Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja NEWAG
1 Katarzyna Albrycht Krościenko Wyżne K 30-39 1 - NIE
2 Dawid Atanasow Ancew Nowy Targ M 40-49 1 Wataha Trail Team NIE
3 Kuba Bańkosz Szczawnica M 20-29 1 - NIE
4 Stefan Baran Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
5 Sebastian Basta Krynica-Zdrój M 30-39 1 Sportowa Krynica NIE
6 Małgorzata Behounek Zakopane K 50-59 1 TG Sokół Zakopane NIE
7 Magdalena Behounek Zakopane K 30-39 1 TG SOKÓŁ ZAKOPANE NIE
8 Leszek Behounek Zakopane M 50-59 1 TG Sokół Zakopane NIE
9 Jakub Białka Stary Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
10 Paweł Bodziony Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
11 Andrzej Borek Nawojowa M 50-59 1 TenisasNowySącz/VisegradMaratonRytro NIE
12 Klaudia Borek Nawojowa K 20-29 1 Tenis As Nowy Sącz NIE
13 Jan Borzecki Przysietnica M 50-59 1 - NIE
14 Piotr Bril Jedlicze M 40-49 1 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE TAK
15 Angelika Brończyk Nowy Sącz K 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
16 Sebastian Brzęk Muszyna M 40-49 1 - NIE
17 Krzysztof Buchowicz Dąbrowa M 40-49 1 - NIE
18 Katarzyna Bugaj-Zielińska Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE
19 Stanisław Cebula Łącko M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
20 Jacek Chowaniec Nowy Sącz M 40-49 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
21 Krystian Chowaniec Nowy Sącz M 16-19 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
22 Artur Ciastoń Piątkowa M 20-29 1 KS Jedność Nowy Sącz NIE
23 Wojciech Czuba Powroźnik M 30-39 1 Charty z Południa NIE
24 GRZEGORZ CZYŻ Bogumiłowice M 40-49 1 Grupa Azoty-Automatyka Tarnów NIE
25 JÓZEF ĆWIKŁA Jankowa M 50-59 1 EDEN NIE
26 ANDRZEJ DANIEC Rzezawa M 30-39 1 Los Trepos Companieros NIE
27 Adam Długosz Młodów M 40-49 1 - NIE
28 Wojciech Drozd Muszyna M 50-59 1 - NIE
29 Łukasz Dudzik Kamienica M 30-39 1 - NIE
30 Dariusz Dutkiewicz Krynica-Zdrój M 20-29 1 - NIE
31 Tomasz Dyda Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
32 Piotr Dyrek Stary Sącz M 40-49 1 POCZEKAJ Running Team TAK
33 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz K 50-59 1 visegrad maraton NIE
34 Jozef DZIKOWSKI Tymowa M 60+ 1 - NIE
35 Krystian Fałowski Nowy Sącz M 20-29 1 Tenis AS Nowy Sącz NIE
36 Dariusz Faron Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
37 Robert Faron Zalesie M 40-49 1 Salco Sport Team NIE
38 Michał Fila Lublin M 20-29 1 - NIE
39 WŁODZIMIERZ FORYŚ Jasło M 50-59 1 ULKS Technik Trzcinica NIE
40 Stanisława Frączek Laskowa K 30-39 1 - TAK
41 Mariusz Fyda Bobowa M 40-49 1 - NIE
42 Tomasz Gadomski Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
43 Piotr Gawełek Tylicz M 20-29 1 - NIE
44 Paweł Głowacki Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
45 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
46 HENRYK GOLIŃSKI Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
47 Jarosław Gorszko Stary Sącz M 20-29 1 - NIE
48 Grzegorz Gucwa Bobowa M 30-39 1 RUN NIE
