Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 ŁUKASZ ADAMCZUK Wrocław - 1 -
2 Rafał Adamczyk Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
3 Adam Adamkiewicz Piaski - 1 REAL 64-sto
4 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - 1 Interferie Optyk Okular Jelenia Góra
5 Krzysztof Andrzejewski Poznań - 1 Northtec Bike Team
6 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
7 Artur Badowski Burkatów - 1 -
8 MAREK BALICKI Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
9 Emil Bartusiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl
10 Tomasz Bąk Jedlina-Zdrój - 1 -
11 Monika Bejma Wrocław - 1 Immotion Specialized Team
12 Piotr Berdzik Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
13 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER
14 Emil Bisek Wałbrzych - 1 Bike Expert Team Wałbrzych
15 Mariusz BODYŁ Dzierżoniów - 1 -
16 JOLANTA BOJARSKA Wałbrzych - 1 MTB VotumTeam Wrocław
17 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - 1 MTB VotumTeam Wrocław
18 Grzegorz Broda Katowice - 1 SCS OSOZ Racing Team
19 Kuba Cebulski Ostroszowice - 1 -
20 ŁUKASZ CHOWAŃSKI Wrocław - 1 Sowie Team
21 Mariusz Chyła Kąkolewo - 1 REAL 64-sto
22 ANDRZEJ CUPIAŁ Dąbrowa Górnicza - 1 -
23 Dawid Czarnecki Wrocław - 1 Bez Śniadania
24 Marcin Debski Wrocław - 1 Muchobór Wielki
25 Michał Decewicz Wrocław - 1 -
26 Adam Deska Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
27 Krystian Domino Głogów - 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
28 JAKUB DUDEK Sosnowiec - 1 -
29 IZABELA DUDEK Sosnowiec - 1 -
30 Marcin Ferenc Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
31 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki - 1 Nabiegówki.com
32 Michał Frydrych Wrocław - 1 -
33 Katarzyna Frydrych Wrocław - 1 -
34 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
35 Katarzyna Gasenko Poznań - 1 -
36 Janusz Gontarek Bielawa - 1 -
37 Krzysztof Gorczyca Wrocław - 1 -
38 Michał Górski Pieszyce - 1 -
39 Bogdan Grabarczyk Przygórze - 1 MTB REFA ŚWIEBODZICE
40 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie - 1 -
41 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 Torq
42 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - 1 Środa Racing Team
43 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
44 Michał Gwiździński Częstochowa - 1 -
45 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
46 Patryk Helwig Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
47 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 CyklonProalTeam
48 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 -
49 Piotr Imioła Syców - 1 -
50 PATRYK JAHN Falmirowice - 1 -
51 Maciej Jakubowski Poznań - 1 -
52 Sławomir Jakubowski Knurów - 1 febys bike team
53 Eryk Janowicz Nowogrodziec - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
54 Łukasz Jarzyński Wrocław - 1 -
55 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team
56 Jacek Kalbarczyk Poznań - 1 Tylna Straż RT
57 Bogusław Karolewski Kudowa Zdrój - 1 Cyklon Proal Team
58 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
59 Marcin Kawalec Wrocław - 1 "IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
60 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska - 1 -
61 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw
62 Sebastian Klizner Kowary - 1 -
63 Paweł Klusek Stary Wielisław - 1 Sport-profit Cannondale
64 Adrian Kobusiński Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
65 Waldemar Kończak Burkatów - 1 -
66 Roman Kopczynski wroclaw - 1 -
67 Adam Kopeć Bolesławiec - 1 Bikestacja.pl
68 Przemek Koralewski Świdnica - 1 -
69 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
70 Daniel Koszykowski Cesarzowice - 1 Puma Pietrzykowice
71 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME STRZELIN
72 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
73 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
74 Andrzej Kowalski Męcinka - 1 -
75 Tomasz Kowalski Wrocław - 1 Huzar Bike Academy
76 Robert Krauze Nowa Ruda - 1 MATPLAST TEAM
