Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Kinga Augustyńska Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 Lacho Team
2 Dawid Balogh Inárcs (HUN) Trasa S 11 KM M2/S 1 -
3 Sabina Banicka-Abed Warszawa Trasa S 11 KM K2/S 1 -
4 Robert Barczyk Rytro Trasa S 11 KM M2/S 1 -
5 Lukasz Biel Warszawa Trasa S 11 KM M2/S 1 -
6 Paulina Bienias Ozorków Trasa S 11 KM K1/S 1 -
7 Adriana Bijak Będzin Trasa S 11 KM K2/S 1 Pogoria Biega
8 Anna Bodziony niskowa Trasa S 11 KM K2/S 1 Start Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro
9 Mateusz Bodziony Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S 1 Easy Run
10 Angelika Brończyk Nowy Sącz Trasa S 11 KM K1/S 1 Visegrad Maraton Rytro
11 Tomasz Brożbar Kraków Trasa S 11 KM M2/S 1 Upojeni Wiatrem
12 Sebastian Brzęk Muszyna Trasa S 11 KM M2/S 1 -
13 Beata Burnus Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 Night Runners
14 Paweł Czech Muszyna Trasa S 11 KM M1/S 1 IKF WF Nowy Sącz
15 Katarzyna Dominik Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 Eskadra Kraków
16 Jerzy Dudel Białystok Trasa S 11 KM M2/S 1 Jama-m
17 Łukasz Dudzik Kamienica Trasa S 11 KM M2/S 1 Góral Biega
18 Joanna Dumańska Łomianki Trasa S 11 KM K2/S 1 -
19 Kamil Dusza Paszyn Trasa S 11 KM M1/S 1 -
20 Robert Dyjas Barcice Trasa S 11 KM M1/S 1 -
21 Jadwiga Fila Warszawa Trasa S 11 KM K2/S 1 Biegacze Urozmaicone
22 Dariusz Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie Trasa S 11 KM M3/S 1 LKS ISKRA Jaszkowa
23 Ignacy Gadzinowski Radom Trasa S 11 KM M3/S 1 -
24 Jarosław Galus nowy sacz Trasa S 11 KM M1/S 1 -
25 Angelika Gałus Lublin Trasa S 11 KM K1/S 1 NFZ Lublin
26 Justyna Gancarek gromnik Trasa S 11 KM K2/S 1 Fajna
27 Weronika Gostyńska Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 -
28 Irena Guziak Nowy Targ Trasa S 11 KM K2/S 1 -
29 Konrad Haba Kraków Trasa S 11 KM M2/S 1 -
30 Paweł Janik Tarnów Trasa S 11 KM M2/S 1 -
31 KATARZYNA Jasica Jaworzno Trasa S 11 KM K1/S 1 -
32 Maciej Jura Nowy Sącz Trasa S 11 KM M1/S 1 ITMBW Kraków
33 Katarzyna Kacprzyk Kraków Trasa S 11 KM K1/S 1 -
34 Anna Kapusta Kraków Trasa S 11 KM K1/S 1 NIGHT RUNNERS
35 Michał Karaś Nowy Targ Trasa S 11 KM M2/S 1 Gool Gorce
36 Halina Karlak Uście Gorlickie Trasa S 11 KM K3/S 1 -
37 Piotr Klimek Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S 1 -
38 Dorota Klimek Nowy Sącz Trasa S 11 KM K2/S 1 -
39 Joanna Koczur Krakow Trasa S 11 KM K2/S 1 Deutsche Marathon Team
40 Roger Krzyżewski Kraków Trasa S 11 KM M1/S 1 -
41 Anna Kucmus-Rapacz Kłodzko Trasa S 11 KM K1/S 1 LKS Iskra Jaszkowa
42 Waldemar Kuper podegrodzie Trasa S 11 KM M3/S 1 HOT BLOOD
43 Terézia Kusdra Inárcs (HUN) Trasa S 11 KM K2/S 1 Inárcsi futóképviselet
44 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie Trasa S 11 KM K1/S 1 LKS ISKRA Jaszkowa
45 Marta Lipińska Zbylitowska Góra Trasa S 11 KM K2/S 1 -
46 ROBERT LIPIŃSKI Tarnów Trasa S 11 KM M3/S 1 -
47 Paulina Lis Długołęka-Świerkla Trasa S 11 KM K1/S 1 brak
48 Karol Lisowski Nawojowa Trasa S 11 KM M1/S 1 -
49 Kamil Łanuszka WIELICZKA Trasa S 11 KM M2/S 1 -
50 Beata Majcher Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 ESKADRA KRAKÓW
51 Piotr Majcher Kraków Trasa S 11 KM M2/S 1 Eskadra Kraków
52 Łukasz Marzec Ptaszkowa Trasa S 11 KM M2/S 1 42doszczescia.pl
53 Marcin Marzec Tarnów Trasa S 11 KM M1/S 1 -
54 Artur Michalik Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S 1 BDA TEAM
55 Magdalena Michalska Warszawa Trasa S 11 KM K2/S 1 Support Runners
56 Zenon Michniak Nowy Sącz Trasa S 11 KM M3/S 1 -
57 Anna Michno Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 Lacho Team
58 Krzysztof Mirek Kamionka Mała Trasa S 11 KM M2/S 1 BDA
59 Mieczysław Miś Strzeszyce Trasa S 11 KM M3/S 1 Strzeszyce
60 Teresa Mróz Krynica-Zdrój Trasa S 11 KM K3/S 1 -
61 Grażyna Mucha Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 -
62 Marek Nadkański Mszana Górna Trasa S 11 KM M3/S 1 MOK Mszana Dolna
63 Miklós Novák Inárcs (HUN) Trasa S 11 KM M3/S 1 Inárcs
64 Katalin Nyiri Újhartyán Trasa S 11 KM K2/S 1 Inárcs
