Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Mateusz Mikulski Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
2 Jan Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
3 ZBIGNIEW Tokarczyk Rytro 1 UKS RYTER
4 Maria Halina Komenda Nowy Sącz 1 GOPS
5 Angelika Brończyk Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
6 Aleksander Szurek Szymbark - GORLICKA GRUPA BIEGOWA
7 Zbigniew Szpila Nowy Sącz - -
8 Kamil Łacny Zagorzyn/Łącko - -
9 Grzegorz Gucwa Bobowa - RUNNING
10 Wojciech Rostocki Stary Sącz - Starosądecki Runner
11 Ladislav Maras Presov, Slovacia - MARAS team
12 Ladislav Maras Presov, Slovacia - MARAS team
13 Martina Kolibárová Presov - MARAS team
14 Grzegorz Ptak Nowy Sącz - RUNshop Nowy Sącz
15 Veronika Dugasová Presov, Slovacia - MARAS TEAM
16 Kacper Łękawski Rytro - -
17 Zuzanna Citak Barcice - -
18 Sebastian Brzęk Muszyna 1 -
19 Paweł Wojtas Obłazy Ryterskie - -
20 Marcin Jasiński Nowy Sącz - PWSZ w Nowym Sączu
21 Kuba Janczak Rytro - -
22 Rafał Sadowski Barcice - -
23 Jowita Żuromska-Hojniak Muszyna 1 -
24 Małgorzata Machałowska Rytro - UKS RYTER
25 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz 1 -
26 Kamil Zelenák Presov - MARAS team
27 Dariusz Faron Nowy Sącz 1 Faronik Team
28 Jakub Sarnik Nowy Sącz - SP nr 20 Nowy Sącz
29 Maciej Majda Nowy Sącz - -
30 Joanna Masztalska Zabrze - -
31 Robert Małecki Nowy Sącz - Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu
32 IRENA MAŁECKA Nowy Sącz - -
33 Robert Tomasiak Rytro 1 Visegrad Maraton Rytro
34 Kajetan Tomasiak Rytro - Visegrad Maraton Rytro
35 Kornel Tomasiak Rytro - Visegrad Maraton Rytro
36 Klementyna Tomasiak Rytro - Visegrad Maraton Rytro
37 Urszula Twardy Nawojowa - -
38 Kamil Bańkowski Nowy Sącz - -
39 Zuzanna Faron Nowy Sącz - Faronik Team
40 Agnieszka Pawlik-Faron Nowy Sącz 1 Faronik Team
41 Jan Faron Nowy Sącz - Faronik Team
42 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz 1 -
43 Michał Szymański Nowy Sącz 1 -
44 Kuba Dudczak Rytro - UKS Ryter Rytro
45 Łukasz Dudczak Rytro - UKS Ryter Rytro
46 Michał Dudczak Rytro - Visegrad Maraton Rytro
47 Sławomir Walter Nowy Sącz - W.B.
48 Mateusz Łękawski Rytro - UKS Ryter
49 Marcelina Łękawska Rytro - UKS Ryter
50 Nikodem Łękawski Rytro - UKS Ryter
51 Marek Buda Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
52 celina kawula Muszyna - -
53 Waldemar Kuper podegrodzie 1 7 Baza Lotnicza Podegrodzie
54 Andrzej Borek Nawojowa - TenisAsNowySącz/VisegradMaratonRytro
55 Halina Golonka Rytro - -
56 jacek martuś Bobowa - bobowska grupa biegowa
57 Marian Dobosz Rytro 1 UKS RYTER RYTRO
58 Bogumiła Dobosz Rytro 1 UKS RYTER RYTRO
59 Irena Dulak Piwniczna - Zdrój 1 -
60 Jacek Poręba Nowy Sącz - Visegrad Maraton Ryto
61 Weronika Gorszko Głębokie 1 -
62 Weronika Gostyńska Kraków - -
63 Krzysztof Gostyński Kraków - -
64 Dariusz Bąba Nowy Sącz - -
65 Agnieszka Nowak Sosnowiec - Pogoria Biega
66 SŁAWOMIR LITWIN Sosnowiec - Gonie Psonie
67 Zuzanna Łękawska Rytro - UKS Ryter
68 Krzysztof Saczka Nowy Sącz 1 -
69 Angelika Jurczyńska Muszyna /Nowy Sącz 1 -
70 Lucyna Krężołek Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
71 ŁUKASZ MIKULSKI Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
72 Julia Pawlik Rytro - uks ryter
73 Marcin Bołoz Rytro - -
74 Piotr Połomski Nowy Sącz - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
75 Kamila Pajor Rytro - -
76 Jakub Michalik Nowy Sącz - -
77 jacek abramczyk Rytro - RYTRO
78 Justyna Łękawska Rytro - -
79 Gabriela Łękawska Rytro - -
80 Aleksandra Łękawska Rytro - -
81 Marek Tomasiak Barcice - Visegrad. Maraton Rytro
82 Julia Papież Rytro - uks
83 Robert Poręba Nowy Sącz - Visegrad Maraton Rytro
84 Karolina Klóska Piwniczna Zdrój - -
85 Marcin Marczyk Barcice - brak
86 Wiktoria Świerczek Rytro - -
87 Karolina Huza Stary Sącz 1 -
88 Grzegorz Franczyk Rytro - UKS RYTER