77 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 KKZK
78 BARTOSZ KRYSMAN Kościan - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
79 PIOTR KRYSMAN Leszno - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
80 Rafał Krzaczek Jankowice Wielkie - 1 -
81 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
82 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. - 1 -
83 Michał Kulej Jelenia Góra - 1 QUEST TEAM
84 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia
85 Emek Kurasiński Nowa Ruda - 1 SGR Specialized
86 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
87 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 -
88 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
89 Maciej Lisowicz Gorzyca - 1 im motion specialized team
90 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS
91 Dawid Łanoszka szczytnica - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
92 Maciej Łazarenko Śrem - 1 GReeN BIKE MTB TEAM
93 Jacek Łoś Kłodzko - 1 -
94 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
95 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - 1 Cranberry team
96 Paweł Maczuba Legnica - 1 -
97 Jerzy Maćków Nysa - 1 Trezado Biketires.pl
98 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry team
99 Michał Malicki Wrocław - 1 -
100 FILIP MAŃCZAK Kicin - 1 Great Poland Bike Team
101 Marcin Mańczak Nowa Ruda - 1 TMMP BIKE TEAM
102 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
103 Mateusz Matuszewski Leszno - 1 METABO TORA BIKE
104 Łukasz Mendera Bardo - 1 KUSY BARDO
105 Piotr Mękarski Bielany Wrocławskie - 1 SCT Wrocław
106 Anna Michalak-Warżała Wrocław - 1 PM Rider Team
107 Dariusz Michalski Poznań - 1 -
108 ROMUALD MIERZEJEWSKI Bożków - 1 GMINA NOWA RUDA
109 Paweł Miklas Wałbrzych - 1 Biały Kamień
110 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized
111 Paweł Młyński Głogów - 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM
112 Rafał Moczulski Legnica - 1 Cyklon Proal Team
113 Szymon Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
114 Marcin MOSTOWSKI Koscian - 1 Mrówka Czempiń
115 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
116 Łukasz Namysł Koziegłowy - 1 Nikośbike
117 Piotr Niciejewski Knurów - 1 FeByS Bike Team
118 Marcin Nowak Wałbrzych - 1 Biały kamień
119 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Cyklon Proal Team
120 Damian Ozdoba Oleśnica - 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM
121 Piotr Pala Bielsko - Biała - 1 -
122 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
123 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 -
124 Piotr Pawłowski Kłodzko - 1 -
125 Mirosław Paździora szczytnica - 1 XTRABIKE BOLESŁAWIEC
126 Paweł Perkowski Oława - 1 MTB Votum Team Wrocław
127 Artur Piaskowski Jawor - 1 -
128 Tomasz Pietraho Lubin - 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
129 Emilia Pingot Kalisz - 1 Immotion Specialized Team
130 Szymon Pióro Bolesławiec - 1 Cyklosport Bolesławiec
131 adam plaszczyk Bielawa - 1 -
132 Justyna Pokorska Łomnica - 1 -
133 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized
134 Mariusz Prusak Henryków - 1 -
135 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - 1 duvenbeck wąs sport
136 Piotr Przybył Poznań - 1 JakśBud Biedrusko
137 PIOTR J. Przybysz Gdynia - 1 -
138 Adam Ptak Zabrze - 1 FeByS Bike Team
139 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie - 1 czasnarower.pl
140 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 -
141 Rafał Putyra Gajków - 1 -
142 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Strefa Wolności Cieszyn
143 Robert Rdułtowski Tyniec Mały - 1 VMBP Wrocław
144 Robert Regner Oława - 1 Świat Roweru Welda Omega Team
145 Łukasz Reiter Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda GAll-Icm Team
146 Adam Rogala Gryfów Śląski - 1 IM-Motion Specialized
147 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice - 1 Huzar Bike Academy
148 Szymon ROZMIAREK Śrem - 1 KOMETA - ŚREM
149 Paweł Rubajczyk Wałbrzych - 1 Biały Kamień
