Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Gmina Ciepłowody Drużyna Rozmiar koszulki
1 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - M
2 Anita Romanowska-Lizis Ziębice - 1 NIE - M
3 MONIKA DUDEK Ziębice - 1 NIE - -
4 MARCIN Czubala Ziębice - - NIE - M
5 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - L
6 krzysiek cupek Cieplowody - - TAK mistrze -
7 Basia Rak Ziębice - 1 NIE - M
8 Agata Dymała Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - M
9 Grzegorz Turyński Ciepłowody - 1 TAK - L
10 Agnieszka Rubys-Gnat Ziebice - 1 NIE nie -
11 Wojciech Urzędowski Ciepłowody - 1 TAK - L
12 Leszek Szczepański Ziębice - - NIE CUKiT Strzelin L
13 Rafał Rączka Bielawa - 1 NIE - L
14 Andrzej Cendrowski Jakubów - 1 TAK KUŹNIA SPARTAN -
15 TERESA NOWAK Ziębice - 1 NIE ZSP Ziębice S
16 Justyna Barzak Strzelin - - NIE - -
17 DAWID BANAŚ KOBIERZYCE - - NIE - -
18 Dariusz KARP Biały Kościół - - NIE Karp Team L
19 Paweł Onyśków Ząbkowice Śląskie - 1 NIE Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina -
20 Krzysztof Gozdek Wysoka - 1 NIE spirit team L
21 Bartek Petronecki Muszkowice - 1 TAK - L
22 Kamila Stefanów Ziębice - - NIE - -
23 Grzegorz Wołczyk Ziebice - - NIE Sparta Ziębice -
24 Tomasz Skrzypiec Koziniec - 1 NIE - L
25 Jarosław Skrzypiec Koziniec - 1 NIE - L
26 Artur Koza Ząbkowice Śląskie - 1 NIE ZKKK XL
27 Marcin Kornaś Braszowice - 1 NIE Kornaś Team/ZKKK/FBW XL
28 Piotr Kociołowicz Janowiec - 1 NIE Kornaś Team L
29 Jacek Załubski Jelcz-Laskowice - 1 NIE KB Harcownik Jelcz-Laskowice -
30 Bartek Tatarek Targowica - 1 TAK - -
31 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie - 1 NIE FBW Zce Sl. M
32 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - L
33 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie - 1 NIE - XL
34 Mariusz Malinowski Strzelin - 1 NIE Strzeliński Klub Biegacza Granit M
35 Beata Czubala Ziębice - 1 NIE Sparta Ziębice S
36 Wiktoria Herbut Ziębice - 1 NIE - S
37 Leonarda Zdrojkowska Ziębice - 1 NIE - M
38 MACIEJ GALIK Raczyce - 1 NIE - M
39 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - - NIE Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein M
40 Daniel Sekuła Ziębice - 1 NIE Sparta Ziębice M
41 DAWID Knychas Henryków - 1 NIE SKTF L
42 Dawid Knychas Henryków - 1 NIE SKTF XL
43 Oliwier Knychas Henryków - 1 NIE SKTF M
44 Patrycja Sowa Rososznica - 1 NIE SKTF S
45 Karolina Tarnowska Żórawina - 1 NIE SKTF M
46 Błażej Piękoś Raczyce - 1 NIE - M
47 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - 1 NIE Polonia Ząbkowice L
48 Marlena Sobocińska Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - M
49 Wojciech Razik Strzelin - 1 NIE - L
50 Beata Klita Ząbkowice Śląskie - - NIE indywidualnie S
51 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie - - NIE Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S
52 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - M
53 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński - 1 NIE KB Sobótka M
54 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - S
55 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica - 1 NIE BIEGOWA ŚWIDNICA M
56 Remigiusz Dudek Ziębice - 1 NIE Ziębice M
57 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 NIE - L
58 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - XL
59 MARCIN WOLSKI Henryków - 1 NIE FCB XL
60 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - S
61 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie - 1 NIE - M
62 tomasz walenczak Strzelin - 1 NIE - L
63 Monika Zięba Olbrachcice Wielkie - 1 NIE brak L
64 Jakub Stanik Strzelin - 1 NIE - L
65 Kamil Dominik Strzelin - 1 NIE - L
66 Bartłomiej Żak Wrocław - 1 NIE - L
67 Marcin Siewiera Strzelin - 1 NIE - L
68 Bartosz Dreszer SARBY - - NIE - L
69 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie - 1 NIE Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSTEIN" L
70 Anna Świrska Strzelin - 1 NIE - S
71 Marcin Oleszowski Wrocław - - NIE - M
72 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie - 1 NIE Full Body Workout S
73 Magdalena Cerulewicz Strzelin - 1 NIE SF S
74 Jolanta WOSZCZAK Strzelin - 1 NIE STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT S
75 Zbigniew Woszczak Strzelin - 1 NIE STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT M
76 Tomasz Żurek Wrocław - 1 NIE - L
77 KATARZYNA KACZMAREK Strzelin - 1 NIE Strzeliński Klub Biegacza S
78 Andrzej KACZMAREK Strzelin - 1 NIE Strzeliński Klub Biegacza Granit L


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 27
Mężczyźni 51
Wszyscy 78