65 Natalia Olesiak Kraków Trasa S 11 KM K1/S 1 ESKADRA KRAKÓW
66 Jarek Osika Tuchów Trasa S 11 KM M2/S 1 Fajna
67 Grzegorz Paluch Stary Sacz Trasa S 11 KM M2/S 1 -
68 Katarzyna Paniak Nowy Sącz Trasa S 11 KM K1/S 1 -
69 Marzenna Pasz Nowy Sącz Trasa S 11 KM K3/S 1 -
70 Agnieszka Paszt Dobczyce Trasa S 11 KM K1/S 1 -
71 Robert Poręba Nowy Sącz Trasa S 11 KM M1/S 1 Visegrad Maraton Rytro
72 małgorzata praczyńska Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 Lacho Team
73 Katarzyna Rawa Warszawa Trasa S 11 KM K2/S 1 -
74 Grzegorz Rosłoński Szymbark Trasa S 11 KM M1/S 1 Gorlicka Grupa Biegowa
75 Agata Rossochacka Wrocław Trasa S 11 KM K2/S 1 -
76 Stanisław Rut Rzeszów Trasa S 11 KM M3/S 1 -
77 Tadeusz Santorowski Warszawa Trasa S 11 KM M2/S 1 Jamam
78 Kamil Sądej Powroźnik Trasa S 11 KM M1/S 1 -
79 Marek Šidlovský Forbasy Trasa S 11 KM M2/S 1 FORBASY SLOVAKIA
80 Aneta Słaboń-Sikora Sosnowiec Trasa S 11 KM K2/S 1 Stowarzyszenie Pogoria Biega
81 Malgorzata Sobczak rawicz Trasa S 11 KM K2/S 1 LKS ISKRA Jaszkowa
82 Ania Sołtysik Nowy Sącz Trasa S 11 KM K1/S 1 Ambasador Festiwalu Biegowego
83 Lilla Somogyi Inárcs (HUN) Trasa S 11 KM K2/S 1 Inárcs
84 Anna Stelmach Kamienica Trasa S 11 KM K1/S 1 -
85 Grzegorz Sznejfus PRUSZKÓW Trasa S 11 KM M2/S 1 KB Ożarów Mazowiecki Biega
86 Beata Sznejfus PRUSZKÓW Trasa S 11 KM K2/S 1 KB Ożarów Mazowiecki Biega
87 Katarzyna Szubel Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 -
88 Łukasz Tokarczyk Bochnia Trasa S 11 KM M2/S 1 ŁOMOT
89 Tomasz Turek Kłodzko Trasa S 11 KM M2/S 1 LKS Iskra Jaszkowa
90 Urszula Twardy Nawojowa Trasa S 11 KM K3/S 1 -
91 Anna Wanczyk-Dziedzina Piwniczna Zdrój Trasa S 11 KM K2/S 1 -
92 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna Trasa S 11 KM M2/S 1 LKS ISKRA JASZKOWA
93 Marcin Wielosik Kadcza Trasa S 11 KM M1/S 1 Visegrad Maraton Rytro
94 AGATA WINKLER Kraków Trasa S 11 KM K2/S 1 Lacho Team
95 Dagmara Wodyńska Nowy Sącz Trasa S 11 KM K2/S 1 EquiDo Team schodzi z asfaltu
96 Krystyna Wojsław Nowy Sącz Trasa S 11 KM K3/S 1 Sądecka Grupa Biegowa
97 Zdzislaw Wojtowicz Szczawa Trasa S 11 KM M3/S 1 -
98 Michał Woś Ołdrzychowice Kłodzkie Trasa S 11 KM M1/S 1 LKS ISKRA Jaszkowa
99 Adam Wójcik Chocznia Trasa S 11 KM M1/S 1 -
100 Jan Wszołek Rożnowice Trasa S 11 KM M1/S 1 -
101 Agnieszka Zajączkowska Kłodzko Trasa S 11 KM K1/S 1 LKS Iskra Jaszkowa
102 Kamila Zaryczny Nowy Sącz Trasa S 11 KM K2/S 1 -
103 Bartosz Zaryczny Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Ferenc Balogh Inárcs (HUN) Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
2 Krzysztof Berkowicz Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 WB
3 Ákos Berla Dabas Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
4 Tomasz Biel Katowice Trasa M 30 KM M2/M 1 -
5 Tomasz Borowik Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 ATOM
6 Piotr Choroś Niemce Trasa M 30 KM M2/M 1 Banda Grudnia
7 Sławomir Ciężkowski Tarnów Trasa M 30 KM M2/M 1 PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
8 Marek Ciszyński Katowice Trasa M 30 KM M3/M 1 START Katowice
9 Balázs Czakó Dabas Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
10 Tomasz Ćmieliński Warszawa Trasa M 30 KM M2/M 1 Biegacze Urozmaicone
11 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz Trasa M 30 KM K1/M 1 Visegrad Maraton Rytro
12 Daniel Dormany Dabas Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
13 Witek Dubowiecki Zakopane Trasa M 30 KM M2/M 1 Chata Biegacza K34 Zakopane
14 Rafał Dybka Tarnów Trasa M 30 KM M2/M 1 PTG SOKÓŁ-ŚWIAT PRACY TARNÓW
15 Jarosław Feliński Łódź Trasa M 30 KM M3/M 1 -
16 Joanna Fidelus Brzesko Trasa M 30 KM K2/M 1 BKB Victoria
17 Mateusz Filipak Bobowa Trasa M 30 KM M1/M 1 Bobowska Grupa Biegowa
18 Sebastian Florek Gaboń Trasa M 30 KM M2/M 1 NORAFSPORT
19 Adam Florian Kadcza Trasa M 30 KM M2/M 1 -
20 Mariusz Furmanek Skołyszyn Trasa M 30 KM M2/M 1 -
21 Dominik Gaca Dopiewiec Trasa M 30 KM M2/M 1 -
22 Anna Gaca Tarnów Trasa M 30 KM K2/M 1 -
23 Dariusz Gajowski Muszyna Trasa M 30 KM M2/M 1 -
24 István Garai Alsónémedi Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