150 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team
151 Łukasz Rzepecki Wrocław - 1 -
152 Kamil Semenowicz Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
153 Mariusz Setera Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
154 MICHAŁ SITARZ Kraków - 1 Interprojekt, Maratomania, ProService
155 Marcin Siwek Przygórze - 1 siwekfotografia.pl
156 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 -
157 MARCIN SOBAŃSKI Góra - 1 DGR RACING TEAM
158 Tomasz Solecki Katowice - 1 Silesia Technika & Isocar Team
159 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda - 1 MATPLAST TEAM
160 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 -
161 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 -
162 Artur Strzałkowski Piechowice - 1 Lechia Piechowice
163 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój - 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam
164 irek sudnik Józefosław - 1 Lirene bike team
165 Hubert Sudoł Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
166 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
167 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
168 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM
169 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE Team
170 Leszek Szlauer Goleszów - 1 Strefa Wolności Cieszyn
171 Paweł Szlęk Oborniki Śląskie - 1 PM RIDER TEAM
172 Dorota Szul Wrocław - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE
173 Robert Szwarc Jaworek - 1 UKS Kusy
174 Marcin Szymański Oława - 1 Oławska Grupa Biegowa
175 Dominik Tałanda Bolesławiec - 1 XTRABIKE Bolesławiec
176 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized
177 Piotr Turek Lubin - 1 -
178 Jacek Urban Oława - 1 Świat Roweru Omega Welda Team
179 Marcin Urbaniak Poznań - 1 Colex Racing Team
180 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
181 Łukasz Walewski Wrocław - 1 -
182 Dominik Waligóra głuszyca - 1 Cranberry Team
183 Krzysztof Walukiewicz Jawor - 1 Ajan Iron Team Jawor
184 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 Dzida Serwinów
185 Paweł Wasiński Kąkolewo - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
186 Dariusz Welzer Oława - 1 Świat Roweru Welda Omega Team
187 Sławomir Węgrzyn Bardo - 1 UKS KUSY
188 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
189 krzysztof wiejkut Kudowa Zdrój - 1 KKZK
190 Jan Wojdyla Zlototryja - 1 -
191 PIOTR WÓJCIK Stoszowice - 1 -
192 Marek Wydmuch Bardo - 1 sgr specialized
193 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 -
194 Jakub Zajączkowski Nowa - 1 XTRaBike Bolesławiec
195 Damian Zalejski Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
196 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
197 WIESŁAW ZALEWSKI Bytom Odrzański - 1 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
198 SŁAWOMIR ZAPAŁA Zwrócona - 1 makeris team
199 Andrzej Zieliński Lubin - 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
200 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie - 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
201 Krzysztof Zuzelski Szklary Górne - 1 STS EXTREME STRZELIN
202 Marek Zych Katowice - 1 Bike Atelier Team
203 Marcin Żak Paczków - 1 -
204 DAWID ŻUREK Głogów - 1 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Cezary Włochal Wałbrzych - - -
2 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší - - Apache LOKO Trutnov
3 Jana Adámková Rtyně v Podkrkonoší - - Apache LOKO Trutnov
4 marek alchimowicz Złoty Stok - - ?
5 Andrzej Apanasewicz Walim - - MTB WALIM
6 Krzysztof Bartosik Toruń - - -
7 Dariusz Bednarczyk dabrowa gornicza - - Bike Atelier Team
8 Daniel Bejmert Wałbrzych - - SPORTFUEL.PL
9 Paweł Biczysko Wrocław - - -
10 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - - G.B
11 TOMASZ BINKOWSKI Wrocław - - -
12 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Specialized
13 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
14 Piotr Boczula chocieszów - - --
15 Wojciech Borkowski Dzierżoniów - - -
16 SEBASTIAN BOROŃSKI Głubczyce - - white MTB team biała