49 Zbigniew Hasik Sosnowiec M 40-49 1 - NIE
50 Marcin Hebda Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
51 KRZYSZTOF HEJMEJ Stary Sącz M 40-49 1 greenasia.eu TAK
52 Michał Homoncik Kamionka Wielka M 20-29 1 - NIE
53 Kamil Jacak Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
54 Mariusz Jagiełka Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
55 Artur Janczyk Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
56 Marcin Jasiński Nowy Sącz M 40-49 1 PWSZ Nowy Sącz NIE
57 Bartłomiej Jasiński Kotów M 20-29 1 Run Kotów NIE
58 Michał Jasiński Nowy Sącz M 30-39 1 Artdar TAK
59 Łukasz Jurczak Mała Wieś M 20-29 1 - NIE
60 Marita Kaczmarczyk Nowy Sącz K 20-29 1 - NIE
61 Jerzy Kamiński Szymbark M 50-59 1 Maraton Gorlice NIE
62 Romana Kantor Stary Sącz K 30-39 1 - NIE
63 Sebastian Kantor Nowy Sącz M 30-39 1 Kartony TAK
64 Agnieszka Kiełbasa Ptaszkowa K 20-29 1 - NIE
65 Rafał Kin Odrzykoń M 30-39 1 - NIE
66 Irena Kisińska Nowy Sącz K 40-49 1 COMP TEAM / NOVITUS NIE
67 Jarosław Kisiński Nowy Sącz M 40-49 1 COMP TEAM / NOVITUS NIE
68 Wojciech Kliś Chełmiec M 40-49 1 Dexters Team NIE
69 Ryszasrd kobajlo Grodek nad Dunajcem M 50-59 1 S.B ,,Pogórze' Bartkowa NIE
70 Krystian Konopka Nowy Sącz M 30-39 1 FundacjaNaRatunek NIE
71 KRZYSZTOF KORNAŚ Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
72 Daniel Koszyk Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
73 Marek kożuch Chełmiec M 40-49 1 brak TAK
74 Pavel Krasula Żdiar M 50-59 1 1.SKI MASTERS NIE
75 Jacek Krzak Męcina M 40-49 1 - NIE
76 Dorota Kubisz Nowy Sącz K 50-59 1 - NIE
77 Jakub Kubisz Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
78 PRZEMYSŁAW KULA niskowa M 30-39 1 BZWBK RUNNERS TEAM NIE
79 Roman Kuliński Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
80 Regina Kulka Ropa K 20-29 1 - NIE
81 Waldemar Kuper podegrodzie M 50-59 1 Synowie Bagien Nowy Sącz NIE
82 Justyna Kurczab Limanowa K 20-29 1 - NIE
83 Kazimiera Legutko Nowy Sącz K 50-59 1 - NIE
84 Oleh Leshchyshyn Nowy Sącz - 1 - НЕ
85 Aldona Leśniak Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
86 Przemysław Leśniak Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
87 Mateusz Ligęza Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
88 Karol Lisowski Nawojowa M 20-29 1 - NIE
89 Paweł Lorek nowy sacz M 30-39 1 - TAK
90 Łukasz Łoboda Raba Wyżna M 30-39 1 - NIE
91 Robert Łopuch Łabowa M 40-49 1 - NIE
92 James Macfarlane nowy sacz M 40-49 1 - NIE
93 Andrzej Macioł Kraków M 60+ 1 TEAM PIERZYNKA NIE
94 Maciej Majda Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
95 Joanna Makara Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
96 Wiktor Makara Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
97 Barbara Malaga podegrodzie K 30-39 1 - TAK
98 Barbara Malaga podegrodzie M 40-49 1 Bogdan i Barbara Malaga TAK
99 Ladislav Maras Presov, Slovacia M 50-59 1 MARAS team NIE
100 Elżbieta Mastalerz Tylmanowa K 20-29 1 - NIE
101 Jakub Mastej Jasło M 20-29 1 BG NIE
102 Joanna Matula Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