25 Paweł Gawlak Rytro Trasa M 30 KM M2/M 1 Gro i Bucy / UG Rytro
26 SŁAWEK GAWLIK Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 MarcinŚwiercTeam
27 Przemysław Golba Buczkowice Trasa M 30 KM M2/M 1 Nieszczęścia Biegają Parami
28 Grzegorz Gołębiowski Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 -
29 Tomasz Góra Gołkowice Dolne Trasa M 30 KM M2/M 1 Ksiądz
30 Tomek Górnicki Warszawa Trasa M 30 KM M2/M 1 -
31 Anna Grzeszczak-Borowik Kraków Trasa M 30 KM K2/M 1 ATOM
32 Lukáš Guľáš Vyšné Ružbachy Trasa M 30 KM M2/M 1 GEKOTECH RACE TEAM
33 Katarzyna GWIZDAK Łańcut Trasa M 30 KM K2/M 1 -
34 Mateusz Hemka Głowno Trasa M 30 KM M1/M 1 AGISKO POLSKA
35 Przemek Idzik Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 Eskadra Kraków
36 Szabolcs Izsa Inárcs (HUN) Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
37 Daniel Jasiurkowski Łącko Trasa M 30 KM M2/M 1 IGEKA
38 Dariusz Kaczor Niechobrz Trasa M 30 KM M2/M 1 NiechBiega
39 Waldemar Kaczor Rzeszów Trasa M 30 KM M2/M 1 Res-Vet Team
40 Dorota Kadłubicka Nowy Sącz Trasa M 30 KM K2/M 1 -
41 kaśka Kłopotowska Sosna Kraków Trasa M 30 KM K2/M 1 -
42 Marcin Kobak Czarna Górna Trasa M 30 KM M2/M 1 Jedlicze Team
43 Joanna Kornatka Warszawa Trasa M 30 KM K2/M 1 -
44 Tomasz Kowal Kłodzko Trasa M 30 KM M2/M 1 LKS ISKRA Jaszkowa
45 Kinga Krystew-Garwolińska Toruń Trasa M 30 KM K2/M 1 -
46 Andrzej Krzanowski Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 -
47 Krzysztof Kuśnierz GORLICE Trasa M 30 KM M1/M 1 Gorlicka Grupa Biegowa
48 Magdalena Kuśnierz GORLICE Trasa M 30 KM K2/M 1 Gorlicka Grupa Biegowa
49 Wojciech Kuźmicz Łańcut Trasa M 30 KM M2/M 1 CoolSchool
50 Olaf Lackorzyński Jaworzno Trasa M 30 KM M2/M 1 -
51 Anna Lipczyńska Kraków Trasa M 30 KM K2/M 1 Eskadra Kraków
52 Dariusz Listopad Lublin Trasa M 30 KM M2/M 1 NFZ Lublin
53 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec Trasa M 30 KM M2/M 1 Pogoria Biega
54 László Lorántfy Dabas Trasa M 30 KM M3/M 1 Inárcs
55 István Lukács Inárcs (HUN) Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcs
56 Marta Łęczycka Nowy Sącz Trasa M 30 KM K2/M 1 -
57 Magda Maćkowiak Wrocław Trasa M 30 KM K1/M 1 -
58 ROBERT MAKOWIEC Tuchów Trasa M 30 KM M2/M 1 LKS BURZYN
59 Magdalena Malec Kraków Trasa M 30 KM K2/M 1 Psinki-muffinki.pl
60 Magdalena Mardzyńska Gilowice Trasa M 30 KM K2/M 1 -
61 Dariusz Mardzyński Miedźna/Gilowice Trasa M 30 KM M3/M 1 Opel Active Team
62 Katarzyna Mazur Niepołomice Trasa M 30 KM K2/M 1 Night Runners +
63 Barbara Michalska Nadarzyn Trasa M 30 KM K2/M 1 Alle Jazda
64 Gabriela Micherdzińska Bielsko-Biała Trasa M 30 KM K1/M 1 Nieszczęścia Biegają Parami
65 Marcin Mogilski Racibórz Trasa M 30 KM M2/M 1 Easy Run Racibórz
66 Michał Mogilski Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 EASY RUN
67 Mateusz Monica Skawina Trasa M 30 KM M2/M 1 42 do szczęscia
68 Stanisław Mróz Łabowa Trasa M 30 KM M3/M 1 Visegrad Maraton Rytro
69 Michał Multan Rzezawa Trasa M 30 KM M2/M 1 Błękitni Krzeczów
70 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz Trasa M 30 KM M3/M 1 WB
71 Grzegorz Nalepka Bobowa Trasa M 30 KM M1/M 1 -
72 Richard Nardai - Trasa M 30 KM M2/M 1 Inarcs
73 Radosław Nowocin Warszawa Trasa M 30 KM M1/M 1 -
74 Grzegorz Olesiak Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 ESKADRA KRAKÓW
75 Karol Osiński Jaroszewo Trasa M 30 KM M2/M 1 Pałuki Running Team
76 Aleksander Pachulski Sopot Trasa M 30 KM M1/M 1 -
77 Sebastian Pacia Łańcut Trasa M 30 KM M2/M 1 CoolSchool
78 Piotr Pałac Skawina Trasa M 30 KM M2/M 1 Eskadra Kraków
79 Andrzej Pancerz Biecz Trasa M 30 KM M2/M 1 -
80 Szymon Pancerz Korzenna Trasa M 30 KM M1/M 1 Poręby Racer Team
81 Sławomir PAŃTAK Białobrzegi Trasa M 30 KM M2/M 1 21daplot Jarosław
82 Michał Parwa Dziekanowice Trasa M 30 KM M2/M 1 -
83 Andrzej Pazdyk Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 -
84 Tomasz Podczaszy Huta Stara A Trasa M 30 KM M2/M 1 -
85 Tomasz Poręba Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 -
