowice Śląskie Bieg Główny - 1 Aby do Mety M
208 Bartosz Rynkowski Gdańsk Bieg Główny - - LKS ZORZA GDYNIA M
209 Michał Rzepecki Poznań Bieg Główny - - - M
210 Tomasz Sadło Zabrze Bieg Główny - - Kolegium Sędziów Zabrze M
211 Robert Sadowski Gdynia Bieg Główny - 1 LKS Zorza Gdynia / biegamyrazem.pl M
212 Robert Sadzik Bardo Bieg Główny - 1 - M
213 Tomasz Samosenek NowaRuda Slupiec Bieg Główny - - Nowa Ruda-Biega S
214 MARCIN SERKOWSKI Gdynia Bieg Główny - - biegamyrazem.pl XL
215 Marcin Serkowski Gdynia Bieg Główny - - Biegamyrazem.pl XL
216 Tomasz Sęk Piastów Bieg Główny - - - M
217 Anna Sękowska Prudnik Bieg Główny - - - S
218 Michał Sikora Żelowice Bieg Główny - 1 sikory M
219 Jacek Sikora Żelowice Bieg Główny - 1 sikory M
220 Adam Sikora Żelowice Bieg Główny - 1 sikory L
221 Dariusz Skrobała Bolechowo Bieg Główny - 1 - S
222 Michał Sławiński Kłodzko Bieg Główny - 1 - XL
223 Jerzy Słobodzian Dzierżoniów Bieg Główny - 1 NYSA BIEGA L
224 Henryk Sobczak Nowy Targ Bieg Główny - - Tc Orzeł Spytkowice L
225 Miłosz Socha Janówka Bieg Główny - 1 Trucht.com M
226 Tomasz Sommer Sulechów Bieg Główny - - Sulechowska Grupa Biegowa M
227 WIESŁAW STACHOWIAK Wrocław Bieg Główny - - Night Runners Wrocław M
228 Konrad Stańczyk-Biernacki Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - - M
229 Justyna Stefaniak Oleśnica Bieg Główny - 1 - S
230 Jerzy Sterczula BYSTRZYCA KLODZKA Bieg Główny - 1 Człowiek Wilk M
231 piotr strzelczyk PRZYTOCZNA Bieg Główny - 1 rtck L
232 Michał Strzelecki Warszawa Bieg Główny - 1 PZSF / OIRP Warszawa M
233 MARIAN SUSZ Sobótka Bieg Główny - 1 Kb Sobótka S
234 LESZEK SWOBODA Solarnia Bieg Główny - 1 Mafia Team Lubliniec M
235 Łukasz Szopa Dobra Bieg Główny - - KB LUPUS Oleśnica M
236 Paulina Szpilowska PYSKOWICE Bieg Główny - 1 KS Olkusz S
237 Filip Szuszkiewicz Mieroszów Bieg Główny - 1 small girl medium boy L
238 Anna Śleszycka Gdańsk Bieg Główny - Junior 1998-1999 - 1 LKS Zorza Gdynia M
239 Mateusz Świesiulski NOWY WALISZÓW Bieg Główny - Junior 1998-1999 - - ULKS Bystrzyca Kłodzka BogdałTeam M
240 Michal Talaga Folwark Bieg Główny - 1 zRaziki biegają XL
241 Rafał Telenga głuszyca Bieg Główny - 1 - M
242 DOROTA Tomera Stara Bystrzyca Bieg Główny - 1 - S
243 Ireneusz Tomków Nowa Ruda Bieg Główny - 1 PSP Nowa Ruda M
244 Robert Tomków Niemodlin Bieg Główny - 1 FAST FOOT OPOLE M
245 Martin Turek Praha Bieg Główny - - www.zakisova-skolabehu.com L
246 Tomasz Turek Kłodzko Bieg Główny - 1 lks Iskra Jaszkowa M
247 Dariusz Turkiewicz Wrocław Bieg Główny - - - M
248 Łukasz Tymków Brzeg Bieg Główny - - Rydz team M
249 Izabela Tymków Prudnik Bieg Główny - - Rydz team M
250 Maciej Ujwary Kłodzko Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa Dolna M
251 Rafał ULFIK Zabrze Bieg Główny - - SKB Kraśnik/Alpin Sport Team L
252 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - 1 L.K.S.Iskra Jaszkowa M
253 Robert Urbański Legnica Bieg Główny - 1 - M
254 Krzysztof Wajerowski Oleśnica Bieg Główny - - KB Lupus Oleśnica M
255 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK Świętoszów Bieg Główny - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
256 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna Bieg Główny - 1 LKS Iskra Jaszkowa L
257 ILONA WERENKOWICZ-WRONA Pawłów Bieg Główny - - LKB Rudnik S
258 MAREK WIĄCEK Wrocław Bieg Główny - 1 Team LUKS Żurawina - Wrocław M
259 Michał Wieczorek Koluszki Bieg Główny - Junior 1998-1999 - - - S
260 Krzysztof Wieczorek Kłodzko Bieg Główny - 1 - L
261 Marcin Wijas Strzegom Bieg Główny - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE L
262 Dominika Wiśniewska-Ulfik Zabrze Bieg Główny - - SKB Kraśnik S
263 GRZEGORZ WNUK Kłodzko Bieg Główny - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE M
264 Joanna Wojciechowska Warszawa Bieg Główny - - - S
265 Adrian Wojtacha Olkusz Bieg Główny - 1 KS Olkusz L
266 Marta Wojtkowiak Warszawa Bieg Główny - 1 OIRP Warszawa S
267 JÓZEF WOROBIEC Jędrzejów Bieg Główny - - - S
268 Michał Woś Ołdrzychowice Kłodzkie Bieg Główny - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
269 Wojciech Wowkonowicz Wrocław Bieg Główny - 1 - S
270 Krzysztof Wysota Lubliniec Bieg Główny - 1 Mafia Team Lubliniec M
271 Leszek Zając Świebodzice Bieg Główny - 1 - L
272 Grzegorz Zając Biała Bieg Główny - 1 Banda Jeleni M
273 Agnieszka Zajączkowska Kłodzko Bieg Główny - - LKS Iskra Jaszkowa S
274 Sławomir Zakrzewski Szalejów Górny Bieg Główny - 1 STD Szalejów M
275 Henryk Załęski Sobótka Bieg Główny - - KB Sobótka S
276 Marta Zaucha Kłodzko Bieg Główny - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE S
277 Paweł Zawadzki Wrocław Bieg Główny - - - M
278 STANISLAW ZAWADZKI Szczytna Bieg Główny - 1 LKS ISKRA JASZKOWA M
279 Dominik Ząbczyński Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny - 1 Alpin Sport Team S
280 Grzegorz Zdunek Nowy Bedoń Bieg Główny - 1 Trucht.com M
281 Tomasz Zdziarski Wrocław Bieg Główny - - - XL
282 Grzegorz Ziejewski WIELICZKA Bieg Główny - - - S
283 Jarosław Ziółkowski Gdynia Bieg Główny - 1 LKS Zorza Gdynia L
284 Krzysztof Ziółkowski Wrocław Bieg Główny - - Pro-ran M
285 Piotr Zwoliński Zabierzów Bieg Główny - 1 - L
286 Sławomir Żak Wrocław Bieg Główny - 1 - M
287 Emilia Żegleń Warszawa Bieg Główny - 1 OIRP Warszawa S
288 Anna Żółtak Busko-Zdrój Bieg Główny - 1 Opoczno Sport Team S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 67
Mężczyźni 221
Wszyscy 288