103 Artur Michalik Nowy Sącz M 30-39 1 BDATeam NIE
104 TOMASZ MILER Krynica Zdrój M 30-39 1 - NIE
105 Krzysztof Mirek Kamionka Mała M 30-39 1 - NIE
106 Piotr Misztak Szczepanów M 30-39 1 IT4I NIE
107 Ewa Mordarska ROŻNÓW K 50-59 1 - NIE
108 Jacek Mordarski Nawojowa M 50-59 1 Biegam bo lubię NIE
109 ANDRZEJ moskal Biecz M 60+ 1 - NIE
110 Teresa Mróz Krynica-Zdrój K 50-59 1 - TAK
111 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz M 50-59 1 WB NIE
112 Maciej Napora GORLICE M 30-39 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
113 Marcin Natkowski Nowy Sącz M 30-39 1 RUNshop NIE
114 Jacek Nowak Limanowa M 30-39 1 - NIE
115 Anna Nowak Limanowa K 30-39 1 - NIE
116 Krzysztof Nowak Zabierzów Bocheński M 50-59 1 Gimnazjalny K.S Grunwald Niepołomice NIE
117 Katarzyna Nurek Nowy Sącz K 20-29 1 - NIE
118 Piotr Opoka Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
119 Barbara Paczos Mielec K 50-59 1 Pierzynka Team TAK
120 Tomasz Palka niedźwiedź M 30-39 1 - NIE
121 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE
122 Robert Pasiut Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
123 Monika Pawłowska Tęgoborze K 20-29 1 - NIE
124 Aleks Piszczek Krynica Zdrój M 16-19 1 - NIE
125 Bartosz Piszczek Nowy Sącz M 16-19 1 - NIE
126 Piotr Pociecha Jelna M 20-29 1 Czarny Bocian NIE
127 Marcelina Podgórni Prusy K 16-19 1 WKS Wawel Kraków TAK
128 Jerzy Podgórski Kraków M 40-49 1 Lacho Team NIE
129 Tomasz Podkanowicz Nowy Targ M 50-59 1 Wataha Trail Team NIE
130 Piotr Podobiński Gołkowice Dolne M 30-39 1 - NIE
131 Marek Podraza GORLICE M 40-49 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
132 Małgorzata Pogwizd Kamionka Wielka K 20-29 1 - NIE
133 Izabela Połomska-Maślanka Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
134 Szymon Poremba Nowy Sącz M 20-29 1 RUNshop Nowy Sącz NIE
135 Dawid Poremba Kamionka Wielka M 20-29 1 MOTOSACZ TAK
136 Paweł Poręba Kamionka Wielka M 30-39 1 - NIE
137 TOMASZ PORĘBA Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
138 Grzegorz PRADEL Kraków M 50-59 1 JW 4686 NIE
139 Natalia Ptaszek Kotów K 20-29 1 Run KOTÓW TAK
140 Leszek Pytel Klęczany M 60+ 1 - NIE
141 Mateusz Roman Kobylanka M 16-19 1 - NIE
142 Bogdan Roman Dominikowice M 40-49 1 - NIE
143 Wojciech Rostocki Stary Sącz M 20-29 1 Starosądecki Runner NIE
144 grzegorz sieczkowski Bytom M 50-59 1 - TAK
145 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
146 Alicja Sikora bielsko biala K 60+ 1 - NIE
147 Kamil Skiba Tarnów M 30-39 1 PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów NIE
148 Paweł Smędowski Sękowa M 20-29 1 - NIE
149 Joanna Sołtysiak Sękowa K 20-29 1 - NIE
150 Ania Sołtysik Nowy Sącz K 20-29 1 Ambasador Festiwalu Biegowego NIE
151 Bartosz Srebrakowski Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
152 Magdalena Stawarz Biecz K 30-39 1 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
153 Anna Stelmach Kamienica K 16-19 1 - NIE
154 Franciszek Stronski Krakow M 50-59 1 Eskadra Krakow NIE