86 Tomasz Porzycki Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 42doszczescia.pl
87 RENATA RAJTAR Kraków Trasa M 30 KM K3/M 1 RONTIL- YETI
88 Mateusz Rojek Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 -
89 Przemysław Rymarczyk Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 Eskadra Kraków
90 Joanna Samek Nowy Sącz Trasa M 30 KM K2/M 1 -
91 Krzysztof Sędor Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 ESKADRA Kraków
92 Sławomir Sikora Tarnów Trasa M 30 KM M2/M 1 SRTG Tarnów
93 Sebastian Simankowicz Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 -
94 Karolina Skut Łącko Trasa M 30 KM K2/M 1 -
95 Artur Słonina Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 running.krakow.pl
96 Hubert Sobczak rawicz Trasa M 30 KM M2/M 1 LKS Iskra Jaszkowa
97 Wojtek Stelmach Tarnów Trasa M 30 KM M2/M 1 -
98 Anna Stolarczyk Sosnowiec Trasa M 30 KM K2/M 1 Pogoria Biega
99 Grzegorz Styczeń Bytom Trasa M 30 KM M2/M 1 Pogoria Biega
100 Radosław Suchanek Kłobuck Trasa M 30 KM M3/M 1 -
101 Piotr Suproń Piaseczno Trasa M 30 KM M2/M 1 JUŻBIEGNĘ.PL
102 Péter Szabó :- Trasa M 30 KM M2/M 1 Inárcsi futóképviselet
103 Jan Szczyra Katowice Trasa M 30 KM M2/M 1 -
104 Damian Szozda Jaworzno Trasa M 30 KM M1/M 1 -
105 Andrzej Tarnawski Jaworzno Trasa M 30 KM M2/M 1 KB MCKIS JAWORZNO
106 Włodzimierz Tokarczyk Muszyna Trasa M 30 KM M3/M 1 -
107 Jerzy Tomasiak Piwniczna-Zdrój Trasa M 30 KM M2/M 1 Ataman Koszowy
108 Marek Tomasiak Barcice Trasa M 30 KM M3/M 1 Visegrad Maraton Rytro
109 Ireneusz Trojan Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 -
110 Maciej Ujwary Kłodzko Trasa M 30 KM M2/M 1 LKS Iskra Jaszkowa Dolna
111 Jakub Uryga Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 Deutsche Bank Marathon Team
112 Sławomir Wantuch Chojnik Trasa M 30 KM M2/M 1 --
113 Jarosław Wasilewski Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 Eskadra Kraków
114 Szymon Wdowiak Lędziny Trasa M 30 KM M2/M 1 RUNHOGS Tychy
115 Marcin Węgiel Jasło Trasa M 30 KM M1/M 1 Malinowynos.pl
116 Małgorzata Wicha Kraków Trasa M 30 KM K1/M 1 WKS WAWEL Kraków
117 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Trasa M 30 KM M2/M 1 Eskadra Kraków
118 Maciej Wiszniewski Tarnów Trasa M 30 KM M2/M 1 Grupa skromnych Biegaczy
119 Tomasz Wnęk Bochnia Trasa M 30 KM M2/M 1 -
120 Przemysław Wojtasik Warszawa Trasa M 30 KM M2/M 1 -
121 Paweł Wojtyła Warszawa Trasa M 30 KM M2/M 1 AKS Polonia Warszawa
122 Jakub Wolny Katowice Trasa M 30 KM M2/M 1 KW Katowice
123 MAREK WOŹNIAK Wojkowice Trasa M 30 KM M3/M 1 Pogoria Biega
124 Justyna Wróbel Bochnia Trasa M 30 KM K2/M 1 Salt Runners Bochnia
125 Agnieszka Wusatowska-Sarnek Mansfield-USA Trasa M 30 KM K3/M 1 Rontil-Yeti
126 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa Trasa M 30 KM M2/M 1 PKS Jaworze Ptaszkowa
127 Paweł Zach Tarnów Trasa M 30 KM M2/M 1 -
128 Łukasz Zaremba Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M 1 -
129 Anna Zatońska Warszawa Trasa M 30 KM K2/M 1 -
130 Dariusz Zięba Kraków Trasa M 30 KM M2/M 1 WOODWARD RUNNERS

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Grzegorz Adamczak Katowice Trasa L 50+ KM M2/L 1 Travois
2 Jan Adamczyk GORLICE Trasa L 50+ KM M3/L 1 Gorlicka Grupa Biegowa
3 Artur Baran Dobra Trasa L 50+ KM M2/L 1 Ks Limanowa Forrest
4 Arkadiusz Barnaś Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
5 Mirosław Basta Jurków Trasa L 50+ KM M1/L 1 -
6 TADEUSZ BAZAN Sokołów Małopolski Trasa L 50+ KM M3/L 1 GB NA ZDROWIE
7 Michał Bergański Grybów Trasa L 50+ KM M2/L 1 Brygada Beskidów
8 Olaf Białek Kraków Trasa L 50+ KM M3/L 1 megatel . com . pl
9 Przemysław Bień Ryglice Trasa L 50+ KM M1/L 1 LKS Burzyn
10 Mariusz Bisowski Kobyłka Trasa L 50+ KM M2/L 1 Kozy w uchu
11 Izabela Bochen Bezrzecze Trasa L 50+ KM K2/L 1 Raz Szczecin
12 Paweł Bochenek Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L 1 Support Runners
13 JAROSŁAW BORDA-SIECZKOWSKI Jasło Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
14 Łukasz Borowiecki Kraków Trasa L 50+ KM M1/L 1 -
15 Piotr Borowiecki Kraków Trasa L 50+ KM M3/L 1 APIWAST Kraków