17 Mateusz Brycki Wrocław - - EKG Wrocław
18 Marcin Buczek Nysa - - -
19 Piotr Bujak Jelenia Góra - - -
20 Rafał Byczkowski Jugów - - Mitsubishi Materials MTB Team
21 Lidia Bzdenga- Antoniewicz Mosina - - MOSINA BIKE CHALLENGE
22 Marcel CHLASTAWA Kruszyn - - Xtrabike
23 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
24 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
25 Sebastian CHOJNOWSKI Gliwice - - Interprojekt, Maratomania, ProService
26 Karol CHOMIŃSKI Wrocław - - MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
27 Jakub Cichy Górki Wielkie - - OPONY SERAFINOWSKI
28 Karolina Cierluk Piechowice - - Mitutoyo AZS Wratislavia
29 Andrzej Cwenar Lubawka - - -
30 Konrad Czemarnik Głuszyca Górna - - -
31 Maciej Dalecki Świdnica - - -
32 ŁUKASZ DAWIDOWICZ Wilczyce - - -
33 Milena Drelak Bralin - - UKS SPORT BRALIN
34 Dariusz Drelak Bralin - - UKS SPORT BRALIN
35 Jan Dubas Bielawa - - lincoln electric bike team bielawa
36 Lukasz Duda wroclaw - - IMMOTION SPECIALIZED TEAM
37 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM
38 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized
39 Mateusz Dżugaj Mysłaków - - -
40 Marcin Ferenc Srebrna Góra - - SGR Specialized
41 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - - TMMP BIKE TEAM
42 Dariusz Gac Wałbrzych - - -
43 ROBERT GAWRON Świdnica - - -
44 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - - Luks Lider Stare Bogaczowice
45 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
46 Krzysztof Gefert Świebodzice - - -
47 Maciek Gil Wrocław - - Synexus Polska
48 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - - CyklonProalTeam
49 MACIEJ GŁOWACKI WIELICZKA - - BIKEBOARD
50 Michał Gołębiewski Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
51 Magdalena Góra Wrocław - - -
52 Marcin Górski Jemna - - SGR Specialized
53 Zbigniew Grochowski Kłodzko - - -
54 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team
55 Aleksandra Grudzińska Niedźwiednik - - -
56 Michał Gruszka Opolnica - - -
57 NATALIA GRZEGORZEWSKA Krosnowice - - WĄS-SPORT
58 Paweł Grzybowski Janowice - - Northtec-Bike Team
59 Marek Gumienny Wołów - - -
60 Artur Gwiazdowski Oleśnica - - solo
61 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - - PoPoLuPo Kamienna Góra
62 Rafał Hebisz Mirków - - Kellys Oshee Racing
63 Filip Helta Boguszów-Gorce - - SGR SPECIALIZED
64 Grzegorz Herman Wrocław - - Best-Com Team
65 Krzysztof Hetnar Wrocław - - MTB KRAJEK TEAM
66 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - - UKS KUSY BARDO
67 Aneta Imielska Smolec - - MTB VOTUM TEAM WROCLAW
68 Jakub Iwaniec Pieszyce - - Wkurw_Team
69 Marek Jakubczyk Świdnica - - -
70 Krystian Jakubek Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia
71 Paweł Jamro Świdnica - - NTS NEXELO
72 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
73 Samanta Jaroszewicz Gostków - - Luks Lider Stare Bogaczowice
74 Mateusz Józefiak Kępno - - UKS Sport Bralin
75 Szymon Juchniewicz Walim - - MTB WALIM
76 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka - - Rowerowo Official Team
77 Filip Kaczanowski Luboń - - Skoda Auto Szkoła Bike Team
78 Daniel Karczmarz Stare Bogaczowice - - 555
79 Jarosław Kielar Srebrna Góra - - SGR Specialized
80 Sławomir Kińczyk Oława - - KIN-SPAW
81 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - - -
82 Paweł Klimkiewicz Kłodzko - - Padbar Wrocław
83 Robert Kociałkowski Śrem - - Green Bike Mtb Team
84 Mateusz Kokowski Nowa Sól - - SEVEN-PERCEPTUS TEAM
85 Adam Konopski Jerzmanowa - - KGHM ZG Polkowice Sieroszowice
86 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki - - OTC OBORNIKI
87 MATEUSZ KOWALCZYK Oborniki Śląskie - - OŚ Racing Team
88 TOMASZ KOWALSKI Świdnica - - BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
89 Igor Kowalski Bolesławiec - - XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
90 Piotr Kowalski Wałbrzych - - -
91 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - - REAL 64-sto
92 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój - - Mitsubishi Materials MTB Team