155 Krzysztof Stygar GORLICE M 30-39 1 wolny strzelec TAK
156 Paweł Sułkowski Limanowa M 30-39 1 KS LIMANOWA FORREST NIE
157 Rafał Sułkowski Limanowa M 16-19 1 - NIE
158 Mariusz Szczurek Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
159 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz M 40-49 1 DAKO NIE
160 Robert SZMACIŃSKI Głogów M 40-49 1 - NIE
161 Zbigniew Szpila Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
162 Czesław Szubryt Limanowa M 40-49 1 - NIE
163 Michał Szymański Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
164 Arkadiusz Śliwa Krynica - Zdrój M 20-29 1 Fundacja Na Ratunek NIE
165 łukasz świerad Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
166 Dawid Tarasek Mszalnica M 20-29 1 - NIE
167 Konrad Tokarczyk Kamionka Wielka M 20-29 1 BDA NIE
168 Maciej Tracz Kraków M 40-49 1 - TAK
169 Ireneusz Trojan Nowy Sącz M 30-39 1 RTCK - Rób to co Kochasz NIE
170 KLAUDIA TUREK Nowy Sącz K 20-29 1 - NIE
171 Yulia Turkevich Wilkowisko K 20-29 1 Endorfinki TAK
172 Urszula Twardy Nawojowa K 50-59 1 - NIE
173 Sławomir Walaszek Gilowice M 30-39 1 NEWAG TAK
174 Bartłomiej Walczyński Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
175 Sławomir Walter Nowy Sącz M 50-59 1 WB NIE
176 Szymon Wcześny Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
177 Irena Wiatr Dąbrowa Tarnowska K 60+ 1 - NIE
178 Adrian Wieciech Nowy Wiśnicz M 20-29 1 byle dobiec TAK
179 Marcin Wielosik Kadcza M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
180 Hubert Wierdak Korczyna M 40-49 1 Korczyna NIE
181 Krystyna Wojslaw Nowy Sącz K 50-59 1 RUNshop NIE
182 Tomasz Wojsław Nowy Sącz M 20-29 1 Run shop Nowy Sącz NIE
183 Janusz Wójcik Raba Wyżna M 50-59 1 TC Orzeł Spytkowice NIE
184 Maciej Wójs Nowy Sącz M 40-49 1 BZ WBK RUNNERS TEAM NIE
185 Izabela Wójtowicz Nowy Sącz K 30-39 1 - TAK
186 Magdalena Wrońska Jasło K 40-49 1 - NIE
187 Beata Wrońska Jasło K 30-39 1 - NIE
188 HELENA WSZOŁEK Kraków K 50-59 1 - NIE
189 Andrzej Wymysło Piekary Śląskie M 50-59 1 Przegląd Piekarski NIE
190 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa M 40-49 1 PKS Jaworze Ptaszkowa NIE
191 Kamil Zaborowski Szczawnica M 30-39 1 - TAK
192 Kamila Zaryczny Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
193 Marcin Zieliński Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
194 Tomasz Ziobrowski Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
195 Emilia Zwolińska podegrodzie K 20-29 1 - NIE
196 Jacek Żelasko Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
197 ANNA ŻOŁĄDŹ Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja NEWAG
1 jacek abramczyk Rytro M 40-49 - NEWAG TAK
2 Bartlomiej Badowski Grybów K 20-29 - NEWAG NIE
3 Bartłomiej Badowski Krużlowa Wyżna M 20-29 - Newag TAK
4 Mateusz Bańka Nowy Sącz M 20-29 - Newag TAK
5 Dariusz Bąba Nowy Sącz M 16-19 - GRUNWALDZKA NIE
6 Michał Bergański Grybów M 30-39 - Brygada Beskidów NIE
7 Dariusz Bielamowicz Jaslo M 20-29 - ULKS Technik Trzcinica NIE
8 Anna Bodziony niskowa K 30-39 - Start Nowy Sącz NIE