16 Ewelina Borowska-Pawluś Jasło Trasa L 50+ KM K2/L 1 JSC Jasło
17 Szczepan Borowy Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L 1 ML SYSTEM
18 Marek Buda Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M3/L 1 Visegrad Maraton Rytro
19 Przemysław Cabaj Jaworzno Trasa L 50+ KM M2/L 1 Saint-Gobain Squad
20 Jarosław Chudnicki Brzesko Trasa L 50+ KM M2/L 1 W.Ch.S.Z.T
21 Karol Czuba Kraków Trasa L 50+ KM M1/L 1 MaKaCzuMi
22 Agata Dereń Stara Łomnica Trasa L 50+ KM K1/L 1 LKS Iskra Jaszkowa
23 Beata Dereń Stara Łomnica Trasa L 50+ KM K1/L 1 LKS Iskra Jaszkowa
24 Patrycja Dettlaff Wilcza Góra Trasa L 50+ KM K2/L 1 Dream Run
25 Jacek Dudzik Klodzko Trasa L 50+ KM M3/L 1 LKS ISKRA Jaszkowa
26 Marek Dziedziak GORLICE Trasa L 50+ KM M3/L 1 Gorlicka Grupa Biegowa
27 Daniel Dziedzina Rabka-Zdrój Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
28 Jacek Fidelus Brzesko Trasa L 50+ KM M2/L 1 WCHSZT
29 Iwona Flaga Kraków Trasa L 50+ KM K2/L 1 Eskadra Kraków
30 Marcin Gabryś Zabrze Trasa L 50+ KM M2/L 1 Night Runners
31 Adam Goebel Kraków Trasa L 50+ KM M3/L 1 KRK-Krowodrza
32 Krzysztof Gostyński Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
33 Kazimierz Grzyb Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 Eskadra Kraków
34 Sławomir Gucwa Przysieki Trasa L 50+ KM M2/L 1 GUCEK TEAM
35 Mateusz Hanyż Syców Trasa L 50+ KM M2/L 1 Olimpia Syców
36 Krzysztof Jarzynka Lublin Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
37 Artur Kaczyński Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
38 Janusz Kajder Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
39 Paweł Kania Dąbrowa Górnicza Trasa L 50+ KM M2/L 1 SAINT-GOBAIN SQUAD
40 Marek Kawecki Częstochowa Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
41 Iwona Kik Kraków Trasa L 50+ KM K2/L 1 Wosik Tervel Team
42 Irena Kisińska Nowy Sącz Trasa L 50+ KM K2/L 1 COMP TEAM / NOVITUS
43 Jarosław Kisiński Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 COMP TEAM / NOVITUS
44 PIOTR KNAPIK Wrocław Trasa L 50+ KM M2/L 1 LKS Iskra Jaszkowa
45 AGNIESZKA KOBIERSKA Gliwice Trasa L 50+ KM K2/L 1 AZS AWF KATOWICE
46 Marta Koch Zabrze Trasa L 50+ KM K2/L 1 Night Runners Gliwice
47 Szymon Kołek Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M3/L 1 -
48 Štefan Kožuškanič Stara Lubovna Trasa L 50+ KM M2/L 1 Bežecký klub Stará Ľubovňa
49 Agnieszka Krowicka Kraków Trasa L 50+ KM K2/L 1 Olimpijczyk Szczekociny
50 Tomasz Krypel Rzeszów Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
51 Michał Krzosek Lublin Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
52 Vadim Kujalanskas Stary Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Visegrad Maraton Rytro / MS UBEZPIECZENIA
53 Michał Kurowski Ruda Śląska Trasa L 50+ KM M2/L 1 Night Runners Gliwice
54 Hubert Kurzeja Kamienica Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
55 Andrzej Kuśnierz GORLICE Trasa L 50+ KM M2/L 1 Gorlicka Grupa Biegowa
56 Daniel Kwolik Długopole Zdrój Trasa L 50+ KM M2/L 1 kłodzkoprzytwierdzabieganie
57 Krzysztof Lachor Kłodne Trasa L 50+ KM M1/L 1 ARMIA LACHORÓW
58 Anna Leśniak Bochnia Trasa L 50+ KM K2/L 1 Salt Runners
59 Marcin Leśniak Bochnia Trasa L 50+ KM M2/L 1 Salt Runners
60 Krzysztof Łoś Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 Bikesense/Wesołe ultrasy
61 Krzysztof Maciejewicz terespol Trasa L 50+ KM M3/L 1 -
62 Rafał Maćkowski Piwniczna - Zdrój Trasa L 50+ KM M1/L 1 Fundacja na Ratunek/Treningbiegacza.pl
63 Maciej Majda Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Visegrad Maraton Rytro
64 Maciej Makowski Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 Regatta Fun Run TEAM
65 Marek Marczyk Światniki Górne Trasa L 50+ KM M2/L 1 Spokojna Run
66 Dariusz Mazurek Stalowa Wola Trasa L 50+ KM M2/L 1 biegam dla siebie
67 Piotr Michalski Nadarzyn Trasa L 50+ KM M2/L 1 Alle Jazda
68 Robert Michniak Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M3/L 1 -
69 Mateusz Mikulski Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M1/L 1 Visegrad Maraton Rytro
70 Joanna Misiun Olsztyn Trasa L 50+ KM K2/L 1 biegaj.my