89 Justyna Franczyk Rytro - UKS RYTER
90 Sylwia Franczyk Rytro - UKS RYTER
91 Lidia Kotarba Rytro 1 -
92 Krystyna Łękawska Rytro 1 UKS Ryter
93 Paweł Buchman Stary Sącz - Buchmanków
94 Paulina Buchman Stary Sącz - Buchmanków
95 Mateusz Baran Szymbark - Gorlicka Grupa Biegowa
96 Tomasz Poręba Nowy Sącz - -
97 Katarzyna Górnicka Nowy Sącz - -
98 JOANNA GRZESIAK Nowy Sącz - -
99 PAWEŁ GRZESIAK Nowy Sącz - -
100 NATALIA GRZESIAK Nowy Sącz - -
101 WERONIKA GRZESIAK Nowy Sącz - -
102 Joanna Jakubowska Rytro - UKS Ryter
103 Konrad Tomasiak Rytro - Visegrad Maraton Rytro
104 Sebastian Florek Gaboń - NORAFSPORT
105 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój - VISEGRAD MARATON RYTRO
106 Barbara Lorek Nowy Sącz - -
107 Czesław Łękawski Rytro 1 UKS RYTER
108 Amelia Podgórska Rytro - UKS Ryter
109 STANISŁAW WĘGLARZ Rytro - UKS Ryter
110 Barbara Porębska Piwniczna - Zdrój - -
111 Krzysztof Czerwiński Nowy Sącz - UKS BUDOWLANI
112 Marcin Wielosik Kadcza - Visegrad Maraton Rytro
113 Anna Dobosz Rytro - UKS RYTER RYTRO
114 Anna Wanczyk Piwniczna - Zdrój - -
115 Karolina Janczak Rytro - UKS RYTER
116 Piotr Piechnik Bychawa - -
117 Aneta Szpila Nowy Sącz - -
118 Kuba Zaczek Łabowa - -
119 Amadeusz Rejentowicz Nowy Sącz - -
120 Wojciech Czuba Powroźnik - Charty z Południa
121 Andrzej Dulak Rytro - uks rytro
122 Monika Tomasiak Rytro - UKS Ryter
123 Janusz Gawron Limanowa - Brygada Beskidów
124 Jakub Tomasiak Rytro - Visegrad Maraton Rytro
125 Katarzyna Pogwizd Rytro - UKS
126 Julia Tokarczyk Rytro - UKS RYTER
127 Aleksandra Pustułka Rytro - UKS Ryter
128 Sylwia Olchawa Rytro - UKS Ryter
129 Andrzej Długosz Równe - -
130 henryk goliński Nowy Sącz - -
131 Maria Dyjas Barcice 1 -
132 Julia Baran Szymbark - Gorlicka Grupa Biegowa
133 Marta Rojna Nowy Sącz - Fitness Center
134 Adrian Rojna Nowy Sącz - Fitness Center
135 Szczepan Pasoń Łącko - -
136 Dawid Twardowski Nowy Sącz - MASTER
137 BEATA LIBER Nowy Sącz - -
138 Katarzyna Biela Nowy Sącz - -
139 Filip Leśniak Nowy Sącz - -
140 Aldona Leśniak Nowy Sącz - -
141 Piotr Augustyński Nowy Sącz - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa
142 Piotr Pociecha Jelna - Visegrad Maraton
143 Karol Trojan Nowy Sącz - bosopokorone.pl
144 Grzegorz Trybulski Rytro - UKS ryter
145 Adam Podobiński Rytro - UKS ryter
146 Filip Tokarczyk Rytro - UKS ryter
147 Wojciech Bętkowski Stróże - -
148 Filip Łękawski Rytro - -
149 Agnieszka Waśniowska Rytro - -
150 Marcin Staszak Nowy Sącz - -
151 Marcin Chlipała Szczawa - -
152 Gabriela Michalik Korzenna - -
153 Kazimiera Legutko Nowy Sącz - Dolina Dunajca
154 Maciej Szczepanik Rytro - UKS Ryter
155 Danuta Szczepanik Rytro - UKS Ryter
156 Paweł Gawlak Rytro - UG Rytro
157 Wiktoria Nosek Rytro - UKS Ryter
158 Agnieszka Wielocha Rytro - -
159 Szymon Nowak Rytro - UKS Ryter Rytro
160 Kacper Waśniowski Rytro - -
161 Gabriela Dulak Rytro - UKS RYTER
162 Marzena Jaśkiewicz ROŻNÓW - -
163 Mateusz Lompart Popowice - -
164 Kamil Dziedzina Roztoka Ryterska - UKS RYTER
165 Alicja Papież Rytro - -
166 Andrzej Zapiórkowski Nowy Sącz - brak
167 Mateusz Jedrzejowski@vp.pl Rytro - UKS Ryter
168 Tomasz Lelito Nowa Wieś/Nowy Sącz - -
169 Danuta Podgórska Rytro - -
170 Marcin Schabiński Gródek nad Dunajcem - -
171 Elżbieta Faron Gołkowice Dolne - Norafsport
172 Stefan Faron Gołkowice Dolne - Norafsport
173 Halina Poręba Nowy Sącz - Visegrad Maraton Ryto
174 Szymon Poremba Nowy Sącz - Sądecka Grupa Biegowa
175 Agata Tomasiak Rytro - -
176 Bogumiła Tokarczyk Rytro - -
177 Katarzyna Tokarczyk Rytro - -
178 Karolina Warzecha Rytro - -
179 Patrycja Warzecha Rytro - -
180 Ksawery Warzecha Rytro - -
181 Michał Tokarczyk Rytro - -
182 Wiktoria Tokarczyk Rytro - -
183 Weronika Tokarczyk Rytro - -
184 Marek Bułat Klęczany - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 83
Mężczyźni 101
Wszyscy 184