9 Piotr Broniszewski Stary Sącz M 20-29 - - TAK
10 Radosław Chojecki Tymowa M 16-19 - MLUKS Tarnów NIE
11 Mariusz Ciągło Długołęka-Świerkla M 16-19 - - NIE
12 Katarzyna Ciesielka Nowy Sącz K 30-39 - - NIE
13 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz M 30-39 - PTT/Visegrad NIE
14 Franciszek Dlugosz mlodow M 50-59 - - TAK
15 Andrzej Długosz Równe M 40-49 - - NIE
16 Małgorzata Duda Nowy Sącz K 30-39 - NEWAG TAK
17 Piotr Dudek Nowy Sącz M 16-19 - - TAK
18 Szymon Dziedzic Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG TAK
19 Marta Dziedzina Piwniczna - Zdrój K 20-29 - - NIE
20 Paweł Dzięga Stary Sacz M 40-49 - - NIE
21 Mateusz Fedko Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG SA TAK
22 Robert Franczyk Nowy Sącz M 40-49 - Carabus Nowy Sącz NIE
23 Michał Gąsiorski Nowy Sącz M 20-29 - Extreme Fitness Nowy Sącz NIE
24 MATEUSZ GOLONKA GORLICE M 20-29 - GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
25 Szymon Gołyźniak Krużlowa Wyżna M 20-29 - NEWAG TAK
26 Elżbieta Górka Grybów K 30-39 - ambasador festiwalu biegowego NIE
27 DAWID GRABOWSKI Kraków M 30-39 - Amso Run Team NIE
28 Dariusz Gruca Grybów M 16-19 - Ambasador festiwalu biegowego NIE
29 Mateusz Hełmecki Chełmiec M 20-29 - - NIE
30 Marian Jajeśnica Jedlicze M 60+ - MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
31 LEOPOLD JAMRO GORLICE M 60+ - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
32 Krystian Jaracz Nowy Żmigród M 20-29 - BWG Ekonomic NIE
33 DAWID JELEŃSKI BOGUSZA M 30-39 - BZ WBK Runners Team NIE
34 Danka Jendrichovská Presov K 40-49 - MARAS team NIE
35 Tymoteusz Jonczyk Bieńkówka M 20-29 - - NIE
36 Tadeusz Jurczak Wielogłowy M 40-49 - - NIE
37 Monika Jurczak Wielogłowy K 40-49 - - NIE
38 Michał Kalina Rytro M 30-39 - BDATeam NIE
39 Kinga Kantor Nowy Sącz K 20-29 - ANI NIE
40 Michał Kądziołka Nowy Sącz M 20-29 - TKKF DĄBRÓWKA TAK
41 Klaudia Kolegowicz Klęczany K 20-29 - NEWAG TAK
42 Mateusz Kurczab Limanowa M 20-29 - NEWAG TAK
43 DARIUSZ KWAK Nowy Sącz M 40-49 - - NIE
44 BEATA LIBER Nowy Sącz K 30-39 - - TAK
45 Bogdan Lisowicz GORLICE M 40-49 - Grupetto Gorlice NIE
46 Anna Łękawska Sucha Struga K 16-19 - UKS RYTER NIE
47 Mateusz Majerski Nowy Sącz M 30-39 - NEWAG TAK
48 Ostrowska marija Ukraina, Lwow K 60+ - Fenich NIE
49 Krzysztof Marmol Nowy Sącz M 16-19 - PAT I KOT NIE
50 Łukasz Marmol Nowy Sącz M 20-29 - KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ NIE
51 Patryk Marmon Nawojowa M 16-19 - UKS Budowlani Nowy Sącz TAK
52 Monika Maśko Gołkowice Górne K 40-49 - - NIE
53 Grzegorz Mazur Kobylanka M 40-49 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
54 Jakub Michalik Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
55 Ania Michalik Januszowa K 16-19 - Pat i kot NIE
56 Mateusz Mikulski Nowy Sącz M 20-29 - Visegrad Maraton Rytro NIE
57 Sylwia Milewicz Nowy Sącz K 30-39 - - TAK
58 Arkadiusz mucha Krynica-Zdrój M 20-29 - NEWAG TAK
59 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz M 30-39 - Brygada Beskidów NIE