71 Krzysztof Młynarczyk Szczecin Trasa L 50+ KM M2/L 1 RAZ Szczecin
72 Krzysztof Mrozek GORLICE Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
73 Rafał Mróz Bobrowniki Wielkie Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
74 Przemysław Myśliwiec Zimna Woda Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
75 Wojciech Nalepa Wola Krogulecka Trasa L 50+ KM M2/L 1 Eiro.pl/GRÓD/Folkowy Zakątek
76 piotr nalepka Tarnów Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
77 Agnieszka Nowak Sosnowiec Trasa L 50+ KM K2/L 1 Pogoria Biega
78 Jaroslaw Oleksy tymbark Trasa L 50+ KM M3/L 1 KS Limanowa Forrest
79 Magdalena Otfinowska Tarnów Trasa L 50+ KM K2/L 1 -
80 janusz pakosz Warszawa Trasa L 50+ KM M3/L 1 Janusz
81 TOBIASZ PALUCH Ryglice Trasa L 50+ KM M2/L 1 LKS BURZYN / RUNFORFUN
82 Robert Pasiut Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
83 Mirosław Pawluś Jasło Trasa L 50+ KM M2/L 1 JSC Jasło
84 Piotr Piechnik Bychawa Trasa L 50+ KM M1/L 1 -
85 Tomasz Pietrzyk Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
86 Jacek Pikor Zamość Trasa L 50+ KM M2/L 1 Ponure Glizdy
87 Michal Pjescak Stara Lubovna Trasa L 50+ KM M2/L 1 Bezecky klub Stara Lubovna
88 Wojciech Pociejewski Gdańsk Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
89 Mateusz Podsadniuk Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Easy Run Kraków
90 Szymon Poremba Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M1/L 1 MS Ubezpieczenia Sp. z o.o/Sądecka Grupa Biegowa
91 Jarosław Prugar Nadarzyn Trasa L 50+ KM M2/L 1 ALLE JAZDA
92 Łukasz Przybyłowicz Maciejowa Trasa L 50+ KM M2/L 1 Gorlicka Grupa Biegowa
93 Łukasz Pułanecki JELEŚNIA Trasa L 50+ KM M1/L 1 -
94 Janusz Raczyc Tarnów Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
95 Zbigniew Rajtar Kraków Trasa L 50+ KM M3/L 1 Rontil - Compass
96 Sławomir Reda Warszawa Trasa L 50+ KM M3/L 1 PASJA Warszawa
97 Marcin Rembiasz Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Visegrad Maraton Rytro
98 Grzegorz Reszytyło Łańcut Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
99 Wojciech Rostocki Stary Sącz Trasa L 50+ KM M1/L 1 MS Ubezpieczenia Sp. z o.o./Starosądecki Biegacz
100 Marek Rowiński Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
101 Dariusz Rożnowski Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L 1 Drużyna Marii
102 Michal Šebo Stara Lubovna Trasa L 50+ KM M2/L 1 Bezecky klub Stara Lubovna
103 Piotr Serwan Jadowniki Trasa L 50+ KM M1/L 1 BKB Victoria Brzesko
104 Lubomír Šidlovský Stara Lubovna Trasa L 50+ KM M2/L 1 Bksl
105 Zbigniew SIKORA Jaworzno Trasa L 50+ KM M2/L 1 Stowarzyszenie POGORIA BIEGA
106 Anna Skotnicka Łękawica Trasa L 50+ KM K2/L 1 -
107 Dariusz Skotnicki Łękawica Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
108 Adam Skwierczyński SIEDLCE Trasa L 50+ KM M2/L 1 IKS Siedlce
109 Maciej Sobczak Łódź Trasa L 50+ KM M2/L 1 Night Runners
110 Joanna Stech GORLICE Trasa L 50+ KM K3/L 1 -
111 Jacek Stempkowicz GORLICE Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
112 Piotr Stróżyk Biecz Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
113 Paweł Sułkowski Limanowa Trasa L 50+ KM M2/L 1 VISEGRAD MARATON RYTRO/KS LIMANOWA FORREST
114 Grzegorz Szarata Stary Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Usługi Krawieckie Stary Sącz
115 Marek Szary Trzebownisko Trasa L 50+ KM M2/L 1 PIĘKNE I BRODACZE/16 batalion saperów
116 Dorota Szparaga Piastów Trasa L 50+ KM K2/L 1 Dream Run
117 ROBERT SZYMKIEWICZ Międzyrzecz Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
118 Włodzimierz Szyszkowski Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
119 Marek Ślęzak Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Carabus Nowy Sącz
120 Zbigniew Śmieszek Limanowa Trasa L 50+ KM M2/L 1 Ultramaraton Limanowa
121 Stanisław Tomasik Szymbark Trasa L 50+ KM M1/L 1 Gorlicka Grupa Biegowa
122 Marcin Topolski Jadowniki Trasa L 50+ KM M2/L 1 BKB Victoria Brzesko
123 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka Trasa L 50+ KM M2/L 1 L.K.S.Iskra Jaszkowa