93 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Specialized
94 Krzysztof Kuczyński Gliwice - - Bike Atelier Team
95 Marcin Kulaszewicz Walim - - SOWIE TEAM
96 Jarosław Kunicki Wrocław - - -
97 Kacper Kuropka Bralin - - UKS Sport Bralin
98 Szczepan Kuś Wrocław - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM
99 Marek Leśkiewicz Koziegłowy - - Nikośbike
100 Przemysław Lewandowski Namysłów - - Mitutoyo AZS Wratislavia
101 Hubert Lewandowski Szczecin - - -
102 Maurycy Lewicki Osieczna - - Strefasportu.pl
103 Radosław Lisowski Pszenno - - -
104 Tomasz Mach Wałbrzych - - Sportfuel.pl
105 Paweł Maciąg Oława - - -
106 Mateusz Macuda głuszyca - - SowieTeam
107 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - - -
108 Kamil Makocki Strzelin - - Korba Team
109 Artur Marzec Bielawa - - Lincol Electric Bester bike Team Bielawa
110 Ryszard Maślak Opolnica - - UKS KUSY BARDO
111 Michał Matyka Wrocław - - Mtb Votum Orbea Team Wrocław
112 Patryk Mazur Boguszów - Gorce - - -
113 SANDRA MEJA Biała - - White MTB team biała
114 Marek Migdał Wrocław - - METABO TORA BIKE
115 Paweł Mik Kielce - - Venezuela Team
116 Marcin Mokiejewski Wrocław - - Serwis MowiSport/JBĆBDE
117 Marcin Mokrzycki Kalisz - - M.O.K.R.Z.Y.
118 Adam Moskaluk Wrocław - - XTRABIKE BOLESŁAWIEC
119 Adam Mrówka Wałbrzych - - 555
120 mateusz mrzygłód Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
121 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM
122 Marcin Niemiec Kamienna Gora - - Mtb Lubawka
123 Zbigiew Nisztuk Zielona Góra - - Zielona Góra
124 Marcin Nowak Wałbrzych - - Biedaszyby
125 Sebastian Pankiewicz Jugowice - - MTB Walim
126 KRZYSZTOF PATERKA Leszno - - LEK TEAM
127 ZENON PĘKALSKI Kudowa Zdrój - - CYKLON PROAL TEAM
128 Marcin Plisak Głogów - - Piątek Salony Rowerowe - SCOTT
129 Krzysztof Podraza Wałbrzych - - BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
130 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - - SGR Specialized
131 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - - KS Lechia Piechowice
132 Karol Przewdzięk Bralin - - UKS Sport Bralin
133 Jakub Przewdzięk Bralin - - UKS SPORT BRALIN
134 Sebastian Ptak Oleśnica - - -
135 Marcin Purtak Cieszyn sośnie - - -
136 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice
137 Sebastian Ratajczak Opole - - THP Team
138 Łukasz Rutkowski Polanica Zdrój - - PM RIDER TEAM
139 Łukasz Rynkowski Bardo - - UKS KUSY
140 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE - - -
141 Krzysztof Sadurski Pieszyce - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
142 Alina Serafin Opole - - THP Team
143 Marcin Sieradzki Wrocław - - MITUTOYO AZS WRATISLAWIA
144 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie - - -
145 Daria Skrzypek Poznań - - CityZen
146 Maciej Skulski Tyniec Mały - - MS-automatik
147 Cezary Sołtys Walim - - MTB Walim
148 Michał Stachowski Leszno - - REAL 64-sto
149 Damian Staroń Zacharzyce - - PM RIDER TEAM
150 Piotr Sułek Świdnica - - Boplight Ataksport Świdnica
151 Piotr Szczepaniak Borówno - - nie
152 Marek Szczepaniak Bayreuth - - No Name Team
153 Przemysław Szczucki Świerzawa - - BIKE STACJA
154 Piotr Szuba Wrocław - - -
155 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda - - Spedycja PawBud
156 Damian Śliwiński Bardo - - UKS Kusy Bardo
157 Piotr Śliwiński Dzbanów - - UKS KUSY BARDO
158 Bartłomiej Śródka TRZEBNICA - - -
159 test test Test - - -
160 Mateusz Tokaruk Bobolice - - FBW
161 Rafał Urbanek Bierutów - - Im Motion Specialized
162 Damian Waraczewski Bardo - - UKS KUSY BARDO
163 Wiktor Waraczewski Bardo - - UKS KUSY BARDO
164 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - - Sportfuel.pl
165 Szymon Wawryło Kiełczów - - -
166 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - - ATAK CHMIELU
167 Maciej Węgrzyn Bardo - - UKS Kusy Bardo
168 Piotr Węgrzynowski Jedlina-Zdrój - - 555
169 Wojciech Winiarz Wilczyce - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
170 Wiktor Wiśniewski Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
171 BARTOSZ wiśniewski Żarów - - -
172 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - - MTB WALIM
173 Patrick Woelke Biała - - White MTB Team Biała
174 ROMAN WOŹNIAK Szymanów - - GVT
175 Patrycja Woźnica Sosnowiec - - BIKE ATELIER TEAM
176 Andrzej Woźnica Sosnowiec - - BIKE ATELIER TEAM
177 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój - - DUVENBECK WĄS SPORT
178 Michał Wysoczański Środa Śląska - - -
179 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław - - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW
180 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - - ultimasport TIMING
181 Przemysław Zalewski Śrem - - KOMETA ŚREM
182 Radek Zamorski Blesławiec - - XtraBike Bolesławiec
183 Łukasz Zbońkowski głuszyca - - -
184 Konrad ZDZIABEK Śmigiel - - KROSS Euro-Rower.pl
185 JAKUB ŻOGA Bolesławiec - - Road-Racing.pl


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 26
Mężczyźni 363
Wszyscy 389