60 Tomasz Niemiec Kraków M 20-29 - NEWAG TAK
61 Katarzyna Nurek Nowy Sącz K 20-29 - - NIE
62 Mateusz Nytko Wola Rzędzińska M 20-29 - - NIE
63 Mergim Olszanecki Nowy Sącz M 20-29 - JW NIE
64 Roman Pavliv Ukraina Stryi M 50-59 - - NIE
65 Marcin Pażucha Nowy Sącz M 30-39 - NEWAG S.A. TAK
66 Artur Petrykowski Nowy Sącz M 40-49 - - NIE
67 Marcin Pietrzak Nowy Sącz M 20-29 - NEWAG TAK
68 Ewelina Pietrzak Nowy Sącz K 20-29 - NEWAG TAK
69 MAREK PILCH Kraków M 60+ - - NIE
70 Krzysztof Piotrowicz Nowy Sącz M 50-59 - Newag S.A TAK
71 Konrad Piotrowski Nowy Sącz M 30-39 - NEWAG TAK
72 Marcin Podolak Klęczany M 20-29 - Newag TAK
73 Piotr Połomski Nowy Sącz M 30-39 - PTT O/Beskid Sekcja Biegowa NIE
74 Robert Poręba Nowy Sącz M 16-19 - Visegrad Maraton Rytro NIE
75 Jacek Poręba Nowy Sącz M 40-49 - Visegrad Maraton Rytro NIE
76 Barbara Prymakowska Tarnów K 60+ - SOKÓŁ TARNÓW NIE
77 krzysztof puda JELEŚNIA M 30-39 - - NIE
78 Amadeusz Rejentowicz Nowy Sącz M 16-19 - - NIE
79 Radek Rola Chochorowice M 30-39 - Klub Wysokogórski Nowy Sącz NIE
80 Artur Sanocki Chełmiec M 40-49 - - TAK
81 MIREK SEKUŁA Grybów M 40-49 - - TAK
82 Michał Setlak GORLICE M 16-19 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
83 Stefan Sikora Bielsko - Biała M 60+ - - NIE
84 Patrycja Skalska mokrzyska K 16-19 - - NIE
85 Klaudia Skalska mokrzyska K 16-19 - - NIE
86 Paweł Skalski mokrzyska M 40-49 - - NIE
87 Natalia Sołdra nowy sacz K 16-19 - - TAK
88 Olga Stadnyk Lviv K 60+ - FENIX NIE
89 VIKTOR STARODUBTSEV Lwiw M 40-49 - JM DEMOLEX BARDEJOV NIE
90 Jarosław Szczygieł Brzezna M 40-49 - Twoj Kantor. pl NIE
91 Paweł Szkaradek Sienna M 20-29 - - NIE
92 BOGDAN ŚCIBISZ Sosnowiec M 60+ - TKKF Saturn Czeladz NIE
93 Adam Ślepiak Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
94 Karol Święs podegrodzie - - - TAK
95 Marek Tomasiak Barcice M 40-49 - Visegrad Maraton Rytro NIE
96 Krzysztof Trela Muszyna M 40-49 - - NIE
97 Renata Trela Muszyna K 40-49 - - NIE
98 Iwona Turcza Siepraw K 30-39 - ROZBIEGANE DOBCZYCE NIE
99 Ivan Urushchak Ukraine Lvov M 60+ - FENICH TAK
100 Ivan Urushchak Ukraina, Lwow M 60+ - Fenich NIE
101 Michał Wagner Kraków M 40-49 - - NIE
102 PAULINA WAŃCZYK Nowy Sącz K 30-39 - - NIE
103 Sylwia Wardęga podegrodzie K 20-29 - - NIE
104 Kazimierz Wawrzyniak Nowy Sącz M 60+ - Visegrad Maraton Rytro NIE
105 Małgorzata Wiatr Nowy Sącz K 20-29 - - NIE
106 Dagmara Wodyńska Nowy Sącz K 40-49 - EquiDo Team NIE
107 Paweł Wojakiewicz Czchów M 30-39 - - TAK
108 Małgorzata Wolak Krynica Zdrój K 30-39 - - NIE
109 Joanna Zalewska Nowy Sącz K 20-29 - - NIE
110 Radek Zieliński Siedliska M 16-19 - - NIE
111 Wojciech Ziemnik Chełmiec M 20-29 - NEWAG S.A. TAK
112 Anna Ziółko Nowy Sącz K 30-39 - NEWAG TAK
113 Arkadiusz Złocki Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
114 Robert Żabczyński Nowa Dęba M 30-39 - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 7
K 20-29 25
K 30-39 25
K 40-49 10
K 50-59 10
K 60+ 5
M 16-19 16
M 20-29 58
M 30-39 54
M 40-49 63
M 50-59 24
M 60+ 12
Kobiety 83
Mężczyźni 228
Wszyscy 311