124 Janusz Wacnik Rzeszów Trasa L 50+ KM M3/L 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
125 Małgorzata Walendziewska Warszawa Trasa L 50+ KM K2/L 1 AKS Polonia Warszawa
126 Sławomir Walter Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M3/L 1 W.B.
127 Marcin Wantuch Chojnik Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
128 Mariusz Wijas Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 KKB Dystans
129 Leszek Winiarek Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
130 Andrzej Wiśniewski Otwock Trasa L 50+ KM M3/L 1 Klub Biegacza PLL LOT
131 Magdalena Włodarska Tarnów Trasa L 50+ KM K2/L 1 -
132 Katarzyna Wojdat Warszawa Trasa L 50+ KM K2/L 1 -
133 Ziemowit Wójcik Ruda Śląska Trasa L 50+ KM M2/L 1 Klub Wysokogórski Katowice
134 Wojciech Zapłata GORLICE Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
135 Marek Zapolski Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L 1 Skiraceserwis
136 Jarosław Zbozień Łącko Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
137 Grzegorz Zegarmistrz Kraków Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
138 Karol Zieliński Toruń Trasa L 50+ KM M2/L 1 Support Runners
139 Tymoteusz Zydroń Kraków Trasa L 50+ KM - 1 Visegrad Maraton Rytro
140 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie Trasa L 50+ KM M2/L 1 -
141 Maciej Żyra Jasło Trasa L 50+ KM M2/L 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Paulina Adamek WOLBROM Trasa S 11 KM K1/S - -
2 Ewa Baran-Gądek Kraków Trasa S 11 KM K3/S - -
3 Katarzyna Bień Kraków Trasa S 11 KM K2/S - -
4 Justyna Bołoz Łomnica Zdrój Trasa S 11 KM K1/S - Chodźmy w Góry
5 Piotr Broniszewski Stary Sącz Trasa S 11 KM M1/S - Starosądecki Runner
6 Andrea Burus - Trasa S 11 KM K3/S - -
7 Sylwia Dzióbek WIELICZKA Trasa S 11 KM K2/S - -
8 Janusz Gawron Limanowa Trasa S 11 KM M1/S - Brygada Beskidów
9 Ewa Hadam Dynów Trasa S 11 KM K3/S - Spartan Race Training Group
10 Dominika Janik Kraków Trasa S 11 KM K1/S - Night Runners
11 Łukasz Jankowski Katowice Trasa S 11 KM M2/S - TRAINING - CONNECTING PEOPLE
12 KRZYSZTOF KORNAŚ Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S - Husaria Race Team
13 Marian Kovac Stara Lubovna Trasa S 11 KM M2/S - bežecky klub Stara Ľubovňa
14 Artur Liszkowski Kraków Trasa S 11 KM M2/S - -
15 Rafał Łęczycki Nowy Sącz Trasa S 11 KM M1/S - Heleńska Banda
16 Jakub Michalik Nowy Sącz Trasa S 11 KM M1/S - -
17 Tomasz Michno Kraków Trasa S 11 KM M2/S - Lacho Team
18 Barbara Ogorzałek Chełmiec Trasa S 11 KM K2/S - -
19 Janusz Ogorzałek Chełmiec Trasa S 11 KM M2/S - -
20 Anna Olbińska Tychy Trasa S 11 KM K2/S - -
21 Łukasz Pachoń Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S - -
22 Daria Pawlak Poznań Trasa S 11 KM K1/S - -
23 Aleksandra Piórkowska WIELICZKA Trasa S 11 KM K2/S - Biskupice Family Team
24 Tomasz Piórkowski WIELICZKA Trasa S 11 KM M2/S - Biskupice Family Team
25 Marcin Pitala Kraków Trasa S 11 KM M1/S - New Balance Performance
26 Amadeusz Rejentowicz Nowy Sącz Trasa S 11 KM M1/S - Dunajec Nowy Sącz
27 Grzegorz Rosłoński Szymbark Trasa S 11 KM M1/S - GORLICKA GRUPA BIEGOWA
28 Dominik Rydwański Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S - Crossfit Nowy Sącz
29 Jerzy Strojny Karwodrza Trasa S 11 KM M2/S - -
30 Rafał Szewczyk Nowy Sącz Trasa S 11 KM M2/S - -
31 Nadia Świętek Kraków Trasa S 11 KM K1/S - -
32 Michał Targosz Kraków/Roma Trasa S 11 KM M2/S - ITMBW KRAKÓW
33 Monika Tokarczyk Bochnia Trasa S 11 KM K2/S - ŁOMOT
34 Patryk Zabawa GORLICE Trasa S 11 KM M1/S - Gorlicka Grupa Biegowa
35 Rafał Zaucha Tuchów Trasa S 11 KM M1/S - LKS BURZYN
36 Karolina Zbozień Łącko Trasa S 11 KM K1/S - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Kinga Augustyńska Kraków Trasa M 30 KM K2/M - Lacho Team
2 Monika Bras Dobczyce Trasa M 30 KM K2/M - -
3 Norbert Brzózka Dąbrowa Górnicza Trasa M 30 KM M2/M - Pogoria Biega
4 paulina bylica Kraków Trasa M 30 KM K2/M - PGB Sportowa Paczka
5 Adam Długosz Młodów Trasa M 30 KM M2/M - -
6 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz Trasa M 30 KM K3/M - -
7 Aleksandra Gliwa Boguchwała Trasa M 30 KM K1/M - -
8 Elżbieta Górka Grybów Trasa M 30 KM K2/M - ambasador festiwalu biegowego
9 Mariusz Grabarczyk Będzin Trasa M 30 KM M3/M - -
10 jacek hubner Częstochowa Trasa M 30 KM M2/M - -
11 Ewa Jachowska Warszawa Trasa M 30 KM K1/M - -
12 Angelika Jurczyńska Muszyna /Nowy Sącz Trasa M 30 KM K2/M - -
13 Joanna Kaczmarek Poznań Trasa M 30 KM K1/M - KB Maniac Poznań
14 Włodzimierz Kaliński Dąbrowa Górnicza Trasa M 30 KM M2/M - Pogoria Biega
15 Jolanta Kania Dąbrowa Górnicza Trasa M 30 KM K2/M - -
16 Romana Kantor Stary Sącz Trasa M 30 KM K2/M - -
17 Krzysztof Kosecki Łososina Dolna Trasa M 30 KM M2/M - Memory Fife
18 Dariusz Kosecki Tęgoborze Trasa M 30 KM M1/M - Memory Fife
19 Paweł Kramek Poznań Trasa M 30 KM M1/M - -
20 Jacek Kuwik Kraków Trasa M 30 KM M2/M - Night Runners
21 Piotr Legutko B Trasa M 30 KM M2/M - -
22 Rafał Łęczycki Nowy Sącz Trasa M 30 KM M1/M - -
23 Beata Łopatkiewicz Krosno Trasa M 30 KM K3/M - -
24 MARCIN MICHALEC Krosno Trasa M 30 KM M1/M - KKB MOSIR KROSNO
25 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M - Brygada Beskidów
26 Waldek Porowski Warszawa Trasa M 30 KM M2/M - GrubyBiega
27 Barbara Prymakowska Tarnów Trasa M 30 KM K3/M - SOKÓŁ TARNÓW
28 Bogdan Roman Dominikowice Trasa M 30 KM M3/M - UKSJunior Siary
29 Jacek Rozynek Warszawa Trasa M 30 KM M3/M - -
30 Tomasz Sikora Zgłobice Trasa M 30 KM M2/M - -
31 Magdalena Styś- Litwin JASIONKA Trasa M 30 KM K2/M - -
32 Edyta Szczepańska Kocmyrzów Trasa M 30 KM K1/M - -
33 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski Trasa M 30 KM M2/M - Na Zdrowie
34 Jacek Wodyński Nowy Sącz Trasa M 30 KM M2/M - EquiDo Team schodzi z asfaltu
35 Renata Wójcik Lublin Trasa M 30 KM K2/M - Biegam bo lubię
36 Alicja Zarzycka Mszana Dolna Trasa M 30 KM K2/M - bio-reh team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L - Visegran Maraton / PTT
2 Rafał COFUR Krakow Trasa L 50+ KM M2/L - -
3 ROBERT DUDZIK Mszana Dolna Trasa L 50+ KM M2/L - LIMANOVA HOTEL
4 Piotr Faron Szczawa Trasa L 50+ KM M2/L - -
5 Robert Franczyk Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L - Carabus Nowy Sącz
6 Damian Giżyński Jastrzębie-Zdrój Trasa L 50+ KM M2/L - Galopujace Ślimaki
7 Paweł Izdebski Warszawa Trasa L 50+ KM M1/L - -
8 Piotr Klus Rzeszów Trasa L 50+ KM M2/L - Piękne i Brodacze
9 Agnieszka Lasyk Kraków Trasa L 50+ KM K2/L - makaronzserem.eu
10 Magda Maćkowiak Wrocław Trasa L 50+ KM K1/L - -
11 Witold Malinowski Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M3/L - -
12 Cezary Manista Chorągwica Trasa L 50+ KM M2/L - -
13 Witold Mikuła Kraków Trasa L 50+ KM M3/L - Dukatowo Team
14 Mariusz Miskiewicz Mnich Trasa L 50+ KM M2/L - Biegiem przez Chybie
15 Jacek Mordarski Nawojowa Trasa L 50+ KM M3/L - -
16 borys niemczewski Niechobrz Trasa L 50+ KM M2/L - TimeBandit
17 Mariusz Poręba Rzeszów Trasa L 50+ KM M2/L - Asseco Active Team
18 Paweł Posłuszny Kraków Trasa L 50+ KM M2/L - Dziady zwierają poślady
19 Agnieszka Pudełek Brzesko Trasa L 50+ KM K2/L - WCHSZT
20 Wojciech Pytlik Bogunice Trasa L 50+ KM M1/L - -
21 Lubomir Sidlovsky Stara Lubovna Trasa L 50+ KM M2/L - Bksl
22 Karol Trojan Nowy Sącz Trasa L 50+ KM M2/L - biegamboso.pl/biegambo.pl
23 Paweł Wojtyła Warszawa Trasa L 50+ KM M2/L - AKS Polonia Warszawa


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1/L 3
K1/M 8
K1/S 21
K2/L 20
K2/M 30
K2/S 38
K3/L 1
K3/M 5
K3/S 8
M1/L 15
M1/M 13
M1/S 24
M2/L 103
M2/M 97
M2/S 38
M3/L 21
M3/M 13
M3/S 10
Kobiety 134
Mężczyźni 335
Wszyscy 469